Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 18 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 18 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nedavia barlang-pub

Go down 
+85
Elisabeth Ellen Torchwood
Illa Do
Kyle Peters
Jaden Parker
Eddie Fisher - Archívum
Dárdosi Péter
Rebecca Grifith
Janna Lemanski
Elidor Calvanion
Andie Fisher
Nathaniel Harris - Archív
Mike Preston
Pete Demerest
Merilien Marsillea
Jemina Reese
Astrea Thalidor
Celine Saldana
Nuada Blackmoon
Claire Fairchild
Liselotte Frey - archívum
Nye Drystan
David Ayton
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Lincoln Lawrence
Raven Blackmoon
Solomon Reed
Speranza di Bagliore
Yekaterina N. Fyodorov
Samantha Radoslava
Caleb Dawson
Mikhael Knyaz
Hikaru Tudor Patrik
Isabella Newton
Orinthia Lalla
Scott André
Marco Mimieaux
Natalia Tatiana Ridolf
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Aleksandar Grozda
Eira Eilertsen
Maria Thekla
Leila La Fontez
Deliny Fordina
Yeo Jung-hwa
Vivienne Mendelsohn
Sarah Wood
Kalandmester
Adanna Kinsley
Toportyán Zakariás
Faith Tanya Dylens
Jessica Westlive
Nathaly Holloway
Priscilla Elena Black
Adela Ionela Mirunela
Mardhug Grihol
Quenzara Cuncha
Hunyadvári Szevér
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Tim Leopold
David Robert Beawer
Phionnalla Cairistìo
Bonnie Tornow
Ayame Drake
Zeph Owen
Ayla Madyzyn
Miranda Moon
Krastio Miroslav
Cathrine Collins
Armand Promotof
Sabine Cornwell
David Palmerston - alli
Marta Albena Todorka
Mina Faustina
Taylor Halway
Ivanka Iskra Wilson
Angelina Britanny Moore
Beatrice el Esposito
Rosalinn de la Montarque
Flavia Esenani
Diane Charmey
89 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:27 pm

First topic message reminder :

A Szórakozónegyed emberektől hömpölygő utcáin haladva megpillantasz egy furcsa dolgot. Két tömbház között egy hatalmas, barlangszerű képződmény helyezkedik el. Kellemes illatokat érzel, egyszerre édeset és sósat. Valami képlékeny, füstszerű légtömeg száll ki a barlangból, és csak a belülről sugárzó erős, pulzáló fények mutatják, hogy mi történik odabent. Ha elég bátor vagy, és átsétálsz a füstrétegen, akkor a szemed elé táruló látvány cseppet sem emlékeztet majd egy ókori barlangra. Sültek, grillezett húsok illata csapja meg az orrod, a bal oldalról. Egy csemegepultot láthatsz, ahol pizzaszeleteket, hot dogot, grillezett húsokat és mindenféle rágcsálnivalót találsz, eléggé változó áron. Ha azonban valami édesre vágysz, jobb oldalt egy italos pultot találsz alkoholos és sima koktélokkal is, valamint desszertekkel. Gofri, palacsintatorta és néhány péksütemény és cukrászati különlegesség is megvehető itt, persze jóval drágábban, mint a Kereskedőnegyedben. A két pulttal szemben padok, fotelok és kanapék is vannak, a lehető legfurcsább alakzatokban elhelyezve, erősen elütő színekben. Egy kőlépcső vezet a lenti rész felé, ami szintén több részre van felosztva. A kőlépcső egyben csigalépcső is, korlát nélkül, szóval csak óvatosan. Ha leérsz - legalább egy egyperces lépcsőzést követően - egy aktuális feltörekvő sztárt láthatsz, aki épp nagyszabású varázslatos fény- és díszletelemekkel koncertezik. Vannak állóhelyek, és hátrébb kanapék is, állatok mintájával.

Nedavia barlang-pub - Page 18 29nf342
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 5:03 pm

* Elmélyed gondolataiba, igazából nem olyan nyitott fiú ő, a lány nem is tud róla, hogy a mai nap kivételezve van vele, talán sajátos stílusa, jelleme az ami miatt Belwar most beszédesebb és csevegősebb mint máskor.Régen mindig olyan volt, de az a betegsége előtt, és azóta már több évtized is eltelt. A barna lány kérdésén elgondolkozik.* - Azt hiszem tetszik nekem a mostani életem, tudod jó szabadnak lenni, tetszik, hogy saját házam van, egyedül lakom nem otthon és nem kell suliba járni. * Beszéd közben kezével imitálja a mondanivalóját.* - Úgyhogy egyelőre nem fogok jelentkezni. Persze nagyon vonz a mágia és minden ehhez hasonlatos erők, és bőven lenne mit tanulnom, amivel megkönnyíthetném saját magam életét.* Gondolkodik el a fiú, nem tudja elképzelni magát az iskolapadban, megrázza a fejét, hogy elhessegesse ezeket a gondolatokat.A barna szempár aztán kizökkenti és veszi a lapot, hogy a lány örülne ha az iskolába járna, neki is egyre jobban tetszene az ötlet, de az még sok elintéznivalót vonna maga után és egyelőre Gil szereti a saját maga kis agglegénylakását ahova nemrég költözött.A vén szatyros kijelentésre a leányzó bájosan elmosolyodik inkább mint sem zavarba jönne, Belwar döbbenetét is átváltja inkább a derűs mosoly.Trixi következő kérdésére csak hevesen bólogat.* - Nem zavarsz egyáltalán, sőt élvezem, tudod a tündék nem olyan csicsergősek mint az emberek, ez érdekes bennetek. ~ sőt vonzó~ * Gondolja magában a fiú, közben egyik tenyerével támasztja meg fejét az asztalnál. Talán az emberek rövid életideje miatt akarnak túl sok információt magukba gyűjteni ezzel a mérhetetlen kíváncsisággal? Elmélkedik tovább magában a fiú, közben lehet, hogy tekintete tovább elidőzik az éppen eszegető leánykán. Aki közben el is árulta saját életkorát.* 19? Szép kor. Nálatok ez már felnőttkornak számít ha jól tudom. * Közben a lány hozzáteszi, hogy dedós lenne a fiúhoz képest, Gil elereszt egy szelíd mosolyt, ő ezt nem így gondolja. A szülei valamiért nem szeretik a többi fajt, eléggé tünde centrikus az egész család, Belwar valahogy ebből a neveltetésből kimaradt, vagy inkább csak járja a saját útját. A barna leányzó nem véla, Belwar kérdően néz rá, hiszen a külső vonások arról árulkodtak volna neki, de ha jobban belegondol akkor a belső nem, a vélák nem lennének ennyire nyitottak. A két szempár találkozik egy időre, eltelik pár másodperc..* ~ ajjaj mondani kéne valamit..~ - Sétálni nem lenne kedved esetleg? nekem személy szerint sok volt ez az itteni füst. * Veti fel az ötletét, persze csak miután a lány is elfogyasztotta a rendelt ételét. Gil már ki is fizette a pincérlányt.* - Nem sok tünde van? Az iskolába pedig biztosan járnak, én tudom, a testvérem is oda jár. * Válaszol még a lány utolsó kijelentésére.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Boszorkany

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 4:36 pm

//Bezony, olvadunk!//

*Érdekes, hogy a tündét nem vették fel a Nezabarba, Trixi nem gondolta volna, hogy egy betegség ennyit nyom a latba. Még jó, hogy ő egészséges - vagy legalábbis azt hiszi magáról. És hogy ő is beteg, ezt nem sokan tudják, csak akik már találkoztak a lány mindkét énjével. És ezekből nyilván elég kevés van, mert Trixi elég ritkán jön elő. De mivel Ági most szerelmi válságban van, így most Trixi a domináns, hiszen szeret élni, kedveli az embereket és a kalandokat és mostanában tényleg minden annyira szép és jó a lány számára. Ezért kicsit elszomorodik, mikor Gil a betegségéről kezd el beszélni, hiszen nem szereti, hogyha az emberek betegek, vagy valami ilyesmi.*
- De most hogy meggyógyultál, felvételizel a Nezabarba? Vagy tényleg úgy érzed, hogy dolgozni kellemesebb? *kérdezi meg Trixi a dolgot és mélyen a fiú szemébe néz. Mintha ezzel azt akarná jelezni, hogy ő bizony frankón örülne neki, hogyha Gilt gyakrabban láthatná a folyosókon, vagy éppen az órákon. Tiszta jó lenne! De nagyon úgy érzi, hogy a fiú talán már idősnek tartja magát ahhoz, hogy iskolába járjon, habár az köztudott, hogy a Nezabar igen jó színvonalú iskola, az órák tananyaga messze meghaladja a többi varázslóiskola tananyagát. Szóba kerül természetesen az idő is, és Trixi megjegyzi, hogy ő bizony nem akar megöregedni, és "vén szatyor" lenni, hiszen abban már nincs semmi jó, semmi érdekes. Lehet, hogy akkor még tudna valamit kezdeni magával, de amint az ízületei feladják a szolgálatot és már csak maga alá tud sz@rni, onnantól kezdve abszolút nem akar majd élni, hiszen nem lesz minek. Trixi állja Gil tekintetét, ahogy a vén szatyros kijelentésre a fiú ránéz. Nem pirul el, egyszerűen csak bájosan elmosolyodik, afféle titokzatos, pajkos mosoly jelenik meg az arcán. Majd Trixi ismét kérdésözönt zúdik a fiúra, aki úgy tűnik, hogy egyelőre nem bánja, de lehet, hogy lesz majd egy pont nem sokára, amikor elküldi Trixit a búsba. De egyelőre még készségesen válaszolgat a lánynak, így meg is válaszolja, hogy hány éves a legidősebb tünde.*
- 316? Atya világ! *hűl el Trixi és kikerekednek a szemei és hogy ne nézzék annyira hülyének, inkább ismét a kajájával kezd el foglalkozni és eszik néhány falatot. Majd jön az újabb válasz a kérdésére, miszerint Gil szülei is túl vannak már a 300 éven. -
- Az igen! Akkor lehet, hogy pár év múlva már ők lesznek a legidősebb tündék, akiket ismersz? *mosolyodik el Trixi kedvesen, hiszen elég kellemes az, hogyha a szülőkre néz fel az ember, márpedig hogyha ők a legidősebbek, akkor azért az már jelent valamit. Ismét elkapja a lány Gil fürkésző tekintetét és elmosolyodik.*
- Hogyha zavar, akkor nyugodtan szólj és már itt sem vagyok. De tényleg érdekelnek a tündék. Hogy mit is csináltok ti 300 éven keresztül. *mosolyog a lány és ismét bekap egy falat húst. Már a fejében van az újabb kérdést, de most Gil is feltesz egyet, mire Trixi elneveti magát.*
- 19 vagyok. Én 1992-ben születtem. *jelenti ki a lány mosolyogva és kíváncsian várja a reakciót, amit kivált ez az évszám Gil-ből.*
- Tiszta dedós vagyok hozzád képest. *nevet a lány. A kérdés második felére viszont kicsit meglepődik, majd megcsóválja a fejét.*
- Hát, nem tudok róla, hogy véla lennék. No meg nem is vagyok olyan szép, mint egy véla. Hogyha a suliba járnál, akkor tuti látnál néhány szép leányzót, akik vélák. Van belőlük egy pár. Teljes véla, fél véla, negyed véla... Van választék bőven. *nevet Trixi, majd kedvtelve, csillogó szemmel időzik el a tekintete a fiú arcán.*
- De tünde nem sok van... *szólal meg. Olyan, minta a szavakat csak úgy a saját akarata nélkül mondta volna az ajka, így kicsit bele is pirul a dologba és lesüti a tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 4:22 pm

// Olvadunk //

* Valóban a fiúnak nem mond semmit az Eramir szak, csak szeretné. Mert szeretett volna az iskolába jelentkezni, de ez sok ok miatt még egyelőre nem jött össze neki. Trixi kijelenti, hogy számára igenis sok a 70 év, nem meglepő, Belwar nem szokott az időn gondolkozni, hiszen nagyon sok áll még előtte, bár igyekszik úgy élni, hogy minden percét hasznosan töltse, a 70 éves szatyor hallatán, a smaragd zöld szemek elkerekednek.De aztán eszébe jut, hogy hát az emberek nagyon gyorsan öregednek.És életidőtartamuk jóval kevesebb egy tündéjénél.* - Vén szatyor? * Ahogy a lányra nézett, valahogy nem tudta elképzelni, hogy valaha is elcsúfítaná őt a kor, ki is jelentette, hogy nem is szívesen élné meg azt a kort. Belwar ehhez nem nagyon tudott hozzászólni, ilyenről ő még nem is hallott, de kezdenek összeállni neki a mozaik darabkák, hogy talán tündének lenni jobb.* - Hány éves a legidősebb tünde akit ismerek? *Ismételi el a kérdést, és elgondolkozik, közben a székével hintázik.* - Azt hiszem 316 éves volt szerencsétlen férfi amikor belehalt a szerelmi bánatába.De ez már egy emberélettel ezelőtt volt. * Talán furcsán hangozhat Trixinek, hogy emberéletekben méri az időt, csak próbálta jobban szemléltetni. A kíváncsi lány aztán különböző kérdések seregével árasztja el a fiút, lehet, hogy máskor zavarná, hiszen nem olyan nyitott a fiú, ma valamiért még is kivételt tesz, szimpatikus neki a lány tündék iránti érdeklődése. Ő is sokra tartja a népét, és szívesen is beszél róla.Abbahagyja a hintázást a székkel és elmosolyodik.* - A szüleim már több mint 300 éve ezen a világon élnek, de még ez sem számít nálunk idős kornak. * Lekönyököl az asztalon és úgy folytatja tovább a válaszolgatást. - Kíváncsi egy lány vagy te. *Vallja be őszintén közben fürkésző tekintettel figyeli a lányt.* - Na persze, ne érts félre, ez kedves. * Mondta közben ő is ivott egyet frissítőjéből.* - De az emberek mind ilyen kíváncsiak? Persze ez jó, mert így tanulnak, és nyitottnak kell lenni a világra.Bár nem illik megkérdezni, és te mennyi idős vagy? Te sem vagy ember ha nem tévedek akkor véla vagy? * Kérdi, mert a lány arcvonásait leginkább egy véláéhoz tudná párosítani.*

Vissza az elejére Go down
Orinthia Lalla
Nellondi polgár
Orinthia Lalla


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 4:52 pm

- Nos, igaz. Kevés embert hívtam meg egy italra életem során, de maga valamiért kivétel. * Kacsintott a férfia, és kortyolgatta tovább italát, mag csak szépen ki nem ürült a pohár. * A következő kijelentésre felvonta mosolyogva szemöldökét. * - Hmm, milyen furfangos kijelentés. Hát rendben, meggyőztél. Most töltöm huszadik élet évemet. Miért mennyinek nézett volna engem? Mellesleg, én olyan 18 évesnek nézlek. * Valóban a fiú tényleg nagyon fiatalos kinézetről tanúskodik. Persze nem biztos, de Kyra így látja. Sőt, esküdni merne rá. Köszönés képpen mosolyog a fiúra miután az kifizeti az italokat, és feláll a székéről. * - Nos, azt hiszem én most távozom. Örülök hogy összefutottunk, remélem találkozunk még. * Biccentett azzal lassú léptekkel távozott a kocsmából. Scott is felkerült azoknak a személyeknek a listájára akiket nem fog elfelejteni. Ezzel a gondolattal haladt tovább, egészen a házáig. *

// Köszi a játékot, nagyon tutin játszod a fiú karit Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 4:23 pm

-Az igazat meg mondva a pezsgő nem tartozik a kedvenc italaim közé. De nem minden nap hívja meg egy ilyen csinos hölgy az embert egy italra. Egy kicsit tiszteletlen lennék, ha visszautasítanám.*Válaszol mosolyogva majd bele, kóstol az édes nedűbe, ami talán egy kicsit fejbe is kólintja így hirtelen.*nocsak ez egy kicsit talán nagy korty volt nekem.*Mosolyog a nőre.*Hány éves vagyok? Hm, nem is tudom. - Tudom persze illetlenség meg kérdezni egy hölgyet a koráról, de ha te meg mondod milyen idős, vagy és milyen idősnek nézel engem, akkor talán elárulom.*Rejtélyes mosollyal fejezi be a mondatát közben a pincért, keresi tekintetével, hogy merre van. Ha meg látja, int neki, hogy fizetne. *Így a hölgynek az italát ö maga álja most. Tudják sokan róla, hogy az hozza zavarba, ha egy nő fizet neki, így amikor teheti inkább a hölgyek előtt, rendezi a számlát ki.*Így nem kerül kellemetlen helyzetbe, avagy zavarba.*
Vissza az elejére Go down
Orinthia Lalla
Nellondi polgár
Orinthia Lalla


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 4:13 pm

- Nos, már egy kis ideje itt lakom. Igazából csak egy hete, de ismerem a várost, mint a tenyerem. * Nézett ismét a fiúra. Valami nagyon fiatalos benne, bár nem néz ki öregnek. * - Ha szabad megkérdeznem hány éves? Nagyon fiatalnak tűnik. * Vonta fel ismét szemöldökét. * - Szívesen segítek körbevezetni. Bármit megmutatok, mondjon egy helyet, és én elviszem. * Ajánlotta fel a segítségét. A következő mondatra széles mosoly húzódott arcára. * - Én csinos hölgy? Nocsak. Köszönöm. * Egy kicsit zavarba jött, de nem mutatja ki. Egy ügyes illúzióval elrejti ilyes fajta érzéseit. Nem akarja ezt más tudomására juttatni, a végén még akárkit zavarba hozna. Ezért is oly komoly és sejtelmes a mosolya, mintha valami rosszban sántikálna. * - Ön csendesebb típus? Nahát, miket tudok még meg eme szép délutánon. * Fejtette ki kedves véleményét. A fiú mosolyára természetesen visszamosolygott, aztán intett a pincérnek. * - Kér valamit? * Kérdezte, és magának rendelt még egy pezsgőt, persze plusszban egyet is amit oda tolt Scott elé. Majd a sajátját is kortyolgatni kezdte. *
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 3:49 pm

- Nos Ea régóta lakik ezen a környéken?*Kérdezi a hölgytől közben az italát, kortyolja, amit a pincér most hozott ki neki.*Tekintetével néha az ajtó felé pillant, hogy kik érkeznek, és kik távoznak.*~Ahogy így elnézem estefelé elég sok fiatal, fordul meg ezen a helyen. Milyen furcsa. Nincs kitéve sehova, hogy 18 alattiak nem lehetnek itt~gondolja majd a hölgyre, tekint.*- Én a minap költöztem ide erre a környékre és a mai napot szántam arra, hogy felfedezzem a vidéket, mit merre találok. - Hiszen mennem kell majd a hivatalba is bejelenteni, hogy mikor költöztem ide.*Fejezi be mondandóját.*Remélem, az nem zavarja, hogy ilyen sokat jár a szám. - Általában csendesebb típus vagyok, csak ha ilyen szép hölgy a társaságom, akkor nem áll be csak a szám.*Mosolyog rá Eánra és ki villantja hófehér fogait.*
Vissza az elejére Go down
Orinthia Lalla
Nellondi polgár
Orinthia Lalla


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 3:35 pm

* Az igenleges válasz hallatára hogy leülhet már pakolt is volna le a székre, de fiú még a széket is kihúzza neki. * - Nahát, milyen illedelmes. * Mosolygott kicsit sejtelmesen. * - Kyra Ea Qoun vagyok, szólítson Eának, vagy ahogy tetszik. * Felvonta a szemöldökét a következő kérdésekre. A szép hölgy kifejezésre ismét megjelent arcán a rejtélyes, kiismerhetetlen mosoly amit oly gyakran ábrázol. * - Nem félek a rablóktól, sem a sötét alakoktól. Nem vagyok az az ijedős sikítozós fajta. * Vallotta be őszintén. A cigi füstje egyáltalán nem zavarja, viszont nem szereti. Nem bagózik, nem is fog. Nem illik nagyon a személyiségéhez. * - Köszönöm nem kérek. * Utasította el az ajánlatot, inkább most sem próbálja ki a cigit. Pezsgőjét kavargatni kezdte, és egyik kezével rákönyökölt az asztalra, és a pohár tartalmára meredt. Csak ült némán, persze komoly arckifejezéssel. Véla vonásai tisztán látszanak, hisz meglehetősen szép nő. *
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 2:58 pm

*Tekintetével először is végig méri,hogy ki ez a szép idegen majd csak utána válaszol.*Persze hogyne.*Áll fel és húzza ki a széket az idegen hölgynek.*Scott André vagyok.*mutatkozik be neki.*- Mi járatban van egy ilyen füstös helyen egy ilyen szép kisasszony?Nem fél esetleg,hogy részeg ember letámadja vagy éppen ki rabolják?*Szegezi neki a legelső kérdést közben a Whiskyjét kortyolgatja.A nadrágja zsebéből elővesz egy szál cigarettát és rá gyújt.*- Remélem nem zavarja a cigaretta füst,vagy esetleg megkínálhatom egy szállal?*Kérdi és egyből elő is veszi a női cigarettát. Ami miatt elég sokszor meg is szólták az ismerősei, hogy Női kinézete lesz és van a cigaretta végett.*Miközben várja, hogy a hölgymény bemutatkozzon és válaszoljon a kérdéseire addig tekintetével a pincért, keresi és int neki, hogy hozhatja a következő pohár Whiskyjét.*
Vissza az elejére Go down
Orinthia Lalla
Nellondi polgár
Orinthia Lalla


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 21
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 2:39 pm

* Egy illuzionista nő sétál végig nellond utcáin. Saját magát kihúzva és elegánsan, ahogy egy vélához illik. Szépen lassan veszi lépteit, és egyszer csak megtorpan. Egy kocsmát vél felfedezni az egyik kis utca vége felé. Igaz, nem szokott iszogatni meg ilyenek, de valamiért nagyon csábító ez a hely. Befelé menet egy pincérre lesz figyelmes. Gondolja, ő lesz az első préda aki szépen lassan belesétál a kis csapdájába. Kyra ma igen csak gonoszkodós hangulatában van, bár ez gyakran jellemző rá. Nem tud ellen állni véla képességeinek, bár, igazából ezt nem is bánja. Int egyet a pincérnek köszönés képpen, aki látszólag fel is figyelt jelenlétére. Lassan, hogy lehetőleg mindenki észrevegye elkezd sétálni a kocsma rozoga padlóján. Persze aztán rádöbbent hogy nem is nagyon neki való ez a stílus, inkább egyszerűen kedves marad, hisz általában az, de meggyűlhet vele a baja akárkinek. A pultostól kér egy pohár pezsgőt és asztalt keres. Semmi kedve egyedül ücsörögni, és hamarosan meg is pillant egy fekete hajú fiút, aki magányosan üldögél. A pohár két ujja közé van téve, és úgy megy az asztalhoz. Közben mosolyog, hogy talált társaságot. * - Elnézést, leülhetek? * Vonta fel kérdően a szemöldökét. Ezt jobbnak látta ha megkérdezi, mert egy idegen emberhez csak nem illik csak úgy odaülni. *
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Nincskaszt

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimePént. Május 11, 2012 2:26 pm

*Nem rég kötözött a Nellod nevezetű faluba, ami egy varázs iskola mellett található. Napszemüvegét lazán a fejére helyezte és úgy indult el, hogy meg ismerkedjen a környékkel és tudja, majd később mit hol talál.* Öltözéke fekete ujjatlanpóló, farmer halász nadrág. Éj fekete haját a tarkóján összefogva hordja. Szeme olyan kék, mint a legsötétebb tenger.* Járásáról néha lerí, hogy milyen laza néha meg is jegyzik, hogy nem esett még eddig szét. A szórakozó negyedben ballag, mikor feltűnik tőle nem messze a Nedavai barlang-pud.*~Pud barlang? Nem éppen ideális hely egy ilyen Diákokkal teli szórakozó negyedben de megéri benézni. Olyan hívogatóan hat.~Gondolja, majd belép a bárba.*Szemüvegét a fejére helyezte és úgy tekintett szét a kissé füstös szórakozóhelyen ahol most kevés vendég lézengett.*~Így még nagyon jó is, mert könnyen találok helyet magamnak~gondolja és egyből egy-két személyes boxban foglal helyet.*Tekintetével a Pincért keresi, majd int neki. Ha oda ér hozzá leadja a rendelést és ki is, fizeti, persze a fizetséget megtoldja egy kis borra valóval is. A pincér meg is köszöni a bőkezűségét és egyből ment is vissza a pulthoz a rendelt italért.*Addig, míg az italát nem viszik neki, rá gyújt egy cigarettára. Aki jól ismeri, az tudhatja róla, hogy ö úgymond koca dohányos, ami annyit jelent akkor gyújt rá mikor ideges. De akkor képes egy-két dobozzal elszívni egymás után.*


Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Boszorkany

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 12:30 pm

*Szóba kerül a Nezabar - hiszen miért is ne kerülne szóba? És szóba kerülnek a szakok is. Gil rákérdez, hogy Allidonos-e a leányzó, de sajnos Trixinek el kell keserítenie a srácot, ugyanis ő Eramir-es, amit mellesleg nagyon szeret. A jelleméhez illik, de a kasztjához annyira nem. De persze ez soha nem is zavarta őt. Ez van, ezt kell szeretni. Szóba kerül Gil betegsége is, ami elég komoly, de azt mondja a srác, hogy már kigyógyult belőle, úgyhogy Trixi ennek örül. Habár nem tudja, hogy mi is volt a betegség, nem kérdez rá, hiszen valószínű azért nem mondta el a srác, mert nem publikus, a leányzó pedig nem fog erőlködni. Kiderül, hogy a srác már több mint 200 éve él a Földön, ami azért igen szép kor. Trixi poénból rá is kérdez, hogy magázza-e a srácot, habár csak 25 évesnek néz ki kb. De még milyen 25 évesnek. Hűha... No de mindegy, ez nem is ide tartozik, a lényeg, hogy Trixi eléggé meglepődik a dolgon és rá is kérdez, hogy bizonyára sok helyen járt már a világban a srác. *
- Nekem igenis sok. Én örülök, ha megélem a 70 évet. *jelenti ki Trixi mosolyogva, majd kicsit elgondolkozik.*
- Bár belegondolva lehet, hogy nem is akarok olyan vén szatyor lenni, aki maga alá pisil meg ilyenek. Kiráz tőle a hideg. *rázza meg magát valóban Trixi és tovább folytatja a kajálást, hiszen tényleg elég éhes.*
- Hány éves a legidősebb tünde, akit ismersz? *tesz fel egy érdekes kérdést a leányzó. Van még néhány ilyen a tarsolyában, de hát nem akarja egyből ellőni a legtöbbet.*
- ÉS hány évesek a szüleid? vannak már 400 évesek? *kérdez megint Trixi és kíváncsian várja a reakciót. Nem érzi magát pofátlannak, úgy van vele, hogyha pofátlanul sokat kérdez, akkor Gil feladata az, hogy leállítsa. Lehet, hogy rossz felfogás, de hát ez van. Gil elárulja, hogy talált magának melót, valami pakolósat.*
- Uh, hát az elég fárasztó. Én biztos nem pakolgatnék állandóan. De persze, te tudod. *nevet Trixi és belekortyol a hideg jegesteájába.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 12:11 pm

* Trixi mintha nem értette volna a fiú kérdését, és elgondolkozott azon, hogy vajon jól ejtette e ki a háznevet, amiért így meglepődött, de végül vette a lapot. A lány házneve igazából nem sokat mondott neki, egyelőre nem ismeri annyira az iskolát, de nagyon kíváncsi és egyszer kétszer már járt is bent, de akkor is kis időre. Nem lepődik meg viszont azon, hogy nem hallott még betegség miatti elutasított felvételről.Több mint valószínű ha tudna a betegségről akkor instant megértené, viszont abban a percben távozna is az asztaltól, úgyhogy ezt inkább magában tartja, amúgy sem tud róla senki, csak a szűk családi kör. És immáron egészségesen és vidáman járkálhat nellod utcáin, lükantropia átok nélkül. Kicsit elmered gondolataiban de egy fejrázás kíséretében rendezi vonásait és ismét kitisztult tekintettel néz a lány felé. Mókás lehet viszont az olyan betegség amiről mindenki tud, kivéve a gazdája, ilyen szempontból hasonlóak az asztalnál ülők. A különbség csupán annyi, hogy Belwaré "kicsit" veszélyesebb volt.* - Öh.. hát képzelheted, hogy én mennyire.De valóban nem volt komoly.. * Füllent a fiú, de tereli a témát, most jókedve van valamiért, és ezt még a múltja sem rontja el. Éppen belekortyolna a frissítőbe, amikor is Trixin látja az újabb meglepődést a kora hallatán, így vissza is teszi az asztalra.És nevet ő is.* - Tegeződjünk ha kérhetem.. és maradjon köztünk.. mindig letagadok egy pár évet. * Suttogja a végét, mintha szégyellnie kellene, kinézetre 25 évesnek tűnt. A nagyon sok idő hallatán csak legyint.* - Ugyan, az még nem olyan sok, még fiatal vagyok. * Válaszol, majd elgondolkozik a halandó fajokon és kezd összeállni neki a mozaik kép, hogy vajon miért oly érdekes nekik a tünde nép.* - Hát valóban láttam már egy két dolgot, de még sok helyre szeretnék elmenni. És természetesen az idő még sokáig a rendelkezésemre áll.* Talán kicsit erélyesebben sikerült válaszolnia az utolsó kérdésre, sajnos ez egy olyan tulajdonsága amit nem tud elnyomni magában.Csak figyeli a leányzót, ahogy nekiáll az ételnek. A "farkas" éhes vagyok kijelentésre, kicsit rátör a köhögőroham. Nem nagyon szereti azt az állatot, aki jobban ismeri tudhatja is, hogy miért. Azt, hogy Trixi nem szereti a whiskyt érthető, hiszen nem egy lányos üdítő. A kalapos leányzó aztán érdeklődik a munkája felől.* - Egyelőre kisegítő vagyok egy ilyen barkácsboltnál, pakolászok, szerelek. Én egyáltalán nem vagyok lusta, úgyhogy azt hiszem jó is nekem ez a munka. használhatnék mágiát is, de jobb szeretem saját magam összerakni a dolgokat. * Mondja mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Boszorkany

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 11:39 am

*Habár Trixi nem éppen társaságot keresett, ő is örül, hogy akadt valaki, akivel elcsevegheti az időt, amíg a finom grillezett hústálát elfogyasztja, hiszen már jócskán benne járunk az ebédidőben és a leányzó is éhes. Trixi még soha nem járt itt, de ez nem is gond, mivel sejti, hogy mostantól többet fog ide jönni, mert tetszik neki a hely. Van benne valami kellemes titokzatosság, no meg az illatok is nagyon jók, bizonyára az ízek is hasonlóak. Örült, hogy egy ilyen kellemes és különleges valakit fogott ki, hiszen Trixi még soha nem látott tündét. Érdekes, mert valóban igen sokfajta lény járkál az iskolában, de Trixinek még nem sikerült találkoznia senkivel, aki valamiféle különleges jegyet hordott magán. Viszont a lány igencsak kíváncsi és izgatott Gil lényének mivoltától és szinte már záporozzák agyát a különböző kérdések, amikre valószínű, hogy sor fog kerülni valamikor. Természetesen Trixi egyből kiszúrta a fiút, hiszen már magában a szőke fürtök is igen feltűnőek, de a füle az, ami egyből leleplezte őt a lány előtt. Így hát Trixi lelkesen és kíváncsian telepedett le a fiú asztalához, aki úgy tűnik, hogy hasonló lelkesedéssel és kedvességgel fogadja őt. Hamarosan meg is történik a bemutatkozás és Trixi is biccent, hogy megjegyezte a Gil nevet, bár elég érdekes neve van a fiúnak. Olyan különleges, mint ő maga. Gil kérdésére, miszerint "allidon?", Trixi felvonja a szemöldökét. Először nem is érti, hogy mit akar a fiú ezzel, de néhány másodpercnyi csendes, meglepett pislogás után koppan a dolog, elég hangosan.*
- Ja.. Ó, nem én Eramires vagyok. *mosolyog Trixi, hiszen szereti a szakját, igen különleges, bár jósként talán jobb helye lett volna a naxeldirben, de mindig is vonzották az elemeket és a természet, hiszen azt is fel lehet használni jósláshoz. Hamarosan felveszik a rendelést, majd Trixi megkapja, hogy miért is nem tanulhatott Gil a Nezabarban. Betegség? Nocsak. Ilyet se hallott, hogy betegség miatt nem tanulhat valaki az iskolában. Ő az élő példa rá, ugyanis ő is beteg, csak éppen ő nem tudja magáról, mégis itt tanulhat. Lehet, hogy elég sok bosszúságot okoz vele mindenkinek, de hát ez van, ő ilyen, így kell szeretni.*
- Értem. Hát, örülök, hogy meggyógyultál. Ezek szerint nem volt olyan komoly. *mosolyodik el Trixi és látszik, hogy komolyan is gondolja, amit mond. Mikor Gil kijelenti, hogy 215 éves, Trixi szeme kikerekedik.*
- Tyűűűha. Ne magázzam esetleg? *kérdezi nevetve a lány, habár nem gondolja komolyan.*
- Az nagyon sok idő. Akkor gondolom már rengeteg helyen jártál és sok mindent láttál. Nem is értem, hogy miért akarsz tanulni.*csóválja meg kíváncsian, elgondolkozva a fejét Trixi. Hamarosan meg is érkezik Trixi grilles hústálja is, Gil whiskey-jével együtt, így nyálcsorgatva veszi kezébe az evőeszközöket.*
- Ne haragudj, de farkaséhes vagyok. De attól még hallgatlak. *mosolyog a lány és be is kap egy nagy falat husit, hozzá pedig rizst. *
- Én személy szerint nem szeretem a whiskey-t. És jól látod, itt még soha nem jártam. *mosolyog Trixi, miután lenyelte a falatot, amit a szájába vett. *
- És milyen melót kaptál itt? Mit dolgozol? Én is gondoltam, hogy eljövök valamelyik boltba, vagy pubba kisegítőnek, de az az igazság, hogy túl lusta vagyok hozzá. *neveti el magát Trixi, majd miközben vájra a választ tovább fogyasztja az ebédjét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 11:22 am

* Örült, hogy nem kellett tovább egyedül ücsörögnie és a társaság is kellemes. Egy pillanatra el is felejti a legutóbbi rossz emlékeket amiket itt töltött. A leányzó aztán közli, hogy még soha nem látott tündét, ez elgondolkodtató, bár nem tudja, hogy milyen diákok járhatnak a nezabarba, de biztosra vette , hogy színes a paletta, tehát mindenféle érdekes faj megtalálható, elég ha csak testvérére gondol.Imponáló viszont a leányzó tudatlansága és kíváncsisága, fiatalkorára emlékezteti.Végül is nem meglepő ha egyből feltűnt a lánynak, hogy különleges , hiszen szőke fürtjei közt látszanak hegyesebb fülei.Egy két diákkal már találkozott nellodban.* ~ Úgy tűnik itt mindenki ilyen barátságos és nyitott~ * Könyvelte el magában a dolgokat, a kézfogást közben persze viszonozta, és illemtudó a fiú, ő is bemutatkozott.* - Én szintén kedves Trixi, Belwar Gilneas Frostburn, engem pedig inkább Gilnek hívj.* Közben kérdésére választ is kap, a házakkal ugyan nincs tisztában, egyedül az allidont ismeri azt is csak öccse miatt, aki szintén pár hónapja jár még csak ide.De azért rákérdez,mert amiket eddig leszűrt, hogy az itteni diákok többnyire ismerik egymást.* - Allidon esetleg? * Kérdi, majd kicsit hátradől a székében, hosszú lenne elmagyarázni, hogy mi okból is nem vették őt fel és valóban annyira nem publikus információ ezért szűkszavúan csak ennyit válaszol.* - Betegség. * Mondja majd mosolyt erőltet magára.* - No persze már kigyógyultam belőle, szóval annyira nem komoly az egész, most is egészségesen ülök itt az asztalnál.Talán jövőre felvételizem, bár ki tudja.. Most, hogy ideköltöztem egyelőre jól elvagyok így és munkát is találtam.Úgyhogy ez egyelőre még kiszámíthatatlan.. meg aztán.. * Előredől egy picit és magához húzza a whiskyjét.* - Azt hiszem túlkoros lennék már tanulni a 215 életévemmel. * Fejezi be utolsó mondatát kicsit halkabban mintha szégyellné de aztán egy jóízűt nevet a tudaton, hogy talán már túlkoros és kinőtt az iskolából, jobban belegondolva nem is biztos, hogy jó tanuló lenne. Ő inkább az a rossz fiú kategória, testvérével ellentétben. Belekortyol a whiskyjébe, amikor Trixi elismerő pillantást vet felé.* - Itt adják a legjobb whiskyt, ezért szoktam ezt kérni. * Válaszolja szórakozottan.Majd Trixire pillant.* - Gondolom nem gyakran jársz erre a jó helyre. *Kérdi közben a poharat forgatja a kezében.* - Személy szerint nekem ez az egyik kedvenc helyem, annak ellenére, hogy még nem nagyon ismerek nellondon más szórakozóhelyet.A Jenilia teaházban jártam már, de az valahogy nem nekem való. * Gondol vissza az ott töltött percekre, jobb szereti inkább az olyan helyeket amik sötétebbek, izgalmasabbak, mint pl ez a barlang pub.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Boszorkany

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 9:29 am

*Trixi valóban néhány másodpercig csak áll a füst előtt, hiszen álmában sem gondolta, hogy egy ilyen ijesztő füst mögött ilyen fantasztikus hely lakozik. De valóban kellemes meglepetés érte, így immár csorgó nyállal néz körbe és falja a szemével a dolgokat, hiszen rengeteg finomság van ott és lassan ebéd idő is lesz. Bár ahogy Trixi elnézi, ez is afféle Pubszerű hely, ahol iszogatnak is az emberek. A pincérnő igen elfoglalt, így Trixi más elfoglaltságot keres magának és ezt meg is találja egy tünde fiúban. Imádja a tündéket, mindig is érdekes lénynek tartotta őket és elképesztő, hogy mennyi ideig élnek és ezalatt mennyi mindent tudnak tenni. A lány határozott léptekkel siet oda a fiúhoz, köszönti, majd csatlakozni szeretne. Ezt persze meg is kapja, úgy tűnik, hogy a tündefiú igen csak meglepődött, hogy mit is akar egy kalapos tőle. Kis értetlenség is megjelenik az arcán, amit Trixi nem igazán tud hova tenni. Néma párbeszéd folyik közöttük a tekintetük segítségével, majd végül megszólal a fiú. Ki is húz egy széket Trixinek, amin a leányzó kicsit meglepődik, habár tudja, hogy a tündék nagyon kifinomult és tisztelettudó lények. Egy apró biccentéssel és egy kedves mosollyal köszöni meg a helyet, majd le is telepedik a tündével szembe. A kérdésére is természetesen kap választ, habár nem gorombát, pedig valami olyasmire számított. Trixi zavarában kicsit elneveti magát és talán egy kicsit el is pirul.*
- Még soha nem láttam tündét, úgyhogy nekem igenis különleges vagy. Örülök, hogy találkoztunk. Angyal Beatrix vagyok, de kérlek hívj Trixinek! *nyújtja át az asztalon a kezét a leányzó és be is mutatkozik, hiszen ezt így szokás. A pincérnő lassan feléjük sétál, de a tündesrác még egy kérdést tesz fel.*
- Igen, itt tanulok. Nem régóta, csak néhány hónapja, de élvezem. Miért nem vettek fel az iskolába? *kérdezi egyből Trixi kíváncsian, de a választ a rendelés után kaphatja csak meg, ugyanis a pincérnő már ott is terem náluk. A tünde rendel egy whisky-t, mire egy elismerő pillantást kap Trixitől.*
- Ejha, ilyen korán? *neveti el magát és a pincérnőhöz fordul:*
- Én egy grill-hús tálat kérek meg valami hideg limonádét, vagy jeges teát, vagy valami ilyesmit. *adja le nem túl határozottan a redelést Trixi, de a pincérnő biccent és már el is tűnik. A leányzó ismét a tündéhez fordul:*
- Szóval miért nem vettek fel a Nezabarba? *kérdez rá és eszébe sem jut, hogy ez esetleg nem publikus információ.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 9:05 am

* A füstös ködből aztán Belwar egy újabb vendég érkezését veszi észre, egy barna hajú lányét. Aki kíváncsian körbetekint, látszik, hogy még nem járt erre soha.* ~ Biztosan nezabar diák ~ * Gondolja, majd újból a pincérlányra tekint bosszúsan aki még mindig elég elfoglalt.. Nem elég, hogy múltkor kiöntötte a sörét, még most sem dolgozik rendesen. A tünde is elgondolkozik azon, hogy odasétál a finom illatozó sült húsokhoz.Gondolataiból aztán az imént érkező lény zökkenti ki. Aki elég barátságos. Belwar hirtelen csak pislog, nem számított társaságra de kellemesen csalódott. Mintha az arcán a meglepettséget vélte volna felfedezni.Nem értette a lány izgalmának tárgyát, de lehet, hogy az embereknek ez tetszik, vagy szimpatikus nekik ha tündét látnak. Gondolja magában majd elmosolyodik.* - Hogyne! Foglalj csak helyet. * Mondja és kihúz egy széket a lánynak, aki rögtön meg is kérdezi kíváncsiságának tárgyát, hogy a fiú tünde e? Belwar még jobban elmosolyodik, vele nem szoktak ilyen nyitottak és barátságosak lenni jól esett neki ez az érdeklődés.* - Igen az volnék, vicces, hogy ez a halandó embereknek ilyen érdekes. * Teszi hozzá mosolyogva a csinos lánynak. Végre ráér a pincérlány is és elkezd sétálni az asztalok között.* - Nezabaros diák vagy igaz? Nem sok mindenkit ismerek errefelé, nemrégen költöztem csak ide. Az iskolába nem vettek fel sajnos. * Kezdi a társalgást és végre a pincérnő eléri az ő asztalukat is.Vidám mosollyal néz rájuk és várja a rendelést.* - Egy whiskyt. * Kicsit bágyadt de aztán észbe kap, hogy az asztalánál helyet foglal egy hölgy is.* - Kérsz valamit esetleg? * Kérdi a kalapos leányzót.*
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Boszorkany

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 8:49 am

*Nincs is jobb és kellemesebb idő a mainál, mint hogy egy felfedező sétát tegyünk Nellondban! Trixi is erre az elhatározásra jutott, ugyanis most is nellond utcáin sétálgat egy csinos kis saruban, egy szürke farmerben, egy barna topban, napszemüvegben és egy csinos kalapban. Igazi vagány csaj látszatát kelti. No, de persze ez nem csak látszat! Lazán, egyik kezével a zsebében, másikkal a táskáját fogva sétálgat az utcákon, mígnem egy furcsa építményhez érkezik: egy barlanghoz.*
~Egy barlang Nellond közepén?~*gondolkozik a leányzó, majd kicsit közelebb lép. Nem jelzi semmi a Pub helyét, így a lányka nem tudja, hogy mit is tegyen. Fogalma sincs. Egészen néhány másodpercig. Utána ugyanis elhatározza, hogy ő bizony bemegy ebbe a füstbe, történjék vele bármi is. Valószínű, hogy nem lesz semmi baja, hiszen nem lakhat a barlangban egy szörny, vagy valami ilyesmi, hiszen mégiscsak a város közepén van. *
~Sokkal inkább valami kellemes meglepetés vár odabent!~*beszéli meg magával és nyugtatja magát a lány és határozott léptekkel indul befelé. Ahogy átér a füstön, kellemes meglepetés várja odabent, pont ahogy elképzelte, ugyanis mindenféle finom illat csapja meg az orrát. Húsok, koktélok, gyümölcsök és talán még tea is. A szája a füléig szalad, ahogy körbenéz és igyekszik mindent felfalni a szemével. Aztán majd természetesen a szájával is. alig bír betelni a látvánnyal és egy egyből az egyik grilles pulthoz siet, mint aki már egy napja nem evett és szinte az orrát dugja az üveghez - már ha van üveg. Egyelőre azonban a pultos hölgy elég elfoglalt lehet, így Trixi kissé bosszúsan ugyan, de nyög egyet. Körbenéz, hogy hova is ülhetne le és meglát egy hosszú, szőke hajú tündét. Egy mit?? Bizony, az egyik asztalnál egy tünde srác ül, így Trixi nem is gondolkozik sokat, hogy hova üljön le, egyből azt az asztalt sorozza meg. Sietős, ámde kecses léptekkel indul meg, hogy kicsit imponáljon a srácnak - persze az nem jut eszébe, hogy nála még egy tünde férfi is kecsesebb. Odaérkezvén az asztalhoz megáll és elmosolyodik.*
- Szia! Csatlakozhatok? *kérdezi a lányka, majd kicsit közelebb hajol a sráchoz:*
- Jól látom, hogy te teljes vérű tünde vagy? *kérdezi izgatott, de halk hangon a lány és a szeme is játékosan és kislányosan csillog.*

Ruha
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 8:42 am

* Belwar a mai nap is törzshelyére igyekszik, egy fekete pólót és fehér rövid gatyát visel. Ahogy belép rögtön a szokásos asztalához igyekszik ami az egyik félreesőbb sarokban van. Azért szereti ezt mert az ajtóra néz és így látja az érkező, távozó vendégeket. Felakasztja a kabátját és leül. A pubban annyira nincs sok ember, de ez nem zavarja Belwart, nem szereti annyira a tömeget, a múltkor is egy kisebb balhé keveredett belőle, amikor belekötött két óriásba és kisebb kárt okoztak a pub-nak az este végére. A fiúban lejátszódik az a jelenet amikor szépen a falhoz repült, no meg a törött szék amit dobáltak, a smaragd szempár azt a széket keresi, a lába meg volt javítva. A pincérlányt keresi de az egyelőre elfoglalt az egyik vendéggel aki úgy tűnik csapja neki a szelet, úgyhogy Belwarnak most várnia kell mire végre megrendelheti whiskyjét, de ő türelmes. Bágyadtan tekint a környező asztalokra.Annyira még sem jó egyedül lenni, de mivel most költözött még csak ide, nem sok ismerőse van még.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 8:00 pm

* Örül a társaságnak, egyedül az zavarja, hogy a szórakozó emberek, majdnem kilökték a kezéből az italt annyian vannak. A vajsörből pedig egy kicsi kifröccsent az asztalra. Nem nézett hátra, nem akarta tudni, hogy ki volt az, ő nem keresi a bajt testvérével ellentétben. A lány kérdésére aztán keresi a megfelelő szavakat, hogyan is magyarázhatná meg.* - Egyszerűen nem olyan nőies innivaló, legalább is akárhány ismerősöm volt nő egyik sem szerette a sört, de ne értsd félre, ez jó. * Mondja mosolyogva és ő is a magasba emeli a vajsört.* A lány kijelentésére csak hevesen bólogat, hiszen ki szereti a tömeget? Pláne ha ilyen lökdösődős emberek azok.. még a végén verekedés lesz belőle, bár Exannak most semmi kedve nem lett volna szétcsapni a rendbontók között akik éppen egy széket törtek el pár asztallal odébb. A pincérnő közben kiért, hogy feltörölgesse az asztalra fröccsent vajsört, de felkapta a fejét a székreccsenésre és ilyedtek fordult a hang irányába.Exan is hátrafordult, hogy megnézze mi történt, majd vissza nézett a lányra, hogy ő mit szól ehhez az egészhez. A lány viszont érdeklődik Exan bátyja felől.* - Van egy bátyám igen, itt lakik nellondban, és ez a törzshelye, viszont múltkor mesélt egy balhét ami itt történt és ő is a részese volt.. Szóval volt egy kis csetepaté, egy óriással ráadásul.. nem tudom amúgy mit gondol magáról, hogy óriásokba köt bele.. na mindegy.. * Mondja vállvonva. Közben az órájára pillant, nemsokára 10 és vissza kellene térniük a kúriába, ezt szóvá is teszi, ha a lány is egyetért akkor együtt visszasétálnak a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Nedavia barlang-pub - Page 18 Tek4fa536663e22d3887459

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 7:45 pm

*Nem számított arra, hogy találkozik valakivel itt a pubban, habár ilyenkor elég sok nezás járkál Nellondban. Miután rábukkant a fiúra, örömmel veszi és jól el is vannak. Csak az öreg nő frusztrálja kissé, hiszen folyamatosan őket bámulja, de hát ez van, igyekszik nem kimutatni. Mikor a fiú is rendel egy vajsört, csak elmosolyodik.*
-Miért nem nézed ki belőlem? Erre most már kíváncsi vagyok. *Mondja mosolyogva, hisz tényleg nem érti, miért nem nézi ki belőle a fiú, hogy nem inna vajsört.* Milyen jó, hogy jöttem, így még maradsz egy kicsit. Amúgy meg a tömeget én sem szeretem annyira. *Mondja, miközben lassan megérkezik a vajsör és egy nagyot kortyol belőle. A következő kérdésére azonban a fiú elég furcsa arckifejezéssel válaszol, ami Liznek nagyon is feltűnik.*
-Van bátyád? Mondjuk logikus, hiszen ha keresed, akkor kell lennie. De miért lett ilyen az arcod? Valami baj van? *Kérdi aggódást sugárzó arccal, hiszen ha bármi baja van a fiúnak, Liznek nyugodtan elmondhatja, nem adja tovább, csak megpróbál segíteni, ha tud.*
-Én félnék a helyedben. *Pillant újra a hölgyre, majd a fiú újabb kérdésére igyekszik válaszolni.* Néha, ha erre járok, be szoktam ide ugrani, de igazad van, tényleg nem sűrűn. Bizony, nem annyira lányos, de jól el lehet bújni, és hát a jelinában nincs ilyen finom vajsör. *Mosolyog, majd felemeli ismét a sörét, és belekortyol.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 7:04 pm

// Olvadás //

* Miután a nevén szóllította a lányt, Liz elmosolyodik. Exan észreveszi ezt.* - Jó a memóriám, tudod.. * Mondja mosolyogva. Közben Liz le is dobja csinosabbik felét a székre, az öregasszony pedig továbbra is a szemét legelteti a páron. Exan csak szemforgatva néz vissza rá, majd az előtte ülő lány felé fordul. Már éppen megkérdezte volna tőle, hogy rendeljen e neki valami nőies innivalót, koktélt, kávét ilyesmit amikor a lány rendelt magának egy vajsört.Exan kicsit oldalra billentette a fejét, nem éppen ilyen üdítőre számított.* - Nahát nem néztem volna ki egy lányból, hogy ilyet inna, de amúgy most adtál egy jó ötletet. * Mondja vigyorogva és szól a pincérnek mielőtt elmenne, hogy hozzon neki is egy vajsört.* - Régen ittam már ilyet én is, el is felejtettem, hogy milyen jó. * Mondja, közben az asztalra teszi üres whiskys poharát.. Közben Liz kifejezi együttérzését Exannal.* - Nem olyan régóta, én is most érkeztem amúgy, és ha nem jössz akkor valószínűleg már le is léptem volna, tudod nem nagyon szeretem a tömeget.. * Válaszolta a lánynak, az utolsó pár szót suttogta, nem akart most balhézni a néppel.* - Amúgy a bátyámat kerestem itt szokott lenni ilyenkor, ne úgy tűnik most más dolga akadt. * Mondta olyan arckivejezéssel mintha citromba harapott volna. A lány következő kérdésére csak nevetve legyintett.* - Ó én nem félek semmitől * válaszolta, közben hátrafordult ismét, hogy megnézze az idős hölgy távozott e azóta, de az továbbra is ott ücsörgött, egy hosszú cigarettát gyújtott meg és a füstöt Exanék felé fújta. Vörös rúzsa megszínezte a cigaretta végét.*
- De, most, hogy így kérdezed... azt hiszem meggondoltam magam és a válasz igenleges. * Mondta nevetve.Majd visszafordult a vörös lány felé.* - Amúgy te gyakran jársz erre? Hogy is mondjam, ez annyira nem lányos hely, az inkább a Jenilia..
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Nedavia barlang-pub - Page 18 Tek4fa536663e22d3887459

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:28 pm

*Nagyon megörül, amikor észrevesz egy ismerőst, amikor pedig Exan még emlékszik a nevére is, főleg boldog lesz. Hát igen, Liznek nem kell sok, hogy jó kedve legyen, így már is elterül mosolya az arcán, miközben helyet foglal. A fiún csak elmosolyodik, majd letéve a táskáját a szék háttámlájára, sanda pillantást vet a nő.*
-Jajj, te szegény. *Mosolyog, majd hamarosan meg is érkezik a pincérnő, így leadja a rendelését.* Egy vajsört kérnék. *Mondja mosolyogva, majd figyeli, ahogyan távozik a nő.*
-És, régóta ülsz már itt ilyen egyedül? Egyáltalán hogy-hogy itt vagy... nem félsz az ilyen öregnőktől? *Kérdi nevetve, majd mikor megérkezik a söre, belekortyol és leteszi maga elé az asztalra.*

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:22 pm

* A pincérnő aztán kihozza a rendelt frissítőt és leteszi Exan asztalára, majd mosolyogva távozik a következő vendég asztalához. Exan csak forgatja a poharat, nem iszik még egyelőre. Nézi az ajtón betérő vendégeket, majd egy ismerős lányra lett figyelmes, a vörös hajáról ismerte fel.* ~ Nahát, kicsi a világ, őt ismerem a vidám parkból, Lizbeth azt hiszem, de mit keres egy ilyen helyen? Annyira nem neki való.~ * Gondolkodik magában, szemével követi a lányt, kíváncsi , hogy vajon észreveszi e. A zsúfolt tömeg miatt aztán nem igazán talál magának helyet. Exan gondolta, hogy odakiált a lánynak, de a tömeg úgy is elnyomná a hangját, a lány aztán a kijárat felé veszi az irányt.* ~ Na el is ment, nem csoda, ezt a tömeget én sem bírom majd sokáig.~ * Gondolkodik magában miközben a poharát szuggerálja, amikor egy női hang szólítja meg. Felkapja fejét, és a vörös leányzót pillantja meg.* - Szia persze, Lizbeth.. Nem várok senkit, nyugodtan ülj csak le.. Örülök is igazából, hogy ismerős jött, a szomszéd asztalnál nagyon szemezett velem az az öregasszony. Nem néz az öregasszony felé csak biccent az irányába, közben kortyolt egyet a whiskyjéből és sanda pillantást vetett az idős hölgy asztalához, aki szélesen vigyorgott vissza feléjük, nyakában hófehér róka prém volt és egy nagy legyezővel legyezgette magát.* - Ó te jó ég.. Amúgy kérsz valamit? * Kérdi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 18 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Nedavia barlang-pub - Page 18 Tek4fa536663e22d3887459

Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 2:12 pm

*Liz ismét Nellondban mászkál, mint ahogy azt manapság megszokhattuk. Beugrott egy-két boltba is, de végül nem vett semmit, így most csomag nélkül járja az utcákat. Végül úgy dönt, beugrik a Nedavia barlang-pubba, hiszen már régóta itt van és eléggé elfáradt, na meg hát meg is szomjazott. Belépvén aztán körül néz, és kissé szomorúan látja, hogy nincs hely. Már épp indulna is kifelé, amikor megakad a szeme egy friss ismerősén, Exanon. Örömében elmosolyodik, majd elindul a fiú, az ajtóval szembeni asztalához. Odaérkezvén mosolyogva köszönti.*
-Szia. Emlékszel még rám? *Kérdi, hiszen attól, hogy egyszer együtt voltak a vidámparkban még nem törvényszerű, hogy emlékszik is rá.* Vársz valakit vagy esetleg leülhetek? *Kérdi, majd ha a fiú igennel válaszol, helyet foglal vele szemben.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nedavia barlang-pub - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 18 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nedavia barlang-pub
Vissza az elejére 
18 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: