Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Kalandmester
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_lcapMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_voting_barMilyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)

Go down 
+2
Quarion Galanodel
Kaen el Jericho
6 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Nekromanta
Üzenőláda : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Tek4e285117af53d6454199

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 12:17 pm

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (pl. nyomozós, darkos (véresebb), akciódús, vicces, mesés stb.)
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 1:01 pm

Na igen, ez nálam hangulattól függ. Szeretnék már egyszer egy vicces, mesés játékban részt venni, mert egyszerűen kíváncsi vagyok. De általában azok a kedvenceim, amik kicsit elgondolkodtatnak. Szóval legyen izgalmas, és legyen benne valami rejtvény, amin törhetem a pici buksim. Hogy anélkül például nem lehet tovább menni. Na nekem ezek a kedvencek.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 1:22 pm

Én úgy szeretek játszani, főleg meséktől elvárom, hogy kelljen benne gondolkozni, és vannak a sztoriban rejtélyes dolgok. Ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen horrorisztikusnak, meg komolynak kell lennie, egy humoros játékba is bele lehet szőni elgondolkodtató poénokat, amikre ha rájövünk, nagyot nevetünk. De ezeket ne csupán egyféleképpen lehessen megoldani, kivéve ha az akadály egy szó, stb. Egy vastag kőajtót is meg lehessen buherálni, ne kelljen feltétlen mágia hozzá.
Na meg az sem hátrány, ha a mesélő nem csapja össze, ha már nekiáll egyet játszani, akkor ne zavarja le 2 órában. Annyi idő alatt bele sem lehet melegedni.
A témakérdésre visszatérve én azért mégis csak a nyomozós meséket kedvelem, de darkosra sem mondok nemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 1:28 pm

Nekem is főleg hangulattól függ. A horrort is szeretem ha olyan hangulatom van, de azért legtöbbször inkább a vidám, mesés dolgokat, pl. Kaen meséje a kilátóban a beszélő tárgyakkal nagyon nagy volt, meg az örök kedvenc az Otthon, külföldben lévő mese, amit Mika mesélt Kaennek és Cirnek (Meseország és Alsó-felső középfölde északi határa). A rejtvényekkel az a bajom, hogy általában hülye vagyok hozzájuk, és ha teljesen egyértelmű a megoldás, akkor is ritkán jövök rá, aztán meg verem a fejem a falba, hogy úristen, de könnyű volt. ^^" De ez persze csak az én problémám, egyébként jók az ilyen rejtvényes dolgok is, amiken törheti az ember a fejét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 3:00 pm

Az akció dús darkos nyomozós mesék a kedvenceim. Amikben egy sötét rejtélyt kell megoldani, és közben azért van benne izgalom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 5:29 pm

Hát Ari az a mese még számomra is fura hogy hoztam össze sztem tuti nem fogok tudni még egy vígjátékot lemesélni nekem csak a sötét dark, trancsírozós vércsorgatós mesék mennek, azt hiszem én vagyok a neza George Romero-ja XD
Vissza az elejére Go down
Toomas Vladislav
Diák
Toomas Vladislav


Főkarakter : ToomasVladislav@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1375
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Vandor
Üzenőláda : Az univerzumban, az egyetlen állandó a változás.

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 7:47 pm

Nyomozós, darkos, akciódús. Ebben a sorrenden Wink

Kicsit bővebben? Quarion egész szépen leírta azt amire én is gondolok. Én a mesés meséket (lol) annyira nem bírom... Mese, persze, de valahogy pont akkora érdeklődéssel játszok ki egy beszélő csészével való találkozást mint egy "Szia, hogyvagy. Jól. Én is." szintű félórás találkozást... Amíg a csésze nem mond valami érdekeset Wink

Én egyébként amondó vagyok hogy akkor a legjobb egy történet ha viszonylag kevés emberre (max 4) egy jó hosszú mesét kapunk. Ennél több emberrel tök 8 hogy mi van, totál káoszba fulladnak a dolgok... Mindenki írja amit akar, aztán kiderül h már írt mást a mesélő és... stb.
A gondolkodós mesék a kedvenceim. Persze nem olyat hogy találós kérdés, hanem ahol tényleg meg kell látni az összefüggést. Ezért jobbnak tartok egy olyan történetet ami nem feltétlenül egy játékalkalmas. Szerintem egy 3 alkalmas mese fölér legalább 10 egyszerivel, mivel nem csak ilyen jött-ment dolog hogy derült égből mesélő... De ez nem éppen a kérdésre válaszol.. bocsi...
Tehát elgondolkodtató elsősorban. Akkor szeretem ha van benne egy jó adag logika (mindenbe szeretek logikát keresni...), és pár megrázóbb, vagy akció dúsabb jelenet mindig érdekesebbé teszi a dolgokat. Nem csak karisan, de useresen is, pl. én kifejezetten élvezem amikor azt kell kitalálnom hogy Toomas hogy reagál szokatlan helyzetekben.
A humort, mint mese elemet valahogy nem tartom olyan lényegesnek, az inkább csak színesítő elem. Ennek ellenére mindig jöhet belőle egy pár csipet. De ha csak idétlenkedünk ahhoz nem hiszem hogy mesélő szükséges Wink

Mondom ezt a sok hülyeséget úgy hogy alig vagyok meséken >.<
Vissza az elejére Go down
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeHétf. Szept. 14, 2009 8:09 pm

igen, vannak a filmek, meg vannak a kalandok.
Itt a kalandokban én jobban odavagyok az olyan mesékért, ahol használni kell a szürke kis agysejteket. Lényeg, hogy legyen akciódús, akár véres, akár kevésbé. Logikai, vagy verekedős, ahogy a mobilos kategóriák vannak Razz Bármelyik jöhet. De jobb szeretem Scherlok Holmes-t, mint Chuck Norris-t Smile (De ezt nehogy elmondjátok neki... Razz )
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 11:01 am

Én azokat a meséket szeretem, ahol a logikánkat tudjuk használni és nem csak egy kimondott megoldása van egy mesének, hanem a diákok különféle módon meg tudják oldani és akár több lehetőségük is akad. Például ha külön válnak, mindkét csapat nyerhet valahogy, nem csak az, akinek szerencséje volt és a jó úton ment.
Nem szeretem azt, ami annyira kötött, jobb, ha a karakterek szabadon mászkálhatnak, tehetik, amihez kedvük van.

Mondjuk túl sok véleményt még nem tudok mondani, mivel itt még csak egy mesében vettem részt, de az tetszet. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2009 10:39 pm

Nekem is volt részem mesében. Azt hiszem csak 2-őn voltam ha a szakköröket nem számítjuk. Mind a kettőre emlékszem, decsak bizonyos részekre. Hm...milyet is szeretek hát igazából minden evő vagyok csak élvezetes legyen. Fejtsem ki? * maga előtt látja a bólintást* oksa Very Happy
Szóval mitől lesz izgalma egy mese számomra. Ha olyan dologról szól vagy olyat kell csinálni amire én nem gondolok. Pl volt Mila meséje amikor egy könyvbe ragadtunk 4-en ki gondolta volna hogy a szabaduláshoz, meg kell csonkítani magunkat? Én nem! Ez tetszett.
A másik mesét meg azért élveztem, mert gondolkodni kellett a megoldáson. Cir mesélt és egy vers volt a kulcs amit ő talált ki. (meg kell jegyeznem hogy a vers nagyon profi volt Very Happy) Be kell, hogy valljam én valami idézésnek gondoltam nem találós kérdésnek ^^ Ez mondjuk jobban tetszett de mind a kettőt nagyon élveztem. Kösz hogy meséltetek nekem ^^
Vissza az elejére Go down
Rayko S Dragomir - archiv
Diák
Rayko S Dragomir - archiv


Főkarakter : parsche.istvan@gmail.com
Hozzászólások száma : 1321
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Elemista
Üzenőláda : Sic Gorgiamus Allus Subjectatus Nunc
Vígan ülünk tort azok felett, akik a vesztünkre törnek

Tárgyak:
1 pár sárkánybőr kesztyű - Természetmágia óra


Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimePént. Szept. 18, 2009 1:28 am

Volt már részem pár mesében. Élveztem mindet. Különösen szeretem a darkos meséket, az akciódúsakat, Rejtélyes stb. Nagyon érdeksnek találom, ha sok út és lehetőség van és ha ezeket a mesélő nyomon tudja követni, vagy reagálni rá. A szakköröket és a nagymesét leszámítva eddig két igazán maradndó mesét tudott nyújtani számomra. Az egyikük Mika/Nil stb. (sokszor, számát sem tudom hányszor mesélt már nekem), a másik pedig Jack (eddig egy mesét mesélt. De az nekem nagyon tetszett.)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 3:13 pm

Szerintem, de ez csak az én véleményem, hogy egy keverék a legjobb. Mivel abban több esemény bele fér, és azt jobban is lehet élvezni szerintem. Smile Mondjuk példának: vicces de egyben akciódús, vagy véres de vicces. Az utóbbira egy nagyon érdekes történetet lehetne kihozni, csak kreativítás kérdése. Very Happy Amúgy a kedvencem 1. darkos 2. rejtélyes 3. nyomozós. Ez voltam én.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 8:41 am

Én személy szerint inkább a sötétebb témájú, horror jellegű "kalandokat" szeretem. Persze, ami nem csak arról szól, hogy öldöklés van, hanem van a dolognak egy rejtélyesebb oldala is. Dob még a hangulaton esetleg valamilyen titkos dolog kinyomozása, vagy valamilyen "rejtvény" megfejtése.
Természetesen nem zárkózok el a más jellegűektől (például egy viccesebb kaland).
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 9:10 am

Jéééj, én még nem is írtam ide O_____O Na de most bepótolom^^" Én szinte mindenféle mesét szeretek... A kedvencem az Kaen meséje volt, mégpedig az, amikor volt az az illúzió-kastély, és a végén szinte mindenki meghalt, és én voltam az utolsó vagy az utolsó előtti XD Az nekem nagyon tetszett, még az után is, hogy kinyiffantam Very Happy Amúgy leginkább az akciódúsabb meséket szeretem, azokban sokkal könnyebb kijátszanom Chleot is, és Rose-t is, a többiek meg nem mesére valók még^^" Szerintem mesélni is könnyebb az akciódús történeteket, legalábbis ezt tapasztaltam, de persze ez egyéni vélemény. Nekem jobban megy, bár még sok műfajban nem próbáltam ki magam.
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Auror
Üzenőláda : Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitimePént. Nov. 12, 2010 4:50 pm

Én a rejtélyes meséket szeretem, abbba nagyon bele tudok merülni, néha még zagyvaságokat is írokXD Azért ez a téma áll hozzám legközelebb, mert tulajdon képen én egy ilyen lélek vagyok, ezt be kell ismerni tongue
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Ajánlott tartalom





Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)   Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Milyen mesélős játékokat szeretsz a legjobban? (teljes kérdés: téma 1. hsz)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nezabar kérdőív-
Ugrás: