Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Kalandmester
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Jack Darkfield
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Rupert Rankle
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_lcapI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_voting_barI. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Nekromanta
Üzenőláda : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Tek4e285117af53d6454199

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 12:24 pm

Kedves játékosaink,

Ezennel elindítjuk a Nezabar I. aukcióját. Ebben a hszben mindenki szerepelni fog, aki bármilyen tárgyra licitál. Kérjük, hogy aki bármire licitál, adja meg az adott fórumnál, hogy mi a fontossági sorrend nála, hogy ha több dolgot nyer, de nincs mindenre Tallérja, akkor melyik tételre vágyik legjobban, és akkor azt adjuk meg neki, és amiben még nyert, ott a második helyezetté a jutalom.
Az aukcióból visszalépni nem lehet, ami már elhangzott, az érvényes licit, kivéve ha a bankár szól hogy érvénytelen fedezethiány miatt.
A hozzászólásokat törölni, szerkeszteni nem lehet, ha gond van, akkor írjatok a bankárnak.
A fontossági sorrenden a végén is lehet változtatni, akkor majd kikalkuláljuk hogy minél többen járjanak jól. Ha kérdésetek van, akkor ebbe a fórumba tegyétek fel, csak a bankár válaszolhat, hogy ne legyen félreértés.

Egyéb információk a hírből:

Mindenkinek célszerű minél több dolgot megpályázni, ami érdekli. Mindenki, aki több dologra licitál felállít egy prioritási sorrendet, azaz jelzi mi számára a legfontosabb. Ha tehát netán több dolgot is megnyer, akkor azt kapja meg elsődlegesen, ami számára a legfontosabb volt, a következőt csak akkor, ha marad rá Tallérja. Ezért célszerű tehát több dologra is licitálni, mert könnyen lehet, hogy valaki már egy másik számára fontosabb dolgot visz el, de másik licitet is nyert, így az adott tétel a másodikra száll, ám ha ő is már valamit elvitt, és nem maradt tallérja, akkor a harmadikra, és így tovább.
Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy egymást lebeszélni egy-egy tételről nem lehet, és szigorúan etikátlan, a játékból kizárás is lehet szankció. (Nem az aukcióból, hanem a Nezáról.)
A kikiáltási ár azt jelenti, hogy a legelső licitálónak minimum ennyit kell megadnia, mi csak akkor visszük fel az aktuális licittartót, ha van annyi tallér a számláján, mint amennyit megajánlott.

Minden fórum címében oda lesz írva, hogy jelenleg hol tart a licit, ám nem biztos, hogy te a jelenlegi állapotot látod, lehet, hogy még nem frissítettük, ezért érdemes letekerni az utolsó hozzászólásig.

Az aukció résztvevői:
Akoni Konana
Jack Darkfield
Anna Ivanov
Ariana Ravenwood
Toomas Vladislav
Báthory Marijana


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 04, 2009 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:00 pm

Kérdésem lenne. ^^ Mégpedig az, hogy a szorgalom medáljánál én mondtam a hat tallért, akkor miért Akoni van kint licittartónak? Én nem értek a licitekhez, azért kérdezem, szóval simán lehet, hogy az ő nevének kell kint lennie, csak én nem tudom. ^^ De gondoltam azért megkérdem.
Vissza az elejére Go down
Stefan Dimitrov
Diák
Stefan Dimitrov


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Mentalista

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:04 pm

Szerintem ez simán azért van mert Cirék még nem értek rá átírni Smile

"...ám nem biztos, hogy te a jelenlegi állapotot látod, lehet, hogy még nem frissítettük, ezért érdemes letekerni az utolsó hozzászólásig."

A fentebbi írásból idézve. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:06 pm

Jaja, csak a hat tallér is át lett írva, csak a név nem Smile Meg a más szakos multinál is át lett írva a nevem, szóval azért mertem megkérdezni, de egyébként igen Tim, olvastam ezt a részt is. ^^
Vissza az elejére Go down
Stefan Dimitrov
Diák
Stefan Dimitrov


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 104
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Mentalista

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:08 pm

Ja, ezt nem tudtam ^^ És rólad nem mertem feltételezni hogy nem olvastad el, csak kiemeltem, hátha elsiklottál felette, vagy elfelejtődött.. ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Nekromanta
Üzenőláda : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Tek4e285117af53d6454199

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:09 pm

Már kész is, bocsi^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 6:19 pm

Köszönöm szépen. ^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Nekromanta
Üzenőláda : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Tek4e285117af53d6454199

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeVas. Okt. 04, 2009 8:18 pm

A fórum karbantartás miatt 2 nappal meghosszabbítjuk az aukció határidejét, tehát október 9 éjfélig lehet licitálni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 7:10 pm

Én nem akarok monopol helyzetbe kerülni, és úgy tűnni, mint akinek a bőre alatt is pénz van, úgyhogy szépen csendben és halkan jegyzem meg, hogy el lett ütve a Különleges faj licitjének címében, hogy hány tallérral izmozok. A végére nem köll a nulla. Gondoltam szólok, mielőtt guzmi lesz belőle. ^^"
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Nekromanta
Üzenőláda : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Tek4e285117af53d6454199

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 6:30 am

Íme az aukció végeredménye:

1. tétel: Jack Darkfield 11 Tallér
2. tétel: Avril Sheila Roseberg 2 Tallér
3. tétel: visszavonva fejlesztések miatt
4. tétel: Rayko Sujaku Dragomir 8 Tallér
5. tétel: Ariana Ravenwood Tallér
6. tétel: Akoni Konana 5 Tallér
7. tétel: Ariana Ravenwood 6 Tallér

A tallérok most levonásra kerülnek, a tételeket pedig késő délután kapjátok meg. Gratu mindenkinek.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 10, 2009 2:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 10:39 am

Halkan megjegyzem, hogy az extra multit végül nyolc tallérért vittem el, csak még a címben nem volt átírva. ^^ De azért annyit kell levonni, viszont ígyis maradt mind a kettőre tallérom, mert ugye 8+6=14. Ennyi voltam. ^^

A kérdésem még annyi, hogy akkor ezért az extra multiért is fizetni kell egy tallért, ugye? Csak így nekem harmadikosként 7 karakterem lehet 6 helyett, és az egyik más szakos?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 12:09 pm

Tök jó, nem hittem volna hogy ennyivel megúszom és még nyerek is.Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Nekromanta
Üzenőláda : I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Tek4e285117af53d6454199

I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 2:39 pm

Köszi Ari, beírtam. Nem kell külön fizetni, egyrészt átlépheted a multikorlátot, másrészt benne van a fizetség a licitedben^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 2:41 pm

Háhááá ^^ Akkor megyek felvételiztetni az Allidon szakos karimat Razz Köhi ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések   I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
I. Nezabar aukció - szabályzat, és kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: