Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Ezüst petymeg háló - Page 3 I_vote_lcapEzüst petymeg háló - Page 3 I_voting_barEzüst petymeg háló - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Ezüst petymeg háló

Go down 
+8
Sarah Lairs
Andrea Tabassum
Molly Grozda
Angel Sofiya
Nikorina Grozda
Valeriel Ravenwood
Samantha Troops
Aurora Valanthe Mediaris
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek8a2b851

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 12:55 pm

First topic message reminder :

Ezüst petymeg háló - Page 3 180968
Ezüst petymeg háló

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.
A szoba lakói - jobb oldal:
1. Molly Grodza
2. Natasha Potrevszkij
3. Sarah Lairs
4. Valeriel Ravenwood


A szoba lakói - bal oldal:
1. Flame Torchwood
2. Loretta Q. Alvord
3. Madeleine Mayeul

4. Lilyana Marinova


A hozzászólást Aurora Valanthe Mediaris összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 22, 2012 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 8:40 am

*A fürdőből halk vízcsobogást lehet hallani, majd a hang elhal és lustán nyikordul a szobába nyíló ajtó. Ashley lép be és az ágya felé bandukol. Egy fehér fürdőköpeny van rajta, haját pedig egy kék törülközőbe csavarta. Gyorsan eltűnik a szekrényébe, majd egy rövidnadrágos pólós szettben tér vissza és huppan le az ágyára. Daimónja körülötte sündörög, majd egy huhogás hallatszik és a tigris szemeivel fürkészi a hang forrását.*
-Arnold.*Susogja maga elé a lány, a következő pillanatban oldalra tartja jobb karját, mire a kis bagoly ráröppen. Egy ideig simogatja az állatot, majd felfedezi a párnáján heverő levelet. Jobbjáról az ablak párkányára helyezi baglyát és a levelet kezdi bontogatni. Nos...egy kicsit meglepődött, hisz nem gondolta volna, hogy bárki is átállna a kegyencekhez. Persze nehéz idők, nehéz döntések. Figyelmesen futtatja szemeit a sorok között, majd a végén a három nevet nézegeti egy darabig. Nikorinával jó barátnők azóta, mióta Ash a suliba érkezett. Rosettát és Laurát viszont csak látásból ismeri, ám ha Niko barátai az már rossz dolog nem lehet. Az iromány tartalmán elidőzik, mérlegel, hogy számára és az iskola számára mi lenne a legjobb, majd daimónja felé fordulva kérdőn néz rá.*
- Mit tegyünk? Egyértelmű, nem? Nem tudom. Talán annyira mégsem. Nyilván vannak árulók, de talán ők is csak a biztos jövő elérése miatt választották a Kegyenceket. Úgy érzed nem biztos a jövőd? Azt érzem, hogy nem biztos a jövőnk. Áruló viszont nem leszek, mert nekem a Nezabar az otthonom. Nincs más hely, ahol otthon érzeném magam. Itt van az a néhány ember akit barátomnak mondhatok, itt vagy nekem te és ez bőven elég. Volt ennél már rosszabb is. Megbirkózunk vele. Legyen úgy.* Miután Silverrel átbeszélték a fontosabb dolgokat Ashley egy gyors válaszlevelet körmöl Nikorinának és Arnold csőrébe adja. Elmondja a madárnak a háló helyét aki kecsesen kiröppen az ablakból el a másik lány szobájához.*
Vissza az elejére Go down
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Ezüst petymeg háló - Page 3 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 6:53 am

*Az ablakon egy fülesbagoly repül be, és egy levelet pottyant Ashley ágyára. Ezután röppen egy kecse kört, és kirepül az éjszakába, hiszen rengeteg dolga van még. A levél tartalma pedig a következő:*

Kedves Ashley!

Mint tudod, újra vészterhes idők járnak. Pár társammal ellenállást szervezünk, mert nem akarunk átállni a Kegyencekhez, hűek maradunk az iskolához. Úgy gondolom, te sem akarsz átállni a másik oldalra. Kérlek, csatlakozz hozzánk, ha úgy érzed, szeretnél az iskoláért harcolni!

Üdvözlettel:
Nikorina Grozda
Rosetta Waylan
Laura Wylee
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 3:09 pm

- Samantha... Nagyon... Nagyon megváltozott. *Mondja, szinte elhaló hangon, megrémülve attól, amiket Ariana mond róla. El se tudja képzelni, hogy ez tényleg Sam, valóban ilyet mondd, pont Arinak. Chrisnek persze, lehet, de Arinak? Hiszen... Áhh, mindegy. Minden esetre a kicsi lány már biztosan és visszafordíthatatlanul elhatározta, hogy meg fogja keresni. Érdekes egy viszont látás lesz.
A látnoki képesség meg valószínűleg a tényleges támadásokra vértezné fel a lányt, nem a sunyi csiki-csatára. Val mindenesetre figyeli, ahogy a lány nevet, sikoltozik, majd azt, ahogy elvonul fürödni. Az ágyon dúdolgatva várja a visszatértté, majd nyom egy puszit az arcára, jóéjtet kíván, és mind a ketten elalszanak, előbb-utóbb. A többiek már csak arra érnek vissza, hogy a szőke Faylinn helyén egy másik szőke lány alszik... De hát, felkelteni nem fogják. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 3:03 pm

*Kérdőn néz Valerielre, de végül valami azt súgja neki, hogy tényleg jobb, ha nem faggatózik példák után, úgyhogy ráhagyja a dolgot.* - Persze. *Vonja meg a vállát arra, hogy érti-e, de hát ő is velük nőtt fel, ismeri a fiút. Sóhajtva engedi el Valerielt.* - Úgy értem, Samantha nem tudna mit kezdeni a helyzettel. Kétlem, hogy Jack majd az ő közbenjárása miatt fog hamarabb magához térni. És én változatlanul véletlenül adtam neki a bájitalt, nem pedig szándékosan, hogy engem lásson meg elsőnek, belémszeressen, és egy hétig vígan turbékolhassak vele. Ja, és persze én nem mondtam Chrisnek, - vagy éppen Arnuilnak, mert akkoriban még Arnuil is volt - hogy semmi közük hozzá, hogy mit csinálok Jackkel, mert már nagylány vagyok, és ne üssék bele a dolgainkba az orrukat. *Igen... talán a legjobban ezen húzta fel magát, Samantha szavain, miszerint Chrisnek - és neki - semmi köze a dologhoz, még úgy sem, hogy Jackről van szó. Jackről, a legjobb barátjukról, akihez igenis van közük. Viszont sikeresen elbambul, és még látnoki képessége sem segít neki felkészülni a hirtelen támadásra. Sikítva dől hátra az ágyon, majd nevetve viszonozza a csikizést, aztán a kérdésre biccent.* - Persze. *Azzal már fel is kapja a táskáját, és eltűnik vele a fürdőben, hamarosan pedig pizsamában vackolja be magát Faylinn ágyába.* - Jó éééjt. *Énekel ő is, majd lehunyja a szemeit, és minden bizonnyal hamarosan elalszik.*
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:52 pm

- Lehet, hogy az... De rengeteg logikátlan dolog van a világon, aminek az okát nehéz lenne megkeresni. Példát inkább nem mondanék. *Mondja a lány, egy kis mosollyal, mert tényleg nem óhajtja felhozni Janát, még a végén kapna egy barackot és egész éjjel nem szólna hozzá a lány, ha ezt feszegetné. * - De ő mindig olyan más volt, és hát, az a stílus is rémisztő vol és hát... Hát... Érted! *Nem tuja hogyan mondja, így inkább nem is folytatja, Ariana biztosan rájön. Az, hogy nem nagyon tudna Samanthával mit kezdeni, aljas rágalom, így ki is bújik a lány kezei közül, és ál-dühös pofit vág. * - Dehogy nem! Én például beszélnék is vele, és talán tudna mondani vaalmit, meg lehet, hogy most ő is rágja magát, ahoyg te rághattad magad az Amortentia miatt. Vagy hát... Nem tudom. És szerintem fel tudná gyosítani a folyamatot, azt is, hogy te jobban legyél, és azt is, hogy mindenki túllépjen rajta. Vagy csak túl sokat remélek? *Kérdez vissza, egy picit kétségbeesett arccal, majd a nagy Öhm-izé-stb.-re, miszerint nem nagyon van miről beszélniük, a lány feltérdel az ágyon, eldönti Arianát, és gonoszmód ciskizni kezdi. *
- Most pedig... Véged! *Kiáltja, nevetve, majd egy kicsit cseszegeti, csikizgeti, csípkedi, aztán elengedi. * - Lassan visszaérneka többiek is. Elmész zuhanyozni? Későre is jááár... *Az utolsó mondatot szinte énekeli, cseverésző hangon, leugrik az ágyról, és egy kis forgás után átugrik a sajátjára. * - Vár az ágy. *Mondja végtelenül álmos hangon, Ariana felé fordulva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:41 pm

- Igen... Odron is jegyezte már meg, hogy minden lánynak van, volt vagy lesz ebben az iskolában Jack-korszaka. *Bólint a szavakra, a klubra, meg az ilyenekre.* - De ez... akkor is kihasználás. És mit gondol, hogy majd ha az egy hét letelik, akkor annyival jobb lesz? Eleve elássa magát Jack szemében, amiért átvágta, így minden bizonnyal még annyi esélye sem lesz arra, hogy Jack igazából szeresse, mint eddig. Szóval érted, még magával is kitol. Logikátlan... *Hagyja, hogy Valeriel hozzábújjon, és magához is öleli a lányt... de tudja, hogy elfelejteni soha nem fogja ezt. Megbocsátani talán... de jelenleg úgy érzi, hogy azt sem, és mégiscsak látnok, nemde? Never forget, never forgive, hogy Sweeney Todd-osan fogalmazzunk. Mindenesetre Valeriel mondatára ő is elmereng.* - Nem tudom... lehet. Szerintem voltatok egymagasak is, csak aztán nagyon elhagyott. De igazából ezt sosem figyeltem annyira. És igen, ez lenne a helyes megoldás... Jacktől kellene kezdeni, de nem tudom, Samanthával mit tudnál elérni. A folyamatot ő sem tudja felgyorsítani, és ezt az egészet visszacsinálni sem. Majd lesz valami... Mindenesetre... Addig... *Körülnéz, mintha kétségbeesetten kutatna valami után, hogy témát tudjon váltani, kevés sikerrel.* - Öhm...
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:32 pm

*Csendesen hallgatja, nagy szemekkel pislogva rá, olyan sok mindenből kimaradt, és nehéz is visszatérni a családi életbe. Később érkezett, fiatalabb, mint a többiek, ha csak egy évvel is. Az az egy év neki nincs meg, és nem is nagyon mesélt neki senki, akármennyire is szeret a középpontban lenni, szervezkedni, darabokat kiosztani, az életükből nem jut el túl sok minden hozzá*
- Ha már nem szereted, lehet, hogy nem volt az igazi szerelem. Egy olyan fiú, mint Jack, különleges, és akárki érezhet iránta szerelmet, mert hú-de-helyes, hú-de-hűvös, hú-de-egyedi, hú-de-szikár, és még sorolhatnám. Kéne egy klub... Múlt, jelen, s jövő. - Mindenki, aki Jacket szerette, szeret és szeretni fogja. Hidd el, aki ismeri Jacket, és nő nemű, jobb esetben, az előbb utóbb ott fog sorakozni. *Mondja, félig-meddig hülyülve, próbálva kicsit jókedvre deríteni, de valószínűleg nem sok sikerrel. * - Gonoszság, vagy nem... Már megtörtént, és vissza sem lehet csinálni. Ha elcsendesül minden, szépen elfelejtitek ezt az egészet. *Mikor Ariana átkarolja, kissé hozzábújik, felsóhajtva, és onnan pislog fel rá, nagy kék szemeivel. * - De csak néhány hónappal!... És... Nálam mindig is magasabb volt. *Emlékezik szépen vissza, hiszen őt nehéz alulmúlni, magasság kérdésében. Most is karcsú, alacsony, törékeny primadonna. * - Rendbe kell hozni Jacket, hogy rendbe jöjjön Chris, hogy rendbe jöjjön Jana, és rendbe jöjj te is. Szerinted... Mit szólna Samantha, ha megkeresném? Nem tudom még mit mondanék neki. De talán lehetnék összekötő. *Dobja fel az ötletet, hátha valamit tud segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:22 pm

- Meg Jana is. *Fűzi hozzá, mikor Valeriel mondja, hogy Jana a szobatársa, de biccent.* - De igen, a többi stimmel. És az első két alkalommal véletlen volt, nem pedig szándékosan kihasználva Jacket. De ha már így kérdezed... nem, magamnak még nem bocsátottam meg, úgy sem, hogy én véletlen cseréltem össze az üvegeket, nem pedig meg akartam vele itatni a bájitalt. A második pedig... *Megcsóválja a fejét, és előrébb dől.* - És ha szerelmes? Ez akkor is kihasználás, nem pedig megoldás. És... hamis szerelem. Én is szerettem Jacket, Valeriel. Szerelmes voltam belé, még jóval régebben... de... ennek így nincs értelme, ez egyszerűen hamis idill, és... gonoszság. *Finoman átkarolja Valerielt, mikor azt kirázza a hideg Faith említésekor. Nem, ő már nem reagál így a fiú nevére, de ebben talán annak is nagy szerepe van, hogy Ericának hála valamekkora védelmet élvez.* - Faith a legkisebb. *Mosolyodik el halványan, majd elgondolkozik.* - Bár méretre nem, de... érted. Ő a legfiatalabb, és akkoriban még a legmagasabb sem ő volt. De köszönöm, hogy maradhatok. Samanthával pedig... nem hiszem, hogy tudnék beszélni, Janával pedig értelme nincs. Én nem tudom kirángatni a depressziójából, akármit mondok neki, miután pedig kimászott belőle, már nem lesz mit megbeszélnünk.
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 8:11 pm

*Mikor a lány felnevet, kissé megnyugszik, de a nyugalma nem tart túl sokáig. A lány egészen más hangnemet vesz fel és csöppnyit változik a beszélgetés légköre is... Illetve Valeriel hallgat, csak figyeli, és próbálja felfogni a doglokat. Kicsit zavaros neki a történet, nagyon sok dologról lemaradt, mind mindig, ugyanis a család életében minimálisan vesz csak részt, szegényke teljesen elhatárolódott tőlük. Ezt foghatjuk a kék nevére, de nem tudni mi az igazi ok. *
- Szóval... Samantha itatott Jack-kel bájitalt, emiatt Chris ki van akadva, ami miatt Jana ki van akadva, ami miatt te is ki vagy akadva és ráadásul Sam szobatársad. Ó... Ő... *Nem tudja mit mondjon, látszik az arcán a tanácstalanság majd lassan megszólal. * - És annak megbocsájtottál, aki első két alkalommal megitatta az amortentiát Jack-kel?... És... Mi van, ha csak Samantha szerelmes és... Nem tudom mit mondjak Ari, az ember hibázhat, ezért ember, és meg fogsz neki bocsájtani, én tudom. Faith pedig... *Szépen kirázza a hideg, majd folytatja.* - Én se kívánom, hogy baja essen, akármennyi rosszat tett ellenünk. Tudod, a legkisebbeket a legkönnyebb bántani. *Kicsit próbál terelni, de ettől valószínűleg nem lesz jobb. Közel húzódik a lányhoz, kicsit nekidől, majd folytatja is. *
- Nyugodtan maradj, ameddig csak akarsz, én szívesen látlak. De te is tudod, hogy majd beszélned kell Samanthával... És... Janával is. *Kicsit elhúzza a száját mert kevés embert nem kedvel, de Jana köztük van, azzal a nagyon is fura stílusával. Nem éppen nőies, vagy nem éppen emberi, Valeriel legalább is így látja, vagy így gondolja. *

// Fagyi //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:50 pm

*Az első kérdésre csak a vállát vonogatja, a fejét lehajtva, de hagyja magát behúzni, és körül is néz odabent. Egész szép szoba, bár körülbelül olyan, mint az övék, de azért a személyes tárgyak, az esetleges dekoráció minden szobát egyedivé tesz. Aztán megkönnyebbül, mikor hallja, hogy egyébként is csak hárman vannak.* - Köszönöm. Hátha... a szobatársaid nem fognak ellenkezni. Igazából a Tigris cápában a legjobb csövezni, mert ott három rokon meg Chris, szóval soha nem árulnának be, és soha nem ellenkeznének, hogy ott legyek... de most... *Megcsóválja a fejét, és ledobja a táskáját Faylinn ágyára, meg ő is leül, eléggé magába roskadva. A füstbombára csak megrázza a fejét, majd mikor Valeriel rögtön mentegetőzik, akkor halkan felnevet, és legyint.* - Ne aggódj, Gabriel már bevallotta. *Felsóhajt, hátradől, és felnéz Valerielre, vagy ha mellette ül... hát, akkor ránéz, mert ülve a lány ugyebár nem magasabb nála.* - Samantha Amortentiát itatott Jackkel. Direkt. Emiatt egyrészt Jack fizikailag rosszul van, mert nem hat rá jól az Amortentia, és mindig pocsékul van, mikor magához tér utána. Igen, tapasztaltam, már kétszer. Másrészt ugyebár egy teljes hét kiesett neki... nem csak Samantha, hanem minden, ami a héten történt, és... ezt egyszerűen szemétség egy emberrel megcsinálni, érted? Elvenni tőle egy hetet az életéből, anélkül, hogy ő beleegyezne... Hatalmasat csalódtam Samanthában, ráadásul emiatt ugye mondtam, hogy Jack sincs jól, Chris teljesen magába zuhant, és most Chris miatt Jana is... Én... Nem tudok megmaradni Jana és Sam mellett a szobában, még akkor sem, ha nincsenek ott. Egyszerűen... ha egyikük sincs bent, akkor is... mintha fojtogatna a szoba levegője, vagy nem tudom, de borzalmas érzés. *Eléggé megtört lesz a hangja a végére, és elfordítja a tekintetét.* - Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Nem tudom őket megvigasztalni, és nem tudok Samantha szemébe nézni... nem tudom, meg fogok-e neki bocsátani, pedig... én nem akarom gyűlölni, érted? Mikor... Chris elmondta, mi történt... és azt mondta, hogy ha Samantha még jobban kihasználja Jacket, meg fogja ölni... azt mondtam neki, hogy rajta. Pedig... én még Faith-et sem hagynám soha bántani. Jó, őt nem is kell félteni, de... érted. Ha kellene, akkor is megvédeném, bárki ellen, pedig ő... Faith. *Valahogy most kibukik belőle az egész, olyan dolgok is, amiket másnak még nem mondott el. Nem néz Valeriel-re, csak maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:33 pm

*Mikor elengedi a lányt, és látja rajta azt a sóhajt, a gyenge erőtlen mosolyt, egyértelműen felível a szemöldöke, kissé összeráncolja a homlokát. * - Ariana Emily Ravenwood! Ne tessék kertelni, mi történt? *Kérdezi,miközben el áll az ajtóból, és megfogja a lány kezét, behúzza rajta. Az ajtót szépen becsukja, a szoba üres, csak ők vannak bent. Val tekintete egy csöppnyit aggódó, és kíváncsi is egyben, de hát na, ez ilyen felvezetés után ki nem lenne kíváncsi, hogy mi történt? * - Itt aludhatsz, persze, Faylinn el utazott, üres az ágya... Nem kell a földön aludnod, amúgy sem engedném. Akármeddig maradhatsz. *Toldja végül hozzá, és ha Ari leül az ágyra, akkor szépen mellé telepedik, ha nem, akkor csak mellette áll, kíváncsian fürkészve a tekintetét. Agya kattog, hogy mit is mondjon, amivel felderítheti a lányt, de ameddig nem tudja mi a baj, valószínüleg csak elrontaná a helyzetet és elég keserű éjszaka lenne.* - Mi van az özvegyben? Bedobtak egy füst bombát?... *Kérdez rá, kétkedő hangon, majd gyorsan újra megszólal, kissé hadarva. * - Nem én voltam! Becs szó!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:26 pm

*Türelmesen várja, hogy kinyíljon az ajtó, és közben egyrészt azon gondolkozik, mivel fogja kezdeni, másrészt azon, hogy az okok közül mennyit fog elárulni Valerielnek. Pletykát gyártani nem akar. Persze, tudja, hogy a leányzó úgysem adná tovább mindenkinek, de talán csak Merielnek, meg ő is csak egyetlen embernek... Csak a sok egyetlen ember együtt eléggé sok. Meg hát... nem is nagyon akar róla beszélni. A földet rúgdossa, és ezt csak akkor fejezi be, mikor Valeriel kinyitja az ajtót. Nem fordít erőt arra, hogy mosolyt erőltessen az arcára - egy színpadon nőttek fel, Valeriel tudná, hogy nem szívből jön, akkor meg minek? Erőpocsékolás. Az meg a másik dolog, hogy a meglepődéstől egyébként sem tudna mosolyogni, hiszen Valeriel lendületből a nyakába ugrik. Kis híján hátraesik, de végül sikerül megtartania húgát, és önkéntlenül is elmosolyodik, halványan...* - Szia, Valeriel. Igazából... szívességet szeretnék kérni, megint. Mostmár tényleg jövök neked eggyel... sokkal. Majd... jössz velünk te is fagyizni. *Felsóhajt, és mosolyra próbálja húzni a száját, majd zsebredugja a kezeit.* - Csak... aludhatok nálad? *Tessék, kibökte, ráadásul viszonylag könnyen. A "miért" kicsit már nehezebb lesz.* - Elvagyok én a földön, hoztam pokrócot, ha kell, áthozom a párnámat is, csak... nem nagyon szeretnék a Feketeözvegyben maradni... most egy jó ideig. Nem zavarok sokáig, csak ma éjszaka, aztán meg továbbvándorlok. Vándormadárrá léptem elő denevérből. Fejlődök. *Keserűen elhúzza a száját, és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:18 pm

*Dúdolászik az ágyán feküdve, miközben a többiek biztosan valahol lődörögnek, ugyanis totál egyedül van a szobában. A Luinwe lányról azt hallotta, hogy egy időre elutazott, így már alapból csak hárman vannak a szobában, illetve ezen az oldalon. Ahogy meghallja a kopogást felugrik az ágyról, természetesen trükközve, táncikálva, balett lépésekkel, néhány forgással, míg nem odaér az ajtóhoz, és mérlegállásban előredőlve nyit ajtót, az ajtóval együtt féllábon elfordulva, továbbra is ebben a pózban. Ahogy meglátja az ajtó mögött Arianát azonnal abbahagyja a bohóckodást, és lendületesen a nyakába ugrik. Ma ilyen hangulata van... És amúgy is olyan ritkán találkoznak. *
- Szia nővérkém! *Mondja, ölelgetés közben az alacsony termetű törékeny alkatú lányka. Amúgy egy kék pizsama van rajta, a szíve felett egy házilag készített Ravenwood címerrel. Ő első sorban Ravenwood, másodsorban Eramires csak. * - Hogy-hogy ilyen későn?...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:05 pm

*Halkan becsukja maga mögött az ajtót, és végigsétál a folyosón, egyenesen az Ezüst petymeg hálóig. Öltözete egyszerű: fekete póló, fekete nadrág, na meg a tornacipő, és a szőke haj... kivételesen nem lófarokba kötve, hanem befonva, Becca által, bár a lány nem keveset szenvedett vele, így rendszert minden bizonnyal nem fognak csinálni belőle. A vadmacska szótlanul, egyetlen hang nélkül lépdel mellette. Az oldalán egy oldaltáska lóg, egészen egyszerű, nem annyira díszes példány, sőt ez még csak nem is tértágított... nem, az az övén lógó kis zsákocska, amiben ki tudja, mik lapulnak jelenleg. Benyit a közös helyiségbe, majd egy sóhajjal bekopog a jobb oldalon, várva, hogy Valeriel kinyitja az ajtót... és persze reménykedve.*
Vissza az elejére Go down
Valeriel Ravenwood

Valeriel Ravenwood


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 454
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek503fb47257d9d4521009

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 8:39 pm

A lány az ágyán dögledezik, bokáját fájlalva, amin egy fásliréteg tekereg, miközben a vállát mozgatja, ami szintén be van kötözve. Már nem sokáig kell rajta lennie ennek akét szorító kötésnek, de akkor is zavarja. Mikor megjelenik a manó, azonnal felül, kicsit hirtelenjében, de nem törődik vele, izgágán veszi el a levelet, és nyitja ki azonnal. Mielőtt elolvasná, azonnal felemeli a fejét, és a házimanónak szól.*
- Várj! Várd meg, míg elolvasom, hátha válaszolnék rá! *Mondja gyorsan, kérlelő kék szemekkel. Kikapja belőle a szöveget és elkezdi átfutni. Látszik az arcán, hogy élvezi a gondolatokat, és hogy boldog, hogy egyáltalán elkerült hozzá a levél.*
- Ez szuper! *Kutjant fel, és azonnal levelet körmöl, a házimanóval pedig visszaküldi a lánynak.* - Vidd el a feladónak, köszönöm, és jó éjszakát! *Köszön el a manótól, érzelmesen, kedvesen, habár tudja, hogy ezek a lények ehhez nincsenek hozzá szokva.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 12, 2010 8:28 pm

[Valeriel]

*Egy manó jelenik meg egy pukkanással a szobában, a jobb oldalon. Körülnéz, majd a kezében tartott levelet leteszi a megfelelő ágyra, aztán már el is tűnik, ahogyan jött.*

Hugi,

Segítségre lenne szükségem, és mint a családbeli díszletfelelősre, rád gondoltam. Valamilyen anyag kellene, amiből sátrat lehet készíteni, szóval eléggé... sok. Avrillel egy sárgás-narancsos színre gondoltunk, naprendszer mintával, élőbársonyból, de ha ilyet nem tudsz szerezni, tulajdonképpen bármilyen anyag jó. A fontosabb a szín lenne, és hogy tudjunk belőle sátrat csinálni.
Hogy mire készülünk? Jósdát nyitnánk Nellondban. Egyelőre Avril, Samantha és én vagyunk benne, így Avrilen kívül kész családi vállalkozás az egész, pláne, ha te is csatlakozol. Lenne kedved? Szívesen látunk Sam-mel, meg biztosan Avril is. Nem tudom, ismeritek-e egymást.

Ariana
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 11:19 am

*Ide még berepül a kis uhu, leejt az ágyra egy ajándékot, majd tova száll. egy kis kék csomagban egy ezüst gyűrű van rejtve, és egy levél.*

Kellem Ünnepeket Valeriel! Remélem, az ünnepek után végre találkozunk megint. hiányzol, régen találkoztunk. Mindenesetre kellemes ünnepeket, és boldog karácsonyt

Samantha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 25, 2009 8:48 pm

*Megérkezik a szarka a következő szobához, kitartóan kézbesítget, egészen jól fogynak a csomagjai. Ebben a hálóban is elhagy egyet, szerencsére a megfelelő ágyon, Valeriel-én. A kis csomag tartalma egy lilás színárnyalatú gyöngyökből fűzött nyaklánc, egészen egyszerű darab, de azért szép, főleg, ha esetleg átsüt rajta a Nap. Az ékszer mellett egy levél. Kedves Valeriel! Boldog karácsonyt szeretnék kívánni, remélem, tetszik a nyaklánc, magam fűztem. Tudom, nem a legszebb, de bonyolultabb nem megy, tudod, hogy ebben sosem voltam annyira jó... Szóval boldog karácsonyt, remélem, hamarosan találkozunk végre. Ariana
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:15 am

[Természetmágia házi]

*Halk szuszogás szűrődik ki a bal oldali részben tartózkodó lányoktól. Majd az egyik takarókupac megmozdul és kibújik alóla egy kócos hajú lányka. Hangosan ásít egyet, majd az ágy végében lévő narancsszín gömb felé kúszik. Arcán ördögi mosoly villan majd ráveti magát a tigrisre.* Jó reeegeeeelt, drága daimonom!* Ébreszti vidáman örök társát, ám a tigris ezt nem találja annyira viccesnek.* Istenem, mintha egy 5 évessel élném a mindennapokat. Ne engem ébresztgess, hanem inkább tanulj egy csöppet. Nem vagy olyan mint régebben. Picit leeresztettél.* Ashley itt kiölti daimonjára a nyelvét, majd leszáll az ágyról és eltűnik a szekrényben. Pár perc múlva már kényelmes ruhában forog a szobában, nem csíkos pizsiében. Asztala elé bandukol és táskáját kezdi feltúrni, pár jegyzet után. Szemeivel figyeli melyik órára is kell házit csinálni, majd egynél megakad a keze. Természetmágia. Lassan elmosolyodik, majd olvasni kezdi a házi részét az irománynak.*~ Tehát itt a szobában kell elvégezni a varázslatot. Remek.~* Jókedvét csak fokozza az, hogy pálcát is kell használnia végre, mert mostanság a házikhoz nem igen kellett.* Sabbia!* Mondja ki a varázsigét mire a padlón egy egynégyzetméternyi terület keletkezett persze homokból. Ashley rajzol egy nagy kört, majd ő maga áll bele abba. Pálcáját a terület közepe felé fordítva mondja ki az igét.* Naturas!* Határozottan koncentrált, ami meg is látszódott az eredményen. Néhány fűcsomó és pár szál virág serkent ki a homokból.*~ Így jó lesz. Na még egyszer, lássuk akkor többet ki tudok e hozni belőle.~* Ismét pálcáját a homok közepe felé tartva mondja el a bűvigét.*Naturas!* A területet kezdi belepni a fű. Már a lány lábai körül is friss, zöld fűcsomók bújnak elő a homokból és kezdenek egyre csak terjeszkedni. Aprót mosolyog a jelenségen, majd kiugrik a homokból és egy pálcamozdulattal eltünteti az egész jelenséget.* Remélem ezzel meg fog elégedni a professzor! Szerintem ügyes voltál.* Végigsimít daimonja fején és visszabattyog az asztalhoz. Mikor odaér és ismét átfésüli a házi részt kissé elszontyolodik.* Akkor jöhet az esszé.* Préseli ki ajkai között egy sóhajtással megtoldva teljes mondatát. Ez az a rész amit kifejezetten utál. Persze azért kihívás számára az ilyenek megcsinálása és szereti a kihívásokat, de akkor sem az írás a kedvence.* Miért kell minden tanárnak esszét is íratni? De talán most ezt élvezni fogom.* Picit elmosolyodik, majd lassan, szépen ívelt betűkkel belekezd az írásba.*
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Ezüst petymeg háló - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Ezüst petymeg háló - Page 3 Tek8a2b851

Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 12:55 pm

Ezüst petymeg háló - Page 3 180968
Ezüst petymeg háló

Ez egy diákháló, mely a következő képen épül fel. Amint belépsz az ajtón egy központi kisebb közös szobában találod magad, van itt egy asztal, jó pár szék, ablak, egy kisebb hűtő, ez afféle közös helyiség. Innen nyílik jobbra és balra egy-egy ajtó, melyek 4-4 fős szobákba futnak.
A szoba lakói - jobb oldal:
1. Molly Grodza
2. Natasha Potrevszkij
3. Sarah Lairs
4. Valeriel Ravenwood


A szoba lakói - bal oldal:
1. Flame Torchwood
2. Loretta Q. Alvord
3. Madeleine Mayeul

4. Lilyana Marinova


A hozzászólást Aurora Valanthe Mediaris összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 22, 2012 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ezüst petymeg háló - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst petymeg háló   Ezüst petymeg háló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ezüst petymeg háló
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Harmadik emelet-
Ugrás: