Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Fekete torony Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Fekete torony Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Fekete torony Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Fekete torony Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Fekete torony Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Fekete torony Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Fekete torony Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Fekete torony Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Fekete torony Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Kalandmester
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Fekete torony I_vote_lcapFekete torony I_voting_barFekete torony I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Fekete torony

Go down 
+14
Nicolas Demerest
Martin Silent
Sepp Dierk
Hua Xiangfeng
Bianca Phelps-Blamely
Jack Darkfield
Elisaveta Mira
Sylvia Grozda
Samantha Troops
Ann-Tabitha Serenity
Nikorina Grozda
Kalandmester
Simeon Dragomir
Cirelin de Sovalon
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 12:01 pm

*Továbbra is felvont szemöldökkel hallgatja a lányt. Nem túlzottan érdekli a történet, mivel éppen azzal van elfoglalva, hogy ma este megint "buli" lesz. Na persze kérdés, hogy érdemes-e tiszteletét tennie... Valószínűleg igen.* - Értem. Ez valóban érdekesebb. Gondolom most te is gyilkolászni akarsz. *Jegyzi meg oda sem figyelve a lányra. Valahol a válla fölött néz el... Tekintete kifejezéstelen, érzések nem igazán vannak benne.* - A te helyedben én is ezt tenném. Bár a szüleim mit sem tudnak erről az egészről. Nem is kell. *Megvonja a vállát, majd a lány tekintetébe fúrja a sajátját.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Ozera
Diák
Aphrodite Ozera


Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Fekete torony Nekromanta

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 11:49 am

*Talán egy percre ő maga is elhiszi, hogy érdekli a lány története, ami nyilvánvaló ostobaság.* - Fantasztikus. Az én esetem sokkal érdekesebb. A szüleimet aurorok ölték meg, akik megszállottan hittek abban, hogy minden fekete mágiát használó embernek pusztulnia kell. Az anyám egy ideig tudta őket manipulálni, de aztán elfogytak az elmetrükkjei, és végül megölték őket. Engem nem, mondván, hogy belőlem még lehet tisztességes boszorkány, de a szemem láttára darabolták fel és égették el őket. Nem hiszem, hogy jobb volt, mint a mulgi kislányoknak bámulni Mickey egeret, de ez az én sorsom. A képességeim nagyon értékesek, ezt a görög boszorkányképzőben is megállapították. Álmok gyötörtek, látomások, láttam halálokat, és volt, hogy én haltam meg álmomban helyettük. Csak azért jöttem ide, mert a görög iskolát bezárták, a mestereimet megölték, és tulajdonképp alig tízen maradtunk meg, az ötven tanítványból. *Mikor mondandója végére ér elmosolyodik a lányra, aztán hátralöki egy tincsét.* - Hogy egyértelműsítsem: azért vagyok itt, hogy végre a nekem megfelelő oldalon folytathassam az utamat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 11:28 am

*Nem is válaszol a kérdésre. Inkább a körmeit kezdi vizsgálgatni, érdeklődő tekintettel. Persze ez csak a látszat. Néhány pillanattal később felpillant a lányra. Tekintetében semmi érzelem nem látszik...* - Miért kéne bármi is? *Kérdőn felvonja a szemöldökét, így tekint a lányra. Majd újra daimonjára pillant, de már nem simogatja. A farkas ásít egyet, majd lehunyja a szavait. Sina pedig rövid gondolkodás után határozottan kezdi a választ:* - Azért, mert... mert semmi értelme megjátszani magunkat. Mit érünk el azzal, ha a jók között ücsörgünk? Semmit, csupán azt, hogy meghalunk. *Vakkant közbe a farkas, miközben ki sem nyitja a szemét.* - Nos igen, Logopanta nagyjából már felvázolta a helyzetet, de msot én kérdezek. Te miért álltál át? *Teszi fel ugyanazt a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Ozera
Diák
Aphrodite Ozera


Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Fekete torony Nekromanta

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 11:15 am

- Hát te? *Kérdi éles hangon, végigmérve a lányt. Remélte, hogy kicsit egyedül maradhat, de úgy néz ki ez nem az az időpont.* - Mi kéne? *Ássa bele lassan a tekintetét a másikéba, majd meglepődve elemeli a tekintetét. Egy percig szótlanul ül, maga elé meredve, majd rémülten a lányra pillant.* - Ó, bocsi, csak egy... Mindegy. Miért álltál át? *Szegezi a kérdést gyanakodva, de tökéletes intrikus lévén ez nem hallatszik a hangjából. Sokkal inkább tűnik a magas hang érdeklődőnek és együtt érzőnek, mint gyanakvónak és megrovónak.* ~Ez gyanús...~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 11:07 am

*Bár különleges képességei nincsenek, ettől függetlenül még neki is van tehetsége a különböző jóstechnikákhoz. Nagy bánatára azonban már régen volt szerencséje kristálygömbhöz ülni, és akkor sem tudott kiolvasni belőle semmit. Itt pedig még nem talált semmit, amiből jósolhatna. Ezért is bolyong most kísértet módjára a Fekete Toronyban, mikor hirtelen meglát egy lányt... Szemei megvillannak, és hátrasimítja a haját, miközben elindul felé. Szokásos öltözetét most elhagyta, egyszerű, fekete farmer és egy top van rajta, edzőcipővel. Sőt, még karja is nála van, mivel azt azért elhozta magával a kúriából. Oldalán daimonja lépked nesztelenül, bár léptei nem hasonlíthatók össze egy macskáéval, vagy egy tündéével.* - Üdv. *Szólítja meg ridegen a lányt, majd le is ül az egyik fotelbe, lábait keresztbe teszi. A sörényes farkas az ölébe fekteti a fejét simogatást várva, melyt természetesen meg is kap.*
Vissza az elejére Go down
Aphrodite Ozera
Diák
Aphrodite Ozera


Hozzászólások száma : 23
Kaszt : Fekete torony Nekromanta

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 10:53 am

*A kegyetlen szőkeség csendben ücsörög egy kényelmes fotelben, miközben a következő csatára készül fel látnoki képességeinek élesítésével. Próbál a jövőbe tekintetni, de egyelőre olyan sok a lehetőség és döntés, hogy képtelenség lenne bármit is tisztán látni. Hullámos fürtjei szabadon lengedezve keretezik porcelánbabáéhoz hasonlító arcát, miközben épp valami gonosz tetten töri a fejét. Ugyanakkor a kétség is szöget ütött a fejébe, hiszen mi van, ha csak addig kellenek, amíg legyőzik a diákokat? Biztosan lesz olyan, aki hasznavehetetlenné válik. De Aphrodite és a képességei igen hasznosak. Muszáj, hogy megtartsák őt, hiszen ő az egyetlen látnok az átállt diákok között.* - Döntések, döntések... *Szólal meg egy sóhaj alatt, aztán elmélyed a gondolataiban.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:44 pm

*Amikor a földetéréskor még mindig magába érzi a pengét, első gondolata az, hogy ki kellene szedni, de hullámokban rátör az ájulhatnék, és a kard úgy tűnik, a helyén is marad. Hallja Sepp hangját, és hallja benne azt, hogy nem hősködik, csak bosszút állna, ha lenne kin. Aztán ahogy a fiú a karjaiba veszi, és a mozgatástól újult erővel tör rá a kín, egy halk sikollyal el is ájul. talán mert az agya tudja, most már jó kezekben van, vagy mert a seb túl erőteljes. Tény, hogy eléggé kibelezték a lányt. Ha nem ájult volna el a gyengélkedőre menet, akkor tuti hangosan sikítozna, ahogy a kard a fiú minden lépésénél még tovább cafrangolja a belsőségeit. De úgy tűnik, eléri a gyengélkedőt, bár már rég nem tud magáról. Hiába na. Ő sem szupernő, csak egy átlagos képességű diák.*

// Köszi a játékot! Ez .. Ez ... Ez de szuper vooooolt! ^^ Juj Rose! Nagyon szépen köszönöm! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Fekete torony Auror_mentalista
Üzenőláda : Fekete torony Tek4e2855367b48a9209012

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:43 pm

*A folyosó kezd összeomlani, így itt az ideje távozni, bár már amúgy is elindultak. Látja még, hogy Arianát végül a nekromanta boszorkány elrángatja onnan, akkor nem töri magát. A szőke lány bizonyára meg fogja őt gyűlölni, de talán jobb is így. Az elveit senki kedvéért nem fogja feladni. Ha már Ariana belerángatta a harcokba, akkor nem kímél senkit, lényegtelen, hogy kinek az unokatestvére volt azelőtt. Hangtalanul lépdel Bianca mellett, sötét köpenye lobog utána, miközben a fehér toronyhoz igyekeznek. Aztán a kérdésre megütközve bámul a lányra, aztán gunyorosan elmosolyodik, és vállat ránt.* Azt hittem, hogy láttad. Az áruló Troops baba után mentem. De nem kell aggódnod. Utolértem. *És igen, megölt az elején egy gólemet, de fontosabbnak tartotta, hogy egy kegyenc tanítvánnyal végezzen, mintsem aprítsa az agyagszörnyeket. Végül Biancával együtt visszamennek a fehér toronyba.*


//Naaa, rekorddöntés volt, életed legjobb meséje. Egyszerű, de izgalmas, és pörgős, tetszett nagyon, még sok ilyet! Köszönöm, tényleg! Ha ezek után nem mesélsz neküknk... Razz //
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Fekete torony Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Fekete torony Tek4fa536663e22d3887459

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:42 pm

*Lizt is eltámogatják a betegszobába*
//Köszi a játékot ... jó volt Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:40 pm

//Köszi a mesét, csak kár, hogy a végére értem be :S Azért jó volt =)//
Vissza az elejére Go down
Martin Silent
Diák
Martin Silent


Főkarakter : sallai.martinez@hotmail.com
Hozzászólások száma : 284
Kaszt : Fekete torony Harcos
Üzenőláda : Fekete torony 5679492

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:37 pm

//köszi a mesét,tetszett ^^ //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:37 pm

//Köszi szépen a mesét csak szerintem kicsit szomorú lett>.< De amúgy nagyon jó volt ügyi vagy^^//
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Fekete torony Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:37 pm

// Huh, ez a mese... Nagyon tetszett! Imádtam! Szuper volt Rose! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Sylvia Grozda

Sylvia Grozda


Hozzászólások száma : 300
Kaszt : Fekete torony Mentalista
Üzenőláda : #694489

A Dangerous Mind

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:36 pm

*Kijutott, épségben van, és ez most éppen elég neki. Kicsit megfogyatkoztak bár... De Sam halála annyira nem rendíti meg őt. Látott már rosszabbat is... Amint sikerül megnyugodnia, az arcán lévő heg újra eltűnik, hiszen hiúságből folyton elrejti metamorfmágiával, kivéve, ha elveszíti az önuralmát. Végignéz a többieken, majd int Darknessnek, és elvonul a lépcső irányába, vissza az ő kis zugába. És közben máris azon gondolkozik, hogy hogyan állhatna bosszút, illetve honnan szerezhetne új pálcát... Szandára eléggé fúj, szóval a belsis lánynak jobb lesz vigyáznia, ha újra összetalálkoznának.*

//Kösziiiii a mesét, én imádtam^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:36 pm

*Szandra szerencsére sikeresen túlélte a kalandot, és visszaér a fehér toronyba.*
//Köszi szépen a mesét, nekem tetszett. Remélem el tudok jönni majd az utolsó két mesére. Majd akkor igyekszek jó formát hozni. Smile //
Vissza az elejére Go down
Hua Xiangfeng

Hua Xiangfeng


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2613
Kaszt : Fekete torony Druida
Üzenőláda :

Szívesen játszok bárkivel, írjatok üzit!


Fekete torony Tek51703691031594370889


Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:34 pm

*A mai szomorú események után Xia nem igazán érzi jól magát, ezért nem megy el lefeküdni, hanem kimegy az udvarra zenélni egy kicsit.*
//Köszi mesét, élveztem, bár most egy eléggé uncsi voltam Razz //
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Fekete torony Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:34 pm

//Nekem nagyon tetszett, bár én csak madártej készítés közben tudtam olvasni Sad //


A hozzászólást Ann-Tabitha Serenity összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 16, 2010 6:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bianca Phelps-Blamely

Bianca Phelps-Blamely


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 726
Kaszt : Fekete torony Harcos_mentalista
Üzenőláda : Fekete torony Tek5161beee569124786176

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:33 pm

*Mivel Liz megint csak nem olvasta el a hsz-ét, ezért user úgy veszi, hogy nem segítette ki a lányt a járatból, magyarán otthagyta, menti magát aztán kész, maximum azért néz körül, hogy Laura, Ariana és Nicolas meg vannak-e valahol. Amikor Nicolas mellé ér a dicsérő szavakra nem nagyon tudja, hogy jelen helyzetben mit reagáljon. Olyan Haldiros fejet vág.* -Mégis olyan sokan megsérültek, nem értem, miért nem hallgattak rám! De te hol voltál? Nem láttalak. *Siet mindenesetre tovább, főleg, amikor megérzi a talpa alatt a Jack által idézet földrengést is. De azért nagyon kíváncsi a fiú válaszára, hiszen a gólemekkel való harc közben nem látta őt, pedig jól jött volna a tűzmágiában való jártassága, legalábbis látta már, hogy a srác abban eléggé jól teljesít. Amikor aztán beomlik mögöttük a barlang, elvileg már sikerült visszajutniuk a fehér toronyba. Kapkodja is a fejét, hogy Ari és Laura is kijutottak-e vajon. Ha igen, és ez esetben meglátja Sam holttestét is...egyelőre még nem kérdez, hiszen neki evidens, hogy szimplán elvérzett az őt ért támadásoktól az elején. Másról meg ugye nem tud. Maximum Ariana kap egy együttérző fejet, nem nagyon tudna mit mondani jelen esetben.*

//Köszi a mesét, szerintem nagyon jól sikerült, élveztem, annak ellenére, hogy mindenki engem aprított. Very Happy Ügyes voltál! Smile//


A hozzászólást Bianca Phelps-Blamely összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 16, 2010 6:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:32 pm

[Nicolas, Laura]

*Mikor Nicolas a gyűrűt nyújtja felé, automatikusan nyúl érte, és szorítja a kezébe, de a szavak alig jutnak el a tudatáig. Kétségbeesetten kapaszkodik unokatestvére gyilkosába, mikor az magához öleli, aztán Nicolas el is húzódik... de Sam halott marad. Halott. Újabb halálos áldozat, és az ő vére... Az ő unokatestvére... Akit egy olyan ember ölt meg, akit annyira, de annyira akart kedvelni. Sokkosan szorongatja Samantha kezét, és minden bizonnyal ráomlana a barlang is, ha Laura nem teremne ott megint, hogy megmentse az életét... Még akkor is, ha az első nem volt igazi halálos helyzet. A sikoltozást nem is hallja, de mikor a lány lerogyik mellé és átöleli, nagy nehezen felfogja, hogy ki kell jutniuk innen.* - Segíts. *Nyögi ki rekedten, majd ha minden igaz, Laurával együtt felemelik Samet, vagy lebegteti, vagy herkulesi erő, vagy akármi, de a lényeg, hogy Sam nélkül nem megy sehova... Viszont ha a lányt is tudják vinni, akkor Laura mellett elindul kifelé...*

//Wáááh, lemaradt. ^^ Imádtam a mesét, ne aggódj Rose, ügyes voltááál. =) Nekem nagyon tetszett, köszi a diadémot. Razz//


A hozzászólást Ariana Ravenwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 16, 2010 6:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Fekete torony Nincskaszt

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:31 pm

*Végül a két tornyot összekötő folyosón kétfelé tűnnek el a diákok... A lesérült és megcsappant gonoszak, és szintén nem éppen toppon levő, de még mindig több fővel képviselt fehér torony lakói. Arit is ki sikerül ráncigálnia Laurának, mert ha nem... Hát, akkor még egy Ravenwood halál lenne.
A folyosó összeomlik, a sok robbantástól, a csatától és Jack földmágusi erejéből adódó földrengéstől...
A sérülteket, amennyiben gyorsan a gyengélkedőre kerülnek, sikerül ellátni, de Lizbethnek bent kell feküdnie három napot, hogy beforrjon minden, Gaea pedig vészesen néz ki, minden lépésnél vércseppeket hagy maga után Sepp karjaiban... Több, mint egy hét kell neki a felépüléshez. Laurának elég egy este bent fekvő, mivel azért ő is megsérült, ha a sokktól most nem is érzi a fájdalmat, őt gyorsan összerakják. Már ha elmegy.*

// Köszönöm a részvételt, az internet, mint mindig, a legjobbkor rosszalkodott, ezért tartott idáig az utolsó hsz. Mééégegyszer köszi, annak, aki itt volt és tevékenykedett a jó, vagy a rossz ügy érdekében. : ) //
Vissza az elejére Go down
Cirus Fedlimid
Diák
Cirus Fedlimid


Főkarakter : momate@citromail.hu
Hozzászólások száma : 26
Kaszt : Fekete torony Nincskaszt
Üzenőláda : Újra aktív lettem Razz


Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:26 pm

*Cirus, még mindig nem hiszi hogy ilyen gyorsan vége lehetne, bármennyire is igyekszik elhinni, egyszerűen nem megy. Sétál a romok közt, immár az elhibázott tigrisbukfencnek hála, kibicsaklott csuklóval és csak vár. Maga se tudja, hogy mire. Végül már kínosnak érezte ezt a tétlenséget, ezért odament ő is segítenin Liznek és bekísérni a betegszobára*
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Fekete torony Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:25 pm

[Járat]

*Bianca szavaira odakapja a fejét, de még nem indulhat vissza. Még meg kell keresnie Arianát. Muszáj megtalálnia! Így semmivel nem törődve, sikoltja el magát, méghozzá a lány nevét.*
- ARI! *A kavarodás hatalmas, nem lát semmit, nem tudja, ki merre van, és ráadásul árral szemben furakszik, hiszen a tömeg tolná ki, de nem érdekli, Talán olyan is van, akit orrba vág, vagy arrébb lök, vagy tökmindegy, de neki nem szabad még elmennie. Persze már fáj mindene, és más esetben félne is, hogy eltapossák, de most nem, most nem lehet. Meg kell találnia Arit! Újra a nevét sikoltja.*
- ARIANA! *Majd meg is látja a lányt, és Nicolas már nincs vele. Egyesen hozzá rohan, és lerogy mellé, hamar felméri a helyzetet.* - Úristen, Ariana! Ariana! Gyere, mennünk kell! Azonnal mennünk kell! *Sürgeti a lányt eléggé kétségbeesetten, és közben magához öleli, szorítja, védi, amit kell. De ki kell innen vinnie valahogy...*
Vissza az elejére Go down
Martin Silent
Diák
Martin Silent


Főkarakter : sallai.martinez@hotmail.com
Hozzászólások száma : 284
Kaszt : Fekete torony Harcos
Üzenőláda : Fekete torony 5679492

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:22 pm

*Martint eltalálja a gólem,talán nyoma is marad.Ilyen hatalmas lényben hatalmas erő is van.De azért Martin-t se kell félteni.Miután eltüntek a gólemek,csak feláll,és leporolja magát...*
~Eltüntek,huhhh.~*Majd letölri a homlokáról a verejtéket,és újjabb gondolat támadt a fejében.*
~De mi volt ez a fény?~
Vissza az elejére Go down
Sepp Dierk
Diák
Sepp Dierk


Főkarakter : sepp_dierk@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1198
Kaszt : Fekete torony Elemista

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:21 pm

[titkos folyosó]
* Varázslatának sikerességét nem tudja meg, de őt sem találja el semmilyen varázslat. Miért is nem tudja meg hogy sikeres volt e a varázslata? Mert Jack daimonja, szemet szaggatóan kezdd el világitíani. Legalábbis a fiú ugy látja. Mikor már ujra lát, a fiú halk puffanást hall közvetlenüül mellőle. Azonnal odakapja a tekintetét. S meglátja szerelmét s a kardot, a kardot amely talán kioltja a lány életét. Melyben a tanár nevét olvassa. Bosszú. Most ez amire vágyik már emeli a pálcáját a tanár irányába, hogy egy eget rengető tüzlabdát küldjön feléje de az már nincs ott. A fiú leereszti a pálcáját és azonnal a lány mellet terem. Felkapja a testét, s az ellenfeleknek csak biccent. Miközben még Jackhez szól.*
- Üzenem annak a gyáva féregnek, hogy egy diák fogja megölni. A saját kardjával. Egy bosszúszomjas diák. *hangja mély komoly, és durva. Majd amikor az ellenfelek eltünnek, ő is elkezd szaladni a lánnyal a kezében, a kardot nem huzza ki a lány testéből, tudva hogy ezzel akár nagyobb bajt is okozhat. A betegszoba felé szalad elsietve diáktársai mellet. Nem törődve azokkal. Fut ahogyan a ába bírja.//Persze csak ha mesélő máshogy nem akarja lezárni a az iskolához hü diákok menekülését.// *


//Részemről itt lezárom a mesét, mert sietek tovább. Holnap majd, irok egy hszt a betegszobára, ahogyan a fiú megérkezik a lánnyal, és ott marad mellette. Mennem kell bocsi. Amúgy tetszett.//
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Fekete torony Auror_mentalista
Üzenőláda : Fekete torony Tek4e2855367b48a9209012

Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitimePént. Júl. 16, 2010 6:17 pm

*Feláll a lány tetemétől, de még lehúzza annak ujjáról a zafir védőgyűrűt. Megtörli Samantha ruhájában a tőrét, és felegyenesedik. A pálcájával végigszánt egy tűzcsíkot a gyűrün, hogy az kettéessen. Azután visszasétál a többiekhez, láthatóan a gonoszok elmenekülnek. A gólemeknek vége. Szarkasztikus mosollyal néz a távozók után. Csak csóválja a fejét. Aztán látja, hogy megérkezett Ariana is. Átnyújtja a gyűrű maradványait.* Ez az áruló úgy tudom a rokonod volt. Nem mondom hogy sajnálom. *Kissé komor, hiszen Arit nem akarja ezzel megbántani, de Samantha megérdemelte a halált. Egy pillanatra magához öleli a kislányt, még meg is simogatja a fejét, aztán sarkonfordul, és odasiet Biancához. Látja, hogy éppen segít Liznek, ezért nem vonja félre, csak lépdel mellette.* Remélem nem komoly a sebed, kíválóan harcoltál. *Na igen, rajta megint nincs egy karcolás sem, az ördöngös Nicolas megint megúszta! Ehhez persze kell némi mázli is, de akkor is, egyszerűen jókor van jó helyen. Ellenban a skalpvadászat folytatódott, mint egy kalandregény. Főszereplő: Nicolas Demerest. Rendező: Nicolas Demerest. Forgatókönyvíró: Nicolas Demerest. Statiszta: ezúttal egy szaktárs.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fekete torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete torony   Fekete torony Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fekete torony
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Fekete mamba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: