Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Kalandmester
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_lcapElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_voting_barElise Dupont, iskolatitkár rezidenciája I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damian Deangelo
Diák
Damian Deangelo


Hozzászólások száma : 51
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Mutatvanyos
Üzenőláda : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Tek4e2852a68feab7859261

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 5:26 pm

-A megszokás legyőzhető, és nem is árt. *Kacsint egyet, miközben már áll fel, hiszen sejti, hogy zavar már kicsit, mivel elég nagy itt a káosz, valamikor rendet is kell rakni. A magázás dologra elmosolyodik.* -Na jó, megyeztünk, csak hát tudja...tudod itt még a fiatal tanárokat is többnyire magázzuk, úgyhogy jobb így indítani, aztán majd meglátjuk, mi lesz. *Elmosolyodik, majd kicsit megigazítja a hátán a gitártokot, ami a karfán való ücsörgéstől kissé félrecsúszott.* -Oké, akkor rád hivatkozom, és kiállok a gitáromért. Mégis csak nem szép dolog, hogy nem lehet nálam, amikor ennyire kötődünk egymáshoz. *Szélesebben elmosolyodik, és megpaskolja a hátán lévő gitártokot, majd az ajtó felé léprel.* -Persze, sejtettem, tényleg van itt egy kis...rumli. Akkor jó rendrakást, aztán még biztosan összefutunk, majd jövök ügyes-bajos dolgaimmal. *Egy apró biccentést még benyom mellé, majd le is nyomja a kilincset.* -Akkor hali! *Köszön el, majd mivel tessékelve is lett, meg amúgy is menne már, kilépdel a folyosóra, és irány a szobája.*
Vissza az elejére Go down
Elise Dupont
Nem Játékos Karakter
Elise Dupont


Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Nincskaszt

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 5:19 pm

Eddig ők intézték, most meg rám lőcsölik, ahelyett, hogy inkább terepen dolgoznék. ~Affrancba.~ *Vonja meg a vállát, aztán látva a fiú elutasítát, el is nyomja a cigit.* Világos, meg is értelek. Nekem sem kéne, csak az a fránya megszokás. *Nevetgél, aztán eszébe jut valami.* Te figyelj már minek magázol? Alig vagyok idősebb mint te, én 11 évesen kezdtem a sulit, és csak most végeztem az aurorképzőt, úgyhogy ha mégegyszer lemagázol, én szájonkaplak. *vigyorog a fiúra, aztán megint vállat von* Végülis ha gondolod hivatkozhatsz rám, biztos valami bugyuta szokásjog, ami miatt nem vihetted eddig be, de ha van rá ellenpélda, akkor nyilván megenyhülnek. De engdelemeddel még be is kell rendelkeznem, ha valami tényleg fontos ügy van, akkor keress csak meg, de lehetőleg ne a hétvégén, mert fel kell számolnom ezt a káoszt. Tudod, rend a lelke mindennek, de káosz a teste! *kacsint, és kitessékeli a fiút a folyosóra.*
Vissza az elejére Go down
Damian Deangelo
Diák
Damian Deangelo


Hozzászólások száma : 51
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Mutatvanyos
Üzenőláda : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Tek4e2852a68feab7859261

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 5:07 pm

*Természetesen azt még megvárta, amíg a hölgyemény a fürdőszobában tartózkodott, és csak utána kezdett bele a mondandójába, amire aztán választ is kap. Úgy fest tehát, hogy talán nem a holló volt a hibás, hanem szimplán ez előtt nem volt még itt ilyen poszt, és ezért nem voltak az iratok rendesen karbantartva, sőt lehet, hogy a holló azt sem tudta, hol adja le a levelet. Ez már aztán talán örök rejtély marad.* -Értem hölgyem, azt hiszem van rá esély, hogy eddig még ne volt itt titkár, ugyanis tudtommal eddig a szakvezetők intézték a diákok ügyeit, és tavaly volt itt egy diáktanács is, de úgy hallottam feloszlatásra kerültek. Bár akkor még nem voltam itt. ~Pedig akkor biztos nem oszlatják fel őket, hanem hozunk ki valami érdekeset ebből a suliból.~ *Elmosolyodik egy pillanatra, lehet ezt egy cseppnyi egonak is venni, habár akkor hazudnánk, hiszen a fiatalúr nem épp kis egoval rendelkezik.Amikor felé tolja a cigarettás dobozt nemlegesem megrázza a fejét.* -Nem köszönöm, elítélem a dohányzást. Az énekhangom látná a kárát, ha efféle szenvedélynek élnék. Tökéletesen képes ez a szenny berekeszteni, ezért még csak ki sem próbáltam soha. Habár önnek sem ajánlom, könnyen okozhat halált, bár manapság mi nem? *Apró vállrántás, hiszen hallott már egy s mást az itteni iskolai körülményekről, eltűnt, halott diákok, támadások. Ha úgy vesszük, akkor a dohányzás nem a legveszélyesebb dolog, bőven elég, ha valaki ide jár iskolába. Habár ez már egy másik téma, ami talán szintén a titkárra fog majd vonatkozni, legalábbis nagy eséllyel ő fogja megkapni a szülők aggódó, panaszkodó leveleit ez ügyben. De ez aztán már végképp nem rá tartozik. A végső válasz hallatán hömmög pár pillanatig majd végül bólint.* -Értem én, csak épp eddig is az volt a problémájuk, hogy a gitár tokkal együtt jóval méretesebb, mint egy bonc kés, és szerintük jelenleg dalmágián kívül máskor nincs rá feltétlenül szükségem. De, ha ön így vélekedik, akkor a következő órán kipróbálom a taktikát. Ezek szerint hivatkozhatok is az ön szavára ez ügyben a tanároknál? *Tesz fel még egy biztosító kérdést a végére. Hiszen hiába tudja úgy, hogy ebből innentől nem lesz gond, ha a tanárok mégis csak másképp gondolják. Akkor pedig nem mondhatja azt, hogy így hallotta, ha nem tud hivalos személyre hivatkozni.*
Vissza az elejére Go down
Elise Dupont
Nem Játékos Karakter
Elise Dupont


Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Nincskaszt

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 4:57 pm

*Mielőtt még zavarba jönne, gyorsan előkapja a pálcáját, és magára irányítja. A varázsszerből sárga csóva omlik szét rajta. Félig sikeres a dolog, a teste és a ruhája megszárad, de a haja a hirtelen szárítástól úgy néz ki, mintha megrázta volna az áram. Igen gyorsan mikrofonhaja lesz a hirtelen hőváltozástól, ám a haja nem bírja sokáig tartani saját súlyát, és az arcába hullik, minthacsak a Kör c. film belga változatát adnánk elő, a hölgy ugyanis belga.* Hmpsz... *füzi hozzá, és megnyikkan.* Le fogom vágni, le fogom vááágni. *Sarkon fordul, és visszarongyon a fürdőszobába egy hajkeféért. Nem marad ott, hallani akarja a fiú magyarázatát. A hajkefe mágikus, legalább ennyi előnye van, és amikor a hölgy elkezdi fésülni a haját, pillanatok alatt beáll a megfelelő formára. Végre elnyeri végső állapotát, az igazi szép szőke fizimiskát. Aztán a hölgyemény értelmezi a hallotakat.* Éértem, tehát diák vagy, eddig rendben. Hát tőlem most ne várj csodát, azt sem tudom hol áll a fejem. Elise vagyok, az új iskolatitkár. Bár talán az első is, mert az eddigi dolgokat látva azt kell vélnem, hogy a papírok minden emberi iktatórendszert nélkülöznek. Na mindegy, akkor majd megjegyzem amit mondasz. *Bólogat, hogy a fiú mondja tovább, addig pedig a fogason lévő laza kis kabátkájából egy ezüst cigarattatartót vesz elő, és rágyújt. Kellemes mentolos illat terjeng a szobában. A hölgy a két ujja között fogja a cigit, és fújkálja a füstöt.* Remélem nem zavar. Te is kérsz? *Tolja oda az ezüstdobozt, aztán int, hogy a fiú folytassa.* Aham, Elise néni érti már. Mondjuk tökéletesen nem értem, hogy miért nem lehet, hiszen a többi szak jelvényei sincsenek kitiltva tudtommal. Én aurorjog terén végeztem, és ott azt tanultuk, hogy használj precendenst. Tehát ha azt látod, hogy egy Naxeldires bevisz neadjisten egy bonckést, akkor hivatkozhatsz rá, hogy a hangszered sem lehet tiltott.
Vissza az elejére Go down
Damian Deangelo
Diák
Damian Deangelo


Hozzászólások száma : 51
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Mutatvanyos
Üzenőláda : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Tek4e2852a68feab7859261

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 4:42 pm

*Végül nyílik is az ajtó, bár először még meg is várakoztatják. A benti káoszra nem reagál semmit, vélehetően a hölgy még csak nem régen érkezett, vagy csak trehány, ki tudja. Az öltözetük meg ezek szerint összeillik, kivétel, hogy Damian nem épp most fürdött ruhában. Kicsit felcsúszik a szemöldöke a látványra, hiszen mégis csak pasiból van, és a nő épp hogy csak 4 évvel idősebb nála, ami nem is nagy idő. Kicsit el is akad a szava, amikor végre szóhoz jut, de végül kis torokköszörülés után megszólal és hiába, hogy nem lett hívva, benyomakodik az ajtón.* -Igen, nagyon is fontos! Üdvözletem, Damian Deangelo vagyok, és vélhetően a levelem elveszett útközben...vagy ott van a kupacban. *Pillant az asztalra, ahol ugye halomban állnak az intézendő papírok. Úgy fest, hogy a fiatal nőre még talán a tavalyi ügyeket is rábízták, annyi minden van ott.* -Ne fáradjon, nem kell megkeresnie. *Körbepillant, és amikor meglát egy fotelt arra felé indul. De kiderül, hogy az is tele van dobozokkal, most pedig nem áll neki pakolni, úgyhogy csak a karfára ül le.* -Tehát, arról van szó, hogy panaszt szeretnék benyújtani az iskolai megkülönböztetés ellen. Ugyanis! *Itt picit megemeli a mutatujját, mint egy afféle ügyvédbojtár.* -Minden más diák daimonokat, méretes állatokat cipel be az órákra, de nekem megtiltották, hogy a gitárt bevigyem, mert túl nagy helyet foglal, és szerintük nincs rá szükségem. Ám de! *Újabb hatásszünet.* -Mi van, ha épp az óra után a folyosón visszafelé menet ugrik be a tökéletes dallam, kap el az ihlet, és nem tudom kipróbálni, lekottázni, mert a szobámban kellett hagynom a gitárt? Ezért akár még kártérítést is kérhetnék, hiszen a munkámat akadályozzák! *A végén kifújja a levegőt, mert szinte egy szuszra darált el mindent és kérdőn tekint a hölgyeményre.*
Vissza az elejére Go down
Elise Dupont
Nem Játékos Karakter
Elise Dupont


Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Nincskaszt

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 4:33 pm

*A fürdőszobában törölgeti az éppen megmosott haját, amikor kopogást hall a dolgozószoba előtti folyoróról. Egy lesújtó pillantást vet magára, aztán kapkodva elindul kifelé.* ~Jajistenem, pedig még be sincs jelentve, hogy itt vagyok.~ *Magára kap egy köpenykét, és kiszól.* Mindjááárt, egy pillanat. *Gyorsan körülnéz, hogy mit is tehetne a káosszal, de végtére is semmit. Meggondolja magát, és kibújik a köpenyből, bele egy egyberészes virágmintás nyári ruhába, ami már nem túlzottan az időhöz illik, de most ez van kéznél. A ruha kicsit rövid, és mivel a nyáron hanyagolta a kocogást, kigömbölyödött, a ruha fenékrésze így eléggé rövidke, de legfeljebb majd ülni fog. Combrészen így is fel van hasítva, de ha túléli ezt a találkozást, akkor majd beszerez iskolába illő ruhatárat. Nem az a vagány kislány ő, sokkal inkább az eszével hódít, de ki akarta élvezni a nyarat, mielőtt berakják egy poros íróasztal mögé. A haja még vizes, a teste is kissé, így úgy néz ki mint egy vizespoló verseny győztese. Ezt ellensúlyozandó felteszi Nessa-keretes szemüvegét, és kinyitja az ajtót. Értetlenkedve bámul a fiúra, egyébként úgy néz ki, mint akit kidobtak az óceán közepén egy hajóból, de partra úszott. Bent a szoba romokban áll. Egymás hegyén hátán kartondobozok, butorok, amik nincsenek még összeállítva. Az ikea felárat kér, a manók meg lusták. Egy asztal van bent középtájt, rajta flafonig álló irathalmok. A hölgyre még sok munka vár. Egyébként Elisa kereken 21 éves, ami a spáraiaknál nagykorúság lehet, ő azonban most végezte el az aurorképzőt, gyakorlati tapasztalata még nincs, de ha itt öregszik meg, nem is lesz. De ránézésre eléggé csinos teremtés.* Fontos?
Vissza az elejére Go down
Damian Deangelo
Diák
Damian Deangelo


Hozzászólások száma : 51
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Mutatvanyos
Üzenőláda : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Tek4e2852a68feab7859261

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 4:21 pm

*És igen, immár elkérkezettnek látja az időt, hogy személyesen rendezze ezt az ügyet. Még csak válaszra sem méltatták, ami felettébb felháborító, pedig már napokkal ezelőtt elküldte a hollót. Talán eltévedt...vag ez lesz majd a kifogás. Kissé erőteljes léptekkel trappol le a második emeletről. A gitár most is a hátán van, amúgy egy hosszú ujjú, haránt csíkos, kellemesen lágy esésű világos kék inget visel, lábszárközépig érő drapp vászon nadrággal. Cipő gyanánk pedig egy bőr papucs virít a lábán, mintha csak a strandra készülne. E módon lépdel pontosan az iroda felé, ahol problémáját szeretné végre felvetni, hogy valamilyen megoldás szülessen rá. A hatalmas gondot, miszerint nem viheti be órákra a gitárját! Még ilyet! Amikor eléri a megcélzott ajtót, erőteljes koppanásokkal jelzi az bejáraton, hogy bebocsátásra vár. A kopogtatás jellegéből tökéletesen kiérezhető, hogy cseppet sincs jó kedvében.*
Vissza az elejére Go down
Elise Dupont
Nem Játékos Karakter
Elise Dupont


Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Nincskaszt

Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitimeSzomb. Szept. 12, 2009 4:12 pm

Az iskolatitkár kisasszony lakrésze, leírás majd fog készülni hozzá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája   Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elise Dupont, iskolatitkár rezidenciája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Kúria :: Első emelet-
Ugrás: