Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Kalandmester
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Értékelés vezetői munkáról I_vote_lcapÉrtékelés vezetői munkáról I_voting_barÉrtékelés vezetői munkáról I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Értékelés vezetői munkáról

Go down 
+7
Safira Desierto
Andréa Bontavier
Arabella Jagusia
Aurora Valanthe Mediaris
Laura Wylee
Katherine Mary Black
Kaen el Jericho
11 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Nekromanta
Üzenőláda : Értékelés vezetői munkáról Tek4e285117af53d6454199

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 1:41 pm

Ezt a fórumot azért hozom létre, mert szeretnék némi visszajelzést adni, hogy én mint igazgató kit hogyan látok, illetve Cir véleményét is kikértem. Ezen nem kell megsértődni, segítő szándékkal teszem, de úgy vélem, hogy nem mindenki van tisztában a saját értékeivel, míg mások kifogást kifogásra halmoznak.

Gavrilt, Shawnt, és Christ nem tudom értékelni, lévén szinte egyátalán nem vesznek részt a vezetőségük életében, maximum ritkán, főleg beszélgetés szinten.

Allidon:
Pierre/Andréa: nagyon régi motoros vagy, örülök neki, hogy végre eljutottál talira is. Emberileg nagyon kedvelünk téged. Jó, hogy folyamatosan tudsz lenni, habár nem túl nagy hatásfokkal. Elhiszem, hogy a szüleid nagyon befognak, de órákon alig vagy, elfelejtesz dolgokat, és a szerepjátékon pedig csiszolni kell, ezen remélem a kariváltás segít. Próbálj meg többet lenni programokon, és kreatívan játszani. A mesélőid nagyon jól sikerült, ezt hasznosítsd, és ismerkedj meg más szakos emberkékkel is. A heti 2-3 játék tőled sajnos nagyon vérszegény.
Emily: Örülök neki, hogy useresen is aktív vagy. Remélem lassan rendeződnek az egészségügyi gondjaid. Vezetőként nekem bejön, hogy más szakos diákokkal is játszol, ismerkedsz, csak kérlek lelkileg próbálj meg erősebb lenni, mert ha már most ilyen komoly problémáid vannak, akkor mi lesz veled felnőttként? A másik, hogy légyszives próbálj jobban figyelni a vezetői dolgokra, nem átsiklani a hszek tartalma felett, figyelni az órakiírásokra.
Rosemary: annak örülök, hogy órákon, progikon jelen vagy, de nálad is sajnos figyelmetlenségeket látok. Elég jól le vannak írva a neza szabályai, elég sok régebbi moderátor van, akitől segítséget kérhetnél, és mégis nagyon sok nálad a logikátlanság. Ha ezeket tudod fejleszteni, és jobban odafigyelni, akkor nem lesz gond.
Kat: már te is lassan veterán kezdesz lenni, nálad nagyon hiányolom a találkozókat. Nem létezik, hogy egyetlen találkozóra sem jöhetsz el. Ezt meg kéne oldani. A mesélői teszt nálad nagyon rosszul sikerült, de úgy látom, hogy a szerepjátékod viszont ennél sokkal jobb. Ami nem tetszik az az utólagos bocsánatkérés, miután eltűntél. Ilyenkor lehet egy fél soros üzit írni, vagy smst Cirnek. Ez sem megoldás, hiszen a jelenléti ívbe előre érdemes tervezni, de jobb a semminél.

Belsirion:
Elendil: az jó, hogy useresen próbálsz aktív lenni, illetve belefolyni a vezető döntésekbe, de továbbra is rossz úton jársz a szakvezetésben. Egyre inkább fogy a szak, ahelyett, hogy nőne. Clarissa és Belnis munkája két forintot nem ért, nem tudom, hogy miért kellett őket ilyen sokáig megtartani. Már kaptok embereket, mégsincsenek kinevelve vezetőnek. Megbeszéltük, hogy mekkora aktivitás kell egy szak fellendítéséhez, ennek az 5-10%-át látom nálad. Más szakos programokra nem jársz, nincs multid, és csak a kifogás, a sok sok kifogás. Látod, hogy senki nincs fent, és lazán elmész az oldalról. Így az életben nem lesz változás. Ahogy mondják, ebből nem lesz énekeshalott. Sosem játszol senkivel, csak belsisekkel, egyátalán nem vagy a nezás közösség tagja. Őszintén szólva akkor nem csoda, ha elhúzódnak az órák, értelmetlenek a mesék, mert te magad sem jársz, így nem lehet megtanulni a folyamatot. Mi adhatunk belsiseket, más is játszhat belsisekkel, de amíg ez az 5-10% marad, addig ez csak romlani fog.
Estera: te is nagyon régi tag vagy, és becsülöm a kitartásod. Neked is azt mondom, mint Elendilnek, hogy alig jársz közösségi programokra, useresen egyátalán nem vagy aktív. Tudom, hogy messze laksz, de így az életben nem leszel a neza igazi tagja, hogy sosem jössz el. A neza nem egy fórumos játék, hanem egy ifjúsági klub. Más szakosokkal te sem játszol, nem tudom, hogy kivel hogy tartod a kapcsolatot, de én még nem nagyon hallottam senkitől, hogy Estera tök jól elmagyarázta. Szóval szerintem kicsit jobban be kéne osztani az időd, mert ez így jelenleg nagyon nem jó, és kinevelni vezetőséget.

Eramir:
Rosetta: azzal sosem volt gond, hogy mennyire toborzol, mert elég sok ismerősöd itt van már, és erás. Meg szoktál prefiskedni. Nálad sok esetben az önállóságot hiányolom. Nem nagyon veszel részt oldalvezetésben, és még az egy szem felvételiztetés alól is kihúzod magad. Még az is jobb lenne, ha időnként tanácsot kérnél tőlem, mert mindig tudok segíteni, mint Ash és Niko kinevezésében, tehát nem sopánkodni kell, hanem szólni. Sok esetben részrehajlást érzed benned a saját szakod iránt, ami nem fair, hiszen egy szakvezető oldalvezető is egyben, nem csak a saját diákjai léteznek a számára. Ha Cir így állna hozzá a nem allisokhoz, akkor nem lennének kép berekások, és még jó pár dolog. Emberileg aranyos vagy, és szoktál is minket keresni, de ne mindig azt nézd, hogy neked, vagy az erásoknak mi a táp, és mi a nem táp. Mert például akkor nem volt gond, hogy kevés diákot kap az alli. A mesélőiben te nyertél, jó lenne ha ezt a tudást tudnád hasznosítani is.
Laura: Nagyon nagyon kedves vagy számunkra, és jó érzés, ha foglalkozol velünk. Ámde. Amiről már többször beszéltünk, lehet, hogy számodra vannak dolgok, ami alap, de azért jó érzés, ha megköszönsz dolgokat, nem pedig csak azt mondod egy tanmenetre, amivel Cir dolgozott, hogy megnézem. A programokon és órákon változó, hogy vagy-e, legtöbbön végülis igen. A mesélői teszted is szuper lett, gyakorlatban mégis vannak még hiányosságok, ezt gyakorolni kéne. A prefi munkát illetően úgy látom, hogy a kedv is bejátszik néha, és sokszor inkább Jackkel játszol, pedig az eránál azért még vannak nagy lemaradások. Szóval csak így tovább, de nagyobb odafigyeléssel, és ne csak akkor segíts nekünk, ha kérdezel, hanem lehetnek önálló ötleteid is.
Bella: Hát sajnos nagyon keveset vagy, viszont amikor igen, akkor szorgalmasan órára és progira jársz, házit írsz. Emberileg hatalmas kincs vagy, ezért csak köszönetet tudunk mondani, és remélni, hogy tudsz valamikor többet lenni.
Niko és Ashley: mivel ti még csak most kerültetek be a mókuskerékbe, ezért nem tudok értékelni, csak javasolni. Egyeztessetek, hogy mikor ér rá a másik, hogy ne egyszerre tűnjön el a szak. Jó, hogy jártok órára és progikra, fontos, hogy más szakos diákokkal is játszatok ti is, ne csak erással, és Niko ez rád vonatkozik, ne csak azzal a 2-3 jóbaráttal, hanem te is próbálj meg ismerkedni.

Naxi:
Jack: elhiszem, hogy jársz mindenfelé, mint cserkészet meg barátai, de már hallottam tőled olyat, hogy majd Ariék itt vannak. Nem, ez nem megoldás. Te vagy a szakvezető, neked kell figyelni a dolgokra. Én elhiszem, hogy sok a dolgod, de ezt tudtad akkor is, amikor felkértelek. Szóval légyszives próbálj meg ide koncentrálni, figyelni a szakod vezetőinek dolgaira, és nem Jack, nem Noah karival beírkálni, mert még mindig Safira az szv karid, hiszen ez egy useres fórum. Ha néha lusta vagy átjelentkezni, hát legyen, de azért Safira legyen látható gyakran. Határozottan fejlődtél logikai érzékben, a kártyában nagyon büszke voltam rád. Csak még mindig vannak ilyen odafigyelési dolgok, és valljuk be, egy 17 éves hölgytől, aki itt van a felnőttévállás küszöbén, egy bocsi-bocsi már nem elfogadható. Tessék odafigyelni a felvételiztetésre, mert szakvez meló. És tudod, nem ötletsipka kell, hanem idő ráfordítás, és megvalósítás.
Ari: hát rád túl sok rosszat nem mondhatok. Lényegében részt veszel mindenben, órára jársz, házikat írsz (bár idén ezt neked már nem lehet) progikon és meséken vagy, és végzed az összes tanításos dolgot. Emelett még velünk is játszol és segítesz amiben tudsz. Mesélőként is csak jót mondhatok, nem véletlen, hogy a te véleményed szoktam sok tekintetben kikérni. Nagyon sokat fejlődtél felelősségben, sokkal kevesebbet durcizol mint régen, és nagyon szépen összefogod az oldalt. Gratu!
Susan: nagyon aranyos leányzó vagy, jó moderátor, és még táborba is jöttél végre, meg felőlünk is érdeklődsz, remélem ez így marad. Nagyon aktív vagy, ezért nem szeretem, amikor magadat ostorozod. Szóval csak így tovább, már persze a jó részét illetően.
Chleo: Ez már a második pályafutásod, mert régebben voltál vezetői tag. Szuper, hogy ennyire aktív vagy, jársz órákra, és minden, maximum a useres aktivitást lehetne növelni, remélem összejön mielőbb. Ezúton Elisavetát leváltom, mert értelmetlen, hogy prefektus úgy hogy nem csinál semmit, emellett pedig téged előléptetlek prefektusnak. Külön fontos dolog, hogy nem csak naxisokkal, hanem az egész nezával jó viszonyt ápolsz. Amit múltkor beszéltünk, azt ne felejtsd el. A szakok problémáinak megoldása az igazgatóság feladata (én és Cir) nem pedig a szakvezetőké. A szakvezetők kontrolálják a szakukat, és nekünk jelentenek, de nincs jogosultságuk egy más szakos diák segítségéről dönteni. Ilyen esetben mindenképpen hozzánk kell fordulni.
Gaea: te is nagyon aktív vagy, ami jó, mert örülök neki, hogy eljárkálsz órákra, progikra, minket is ismersz. Amit nem rég írtam, az fontos, hogy tessék átlátni az oldalt, és nem feltétlenül azon aggódni, amit nem tudsz, hiszen ami nincs, az azért nincs, mert nem láttuk értelmét. Emberileg is egy nagyon jó fej hölgyeményt ismertünk meg benned, köszönjük a munkádat.
Jana: Nagyon jó fej vagy, és nagyon kedvellek. Szerintem jók az ötleteid nagyon, nem véletlenül lettél év szerepjátékosa. Ámde. Két dolog. Az egyik, hogy próbálj növelni a vezetői hatékonyságodon, mert szinte sosem látlak prefi munkát végezni, és utána pedig mentegetőzöl. A másik, hogy bár ötletes vagy, de szerintem nagyon nem jól játszod ki a nekromantát, ezt már több helyről hallottam, persze nem ilyen fúrás szinten. Szóval picit próbálj szerintem változtatni, a harcosos dolog szerintem sokkal megvalósíthatóbb volt.

Kérném, hogy ha elolvastátok a dolgot, mindenki reagáljon a saját részére valamit.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 1:46 pm

Nagyon szépen köszönöm a véleményt, igyekszem is rászolgálni, és megmaradni ezen a szinten, vagy esetleg fejlődni. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 1:57 pm

Köszönöm a véleményt és a kinevezést is ( : Megjegyeztem, legközelebb ha ilyen lesz, rögtön hozzátok fordulok, ha úgy látom, van rá időm^^ Am a useres aktívságot illeti, mondtam, hogy hajtok a táborra, bár szerintem idén még nem fog összejönni.. :/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 2:04 pm

Én teljesen jogosnak tartom a véleményt, és egyet értek vele. Hajlamos voltam sokszor inkább hülyeséget beszélni, minthogy utána nézzek... Ez megszokás volt. Sajnos.
Amin tudok, megpróbálok változtatni, és igyekezni fogok eleget tenni ezeknek a dolgoknak. Habár hozzáteszem, hogy nem tudom, hogy ezekre mikor kerülhet sor, mikor lesz rá idő. Amennyi van, azt minden esetre itt töltöm, olvasgatok, ha mást nem, és nincs játszótárs, akkor itt olvasgatok sokkal régebbekre is vissza, elvégre mindig lehet újat tanulni.
De ettől függetlenül én szerintem teljesen reális ez a felállás, amire rátapintottál. Sok feladat vár, és sok minden jött egyszerre. Ennek próbálok ura lenni, immár azt hiszem két hónapja, vagy lehet, hogy kicsit több, nem tudom.
És jó ötletnek tartom, hogy kiírtátok, így legalább tudom, hogy miken kell változtatni, és mit kell pótolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 2:18 pm

Egyet értek a véleményezéssel, persze ez még nem túl sok, de friss emberke vagyok megint. Próbálkozom más embereket is cserkészgetni, nem csak erásokat, szóval ezen a téren nem lesz gond. Fejlődnöm még iszonyú sokat kell, de töretlenül próbálkozom ezzel is.^^ Useres aktivitáshoz annyit, hogy egyenlőre biztosan nem tudok táborba, meg talikra eljárni. Hogy miért az nagyon egyszerű. Ugye ott a suli. Ez még nem lenne gond. A nagyobb probléma itt a táncedzéseimmel vannak. A hétvégiekkel. Hét közben fix időpontja van a csoportunknak, meg nekem még külön is, ám a hétvégéi az edzőmnek nagyon húzósak. Melózik a tánc mellett, koreográfiákat is valamikor ki kell találnia, ráadásul sokszor hív föl, hogy csúsztassunk vagy éppen hozzuk előrébb az edzést. Tehát e téren azt mondanám, hogy ez az év biztosan kihúzva. Talán jövőre összejön a dolog....:/
Vissza az elejére Go down
Katherine Mary Black
Diák
Katherine Mary Black


Főkarakter : pasztor_bianka@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1963
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Jos

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 2:30 pm

Igazatok van...talira vagy táborba nagyon-nagyon szeretnék eljutni és addig fogom anyuékat nyüstölni még el nem engednek(mondjuk a tábor elég anyagi dolgoktól függő, de próbálok spórolni)
A mesélői teszt tényleg szörnyen sikerült...örülök, hogy a játékomat nem tartjátok annyira bénának mint én ^^
És mostantól előre fogok szólni, mert mamám iskola időben nem nyaggathat(és ezt tudja) most nem fogok utalógosan bocsánatot kérni, mert leesett, hogy az őrületbe kergetlek vele titeket Embarassed szóval teljes gőzzel megpróbálok változtatni ezen ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 4:53 pm

Prefi munka: Igen tudom. Azt is mondtam, hogy az augusztusom nagyon durva lesz, és akkor nem is igazán lehet rám számítani. Mindazon által próbálok ráerősíteni így a prefektusi dologra. Nem áll szándékomban magyarázkodni, így ismételten nem teszem. Smile A jövőben megpróbálok dolgozni.

Nekromantás dolog: Ooookés. Sosem mondtam, hogy tökéletesen játszom a nekromantát. Illetve... játszanám én a nekromantát, ha lenne már olyan varázslat, ami igazán arra megy rá, hogy halottakkal manipuláljunk. A Harcos rész csak addig érhető el a fegyvertáramban, amíg nem tudom magam normálisan megvédeni sötét mágiával. Az utóbbi időben is szerintem elég keveset került elő a katana. Lassacsakán csak mint jelkép marad az oldalán. A mágiakorlátozással pláne lassan eltűnik. De amennyiben valóban úgy érzitek, hogy nem nekromantának való jellem Jana, akkor átírom a dolgait, és változtathatunk. Én kompromisszum képes vagyok. Smile
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 4:59 pm

Köszönöm szépen a kritikát, és a dicséretet egyaránt. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, és még rengeteg tanulnivalóm van a meséléssel kapcsolatban. Igyekezni fogok, és mostantól többet leszek órákon és prgikon is. Prefimunkához pedig annyit, hogy sokszor elutasítanak, és ezért nincsen mindig kedvem játszani, mert rossz érzés. Ezért játszom inkább veletek, Chleoval, vagy Jackkel, mert ti nem szoktatok visszautasítani ^^
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Mutatvanyos
Üzenőláda : Értékelés vezetői munkáról Tek8a2b851

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 5:24 pm

Gyaaajjj. Ígérem fogok reagálni hosszan, szépen, értelmesen, de most mennem is kell, csak annyit akartam, hogy átolvastam, és köszönöm a pozitívat, meg megértem a negatívat is, mert a látszat tényleg ezt mutatja, deee, majd hosszan fogok válaszolni, hogyha lesz rá időm. Holnap, legkésőbb holnapután. Valamikor csak lesz időm :S
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 5:36 pm

Köszönöm, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok rólam. Smile Igyekszek ennek továbbra is megfelelni amennyire csak tudok, és igyekezni fogok, hogy jobban átlássam a dolgokat. Bár bevallom őszintén, ez sosem tartozott az erősségeim közé, de igyekszem megtenni ami tőlem tellik. Smile ... És az ötletelésért ezúton is bocsi. A visszajelzés iszonyat jogos, számomra pedig nagyon fontos dolog. ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 5:53 pm

Picike offocska^^": Azért Lau, mert mi szeretünk téged, és a sima erások meg nem ismernek, és nem tudják, hogy milyen kis gonosz vagy Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 6:05 pm

Köszönöm szépen a pozitív értékelést. Igen, tudom, keveset vagyok, vagyis voltam, de ugye eddig a munka miatt. Most itt a suli, de órarendemet nézve egyáltalán nem lesz rabszolgahajtás, szóval tudok majd többet is lenni és teszek azért, hogy a pozitív vélemény továbbra is fennmaradhasson. Van még mit fejlődnöm, szóval igyekezni fogok. És különben sem tartoztok köszönettel, én vagyok nagyon hálás, hogy van az oldal és hogy a részese lehetek!
Vissza az elejére Go down
Andréa Bontavier
Diák
Andréa Bontavier


Főkarakter : nezapierre@hotmail.com
Hozzászólások száma : 213
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Vandor

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 6:23 pm

Taliinak én is nagyon örültem, nagyon jó volt köztetek lenni, kicsit kiteljesedett ezzel nekem a Neza. Szóval nagyon köszönöm az eljutásba való segítséget támogatást és a szeretet amit tőletek kaptam és megerősített hogy mennem kell. Nos hát igen én is azt érzem, hogy a hatásoságommal van baj. Úgyhogy igyekszem amikor itt vagyok mindent bevetni gőzerővel, hogy hatásosabb legyek nem csak itt ülök és nézek. Igazából több időt lhetetlen lenne a nezával töltenem, de szerintem, ha sikerülne javítanom a hatásomon a jelenlegi idővel sokkal többre lennék képes. Úgyhogy ezen megpróbálok változtatni remélem minnél nagyobb sikerrel. nos hát órák sajnos nekem rettenetesen rossz időban vannak. :S Valószínű én vagyok rosszul beállítva. Jelenleg a mágiaágakkal bajlódok nagyon nehezen megy, de remélem azért csak sikerül összedobnom és akkor órapótlásokkal tudok foglalkozni. Szerepjátékos tudásom, tudom, hogy nem túl hatalmas, de én is remélem, hogy az új kari segíteni fog. Illetve megpróbállok majd időt szánni arra is minnél többet veletek meg jobb szj-esekkel játszak, hogy valami rám ragadjnon. Ebbe már tőletek rengeteg segítséget kaptam amit nagyon köszönök és igyekszem jól kamatoztatni a tanácsokat. Programokra igyekszem majd minnél többet járni meg hatásosabban szerepelgetni ott is. Heti 2-3 játékon igyekszem változtatni. Köszönöm az értékelést, mert rengeteg jótanács lakozott az építő kritikákban. Smile
Vissza az elejére Go down
Safira Desierto
Tanár
Tanár
Safira Desierto


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Jos
Üzenőláda : Értékelés vezetői munkáról Tek4e3ee53d85cd40078862
Nagy utazás

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 6:30 pm

C'est la vie. Ha tudnám előre a jövőt, akkor minden bizonynal máshogy döntenék, de, lévén ez az első végzős évem, ezért nem tudom, mi vár rám. Mondtam, hogy igyekszem lenni annyit, amennyit tudok, és nem eltűnni, mint mindenki végzős évben, meg nem keresni kifogásokat. Az agyam szelektív, ha valamit felírok, akkor emg azt felejtem el megnézni. Fejlődőképes vagyok, és fejlődtem, de ez nem gyors folyamat. Köszönm Kaen, meg akkor Cir is, ha az ő véleménye is benne van, a szép szavakat, mint látjátok, megy a szekér, csak nem suhan. Igyekszem, próbálkozom továbbra is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 6:56 pm

Na elolvastam ezt is.Smile És nagyon szépen köszönöm:) Én is örülök, hogy megismerhettelek titeket meg minden.Smile És akkor próbálok ilyen maradni^^
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Értékelés vezetői munkáról Tek4e27fab884a0f7141642

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeVas. Szept. 05, 2010 8:08 pm

Köszönöm a kritikát! Igyekszem egyre többet játszani más szakosokkal is. Kicsit belefeledkeztem abba, hogy mindig belsisekkel játszok (akikkel meg nehéz, meg nehéz is utolérni őket) és nem annyira az élvezet miatt játszottam már. Aztán nemrég játszottunk Atanassal és rájöttem, hogy mennyire jó játszani. Ma is volt ugye az Allamir. Úgy sajnáltam, hogy közbejöttek dolgok, pedig maradtam volna. Amíg voltam, addig nagyon élveztem. Most már úgy hiszem tudom megint élvezni a játékot és ezáltal pozitívabban állni a belsisekhez is. Törekszem majd arra, hogy pl hívni 3-as játékra más szakosokkal belsiseket is és ahogy írtam vezetőibe, useresen jobban bevonni mindenkit, hogy legyenek önálló játékosok a barna szakon is.
Nagy hibám továbbá az, hogy emberileg, kötődök valakihez, akkor nem tudom objektíven megítélni és nem mindig választom szét a vezetői szerepet a useresen jó viszonnyal. Ezért is voltak a lányok kinevezve sokáig. Sajnos nem jó, hogy csak ketten vagyunk, de amit tudunk, igyekszünk megtenni.
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Értékelés vezetői munkáról Tek51929104bc04c3747685

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 2:20 pm

Na ide is eltaláltam. Smile Igyekszem minél hamarabb kilábalni a problémáimból, és remélhetőleg sikerülni is fog hamarosan. Azt viszont megígérem, hogy figyelmesebb leszek, mind a HSZ-eket illetően, mind a dátumokat, meg úgy összességében megpróbálok mindenre figyelni. És köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Értékelés vezetői munkáról QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 2:32 pm

Húha. Eljutottam odáig, hogy reagáljak xD
Rendben, értettem és vettem a dolgokat, bár az igaz, hogy én még nem vagyok végzős, de iszonyúan bele kell húznom a tanulásba. Viszont, ha rendszeresen tanulok, akkor ugye marad több szabad időm is, és mindenképpen próbálok annyi időt szakítani annyi időt a nezára, amennyit csak tudok, és jobb prefektusi munkát végezni, mint még anno. Szóval köszönöm a bizalmat, és igen, Kaen, igazad van, töb kapcsolatot kéne kiépítenem, de dolgozok rajta Smile
Vissza az elejére Go down
Estera Linnet
Diák
Estera Linnet


Főkarakter : lizzyke1@citromail.hu
Hozzászólások száma : 3370
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Harcos
Üzenőláda : ˝Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'˝


Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeHétf. Szept. 06, 2010 6:03 pm

Ez egy elég pozitív értékelés volt Razz Meglepődtem. Köszönöm. Igyekszem mindent megtenni itt fent a fórumon, de useresen sajnos a közel jövőben sem fogok tudni aktivizálódni. :/

Megjegyeztem hol kéne fejlődnöm, javulnom, igyekszem majd, amin tudok, változtatni.
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Értékelés vezetői munkáról Mutatvanyos
Üzenőláda : Értékelés vezetői munkáról Tek8a2b851

Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitimeKedd Szept. 07, 2010 6:35 pm

Nyah, a válasz, sajnálom, hogy idáig húztam :S Remélem miattam nem csúszott sokat.

Igen, toborozni régebben igyekeztem, és csak reménykedek, hogy valamit használt, habár utólag kiderült, hogy még Andi sem az én érdemem O.O Mindegy. Igazad van, mert én az a típus vagyok emberileg, akit irányítani kell, régen én is irányítottam, az egész osztályt, dököt, de valahogy egy év alatt - míg átkerültem általánosból gimibe - kveszett belőlem minden ötlet, hajlam. Próbálom visszahozni, és önnállósulni, de tudom, hogy már túl régen próbálkozom, és túl lassan haladok. Részrehajlást én nem szoktam szakosan tapasztalni magamon, maximum alapvető dolgokat, minthogy marathonon annak szurkolok, akit kedvelek, de úgy sincs beleszólásom, hisz a szurkolás az szurkolás.
Mesélésbe most nem tudok belekezdeni, a hónapban ugye Arra fogok ráhajtani, amit a kúrában olvashatsz, és egy mesélést, ha nagyon muszáj be tudok vállalni ugye Jack mellett. Úgy látszik ez a mi havunk.
Összegzééésül. Én nagyon imádlak titeket, és amikor vagyok, akkor igazán igyekszem. Globális ötletelés, mesélés, önállóság, és ha ötlet van, ha nincs, tanácskérés. Vettem, feljegyeztem, igyekszem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Értékelés vezetői munkáról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés vezetői munkáról   Értékelés vezetői munkáról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Értékelés vezetői munkáról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: