Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Feketepiac Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Feketepiac Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Feketepiac Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Feketepiac Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Feketepiac Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Feketepiac Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Feketepiac Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Feketepiac Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Feketepiac Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Kalandmester
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Feketepiac I_vote_lcapFeketepiac I_voting_barFeketepiac I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Feketepiac

Go down 
+66
Elisabeth Ellen Torchwood
Dárdosi Péter
Celine Saldana
Sophie Lee
Felicity Artmenson
Lisanna Nilia Marvell
Petrik Soon
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Claire Fairchild
Programmester
Valeriel Ravenwood
Alexandra Voltano
Artemis Taylor
Kockadobás
Raven Blackmoon
Deyan Serenity
Seònaid Sine
Nedonia eyl'Vierdra
Lincoln Lawrence
Lirian con Silvanas
Natasha Potrevszkij
Christianna Faraday
Yekaterina N. Fyodorov
Berker Mikolaj
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Duncan Cornell
Vladislava Feodosrov
Xavier Raanan
Caleb Dawson
Eira Eilertsen
Ayla Madyzyn
Nerithan Wyvernfang
Kalandmester
Hamon Joulice-Melange
Sepp Dierk
Stephanie Story
Sezanne Celentano
Shawn Griffin
Jasna Novarro
Játékmester Eramir
Jack Darkfield
Laura Wylee
Krasimir Waylan
Effie Ginger Delaney
Celestine Quann-Roseberg
Krastio Miroslav
Heikigou Kouriryuu
Sabine Cornwell
Yasmine S. Moore
Maximilian Smith
Pierre Bontavier
Rayko S Dragomir - archiv
Leona Arts
Safira Desierto
Ivanka Iskra Wilson
Ervin Blackwell
Morana Volos
Monique Zéfhyrine
Luna Shadow
Lucie Carin Drahoslava
Ayame Drake
Atum Malah
Shiwo Altolos
Kaen el Jericho
70 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Feketepiac Nekromanta
Üzenőláda : Feketepiac 6vx6

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 5:18 pm

*Higgadtan hallgatom végig, amit mond, nem igazán zavar a felszólalása.*
- Lehet, de még mindig felnőtt vagyok, te pedig egy diák, egy fiatal diák... *mondom, majd nézem, ahogy eltűnik a távolban.* ~... Aki nagyon ismerős nekem, de nem tudom, honnan. Lehetséges, hogy választ kapjak erre egyszer is?~ *fejezem be gondolatban, aminek a felét lehagyom, miközben sóhajtva hátat fordítok az ő útirányának. Zsebre vágott kezekkel, fekete csuklyával a fejemen vágok neki a visszaútnak. Eden már biztosan vár.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 7:49 pm

*Egyre jobban feldühít. *-Nincs joga ahoz hogy kioktasson. Maga nem az apám.*kiáltok rá majd elrohanok. Nem értem miért dühít fel ennyire. Talán azért mert ennyire hasonlítok rá. Kifelé tartok a fekete piacról. El akarok tűnni innen. Minnél meszebb ettől a férfitól. Olyan emlékeket idéz bennem amik nem lehetségesek. Hisz nem lehetnek emlékeink a baba korunkból vagy még is? Elegem van. Pedig kezdett minden helyre állni. És most megint, minden összekavarodik. Ahogy futok lassan elhagyom Nellond utcáit, és kirajzolódik előttem, a kúria sötét alakja. Félelmetes látvány de most, magányra van szükségem. Mindent és mindenkit elfelejteni, és egyedül maradni, a sötétséggel együtt. Mert számomra már csak az marad. A sötétség. Hisz nincs más számomra megírva, csak a magány.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Feketepiac Nekromanta
Üzenőláda : Feketepiac 6vx6

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 7:34 pm

*Nem sokkal azután, hogy kilép a sátorból, elindul, én pedig utána. Egy standig követem, ahol felém fordul, s egyenesen engem vizslat barna szemeivel.*
- Ááh, csak olyan 26 évig! *válaszolom cinikusan, majd széles vigyorra húzom szám. Milyen furcsán viselkedek ma a közelében! Már rég ellöktem volna magamtól, ha tehetem, a földbe tiprom a lelkivilágát, de úgy érzem, vele ezt nem tudnám megtenni, pedig alapjában véve sosem okoz gondot az ilyen.*
- Egészen addig követlek, amíg vissza nem mész a suliba. Utána ki tudja, lehet azután is találkozunk még *felelem, magamra húzva a csuklyát.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 7:15 pm

*Maszkal az arcom előt haladok. A kellemetlen szagokat így is érzem, de próbálom kizárni tudatomból. Érzem hogy követ, de próbálok nem rá figyelni. A csuklya most nem takarta szememet, így tökéletesen körbe tudok pillantani. Hajam kicit arcomba lóg, de nem zavar. Ahogy haladok egyre frusztráltabb vagyoj a kullancs módjára rámakaszkodó férfi jelenlététől. *~Hogy gyűjtsek információt, ha állandóan követ? Kezd elegem lenni belőle. Lehet máskor kéne visszajönnöm. ~*gondolkodom, közben megállok egy standnál. Körbe nézek majd tovább megyek.*
-Meddig akar még követni?*kérdezem, ahogy felé fordulok, és összevont szemöldökkel nézek rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Feketepiac Nekromanta
Üzenőláda : Feketepiac 6vx6

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 7:02 pm

//Olvad.//
*Jó ideig elszórakozom a pasasokkal, de nekem erre nincs erőm, sem időm, hogy még itt legyek velük órákon keresztül.*
- Muszáj *bólintok egyet a kilépő lány kérdésére, majd tovább követem. Bőven elég ennyi a puhányok látványából. Gondolataim lassan felé terelődnek. Továbbra sem értem, miért ismerős annyira. Biztosan láttam már valahol! De mégis merre és mikor?*
~Olyan ismerős, de nem csak a hangja, az arca is. Csak nem tudok rájönni, miért. Olyan, mintha egy emlék is fűződne hozzá, azonban az nagyon halovány.~


A hozzászólást Steven Blackfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 02, 2013 7:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 8:06 pm

*Simán, beérek a sátorba. Épp átadok egy tekercset, mikor csetepaté zaja csapja meg a fülemet.*
-Hé! Maga meg mit... -Kezdeném de észre veszem az embereimet a földön. *-Muszály volt kiütni őket? *majd a hátam mögött álló férfira nézek.*-Több edzést nekik. Nagyon elpuhultatok, mióta nem vagyok otthon.*mondom és egy meghajlás és néháoy búcsúszó után amik épp nem kedvességből mondtam, kimentem a sátorból vigyázva hogy még véletlenül se érjek Stevenhez. A csuklyát a fejemre húzom majd arcomelé egy textil maszkot húzok hogy kevésbé érezzem a szagokat.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Feketepiac Nekromanta
Üzenőláda : Feketepiac 6vx6

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 7:53 pm

- Jól hangzik! *vágom rá szinte azonnal, s utána is erednék, de egy hirtelen jött füstbomba kissé lelassít. Pálcaintéssel oszlatom szét a hirtelen termő füstöt, majd nevetve lódulok neki az útnak. Kicsit felbosszant, mert hát így is szar ebben az időben futkosni, de most még inkább. Szerencsére látom hol szalad és merre tart, hiába a trükk, a mágia erősebb. Mikor betér valamilyen helyre, idegesen verem vissza a nekem jövő alakokat. Izmos, kigyúrt gorillákról van szó. Gyomorszájba rúgom az egyiket, mire hangosan felordít, egy másikat arcon találok csapni az öklömmel. Így megy ez percekig, végül zihálva figyelem őket. Földre kerülnek, arcomon hűvös, kissé zavart vigyor fut végig.*
- Szeretek harcolni, de nem ilyen puhányok ellen *szétnyitom a sátar bejáratot, majd belépek, hátat fordítva ellenfeleimnek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Feketepiac Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 6:39 pm

*Mellkasomon összefonom karjaimat, és úgy nézek le. Még mindíg nem értem miért ismerős ez a férfi. De ő is megváltozott hirtelen. Eddig olyan volt mintha csak az erejét akarná fitoktatni, most meg szinte apáskodó. És miért döbben meg ennyire? Még sose találkoztam vele akkor meg? *-Hn. Nem érdekel mitgondol. De ha eltud kapni, felőlem jöhet.*mondom közben derekamon lévő tartóba nyúlok. Kitartom a kezem, majd lazán elengedem a kis fekete gömböt és mikor földet ért felrobbanva mindent beborít a füst. Ezt kihasználva a tetőkön futásnak eredek egész a feketepiacig. Ott felhúzom csukjámat a fejemre majd visszanézek követ-e Steven.*~ A füstbomba mindíg beválik. ~*Vigyorgok magamban. Egy ideig csak, a standokat, figyelem majd egy sátorhoz érek. Mielőtt beérek, bal alkaromat megmutatom amire egy tigris van tetoválva. Majd be engedett a bejárat előtt álló alak. Mikor bemegyek, leülök az egyik ülőpárnára.*
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:23 pm

The member 'Haku Hiroshi' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Feketepiac Tiz
Result :
Feketepiac Tizolda Feketepiac Tizolda
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Feketepiac Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Feketepiac 82h3


Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:23 pm

*Hamarosan kezdetét veti a harc, ami szerencsére nem tart túl sokáig. Elkerekedett szemekkel nézek fel a fekete füstre, a hangok hallatán meg érzem, feláll hátamon a szőr. Ismét hálát adok az égnek, de most nem a fajtámért, hanem azért, mert a padlásra kerülünk, ahol egy szőke hajú nő fogad minket. Igen csak jól magyaráz, így sikerül felfognom a helyzetet úgy is, hogy érzem, az izgalom hatása, ami nyolc óta tart, enyhülni kezd, ami miatt a mozdulataim és a gondolkodásom is lassul picit. Nagyot sóhajtok.*
-Nos, köszönöm a kalandot, meg úgy mindent, de én azt hiszem, most megyek. Egyébként is felesleges lenne már itt időzni. Sziasztok! *mosolyogva köszönök el diáktársaimtól, majd a torony ablakánál fellelhető tündérsárkánnyal magam is visszamegyek a kúriába. Lesz mit feldolgoznom az elkövetkezendő napokra, ugyanis nem heverem majd ki egy könnyen, hogy vámpírok közt lehettem.*

//Köszönöm a mesét, élveztem! Very Happy Nagyon tetszett, izgalmas volt. Kicsit fel is pörögtem. =)//

//alapesély
0-15: semmi
16-34: különleges tárgy
35-45: általad választott különleges tárgy
46-67: mágikus felszerelés
68-78: általad választott mágikus felszerelés
79-89: familiáris vagy személyes tárgy
90-98: relikvia
99-00: ereklye//


A hozzászólást Haku Hiroshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19, 2013 8:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:12 pm

The member 'Lincoln Lawrence' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Feketepiac Tiz
Result :
Feketepiac Tizolda Feketepiac Tizolda
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Feketepiac Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac Tek502a0ec3166100392434

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:12 pm

* Senki nem ment fel a létrán, úgyhogy kezdetét vette a harc, ami nem tartott sokáig, hatalmas árny vetült közéjük. Fekete füst száll köréjük, s halálsiralom, vér spriccelés és mindenféle szörnyűséges hang szűrődik lentről. A vámpírok esznek négy hullát, aztán a diákok valahogy felkerültek a padlásra, aminek Linc nagyon örült, mert nem volt kedve nézegetni a vámpírok lakomáját. Egy gyönyörű szőke nő köszönti őket, és elmagyarázza ittlétük okát, meg a nellondi auror központ meg ilyesmi.* - Nahát. Egészen takarosan elmondtad, hogy hogy kerültünk életveszélybe. * Viccelődik, majd a ládikára pillant. Mélyen felsóhajt, hogy minden jól sikerült a végére. Elköszön diáktársaitól és a torony ablakánál található tündesárkánnyal visszarepül az iskolába.*

// Köszi a mesét, szeressük a vámpíros dolgokat :3 //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:06 pm

The member 'Matthew Demerest' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Feketepiac Tiz
Result :
Feketepiac Tizolda Feketepiac Tizolda
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Feketepiac Idezo
Üzenőláda : Feketepiac Tek50e042cf6cc255830694

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:06 pm

// Köszi a mesét, hogy miért is vagyunk itt naaagyon tetszett, ez a megoldás, hogy a vámpírkák etetve lettek rituálisan, elég beteg, de tök jó! ^^ Most záró nálam is elmarad, Matt kicsit bután pislog a gyönyörű leányzóra, miközben egy szót se fog fel a magyarázatból, de azért megnyugszik, hogy túlélték. Meg hogy nem bukott le. Meg azon gondolkozik, hogy hány vámpír van akkor még is itt, Nellondban, és mennyi ilyen állatias... és hogy ő nem akar ilyen lenni. Na de tényleg, csak ennyi! xD

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-63: mágikus felszerelés
64-74: általad választott mágikus felszerelés
75-85: familiáris vagy személyes tárgy
86-96: relikvia
97-00: ereklye //
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:02 pm

The member 'Owen Philips' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Feketepiac Tiz
Result :
Feketepiac Tizolda Feketepiac Tizolda
Vissza az elejére Go down
Owen Philips

Owen Philips


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 76
Kaszt : Feketepiac Jos_mentalista
Üzenőláda : Feketepiac Tek5150883cbbe8d0982321
Az én színem a silver.

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 8:02 pm

//Naagyon fáj a szemem, szóval csak off. Köszönöm a mesét tetszett, jó volt. ^^ Owen cicceg és fejcsóvál, hogy ő erről miért nem tudott... stb :DAztán lelép.//

alapesély
0-15: semmi
16-34: különleges tárgy
35-45: általad választott különleges tárgy
46-67: mágikus felszerelés
68-78: általad választott mágikus felszerelés
79-89: familiáris vagy személyes tárgy
90-98: relikvia
99-00: ereklye


A hozzászólást Owen Philips összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 19, 2013 8:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:57 pm

*Hősein szépen tartják magukat, lövöldöznek, bizalom köröznek, ijesztgetnek, amikor egy hatalmas árny veti közéjük magát. Az alak közel négy méter magas, olyan, akár a megelevenedett iszonyat, ez bizony tényleg egy ősvámpír. Fekete füst száll köréjük, amiből olyan hangok szűrődnek ki, mint amikor éppen széttépnek, lefejeznek valakit. Spriccelő hangok, majd a ködből a vámpírok irányába négy megcsócsált hulla esik ki, majd a ködből böfögő hang hallatszik. A vámpírok a hullákra vetik magukat, és tépik őket, eszegetnek. A köd végül eloszlik, és a diákok a padláson találják magukat, velük szemben egy fotelben gyönyörű szőke fiatal nő ücsörög.*
- Köszönöm, hogy segítettetek nekem a mai vámpírosdiban. Alie Colwell vagyok, másnéven Eyla. A nellondi aurorközpont egyik parancsnoka vagyok, és feladatom, hogy kordában tartsam a nellondi vámpírokat. Kiírtani őket nem szabad, hiszen szükség esetén irányítható seregként kezelhetők, ám kell nekik adni valami vérszomjas rituálét, hogy féken tartsuk az ösztöneiket. Akiket láttatok, feketemágusok, nemrég vadásztuk le őket. Nem kell attól félnetek, hogy a valódi neveteket, vagy alakotokat ismerik a vérszopók, álcában kerültetek ide. A fizetségetek. *Mutat egy ládikára, amely felpattan, és különféle varázstárgyak választhatóak belőle. Aztán ünnepélyesen mosolyog, hőseink pedig a torony ablakánál parkoló tündérsárkánnyal visszarepülhetnek az iskolába.*

//A csoport:

Kaen&Cir meséi (OWen, Matt)

alapesély
1-29: különleges tárgy
30-42: általad választott különleges tárgy
43-63: mágikus felszerelés
64-74: általad választott mágikus felszerelés
75-85: familiáris vagy személyes tárgy
86-96: relikvia
97-00: ereklye

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-60: mágikus felszerelés
61-71: általad választott mágikus felszerelés
72-82: familiáris vagy személyes tárgy
83-95: relikvia
96-00: ereklye

relikviamester min. 4 szint opál karperec nélkül
1-26: különleges tárgy
27-39: általad választott különleges tárgy
40-59: mágikus felszerelés
60-70: általad választott mágikus felszerelés
71-81: familiáris vagy személyes tárgy
82-94: relikvia
95-00: ereklye

relikviamester min. 4. szint opál karpereccel
1-24: különleges tárgy
25-37: általad választott különleges tárgy
38-57: mágikus felszerelés
58-68: általad választott mágikus felszerelés
69-79: familiáris vagy személyes tárgy
80-93: relikvia
94-00: ereklye

B csoport:

Kaen&Cir meséi (Lincoln, Haku)

alapesély
0-15: semmi
16-34: különleges tárgy
35-45: általad választott különleges tárgy
46-67: mágikus felszerelés
68-78: általad választott mágikus felszerelés
79-89: familiáris vagy személyes tárgy
90-98: relikvia
99-00: ereklye

opál karpereccel
1-13: semmi
14-33: különleges tárgy
34-44: általad választott különleges tárgy
45-66: mágikus felszerelés
67-77: általad választott mágikus felszerelés
78-88: familiáris vagy személyes tárgy
89-97: relikvia
98-00: ereklye

relikviamester min. 4 szint opál karperec nélkül
1-12: semmi
13-32: különleges tárgy
33-43: általad választott különleges tárgy
44-65: mágikus felszerelés
66-76: általad választott mágikus felszerelés
77-87: familiáris vagy személyes tárgy
88-96: relikvia
97-00: ereklye

relikviamester min. 4 szint opál karpereccel
1-9: semmi
10-30: különleges tárgy
31-41: általad választott különleges tárgy
42-64: mágikus felszerelés
65-75: általad választott mágikus felszerelés
76-86: familiáris vagy személyes tárgy
87-95: relikvia
96-00: ereklye

Köszi a részvételt, jóéjszakát!//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Feketepiac Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Feketepiac 82h3


Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:45 pm

*Valamennyire jobban érzem magam, mert eltalálok kb. hat vámpírt. Nos, hasonlóra számítottam, így még ezt is nagyra értékelem. Közben sikerül átjutnom, de nem nagyon örülök annak, hogy néhány példány átugrik hozzánk. Nos, úgy tűnik van némi választásom, miután sikerül pár pillanatra felmérnem a helyzetet. Vagy felkúszom a létrán, vagy idelent harcolok egy vérszívó horda ellen. Egyelőre nem tudom, mit válasszak, de sejtem, nincs sok időm dönteni. Nem állhatok egy helyben sokáig, mert ez a hülyeség akár a vesztem is okozhatja. Nos, úgy döntök, hoy lent maradok játszani. Eéőször is valami védelem kéne.*
-Tegomico! *érintem hozzá pálcámat a karomhoz. Remélhetőleg kapok egy kis védelmet ellenük. Egyébként egy ideje gondolkodom, ki az, akinek a nevét kántálják egyfolytában. Nem tudom kitalálni, mert nem ismerős..*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Feketepiac Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac Tek502a0ec3166100392434

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:40 pm

* Hatalmas sötétség tátong alattuk és úgy tűnik két tűz közé kerültek. A másik oldalon egy létra vezet valahova, s régebbi varázslata is erre vezette volna őket, azonban a vámpírok valamitől visszariadnak. Egy két bátrabbnak még sikerül utánuk vetődni, azonban azok is visszarettennek, mert Linc a létra felé közeledik, s megérinti azt, de nem megy felfelé egyelőre, csupán megállapodik, mert még mindig fájdalom hasítja a hátát.* - A pokolba veletek. * Úgy is oda jutnak, ha még egyszer meghalnak, szóval ironikus a szitkozódása. Ha valamelyik megpróbálja megközelíteni akkor először is rugdossa mint az őrült, aztán kiszúrja a szemét a pálcájával, mielőtt használná a:* - Conterio Flamma * Mondja és a levegőbe rajzolja a keresztet, másik kezével pedig még mindig a létra aljába kapaszkodik, a többiektől teszi függővé, hogy harcoljanak vagy felmenjenek.* - Mi legyen? És mi a fene az az Eyla?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Feketepiac Idezo
Üzenőláda : Feketepiac Tek50e042cf6cc255830694

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:39 pm

*Mikor Haku hátravág egy tűzgolyót felcsillan a szemem és már érzem a pattogó szikrákat a torkomban.* - Há, ilyet én is tudok. *Vigyorodok el, de olyan idegesen, hogy inkább kényszeres ez a vigyor. Átért mindenki, de jönnek a csúnyák én pedig kissé megigazítom magamon a dzsekit, mintha csak menőnek akarnék tűnni, de közben koncentrációval aktiválom a képességét és felveszem a lehető legtűzokádóbb és félelmetesebb alakomat, ami a vámpíroknak igazán taszító lehet.* - Feltartom őket, menjetek! * Rendben, nekem is kéne félni a tűztől, de túz elemű sárkány vagyok. Más tüzétől talán félek, de a sajátomtól, amit okádni tudok? Szóval feltápolom magamat hihetetlenül ijesztőnek, az árnyékok megnőnek körülöttem sárkányszerű alakot mutatva és a lángomat minden erőmmel közéjük fújom. Vámpír vagyok, hogyha utolérnek minket, akkor is nekem van a legtöbb esélyem túlélni, hiszen... halott vagyok... Azt meg, hogy fent milyen veszély lehet, annyira nem vágtam le.*

// Hanzi tetkó: + cselekvések, asszem kettő, de csak egy plusz kell
1. Viselője, amennyiben úgy kívánja, igazíthat a megjelenésén, olyan módon, hogy vagy ártatlanabbnak, szürkébbnek mutathatja magát, vagy bátrabb vezetőnek, akire hallgatnak, vagy kimondottan félelmetes lénynek, árnyéka hatalmas sárkánnyá növi ki magát, ami nagyon nagy félelmet kelt, de csak effekt. (Matthew Demerest)
2. Vörös-arany sárkányláng fújás//
Vissza az elejére Go down
Owen Philips

Owen Philips


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 76
Kaszt : Feketepiac Jos_mentalista
Üzenőláda : Feketepiac Tek5150883cbbe8d0982321
Az én színem a silver.

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:32 pm

*Mindenki átjut, ki-ki a maga módján, és lassan egy kis gondolkodási időhöz is jutok, hogy átpörgessem a fejemben az infokat. Eyla... ha ott van fenn, akkor baromira nem fogunk jól kijönni a dologból, még én sem. Vagy eleve felmegyünk és pusztítunk, mert fogalmunk sincs, ha szétlőjük a folyosókat, akkor meddig jutunk, vagy nem kapnak-e szét előtte.* -Az a baj, hogy sokan vannak, és mire kitöröd magad, eltörték a nyakad. *Jó hát nem tudhatom, hogy ez neki nem jelent problémát. De azt igen, hogy nem hiszem, hogy át tudunk itt jutni, legalábbis nem a falakon át. Nincs más hátra, mint felfelé, de mondjuk valami spéci varázslatot előre küldhetnénk. Leginkább tüzet... A többieknek egyelőre nem ecsetelem az apró gondot, hogy odafent mi várhat ránk, kár lenne pánikot kelteni, annyi eszük pedig csak van, hogy felkészüljenek, hogy odafent sem egy békés vacsora vár... igaz?* -Corona Confidio! *Azért elmormolok egy alap varázslatot, és hát igen... simán képes varok rá, hogy a gyors repkedőket engedjem előre, hiszen az én szárnyaim hamar eltűnnek, marad hát az egyszerű és időigényesebb mászás.* -Óvatosan odafent... *Ez a rossz a létrákban. Nem lehet egyszerre feljutni, csak szépen egyesével. Nem frankó!*

//SHE elsődleges - A bizalom köre:
Leírás: Amennyiben csapatjátékosnak valljuk magunkat, nekünk való lesz ez a varázslat. Több személyt is képesek lehetünk vele megvédeni, de csak azt vonja hatása alá, akiről a mágia érzékeli, hogy tényleg mellettünk áll, így az árulókat is kizárhatjuk. A varázslatot nem kell valakire koncentrálni, egyszerűen a hozzánk legközelebb álló, a mi oldalunkon álló x személy kerül a hatáskörébe. Védelmet kapnak mindennemű ellenséges támadás ellen, és amíg rajtuk van a bizalom köre, addig az ő varázslataik valamivel hatékonyabbak lesznek.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Feketepiac Nincskaszt

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:25 pm

*A szakadékot végül lényegében repüléssel át tudják hidalni, Hakut pedig átvinni. A másik oldalon csak egy baljós létre vezet felfelé, Owen azonban furcsa módon nem érez veszélyt, mint ahogyan Lincoln varázslata is ide mutat. Haku jól hátrab*sz egy tűzfolyót, amitől vagy hat vérszopó kap lángra, ám jópáran átugranak hozzájuk, és már kaszabolnának is, viszont a létrától kissé tartanak.* Eyla... Eyla... *Owen elég nagy tudású, ezért már hallhatott erről a legendáról. A vámpírok sztorijaiban szó esik egy Eyla nevű közel ötezer éves ősvámpírról. Talán ő lenne ott fent? Akkor nem csoda, ha tartanak tőle a vámpírjai. De ha eleve ide terelték őket, akkor hőseink az ősvámpír étvágyát kell hogy csillapítsák? De akkor miért nem jeleznek veszélyt a fránya varázslatok? A kérdés most a harc, vagy fel a létrán?*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Feketepiac Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Feketepiac 82h3


Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:19 pm

*Hálát adok a szárnyaimnak. Istenem, de örülök, hogy fél-angyalnak születtem! Miközben társaim felett repülök, még hátrapillantok, ekkor ijesztő dolgot veszek észre. Még épp látom, ahogy lejár az idő, az emberek pedig felébrednek. Szemük kipattan, ezután egyszerre kelnek fel a földről. Előbukkannak a fogaik és a karmaik, tisztára olyanok, mintha adrenalin bombát kaptak volna. Heves szárnycsapással igyekszem előre. Nem skandálom őket, vámpírokat, és igen csak aggódom, hogy valakinek baja esik, mivel igen csak gyorsan közelednek.*
-Jézus, ezek felkeltek ls gyorsan közelednek! *jegyzem meg hangosan, miközben előveszem a pálcám. Egy hang hangosan kiált a fejemben, hogy mozdulnom is kéne és hát.. igaza van.*
-Orbus Ignem! *egy fektetett nyolcast mutatok a távolabbiak felé. Ha jól hajtom végre a varázslatot, egy kisebb tűzgolyónak kéne letarolnia néhányat. Remélem igaz, hogyha elégetnek egyet, az helyben meghal. Mindeközben annyira elbambulok, hogy nem is veszem észre, hogy voltaképp már a földön futok. Bakker, hogy lehetek ma ilyen hülye? Újra felröppenek tehát, majd Lincre nézek.*
-Mi..? Ja, persze-persze! Na és te? *kérdezem, majd visszasandítok a vámpírsereg felé...*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Feketepiac Mentalista
Üzenőláda : Feketepiac Tek502a0ec3166100392434

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:16 pm

* A varázslata megint csak sikeres így érzi, hogy a vörös hajú srác meg a másik diáktársa jó felé indult el, ő is arra rohan tehát, azt hitte, hogy Haku mögötte van, azonban ő valahol lemaradt, és furcsa hangokat hall, mintha sziszegést és fogak csattogását maguk mögött, s ez semmi jót nem jelent.* - Ezek felébredtek. * Mondja csak úgy maga elé, és egy másodpercig szoborszerű mozdulatlanságba mered, mert, hogy előttük egy brutál nagy szakadék van, s nehézkes a továbbjutás, legalább is a fiú számára. Sajnos nincs sok ideje gondolkodni, mert a sok éhes vámpírfajzat a nyomukban lohol, s az egyetlen varázsige ami az eszébe jut, szinte gondolkodás nélkül mondja miután az annak megfelelő pálcamozdulatokat végrehajtja.* - Altivolus * Mondja, majd ha még nem látja a vámpírokat akkor a földre rogy, mert, hogy a szárnyak növesztése bizony nagy fájdalommal jár, s kell legalább tíz másodperc, hogy rászánja magát az indulásra. Nem megy neki jól, úgyhogy először inkább lefelé orientálódik, de aztán hátrafordul, pont csak annyi ideig, hogy lássa, Haku hogy boldogult. Gondolt arra, hogy megragadja a ruháját, hogy átvigye, azonban a varázsige még így is baromi fájdalmas és nem bírná el a lány súlyát.* - Haku megvagy? *

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Matthew Demerest

Matthew Demerest


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Feketepiac Idezo
Üzenőláda : Feketepiac Tek50e042cf6cc255830694

Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 7:07 pm

*Nem varázsoltam semmit így nem is gondolom, hogy átvert volna varázslatom, de amikor rájövök, hogy vámpírokkal vagyunk körbevéve, akkor csapkodva vonom magamra a figyelmet, és hangosan, kissé - KISSÉ? - idegesen, vagy inkább pánikolva szólok a többiekhez.* - Baszki, baszki, ezek vámpírok! *Kiáltom, de sajnos már eléggé közel vagyunk ahhoz, hogy leteljen az idő. Futás van, azon nyomban megragadom Haku kezét, ha akarja, ha nem, és sprintbe vágom magam őt pedig húzom, egészen addig, ameddig el nem tűnik a talaj.* - Bocsi, semmi személyeskedés, nem akarlak én fogdosni, de ha nem gond, most felkaplak. *Hadarom és már fel is kapom az ölembe. Állandóan plusz súlyokkal edzek repülés közben is, ergo nem lesz gond a súllyal semmi. Azért Owenen megakadok, tisztázódik bennem, hogy miért volt olyan furcsa érzésem iránta.* - Cool. Irigykedek. *Szólok oda hozzá, aztán ha sikerül átérni vázolom is a "tervemet".* Figyu, ha annyi a csapda az úton, milenne, hogyha kitörnénk? Néhány robbantás, egy kis tűz... még több robbantás? Vágjunk lyukat a falba, új úton nem lehetnek épített csapdák, vagy tudom is én! *Hadarom, és közben Hakut el is felejtem letenni, még mindig szorítom a kezemben biztosan, persze ha tarkón vág, hogy tegyem már le, leteszem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketepiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketepiac
Vissza az elejére 
1 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: