Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_lcapNedavia barlang-pub - Page 3 I_voting_barNedavia barlang-pub - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nedavia barlang-pub

Go down 
+85
Elisabeth Ellen Torchwood
Illa Do
Kyle Peters
Jaden Parker
Eddie Fisher - Archívum
Dárdosi Péter
Rebecca Grifith
Janna Lemanski
Elidor Calvanion
Andie Fisher
Nathaniel Harris - Archív
Mike Preston
Pete Demerest
Merilien Marsillea
Jemina Reese
Astrea Thalidor
Celine Saldana
Nuada Blackmoon
Claire Fairchild
Liselotte Frey - archívum
Nye Drystan
David Ayton
Gabriella Ophelia Milena
Sidonia Gisa
Lincoln Lawrence
Raven Blackmoon
Solomon Reed
Speranza di Bagliore
Yekaterina N. Fyodorov
Samantha Radoslava
Caleb Dawson
Mikhael Knyaz
Hikaru Tudor Patrik
Isabella Newton
Orinthia Lalla
Scott André
Marco Mimieaux
Natalia Tatiana Ridolf
Shuang Zhen
Cat R. Morgan
Evangeline Elovics
Artemis Taylor
Aleksandar Grozda
Eira Eilertsen
Maria Thekla
Leila La Fontez
Deliny Fordina
Yeo Jung-hwa
Vivienne Mendelsohn
Sarah Wood
Kalandmester
Adanna Kinsley
Toportyán Zakariás
Faith Tanya Dylens
Jessica Westlive
Nathaly Holloway
Priscilla Elena Black
Adela Ionela Mirunela
Mardhug Grihol
Quenzara Cuncha
Hunyadvári Szevér
Katherine Mary Black
Lizbeth Westlive
Tim Leopold
David Robert Beawer
Phionnalla Cairistìo
Bonnie Tornow
Ayame Drake
Zeph Owen
Ayla Madyzyn
Miranda Moon
Krastio Miroslav
Cathrine Collins
Armand Promotof
Sabine Cornwell
David Palmerston - alli
Marta Albena Todorka
Mina Faustina
Taylor Halway
Ivanka Iskra Wilson
Angelina Britanny Moore
Beatrice el Esposito
Rosalinn de la Montarque
Flavia Esenani
Diane Charmey
89 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 12:27 pm

First topic message reminder :

A Szórakozónegyed emberektől hömpölygő utcáin haladva megpillantasz egy furcsa dolgot. Két tömbház között egy hatalmas, barlangszerű képződmény helyezkedik el. Kellemes illatokat érzel, egyszerre édeset és sósat. Valami képlékeny, füstszerű légtömeg száll ki a barlangból, és csak a belülről sugárzó erős, pulzáló fények mutatják, hogy mi történik odabent. Ha elég bátor vagy, és átsétálsz a füstrétegen, akkor a szemed elé táruló látvány cseppet sem emlékeztet majd egy ókori barlangra. Sültek, grillezett húsok illata csapja meg az orrod, a bal oldalról. Egy csemegepultot láthatsz, ahol pizzaszeleteket, hot dogot, grillezett húsokat és mindenféle rágcsálnivalót találsz, eléggé változó áron. Ha azonban valami édesre vágysz, jobb oldalt egy italos pultot találsz alkoholos és sima koktélokkal is, valamint desszertekkel. Gofri, palacsintatorta és néhány péksütemény és cukrászati különlegesség is megvehető itt, persze jóval drágábban, mint a Kereskedőnegyedben. A két pulttal szemben padok, fotelok és kanapék is vannak, a lehető legfurcsább alakzatokban elhelyezve, erősen elütő színekben. Egy kőlépcső vezet a lenti rész felé, ami szintén több részre van felosztva. A kőlépcső egyben csigalépcső is, korlát nélkül, szóval csak óvatosan. Ha leérsz - legalább egy egyperces lépcsőzést követően - egy aktuális feltörekvő sztárt láthatsz, aki épp nagyszabású varázslatos fény- és díszletelemekkel koncertezik. Vannak állóhelyek, és hátrébb kanapék is, állatok mintájával.

Nedavia barlang-pub - Page 3 29nf342
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 7:05 pm

* Miután átül Arti asztalához, viccesen adja tudtára, hogy ő is éppen a fogadót választotta e kései órán. A kérdést viccnek szánja, ellenben Arti nagyon is komolyan, mire Exan meglepődik, nem akarja ezt a témát feszegetni, de kíváncsi.* - Meglepve hallom, azt hittem mióta eltűntem * Mutat itt macskakörmöket a levegőbe.* - Azóta lett udvarlód. * Mondja a lánynak és ő maga is szemügyre veszi egészen a könyökétől a kézfejéig vonuló egymást kergető farkasokat.* - Otthonlétem alatt csináltam. Pontosabban szólva a családom összes férfitagja megcsináltatta, de nem lesz rajtam már sokáig. Ez nem maradandó. Egyszerű tünde festék. * Meséli Artemisnek és felhúzta az ingujját, hogy megmutassa a lánynak az egészet.* - Azt jól teszed, a fekete nem a te színed.. sosem volt.. * Mondta és int a pincérnek, hogy rendeljen egy grog-ot magának.* - Iszunk valamit? * Kérdi és nem gyümölcslére gondolt, hanem valami alkoholosra, amit természetesen ő áll. Miután leadják a rendelést kényelmesen hátradől a székében és várja a grogját. Az asztal alá néz ahol bizonyára ott leledzett Miló is.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Auror
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4fbc95f9f17529232628

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:54 pm

- Nincs kísérőm, te azt tudod jól. Amúgy nem tudtam, hogy le szeretnél jönni te is.*Mosolygok a fiúra, majd a tetoválását nézem meg, ami nekem is tetszik, hiszen úgy mond farkas b*zi vagyok.*-Mikor csináltattad a tetoválást?*Teszem fel a kérdést, majd figyelem, reagál-e valamit.*-Köszönöm. Nem volt kedvem átöltözni, úgyhogy így jöttem el. Nem nagyon szeretem már a színes ruhákat.*Mondom őszintén és remélem megérti Exan a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:50 pm

* Csak beszéltek róla Artemissel, de tettlegességig mégsem fajultak a dolgok, hoyg elmenjenek valahova szórakozni. Exan a nedaviat és azt is felvetette, hogy Cat-hez kopogtassanak be. Az utóbbit választották, a végkimenetel azonban ködbe burkolózik, hogy mi lesz a békülősdivel. Exan azonban megéhezett és még mindig jó ötletnek tartotta, hogy lenézzen a pubba, már csak a hangulata miatt is. Az illatozó húsok és mindenféle köretek, salátáktól összegyűl az ember szájában a nyál is. Exan miután rendelt magának fácán húst leült egy nem túl szem előtt lévő boxba, Artitól nem olyan messze, úgyhogy miután elmentek az őt eltakaró emberkék, egyszerűen fogta magát és leült Arti asztalához.* - Szép estét hölgyem. Hol a kísérője ilyen kései órában? * Kérdi mosolyogva, aztán nekilát az ételnek.* - Miért nem kopogtattál be hozzám, hogy lejössz? Veled tartottam volna. * Kérdi a lánytól. Örül, hogy most nem a fekete dominál az öltözékében, a színek mindenkinek jobban állnak. Ő maga egy sötétpiros zekét hord, fekete nadrággal. Kezén még mindig ott virítanak a táncoló farkas tetoválások.*
Vissza az elejére Go down
Artemis Taylor

Artemis Taylor


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 545
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Auror
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4fbc95f9f17529232628

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 6:41 pm

*Kissé színes ruhában érkezek meg a Nevadába, majd belépek az ajtón. Szétnézve egy üres boxba ülök le, majd rendelek egy italt és valami ennivalót, hiszen ma még nem ettem. Egy kicsit örülök, hogy el tudtam a suliból szakadni. A tegnapi nap egy kicsit túl sok volt nekem, de valahogy majd helyre rázkódom. Mikor megérkezik az italom és az ételem, hozzálátok, közben szétnézek van-e ismerős a diáksereg valamelyikében, de nem látok ismerős arcot, így inkább tovább eszem.*

//Moderáltam a hozzászólást, kérlek figyelj jobban a helyesírásra, a vesszőkre és a szavak külön-, és egybe írására! Bella//
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 5:41 pm

* Nos igen, valóban nem kell sok pia e állapot eléréséhez, mert alapvetően nem vagyok egy csendes, visszahúzódó meg nyugis fajta, sőt mi több, egy retardált ribi vagyok mások szemében. Mert hát viselkedésem és magatartásom hagy némi kivetnivalót maga után. Talán egyedül azért nem rúgtak még ki a suliból, mert alig töltöttem ott pár órát, maximum az éjszakékat, de azt se mindig. Mi lesz akkor szeptemberben? El se merem képzelni.... Viszont rám fér a csiszolódás, mert varázsigék terén egy nagy kupac szar vagyok, csak hogy szépen kifejezzem jelenlegi állásomat. Az alap bűbájokon kívül az égvilágon semmit nem tudok, azt se tudom hol a pálcám, ha meg épp nálam van, a hátamat vakargatom vele. De visszatérve épp egy nagy buli kellős közepén vagyok, egy fiúval, akit kinéztem magamnak, és sikerült is táncra hívnom. Persze többet terveztem, de nekem ez is bőven elég, már ígyis úgy szédülök a sok tánctól meg piától hogy alig állok a lábamon. Fogalmam sincs róla mit kiabál Solomon, mert azon kapom magam, hogy szédülök mint állat, és fogalmam sincs mit csináljak, egyszerűen beledőlök a fiú nyakába, aztán hopp, mintha csak elaludtam volna, elsötétül minden... *
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 5:11 pm

*Igazából nem gondolom, hogy a leányzó az ital miatt lenne olyan, amilyen, valahogy úgy érzem, egyébként is simán berángatott volna bárhova, ha épp olyanja van, teljesen józanul is. Szóval végül hagyom magam, bár eléggé szájhúzva kezdetben, de az alkohol egyre erősebben kezdi kimosni az agyam, ami határozottan nem jó jel, az pedig főleg, hogy körülöttünk is szó szerint forr a levegő. Egy dologban reménykedem erősen... marhára nincs ahhoz affinitásom, hogy az ingemre dobja a kis rókát, de tényleg. És amennyit ivott, meg most még ugrál is. Én azért jóval visszafogottabban nyomom a táncot, egyáltalán nem esem túlzásba, annyit még nem ittam, hogy teljesen kikeljek önmagamból, inkább csak a kellemes bódultság állapotában leledzem jelenleg és igyekszem legalább a tudatom egy részét megtartani, hogy ne csináljak semmi hülyeséget. Jó azért ez határozottan egyre nehezebb, lévén akárhogy is nézzük ha egy csaj táncol körülötted, határozottan kihívóan, ha csak nem úgy ugrál körbe mint egy öt éves, mert az inkább a röhej kategória.*
-Lehet, hogy én mennék lassan, de nem hagynálak itt, szóval... *Próbálkozom, szinte kiabálva, mert annyira hangos a zene, hogy őszintén szólva még a saját hangomat sem hallom igazán.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:44 pm

* Hihetetlen mennyire erőszakos tud lenni az ember ha nincs magánál, de elvégre ez mégis csak egy buli, és nem szabad hagyni, hogy bárki is kimaradjon a mókából. Bár ebbe bele sem gondoltam, de valóban szörnyű lenne egy sikátorban felkelni a ruháim nélkül, és ha mindketten leisszuk magunkat, akkor aligha akad valaki aki hazavisz, de hát erre már túl késő gondolni... Nagy nehezen ugyan, de sikerül felrángatnom Solomont a parkettere, és megfogja a derekamat, amire kicsit felvihogok, majd elkezdünk táncolni. Egész jól csinálja, bár én közben folyamatosan furcsa mozdulatokat teszem, vagy épp botladozom. Végignézem a többieket, ahogy egymás szájában vannak már egy ideje, de nem, egyelőre nem tervezek nekiesni Solomonnak, vagy hogy is szokták mondani. Most csak örülök hogy beadta a derekát és végre táncol. Közben körbetáncolok, meg mindent csinálok, közben folyamatosan nevetek, meg meghúzom a whiskys üveget, ami el is fogy Tehát ennyi volt a mai pia adag, nincs is több pénzem. Kicsikét beljebb húzom Solomont a tömegbe, hogy véletlenül se akarjon elmenni, mert látom az arcán hogy van némi kétsége. Közben érzem a hátamon a szúrós tekinteteket, mert sok ember lábára taposok amíg végre oda nem érek a kiszemelt helyre. Ott folytatom a táncikálást, és őszintén örülök, hogy sikerült megfűzni a fiút, egyedül nem lenne ilyen jó a buli. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:32 pm

*Egyre erősebben érzem, hogy kezd a vodka a fejembe szállni, tudom, hogy az utolsó pohár már nagyon nem kellett volna és abból nem sülhet ki semmi jó, ha én most beadom a derekam, főleg, amikor felhúz és a többiek közé igyekszik cibálni. Próbálkozom, tényleg próbálkozom! Rádumálni, hogy inkább menjen haza, ha kell elkísérem, vagy bedugom valami taxiba, vagy mit tudom én, elhívok ide Jozefet, átlököm a tükrön a Jeniliában. Fogalmam sincs, hogy mi a francért nem húzok el egyszerűen és kész. Valahogy nem akarom itt hagyni a kéjenceknek, mert sejtem, hogy akkor minimum 2-3 pasas lenne, aki rámozdulna pillanatokon belül és bármilyen bevállalós, azt talán ő sem akarja, hogy teszem azt a hátsó sikátorban hárman végigmenjenek rajta, amikor már szinte eszméletlen. Az felér egy erőszakkal. A zene egyre hangosabban dübörög az agyamban és nem hallgat a jó szóra, hanem a többiek közé kezd húzni. Jó ég már hetek óta nem party-ztam egy jót, erre tisztán emlékszem, de minden más kezd kitörlődni a fejemből, legalábbis egy időre.*
-Hát jó, de csak egy kicsit, aztán megyek! *Mondom talán kissé túl bizonytalanul, majd végül csak megragadom a leányzó derekát és kipörgetem kicsit, hogy aztán tényleg beinduljon a buli. Meleg van, a vodka durván dolgozik bennem, körülöttünk pedig már nem egy párocska lazán egymás szájába mászott. A fejemben vadul szól a vészharang, de az ital egyre erősebben igyekszik elnyomni. Lépj le, lépj le, lépj le... mint egy ködsziréna.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:25 pm

* Igen, határozottan be vagyok rúgva. Bár a viselkedésem alapvetően részeges, tehát ilyen helyzetben ez csak rátesz egy lapáttal. Kezd a fejembe szállni a pia, és eluralkodik rajtam az a csodálatos érzés, hogy én vagyok a világ legszabadabb embere, és azt csinálhatok amit csak akarok. hihetetlen, hogy ezredjére is ugyanaz, de még mindig élvezem. Koccintok, mert konkrétan felnyalom az asztalról a kiömlött piát, és most már mégannyira se tudok lakatot tenni hatalmas pofámra. De kit érdekel, itt vagyok egy buli kellős közepén, amit én kezdeményeztem, csak nem fogok leülni és olvasgatni. *
- Hm, furcsa, én inkább most próbálok ki mindent, amíg bírják az idegeim. * Mondom nevetgélve, majd megfogom a fiú kezét, és a többi táncoló ember közé vezetem. Vagyis ez a szándékom, de úgy látszik ellenkezik. Természetesen nem adom fel, nem akarok egyedül táncikálni. Mondjuk ilyen szempontból nem probléma, mert simán leszólítok egy vadidegent is, de nem azért tartottam szóval ilyen sokáig hogy most lelépjen, szóval eléggé el lennék keseredve. *
- Naaa, gyere már, egy ilyen bulit bűn lenne kihagyni! Engedj a csábításnak és bulizz! * Mondom neki kérlelve, és egyre csak húzni próbálom a többiek közé, remélve hogy minél hamarabb beadja a derekát. Mert nem igazán szándékozom elengedni a kezét. Bár tény, hogy egy rántással ki tudna szabadulni, de legfeljebb utána futok, vagy nem is tudom mikre vagyok még képes ilyen állapotban... *
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:15 pm

*Koccintok még vele, mielőtt kiürítem a poharam, és a következő körre már tudom, hogy nem igazán van szükségem, és úgy látom, hogy neki sem, mert kezd eléggé túllőni a célon, legalábbis, amiket mondd és, ahogy. A reakciója is eléggé kezd lassulni, szóval tényleg hasznos lenne, ha visszavenne legalább egy kicsit. Engem sosem érdekelt ki hogy öltözködik, sőt határozottan kedvelem, ha valaki bevállalós és nem érdekli mások véleménye. Milát is azért bírom, mert kifejezetten dögös és hidegen hagyja, ha mások szerint esetleg túl rövid a szoknyája, én pedig nagyon is szeretem nézni a formás lábait. Elkalandozom kicsit, és akkor veszem észre, hogy a kezemen csorog le a vodka, mielőtt eltudnám húzni a poharat, annyira meglendítette az üveget. Erre elkezdi szinte fellapátolni a maradékot a pultról. Én inkább már eltolom a poharam, bár attól tartok, hogy akkor azt is benyelné, így egy húzásra ürítem, és tudom, hogy innentől pár perc, le kell lépnem, nem akarom, hogy elszabaduljon a pokol.*
-Csak annyira gondoltam, hogy ha nem csak most élsz, hanem akár húsz év múlva is, és most valamivel kevesebbet, akkor tovább lesz időd. *Magyarázom, ő pedig láthatóan feláll, és táncolni is akar, pedig lassan a lábán se nagyon áll meg. Elhúzom a szám, érzem, hogy a fejem tűz forró lehet, mert bennem is már túl sok az ital. Erősen összeszorítom a szemem, hogy kitisztuljon a látásom, amikor felhúz.*
-Kösz, de ebben a származásom is nagyban közrejátszik, tudod a véla dolog. *Teszem még hozzá, aztán igyekszem, tényleg igyekszem ellenkezdni, megrázom a fejem, és megállok az asztal mellett, nekidőlve. Egyrészt valami kis támpont, mert kissé kezd forogni a világ, így a hirtelen felpattanás miatt, másrészt nem igazán akarok semmiféle forró táncba belemenni, és attól tartok, hogy ilyesmi következne, hiszen a leányzó eléggé ki van már ütve.*
-Szerintem haza kéne menned, meg azt hiszem nekem is... *Körbepillantok. Mások is felálltak már és egészen kezd kialakulni valamiféle buli, és azért bőven akad itt pasi, aki azt hiszem nagyon is kihasználná, hogy a csajszi ki van ütve. És ez engem mégis miért érdekel? Basszus Solomon, egyszerűen lépj le és hagyd itt!*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 12:05 pm

- Való igaz, egy hülye szokásommal kevesebb, erre koccintani kell. * Azzal már emelem is a poharamat a koccintásra. Közben azért folyamatosan kattog az agyam, mert ez a fiú biztos tud valamit amit én nem, de semmigond, megpróbálom átlátni a helyzetet, amiben sosem voltam túl jó, de próba szerencse... *
- Te vagy az én emberem! * Nevetek jó hangosan a következő megjegyzésen. Végre valaki aki nem kurváz le csak mert kirakom amim van... Mondjuk azok se kifejezetten érdekeltek. Minél többet tituláltak ribancnak, annál kevesebb ruhát vettem fel, had járjon csak a szájuk ha nincsen jobb dolguk. Hogy negyven éves koromig akarom leélni az egész életemet, azon még el sem gondolkoztam. Ilyen téren a carpe diem elvet követve éltem a mának, mert a jövőt kicsit sem terveztem meg. Maximum egy évet szoktam előre tervezni, esetleg hogy akarok-e családot alapítani vagy ilyenek... De az öregkor. El se tudom magamat képzelni öregnek. *
- Elosztva? Ez furcsa elmélet... Kifejtenéd bővebben? * Vonom fel a szemöldökömet, de egyébként már látszik rajtam, hogy kissé be vagyok csiccsentve. Néha dőlöngélek, csuklok és így tovább. Nagyjából tíz másodperccel azután esik le a dolog, miután Solomon kimondta hogy nem kér többet, ezért hát az asztalra is jócskán ment a pia, amire aggodalmas arcot vágok, és a tenyerembe terelgetem a kicsike cseppeket, hogy utána megtudjam inni őket. Ez elég bizarr látvány, de nem akarom hogyha kárba menjen a pénzem. Lehetséges, hogy a fiú nem akar tőlem semmit, de ha ez így is van, legalább bulizunk egy jót, abból nem sülhet ki semmi rossz...elvileg. Bár volt hogy beszívva, bepiálva fetrengtem reggel egy árokba, de az csak egyszeri eset volt, túlzottan ki akartam próbálni egy-két új dolgot... *
- Hát az nem sok semmi. De ahhoz képest pofás fickó lettél hallod! * Ezt alapvetően bóknak szántam, de lassan annyira nem tudom mit csinálok, hogy lehetséges hogy sértésnek veszi. Bár nem hinném. Leteszem a poharamat, és megkérem a kocsmárost hogy kapcsoljon valami pörgősebb zenét, mire elkezdek táncolni, csak úgy ültemben. Pár perc múlva fel is állok, majd dúdolva megragadom Solomon kezét, hogy jöjjön ő is, bár gyűlik a nép az asztalok között, ő se maradjon ki a buliból. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 11:39 am

-Hülyeség. Ha körülírod akkor is mindenki érti, akkor pedig mégis mi értelme van? Ha valakit zavar, legalább hamar megtudod, ha kimondod nyíltan és utána ott hagyhatod a fenébe. *Én is általában szeretem hamar felmérni kihez hogyan viszonyuljak. Aki láthatóan nem bírja a pofámat, azt inkább hamar ott hagyom és kész, nem bonyolódom bele semmibe, amibe nincs értelme. Sosem láttam értelmét kertelni, vagy óvatosan lépegetni, hátha akkor jobban megkedvelnek. Mondjuk sosem érdekelt, hogy ki kedvel és ki nem.*
-Pontosan, én se veszek fel csak azért hosszú inget, hogy a csajok ne tudnák megnézni a hátsómat. *Rántom meg a vállam. Egyébként is legyünk büszkék arra, amink van, kár lenne szégyellni bármit is, főleg ha az jól néz ki. És hát attól, hogy nincs valami a kirakatban, még egy testhezálló felső is elég sokat mutat, vagy legalábbis sejtet.*
-Hát nem tudom, hogy érdemes-e negyven évig nagyon élni, aztán utána már semmit. Elosztva talán hasznosabb. *Mondom ezt épp én, aki majdhogynem öngyilkos küldetésre indulok nem sokára. Bagoly mondja... de erről ő nem tud, tehát bátran oszthatom az észt. És mondjuk én direkt nem rombolnám magam, annak sosem láttam értelmét, az pedig, hogy a bosszúra és az igazságra szükségem van, talán érthető, e nélkül képtelen lennék leélni a hátralévő éveimet. Amikor megint tölteni akar feltartom a kezem, amikor úgy a felénél jár.*
-Elég lesz kösz, nagyjából ismerem a határaimat és ha ezen túlszaladok, abból senki se jön ki jól. *El is húzom a poharam, ha hajlandó abbahagyni az ital kitöltését. Nem akarok túllőni a célon, nem is tudom, van még dolgom már és azt hiszem... lelkiismeret furdalásom lenne, ha netán valamibe belemásznék ezzel a csajjal? Amikor felőlem érdeklődik már kevésbé lelkesedem a beszélgetésért. Nem szoktam kiadni magam és végképp nem ismeretleneknek, a múltamról még Mila is csak most tudott meg egy keveset, pedig vele már jó ideje ismerjük egymást.*
-Nincs semmi különös, átlagos élet, átlagos gyerekkor, nem hiszem hogy valami rendkívül érdekessel tudnálak szórakoztatni, bár úgy látom ez nélkülem is megy. *Dőlök hátra, amikor ülve elkezdi rázni magát. Hát... tényleg kezd túltengeni benne a vodka.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Nedavia barlang-pub - Page 3 82h3


Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:58 pm

*Érdeklődve hallgatja végig, miközben kiissza a maradék bort is a pohárból.*
-Nem csak gyáva, hanem egy aljas ember is. Nem tudom, miért ilyen rossz, de megfojtanám. * áll fel. * -Rendben, kössz hogy eljöttél. Szia, jó éjt és kössz az italt is! *int, majd kilép az ajtón át. Leveszi az ingét, előbukkannak nagy, fehér szárnyai. Még visszapillant a nőre, majd elrugaszkodik a földtől és elszárnyal. Gondolataiba temetkezik, miközben a sötét égen repül, hogy minél gyorsabban visszaérjen a kúriába.* ~Aggódom. Nem tudom, mi lesz Kínában. Jajj Sophie, remélem egyben térünk viszsa mindannyian!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:35 pm

*~Lesz meglepi Kínában az biztos. De minek rontsam el a meglepit?~* gondolkodom halványan mosolyogva. *-Gyáva egy alak. Miután elutasítottam azt hitte legyőzhet. Erre a sebeit nyalogatva elkullogott. *mondom ördögi vigyorral. Kinézek az ablakon és látom hogy besötétedett. *-Elszaladt az idő. Jobb ha visszamész az iskolába nehogy bajod essen. És már biztos engem is várnak haza. *mondom ahogy megiszom az utólsó korty bort. Hakut figyelem mert látom hogy még mindíg döbbent. Felkelek és elindulok. Mihamarabb vissza akarok érni a fogadóba.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Nedavia barlang-pub - Page 3 82h3


Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:22 pm

~Szemét állat! Szívesen megfojtanám, de biztosan Sophie is megteszi helyettem. Egyébként se avatkozhatnék be abba, ami ő rá tartozik. Azért remélem, ha kijutunk Kínába, minden rendben lesz ott.~ *ökölbe szorítja kezeit, de végül ellazítja és feláll, mert rájön hogy még mindig a földön ül. Leporolja magát, majd nagyot sóhajt.*
-Ééértem. * bólint lassan. Kicsit még sokkban van. *-Nem ismerem, csak annyira, amennyit meséltek róla nekem. Rémes egy ember! *mondtam elkomolyodva* ~Aki képes lenne megölné a saját testvérét, nem érdemelne rendes bánásmódot. A harc sem lenne ugyan jobb megoldás, de biztosan nincs más mód arra, hogy tisztázzák a helyzetüket mindketten.~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 7:00 pm

-Igen. Személyesen jött el hozzám. Szépen szólva elhajtottam. Nem fogok egy kislány ellen harcolni. És amúgy se avatkozok családi ügyekbe. *magyarázom és észre veszem hogy valami nem stimmel az angyalkával. *-Mi a baj? Csak nem ismered még is? *kérdezem nyugodtan ahogy bele kortyolok az italomba.*~Furcsa mintha kísértetett látott volna. Érdekes.~*gondolkodom kisé összeszűkített szemmel. Nem szeretem ha ilyen alakokkal hoz össze a sors mint az a Hao. Lehet nem vagyok szent de hogy a saját hugát akarja megöletni. Gyűlölöm. Legszívesebben azt a pasit öltem volna meg de nincs kedvem háborúzni a Triádokkal.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Nedavia barlang-pub - Page 3 82h3


Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 6:47 pm

//Olvad.//
-N-nem. *válaszolja nagy nehezen, aztán végighallgat egy beszélgetést, ami talán franciául zajlik le. Hát ő nem tud ezen a nyelven, örült aha bolgárul és angolul meg tudott tanulni, mert mindkettő nehéz nyelv. Mondjuk a japán se semmi. Több írásmód, különös jelek arab betűk helyett... Újabb kortyokat fogyaszt el, aztán leteszi a poharat és leesik helyéről a meglepettségtől. *
-Hao Lee? *tagolva és lassan kérdez vissza. Ő a barátnőjének a testvére. Enyhén szólva kapott csak sokkot. Egy olyan ember lesz a második "mestere" akit... akit arra kértek fel, hogy megölje Sophiet??! Nehezebben veszi a levegőt, elájulni viszont nem ájul el. Nem is lenne szerencsés.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 3:57 pm

-Furcsa egy Triád vezér jelképét viseled és nem is tudsz róla? *kérdezem egyik szemöldökömet felhúzva. Telefonom után nyúlok majd tárcsázok. *-Jean-Baptiste keres meg nekem valakit. A sárkány triád vezért. *mondom franciául remélve hogy nem érti. Mikor megkaptam a kért infót letettem. *-Véletlenül nem ismersz egy Hao Lee nevű embert? *kérdezem kíváncsian. *-Ha jól emlékszem néhány éve felkért hogy intézzük el a húgát. *mondom elgondolkodva. *~Családi ügyekbe jobb ha nem avatkozik be az ember. Amúgy se bántok egy gyereket.~*gondolkodó kissé szemöldök ráncolva.*
//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Nedavia barlang-pub - Page 3 82h3


Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 3:45 pm

~Ebben nem valami rendes a nevelőanyja. Rosszra nevelni egy gyereket? Ez rémes! Bár nem tűnik olyan rossznak, noha tudom, hogy az. Nagyon érdekes ez az egész helyzet. Tök nyugisan is beszélgetek vele, pedig a fene állna csevegni egy sötét oldalon állóval, de én pont ezt teszem.~ *tanakodik el.*
-Áh, értem. *kicsit meglötyögteti a bort, majd belekortyol. Egész finom íze van, jól esik neki, pedig most kóstolja először. Lehet nem is igazán az íze, inkább csak amiatt kedveli, mert hideg. Ilyen melegben jól jön, kint el lehet olvadni.*
-Nem hittem ám volna, hogy gyerekekre vigyázol. Akkor is időbe telt elhinnem, mikor a sikátorban meséltél erről. *mosolyodik el, de aztán hamar lefagy arcáról, mikor Elisa megpillantja a csuklóján ülő sárkányt. Igen, szerinte is szép és biztos hogy segít neki egy-két dologban. Mégis mit jelentsen, amiről hadovál? Triád? S a megjegyzést minek köszönheti? Bármiről is legyen szó, nem tetszik neki a viselkedése. Túlontúl különös. A száján egy gúnyos mosoly jelenik meg, arra késztetve őt, hogy ne hagyja szó nélkül a dolgot.*
-He? * pislog értetlenül * -Tulajdonképpen miről beszélsz? Elárulnád? *előrébb ül, érdeklődve fürkészve őt. Biztosan tud valamit, amit Haku nem. Mi lehet az? Valamiféle rossz dolog? Olyanba keveredett volna bele, amit Sophie sem említett meg neki? Nem érti. Kell, aki elmagyarázza neki az ilyeneket. Fényt akar deríteni arra, amire csak lehet.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 3:30 pm

-Legyen elég annyi hogy gyerekkoromtól kezdve erre nevelt a nevelőanyám.*mondom ahogy a szemébe nézek. Ezt még a szerelmemnek is nehezen mondanom. *-A gyerekekre meg azért vigyázok mert szükségük van rá. Árvák vagy elhagyták őket a szüleik. Töbszégük félvér. De ugyanúgy befogadom az embert ahogy a démont. *magyarázom. Biztos hihetetlenül hangzik és megértem ha nem hisz nekem. Ahogy lepillantok a csuklóján meglátok egy arany sárkány karperecet. *-Szép csecsebecse. Kár hogy a Triádhoz csatlakoztál. Még hogy nem akarsz a rosszoldalon állni.*mondom a egy gúnyos mosollyal*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Nedavia barlang-pub - Page 3 82h3


Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 3:15 pm

-Fehérbor jó lesz. *válaszolja, aztán az italokkal helyet foglalnak egy eldugottabb részen. Ő is tudja, hogy egy angyal lehet kegyetlen, bár soha nem látott még igazán kegyetleneket. Igaz az apja is az volt vele, de a sötét oldalon állók sokkal inkább azok. Ebben teljesen biztos.*
-Mégis mi volt az oka, hogy gonosszá váltál és azé hogy gyerekeket védj? * kérdezi kíváncsian. * -Egyébként tudom, mert nekem eg szülőm volt az, csak nem annyira, mint a ténylegesen velejéig gonosz lelkek. *sóhajt fel. Minden ott kezdődött, hogy így született. Ritka, hogy valaki teljes angyalként születik, elvégre az anyja ember volt. Sokkal valószínűbb, hogy félvérű lesz, s az is lett. Apja undorítónak találta. Szerinte Haku nem több egy szánalmas korcsnál. Egy korcsnál, ami félig angyalnak meri magát nevezni, még azt is hátborzongatónak találta, hogy szárnyai vannak. Sokat sírt az igazságtalanság miatt. A saját vérrokona nem törődött vele, így hamar a saját lábára kellett állnia. Családfakutatással találta meg nagyapját. Neki köszönhet mindent amit tud, a sok leckét, a támogatást, a szeretet. Másik szülője a világra hozásba halt bele, így őt nem ismeri. Csak annyira, amennyire a családfő hajlandó volt mesélni róla. Gyönyörű, sötét hajú nő volt mogyorószín szemekkel. Karcsú, törékeny teremtés volt, szelíd természettel. Életvidám volt és aktív, minden napot remekül ki tudott használni. Sír, ha csak arra gondol, milyen kár, hogy nem ismerheti meg!*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 2:57 pm

-Hidd el, nem mindíg voltam ilyen. Csak az életben vannak dolgok, amik vagy jó... vagy épp a rossz irányba terelik a sorsodat.*mondom ahogy belépek a pub -ba és a pulthoz lépek. *-Egy pohár bor és... te mit kérsz? *nézek hátra Hakura. Miután mindketten megkaptuk az italunkat és fizettem hátul egy eldugottabb asztalnál leültünk. *- Nekem már nem kell senki parancsát teljesítenem. Hanem az enyémet követik.*mondom egy elégedett mosolyal. Kicsit elgondolkodom azon amiket mond. *- Pegdig egy angyal is lehet kegyetlen. Ezt magam tanusíthatom. És abban igazad van hogy egyes megbízások aljasok. Nem is kicsit. És kevesen vannak azok akik még ép vagy legalább is valamien szinten ép lélekkel rendelkezik. *magyarázom ahogy italomba kortyolok. *- Hogy miért, állok a rossz oldalon? Meg van az oka. És annak is hogy miért veszek magamhoz gyerekeket. *teszem hozzá és hátradőlök a széken és keresztbe rakom lábaimat.*
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 12:21 pm

* Ez az egész nálam onnan indult, hogy színesen öltözködtem, hogy bosszantsam a szüleimet, akik túl szigorúak voltak velem. Aztán kinőttem, és elkezdtem bulizgatni, majd jött a vallástagadás és társai, mígnem végül kialakult a mostani jellemem. Az elmegyógyintézet is sokat rádobott a dologra, ahova egyébként nem is kellett volna járnom, de a szüleimet elvesztettem miatta. Érdekes emlék, mai napig beleborzongok ha visszagondolok rá, ezért inkább nem is teszem. *
- Én mindig így használom, kicsit körül írom, mielőtt kimondom hogy biszex. De csak ezzel az egy dologgal vagyok így, egyébként utálok kertelni. * Mondom, s közben megpöckölöm a poharamat, ami hangosat koccan, úgy imádom ezt a hangot. A csörömpölést meg pláne. Nincs is jobb feszültséglevezető, mint egy üres vodkás üveget a falhoz vágni. *
- No igen, az ilyen ellen nem lehet mit tenni, csak elfogadod és kész passz. * Huncutul vihogok, amikor a melleimet dicséri, most épp nincs is annyira a kirakatban, csak fordított kereszt díszeleg mind a kettő pólórészén, hát akkor mit szólna, ha egy másik pólómban jöttem volna el. *
- Nekem meg alap, hogy megmutatom, ha egyszer nincs mit rajta szégyellni. * Nevetek, majd hörpintek még pár kortyot. Lassacskán én is kezdek becsiccsenteni, de a viselkedésemben ez nem igazán mutatkozik, mert alapból olyan vagyok mint aki be van szívva. Bár, az még nyugisabb. *
- No igen, legfeljebb negyven évet jósolok magamnak ennyi pia mellett. De semmigond semmigond, a lényeg hogy éltem. * Mosolygok rá kicsit közelebb hajolva, majd újratöltöm mind a két poharat, az övét is és az enyémet is. Ne menjen kárba a jó pia. *
- Talált süllyedt! * Kacsintok nevetve, és rádöbbenek, hogy marha jól érzem magam. *
- Hát nem is tudom, valami vadóc nevet, például Gwen. Még kimondani is tök jó. A vezetéknév pedig még ráér. Na és te? Mesélj egy kicsit magadról, én meg már eleget beszéltem az életfilozófiámról és társairól. * Bár úgy a szavaiból ítélve a gondolkodásmódja valamelyst stimmel, de azért kíváncsi vagyok a múltjára is, elvégre ismerkedünk. Csuklok egy nagyot, s ezzel vettem a lapot az agyamtól, hogy lassan kezdek lerészegedni. *
- Hé te ott! Valami pörgősebb zenét ha lehet! * Kiáltok a kocsmárosra, aki természetesen teljesíti a kérésemet, én pedig ott üldögélve élvezem a zenét, tehát felemelt kézzel táncikálok, közben pedig iszok. Tipikus bulikezdés Illa módra. *
Vissza az elejére Go down
Solomon Reed

Solomon Reed


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 169
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Alkimista_boszorkany
Üzenőláda : Nedavia barlang-pub - Page 3 Tek4ef9ef5d4000a0170437
Az én színem a rosybrown.

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 11:59 am

*Én a magam részéről soha sem szerettem feltűnő lenni. A nők amúgy is észrevettek, a pasik pedig inkább ne vegyenek észre, addig jó nekem, szóval ezért is nem vagyok híve az efféle provokatív külsőnek. Azt már hozzá sem teszem, hogy tolvajként nem is túl hasznos, ha túl sok szem akad meg rajtad, én azt tudom jól, hogyan kell elvegyülni a tömegben és eltűnni a szemek elől, nem azt, hogyan kell szem előtt lenni.*
-Félig hetero? Hát ezt ilyen formában sem hallottam még. *Rántom meg a vállam kicsit, mert igazából nem nagyon érdekel, hogy kinek milyen az érdeklődési köre. Engem pasik nem valószínű, hogy ágyba tudnak csábítani, inkább a nőkhöz vonzódom, de amíg valaki nem akar tőlem olyat, ami nem jön be, addig amúgy azt csinál, amit akar.*
-Ravasz dolog? Mintha direkt lenne. Egyszerűen csak ez van, a maga előnyeivel és hátrányaival együtt. *A kérdésére elvigyorodom, amikor a dekoltázsvillantásra céloz.*
-Létezik pasi... akinek ne tetszene? Két formás női mell alap, hogy bejön és ha mutogatod, akkor meg is nézem. *Kicsit felszökik a szemöldököm, egy cseppnyi kihívással a tekintetemben, de épp csak egy leheletnyivel, megszokásból. Nem fogadtam örök hűséget Milának, vakságot pedig végképp nem, szóval nézni szabad.*
-Ha leszel hetven éves ilyen életstílussal. *Teszem hozzá, hiszen én is eléggé vakmerő alkat vagyok, de nem is gondolom úgy, hogy ezzel sokáig lehet élni. Majd kiderül, hogy meddig sikerül, azért nem tervezem direkt megöletni magam, de nem minden azon múlik, hogy mit tervezek. A poharamat bőven ürítgetem, de érzem, hogy lassan kezd az ital a fejembe szállni, új kört már azt hiszem nem kéne kérnem.*
-Jól van, azt hiszem te nyertél e téren, akkor önbizalmad az van, vagy feltűnési viszketegséged. *Nevetem el magam a végén. Igen, határozottan kezd az ital a fejembe szállni, basszus!*
-És milyen új nevet választanál magadnak szivi? Valami hosszabbat? Ez a mostani tényleg olyan, mintha valami japán szamuráj lennél, vagy ilyesmi. *Érdekelne, hogy mire váltana. Ehhez a külsőhöz nem is tudom, valami vagány név illik és a japánok inkább a visszafogottságukról és szabálymániájukról híresek, nem pont a vagányságukról.
Vissza az elejére Go down
Illa Do

Illa Do


Főkarakter : Cat R. Morgan
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nedavia barlang-pub - Page 3 Nekromanta

Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 11:44 am

* Ami azt illeti, utálom megjátszani azt, ami nem vagyok. Éppen ezért jöttem ide piával kihívó cuccokkal és társaival. Fura egy logikám van, az egyszer biztos. Mert hát nem vagyok ribi, de mégis szeretem az olyan cuccokat. Viszont nem azért szeretem mert ribisek, hanem mert provokatívak, és ennek hatására terjengenek rólam a pletykák, aminek következtében már nem vagyok semmilyen az emberek szemében. Fura, de végül is logikus. Évek óta ezzel a gondolkodásmóddal élem mindennapjaimat, és koromat tekintve nem biztos hogy ez már olyan sokat változni fog. No meg múltamat tekintve ez nem is olyan meglepő dolog, de erre igyekszem nem vissza gondolni. Erősen meglepődök a fiú válaszára, és ha nagyon nem akarnék gondolkozni, akkor az első kérdésem az lenne hogy mi a fene az a véla... De megerőltetem az agyamat, és gondolok pár könyvre amit elolvastam életem során, majd beugrik hogy azok valami csábítós faszik meg csajszik, akiket utálja a saját nemük vagy mi... *
- Hm, nem irigyellek hallod. Már csak azért sem, mert csak félig vagyok hetero... * Mondom őszintén, mert hát mit titkoljak ezen? Egyszerű tény, mindenki tudja, akivel beszélgetek. Nincs is mit rajta szégyellni, elvégre az életemnek egy fontos része, amiről egyrészt nem tehetek, másrészt meg nem is akarom megváltoztatni. Tökéletesen érzem magam így a bőrömben. *
- De el kell ismerni, ravasz dolog ez a vélaság. * Kuncogok, majd egy megjegyzésemmel bele is bokszolok a vállába. Látom, hogy a tekintete kicsikét másfelé vándorol - ó ez már jó jel. *
- Tetszik mi? * Kérdezem vihogva. *
- Én csak is a jelennek élek. Nem érdekel, mi lesz a tetteim következménye, de legalább majd hetven évesen elmondhatom magamról, hogy éltem, de úgy istenigazából, hogy minden dolgot kipróbáltam ami tetszik. Vakmerő dolog, és nem veszélytelen, de nekem megéri. * Mondom, majd kortyolok egyet a whiskymből. Látva, hogy Solomon pohara már üres, gyorsan, egy szempillantás alatt újratöltöm. Ha valamiben, na ebben gyakorlott vagyok. A következő kérdés meglep, ezért fel is vonom a szemöldököm - ami egyébként csak egy meghúzott csík, mert teljesen ki van szedve. *
- Hogy nekem nincs elég önbizalmam? Azon meglepődnék. Nem, ez az amit mondtam. Ami tetszik, azt kipróbálom. Volt, hogy kopaszon mentem ki az utcára, de nem zavart hogy kiröhögtek, szóval nem vagyok önbizalom hiányos. * Lehetséges hogy túl sokat osztottam volna meg a gondolkodásmódomról? Á ugyan már! *
- Persze, erre én is gondoltam. Majd egyszer bemegyek, amikor nem zavarnak ki a pia szagom miatt. De ez a mondatod tetszett. Pont így voltam anyámék vallásával. * Mondom nevetve, kellemes társaság a fiú, talán már nem is nyomulni akarok, szimplán ismerőst - netán barátot - szerezni. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nedavia barlang-pub - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nedavia barlang-pub   Nedavia barlang-pub - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nedavia barlang-pub
Vissza az elejére 
3 / 36 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Szórakozónegyed-
Ugrás: