Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Kalandmester
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_lcapVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_voting_barVízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!

Go down 
+6
Aurora Valanthe Mediaris
Jack Darkfield
Elisaveta Mira
Estera Linnet
Katherine Mary Black
Kalandmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nincskaszt

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 3:49 pm

Kérem, hogy mindenki olvassa el, és reagáljon rá!

Itt az ideje egy hosszabb hangvételű beszélgetésnek, ezért feltárjuk, hogy milyen előzmények vezettek idáig.

Mindenkinek megvan az élete, de tőlünk elvárják, hogy ne legyen. Vagy pedig nem gond, ha nem vagyunk, de akkor ők sem oldják meg, ha bármilyen probléma felmerül.
Mi igyekszünk mindenre figyelni, tanítás, szakok vezetése, míg mások a saját munkájukat is nagyon rapszódikusan csinálják meg.
Mindig kifogások mennek, hogy miért nincsenek, lelki válság, useres gond, családi dolog, de amikor nekünk van problémánk, akkor megkapjuk, hogy senki nem tud mondani semmit.
Az igazgató is ember jellegű hírre csak a lelkesedés ment, aztán pedig ugyanúgy le lettünk szarva. Senki nem hív minket játszani, pedig szoktunk lenni msnen, fórumon is, szoktunk másokat hívni, mesélni, nekünk nem mesél senki.
Useresen mi talikat szervezünk, augusztus 20, szilveszter, asztali szj, minket sosem hív senki sehova, holott mi is szívesen mennénk, mégis mások nélkülünk taliznak, mennek moziba, stb.
Tábor esetén rimánkodni kell mindenkinek, hogy egyáltalán jelentkezzen, holott az ő érdeke lenne. Senki nem képes megbeszélni a szüleivel a tábort, találkozót, és azt sem érik el, hogy a szülők felhívjanak.
Rendszeresen figyelünk kérés nélkül a többi szakra, a miénkre alig figyelt bárki is.
Minden kapcsolat ahhoz köthető a nezán, hogy létrehoztuk az oldalt, a közösséget. Aztán amikor már valaki megtalálta a barátait, akkor elhúz, ezzel lényegében kihasználva azt hogy itt mit talált.
Ha mi csinálunk valamit, akkor semmilyen viszonzást nem kapunk. Évek óta játékok, versenyek, rendezvények vannak, mi szinte soha nem kapunk olyat, amiben részt vehetünk. Számomra érthetetlen, hogy három év alatt soha senki nem volt képes egyetlen játékot, fejlesztés, versenyt kitalálni.
Az igazgatótanács még az alap munkáját sem képes ellátni, nem ötletelnek, csak vállvonások vannak, meg hogy váltsuk akkor le őket. Felmerült, hogy reklámozzuk a nezát. Hiába próbáltam segítséget kérni, csak csendet kaptam, meg hogy ők nem értenek hozzá. Amikor már a munka oroszlánrészét kitaláltam, és a szájukba adtam, hogy mit kéne csinálni, azt sem csinálták meg.
A prefektusok, diákképviselők nincsenek tisztában a munkájukkal, ami érthetetlen, a szakvezetői munka hiányosságát jelzi. Más oldalakon egy moderátor pontosan tudja, hogy mi a dolga, kérés nélkül maximálisan odafigyel, itt ennek alig van nyoma.
A szakvezetők teljesen hiányában vannak minden adminisztrációs szakértelemnek, sem szándék, sem akarat nincs bennünk a fejlődésre. Ezen felül semmilyen olyan tevékenységet nem végeznek, ami oldalvezetőként kötelességük lenne, tehát reklámozás, oldalbővítés. Ez nem kortól, hanem elkötelezettségtől függ!
Érdekes módon akkor nem keres minket senki, amikor lát msnen, vagy fórumon, tehát nem történik érdeklődés, ám amikor meg kell csinálnunk valamit, akkor gyakorlatilag azonnal.

Végösszegzés: mi úgy érezzük, hogy rengeteget tettünk, teszünk azért, hogy mások jól érezzék magukat, jobb legyen egy napjuk, elmenekülhessenek a gondok elől. Mi hogyha elmegyünk egy mesére, találkozóra, táborba, lényegében munkásként tekint ránk szinte mindenki. Ha valakinek nem ápoljuk a lelkét, akkor megsértődik, vagy kitalálja, hogy mi utáljuk.

Ez egy önként vállalt oldal. Mi ezért nem kapunk fizetést, mint ahogy ti sem. Itt csapatként kéne dolgozni, mégis határtalan mennyiségű önzést látunk. Sok esetben a csapat olyan szinten tart össze, hogy egymásba kapaszkodnak lelkizés szempontjából, és pont azokat nem veszik számításba, akik ténylegesen tesznek értük.

Mi ezt az oldalt nagyon hosszú ideig örömmel és lelkesedéssel csináltuk, de az utóbbi lassan egy évben egyre fogy az örömünk, amit az oldal ad. Sokan mondják, hogy mi vállaltuk, és ez így is van. Szívesen csináljuk tovább, és a teendők oroszlánrészét is vállaljuk abban az esetben ha ezért mi bármit vissza is kapunk. A viszonzás nem feltétlenül munkában mérendő, sokkal inkább elnézzük, ha valaki lusta, de empatikus, nem csak társaival, hanem vezetőivel is, és nem csak vezetőként, hanem társként kezeli őket is. Igenis annak mértékében amennyit mi másokért teszünk, amiért jobbá tesszük egy napjukat, egy játékkal, egy mesével, egy órával, azzal hogy barátokkal ismertetjük meg, elvárjuk, hogy legalább felénk is nyújtsanak valamit, mert ez egy kölcsönös dolog, és nem egyirányú a végtelenségig.

Na most ezt a fórumot remélem elolvassa mindenki, ugyanis mindenkitől, aki idelát, pontos válaszokat kérek, hogy hogyan képzeli el a jövőbeni nezát, lát e esélyt bármi változtatásra. Ha valaki nem ír ide, akkor szóljatok neki, hátha csak vak, de amíg nem kaptunk válaszokat, nincs értelme bármi egyebet csinálni. Ha szeretnétek, hogy a neza jelen formájában megmaradjon, akkor lépjetek, ez már nem fenyegetés, nem ígéret, egyszerűen ez már az utolsó lépcsőfok. Ja és nem két sort várunk, hanem olyan valamit, ami alapján tényleg érdemes megfontolnunk nem csak a saját, hanem a ti maradásotokat is. És jöhet az a duma, hogy akkor elmentek máshova, de akkor menjetek, akkor az a könnyebb választás.
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Jos

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 4:33 pm

Amit olvastam, az rám sajnos nagyon is igaz. Nem túl régóta vagyok diákképviselő, de ez alatt a kevés idő alatt sem tudtam sok hasznos dolgot csinálni az oldalnak. Pedig én próbálkozok, de tényleg. Az is igaz rám, hogy sokszor fogom useres dolgokra azt, hogy nem vagyok itt, viszont tényleg van egy öcsém akit valamikor muszáj géphez engednem. Lehet azt mondani, hogy akkor miért nincsen két gépünk, de erre a válasz az, hogy nem telik rá. Amikor én is a prefik, szakvezetők, diákképviselők közé kerültem, akkor azt gondoltam, hogy jajj de jó, biztos majd egy nagy, barátságos össze szokott csapat. De nem ezt tapasztaltam. Először azt hittem, hogy ez tényleg csak azóta van mióta itt vagyok én is, de azért ezt már nem lehetne a balszerencsémre fogni.(Nem akarok senkit sem megsérteni a véleményemmel, de őszinte akarok lenni.) Én elhiszem, hogy a vezetőség, akik már az oldal megalakulásától jelen vannak szörnyen unják, hogy az újabbak elszúrnak sok mindent, nincsenek itt soha stb. de néha tényleg leszedik egy-két emberke fejét(vagy lehet, hogy ezt csak én érzem így, mert nagyon érzékeny vagyok a fejmosásokra). Meg találkozóra én szerintem soha az életbe nem leszek elengedve, mert ugye bár vidéki vagyok(erre lehet, azt mondani, hogy mire van a busz/vonat, de ott vannak a szüleim, akik a 30 km-terre lévő kisebb városba sem engednek el néhány osztálytársammal.) Táborba se hinném, hogy valaha eljutok, ugyanis ők(szülők) egy táborra soha nem adnának pénzt, maximum, ha itt lenne 1-2 kmre. Én tényleg elhívnák akárkit ha erre lenne valami jó kis buli, de itt vidéken egy 3000 fős faluban nincsen semmi sem + 100-120 km-re van Pesttől szóval nem lenne érdemes ide jönni, főleg, hogy ebből a megyéből valósival még nem is találkoztam...
A reklámozás...nos, ha megmarad az oldal(amit én személy szerint nagyon is remélek) akkor csinálok egy hatalmas banner-t és kiteszem ide-oda, majd kirakatom más oldalakkal is.(Eddig bocs, hogy ez nem jutott eszembe:S)
Az ötletek... kezdem nagyon-nagyon erősen törni a fejemet, hogy még milyen játékok lehetnének, mondjuk félek akármit is felhozni, hisz lehet, hogy a három év alatt már többször is szerepelt, de most tényleg fogom törni rajta a fejemet.
Én meg értem a vezetőket, hogy kiborultak, ilyen helyzetben valószínű, hogy én már idegroncs lennék.
Hát ha bezárna a neza én eléggé le lennék törve, hisz nem lenne olyan aki meghallgatná gondjaimat, szurkolna a dogákhoz, nem tudnék rendesen kikapcsolódni és nagyon sokszor megenne az unalom. Én nem hinném, hogy másik szerepjátékos oldalt keresnék...
Nekem ennyi lenne a véleményem. Tudom, nagyon összefüggéstelen és elég rövid is, de mást nem tudok írni. Megpróbáltam mindenre válaszolni... és én tényleg nagyon remélem, hogy nem bántottam meg senkit sem a véleményemmel meg azt is remélem, hogy a neza nem fog bezárni.
Többet nem tudok hozzáfűzni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 5:05 pm

Nah egy ideje már gondolkodtam rajta, hogy mit írjak de nem akartam elsőnek írni. Mikor elolvastam ezt az egészet akkor vissza gondoltam arra az időre amikor ide kerültem. Az igazat megvallva csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is eléggé kirekesztettnek éreztem magam meg minden főleg, hogy játszani sem tudtam és kaptam egyszer kétszer fejmosást.( Most olyanokról beszélek akik már nem vezetőségi tagok.) Mikor úgymond kezdtem ismerekdni a játékkal. Rögtön megtetszett ez a Prefiskedés.( Persze fogalmam sem volt róla, hogy miaz) Tisztában voltam vele, hogy nem leszek kinevezve mert eléggé szarul játszom. Mindegy még nyáron ugye kinevezett Kaen Dk-nak aminek végtelenül örültem meg minden. Csak az volt a gond, hogy semmi öteletem nem volt, hogyan csináljam meg egyebek.( persze el lett magyarázva előtte) Aztán egyszer csak lemondtam. Aztán egy kis időre eltüntem a Nezáról...Végül újra ki lettem nevezve és most is vagyok és remélem, hogy még itt leszek egy ideig. Amúgy annyit vettem észre, hogy valahogy Nyár óta kicsit szétesett a csapat. Csak tudnám miért! Na a találkozók. Huh hát igen én is elég cinkesnek tartom, hogy már egy ideje itt boldogítom az oldalt és még nem voltam talin. És ez sajnos részben az én hibám. Egyszerűen nem tudom, hogy kérdezzem meg anyumat. Már próbáltam de mindig azt mondja, hogy majd megbeszéljük. Aztán nem lesz belőle semmi... Meg mondjuk, ha netán anyu azt válaszolná, hogy elvisz akkor persze jó volna. csak én annyira fosok tőle, hogy mi lesz mondjuk ha senki nem akar majd társalogni velem végülis már majdnem mindenki ismer mindenkit. Szóval a talival csak ez a gondom, hogy írtóra félek tőle..:/
Reklámozás, na ezzel úgy vagyok, hogy egypár osztálytársam nezázik csak nem aktívan:S De amúgy gondokodtam már rajta, hogy csinálok valami reklám szöveget vagy valami ilyesmit amit ki lehet rkni különböző blogokba vagy ide oda. Mondjuk ezt nem sétésnek szánom, de én nem lennék mindig mindenkivel olyan toleráns. Pl ott a Wandás ügy....
Mondjuk, ha bezárna a Neza nem is tudom mit csinálnék:S De komolyan mikor a suliba szarrá szekálnak és akkor itt meg egy csomóan megvigyasztalnak meg elmondhatom valakinek azért ez jól esik. Meg ugye most korházba voltam egyik osztársam meg álítólagos barátom sem mondta, hogy gyógyuljak meg itt meg kapásból egy csomóan mondták. Amúgy én szívesen mesélnék csak hát azt meg nem tudok XD de hát ez meg a magán problémám XD Nah ennyi lett volna a véleményem remélem mindenre reagáltam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 7:06 pm

Hát, nem nagyon tudom, mit mondjak nem két sorban, mert ígérgetni sok értelme nincsen, tudjátok, hogy betartani úgyse tudom.
Játszani őszintén és kereken kimondva azért hívlak titeket ritkán, mert a legtöbb embernek megfelel a sima beszélgetős játék, nektek nem, ami teljesen érthető, csakhogy rólam Kaen is kereken megírta cikkben, hogy nem tudok helyzetet teremteni. Ez így is van, és rosszul érzem magam, ha mindig ti teremtetek, ezért ha nincs konkrét ötlet - márpedig nincs -, akkor általában nem is hívlak.
A "titeket sehova nem hívnak" dolog nem annyira rám tartozik, én mondtam már párszor, hogy hívnálak én moziba, csak én Pestre nem tudok gyakrabban menni, ti Szegedre, szóval ezt a témakört átugranám.
Én most a találkozóval nem tudok mit kezdeni, adósságaink vannak, anya munkahelye megszűnt, táborba jelentkeztem, de azt is fene tudja, mikor tudjuk kifizetni. Viszont a legtöbb találkozóra igenis el szoktam menni, így ezt nem venném magamra.
Én a te szakodon vagyok/voltam Kaen, ugyebár már nem a te szakod, de mivel ott voltam, ezért természetesen figyeltem rá, és az Allidonra is figyelek amennyire tudok, meg amennyire erőm, kapacitásom van, de ezt is tudod.
Én nem húzok el sehova, akár találtam barátot, akár nem, az már mellékes, hogy természetesen az első az igaz. Nekem ti is a barátaim vagytok, én itt maradok, amíg Neza csak lesz.
A versenyek-programok témára megintcsak azt tudom mondani, hogy nin-cse-nek öt-le-te-im. Akármennyire mondjátok, hogy süket duma, vagy akármi, ez igenis így van. >< Nagyon ritkán száll meg az ihlet.
A reklámozáshoz igenis nem értek, én nem találok normális linkportálokat, az ilyen keresgetés nagyon nem az én műfajom.
Szakvezetői munka hiánya... Nem, erre nem mondok semmit, miután nemrég még a te szakodon voltam. ^^
Szakvezető megintcsak nem vagyok, így az adminisztrációs képességek hiánya rám nem vonatkozik... ezt is átlépem.

Én nem szoktam kitalálni, hogy utáltok, vagy gonoszak vagytok, ha nem ápoljátok a lelkem. Kaen mindig mondta, hogy mondjam nyugodtan, ha baj van, hátha tud segíteni, én nem éltem vele, így ez nem rajta(d) múlt, szóval nekem ezzel a részével nincs bajom.

Az utolsó bekezdésre: Mint mondtam, nem ígérgetek, nem szeretek. Meg lehet fontolni a maradásomat, én mindenesetre maradnék, ameddig lehet.
Vissza az elejére Go down
Estera Linnet
Diák
Estera Linnet


Főkarakter : lizzyke1@citromail.hu
Hozzászólások száma : 3370
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Harcos
Üzenőláda : ˝Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'˝


Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 9:32 pm

Rögtön már az elején: én nagyon örülnék ha maradna a neza.

Sajnos rám is igaz, hogy elég sokszor hivatkozok vmilyen okokra, amiért nem tudok lenni, de utána mindig igyekszem behozni a lemaradásom. Hiába vagyok főprefektus, sokszor előfordul még velem is hogy nem tudom mi a dolgom. Ilyenkor persze igyekszem utána érdeklődni, és megjegyezni, hogy tudjam később. Igyekszem tényleg, de még így is elég sok hibát elkövetek. Ezért elnézést is kérek. Van egy weboldalam, ott kint van a neza linkje, nem tudom észreveszik e akik benéznek. De már elég régóta kitettem.
Sajnálom hogy már nem tölt el titeket olyan örömmel a neza. Sajnálom hogy sosem írtam rátok, vagy hívtalak titeket játszani. De nem mertem. Mert olyan elfoglalt embernek tűntök hogy ihajj. Pedig tényleg remek játékosok vagytok. És most hogy ezt tudom, remélem lesz alkalmam valamikor játszani veletek. Tanulhatok tőletek.
Szerintem nagyon jó ötlet, hogy van tábor, meg találkozó. És ha lenne alkalmam, én is szívesen elmennék. Hétvégente vannak ugyebár a találkozók. Na én olyankor pihenni szoktam, mert rohadt fárasztó ez a gimi.... Rengeteg nyelvtanulással. Újabban pedig barátommal vagyok. Mert messze lakik, és csak hétvégén van alkalmunk találkozni. Táborba sem volt alkalmam jelentkezni. Mind azért, mert külföldi nyelvgyakorlásra megyünk az osztályommal, és az költséges, mind pedig azért, mert sajnos nem állunk most valami jól anyagilag... De én jeleztem, hogy amennyiben jövőre elengednek akkor biztos hogy megyek, és akkor viszem magammal a környéken lakó ismerősöket is.
Ha bármiben tudok segíteni, állok rendelkezésre. Bármit, csak hogy legyen neza O.O
Hát asszem ennyi lettem volna :/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 1:55 pm

A hosszú lélegzetvételű írások nem a műfajom, de kitérek mindenre.
A munkát az oldallal teljesen ti csinájátok, hatalmas feladat, kimerítő . Több dolog is lehet, amiben tudnánk segíteni, részemről többször is felajánlottam, hogy ha valamit kell csinálni akkor csak szóljatok.
Hogy ti is emberek vagytok igazán csak a tábor alatt láttam meg, amennyira tudtam ott voltam meghallgattalak titeket. Talán a hétköznapokban kicsit távolabb álltam tőletek, de néha azért próbálkoztam.
Táborba mióta itt vagyok voltam, találkozóra egyre jutottam el. Időre fizettem mindent.
Fejlesztői munkában annyira nem vettem részt, annyira nem kreatívkodtam, új ötletem ami friss az nem igazán volt.
A nezát továbbra is szeretném kezdőlapomnak meghagyni, szerintem lenne értelme, ha közös erővel, nagyobb csapatszellemben menne a munka, amiben rám maximálisan számíthattok. Amikor ember kellett Eramirra mindig ott voltam. Kicsit fényezősnek tűnik a hozzászólás, még számomra is, ezeket a gondolatokat szedtem össze, de talán az utolsó bekezdésben van a lényeg, az a fontos.
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Mira
Diák
Elisaveta Mira


Főkarakter : michiyo913@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1948
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Auror

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 3:51 pm

Most én jövök.
Én sosem tudtam szerepjátékozni, sőt, azt sem tudtam, hogy egyáltalán mi az értelme. Csak buliból jöttem a Nezára, nem gondoltam, hogy ennyire meg fog tetszeni, hogy ennyire idehúz majd Valami. Az tény, hogy mindenkinek megvan a saját élete, az igazgatóknak, a sima diákoknak, a többi vezetőséginek... Valószínűleg egy ilyen szabadidőelvevő oldalt azért csináltatok, hogy kellemes időtöltés és szórakozás vagy hobbi legyen számotokra is, mint a többi játékosnak. Én mindenképp szeretném, ha megmaradna a Neza, mivel én itt érzem magam legjobban egy fárasztó sulinap, vagy bármi után. Viszont ha Nektek ez fáradtság, akkor az oldal már nem azt szolgálja, amiért létesült; csak egy kényszerdolog, amiért azért küzdötök, mert a játékosok elvárják. Én önző vagyok, ezt mindig is tudtam, de mindenki az... mert mindenki csak ember. Én általában próbáltam kitenni magamért, persze volt, amikor "useres problémákkal", meg minden hülyeséggel jöttem elő. Elég sokszor volt... Nektek ki kéri, hogy egyszer, amikor valamit kell csinálni, akkor éppen "userproblémák miatt" ne legyetek itt?
Én kijelentem, hogy ez után bármi történhet, lehet, hogy mindenki nagyon fog igyekezni, lehet, hogy tovább folytatódik, ami eddig is volt, és lehet, hogy pár hétig igyekszünk, aztán vissza az egész; ezt nem lehet tudni... Én nem tudok semmit ígérni, bár szívesen tenném. Én nem hívtalak titeket sehova. Én nem küzdöttem eléggé. Mondhatnám, hogy még csak egy 13 éves kislány vagyok, viszont ez is csak mentség meg "user probléma". Meg nyalizás... "Úúúristeen de szeretem a Nezáát, és de köszönöm Nekteeek", ez szimpla szóbeli nyalizás, én ennél nem is tettem többet, az biztos, és ha most többé nem lesz Neza, akkor én itt szépen megrohadok magamban, mivel talán én lehettem a legönzőbb és legidegesítőbb játékosa a Nezatörténelemnek, és ÉN leszek az oka az egésznek, legalábbis az én agyamban ez lesz.
Reklámozni... Éééén, mint a nagybecsű Elizavetamira, azt se csináltam, hú, de meglepő... egyedül a nővérem barátjának, meg pár barátnőmnek mondtam, semmi több.
Én mindig is imádtam az oldalon lenni - most is imádok -, szeretek játszani, szeretem az órákat, mindent. Nem szeretném, ha az oldal csődbe menne, ígérhetném, hogy mindent meg fogok csinálni, de tudom, hogy nem így lesz. Megpróbálhatok többet csinálni, játékra hívni Titeket, hirdetni, fejleszteni, ha ezen múlik.
Nagyon szép teljesítmény, amit eddig elértetek szerintem itt Nezán, nem véletlen van annyi utánzat, amik a nyomába se érhetnek. Nagyon szomorú vagyok, hogy Titeket már valamiért nem örömmel tölt el, ha feljöttök ide; volt idő, amikor engem sem. Amikor először lettem diákképviselő, pár hét után felmondtam, "useres problémák" miatt. Itt hagytam a vezetőséget, pedig elég gáz volt akkor a Naxin, és meg cserbenhagytam a vezetőséget, a szakot, az oldalt. Most ti jöhettek; Én biztosan nem tudok Senkit itt tartani. nem is akarok, kényszerből biztos nem.
Elviselhetetlen fájdalommal járna nekem is, meg szerintem mindenkinek, aki rálát erre, ha a Neza megszűnne létezni. Sose gondoltam bele, milyen lehet nélküle, legalábbis amióta itt vagyok. Sose gondoltam bele, milyen lehet Nektek... Még most se tudom pontosan.
Én szívesen megpróbálnék tenni valami mást is, annál a csekély nemtomminél, amit eddig csináltam, max nem tudnám rendesen csinálni. Ettől mindenki fél, de ha ezen múlik, én megpróbálom. Szeretném, ha megmaradna a Neza - ki nem? De mint mondtam, ebbe ilyen "előélettel" nincs beleszólásom. Sajnálom a dolgot. Remélem, valamikor még lesz olyan, hogy boldogan jöttök fel az oldalra, teljes embereknek érezve magatok, és mások által is embernek gondolt személyként.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 4:47 pm

Az igazi bűn nem a tettben, hanem a gondolatban jelenik meg először. ..az erény miért nem?


Jelenlét és lelkiek
-Nem vártam el sose, hogy a Neza legyen nektek az első, és azt mindenek elé helyezzétek, nem akarta, hogy ne legyen életetek, vagy ez az élet ne álljon többől, mint egy kb 40 cm átmérőjű doboz mögött elterülő virtuális erdő, vagy rezervátum, ahol a rendfenntartók és a kertészek vagytok.
-Volt olyan, hogy nektek valami bajotok volt, akár táborban, és arra én nem tudtam mondani semmit, míg ti mindig tudtok mondani valamit a más bajára. Talán empatikusabbak vagytok? Nem tudom. De az biztos, hogy a több évvel több élettapasztalat jár együtt, ami azt jelenti, hogy több kérdésre tudtok válaszolni, mint pl én, a magam (akkor) 16 életévével. Nagyságrendileg többet tudtok erről a világról, és arról, hogy mi van benne, az üres közhelyeket pedig sosem kedveltem, és szerettem, ezért ezekkel sosem dobálóztam. Ilyen helyzetekben nem tudok a szavak embere lenni, bármennyire is próbálkozok.
-Igyekszem minél többet fent lenni, mind gépen, mind a Nezán, és figyelni a lehető legtöbb hely felé, minden nap ránézek, ha éppen nem vagyok elutazva valamerre, ami csak mostanság szaporodott emg, előtte nem igen volt jellemző, noname eltűnéseim sem voltak soha.

Programok
-Ha fellépéseim voltak, akkor oda, ha lehetett, tehát nem zárt körű volt, vagy efféle, hívtalak titeket mindig, és jónéven vettem, hogy eljöttetek, nagyon örültem is neki.
-Nem megyünk együtt moziba.. Nem, mert a mozi drága hely, olyan drága, mint a színház, és sokszor hallom, hogy erre vagy arra éppen nincs elég zseton, olyankor sosem gondolom, hogy el kéne titeket rángatni moziba, ami meg megint plusz kiadás. Ráadképpen annyit én sem igen járok moziba.
-Az egy megint másik dolog, hogy fejben sokszor gondolkozom el azon, hogyha valahova megyek, vagy valami találkám van, vagy bármi, akkor mi lenne, ha titeket is hívnálak, de valahogy vagy nem jutok el addig, vagy minden spontán szerveződik, és akkor már késő, vagy csak egyszerűen valami miatt elvetem. Tudom, nem kéne. Tudom, tett kell, mert a gondolat erejével én magam még nem tudok hegyeket megmozgatni.
-Nezán mindig vannak fejlesztések. Talán ez itt a gond. Ha valamit ki kell találni, akkor mindig azt gondolom el, hogy mi NEM volt még Nezán. És a kézenfekvő ötleteket már mind megvalósítottátok. Tudom, volt idő, mikor kipróbáltuk, hogy akkor lassítunk egy kicsit, és akkor sem történt semmi. Aztán monstátok, hogy aki üdülni akar, és akinek gyors a Nezán valami, akkor az ne vegyen benne részt, mert azért jó a Neza, mert mindig fejlődik, és mindig újul, mint egy felpörgött főnixmadár. Csak én nem vagyok a kifogyhatatlan ötletek tárháza.
-Szoktam cserkészkedni, szoktam mászkálni erre-arra, és mindig találkozom dolgokkal, vannak benyomásaim, látok filmeket a TV-ben, vannak gondolataim. Az, ami miatt nem jutnak el idáig, vagy bármeddig, az roppant egyszerű. Mindig belegondolok, hogyan lehetne emgvalósítani a fórumon, és átlagban a sehogy eredményt kapom meg.

SzV és adminisztratív teendők
-Nemrég kerültem bele a pixisbe, hetekben is ki tudom fejezni, és egy kezemen megszámolni, hány hete vagyok itt. Csak azt tudom, amit Rosetta elmondott. Nem kenni akarom rá az ügyet, de annyit tudok, amennyit ő elmondott, ez pedig a sima admin kezelése, felviztetés, levélküldés, diákok jelszavának átírása, csoportokba berakás fórumon, órakiírás, és progikiírás fentre.
-A Naxi vezetősége állandó, stabil egyelőre, és mindenki tudja, hogy mi a dolga.
-Reklámozásban átnéztem az általad adott oldalakat, megmondtam, h meik lenne az az oldal, ahova lehetne hirdetni, betettem a linkeket is h jók lesznek-e azok, vagy vmi. Leállt a dolog. Amikor nemrég, a minap Kaen szólt, én mondtam h akkor írok az apróhridetéseseknek, akkor az lett mondva, ha nem csapat, akkor nem.
-Hoztam az oldalra 3 embert, ebből 1 be se lépett, mert nem tetszett neki a dolog, nagyon zabad ember, egy Erás lett, egy Naxis. Ezzel kifújt a személyes ismerettségi köröm, akikből toborzni lehetne.
-Oldalbővítés.. Ez mit jelent, és hova tovább? Van az Iskola, van Nellond, ahol éppen a boltokkal meg a mizéria, mert nincsenek aktív boltosok, van Ascariel, ami becsődölt. Merre lehetne bőívteni? Témából is van ezer meg száz. Amikor felmerült a közös főhadi lehetősége, társszakkal, akkor megcsinntem az Énekes halottat. Más kérdés h a malőr utána Nargile írta újra a leírást, az attól még az én kezem nyoma. Tényleg nem tudom, hogy hova lehetne még bővíteni az oldalt. Térben és időben. A programokról már írtam.

Kapcsolat, mese, játék
-Meséről megmondtam h csak akkor fogok mesélni nektek, mert szeretnék, ha lesz megfelelő meseötletem hozzá, amit ti sem untok, ahol nem tudja Cir mondani h itt ez meg ez fog következni, és ez meg ez lesz, mert menet közben változtatni egy mesén rossz dolog. Ha a legelején tudod h mi lesz a vége, rossz dolog. Olyan beteget meg, mint Tony mesélt, nem tudok. És hiába töröm magam, semmi normális mesevázlat nem jut az eszembe, amire azt tudom mondani h igen, tessen, megvan a mesevázlat, ez nektek jó lesz, mert nem következik mindenből minden, nem unnátok, és megfelelne nektek is.
-Játéknál az van, hogy Nezán nem szokásom e miatt írkálni nektek, meg ezzel tömíteni az SzV-s karik üzenőládáját, MSN-en meg Kaen-nél átlagban az elfoglalt, éppen dolgozik tábla van kint, vagy ha meg nem, akkor rám csap le egy kb ezer fős sereglet, hogy töritétel holnapra, cserkészetről mit tudok, mikor megyek ide meg oda, +5 beszélgetőablak, és mire eljutok addig, hogy ezeket leredukálom, addigra vagy késő este lesz, vagy ti nem vagytok fent. Ha meg nálam van pangás, és lenne kedv/energia/kapacitás, akkor megintcsak ti nem vagytok fent. Sors, Végzet, Balszerencse, ahogy tetszik.

Neza, mint álom
-Tudom, hogy volt egy álmotok. Tudom, hogy ti vállaltátok. Tudom, hogy ezért a mondatomért nem fognak sokan szeretni, de, ha nem érzitek jól magatokat, akkor nincs értelme. Ha nem gondoljátok úgy, hogy tényleg van még bennetek szufla, és érdemes megcsinálni, és ez még mindig az az álom, amit ti valóra akartatok váltani, akkor nincs értelme tovább fenntartani.
-Vagy szabadjára lehet engedni, hogy megáll ezen a szinten, és szabad játéktér lesz. Bár ez eléggé kaotikussá válna, és eléggé felborítaná az egyensúlyt, így ezt a bekezdést megtartom a "hangosan gondolkodtam" résznek.

A jövő álma
-Első lépésben nekem is meg kell tanulnom nemet mondani. Nem nektek, hanem úgy átlagban, és diőt szakítani olyan dolgokra, amik tényleg fontosak. Rossz dolog, ahogy az emberek mennek el egymás mellett, mert azt hiszem, itt is valami efféle lehet a gond. Az emberek egyre inkább mennek el egymás mellett. Ki kell nyitnom a szememet, meg kell tanulnom látni, túllátni ezen a kb. 40 centi átmérőjű dobozgépezet mögötti virtuális valóságon, és ki kell tudnom tekinteni.
-Mit ajánlok? Békejobbot. Egy segítő kezet. Időt. Megértést. Toleranciát, és empátiát, amennyire tőlem tellik. Nyitott teret, tőlem tellhető folytonos elérhetőséget. Tetteket a szavak helyett. Megfeszített gondolkodás utáni eredményeket, amiknek kézzel fogható nyomuk van. Határidőre megcsinált munkákat. Tanulási készséget, fogékonyságot az újra, a többre, a fejlődésre. Több odafigyelést. Magamat.
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Mutatvanyos
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek8a2b851

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 5:43 pm

Elolvastam, és megpróbáltam megérteni. Én nem szedtem olyan szépen szét, mint Jack, de csak érthető lesz...

- Én őszintén mondom, hogy nem szeretném, ha a Neza elvenné az életeteket, és hogy rossz szájízzel nyissátok meg, és amikor tudok, amit megtanítottatok hogy kell, azt engedéllyel meg is szoktam csinálni, de engedély nélkül nem tudok belenyúlni a dolgokba, mert elrontom, nem az én jogköröm, stb.
- Hogyha kell bárhova beugrás, helyettetek, én azért elég gyakran itt vagyok, és bárkit helyettesítek, minimális az, hogy nem érek rá valamire. Szokásom depisnek lenni, vagy éppen fel adni az egészet egy-két napra, de aztán megint itt kötök ki.
- Játszani én se vagyok hívva, mesélésre úgy szintén, és ha én mesélek nektek, akkor meg fagyasztva van, mert nem tudok mesélni, és érdektelenek a történések a a karaktereiteknek. Mert én megpróbáltam, nem jött össze. Ritkán mesélek, akkor is annak, aki éppen fent van, vagy aki kéri és szokott hívni játszani is.
- Hívtunk titeket Avatarra, nem jött össze, hívtunk volna Alice-ra, megnéztétek kettesben, de ezt nem azért mondom, mert baj lenne, isten ments, jó, hogy sok időt töltötök kettesben, csak hogy látszódjon, hogy én hívtalak volna moziba titeket, amikor volt pénzem.
- A tábor esetében tényleg nincs hozzáfűzni valóm, én elszántan rimánkodok mindenkinek, hogy fizessen, jöjjön, talira, táborba, győzze meg a szüleit, vagy legalább vegye rá, hogy érdeklődjön és ne azonnal nemet mondjon.
- Én figyelek mind a két szakra, attól függetlenül, hogy nem írok a vezetőibe (amikor vagyok, nézek arra is), mert a miénkbe is nagyon ritkán van írva, és nem akarok "betolakodni", ahogy már az üzifalakra sem, mert tudom, hogy túl sok belőlem és nem kellek oda.
- Hát, nekem a legközelebbi kapcsolataim nem nezások a nezán, szóval... Szereztem 4-5 közelebbi barátot, aminek nagyon-nagyon örülök, és köszönöm is, de nem szándékom itt hagyni az oldalt, ezzel csak kihasználva.
- Én nem ötleteltem, mert egyrészt nem is tudok, nincs igazán ötletem, azon kívül, amit már beírtam, de már azt sem igazán tartom jó ötletnek. Szerintem nem is kellene egy ideig semminek változnia, jobb lenne, hogyha a régi fejlesztések lennének újra, vagy befejezve, mint az előtörténet, karakterlap, mert szerintem a szerepjátékhoz - és ugye ez egy szerepjátékos oldal - az lenne a legfontosabb, hogy kiegyensúlyozottak legyenek a karik, és saccperkábé logikusak. Kivéve, akié direkt nem az.
- Hát, nálunk nincsenek prefektusok, diákképviselők, csak Gavril, ő tudja a dolgát.
- A fórumos adminisztációra teljes mértékben és szerintem mindig is nyitott voltam, hogy tanítsanak. Az is érdekel például, hogy hogy lehet ip-t tiltani, mert egyenesen fogalmam sincs, csak azt az egyetlen Bannolás gombot ismerem ilyen kitiltás szempontból, azt is csak azért, mert nézelődtem, hogy hogy lehet, mert tudtam, hogy van ilyen.
- Msn-en, amikor nincs ki írva, hogy nem, nem, nem, dolgozom, nem, nem érek rá, és még több nem vagyok itt kiírás, szerintem mindig ráírtam mind a kettőtökre, habár én Cirt ritkábban látom, de lehet csak azért mert mostanában én is ritkábban vagyok és pont elkerüljük egymást...
- Mióta itt vagyok az oldalon, napi 4-6 órákat ülök a gép előtt, és figyelek mindenre, ami itt folyik, és igyekszem, hogy menjen minden, de egyszerűen nem mehet minden úgy, mintha mindenki gép lenne az oldalon, ugyanis mindenki ember ezen az oldalon, ahogy Ti is. Hogyha már nem élvezitek a játékot, az oldal fejlesztését, akkor lejjebb kell építeni a terheket, azokat a dolgokat, amik a legtöbb időt és kedvet elveszik a játéktól, mert a fórum, a helyszínek, a karakterek érdekesek, és jók, nem lehet őket megunni, szerintem. Rengeteg munka van ebben a világban, hatalmas veszteség lenne csak úgy törölni, és az emberek is csak úgy szétszélednének... Mert akárki akármit mondd, egy közös hobbi összetartja az embereket, amiről lehet beszélni, tehát, ha a neza nem lenne, jó sok ismeretség megszakadna. A legerősebbek nem, de amik erősek lehettek volna, idővel, azok igen. - Ez inkább ilyen zárójeles megjegyzés
- Én továbbra is próbálom viszonozni azt, amit kapok tőletek, beszélgetek, ha tudok - msn-es elérhetőség pl. -, órákat tartok, hétvégi előre eltervezett meséléseket tartok, ahogy ti is nekem, igyekszem ezeket teljesíteni.

Én nem akarok ígérgetni, és igazából arra a kérdésre a legnehezebb válaszolni, hogy milyennek képzelném a jövőben a nezát. Mert ha igazán belegondolok, hogy én milyennek képzelnék egy álom-oldalt, azzal nagyon sok mindent, amibe már időt fektettetek, felülírnék, és annak azt hiszem nem lenne jó vége. Főleg, mert nekem sosem volt szándékom egy oldalt alapítani, és így belenyúlni máséba nem is merek. Talán ezért blokkolok le amikor fejlesztésekről van szó...
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nincskaszt

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 7:50 pm

Holnap délelőttől elkezdjük a válaszadást, aki még nem reagált, az megteheti addig.
Pierre
Elendil
Clarissa
Arabella
Andrey

Meg esetleg Fran+uni.
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Mutatvanyos
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek8a2b851

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 8:07 pm

Arabellának nincsen gépe, csak azért szólok, hogy ne legyen abból félreértés, hogy nem ír ide és ne kelljen rá feleslegesen várni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 8:25 pm

Naa szóóval én is reagálok rá, igaz még nagyon friss tagnak mondhatom magam ezért nem is nagyon tudom, hogy mik történtek eddig itt.
Lassan elkezdtem ismerkedni a nezával, nagyon sok dolgok van igaz amit még magam sem tudok és néha segítségre szorulok. Ezt nézzétek, el még csak 4 hónapja vagyok itt. Próbálom az uj dolgokat kipróbálni, tapasztalni, elsajátítani. Általában elérhető vagyok, hiszen a napom nagy részét azért a gép előtt töltöm, ami nem a legjobb dolog, de tényleg nem tudok mit csinálni. Kevésszer vannak kifogásaim, és ha vannak is akkor azok tényleg igaziak, nem csak kitalálgatom őket, de szerintem ezzel mindenki így van. Én először tényleg nem vettem fel a két vezetővel a kapcsolatot, mert kicsit tartottam tőletek, már magam sem tudom miért. Aztán a multival kapcsolatosan kérdezgettem és rájöttem, hogy normális emberek vagytok, kedvesek és segítőkészek. A taliról és a táborról: 250 km-re lakom pesttől nagyon nehezen tudnék oda eljutni, ugye szüleim nem érnek rá, hogy bevigyenek és költséges is. Egyedül pedig nem engednek el, hiszen még csak 14 éves vagyok. Egyébként nagyon szeretnék elmenni és megismerni titeket személyesen is, remélem egyszer lesz alkalmam erre. A táborral kapcsolatosan, úgy szint ez van, hogy nagyon messze van tőlünk a helyszín és a szüleim nem engednek el egyedül, hisz féltenek ez érthető.
Nekem semmi ötletem nincs uj progival esetleg játékokkal vagy fejlesztéssel szemben. Nagyon béna a fantáziám és még semmi tapasztalatom nincs ebben, szóval nekem a mesélés nem menne. Bár ha egyszer kipróbálnám segítséggel, azután már biztos jobban haladnák vele és lehet, tetszene is. Veletek még nem játszottam sosem, mert én is azt hittem, hogy nem értek rá játszani, mert ezermillió dolgotok van, de akkor ez nem így van. Én is szívesen hívlak akkor máskor titeket játszani, remélem lesz alkalmam rá. Nagyon szeretnék megtanulni mindent olyan dolgot amivel segíthetem az oldalt és a szak fejlődését, hisz ebben én még nem tudok részt venni, ugyanis fogalmam sincs mit kellene csinálni. :/ Azt hiszem, ezután tényleg foglak keresni benneteket, mert első látszatra igaz úgy tűnt, mintha nem szeretnétek beszélgetni az emberekkel, mert sok más dolgotok van, de ugy tűnik ez nem igy van. Ezentúl foglak keresni bennetek ha lesz alkalmam beszélgetni veletek meg minden egyéb, remélem jobban megismerjük egymást, és amiben tudok ígérem segítek, már ha szükségetek van rá.
Nagyon sokszor van ugy, hogy itt ülök a gép előtt és nem tudok mit csinálni. Játszani nem akar senki, és ilyenkor be tudnák segíteni minden egyébbe, csak sajnos fogalmam sincs mibe kellene.
Nekem tényleg jó tesz az oldal, hisz nagyon jól ki tudok kapcsolódni és a mindennapi gondokat is el tudom felejteni és nagyon jó érzés, hogy olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik nem kétszínűek, hanem igazán segítőkészek és bátorítanak. Remélem, nem szűnik meg az oldal, hisz van itt egy jó kis csapat, közösség, akik ezek után szerintem jobban fognak segíteni nektek, hogy ne minden időtöket háttérmunkával kelljen tölteni, hanem esetleg ti is ráérjetek kikapcsolódni itt és játszani. Én igazából nem tudok mást, írni ugyan azt gondolom, mint az előttem szólok és nem is merek igazából semmit mondani, mer, elég buta vagyok még ehez. (tényleg igyvan keveset tudok a nezáról még, de most már egyre jobban fogok hajtani hogy ez megváltozzon és többet tanuljak). Remélem, nem szűnik meg az oldal és jobban összekovácsolódunk és segítünk nektek mindenben.
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e27fab884a0f7141642

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 8:38 pm

Na szóval. Igyekszem őszinte lenni, mert talán arra jobban lehet építeni, mint a vetítésre.
Az alapítás óta jelen vagyok az oldalon. Sosem voltam egy túl közkedvelt figura. Úgy érzem kimondom a véleményem és ez gyakran helyezkedett szembe azzal, amit ti képviseltetek. Ugyanakkor az, hogy már közel 3 éve jelen vagyok a Nezabarban és helyet kaptam általában a vezetőségben igazol valamit. Nem egyszer gondolkodtam már el azon, hogy tulajdonképpen mit nyújt nekem az oldal, ami miatt ennyire ragaszkodok hozzá. Érdekes, hogy a mai napig nem tudok rájönni, hogy miért nem vagyok képes elszakadni az oldaltól. Nem tudok, mert nem akarok, épp ezért azt sem szeretném, ha csak hirtelen nem lenne az oldal.
A magánélet fontos. Igyekszem mindig kiegyensúlyozni a magánéletemet és a Nezában eltöltött időt, hogy egyik se menjen a másik rovására. Minden tiszteletem a tiétek, hogy van lelki erőtök csinálni és csinálni és csinálni. Úgy hiszem nekem ennyi nincs. Ez nem jelenti azt, hogy nem fontos számomra az oldal, hisz akkor nem lennék itt, de szerintem valamikor kell időt szentelni arra is, hogy ne a magánélet legyen a Neza mellett, hanem a Neza legyen a magánélet mellett.
Ahogy Jack előzőleg már elmondta az alapításkor már volt egy álom. Nem tudom pontosan, hogy ezt hogy éltétek meg, vagy, hogy úgy érzitek-e, hogy az álom beteljesülése jó irányba halad-e. Bízom benne, hogy sikerülni fog és, ha nem is részese akarok lenni, de segíteni benne mindenképp szeretnék.
Most kicsit kitérnék arra, hogy más szakoknak segíteni. Talán most fogom a legőszintébben kimondani erről az álláspontomat (sokan elgondolkodnak majd az olvasottak alapján, hogy bírnak-e engem), de nagyon sok baj alapja a hazugság, a megvezetés, az átverés, az üres ígérgetés és ennek jó vége nem lenne, így egyszerűbb, ha tényleg őszinte leszek. Nem nagyon foglalkoztam vele és nem is nagyon fordítottam a három másik szakra erőt. Ez elképzelhető, hogy önzőség, vagy szimpla féltékenység, vagy nem tudom mi, de úgy érzem, hogy amíg a Belsirionért küzdenem kell, addig nincs kapacitásom sem az Allidonnal, sem a Naxeldirrel foglalkozni. Hálás vagyok mindazért a sok jóért és segítségért, amit a barna szak kapott, ugyanakkor érzem, hogy ezt nem tudnám olyan mértékben viszonozni, mint amennyit mi kaptunk tőletek. Gondolkodóba estem azonban ennek kapcsán és valahogy mégis meg kell hálálni, így ha lesz rá módom mindenképpen átcsoportosítom a dolgokat, hogy fair módon tudjam kifejezni köszönetemet (tettekkel, semmint szavakkal).
Nem régóta vagyok szakvezető. Nem Rosetta és nem is ti vagytok a hibásak, azért, hogy amatőr módon kezelem a dolgokat adminban. Abszolút az én saram. Visszacsinálni nem, de tökéletesíteni és a maximumra törekedni tudok és fogok is.
Tekintve, hogy nem egyszer kiderült már, akár egy lecseszés, akár a diákok visszajelzése által, hogy az óráim nem jók, a meséim unalmasak, így nem merek semmi ilyesmit kezdeményezni. Sőt, mégcsak nem is tartom magam olyan hú, de jó játékosnak, aki bátran kiállna veletek játszani, mert mindig attól tartok, hogy vajon most mit rontottam el. Kaen mrá megfogalmazta párszor, hogy paranomiás vagyok, hogy mindig rosszat sejtek, ha rámírnak msnen. Persze, mert eddigi pályafutásom alatt nagyon sokszor volt ilyen. Ilyenkor egyszerűbb a könnyebb utat választani: elmenni a probléma mellett és nem tisztázni (még akkro sem, ha esetenként nem mindig értek egyet néhány dologgal).
Emberi kapcsolatok. Bonyhádiként nem áll módomban közvetlenül, a nezán kívül és attól teljesen függetlenül kapcsolatot fenntartani veletek. Volt egy idő, amikor Cirrel pl. napi szinten elég sokat beszélgettünk nem nezáról, ahnem családról, meg ilyesmiről. Szerintem vagyok annyira ember, hogy lehet velem beszélgetni, de épp úgy, ahogy a többiek, én magam sem tudom mikor lehetne rátok írni, vagy épp nem. Emellett tisztában vagyok benne, hogy milyen ellenpólus voltam én mindezidáig és nem vagyok benne az elitben, így meg kicsit zavarban vagyok rátok írni, hisz nem tudom kiváncsiak vagytok-e rám.
Így mondanóm végén Rosetta gondolatát ragadnám meg. Szerintem érdemes lenne kicsit lassítani, sőt, megállni. Venni egy nagy lélegzetet és letisztázni a dolgokat. Nagyon becsületes ez a sok lelki erő és energia, amivel rendelkeztek, de rajtatok kívül vajmi kevés ember van, aki ilyen dinamikusan tudja kezelni a dolgokat. Talán egy pici nyugalom jó hatással lenne és megnyitna lehetőségeket beszélgetésre, játékra, élvezetre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 9:18 pm

Nos ha jól sejtem okkal látok be ide, szóval gondoltam reagálok én is.
Előre leszögezem, hogy tökéletesen megértem Cirt és Kaent. Bár van némi ellenvetésem egyesek gondolatmenetével, de arra most inkább nem térnék ki.
Ahogy emlékeimben kutatok, eszembe jut rengeteg dolog…Azt első hsz…a rengeteg beszélgetés veletek, vagy akár négyesben Unival… A kinevezéseim…A rekord heti játékszámom…A közös játékok…A vigasztalások, amikor ki voltam bukva…A titkom megőrzése, bár már nem érdekel, hogy ha kiderül…Ezeket mind Nektek és a Nezának köszönhetem. Persze vannak rossz emlékek is, de azokat magamnak köszönhetem.
Hiába próbáltam segíteni, sokszor nem ment. 2008ban még talán-talán, de 2009ben valljuk be, nem igazán, 2010ben meg aztán főleg nem.
6 hete megígértem magamnak, hogy olyan lelkes kis nezás leszek, mint anno, de rá kellett jönnöm, hogy ugyanolyan már sose leszek. Már nincs meg a régi játék iránti szenvedélyem. Ha meg játszani van kedvem, általában mindig közbejön valami.(pl. netgond)
Anno elég sokat játszottunk együtt, bár leginkább mesékben vagy épp Ti hívtatok. Imádtam az éjszakai, hajnali 4ig tartó meséket, még akkor is, mikor másnap suliba kellett mennem, és alig aludtam 1-2 órákat.
Sokszor volt, hogy órákon át beszélgettünk, akár a Nezáról, akár a magánéleti dolgokról. Iszonyatosan jól esett, hogy megbíztatok bennem, pedig meg se érdemeltem volna a bizalmat. Most meg aztán főleg nem. Árulónak vallhatom és vallom is magam, rengeteget ártottam mind Nektek, mint pedig a Nezának. Sajnálom. A talpnyalóból áruló lett, ironikus, nem?
Személyesen sajnos nem ismerhetlek Titeket. Pedig több mint 2 éve tag vagyok. Persze okkal nem mentem talikra. Nem azért, mert nem akartalak megismerni Titeket, hanem mert olyan zűrös a családi életem. Azt hiszem ezt kettőtöknek nem kell bemutatni.
Én megpróbáltam rábeszélni anyát, hogy hívjon fel Titeket, de makacs, mint a csacsi.
Baráti kapcsolatok… Ez nálam nagyon durva hiszen nekem rengeteg olyan barátom van, akik itt hagyták a Nezát, gondoljunk csak Jillre, Elisára vagy Laylára. És sokat ártottam ezekkel a kapcsolatokkal a Nezának.
Voltak kis ötleteim, de egyik sem vált be, végül feladtam az ötletelést.
Az IT…Khm…nem tudom hogy most mi folyik ott, de mikor ott voltam az egész egyelő volt a semmivel. Sajnálom, hogy nem végeztem el megfelelően az elvállalt munkákat. A reklámozásért meg külön elnézést. Sajnos az olyan meló, ami mellé le kell ülni, szóval nem nekem való. Ahogy a házi írás sem.
Rengetegszer próbáltam rátok kattintani msnen, de féltem, hogy csak púp vagyok a hátatokon :S
Az, hogy már nem leltek örömet a Nezában, teljesen érthető. Sok mindenen mentetek keresztül az elmúlt 3 évben. Árulások, hátba támadások, miegyéb.
Hogyan képzelem el a jövőbeli Nezát? Pár hete azt mondtam valakinek, hogy egy fél évet adok neki, max 1-2 évet. És hogy miért mondtam ezt? Túlságosan nagy az érdektelenség a vezetők és a játékosok felől. Sajnálom, hogy őszinte vagyok. Az érdektelenség ellen lehet tenni, bár hogy mit, azt nem tudom :S
A döntést rátok bízom, Ti tudjátok mi a helyes és mi a jó számotokra. Egy kérésem lenne azért: Kérlek ne adjátok fel az álmaitokat!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 12:25 pm

Türelmet kérek, írkálom a válaszokat mindenkinek, már leszakad a kezem, eddig 6 word oldal, és még az uccsó három ember reagja hátravan. A délután folyamán várható a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 1:46 pm

Kaen megengedte, hogy elolvassam ezt a fórumot, hát gondoltam az a minimum, hogy válaszolok rá.

Én ameddig tudtam, csináltam a dolgaimat, próbálván segíteni nektek, és tényleg csak akkor traktáltalak titeket a fórumos problémáimmal, amikor nem tudtam másképp megoldani, hogy legalább én ne tegyek terhet a vállatokra. Ez főleg azután, hogy bekerültem a vezetőségbe, annak idején, több, mint egy éve, amikor először láttam rá, hogy pontosan mennyi dolgotok is van. Pedig akkor még csak a vezetői fórumokat láttam. Azelőtt nem tudom, miért nem tűnt fel... vagy lehet, hogy feltűnt, csak már nem emlékszem rá, nem tudom.
Azóta is szégyellem magam, hogy tanárként, IT-tagként kudarcot vallottam. Tényleg szerettem volna tovább csinálni, azt a kemény egy órát, amit én tudtam leadni, azt nagyon élveztem, de az IT-tagság nem ment. Lehet, hogy korábban, amikor több időm, energiám volt, amit a nezára tudtam fordítani, akkor jobban ment volna... nem tudom. De nem keresek kifogásokat. Felsültem, csalódást okoztam nektek, pont.
A játékra hívással nekem is az a problémám, ami Arinak, hogy nem tudok mindig, minden alkalommal helyzetet teremteni. Egy mesét kezdtem el nektek még tavaly, de aztán azt se tudtuk befejezni... plusz még a testvérkarik, ugye, amire nem csodálkoznék, ha azt hinnétek, hogy a szám volt csak nagy, amikor felkértelek arra titeket, pedig tényleg nem... nem tudom, valahogy sose jutottam/jutottunk el addig, hogy megbeszéljük pontosan. Pedig nem véletlenül kértelek meg erre titeket, higgyétek el.

Én már ugyan nem vagyok se prefektus, se diákképviselő, se hasonló, de én első pillanattól fogva, amikor anno felkértél, tudtam, hogy mi a feladatom, és szerintem, ameddig tudtam, jól is végeztem a munkát - annak jó voltam legalább. Mondjuk persze ehhez az is hozzájárul, hogy Kaen volt a szakvezetőm akkor, és ő magyarázta el a munkámat. Később is, amikor megkért, hogy tanítsam ki az adott új tagot a vezetőségünkben, őszintén remélem, hogy jól tovább tudtam adni mindazt, amit ő magyarázott el. A mostaniról nem tudok véleményt alkotni, mivel már egy ideje nem látok rá ide, visszaolvasni meg nem álltam neki, de ahogyan Jacket ismerem, biztos vagyok benne, hogy ő sem veszi ezt félvállról.

Én próbáltam mindig empatikus lenni... tudom, egyszer-kétszer megkérdeztem, hogy ezzel vagy azzal mi van, de azt mindig próbáltam nem sürgetésként kérni, hanem érdeklődni, hogy mi a helyzet vele, hogy mikor számítsak valamire körülbelül. Nagyon sajnálom, ha esetleg sürgetésnek érzékeltétek az adott dolgokat. Én úgy érzem, eléggé empatikus lélek vagyok, ha ti nem így éreztétek, akkor nagyon-nagyon sajnálom. És őszintén remélem, hogy lesz lehetőségem ezen változtatni.

Moziba, ide-oda nem hívlak titeket... mert én se megyek. A tábor is igencsak kérdéses nálam még mindig, a szülők mellett a másik nagy faktor nálam a pénz. Találkozókra is elsősorban nem a szülői gondok a problémásak (már), hanem a pénzhiány, ami eléggé keresztülhúzza a dolgaimat. Egyetemista vagyok, bejárok, elég sokszor eszek nem otthon, és most kénytelenek vagyunk határozatlan ideig egy fizetésből élni megint, úgy, hogy öcsém szeptemberben iskolába megy... szóval ezért rizikós nekem a tábor, a találkozók. Táborban tudom, hogy nem segítettem igazából, ez 100%-ban az én saram, meg a félénkségemé, és tudom, hogy mostmár, ha megint eljutnék, akkor tudnék... és jóval nyitottabb is tudnék lenni.

Sokszor mondtam már, de ezt nem tudom elégszer mondani: rengeteg minden köszönhetek a Nezának. Amikor ide regisztráltam, akkor éppen szakítófélben voltam, félévnél jártam az utolsó gimis évemben, nyakamon volt az érettségi, majd egy reménytelen, pocsék "szerelembe" gabalyodtam bele. Fogalmam sincs, mihez kezdtem volna, ha Ari nem mutatja meg nekem ezt az oldalt. Barátokat találtam, olyanokat, akikkel tényleg rengeteget tudok beszélni. És persze Janát, akit nem tudok elégszer megköszönni, hiszen ha nincs a neza, őt se ismerem meg, hiába lakik ilyen közel hozzám. Relatíve közel persze, a többiekhez képest. Nem találkoztunk volna alighanem soha, csak néha esetleg elmentünk volna egymás mellett az utcán, ha itt nem kerülünk kapcsolatba. Arról nem is beszélve, hogy életem egyik legjobb hetét töltöttem ezzel a nezás bagázzsal együtt tavaly nyáron. A mozi meg egyértelműen eddigi legjobb mozis élményem volt, függetlenül a filmtől.

Nem húzok el. Amíg van neza, én egész biztosan itt maradok, még ha nem is tudok nap mint nap játszani, mint sokáig. De minden nap az egyik (ha nem az) első oldal, ahova felnézek, az a neza. Én szeretek itt lenni, és nagyon nagy kár lenne, ha megszűnne. És nem vezetőségiként nem tudom ugyan, mit tudnék tenni az empátián kívül, meg azon, hogy az órákon, programokon részt veszek, amiken tudok (ami sajnos a hülye órarendem miatt limitált).

Ennyit szerettem volna mondani.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 3:08 pm

Sziasztok,

Hát először is köszönöm a válaszokat. Másodszor pedig nem feltétlenül erre gondoltunk. Én azt kértem, hogy beszéljük meg, hogy lehet e bármi változás, el tudtok e minket jobban fogadni, tudtok e ránk és egymásra jobban figyelni. A legtöbben ennek ellenére mégis csak a sérelmeinkre válaszoltak, mintegy kifogásként, hogy mit miért nem csináltak, esetleg elnézést kértek, de nagyon kevés helyen történt arra egyáltalán ígéret, hogy bármi változásra számíthatunk.
Most megpróbálok mindenkinek egyesével válaszolni, de kérlek titeket, hogy olvassátok el mindenki válaszát, mert időrendben írok, és igyekszem nem ismételni önmagamat annak ellenére, hogy nagyon sok az átfedés, tehát ahol már olyan válasz van, amit már írtam egyszer, akkor maximum visszautalok.

Katherine:

Hát először is, nem voltál könnyű helyzetben, mert az Allidonon sajnos nagyon sok olyan prefektus, és diákképviselő volt mindig is, akik önzőek voltak, elhanyagolták a szakot, és egy új diáknak baromi nehéz a beilleszkedés. Useresen meg főleg, hiszen legnagyobb szívfájdalmunk az Cirrel hogy az Allidonosok sosem jönnek talira, és táborba. Okés, hogy neked erre megvan a válaszod, de nem értjük azt, hogy hogy lehet, hogy az Eramir vagy a Naxeldir esetében meg tömegével vannak talikon, táborban az emberek. Fejmosás szempontjából szerintem én téged az életben nem szúrtalak le, Cir pedig jogos dolgokért felhívta a figyelmed arra, hogy mit nem csináltál jól. Ebből tanulsz. Egyébként pedig sajnálom, ha érzékeny vagy, de akkor gondolj bele, hogy minket hogy érint az, hogy állandóan valaki hibát vét, amit nekünk kell technikailag is kijavítani, sőt sok esetben ha egy játékos látja kárát, akkor még letárgyalni, kibékíteni az illetőt. Tehát te lehet hogy egyszer-egyszer kapsz fejmosást ami szarul érint, mi egy hajdanán 35-40 fős (tanárok, prefik, diákképviselők, diáktanács tagok) esetén napi 3-4 olyan idegeskedést kaptunk, hogy csak na. Szóval ha valaki hibázik, akkor szépen tűrje az esetleges kioktatást, mert a másik fél kissé szarabb helyzetben van. Egyékbént pedig át lehet bármikor kerülni a másik oldalra. Sosem zárkóztunk el az elől, hogy valaki aktív, és szeretne felsővezető lenni. Akkor ő is csinálhat hasonló jellegű melókat, felügyelheti mások munkáját, és megtapasztalhatja, hogy milyen is az, amikor tehetetlen, mert bármit csinál, az emberkéi rengeteg idegeskedést okoznak.
Egyébként nem fogunk bárkivel idegesebben beszélni, csak mert új, és hibázik, és nincs jelentősége, hogy három éve csináljuk. Az elején mindenkivel türelmesek vagyunk, van egy betanulási folyamat. Akkor ad csak idegességre okot, ha nem kérdez, hanem önállóan csinál butaságot, de az elején még az is belefér, ám a rendszeres következetlenség már nem elvárható teljesítmény.
A táborra nem tudok mit mondani, akkor ez van, egy újabb vezetővel kevesebb allidonos lesz jelen. Lényegében ketten leszünk Cirrel a táborban allidonosok ahogy elnézem.
A reklámozás tényleg jól jönne mindenki szempontjából, ugyanis az oldal csak akkor életképes, ha vannak új játékosok, nélkülük csak elvegetálunk. Ötletelni bármikor lehet, mi is sokszor nem jutunk új ötletre. De mégis, pár havonta mindig kitalálunk valami olyasmit, ami még sosem volt, sőt még más oldalon sem volt hasonló. Egyszerűen ha az ember nagyon sokat agyal, nézelődik, könyveket olvas, akkor óhatatlanul beugrik neki bármi. Meg ha szeretnél a többiekért tenni. A leghülyébb ötlet is említésre méltó. Ha szeretnéd, hogy a többiek jól érezzék magukat, akkor rendezhetsz bakkecskeugró versenyt is, szivesen kiírjuk.
De ha a való életből merítünk példát, ott van Cir adventi naptárara, most volt a húsvéti tojáskeresés, ne mondjátok, hogy ez egetrengető dolog, és mégsem mondta más. De bármilyen bál, mulatság, szóba jöhet. Lehet rendezni színdarabot, vagy akármit. Csak már annak örülnénk, hogy mi is játékosként hátradőlhetnénk, és nem kéne mindig mesélni, meg felügyelni mindent.
Tehát az amiket írtál, hogy ne zárjunk be, drukkoljunk a dogákhoz, meghallgassunk, ne unatkozz, lényegében tőled nagyon is függ. Ha te tudsz akár picit is változtatni, akkor megoldható. Nem kérjük hogy legyél szuper diákképviselő, állandóan ötleteid legyenek. Csak azt, hogy figyelj ránk. Hogy ne csak a vezetőid legyünk. Ha már nem tudsz jönni talira, táborba, akkor beszélj erről más allidonosokkal, hogy legyen értelme annak, hogy te nem leszel ott.
Nem írtál bántót, köszönjük a véleményed. Nagyon sok mindent hozzád írtam, pedig elég sok emberkére jellemző, szóval ne vegyél mindent te magadra, rád, és mindenkire ezek érvényesek.

Susan:

Hát kirekesztettség. Jó sokáig nem is láttalak téged msnen, ami azért számít szerintem. Velünk te sem vetted fel a kapcsolatot. Mi sosem szerettük, ha bárki is ki van rekesztve. Táborban, és talikon is mi megyünk Cirrel azokhoz, akik félénkek, és még nem mernek beilleszkedni. A fórumon pedig állandóan küldözgetjük a prefiket az újakra, nálad is volt olyan, hogy már prefi voltál, és megkértelek, hogy foglalkozz egy-egy újonckával. Mindenkit arra nevelünk, hogy az újakat is vonja be a közösségbe. Ám meg kell értened, hogy sokkal könnyebb valakit úgy elfogadni, hogy múlt héten együtt ültünk a teázóban, mintsem egy arctalan valakit, az ország másik végéből. A useres közösség az alapja nagyon sok barátság kialakulásának, hiszen akiket mondjuk havonta, másfélhavonta látsz, azokkal azért könnyebb tartani a kapcsolatot. Ne okold magad, hogy rosszul játszottál, mindenki így kezdi, én is így kezdtem. Hiába szerepjátszottam 13 évig előtte élőben, az első fórumos hszem fél sor volt, tele csillag hibákkal. Én örülök, hogy le tudtam benned küzdeni a félelmet, és másodszor is ki tudtalak nevezni, mert az egyik legjobb moderáló lettél mára.
Szétesett a csapat, és nem tudod miért. Én megmondom. Nem a neza romlott el, sőt nem is a csapat. Egyszerűen manapság minden számítógépes játék, közösség csökkent a népszerűségéből. Az ok a facebook, illetve a kattingatós játékok. Könnyebb egy egy üzit írni a másik üzenőfalára, meg kattingatni a farmville-en, mint prefiskedni, és segíteni a másikat. Játszunk Cirrel, Ari, Jack-el, és még jó pár emberrel egy popmundo nevű világjátékon, ahol 266 000 játékosról 233 000 esett a játékosok száma fél év alatt! Azért, mert az emberkék nem akarnak, nincs kedvük és idejük bonyolult dolgokra. Ezt el kell fogadni, hogy ők ilyenek, de nekünk nem kell változnunk. A farmville és a facebook jó, de aki igazi közösséget akar, az nezázik például. Ez persze a táborra és a találkozókra is kihat, hiszen aki kevesebbet van jelen, az kisebb eséllyel jön táborba, talira, de remélhetőleg azért a tábor legalább 30-35 fős lesz megint. Anyukád és a talákozó. Figyi, mit veszíthesz? Ha elmondja, hogy nem, mert pici vagy, drága, akkor legalább tudjuk, hogy nincs remény. De így meg mindig reménykedek, hogy megismerlek, eljössz táborba. Minél tovább halogatod, annál rosszabb. Hidd el, rengeteg olyan játékosunk unta meg a nezát, mert nem tudott eljönni useresen, így egy idő után tényleg eltűnt, ahogy te először. Ha meg sem próbálod, akkor magaddal szúrsz ki. Ha már van anyukádnak véleménye, még ha negatív is, legalább meg lehet próbálni tárgyalni vele, felhívhat, bármi ilyesmi.
Reklámozás: hát igen, tényleg muszáj reklámozni. Ha gondolod, akkor majd írd be ide a reklámszövegedet. De nem kell hosszú, pár sor meg egy link elég, és iwiwen, facebookon kiküldeni, vagy bármi. A blogok is jók.
Toleráns dolog. Hát nem tudom, mi ilyenek vagyunk. Szeretünk gyerekekkel foglalkozni, másokkal játszani, beszélgetni, és ha hibázik, akkor kiakadunk, de igyekszünk mindent lenyelni. Jó, persze vannak olyanok, akik az életben nem jöhetnek vissza, de ők felnőttek, és olyan dolgokat csináltak húzamosabb ideig, ami közösségromboló. Wanda egy gyerek, aki ostobaságot csinál, sértődésből, ezért lenyeltük neki jó pár hónap után, de soha semmilyen posztja nem lehet, a priusz megmarad. Ha nem lennénk toleránsak, akkor itt semmilyen rendszer, szabály nem működne, mindenkit pofa alapján osztályoznánk, lehetne nyalni, és még egyéb dolgok.
Ha bezár a neza. Hát igen, de te sem veszed figyelembe, hogy mi is itt vagyunk, mi is fontosnak tartunk téged, tehát kereshetnél minket, ha nincs jó kedved. De úgy nekünk nem éri meg dolgozni az oldalért, hogy csak munkások vagyunk, de a véleményünkre amúgy nem kiváncsi senki.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 3:09 pm

Ari:

Hm… te valamit nagyon félreértettél. Mi nem azt mondtuk, hogy ha már nem tudunk akciódúsakat játszani, akkor ne is játszunk. Bőven jó a beszélgetős játék is. Például emlékszel, volt olyan, hogy lementünk hárman Jozefhez, és az én karim nagyon kacsingatott Chris karijára. Ezek a játékok is bőven jók. Én csak azt mondtam, hogy eléggé mi teremtjük a több helyzetet, de nem baj, akkor marad így, mert reagálni viszont nagyon jól tudtok. Szóval nyugodtan lehet minket játékra hívni, meg szerintem az is helyzetteremtés, amiket ti játszotok egymással, nincs azzal semmi gond, félreértettél.
Tudom, hogy figyelsz az Allidonra, ezért hálásak is vagyunk, csak hát ugye attól még nem vagy allis, tehát nem szerzel pontokat, nem allisként jössz táborba, és ugye ilyen hiányosságaink vannak.
Ötletek esetén válaszoltam Katherine válaszában. Reklámozás: de én adtam is linkportálokat, és arra sem írtatok. Tényleg le kell ülni, mert ha mindenki azt mondja, hogy neki nem megy, akkor ki fogja csinálni?
Igen, köszönjük hogy a barátaidnak tekintesz minket, de bocsáss meg, nem abból áll a barátság, hogy időnként beírod, hogy hajrá apu, és megölelsz a talin. Sosem látlak, ami okés, hogy szar az msned, de ott van a facebook, az ebuddy, meg lehet oldani. Ha sosem beszélgetünk, akkor az milyen barátság?
És az utolsó mondatod. Nem az a kérdés, hogy egy-egy ember marad-e. Arról beszélgetünk most, hogy megszűntessük-e az egész oldalt. Te leírtad, hogy mit miért nem csinálsz, de arról te sem írtál, hogy miben tudnál változtatni. Illetve írtad, hogy nem igérgetsz. De akkor nem számíthatunk rád azokban, amik nekünk fájnak?

Estera:

Igen, a fő gond nálad tényleg azzal van, hogy totál nem vagy a közösség része. Így aztán nem csoda, ha sok mindenről nem tudsz. De akkor tényleg nem értem, hogy miért nem kérdezel. Miért nem írod be valahova, hogy mi a főprefi munkája, és hogy mit hogyan kéne csinálnod? Én is szívesen válaszoltam volna, nem tudtam hogy ennyire nem vagy képben.
Minket nem a neza nem tölt el örömmel. Az csak egy játék. Hanem az, hogy ennyire nem figyelnek ránk a játékosok. Szerintem azért ez nagy különbség. Mi az hogy elfoglalt emberek vagyunk? Honnan tudod, hogy mit csinálunk? A valóságban ugyan nekünk is van most már munkánk, de akkor munka után jőjjünk a nezára is dolgozni, mert úgyis az van ránk sütve, hogy elfoglalt? Nem, ugyanazért vagyunk itt, mint ti. Beszélgetni, ismerkedni, játszani. Minden körülmények között ez áll első helyen. Ha nagyon nem érek rá, akkor fel sem megyek msnre. Tudod mikor vagyunk elfoglaltak, és mikor melózunk? Amikor már unjuk magunkat. Amikor senki nem keres, senki nem akar velünk játszani. Akkor unalmunkban fejlesztünk valamit. De az, hogy ellenőrizzük a prefiket, órát adunk le, fejlesztünk, sosem vehet annyi időt el hogy ne legyen idő beszélgetésre, vagy játékra. Elég szomorú, hogy azt feltételezed, hogy nem érdemes ránk írni, mert dolgunk van. Azért van dolgunk, mert nem írsz ránk.
Pedig még volt is erről hír, hogy az igazgató is ember, írtunk cikket is az újságba hasonló témában, de úgy tűnik ezek nagyon nem maradnak meg.
Igen, tudsz segíteni, nem feltétlenül csak munkával, bár abban sem úgy megy a dolog, hogy osztogatjuk a melókat. Mindenki csinálja meg amit vállalt, és ha még ezután van ideje, ereje, akkor lehet önálló kezdeményezése. Elég ha szólsz, hogy rendeznél egy szalonnasütést a tölgyesben, írjunk róla ki hírt. Hidd el, sokkal könnyebben lenyeljük a hibákat, ha be vagyunk vonva az életedbe, és látjuk, hogy tudsz tenni a társaidért.

Gavril:

Kevés emberkék egyike vagy, akik tényleg ránk kattintanak, és megkérdezik hogy mi újság, hogy vagyunk. Ez tényleg jól esik, és köszönjük. Táborban is foglalkoztál a lelkivilágunkkal, ez is jól esett, hálásak vagyunk. Igazából a fenti dolgok nem neked szóltak, mégis jó, hogy reagáltál rá. Annak meg egyenesen örülünk, ha tényleg példát mutatsz ezzel, és csapatszellemre neveled a többieket, mert arra tényleg nagy szükség van.

Elisaveta:

Huha, megpróbálom összefoglalni hogy mi húz ide, anélkül hogy fényezném magunkat. Az, hogy mindig van valami történés, értelmesen vannak összerakva a programok, órák, figyelünk a játékosok igényeire, vannak találkozók, és ami nagyon fontos, hogy szépen leépítjük azokat, akik rombolják a közösséget. Mivel ezt igyekszünk nagyon gyorsan megcsinálni, azok maradnak a nezán, akik barátkozni szeretnének. Ilyen egyszerű.
Ahogy a többieknek is írtam, nekünk nem a munka a fáradtság. Hanem attól leszünk fásultak, rosszkedvűek, hogy ránk pedig nem gondol senki. Lehet azt mondani, hogy nekünk is nyitni kéne, de hidd el próbálkozunk. Most is prefiskedünk Cirrel, és azok akiket játékra hívunk, nem viszonozzák, ők másnap nem teszik meg ugyanezt. Aztán csomó embert hívunk simán is játszani, mesélünk nekik, és egyszerűen semmi visszajelzés, még a legközelebbi barátainktól sem! Tehát nem a munka, hanem a megítélés az, ami nagyon elveszi a kedvünket.
Félreértesz. Nem azt mondom, hogy amikor nekünk problémánk van, akkor is elvárják, hogy legyünk itt. Hanem azt, hogy ha nekünk problémánk van, attól még a neza nem áll meg, és ha nem figyelünk mindenkire, nem felügyeljük a munkákat, nem vagyunk itt, hogy megoldjuk a technikai dolgokat, botrányokat, veszekedéseket, akkor sokkal nagyobb munka vár itt minket, amikor visszaérünk, mert helyettünk ezeket megfelelően nem csinálja meg senki. Ezért nem tudunk nyugodtan pihenni sosem.
Azt mondod, hogy lehet, hogy csak pár hétig lenne változás. Hát igen, szinte mindig ez van, de mi pedig mégis évek óta csináljuk hullámzások nélkül. És nem csak a nezát. Mi mindenben ilyenek vagyunk Cirrel, és nem életkorból kifolyólag. Csak akkor el kell dönteni, hogy most nem pár hetet tudtok e adni, mert ha nincs értelme csinálni, akkor inkább az energiánkat másba fektetjük, például kitalálunk egy új hobbit, tennivalót, és akkor nem kell megosztanunk az erőnket. Nem kell magadat okolnod a dolgokért, nem te vagy a legönzőbb, egyszerűen azt vesszük észre, hogy a neza vezetői közössége ilyen, és amikor jön egy új vezető, akkor ő is ezt látja el a többitől, hogy velünk nem kell foglalkozni. Pedig ha az új diákoknak mi reklámozva lennénk, hogy mi is emberek vagyunk, lehet velünk játszani, beszélgetni, senki nem úgy tekintene ránk, mint valami elérhetetlen valakikre. Ahogy mondod, számtalan példa volt rá, hogy valaki pont akkor tűnt el, mondott le, amikor szarban volt a szakja, legutóbb Avril. Ezzel nem tudunk mit csinálni, küzdeni erőn felül, aztán meg lassacskán szétesni a fáradtságtól, és a rosszkedvtől, hogy mindenki a saját dolgát nézi.
Tehát amikor azt mondod, hogy valamiért minket nem tölt el örömmel, amikor feljövünk, hát ez az ok. Hogy csupa olyan embert látunk, akik nem miattunk vannak itt, sőt nem is fontos nekik, hogy itt legyünk, max mint melós, nem mint játékos, mint barát. Azt, hogy amikor látjuk, hogy szarban van a szakunk, és egy-egy vezető, vagy olyan, aki megígérte, hogy segít, hirtelen elmegy játszani a haverjával, aki még csak véletlenül sem allidonos.
Meg az, amikor sorban mondják vissza az allidonosok a tábort. Szóval nem valamiért, hanem ezekért nem öröm, és nem a neza. A neza tetszik, a mi gyerekünk, imádjuk a karijainkat, rengeteg melóm van a nagymesében, csak hát az emberi hozzáállás. Mert ha már valaki egy játékos közösséggel kapcsolatban önző, csak magára figyel, akkor mi lesz amikor felnő, családja, munkája lesz. Hát sajnos ezért ilyen a világ, ezért van sok ilyen felnőtt, mert gyermekkorban valami elromlott, sok rossz példát látott, és gyorsan magára vette ezt a viselkedést, hogy önző vagyok, de bocs, nem tudok változni. Mindenesetre mi örülünk, ha megpróbálod, neked alapvetően szimpatikus vagy, nem véletlenül neveztelek ki kétszer is, és jól csinálod a munka részét, nem is azzal van a gond.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 3:09 pm

Jack:

Leszögezném, hogy te az elejétől itt vagy, mindig is vezető voltál. Nagyon kevés emberek egyike vagy, aki mindig elkészül a vállalt munkával. Esetedben nem is itt volt a gond. Mindig meghallgattál, mindig lehetett téged ugrasztani, ha bármi volt. Illetve valóban hívtál minket az előadásodra. Egész egyszerűen nálad az volt, hogy magadtól sosem kerestél minket, hogy mi újság, nem hívtál játszani, nem meséltél, max 1 alkalommal a nyuszist, ami meg nagyon tetszett. Én nem véletlenül tartottalak meg mindig vezetőnek, tanárnak, it tagnak, sőt a sok naxis szvh mellett mindig is te voltál a jobb kezem, nem véletlen, hogy végül rád bíztam az egész szakot. Mert itt voltál, jelen voltál. Engem részedről még az sem zavar, hogy ritkán vannak ötleteid, mert amikor megkérlek, hogy ötletelj, megpróbálsz, és egész jók sülnek ki belőle, egyszerűen nincs önbizalmad, vagy motivációd. Nem, nálad az zavar, hogy nem jutunk eszedbe. Rengeteg barátod van, akik keresnek, és emiatt te már nem szakítasz ránk időt.
Neked is mondom, hogy túlságosan bonyolultnak kezelitek a nezát. Mindig azt mondjátok hogy nincs ötlet fejlesztésre, mert már mindent előttünk. Mindig tudunk újat hozni, és ha most azt mondom, hogy volt már sörvirsli verseny, akkor ugye nem volt? A legkisebb, leghülyébb ötletből is el lehet indulni, ha tényleg akarod. Csak jó lenne olyan, amiben nem vezetők, nem tanárok vagyunk, hanem tudjuk élvezni akár az utolsó helyezést is, mert jót mulattunk.
Reklámozás. Tényleg akkor van értelme, ha mindenki csinálja, és nem pár ember szakad meg.
Oldalbővítés szempontjából mindig vannak dolgok, amiket ki lehet találni. Nem feltétlenül kell új fórumokban gondolkozni, hanem mesét is lehet. Például a szurokmanók kikelnek a mocsárból és minden szőke kislányt megtámadnak. Ez is oldalbővítés. Nem csak nekem lehet nagymesém, sőt az sem baj, ha egy-egy mesesorozatban nem mesélek, kaphattok rá külön titkos fórumot, nem fogom megnézni, hogy játszhassak. Volt ugye olyan terv, hogy 3-3 mesélő fog mesélni, de abból nem lett sajnos semmi. Igen, idősebbek vagyunk, tapasztaltabbak, de pont abból kifolyólag, hogy próbálkoztunk, és az elején sokszor elrontottuk a dolgokat. A neza sem úgy indult, hogy minden szép volt. Az elején csomó ronda ikon volt, nem voltak emeletek, a karimnak minden héten más jelleme volt, de az ember próbálkozik, és fejlődik, meg ha szükséges, tanácsot kér, megbeszéli nem csak a vezetőjével, hanem itt az egész prefi gárda, a prefi megbeszéldét senki nem használja, pedig ez lenne a lényeg, hogy találjuk ki, mi miért van, hogyan lehetne jobb.
Az msn ablakok esetén te tudod, hogy mennyi emberrel beszélgetsz, de már a nyári táborban is mondtam neked, hogy ha mindenkire szánsz időt, saját magadra nem marad.
A neza mint álom. Hát igen, de az megvalósult, csak éppen az emberi hozzáállással van gond, amit már másnál is említettem, hogy olyan szempontból nekünk sincs értelme egy másik közösséget keresni, mert máshol is ilyenek az emberek, másrészt pedig ha a nezások itt nem tanulják meg hogy toleránsnak, figyelmesnek illik lenni a többiekkel, akkor hogyan fogják ezt megtanulni máshol, főleg hogy minél idősebb valaki, annál nehezebben formálódik tovább.
Köszönjük, hogy te legalább próbálsz felajánlani valamit, ezt örömmel fogadjuk. Köszönjük, hogy nem kifogásokat mondtál, inkább indokokat. Nem kell többet tenned, az a kérésünk, hogy inkább máshogyan, minket is belevonva.

Rosetta:

Valóban be tudsz ugrani mondjuk órára, de továbbra is attól félek, hogy ha elrontasz valamit fórum adminban, akkor nem tudjuk visszacsinálni. Attól nekünk nem lesz jobb, hogy téged sem hívnak játszani, sem mesére. Szerintem a legutolsó meséd egyáltalán nem volt érdektelen. Nem tudom, hogy miért kezel minket mindenki úgy, mintha rohadt jó szjsek lennénk. Nem vagyunk azok, nálam az emberek 60%-a minimum szebben és érdekesebben ír. Nyugodtan lehet mesélni bármilyen kis sztorit, hogy találunk egy ósdi papucsot, amin lepra van, vagy bármit, szóval ne tessék túlértékelni minket. Mozi ügy az csak példa volt, ne mondd már, hogy több mint két év alatt ne tudtuk volna összeegyeztetni. Az nem megoldás amit mondtál hogy ne legyenek új dolgok, mert nektek nincsenek ötleteitek. Nekünk viszont vannak, és nem szeretjük az állóvizet. Mint mondtam, bármilyen kis butaság jó dolog lehet. A táborban azon a bizonyos éjszakán (többiek nem félreérteni, szigorúan szex volt!) elég sok mindent átbeszéltünk négyesben, és akkor úgy tűnt, hogy megértesz minket, és nagyon sok ötleted volt. Csak fórumon egyszerűen teljesen szétesel, és mintha nem érdekelne a dolog, csak kattingatsz. Igen, tényleg dumálsz velünk msnen, de mégis tőled esik legjobban szarul a hanyagolás. Mert az nem feltétlenül elég, hogy dumálsz velünk. Ezt Cir tudná jobban leírni, mert én meg sem tudom fogalmazni, de tudod amikor mondtuk, hogy sokszor nem figyelsz, átsiklasz dolgok felett, átjössz hozzánk, kajálsz a többiek pénzéből, ami okés, mert neked nem van sok, de ha meg elmarad a játék, akkor megvonod a vállad, hogy akkor mész Andrey-jel találkozni, holott minket meg eszedbe sem jutna áthívni magadhoz, mintha észre sem vennéd, hogy baj van, esetleg hogy megvigasztalj, bármi ilyesmi. Ugye nálad volt több dolog is, hogy törölted a kúriát véletlenül, Unirone esetén falaztál neki barátságból. Ezek bár régebbi dolgok, amiknek ma már kevesebb jelentősége van, de pont egy baráttól esik szarul ha csak megvonja a vállát. Az admin dolog olyan, hogy beírod, hogy mire vagy kiváncsi, és szivesen tanítalak, de nem is láttam benned hajlandóságot, te mindig azt mondtad, hogy prefiskedni szeretsz. Meg valahogy azt látom rajtad mint az asztali szj esetén. Jó ha van, de nem baj, ha nincs valami. Akkor játszod a saját dolgaid.
Neked is mondom, nem a fejlesztések zavarnak, hanem az, hogy más totál nem veszi ki a részét belőle. Nem titok, hogy azért írtuk ki úgy a játékokat, hogy szakvezek nem vehetnek benne részt, hogy jelezzük, hogy mi semmiben, tényleg semmiben nem tudunk részt venni, max ha Cir rendezi és én játszom, vagy fordítva, de sokszor ezzel nem élünk, nem akarjuk kihagyni a másikat. Tehát ez nem csak rád él, de egyszerűen hihetetlen, hogy fejlesztések, versenyek, bármi egyéb szempontjából mindenki kiélvezi, de nem ad vissza semmit. És az sem megoldás, hogy mivel másoknak nincsenek ötletei, akkor adjuk lejjebb a dolgot. Mert ha lejjebb adjuk, akkor mi mit élveztünk az egészen?

Clarissa:

Hát azért 4 hónap már nem túl kevés. Mi mégsem tudunk rólad semmit. Nem tudom miért, de valahogy ez a deridionos később pedig a belsirionos vezetőkre volt jellemző, hogy totál nem kommunikálnak a többi szakkal, sőt magukkal az igazgatókkal sem. Ahogy mondod, tőlünk a legtöbb ember tart, de pont azért, mert amikor újként kerülnek az oldalra, akkor max annyit mond rólunk a vezetőség, hogy Kaen és Cir a vezetők, ha nagy gond van, akkor őket kell keresni. De semmilyen más ürügyből nem, mert elfoglaltak. Ez butaság. Ha minden prefi úgy reklámozna minket, hogy két emberke aki ugyan vezet, de imád beszélgetni, játszani, akkor sokkal jobban ismerne minket mindenki.
Mindenesetre köszönjük, hogy szeretnél velünk játszani, segíteni, ez már mindenképpen dicséretes. Ahogy Esterának mondtam, nekünk is első a beszélgetés, játék, kikapcsolódás, és ha marad időnk, akkor melózunk. Ha belegondolsz, totál logikátlan, hogy mi veletek ellentétben csak dolgozni legyünk itt, és semmire ne legyen időnk. Írod, hogy sokszor nem tudod mit csinálj. Hát ha végképp nem tudod, akkor írj be a prefektusi megbeszéldébe, és azt most már használjuk egy vezetői társalgóként, ami nem a szakoktól függ. Oda nyugodtan írj, biztosan már is jár hasonló cipőben, aztán hátha több szem többet lát, eszetekbe jut, hogy legyen mondjuk egy májusfa állítás, amit ti szerveztek le. Vagy bármi. Szóval pont ez lenne a csapat lényege.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 3:10 pm

Elendil:

Te is 90-95%ban vezető voltál mindig is. Nézd, nem véletlenül voltál mindig a vezetés része, még a vitáink ellenére is. A kitartást becsüljük, és azt is, ha valaki ellentmond, és nem bólogat mindig. Te ellenzéki emberke vagy, voltál, de ilyenekre is szükség van, főleg, hogy sokszor rámutattál olyan dologra, ami nem jó, vagy más nem biztos, hogy jónak itél meg. Ha te kötözködsz, akkor simán lehet, hogy más is fog, ezért ezeken igyekeztünk változtatni, tehát szerintem ez nem gond. Az évek során rengeteget fejlődtél, tapintatban például, logikában, és én nagyon szoktam örülni, ha megkeresel, hogy mi újság. Azt elmondanám az álomról, hogy már valahol félbetört. Egy része megvalósult, mert elég erős, szép oldal lett, rengeteg értelmes emberkét ismertünk meg, de az a része nem sikerült, és nem is fog, hogy ebből tudjunk megélni. Szerettünk volna egy olyan klubot, ahol tényleg le lehet ülni, inni egy forró csokit, társasozni, hogy nekünk sem munka legyen, hanem kikapcsolódás, de mivel magát a kártyát sem finanszírozták meg a játékosok, illetve a tábor esetén rengeteg a visszamondás, esélytelen, hogy ebből éljünk meg, munka terén már továbbléptünk, és megalapítottuk a saját cégünket, nem szerepjáték vonalon.
Mi örülnénk neki, ha szakos szinten tudnál segíteni, de bárminek örülünk, akár egy jó szónak, akár tényleges segítségnek, még az is jó, ha velünk játszol, vagy akár más allisokkal.
Szerintem már többször is mondtam, hogy nagyon fejlődtél, jobbak az óráid, és a meséid is, szerintem megérne pár próbálkozást, hogy nőjjön az önbizalmad. Nem szeretném hogy parázz, hogy ha rádírok msnen, az utóbbi lassan egy évben már semmilyen gond nem volt veled, nem véletlenül lettél szakvezető, a tavalyi nyári tábor óta teljes bizalmamat élvezed.
Én örülök, ha eljössz talira, te már szó szerint régi bútordarab vagy. Szoktam örülni amikor msnen beszélgetünk, és tényleg bármikor ránk írhatsz, ha nem érünk rá, akkor nem vagyunk, vagy rejtve vagyunk.
Neked is mondom a végén, hogy mi szivesen lazítanánk, ha más is csinálna olyat, amiben részt tudunk venni, másrészt pedig pont azért fejlesztünk, mert nem hívnak játszani, és unaloműzésként.

Kata:

Nekünk is jól esett annak idején a sok beszélgetés, játék, azt hiszem téged akkor igencsak a barátunknak mondhattunk. És akármit mondasz, akármilyen árulás, hazugság volt részedről, valahogy sosem volt akkora törés, mint mondjuk Agusta vagy Curtis esetében. Nem tudom miért, nálad valahogy lenyeltem, nem éreztem szándékosságot, hiszen ahogy többször megmondtam, talán untad magad, untad, hogy nincs botrány, nincs miről beszélni, erre kavartál egyet. Ebben én is ilyen vagyok, voltam, nem szeretem, ha nem történik semmi. Igen, elhiszem, hogy már nincs kedved játszani, pont ezért kár, hogy nem tudsz talira jönni, mert a useres közösségnek viszont tagja lehettél volna. Azért én örülök, hogy eljössz egy aranypálcás versenyre, vagy neza marathonra. Igen, mindig is voltak hátba támadások, de mi birjuk. Csak akkor nem bírjuk, ha maguk azok az emberek is, akik szeretik az oldalt, ha ők sem figyelnek már ránk. Ahogy Dumbledore is megmondta, addig érdemes maradni, amíg igény van rá.

Chris:

Először is köszönöm hogy érdeklődtél rólunk, nem sok nem vezetőségi szólt, hogy mi a baj, merre vagyunk, ezért gondoltam akkor láthatod, hogy miről is van szó. Abban teljesen igazad van, hogy empatikus vagy. Lemondtál amikor úgy érezted nem megy tovább, elfogadtad a kritikákat, és sokszor a szüleiddel szembeszállva próbáltál nezázni. Neked is mondom, nem kell mindig helyzetet teremteni. Elég a sima játék, és hidd el tudsz helyzetet teremteni, ki szokott az alakulni. Szívesen játszanánk veled azt a testvéreset, csak az utóbbi időben nem értél rá, nekünk pedig a fenti dolgok miatt egyre jobban ment el a kedvünk, így már mi sem voltunk sokszor elérhetőek. Remélem el tudsz jönni táborba, és akkor többet beszélgetünk, de szerintem egész nyitott voltál, ott voltál az utolsó éjszaka, amikor sok mindenről beszélgettünk, neked is volt véleményed, aztán sétálni is mentünk a boltba, akkor is dumáltunk, szóval szerintem ezzel nincs gond. Neked is mondom, hogy igen, barátokat találtál, úgy hogy gondolom sokat beszélgettél velük, de velünk sajnos ez nem volt meg, remélem ez változik.

Na és akkor az összegzés. Még utoljára próbáljuk meg. Kaptunk igéreteket, illetve olyanok is voltak, akik azt mondták, hogy nem tudnak változtatni. Nekünk ez már tényleg a vége, ha továbbra sem tudtok minket játékosként, és emberként kezelni, akkor a nyári tábor az utolsó közös programunk. Holnap Cir már tart órát elvileg. Ha bárkinek hozzáfűznie valója van, akkor ide lehet írni, de amúgy a prefektus megbeszélde legyen az, ahol beszélgetünk, ahol segítséget kértek egymástól egy progihoz, ahol kérdésetek van hozzánk, egymáshoz, vagy csak általánosságban beszélgetnétek a társaitokkal. Persze ettől még a szakos vezetőiben el lehet mondani, milyen napotok volt, csak mondom, hogy a prefi megbeszélde pedig egy nagy társalgó legyen. Na most ennyit tudtam mondani, de válaszokat, kommenteket persze még lehet ide írni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 3:35 pm

Kaen el Jericho írta:
Bőven jó a beszélgetős játék is. Például emlékszel, volt olyan, hogy lementünk hárman Jozefhez, és az én karim nagyon kacsingatott Chris karijára.

Az akkor volt, mikor célzottan lementünk a vadőrhöz felszámolni a szőrmókvírust. Szóval az se teljesen spontán játék, hogy összefutottak négyen és beszélgettek, annak is volt témája, meg egy célunk, hogy na akkor most felszámoljuk ezt az egészet. ^^

Kaen el Jericho írta:
Tudom, hogy figyelsz az Allidonra, ezért hálásak is vagyunk, csak hát ugye attól még nem vagy allis, tehát nem szerzel pontokat, nem allisként jössz táborba, és ugye ilyen hiányosságaink vannak.

Hát ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, nem igazolhatok át Allidonra én is, mert akkor ki marad naxin? XD Meg... nekem itt vannak a gyökereim, nem tudom őket teljesen kiráncigálni és amott elültetni. ><

Kaen el Jericho írta:
Igen, köszönjük hogy a barátaidnak tekintesz minket, de bocsáss meg, nem abból áll a barátság, hogy időnként beírod, hogy hajrá apu, és megölelsz a talin. Sosem látlak, ami okés, hogy szar az msned, de ott van a facebook, az ebuddy, meg lehet oldani. Ha sosem beszélgetünk, akkor az milyen barátság?

Az ebuddy-t gyűlölöm, azt egyszerűen nem tudom kezelni. Meebo-ról szoktam feljárni, de azon meg még kevésbé küldi el az üzeneteket, mintha rejtve fent vagyok msn-en. Viszont msn-en szinte mindig vagyok rejtve. Facebook-ra se járok már nagyon, ennyire hosszútávon nem igazán fogott meg... >< De értem, persze, hogy meg lehetne oldani, csak amikor meg rátok írok, akkor elég hamar elfogynak a témák, és beáll a merevkuss. ^^" De... igyekszem majd, csak nem mostanában, mert most eleve keveset vagyok, fekvőbeteg állapotban létezek.

Kaen el Jericho írta:
És az utolsó mondatod. Nem az a kérdés, hogy egy-egy ember marad-e. Arról beszélgetünk most, hogy megszűntessük-e az egész oldalt. Te leírtad, hogy mit miért nem csinálsz, de arról te sem írtál, hogy miben tudnál változtatni. Illetve írtad, hogy nem igérgetsz. De akkor nem számíthatunk rád azokban, amik nekünk fájnak?

Igen, felfogtam, hogy oldalmegszüntetésről volt szó, csak volt az a mondat, hogy "ami alapján tényleg érdemes megfontolnunk nem csak a saját, hanem a ti maradásotokat is", erről gondoltam, hogy személyekről is van szó... >< Mindegy. És ígérgetni akkor sincs értelme, na.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 7:04 pm

Nos... én is mit mostmás külsős, vagy legalábbis kispados írok ide. Köszönöm a jogot, és a lehetőséget, hogy olvashatok, és írhatok itt.

Ami azt illeti... meg tudom érteni azt, amit éreztek. Valóban iszonyatos lehet "száműzöttnek" lenni, miközben ti is ugyan olyan emberek vagytok, mint akárki más, és ugyan úgy szerettek játszani. Egy admin feladata sosem csak az, hogy felügyeljen. Egy admin, ugyan úgy ember, és játékos, mint mindenki más. Valóban nem sokan veszik észre, és nem sokan látják a fától az erdőt. Én mindíg is szerettelek titeket mint ember, és nagyon... sőt iszonyatosan gyatrán teljesítettem mint prefektus, amit röstellek is rettenetesen. Nem fogok kifogásokat keresni, hogy miért, meg miért nem. Azt eddig sem tettem, és ezek után sem fogok. Nem fogok azzal takarózni, hogy "mert az egyetem, és mert a szakdoga" mert nem érzem korrektnek sem veletek, sem mással szemben. Ti megtudjátok csinálni azt amit a Nezán KELL, akkor én miért nem? Nos a válaszom iszonyatosan egyszerű, és sajnálatos módon nagyon profán. Lusta vagyok. Lusta vagyok.
Iszonyatosan sajnálnám, ha a neza megszűnne, mert nem tudnék hova menni. Azaz... menni tudnék... de nem akarok, mert a barátaim itt vannak, a környezet is nagyon otthonos, és egy egyszerű indok... az összes többi oldal feldobhatja a talpát, én ITT érzem jól magam.
Szívesen mesélnék én nektek is, szívesen vissza adnám azt, amit tőletek kaptam... de nem tudom, hogy ezt mesélő, (És itt nem a KM-re gondolok) hogyan is tehetném meg. Meg hát... nem is tudom mennyire válnék be, mint mesélő. Volt most egy időszakom, mikor nem igazán volt időm sem nezára, sem élni sajnálatos módon, így nem is igazán voltam jelen. Az órárajárásaim elmaradoztak, mert élni sem volt időm. Lassan ez megváltozik, és ismét itt leszek.

Tegyünk valamit a nezáért:
Nem vagyok prefektus, de ennek ellenére is próbálok valamit tenni az oldalért. A minap, (ahogy Kaennek már elmondtam) azt hiszem sikerült beszerveznem egy lányt is az oldalra, és ha minden igaz, már csak a karaktere beregelésére vár. Tudom, egy fecske nem csinál nyarat, de talán mégis csak valami. Ez minden esetre nem ment fel azon bűnöm alól, hogy amikor itt voltam, csesztem a munkámra. Mea cupla, mea culpa, Mea maxima culpa. Tudom, nem sajnálni kell, hanem tenni valamit.
Én szívesen töröm a fejem, akár mint kispados is, és szólok, ha eszembe jut valami. Annak idején amikor megkérdeztem tőlem Kaen, hogy mit lehetne tenni, hogy fellendítsük az IT gondolkodás menetét, azt mondtam, hogy nem tudom sajnos, és ezt a mai napig tartom. Ellenben azt tudom, hogy esetleg megpróbálok gondolkodni azon, hogy mi újat lehetne hozni. Christ, és jómagamat is elég kreatívnak érzem, hogy ha nagyon összedugjuk a fejünket, (és összeülünk, ami előfordulhat) akkor csak ki tudunk valamit találni, és felterjeszteni hozzátok, hogy esetlegesen mit lehet még.

Nem tudom mit írhatnék még. Sajnálom hogy idáig kellett eljutnia a dolognak, és hogy ennyire elkedvetlenített titeket ez a játék az utóbbi időben. Én azt tudom csak, hogy Kaen egyszer azt mondta, hogy ez annak otthon, aki otthonnak érzi, és őket elfogadja, mint itt lakók, és akik tesznek érte.
Én szeretném, hgy ez a hely továbbra is otthonom maradjon, mert én annak érzem. Szeretném, hogy továbbra is Kaen, és Cir legyenek a főnökök, és a nagy testvérek.
Lehet anyázni engem priviben, vagy pedálgépnek nevezni, magasról teszek rá. Én már annak idején is megmondtam Kaennek, hogy úgy fogadom el őket amilyenek, és nem érdekel, ha esetleg beszólnak. Meg van rá a joguk, mert az ő területük. Ők tettek már le valamit az asztalra, és aki azt mondja róluk, hogy érzéketlenek, az nézze el nekem, de had mondjam azt, hogy a Jó édes nénikéje az érzéketlen. Én speciel a Wanda ügy után a lányt soha vissza nem engedtem volna. De az én vagyok. Kaenék ezzel szemben mit tettek? Hagyták hogy visszajöjjön. Tehát? Akkor ki is az emberséges, és megbocsájtó?

Ne haragudjatok hogy csak a számat téptem, és nagyjából semmit nem írtam. Én azt írtam le amit érzek, és ami eszembe jutott a dolog kapcsán. Köszönöm még egyszer a jogot, hogy benézhettem, és írhattam ide.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 7:16 pm

Hát ahogy Gavrilnak, neked is rövidkét írok csak. Hát bár élőben még sosem taliztunk, és useresen pasi vagy, de azt kell mondanom, hogy nagyon szeretünk ám téged^^ Engem nem zavart, hogy keveset melóztál, nekem sokkal többet ér, hogy emberileg, lelkileg mellettünk voltál, küldtél szép levlapot^^ Amennyit tudsz annyit vagy, mi bármilyen segítségnek örülünk, és köszönjük, mesélésen pedig agyalj, ha nagyon szépen nézel ránk, akkor szó lehet egy naxis játékmesterről, kérd el Jacktől vagy Aritól.
Neked és Chrisnek meghagyom a jogot, hogy idelássatok. Bár nem vagytok a naxi vezetői része, mivel érdeklődtetek, a sziveteken viselitek az oldal sorsát, akkor lássatok ide, ha ötletetek van, akkor írjátok a prefi megbeszéldébe, és számítunk a véleményetekre, akár naxi fronton, akár az egész klubot illetően.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 4:26 pm

„Igen, elhiszem, hogy már nincs kedved játszani, pont ezért kár, hogy nem tudsz talira jönni, mert a useres közösségnek viszont tagja lehettél volna.”

Ha tudtok várni rám 2 év fél évet, ígérem elmegyek egy talira, sőőőt megkockáztatom: befizetek egy táborra is Very Happy Addig viszont sorry, de nem megy. Anyának szüksége van rám, most már nagyinak is…Bár igaz, hogy 1 napot kibírnának nélkülem, viszont még túl picinek tartanak. Amint betöltöm a 18at már nem igazán szólhat bele anya az életembe.
Talán hamarabb is megy majd, nagyon remélem:)
És bocsi a késői reagért,de most lett ismét jó a netem.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Nekromanta
Üzenőláda : Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Tek4e285117af53d6454199

Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 4:30 pm

Mi mindenkivel türelmesek vagyunk, bár már több emberrel is előfordult, hogy ezt a 18 éves dolgot mondták, például Eleonore, aztán idén sem fog jönni. Nem azért nem engednek, mert pici vagy, hanem mert nem akarnak elengedn. Ha 18 elmúltál, akkor is bele fognak szólni, nekem 31 évesként beleszólnak. Max akkor az lesz a duma, hogy ameddig az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod amit mondok^^
Sajna el kell fogadni, hogy nem akkor lesz valaki felnőtt, amikor nagykorú lesz, hanem akkor amikor már nem szorul senki segítségére.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!   Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízválasztó, avagy maradjon-e meg a neza? FONTOS, OLVASD EL!!!!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Neza blog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: