Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Kalandmester
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_lcapAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_voting_barAuror Központ - Marsinoll épület - Page 7 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Auror Központ - Marsinoll épület

Go down 
+16
Katherine Mary Black
Laura Wylee
Jasmine Fahdlan
Andréa Bontavier
Hunyadvári Szevér
Marisela Modesta de Nuria
Hua Xiangfeng
Shawn Griffin
Neram Arthas
Jasna Novarro
Krastio Miroslav
Phionnalla Cairistìo
Elisaveta Mira
Irina Yoana
Valery Black - Eramir
Cirelin de Sovalon
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Tek506f0370868af7782228

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:11 pm

First topic message reminder :

A hivatali negyed központi épülete, mely impozáns külsejével, méretével már önmagában is tiszteletet kelhet sokakban. Az épület bolgár stílusban épült, lekerekített kupolák, szerteágazó folyosók, és szárnyak. Nem kevés ablakot látsz, ha felnézel, ahol szinte mindig ég a villany, vagy emberi alakok suhannak el odabent. Nevét építőjéről és tervezőjéről kapta Fred Marsinollról.
A méretes kapu előtt 2 őr álldogál egész nap, afféle angol hidegvérrel, megközelíthetetlen stílusban. Mindig tiszta és fess egyenruhájukról látszik, hogy jól kiképzett illetőkről van szó. Azt pedig elképzelni sem lehet, hogy milyen védőmágiák övezik még a két főn kívül az épületet, de hidd el, nem kevés akad.
Odabent mindig forgalmas élet zajlik, ha egy fél órát figyeled a bejáratot biztosan rengeteg ki-be mászkáló embert számolhatsz össze. Ide jönnek a panaszokkal, feljelentésekkel a város lakói, és természetesen nem kevés tárgyalás is lezajlik hetente. Egy kisebb fogda is akad az alagsorban, de csak rövid távra, hiszen a nagyobb stílű bűnözőket gyorsan átszállítják a Börtönbe, ott kevésbé okozhatnak galibát, mint a város szívében.
Természetesen akad egy rejtett kijárat is, melyről csak a bennfenntes, felsőbb képzést kapott aurorok tudnak. Általában innen indulnak a titkos akciók, lebuktatások, kommandók, sőt a Sötét negyedbe induló nem ritka razziák is.

Ha gondod van hát fordulj bátran az aurorokhoz, de jegyezd meg jól, hogy a csip-csup ügyekre nem biztos, hogy azonnal lesz idejük. Ők a város örzői, felügyelői, ha bajban vagy senki másra nem számíthatsz, csak rájuk.


Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Aurorkozpont
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 4:14 pm

*Folyosók tömekelegén haladnák át mire megérkeznek a tavalyi gyilkoshoz. Csodálkozik, hogy nem helyezték át a börtönbe, de az is lehet, hogy az újra feltűnő gyilkosságok miatt visszahozták kéz alá, hátha szükség lesz rá valamiben. Gavril is beljebb kerül. Nem néznek rá jó szemmel, ez érthető is. Közrejátszott abban, hogy ide kerüljön. Csak sunyin lapítva néz a fogolyra.*
-Üdv. Ha segít, talán beszélhetünk az aurorokkal, hogy enyhítsenek a büntetésén, vagy valamit hasonló. Ez egy elfogadható üzletnek tűnik. Szóval segít? *Talán ez megteszi egynek, és válaszol az emberünk.*

-Még meglátjuk. De ismétlem, mit tudnék én segíteni. Mit tudok ami nektek kéne? *hátradől a székében, nem ellenkezik, mert látja, hogy előnye származhat belőle.*
Vissza az elejére Go down
Irina Yoana
Diák
Irina Yoana


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 443
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Auror

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 4:09 pm

*Gavril szavai megteszik a hatását, így lehívják a kapitányt, aki rögtön be is vezeti őket. Irina hatalmasra tágult szemekkel nézi az épületet.* ~Ahhoz képest, hogy börtön, egész jól néz ki~ *Gondolja magában a lány. Egyre beljebb haladnak, míg végül elérik a tavalyi gyilkos celláját. A kapitány szavaira nyel egy nagyot, hisz ő is nyúlt felé. Még szerencse, hogy közbe szólt a kapitány. Marcus már meg is szólítja a farkasembert, mire az nem túl kedvesen válaszol* -Mit akartok tőlem?- *Kérdezi és tekintete megakad Gavrilon, úgy tűnik felismerte* -Na nézd csak, eljöttetek látógatóba? Nem okoztatok nekem még elég bajt?- *Köpi neki a szavakat. Irina rá emeli a tekintetét. Csak úgy sőt róla a gúny és az utálat.* -Uram, azt hiszem, ha rögtön a közepéve vágunk, akkor nem fogjuk sokáig rabolni az idejét.- *Mondja a lány és nem is hagyja, hogy a rab közbe szóljon* -Hasonló gyilkosságok történnek, mint amiket Ön követett el tavaly. A segítségét szeretnénk kérné- *Mondja a lány, mira a rab hitetlenkedve ránéz* -Miért segíténék nektek? Hiszen ti juttatatok ide.-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:58 pm

*Úgy tűnik, hogy a többiek is válaszolgatnak a kérdésekre, majd végül Gavril, aki a tavalyi küldetésen is részt vesz, meggyőzi az őröket, így lehívják a kapitányt. Marcus csak biccent neki, majd amikor be lesznek engedve, szépen követi a férfit, miközben tekintete ide-oda vándorol. Csak mennek és mennek, elég sokáig, míg végül egy szoba ajtajánál megállnak. A kapitány int pálcájával, mire a fal eltűnik és már csak rácsok lesznek láthatóak. Ahogy a diákok benéznek, megláthatják bent a tavalyi gyilkost, bár kicsit leharcolt állapotban. Marcus körbepillant, majd kicsit közelebb lép a rácshoz. *
- Nehogy hozzáérjen fiatalember, mert mágiával van védve a rács és komoly sérüléseket szerezhet. *jegyzi meg a kapitány, mire Marcus csak bólint ismét, hogy értette. *
- Öhm, üdvözlöm, feltehetnénk pár kérdést? *kérdi igen csak udvariasan a foglyot, hiszen szükségük van a segítségére és ha bunkó lesz vele, akkor nem sok esély van rá, hogy segít majd nekik. *
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Mira
Diák
Elisaveta Mira


Főkarakter : michiyo913@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1948
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Auror

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:52 pm

Én csak májusban jöttem... *mondja a lány. Odaérnek az épülethez, és gyorsan körül néz. Mivel Gavril története használt az őrnek, Eli már nem tud mit szólni. A kapitány meglepő gyorsasággal a kapuban terem, és végignéz a társaságon. Megakad a szeme Gavrilon, és beengedi a fiatalokat.* Végre... *Suttogja a lány. Az épület kereteim belül nem győz nézelődni, csak jobbra-balra járatja a pillantását, és mindent alaposan megszemlél. ~Nem semmi egy hely...~*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:46 pm

~Már a kapuban elakadunk, szép.~ *Marcus mögött áll, és most már pontosan mellette. Ismeretlen arc, nem látta még, de talán valahogy be tudnának jutni.*
-Egy találkozót beszeltünk meg a kapitány úrral, akinek tavaly segítettünk az Farkasember sorozatgyilkos ügyében, talán idén is sikerül hasonló sikereket elérnünk. *Fejti ki Gavril az előzményeket, remélve, hogy esetleg az ó arcát felismerik, vagy lehívják a kapitány urat, aki úgyis beengedi majd őket.*
-Ha valóban így történt akkor lehívom, és ha az van amit mondanak, akkor mehetnek, ha pedig nem, akkor jobb ha azonnal eltakarodnak innen. *Ezzel előveszi a pálcáját, és felszól rajta a kapitánynak, hogy áradjon le az ajtó elé.*
Vissza az elejére Go down
Irina Yoana
Diák
Irina Yoana


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 443
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Auror

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:43 pm

*Irina Marcus mögött halad egészes az auror központig. Ott kicsit megáll. Még sosem járt itt, nagyon tetszik neki az épület. Gondolataiból Gavril kérdése zökkenti ki* -Én sem voltam ott- *Mondja kicsit csüggetten, hiszen nagy nyomozás volt, de sajnos ő lemaradt róla. Az őröket nézi. Az első kérdésre az előtte haladó fiú már válaszolt. A második kérdésnél már nem csak az elől haladó fiút nézi, hanem a őket pásztázza, így nyer egy kis bátorságot, és válaszol* -Tavaly behoztak ide egy vérfarkast. Vele szeretnénk beszélni. Fontos lenne, kérem, engedjenek be mindket- *Válaszol Irina, miközben az őrt nézi* -Nekünk ez nem elég. Ez amúgy sem maguknak való hely- *Nézi még mindig a lányt, majd a többiek felé sandít, hátha valaki más is tud neki valami elfogadható magyarázatot adni a látogatásuk okára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 3:34 pm

*Gavril kérdésére megrázza a fejét. *
- Nem, én tavaly még nem voltam itt… *jegyzi meg kicsit szomorúbban, hiszen a nezabar előtt nem volt valami jó élete, de azóta minden megváltozott és nagyon hálás az iskolának, na meg Nilnek is azért, amit itt kapott. Egy kész családot, ami eddig soha nem adatott meg neki.
Na de most nem gondolkodik túl sokat a múlton, inkább a jelennek él, tehát meg is indul az Auror központ felé. Már messziről felismeri a csodálatos épületet és a két őr is ott vigyáz a kapuban, ahogy mindig. Lassan sétál fel a lépcsőn, remélhetőleg társaival együtt, majd belépnek. Ott körbenéz és rögtön a fogda felé indul, hiszen nem panaszt tenni érkeztek, hanem beszédük van valakivel. Így amikor megérkezik az ajtóhoz, rögtön két őr fogadja őket. *
- Mi járatban errefelé? *kérdi az egyik, ősz hajú varázsló a diákoktól és közben barna szemét végighordozza a többieken. *
- Öhm, mi csak a tavalyi gyilkosság ügyében nyomozunk és beszélnünk kéne valakivel. *mondja a fiú, majd társaira néz kérdőn, hogy mi lesz akkor, ha nem jutnak be. *
- Ide nem lehet ilyen könnyen bejutni, mondjátok el pontosan, hogy kit kerestek és mi célból. *mondja, majd a lányokra pillant és Gavrilra is, hogy ne csak mindig egy diák válaszoljon a kérdésére, tehát a többieket is hallani akarja. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:37 pm

-Hát igen azt hiszem a kísérletezők álltalába mindig hoznak valami újjítást, bár ahogy nézem te élvezed is a munkádat. Fura vagy*mondja kcisit viccesen a végén nem sértésnek akarja ez látszik is a hangnemén*
-Nemtudom szerintem minden előnyös amit tudsz használni, párszor már alkalmaztam ilyesmit, de mostanába nem szoktam futni senki elől se*feleli őszíntén elvégre mostanába csendben dolgozik mondhatni a lebukásának nem volt túlnagy esélye így nem is akar menekülni. Az kicsit már snassz bár van amikor szégyen a futás de hasznos is, a következőre kicsit szélesebb lesz a mosolya*
-Én em sokat ünnepeltem, nem nagyon volt kivel a családhoz meg nem megyek vissza, szétszóródtunk bár, úgy tudom hogy az unoka öcsém a közelben van*feleli félmosollyal bár őt is mikor látta? Nagyon régen talán még 11-12 évesként legutoljára vagy max az ilyen családi találkozásokon*
-Hmm Ahol pipa is van? Egy ilyen helyet ismerek az pedig a Jenilla, úgyhogy szerintem akkor arra vezet az utunk, persze csak ha neked nincs ellenedre*feleli félmosollyal*
Vissza az elejére Go down
Valery Black - Eramir
Nellondi polgár
Valery Black - Eramir


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Nincskaszt

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:13 pm

Nem nem nem, olyna nincs hogy furcsa kísérlet. Olyan van hogy új Ez lényeges különbség.*Emeli fel kezét, benne pálcájával, mire eltűnteti az esernyőjét a semmibe.* A rúnák közül én is ismerek párat, bár nekem macerás ez a rendszer, így a gyors hoppanálás a legkényelmesebb. Bár ember legyen a talpán aki futni merészel előlem és még nekem kell utána mennem esetleg, szóval.. így is megoldható.*Vigyorodik el. Aztán csak bólint.* Inkább csak az ilyen... közismertebbeket. A halloween is ilyen vagy a karácsony vagy a húsvét. De nagy ritkán még a boszorkány szombatot is megtartom. Végülis vna hozzá ruhám.*Néz végig magán majd elmosolyodik és belekarol Raine-be.* Rendben, a kaját én de akkor te választasz helyet. De olyat, ahol pipázhatok is!*Heh, még kitételek is szab, tényleg boszi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 2:06 pm

-Hát egyenlőre lehet hagynáá....*akarja befejezni de a másik már kinyitotta az ezközt így hőkölnek hátra fele*-Semmi baj.. elég fura kísérleteid vannak*feleli félmosollyal a lánynak*-Valahogy én se seprű se hipogriff, maradok a zsupszkulcs és teleport rendszerek alkalmazásánál, van pár érdekes rúna is erre a célra bár vérmágiával is megoldható a térbeni utazás mégha nem is téridő mágiáról beszélünk*igen a férfi is tud egysmást bár koránt sem mesteri szinten hiszen arra csak akik már idősek képesek ő pedig nem az mint látszik is*
-Ahogy látom elég jól ápolod akkor a hagyományokat, kicsit nehezen is ismeretlek fel de a hajad elárul*feleli őszínte félmosollyal, közbe hallja a lány választát amire apró mosolyt is vág, régótan nem ünnepelt másokkal talán nem is nevezhető ünnepnek amiket eddig megélt így kicsit lassan de bólint*-Örünék, de az italt én állom*mondja félmosollyal persze a tüzijátékra kicsit fel is nevet*-Újfejlesztésöü tüzijáték?*kérdezi kicsit oldalra döntött fejjel a másikat nézve*
Vissza az elejére Go down
Valery Black - Eramir
Nellondi polgár
Valery Black - Eramir


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Nincskaszt

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:49 pm

Egyátalán nem, sőt. Kipróbálod?*Nyújtja egy lendülettel az esernyőt a srác fele, mire az megint kinyílik, így ösztönösen mindketten hátrahőkölnek.*Hopsz, bocsi...*húzza le az esernyőt egyre vörösödő fejjel. * Igazából kellemes, bár tény, a seprű biztonságosabb vagy egy hippogriff. Egyszer ültem olyanon is, bár... na maradok inkább a seprűnél vagy hoppanálok. De a középkorban még nem voltak ennyire fejlettek a dolgok, meg ez halloweeni szokásként amúgy is megmaradt. Ezért is vagyok ebben a maskarában.*Mutat a talpig fekete hacukára és a csúcsos süvegre melyet finom selyem fonal rögzít az állán egy masniban. * vagy úgy.. de halottak napja csak holnap lesz. *Monjda mint egy ténymegállapításképp.* Hát... hát.. csak úgy, gondoltam kíváncsi vagy az új fejlesztésű tűzijátékra. Meg.. meg ma van halloween, az én felfogásom szerint ez ünnep, gondoltam főzök valamit vagy beülök valami jobb helyre enni.*Majd nagyokat pislog Raine felé, hátha vele megy.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:44 pm

*Hát lehetséges hogy az épület jó kísérletezésre de meghalni is meglehet bár ahogy szokták mondani még a halál sem állhat a tudomány útjába. Viszont úgytánik mos éppen mentő szárnyakat khm karokat nyújtott a másik felé hiszen sikeresen elkapta*
-Szép napot neked is*mondja kicsit közbe még egyszer felnéz az épület teteje felé majd ismét a lányra persze közbe le is engedi*-Mi volt ez a...*akarná mondani de a lány már mondja is erre kicsit félmosolyt ereszt*-Hát... azért elég magas ez az épület így kívülről nézve.. Szóval kísérlet*mondja miközbe ő is kiegyenesedik*-Középkori esernyős boszorkány?*kérdezi. Ő nincs otthon az ilyesmikbe de úgytűnik a másik igen*-Hát szerintem máskor azért próbáld meg alacsonyabb épületről. Amúgy nem volt rossz szabadesés*mondja majd a kérdésre kicsit elgondolkozik*-erre arra, temető meg más egyébb helyek a külvárosi résznél. Miért kerestél?*kérdezi kicsit kiváncsiabban, bár tény lehet ő is néha kiváncsi volt hogy mikor botlik ismét a lányba*
Vissza az elejére Go down
Valery Black - Eramir
Nellondi polgár
Valery Black - Eramir


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Nincskaszt

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:32 pm

*Na igen, ami azt illeti, kevés alkalmasabb épület van ennél, ide megengedi a mester, egyrészt, másrészt a bankra nem mehet, mert az az egyik városi uraságé, ő meg aztán senki bérence nem akaródzik lenni. Azonban a kísérletbe zavaró tényező csúszik, természetellenesen lassul az ernyővel lefele, sőt mi több, nem is a földre esik, hanem Raine karjai között. Na tessék... kereste egy csomó ideig, sehol, erre meg épp majdnem rázuhan, na szép. * Öhm... szia!*Ennyit tud kinyögni, mikor az nagyokat pislog a msáikra. Igyekszik talpra kecmeregni s összecsuklya fekete esernyőjét.* Öhm... kösz, bár nagy bajom nem lett volna. Ez egy kísérlet volt,a középkori esernyős boszorkány ugrás. Csak kicsit nagyobb ernyő kell és tökéletes lesz.*Láthatóan ez jobban feldobja, mint hogy nemrég majdnem a lábát törte ha Raine nem kapja el.* Merre jártál? Kerestelek a napokban.*Kérdezi csevegőn.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:27 pm

*Az egyik sötét árny vetette magát erre a terepre bár a legtöbb Alasein sötét de neki még a munkája is. Kérdéses hogy mikt keres éppen az auror főhadiszállás közelébe. Jó kérdés. Néha gondolkozik rajta hogy véget kellett volna vetni a melónak és valami másra áttérni de nem olyan könnyű az. Élvezi a munkáját talán a harc és az örökös kaland miatt nem a gyilkolás öröme okoz neki szenvedélyt. Éppen az épület alatt sétáll át amikor lassan felnéz az ég felé. Elég megragadt szokása nomeg meg is szemléli a nagy építményt ami azért dícséretre mélltó hatalmas alakjával. De szeme megakad valamin*~esernyős szabadugrás?... Ez meg fog hallni~*első gondolat ami beleugrott de ahogy a másik közeledik fel is ismeri a nőt, egy pillanatra elkerekednek a szemei. Lehet össze állt valami kép ?elvégre mit keresne itt VAlery az auror támaszponton. Kísérletezik de lehet közöttük. Fura mégse tudná hagyni hogy kinyírja magát, Egyszer mozdulat pálcával ráirányít a másikra talán lassít valamit a zuhanáson majd ha talán még sikerül bekordinálnia magát a nő alá el is kapja. Elég fura látvány lesz de ezvan*
Vissza az elejére Go down
Valery Black - Eramir
Nellondi polgár
Valery Black - Eramir


Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Nincskaszt

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:16 pm

*Az aurori központi épület tetetjén áll, kezében egy hatalmas fekete esernyővel, igazi boszorkányos esernyő, akárcsak az ő öltözete, mint a régi boszorkányok a középkorból. Mellette a földön papír meg toll, láthatólag valamit számolt, röppályát, sebességet, nehézséget meg minden csodát ami kellhet a kísérlethez. Bár az eredményke vegyeske, ő mégis megpróbálkozik az aurorok impozáns épületéről ezzel az ugrással. *Hm... kellően nagy az ernyő, s én is amennyire lehet, könnyítettem a szerelésemen.*Morfondírozik magában. Párna nézik is hogy mit csinál odafenn, bár nem féltik, manapság bárki elkapható egy ilyen esésből, hát ha még tudnák hogy auror a szentem. Na szóval HOPP... és kissé talán gyorsan ereszkedik alá azzal az esernyővel, talán mégsem pontos a számítás...?*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Illuzionista
Üzenőláda : Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Tek506f0370868af7782228

Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:11 pm

A hivatali negyed központi épülete, mely impozáns külsejével, méretével már önmagában is tiszteletet kelhet sokakban. Az épület bolgár stílusban épült, lekerekített kupolák, szerteágazó folyosók, és szárnyak. Nem kevés ablakot látsz, ha felnézel, ahol szinte mindig ég a villany, vagy emberi alakok suhannak el odabent. Nevét építőjéről és tervezőjéről kapta Fred Marsinollról.
A méretes kapu előtt 2 őr álldogál egész nap, afféle angol hidegvérrel, megközelíthetetlen stílusban. Mindig tiszta és fess egyenruhájukról látszik, hogy jól kiképzett illetőkről van szó. Azt pedig elképzelni sem lehet, hogy milyen védőmágiák övezik még a két főn kívül az épületet, de hidd el, nem kevés akad.
Odabent mindig forgalmas élet zajlik, ha egy fél órát figyeled a bejáratot biztosan rengeteg ki-be mászkáló embert számolhatsz össze. Ide jönnek a panaszokkal, feljelentésekkel a város lakói, és természetesen nem kevés tárgyalás is lezajlik hetente. Egy kisebb fogda is akad az alagsorban, de csak rövid távra, hiszen a nagyobb stílű bűnözőket gyorsan átszállítják a Börtönbe, ott kevésbé okozhatnak galibát, mint a város szívében.
Természetesen akad egy rejtett kijárat is, melyről csak a bennfenntes, felsőbb képzést kapott aurorok tudnak. Általában innen indulnak a titkos akciók, lebuktatások, kommandók, sőt a Sötét negyedbe induló nem ritka razziák is.

Ha gondod van hát fordulj bátran az aurorokhoz, de jegyezd meg jól, hogy a csip-csup ügyekre nem biztos, hogy azonnal lesz idejük. Ők a város örzői, felügyelői, ha bajban vagy senki másra nem számíthatsz, csak rájuk.


Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Aurorkozpont
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Auror Központ - Marsinoll épület   Auror Központ - Marsinoll épület - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Auror Központ - Marsinoll épület
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: