Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_voting_barAnglia - Ki Mit Tud - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Anglia - Ki Mit Tud

Go down 
+7
Katherine Mary Black
Atum Malah
Samantha Troops
Hua Xiangfeng
Bianca Phelps-Blamely
Sepp Dierk
Kalandmester
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 3:49 pm

First topic message reminder :

*A diákok itt érnek földet a zsupszkulcsos utazás után. Jelenleg csak egy szép kültéri környezetet látnak, sátrakkal, standokkal, és pavilonokkal, no meg persze ott egy hatalmas táncterem, ahol sokan nyüzsögnek.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:57 pm

[Jana, mesélő]

*Ha Jana jobban lesz, akkor simán felsegíti, felhúzza a földről, és elmondja a mondatot, miszerint legközelebb kétszer gondolja át. Aztán eltakarítja a nyomokat, a gyertyát, ilyeneket, és utána sétál arrébb.* - Úgysem ér semmit. *Jegyzi meg szkeptikusan, mikor a lány arra kéri, hogy figyelmeztesse... Aztán persze követi a lányt, és ő is leül Scott mellé. Nem tetszik neki, hogy az nem reagál szóban, csak a szemeit mozgatja... De figyelt odakint, látta, hogy a többieknek sem sikerülnek a mentális varázslatok, így ő ilyennel nem is próbálkozik... Így viszont ötlete sincs, mivel lehetne felkelteni a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek51929104bc04c3747685

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:55 pm

/Sajnálom, de nagyon fáradt vagyok, össz-vissz másfél órát aludtam... Nem pörög az agyam. NJK, bocsi./
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:54 pm

Hááát... valami olyasmit hallottam Scott annyáról, hogy mindenkit megfélemlít, egy igazi zsarnok. Bár hogy ölne-e azt nem tudom, de amióta megszületett a fia, állandóan nyomja, szerencsétlen fiú nem csodálom, hogy nem Lizzel akart táncolni, hanem az én lányommal, akivel megszerették egymást. Shirley... egy igazi... banya.
*Persze nem szó szerint érti, hiszen ők muglik, de ki tudja...
Shirley nem nagyon válaszol Huának, inkább pezsgőt iszogat, és önfeledten nevetgél a társaságával.
Nem tudok vele beszélni. *Válaszolja Scott apja Seppnek.* Az anyja teljesen a hatalmában tartja.
Jana bemegy Scotthoz, aki csak ül, de a kérdésre mozgatja a szemét. Most már biztos, hogy valami mágia hatása alatt áll.
Laura varázslata nem sikeres, ő is azt érzi, hogy valami nagyon komoly mentalista blokkol itt minden mentális varázslatot.*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:48 pm

[Mesélő]

*A két felnőtt távozik a szobából, és az üveges szemű Scott a szobában marad. Laura beslisszol az öltözőbe, és a fiúhoz lép, az ajtót azért becsukja, és a madarat őrködni állítja. Mászkál egy kicsit a fiú körül, és még csettint is kettőt az orra előt, és végül arra a következtetésre jut, hogy esetleg egy Asztrál-mentál mágia megtörheti a fiún ülő átkot. Így szépen megáll elötte, fókusztárgyát a mellkasához szorítja, és kimondja a varázsigét.*
-Victus Amic. *Mondja ki végül a Bátorság varázsigéjét, és összesen annyit szeretne, hogy hasson a mágia. Úgy hiszi, hogy ez talán feloldhatja a fiút megbénító varázslatot. És az Asztrál mentál mágia nagy előnye még, hogy nem kell hozzá pálca, így még a lebukás esélye is kisebb.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:48 pm

[Ari, KM]

*Amikor sikeresen magához tér, feltápászkodik.*
- Jujj... ez kemény volt. Figyelmeztess, hogy máskor ne nagyon próbálkozzak három mágiával egyszerre...
* Morogja a lány, majd gyorsan összekapkodja a gyertyákat, amik már nem használhatóak most semmire. *
- Köszi... lehet elpatkoltam volna, ha nem jössz... * mondja, fogalma nem lévén róla, hogy esetleg magától is jobban lett volna.
Elindul visszafelé, majd amikor meglátja Scottot, oda sétál mellé, és leül.*
- Helló... hallasz engem? Tudsz beszélni, vagy valami... baj van? * Kérdi a lány.* - Ha érted amit mondok, mozgasd a szemed.* Mondja a lány komolyan.
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Elemista

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:47 pm

[Mesélő] [Bianca]
*Miközben a férfi válaszára vár a fiú megpillant egy borzot közelíteni felé. Lehajol hozzá és megeteti. Majd ismét a férfire tekint.*
- Értem * jelenti ki határozottan.* Tehát jól sejtettem tényleg meg van bundázva. Köszönöm, a válaszát. *mondja majd elindul a többiek felé. De azért még visszafordul.*
Kérem beszéljen Scott fejével. Rossz volt nézni a szenvedését. *mondja mosolyogva. Mikor megérkezik az első iskolatársához. Aki történetesen Bianca.*
- Sikerült valamit kideríteni? *kérdi tőle érdeklődve.* Én megtudtam, hgy Bunda az egész Scott is rájött valószínüleg, ezért táncol ilyen furcsán.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:44 pm

// Elnézést kérek, de mennem kell : S Bocsánat. Eddig nagyon jó volt! ^^" : [//
Vissza az elejére Go down
Hua Xiangfeng

Hua Xiangfeng


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2613
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Druida
Üzenőláda :

Szívesen játszok bárkivel, írjatok üzit!


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek51703691031594370889


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:44 pm

[Mesélő]
*Xia odamegy a fiú anyjához, és próbál belőle kiszedni valamit a srácról, hátha később jól jöhet az információ.
- Mesélne nekem valamit a fiáról? Nagyon tehetséges.*Örül, hogy legalább ennyit meg tud kérdezni angolul.


A hozzászólást Hua Xiangfeng összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 07, 2010 5:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bianca Phelps-Blamely

Bianca Phelps-Blamely


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 726
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek5161beee569124786176

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:42 pm

*Na igen, már jó ideje nincs a sátorban, így hát Andrey-nek sem válaszol. A férfi szavai hallatán csak bólogat egy sort, bár ő aztán totál nem ért a táncokhoz.* -Értem uram, és segítek, amennyire tőlem telik. Valahogy sejtettem, hogy Scott lehetett a partnere, de esetleg többet nem tud, hogy végülis miért nem lett? A fiú elég szomorúnak tűnt, azt hiszem ő kedvelte a lányát nagyon is. *Puhatolózik óvatosan, majd végül a rongyba bugyolált tőrt veszi elő.* -Nem ismeri fel esetleg ezt? A lánya...halálát okozó tárgy. Van tippje, hogy ki ölhette meg? *Közben fél szemmel az épp előkerülő Scott felé pillant, de mivel még az apával beszél, egyelőre nem tud két felé szakadni, így nem megy oda, de igyekszik figyelni, hogy ki beszél majd vele, ha valaki fog, hogy netán aztán megkérdezze, hogy mi az info.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:37 pm

*A fickó gyorsan lehiggad, a bosszúvágya most nagyobb mint a fájdalma.* Legalább valaki segíteni akar. Scott lett volna a partnere. Az én kislányom Fran szeretett táncolni, én meg tiltottam, mert ezek az unalmas latin táncok nem neki valók, ahelyett hogy pasot táncolt volna! Aztán összejöttek ezzel a Scott gyerekkel, akinek az anyja olyan mint egy fúria. Úgy volt, hogy együtt indulnak a versenyen, aztán nem tudom, hogy mi történt... de kiderítem... *ráncolja a homlokát a fickó.
Jana pár pillanat múlva jobban van, nem szorul segítségre, csak kisebb sokk érte. Liz felhúzza a mágikus pajzsot, bár fogalma sincs róla, hogy van itt mágus, tehát ez számomra értelmetlen.
Seppnek válaszol Scott apja.* Próbáltam hát, de én nem vagyok ide való. Ezek itt túl komolyan veszik. A saját feleségem 30 évvel ezelőtt a táncdöntő előtt félretolt, és valaki mással indult el, mert engem nem tartott elég jónak. De hát bunda az egész. Az nyer, akit győztesnek akarnak látni... Ehhez meg nekem már nem volt gyomrom. Scottal pedig nem tudom mi van, de szerintem ő is rájött, hogy ez az egész egy nagy... szar.
Samatha visszamegy a sátorhoz, bár ott már három hsz óta nincs Bianca.
Katnek Scott jelenlegi partnere válaszolgat.* Felőlem, de sietnem kell, mert még lesz egy táncunk. Én Liz Holt vagyok. Scott kiskorától táncosnak készült, de hogy mi motiválta azt nem tudom, én nemrég ismertem meg, az anyukája Shirley mutatott be neki, de hallomásból ismerem, nagyon nagyon profi táncos, örülök, hogy ő lett a partnerem.
Laura többet nem hall, mert Barry a zsűrifőnök visszamegy a dobogóra, az anyuka Shirley pedig kimegy bájcsevegni, és fogadni a gratulációkat. Scott ottmarad üveges tekintettel.
Ariana félreugrik a szellem elől, bár az nem nagyon látható, lévén tényleg mugli volt, és csak a varázslók szellemei rendelkeznek anyagi megtestesüléssel. Viszont a hadjárata sikeres, magához téríti Janát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:35 pm

-Ha őszinte akarok lenni, azt mondanám, hogy remélem, nincsen. De mivel ez nem az a helyzet, hogy meg kelljen hátrálni, ezért remélem, hogy igen, csak észre ne vegyen. Inkább kapjuk el mi őt, mint ő minket. Márha sikerül. Amúgy fogalmam sincs, hogy ki tehette. Egy gyilkosság eszéletenül szörnyű dolog. inkább sétáljunk körbe, és kezdjünk nyomok után kutatni. Remélem, találunk valami biztatót. Néz rá Liz-re, és együtt sétálnak tovább.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:32 pm

[Jana, mesélő]

*Daimónja jelez neki, hogy Jana eléggé gyanúsan sunnyog el, mire a szeme sarkából a lány felé sandít. Elindul arra, amerre Pereus Janát látta eltűnni, hogy csatlakozzon a lányhoz.* - Így legyen ötösöm a lottón. Ehhez még látnoki képesség sem kellett. *Jegyzi meg, mikor meglátja, hogy miben mesterkedik barátnője. De valóban, szinte élvezte, hogy ezzel be fog próbálkozni Jana. Az idézés viszont határozottan rosszul sül el, így elugrik a kisüvítő szellem elől, majd letérdel Jana mellé. Nem igazán ért hozzá, mit kell csinálni egy sokkot kapott emberrel, így egy hetest rajzol pálcájával Jana mellkasa felé, sunyiban véve elő a pálcáját. Elvileg el vannak vonulva, szóval nem látják meg ezt az apró mozdulatot.* - Stupor! *Ha a lányt elkábítja, akkor ha minden igaz, nem rángatózik tovább, és a nyelvét sem tudja elharapni. Ez a legegyszerűbb megoldás, ami eszébe jut. Egy kis ideig nyugton marad, vár... aztán bök a pálcával a lány mellkasára.* - Stimula! *Ezzel elvileg felkelti, és ha minden igaz, a roham is megszűnik, mire Jana felébred.* - Legközelebb az ilyet kétszer gondold át, szívem. *Sóhajt fel, miközben felhúzza a földről a lányt, közben meg persze ő is felkel. Arrébb sétál, és megpillantja a borzot, mire elmosolyodik.* - Szia, kishaver, hát te meg? *Fordul az állathoz kedvesen, majd zöldséget vesz elő, és az állatka felé nyújtja.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:31 pm

*Liz és Rose úgy döntenek, hogy otthagyják a lányt és elindulnak ki a sátorból. Amikor kiérnek, Liz körbenéz és igyekszik valami szokatlant felfedezni. Hátramennek a sátor mögé, remélve, hogy ott lesz valaki.*
-Szerinted ki tehette? Itt van még?
*Kérdezi halkan a barátnőjétől.*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:30 pm

[Sam, Mesélő]

*A lány egy kis ideig csak csendben hallgatózik, közben pillantásokat váltanak Sam-mel, hiszen ugyanazt hallják. Kezdi érteni, hogy mi történik itt, de még most sem tudja, hogy mágia van a dologban. Mégsem próbálkozik, inkább otthagyja a rigót, hátha megtud még valamit, és teljesen összeáll a kép. Végül a lány az ajtóhoz araszol, és Telekinézisével igyekszik egy kicsi lyukat ütni az ajtón, hogy aton keresztül beférjen akár egy robbanó bogár, ha arra kerülne a sor. Persze mindezt igyekszik a lehető legcsendesebben végrehajtani, és közben ügyel a bent folyó beszélgetésre, és az ajtóhoz közeledő léptek zajára azonnal arrébbmegy. De lát egy borzot, amit meg is etet egy kis zöldségel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:30 pm

-Persze jövök, én sem szeretnék egyedül bóklászni itt. elég ijesztő. *Mondja Rose Liz-nek aki már el is indult, de előtte még egy mágikus pajzsot húz maga elé. Rose ugyanezt megteszi, mielőtt utána menne. Miután végzett, Sietve elindul a lány után.*
-Várj meg Liz, jövök én is! *Kiáltja utána.* -Van valami ötleted, hogy merre menjünk tovább? *Néz rá kérdőn.*


A hozzászólást Rosemary Hathway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 07, 2010 5:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:28 pm

*A nagy nyüzsgésben és kérdezősködésben azért a diákok többsége észreveheti, hogy a környéket egy kis állatka közelíti meg, történetesen egy aranyos borz. Zöldséget eszik, tehát akinél ez van, megetetheti.*

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Badger
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Jos

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:26 pm

*Nem túl sok hasznos infót tud kiszedni a lányból, de azért még próbálkozik.*
- Biztos, hogy nagyon jól fogtok szerepelni! Mivel már most én vagyok az első számú rajongótok, kérdezhetek még egy kicsit? Imádom Scottot! Ő a legjobb! Na meg persze te is! *Megpróbálja adni az őrült rajongót, majd kiderül, ebből mi sül ki.* Ha haza érek, fogok róla csinálni egy cikket az iskola újságunkba. *Na igen, nem hazudik túl rosszul. Nagyon lelkesnek mutatja magát.* Nos, mivel gondolom később már nem találkozunk, most csinálok veled egy interjút, rendben? Miért lett Scott táncos? Mi motiválta? Persze ezek a kérdések rád is vonatkoznak.
*Nagyon, nagyon sokat beszél. Próbál valami kiinduló pontot keresni, hogy jobban összerakhassa a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Troops
Diák
Samantha Troops


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Jos
Üzenőláda : Különleges varázslat:

Major resorptio -
Nagyobb életelszívás


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:25 pm

[Bianca, Mesélő]

*A lány Laurára néz, egy fintort vágva. Ezután már nos kissé elgondolkozik. Majd otthagyja az épületet, vagyis az öltözőt, és a halott lány sátrához. Megy. Fülel, és ha meghallhatja, akkor akár Jana hörgését is szívesen meghallja, hiszen eddig befogott füllel jött el idáig, de itt elereszti. És ha sikerül, akkor remélhetőleg meghall valamit. De csak jár körbe a sátor körül, majd be is megy. És ott találja ugyebár elvileg Biancát és a többieket.*- Mi történt vele? Egyáltalán ki ő ?*kérdezi a lán,y Biancára nézve. Nem tudja miért pont rá, talán mert vele már találkozott.*
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Elemista

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:22 pm

[Mesélő]
* A fiú ismét nem kap választ. Kezd idegeskedni, már ismét megszólalna amikor a táncos apja csititani próbálja. A fiú most ténylegesen is végigméri a férfit, hátha valami furcsát vesz észre rajta. De közben válaszol is neki. Már ha a kérdést válasznak lehet venni.*
- Hogy érti, hogy nekem sem fog menni? Őn próbálta már? *hangja érdeklődő.* Amúgy mellékesen megjegyzem, a fia nem táncol rosszúl, csak kicsit túl merev. *mondja miközben még mindig a férfit méregeti.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek4fa536663e22d3887459

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:20 pm

*Odamegy a lányhoz, majd megtudja, hogy van itt egy mágus. Úgy dönt, pajzs sosem árthat ezért előszedi a pálcáját, majd egy függöny mögé vonul.*
-Magus Crista
*Majd előjön és a lányt figyeli. ~őt aztán csúnyán megszúrták, vajon mit tett, lehet, hogy csak nyereségvágyból ölték meg?~ Futnak végig ezek a gondolatok az agyán. Látta is a plakátot, hogy 10000 font a nyeremény, ebből következtet. Úgy dönt elindul, hogy körülnézzen, megkéri Roset is.*
-Figyi jönnél velem? Félek itt egyedül, mert itt egy gyilkosság már volt, simán lehet mégegy.*Reméli, hogy elkíséri.*

//Magus Crista - mágikus pajzs:
Egyszerubb támadó átkokat hárít, és némely tárgymágiát, ám magában egy mágikus tárgyat nem tud hárítani, hisz a tárgyak áthatolnak rajta.//
Vissza az elejére Go down
Bianca Phelps-Blamely

Bianca Phelps-Blamely


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 726
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek5161beee569124786176

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:19 pm

*Arianára pillant, aki szintén hasonló kérdéseket tesz fel, mint ő, csak a nevet nem tudja, vélhetően ezért nem is nagyon válaszol neki érdemben a zsűri fickó. Mindenesetre a papíron még épp kiszúrja, hogy a lány párja ki van húzva, vajon ki lehetett.* -Úgy látom rettentő titkos infokról van itt szó. *Szól oda kissé gúnyosan, majd amikor megjön az apa inkább távozik. A dühöngő apa felé indul, aki remélhetőleg tud angolul, így ezen a nyelven próbálja megszólítani, halkan, hogy lehetőleg mások ne hallják.* -Uram...én láttam, amikor a lánya meghalt, és segítenénk...többen is vagyunk, akik kiderítenénk ki volt, de kellene hozzá az ön segítsége és higgadtsága is. *Csendesen beszél, monoton, nyugodt hangon, hátha ez hat a férfire.* -Ki volt a lánya párja a versenyen? Láttam a papíron, hogy ki van húzva, és semmit sem akarnak elárulni.
Vissza az elejére Go down
Hua Xiangfeng

Hua Xiangfeng


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2613
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Druida
Üzenőláda :

Szívesen játszok bárkivel, írjatok üzit!


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Tek51703691031594370889


Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:19 pm

*A sátorban már sokan vannak, ezért Xia kiment.A spanyol férfiról kiderült, hogy a lány apja. Ordibál és sír. Xia megsajnálta. A verseny folytatódott.*~Ezt nagyon nem értem. Mintha nem is történt volna gyilkosság.
- Megtudtál valamit a zsűritagoktól?*fordul Sepphez.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:19 pm

*Hát ez nem jött be. A féken tartás nem sikerül, így aztán a kísértet elszabadul. Jana hátra vágódik, és sokkos állapotban vonaglik a földön. Szája habzik, mint egy veszett kutyának, vagy mint éppen aki epilepsziás rohamot kapott. Talán a második a legtisztább hasonlat. És hála az égnek, mások is hihetik ezt, hiszen csak a körök, és a valószínűleg felborult gyertyák utalhatnak arra, hogy valamivel próbálkozott. De legalább próbálkozott, és nem csak lógatta a... khm... tehát... A lány keze kaszál jobbra-balra. Ha valaki rátalál, lehet hogy nem ártana valamit a szájába nyomni, nehogy lenyelje a nyelvét és megfulladjon... no és persze... valamit kezdeni kellene a sokkal is, hiszen mégis csak... látszólag nem épp a legjobb bőrben van a lány. Mellette egy hiéna aki szintén hasonló módon vonaglik jobbra-balra. A lány fekete haja össze vissza kígyózik vonaglásának következtében... és közben hörög...*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:13 pm

*A zsűrifőnök eléggé csúnyán néz Biancára.* Az a kis kezdő nem is indulhatott, nem tudom hogyan szerzett sorszámot! *förmed rá a lányra, aztán gyorsan letakarja a listát, de Binca még elég mákos, látja, hogy ott van a lány neve a listán, és a párja neve ki van húzva jó vastagon.
A lány apja megérkezik, és tényleg eléggé hasonlítanak. Amikor megtudja, hogy mi történt, látványos őrjöngésbe kezd, válogatott spanyol szidalmakat szór mindenkire zokogva.
Karen természetesen nem tudja megnézni a tőrt, mert Bianca már kivette a lány hátából. Kérem hogy ne csak a mesélő hszét olvassuk el, hanem a többiekét is, és frissítsünk, mielőtt elküldjük, mert értelmetlen butaságokat tudtok írni, mert nem figyelitek a teljes eseményt, köszi.
Meg lassan már nem sok értelme lehet bemenni a sátorba, miután negyven perce bent vannak a többiek. Jótanács: ha nem cselekedtek, hanem csak egymásra néztek, nem nagyon tudtok részt venni a dolgokban.
Atum semmi érdemlegeset nem talál már.
Jana megidézi Francesca szellemét, aki viszont baromira mugli volt, és kissé torzult a személyisége a gyilkosság majd a szellemidézés következtében, hiszen fogalma sincs a mágiáról. A kezdő nekromanta nem bírja féken tartani a lelket, aki süvítve kiszáguld Jana búvóhelyéről, a lány pedig kisebb sokkot él át, hátraesik, a szája habzik, a nyaki ütőere pedig készül elpattanni. Jótanács: a rúnamágia nem egyenlő a nekromanciával, ezért felkészületlenül ne próbálkozz.
Laura beküldi a kémrigót, és hallja, hogy az anyuka és a zsűri főnök eszeveszetten csókolózik, és ölelgetik egymást.* Sikerült! Scott bejut a döntőbe, és megnyeri! *Mondja az anyuka.* Olyan büszke vagyok rá! Mint amikor mi táncoltunk a döntőben! *A zsűrizős fickó pedig csak helyesel.* Naná, még jó hogy velem indultál annak idején, nem pedig azzal a málé férjeddel.
Kat odamegy a profi kiscsajhoz, aki éppen iszogat* Ez volt az első versenyünk. Eddig nekem más volt a párom, de ő visszavonult, és üzletember lett, de mivel mi voltunk a világelsők, egy jó partnert akartam, akivel mehetek a világbajnokságra. Ugye milyen ügyes Scott? Nem szomorú ő, csak fáradt szerintem.
Samatha ugyanazt hallja, mint Laura, és semmilyen szimbólumot nem talál.
Sepp tényleg nem tud kiszűrni semmi infót, mert már folytatódik is tovább a verseny, maximum Scott apukája figyel rá. Eléggé halkszavú fickó, csak csititgatja őt.* Ne provokáld őket, úgysincs esélyed neked sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 07, 2010 5:08 pm

*Rose csak Em-re, és Kate-re számíthat, mivel csak őket ismeri. Mivel nem igazán érti a szituációt, odafordul feléjük.*
-Lányok! Valaki el tudná nekem mesélni, hogy mi a fene folyik itt? Nem igazán tiszta.


//Valahogy be kell csatlakoznom a játékba. Ha ez megvan, akkor már aktív leszek.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia - Ki Mit Tud   Anglia - Ki Mit Tud - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anglia - Ki Mit Tud
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Anglia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: