Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Molnárgörény háló Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Molnárgörény háló Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Molnárgörény háló Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Molnárgörény háló Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Molnárgörény háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Molnárgörény háló Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Molnárgörény háló Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Kalandmester
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Molnárgörény háló I_vote_lcapMolnárgörény háló I_voting_barMolnárgörény háló I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Molnárgörény háló

Go down 
+2
Raymond Blackstone
Aali White
6 posters
SzerzőÜzenet
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeVas. Szept. 13, 2009 5:59 am

*Lassan kinyitja a szemét. Az első pillanatokban nem tudja hol van. Álmodott. Álmában odahaza járt. Beszélgetett a szüleivel, és ők közölték vele, hogy testvére lesz.*
~De jó lenne!~*gondolja és sóhajt fel a fiú. De édesanyjának nem lehet több gyermeke. Legalábbis a gyógyítok szerint nem. Mikor a fiú felfogta hol is van, felült majd körbenézett. Szobatársai még alszanak, így visszadől az ágyra. Nem szeretné felkelteni őket. Őt jóra nevelték. Azonban egy idő után már nem bírja, így felkel, és elindul a fürdőszoba felé.Megpróbál hangtalanul mozogni, figyelve társaira. Mikor a fürdőszobába ér kifújja magát, majd elindul a toalett felé. Elvégzi a dolgát. Ezután megmosakszik, fogat mos. Így már ténylegesen is felébred. Visszasétál a szobába és a szekrényéhez lép. Elővesz belőle egy fekete farmert és egy szürke pólót. Felöltözik. Majd az éjjeliszekrényén lévő kitűzőt megfogja és pólójára csatolja. Ezután elővesz egy speciális pergament és egy pennát majd pálcája fényénél levelet kezd írni. Mikor végzett a levelet a közös astalra teszi majd kisétál a szobából. A levélben ez áll: "Társaim! Már pár napja szobatársak vagyunk, de még nem is beszélgettünk! Leszámítva persze a reggeli köszönéseket. Arra gondoltam, kéne valamilyen szobaprogramokat csinálni. Ha benne vagytok, írjátok le ugyanerre a pergamenre. A pergamen meg van bűvölve, hogy miután olvasta a címzett az üzenetet az eltűnik. Még nyáron vettem. Na én most lépek, tudjátok ismerkednem kell. Sziasztok. U.i.: Tök édesen alusztuk!"*
Vissza az elejére Go down
Raymond Blackstone
Diák
Raymond Blackstone


Főkarakter : balicsg@hotmail.com
Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Molnárgörény háló Druida
Üzenőláda : Bárkivel szivesen játszok.

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeSzer. Szept. 09, 2009 6:44 pm

*Ray fáradtan fekszik le puha ágyába*-jó éjszakát mindenkinek-*köszön Ray
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 7:55 pm

*A fiú kérdésére először lemerevedik. Remélte, hogy nem fog előkerülni ez a téma, de most már mindegy. Azért remélte, mert mióta betette az iskolába a lábát, nem beszélt a szüleivel. Noha nem azért mert összeveszett velük, csak azért mert jól érezte magát itt a Nezabárban.Persze levelek útján érintkeztek, de most mégis honvágya lett. Ennek ellenére lelkesen kezd el mesélni a fiúnak.*
-Nos az egész úgy kezdődött, hogy apu és anyu megismerte egymást. Anyu a Roxfortba járt, apu pedig a Durmstangba. Majd megszülettem én. Amikor tizenegy éves voltam hatalmas vita volt hogy melyik ősöm volt iskolájába kerüljek. Azt hiszem anyu el is költözött egy időre. A lényeg hogy megegyeztek abban hogy magántanuló leszek. Aztán megnyitott a Nezabár, de akkor én még túl fiatal voltam hozzá. Mikor elértem a megfelelő kort, kiharcoltam hogy ide jöhessek, mert ez amolyan szürke iskola. Így egyikőjüket sem bántom meg. *fejezi be , és ránéz az órára.*
-Lassan tíz óra. Menned kéne. Hiába vagy prefektus a kijárási tilalom rád is vonatkozik. * vigyorog a srácra. Majd miután az helyeslően bólogatott és elbúcsúztak egymástól Sepp kikíséri a fiút és visszasétál a szobába. Ott még elvégzi a szükséges dolgokat, teszem azt kipakolást és mi egymást majd ő is nyugovóra tér.*

//Köszi a játékot. Smile És mindent Smile//
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Molnárgörény háló Druida

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 7:36 pm

* Pierre mosolyogva hallgatta a fiút. Jót mosolygott, hogyan emeli ki a helyes szócskát. Persze, hogy ez nem elég ez senkinek sem elég. Kedvesnek aranyosnak is kell lenniük, bár az ilyenekből is van elég. Pierre talált egyet és minden bizonnyal Sepp is fog.
- Hát igen így, hogy ez a második éved nem ártana ismerkedni is. * Szintén vigyorgott egyet. Mosolynak nem nevezhető az más és olyat inkább csak a lányok kapnak.
- Talán beszélgettünk már erről, de hogyan keveredtél ide. Mármint a Nezabarba? * Kérdezte, hogy ki ne fogyjanak a témákból.
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 7:27 pm

*Sepp elmosolyodik Pierre tanárnős megjegyzésére. Majd lassan áttért a korábban feltett kérdésének megválaszolására. Mosolyogva hallgatta, örült, hogy barátjának jelentős sikerei vannak a magánéletében is. A fiú mosolyogva fogadta a szó átadását, majd ismét megszólalt.*
-Hát igen. Tényleg sok lány van itt az iskolában. Jobban mondva pontosítanom is kell. Sok helyes lány van az iskolában.*emeli ki a helyes szót.* Bár az igazat megvallva úgy nagyon nem ismerek senkit sem. Fleurrel szoktam beszélgetni néha, azonban ő csak barát, mármint barátnő.... vagyis barát barátnő. Érted ugye? Azt nem tagadom amúgy, sok lány tettszik, de az nekem nem elég. De majd lassan elkezdek én is ismerkedni. Itt lenne már az ideje. *vigyorog rá a srácra. Majd ismét rápillant, de most semmilyen téma nem jut az eszébe, így átadja a lehetőséget Pierrenek, hátha kíváncsi valamire.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Molnárgörény háló Druida

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 7:16 pm

* Pierre látta Seppen, hogy nem lepte meg a kérdés sőt úgy tűnt, hogy teljesen fel volt rá készülve. Figyelmesen hallgatta a válaszát és neki akkor ugrott be, hogy Sepp tavaly osztálytársa volt. Ő is szemtanúja volt, hogy mi zajlott az órán, de nem nagyon foglalkozott vele.
- A tanárnőtök nekem is nagyon szimpatikus ügyesen oldotta meg a vitát. Teljesen felkészült volt erre is. Úgy látszik meséltek a kollégái. * Mondta egy kis konok mosollyal fűszerezve. Azután Sepp egy srácos kérdést tett fel ami már nem is ártott meg a fiúnak. Nagyon sokat volt lányokkal, de hát az iskolában így is sokkal több a lányka.
- Nos hát van egy barátnőm, akivel jóban vagyok. Sok helyes lányka van könnyű itt találni egy barátnőt. Többekkel is jó barátságban vagyok, de igazán Angel szeretem. * Mondja mosolyogva és átadja a kérdést a fiúnak. Nagyon jó kérdést tett fel erre ő is kíváncsi volt.
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 7:06 pm

*Érdeklődve hallgatja a fiú, rövid ám annál tartalmasabb élménybeszámolóját az óráról. Szinte sejtette hogy a fiú megfogja kérdezni, hogy neki hogyan tettszett ezért már gondolatban összerakta a válaszát. Majd mikor szóhoz jutott ő is neki kezdett az élménybeszámolónak.*
- Az igazságot megvallva nekem is csak ismétlés volt, mivel évismétlő vagyok. Bár ezt ugyis tudod. Ennek ellenére nagyon tettszett, csak azt sajnálom, hogy Báthory és Black révén majdnem átment Sötét Varázslatok Használatába. Jobban mondva Sötét Varázslatok Kivédésébe. *említi meg a Roxfortos tantárgyat, hiszen azt nagyon jól ismeri édesanja lévén, aki ott tanult mivel angol.*
-A tanárnő nagyon jó fej, és ahogyan észrevettem érti is a dolgát. A kitörőben lévő konfliktust is mesterien elrendezte. Jól elkapta Báthory grabancát. Szerintem a lány megérdemli a büntetőmunkát, kicsit túl sokat enged meg magának. Bár ez csak az én véleményem. *szavaiból kivehető az, hogy nem bírja a Naxeldíres diákot.*
-Amúgy mesélj lányokkal hogy állsz? *vállt hirtelen témát, majd érdeklődve a fiú felé tekint.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Molnárgörény háló Druida

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 6:49 pm

* Pierre tévedését a fiúcska azonnal elfeledi. Ez persze aranyos volt tőle. Pierre várt, hogy dobjon fel egy témát, de ehelyett ő tovább játszadozott szavakkal. Persze nem bántó vagy sértő módon, de ennyi meg kell is. Kicsit elmosolyodott a legény kötözködésén aztán válaszolt rá.
- Kitudja, hogy csak nem- e poénból kérdezted. * Erre ő is sértődést mutatott egészen addig amíg nem jött egy ezzel teljesen független kérdés. Elmosolyodott rajta aztán válaszolt.
- Nekem tetszett az óra jó volt egy kicsit lazítani ismételni. * Mondja mosolyogva aztán rövid szünetet tart. Tudta, hogy barátja elsős, így aztán őneki valószínű teljesen más véleménye van.
- Na és neked, hogy tetszett? * Kérdez vissza a választ várva.
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 6:42 pm

*Elmosolyodik Pierre kijelentésén. Hát igen tévedni emberi dolog, és mint tudjuk Pierre tévedett. Persze ezt Sepp rögtön el is felejti, amikor Pierre beleegyezik a maradásba. Mielött feldobna egy témát még játékosan megszólal.*
-Miért zavarnál te bolond? *vigyorog rá barátjára.* Hiszen én kérdeztem hogy nem-e maradsz. Teljességgel őszintén kérdeztem, nem csak azért mert a szokás ezt kívánja. *motyogja játékosan kis sértődékenységet mutatva. Ám nem haragszik a fiúra*
-Amúgy hogy tettszett az óra? *kérdi mosolyogva épp a bűbájtanórára utalva.*
Vissza az elejére Go down
Pierre Bontavier
Diák
Pierre Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3068
Kaszt : Molnárgörény háló Druida

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 6:30 pm

* Pierre meglepetten tapasztalja, hogy két ágy foglalt. A szobában is írogat valamit és meglepően tapasztalja, hogy valami hiba van az adminban. Persze ez előfordul és majd utána néz és javítja a hibát.
- Nos hát én is tévedhetek. Mondja mosolyogva Sepp-nek. * Aztán figyeli, hogy melyik helyet választja. Persze, hogy szaktársa mellé fészkeli be magát. Végre lerakhatta a cuccokat aztán barátja tartóztatta.
- Szívesen beszélgetek veled, ha nem zavarok. * Mondja mosolyogva aztán várta, hogy Sepp kezdeményezzen.
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Molnárgörény háló Elemista

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2009 6:19 pm

*Sepp mivel Pierretől kért segítséget, a fiúval érkezik meg a szobába. Miközben kecsesen végigfuttatja tekintetét a szobában lassan mosolyogva megszólal, bár tudja hogy felesleges, hiszen megfogta a csomagjait majd lassan besétált. Persze azonnal feltűnik neki, hogy két ágy van elfoglalva.*
-Köszönöm tökéletes lesz. Bár amint látom ki kell javítanom téged. *tekint az ágyak felé.* Úgy látszik két szobatársam is lesz. Így alapjáratban. *tüzetesen végigméri az ágyakat. Az egyiken épp maga Raymond ül. Így hát a látásból ismerős srác mellé fészkeli be magát.Köszön neki majd ismét Pierre tekint.*
-Még egyszer is köszönöm. Amúgy nem maradsz kicsit? *kérdi mosolyogva.* Úgyis régen beszélgettünk. Persze ha nem érsz rá az sem baj. *mondja még mindig mosolyogva, hiszen tudja, hogy a serdülőkorban lévő srácoknak mennyi elfoglaltsága van mostanában, lányok tanulás, miegymás...*
Vissza az elejére Go down
Han Jaejoong Varvara
Diák
Han Jaejoong Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 373
Kaszt : Molnárgörény háló Harcos
Üzenőláda : Ha valakinek kellek, akkor az szóljon!

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:51 am

-Rendben, akkor viszlát és további szép napot!*Mondja Jaejoong , majd szépen kisétál az ajtón. Közben kiírja a fiú nevét a névtáblára, majd pedig saját útjára megy. Yume-nak a fáradtsága is már tovatűnt, így ő lelkesen figyeli gazdája tevékenységét.*
Vissza az elejére Go down
Faudel Al' Karim

Faudel Al' Karim


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Molnárgörény háló Illuzionista
Üzenőláda : Az én színem a LightSteelBlue. Very Happy
Molnárgörény háló Tek50cf57a9d6aaf7478493

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:48 am

-Nincs kérdésem! Köszi mindent! -Szia! *Mondta Zero gyorsan és lelkessen mert megkapta a szobáját.Mivel már kipakolt nincs más dolga mint olvasni ismét elő veszi kedvenc könyvét az elementálokról és olvassa tovább.Solaris a solyom Zero ágyára fekszik és elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Han Jaejoong Varvara
Diák
Han Jaejoong Varvara


Főkarakter : sidor@freemail.hu
Hozzászólások száma : 373
Kaszt : Molnárgörény háló Harcos
Üzenőláda : Ha valakinek kellek, akkor az szóljon!

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:40 am

-Ennek örülök! Jelenleg ketten laktok a szobában, de valószínű, hogy nem sokáig..A kulcsot leteszem ide az asztalra..esetleg van kérdése?*Kérdezi barátságosan, majd az asztalhoz lép, és lerakja rá a kulcsot. Yume a szoba közepén leül és várja a gazdáját.*
Vissza az elejére Go down
Faudel Al' Karim

Faudel Al' Karim


Főkarakter : Éclair Lagarde
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Molnárgörény háló Illuzionista
Üzenőláda : Az én színem a LightSteelBlue. Very Happy
Molnárgörény háló Tek50cf57a9d6aaf7478493

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeSzomb. Szept. 05, 2009 7:36 am

*Zero belép a szobába és körbenéz.*-Szép tágas! Tökéletes! *Majd biccent egyet és elkezd kipakolni.Solaris a solyma az ablakba repült és néz kifelé.Mikor Zero kipakolt a fiúra néz és várja mit mond még.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Blackstone
Diák
Raymond Blackstone


Főkarakter : balicsg@hotmail.com
Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Molnárgörény háló Druida
Üzenőláda : Bárkivel szivesen játszok.

Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeKedd Szept. 01, 2009 5:57 pm

*Ray mind minden nap boldogan fekszik le az ágyába remélve hogy már senki nem zavarja*
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Molnárgörény háló Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitimeHétf. Aug. 31, 2009 7:36 am

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.

A szoba lakói - jobb oldal:
1.
2.
3.
4.

A szoba lakói - bal oldal:
1.
2.
3.
4.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Molnárgörény háló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molnárgörény háló   Molnárgörény háló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Molnárgörény háló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Második emelet-
Ugrás: