Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Gyakorló terem Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Gyakorló terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Gyakorló terem Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Gyakorló terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Gyakorló terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Gyakorló terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Kalandmester
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Gyakorló terem I_vote_lcapGyakorló terem I_voting_barGyakorló terem I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Gyakorló terem

Go down 
+64
Hiroshi Haku
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Jamie Arkhmenien
Hope Mathis
Lismine Lockwood
Sophie Lee
Shuang Zhen
Anelie Mei Xi
Enrathol Dorhead
Alise Ellwood
Elijah West Price
Solomon Reed
Jared Novarro
Jarod Cortez
Celia D'cruze
Adam Kerphina
Mila Zelenkova
Hikaru Tudor Patrik
Anita Radoslava
Lyra Baker
Artemis Taylor
Cat R. Morgan
Radomir Waylan
Evangeline Elovics
Jay Monroe
Alexandra Voltano
Deyan Serenity
Isabella Newton
Laura Wylee
Alfons Gerard
Eldunary Aysa
Nicolas Demerest
Penelope Waylan
Lianne Luoris
Xerxésia Clearwater
Sehrezat Dorime
Nemir Growal
Gary Shazzox
Rory L. Milborrow-Quenell
Maria Thekla
Emily Kyra Beawer
Teodora Yana
Cain Zephyron
Regina Ruosin
Madeleine Mayeul
Yeo Jung-hwa
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Játékmester Allidon
Lina Wierro
Concordia Xanto
Luna Eduarda
Liloo W. McNamara
Katherine Mary Black
Phionella Amberessus
Hua Xiangfeng
Senilla Rachel Roseberg
Sepp Dierk
Kalandmester
Rosetta Waylan
Dave Savile
Loretta Q. Alvord
Sylvia Grozda
Nikorina Grozda
68 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Gyakorló terem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 5:29 pm

* Egész sokan vannak a gyakorló teremben még ebben a késői órában is, úgyhogy minél hamarabb le akartam lépni. Sosem szerettem az ember tömeget,túl... hangosak mint mindig. A kijárathoz is ki kellett kerülnöm pár embert, jól lehet ezért nem vettem észre az alacsony Anainát mert takarásban volt. Én nem félek attól, hogy letarolnak, ritkán fordul elő.. inkább soha, de Anaina olyan elesettnek tűnik ebben a gyakorlóteremben. Ezért gondolta, hogy eltévedt, és erre rá is kérdeztem. A kardomat visszacsúsztatom a helyére és azt hittem már minden rendben van, azonban a pálcám vége furcsán füstölt. Sötét szemöldökeim a magasba szöknek. A füstje határozottan büdös.. Mintha, kigyulladt volna valami, vagy odaégettem volna a reggeli rántottát. Igen pont olyan, reggel már éreztem hasonlót.*
- Nem értem.. * Zsebre vágom inkább, ne is lássam.*
- Sosem szerettem a pálcát. * Mosolygok Anainára, aztán megpaskolom oldalamon lévő hű társamat.*
- A karddal legalább biztos a találat és nincs semmiféle illúzió.. Csak vér. * Látom, hogy mulatságosnak találja a sikertelen próbálkozásomat az utolsó átkommal.*
- Direkt volt.. De tényleg. * Vonom meg a vállam, de az arcomon megjelenő mosolyból láthatja, hogy nem egészen úgy képzeltem a dolgot. Anaina szeme olyan mint egy riadt őzikének aki mindjárt elmenekül. Már majdnem mondtam neki, hogy ne féljen tőlem, magas vagyok és széles de nem a vadász akitől meg kéne riadnia. Vagy a sok ember zavarta meg őt is, vagy a földön heverő üres kardtok billentette ki az egyensúlyából, de megbotlott. Utána kaptam ő pedig a vállam után, úgyhogy végül is nem ért földet, azonban a pozíció túl meghittre sikeredett és ő pár másodperc után elhúzódott.*
- Szia, Anaina. Úgy szintén örülök, hogy látlak. * Sápadt bőrén mintha pírt látnék megjelenni, ez csak is az előbbi érintés miatt lehetett.*
- Gondoltam, hogy nem direkt keveredtél erre. Nos én éppen távozni készültem. * Bíbelődök még egy kicsit a mellvértemen lévő csattal, de aztán feladom. Engedem, hogy belém karoljon és együtt elindulunk kifelé, út közben még arrébb rúgom az olcsó kardhüvelyt. Aki ilyet hord az oldalán nem csoda, ha itt felejti a földön. Az edzéstől még mindig lihegek kissé, most valószínűleg zuhanyozni mennék, ha nem futottam volna össze Anainával.*
- Séta a fürge patakhoz?  * Biztosan a kedvére lesz, ugyanis ilyenkor este már hidegebb van.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Gyakorló terem Vandor
Üzenőláda : Gyakorló terem Tek51118c920f5224178357

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 5:07 pm

*Döbbenten állok a Gyakorló terem ajtajában, és néhány lépést beljebb is megyek, hiszen nem akarom, hogy valaki letaroljon, hogyha esetleg benyitna. Döbbenten, izgatottan pislogok Exan-ra, ak karddal a kezében cspaásra készen áll a bábú előtt, ami lassan újranöveszti a fejét és néhány másodperc múlva már harca készen áll a fél tünde előtt. Még egy utolsó átkot sóz a bábúra, mire zöldes lánggal kezd el égni a baba, de úgy tűnik, hogy kárt nem tesz benne. Talán valami elterelő bűbáj, vagy ilyesmi. Látványosnak azonban mindenképp látványos, szóval halovány mosolyra húzódik az ajkam, amikor a fiú nekem ütközik. Gyorsan a válla után kapok, hogy ne essek el, és el is pirulok a hirtelen értinsére.*
- Exan. Szervusz! *köszöntöm kissé ijedt pillantással a fiút és hátrálok néhány lépést. A kezdeti ijedtséget felváltjaz öröm, hogy újra találkoztunk a fél tündével, és megcsillan szürke szememe.*
- Örülök, hogy találkoztunk. *kontrázok rá a fiú megjegyzésére. Körbenézek, majd már éppen nyitnám a számat, hogy megkérdezzem, hogy mire is gyakorol, de a fiú gyorsabb. Kcst elhúzom a számat és elpirulok, ami sápadt bőrömön eléggé feltűnő jelenség.*
- Hát... Hallottam a csörömpölést. Még soha nem jártam itt, és nem is hiszem, hogy olyan sűrűn szeretnék. *nézek a bábúra, ami már nem ég, de hívogatóan ácsorog a terem közepén.*
- Sétálhatunk egyet. *mosolygok biztatóan, hívogatóan a fúra, és hogyha engedi, akkor lágyan belé karolok és megindulunk kifelé a birtokra.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Gyakorló terem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 4:58 pm

* Már több órája edzhetett a gyakorlóteremben, úgyhogy most már alaposan kifárasztotta magát. Annak ellenére, hogy annyira nem volt meleg az edzéstől alaposan felhevült és félre állt, hogy átadja a mögötte álló diáknak a bábút. Le akarta venni magáról a formázott fekete mellvértet, érzi, hogy az alatta lévő fehér ing nedvesen tapad a mellkasára. A bőrvért utolsó csatjával bajlódott, aztán beletörődve a vállára vetette a táskáját és indulni akart vissza, hátha most már beengedik a szobába. Jó móka, ha kizárják a másikat, de ne több órára. Pálcával a kezében indul a kijárat felé, közben még egy utolsó átkot szór az egyik szabadon hagyott madárijesztőnek tűnő bábúra. Zöld tűzörvény égeti, bár kárt nem tesz benne, de legalább elég látványos.*
- Baladash Malanoria. * Szitkozódik egyet tünde nyelven és miután megfordul majdhogynem beleütközik Anainába.*
- Ohh Anaina.. Rég láttalak. * Valahogy nem tudta összehozni a képet amint a lány megszállottan átkokat szór a bábú rengetegbe. Valamiért másmilyen kép alakult ki benne róla. Olyan kép ami sokkal inkább dukál a bájos kinézetéhez mint egy elszánt harcos asszonyhoz. Rámosolyog, aztán kissé végigméri.*
- Nem éppen harchoz készültél. Véletlenül nyitottál be igaz? * Kérdi és ha a válasz igen, akkor vele együtt elhagyja a labirintust.*
Vissza az elejére Go down
Anaina Elermin

Anaina Elermin


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 27
Kaszt : Gyakorló terem Vandor
Üzenőláda : Gyakorló terem Tek51118c920f5224178357

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 4:26 pm

*Sajnos az idő kezd egyre hidegebbre fordulni, ami valamiért jó kedvre derít. Habár szeretem a meleget, mégis a hideg az én társam, hiszen mégis csak az észak sarkról jöttem, ahol a hideg, a hó és a jég az úr. A havas tájakon, a hideg, jeges időben érzem otthon magam és örülök, hogy immár nem mosolyog meg senki azért, amiért vastag, béléses csizmában járom az iskola területét. Habár a nyáron persze lekerült rólam a budás lábbeli, nem szívesen váltam meg tőle akkor sem. Most a néhány szandál és topánka a szobám egy rejtettebb zugában várja, hogy következő nyáron újra elővegyem és leporoljam jövő nyáron. Most egy hosszú fehér kötött garbóban vagyok, a szokásos szürkés-világos kék csizmámban és egy farmerban. Vállamon egy szőrmés, bőrből készült táska, melyben néhány fontos kellék van a sétálgatáshoz: néhány könyv, ital, néhány rágcsálni való és szendvics, valamint a pálcám. Nyugodtan telt a mai napom, nem volt ma gyakorlat sem, amit kicsit bánok, hiszen nagyon szoktam élvezni ezeket az órákat, amiket a diáktársaink tartanak. Sokkal élvezetesebb és izgalmasabb, mint amiket a tanárok tartottak. Rajtunk áll vagy bukik a feladat, és bizony nagyobb felelősség is. Ahogy lassan sétálgatok a Déli-szárnyban, furcsa csattanás üti meg érzékeny tünde fülemet. Felvonom a szemöldökömet és habár enyhe félelemmel, még több kíváncsisággal a szívemben követem a hangot, majd állok meg a gyakorló terem előtt. Nem biztos, hogy pont ide való vagyok, de mégis kíváncsian nyomom le a kilincset, hogy belépve egy régi ismerőst, Exan-t pillantsam meg. Csodálkozva meredek a fú feszes, határozott, mozdulatlan testtartására, ahogy támadó állásban áll, tekintetét a bábúra szegezve. A fényes kardon megcsillan egy pillanatra a lámpa fénye, és kimeredt szemmel, csendben figyelem és várom a határozott lesújtást a bábúra.*
Vissza az elejére Go down
Exan Frostburn

Exan Frostburn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 110
Kaszt : Gyakorló terem Harcos
Üzenőláda : Elovics kisasszony! Very Happy

Remélem jól vagy, és szépen alakult az életed az ezer év alatt, mialatt nem beszéltünk!

X

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 4:20 pm

- Flippendo * Robbanó átok csapódik az első bábuhoz, mely darabokra hull, mint egy szénából összetákolt madárijesztő, majd összeáll újból célpontot kínálva bárkinek. Ha az ember ki akarja élni a dühét akkor jó ezzel szórakozni. Exan csupán gyakorolni jött le, hiszen olyan ritkán veszi a kezébe a pálcát, hogy még a varázsigék kiejtése is furcsán hangzik a szájából, nem hiába lóg az oldalán a kard. Egy két igét elvét, avagy nem úgy sikerül a várt hatás, úgyhogy már nyúlna is kardjának markolatáért, de aztán mély levegőt vesz, elvégre most a pálcát gyakorolni jött, nem hagyatkozhat mindig a pengére, ezt már tapasztalta. Még pár varázsigét oszt, mire rájön, hogy ez nem az ő asztala, egyszerűen lenyakazza a bábút, aminek lassan csúszva esik le a feje a földre és gurul Exan lába elé.*
- Hm.. * Egész szép vágás, Belwar talán meg is dicsérte volna, ha látja, csak most nincs itt. Megvárja amíg újból összeáll a célpont addig fekete sörényét összefogja egy bőrszíjjal. Lazán megpörgeti a kezében a kardot és vészjóslóan megközelíti a bábút, hogy rásújtson, hacsak valaki nem szólítja meg.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Gyakorló terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:28 pm

* Eva összeszedi a pengéket és épp újrakezdené a célba dobást, mikor valaki benyit a terembe. A véla hátrapillant a válla felett, hogy lássa kihez is van szerencséje. Nem túlzottan ismerős neki a lány aki megzavarta ezen a kései órán, de hamar megtudja a nevét. *  -Evangeline Elovics. * Válaszolja tömören, s ajánlatát hallva a táskájához lép, beleteszi a pengéket majd kiemeli belőle a pálcáját és a csontdarabot. Ezt mindig is ki akarta próbálni a szőkeség. * -Rendben, ha akarod, párbajozzunk. * Távolabb lép Patricetól pálcáját a csonthoz érinti. * - Callus Ferrum! * Hangzik el a varázsige, minek következtében a csontból ostor lesz, mit a szőkeség maga körül kezd el forgatni készen arra, hogy lesújtson vele. Másik kezében pálcája, mivel ha kell védekezhet. S a barna lányka igazán jól ki is kerüli a csontfegyvert. Az persze az első találat után eltűnik, így Evangeline fedezéket keres egy átok elől. Majd ahogy kifordul a bábu takarásából egymás arcába szegezik a pálcát. * -Azt hiszem ezt nevezhetjük döntetlennek. * Vélekedik Eva, s miután ebben megegyeznek mindketten a hálókörletek felé veszik az irányt. *
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Patrice Deveraux
Diák
Patrice Deveraux


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Gyakorló terem Nincskaszt

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:17 pm

*Pálcájával a kezében lép be az egyik terembe. Fogalma sincs, hogy hol van, még nem igazán ismerte ki magát a kúria falain belül, ezért csak céltalanul járkál. A terembe lépve meglepi a rengeteg bábu, na meg a szőke leányzó. Azt hitte csak egyedül barangol ilyenkor, hát tévedett. Köszön a lánynak, majd gondolkodik a gyakorolni valón, legalábbis szerinte e célt szolgálják a bábok. Bár jobban szeret hús vér ellenféllel párbajozni, épp ezért "szobatársát"* - Szia! Nincs kedved egy hús vér emberrel párbajozni a bábok helyett? Egyébként Patrice vagyok. *Mutatkozik be, majd várja a választ, és egy zöld csóvát küld az egyik báb felé.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Elovics

Evangeline Elovics


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1055
Kaszt : Gyakorló terem Nekromanta
Üzenőláda : Játékra készen Wink

Kedves X

Ha érdekel akkor tudod hol találsz.

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 6:24 pm

* Az elmúlt napokban egyre többször látogat le esténként Evangeline a gyakorlóterembe. Rendszerint táskával a vállán, köpenyben indul a terem felé. Köpönyege alatt melegítőfelső, fekete top és térdnadrág található. A varázslatokon kívül gyakorolja még a pengedobást is, ha netalántán szüksége lenne rá. Most viszont kivételesen van nála egy extra tartozék, méghozzá egy csont. Belépve a terembe az egyik sarokba teszi a táskát és a köpenyt, haját lófarokba fogja, az égési sérülésekkel tarkított jobb keze könyéktől a kézfejéig be van fáslizva. Néha használ rá némi különleges port ami elrejti a sebeket, de az nem tartós. Gyakorlás kezdeteként először a pengéket hajít a bábuk felé. *
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 1:57 pm

*Felkacagok, ahogy Éjfél felélénkül és a kaja szavára odalódul Sophie-hoz.*
- Azt hiszem én is elfogadom- mondom a gyomrom korgását hallgatva.
*Mortimer aranyosan viselkedett Éjféllel, ami megnyugtat. Mindig jó természetű volt és ezért büszke vagyok rá.
Mort úgy néz rám, mintha ezt mondaná:
- Most mi van? Csináltam valamit?
*Ahogy Mortimer meghallja a kaja szót, szintén odalódul mellém, pedig az ő hasa tele van.*
- Ejnye Mort! Hát nem most ettél meg egy csomag ropit?- kérdezem tettetett felháborodással a hangomban.
*Egyáltalán nem zavar, hogy enne még, csak azt nem akarom, hogy eltunyuljon. Egy kicsit így is eresztett egy kisebb pocakot a napokban. Viszont azt sem engedhetem, hogy rosszul legyen a habzsolástól.
Mortimer ellentmondást nem tűrő hangon nyávogott egyet, és úgy nézett rám, mintha nyomban fel akarna falni.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 1:50 pm

*Halkan felnevetek a cica reakcióit elnézve. Vadász járással próbálja becserkészni Mortimert és amikor rájön, hogy észreveszik, oldalazva elkullog, hogy szinte már szárnyal. Aranyosnak találom, főleg, mikor a végén sikerül megnyugodnia. A sas továbbra is őt fürkészi nagy, barna szemeivel, majd óvatos mozdulatokkal odalép hozzám és a vállamra ül.*
-Ő az, talán még jobban is, mint én. *felelem Sophiera nézve, az ételt emlegetve meg hangosan megkordul a gyomrom.*
~Tee aztán nem vagy semmi, ugye tudod?~ *kérdezi Daimonom.*
~Most miért? Nem tehetek arról, ha felkordul a gyomrom. Nem szándékos, nekem elhiheted.~ *válaszolom gondolatban, ránézve.*
~Lehet, de csak arról árulkodik, hogy amúgy farkasétvágyad van, csak ezt sikerül jól leplezned.~ *erre inkább semmit nem szólok, helyette felállok és nyújtózok egyet.*
-Én benne lennék szívesen! Na és te, Luciana? *kérdezem vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 1:40 pm

*Mosolyogva figyelem ahogy Éjfél mocorogni kezd. Először csak a fejét rakosgatja ide oda majd lemászik az ölemből, és elkezdi szimatolni a ropit majd mikor észre veszi hogy Riel sem bántja elkezd enni. *-Csak hogy megnyugodott. *mondom mosolyogva. Jó volt nézni ahogy eltűnteti a nasit, majd elkezd szemezni Mortal. Lehasal a földre és úgy kezd felé kúszni. És közben a fenekét riszálja.*-Na feléledt a nagy vadász. Remélem Mort elég türelmes és Riel is. Mert most egy darabig avajgatva lesznek.*mondom mosolyogva, ahogy figyelem Éjfélt. Mort farkát szemelte ki célpontnak. Mikor megpróbál ráugrani és Mort oda néz egyből ijedten borzolja szőrét, és oldalazva ugrákm felé. Igazi kölyökmacska viselkedés. *-Lányok nincs nem vagytok éhesek? Véletlenül több spagettit csináltam és egyedül nem bírom megenni. *mondom mosolyogva.*-Ja és van fagyi is ami nincs elvarázsolva.*teszem hozzá, mosolyogva. A fagyi szóra Éjfél faképnél hagyja Mortimert, és melső két lábát a térdemre rakja, és nyávogni kezd.*-Erre bezzeg egyből reagálsz.*érintem meg az orrát.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 1:20 pm

*Mosolygok, amikor Sophie Mortimerrel példálózik Éjfélnek. Úgy döntök, Mortimer biztosan szívesen megosztja a kedvenc nasiját egy kedves kiscicával. Úgyhogy tőlünk jó távolra, Sophie lábához rakok öt szem ropit.*
- Ott biztosan el meri venni- mosolygok és Éjfélre nézek aki csillogó szemmel kémlel minket.
*Mortimer barnás, sárgás szeme is megcsillan ahogy rám néz. Elindul Sophie-ék irányába, de megtorpan a lábamnál, körülbelül fél méterre Sophie-éktól. Azt hiszem Mort is érti, hogy Éjfél félénk, és hagyni kell, hogy akkor kezdjen bízni bennünk, amikor ő akar. Egyikünk sem akarja erőltetni Éjfélt. Se én, se Mortimer. Úgyhogy Morti ott ül egy helyben, és várja, néha rám sandítva, hogy mi lesz. Vajon megbízik bennünk annyira, hogy megegye azt amit mi adunk neki, vagy nem történik semmi? Mort és én is biztatóan figyeljük Éjfél minden mozgását, és reméljük, hogy megbízik majd bennünk is idővel. Közben Mort úgy dönt, nem akarja zavarni Éjfélt, úgyhogy odacammog Riel-hez és leül mellé. Fekete farkincáját maga köré csavarja, és úgy várja hogy mi történik.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 12:31 pm

*Teljes erőből püfölni kezdem a bábukat. Még mindig nem megy olyan jól, mint ahogy szeretném, de mindenre elszánt vagyok, tudom, hogy egy nap majd sikerülni fog. Egy nap megerősödöm annyira, hogy a mágia mellett közel harcban is remekül tudjak teljesíteni és az egyensúlyommal se legyen gond. Nem vagyok túl finom mozgású szerzet, a nemrég említett dolgot sem bírom fent tartani sokáig, így van hová fejlődnöm még. Minden esetre azt már biztosan tudom, hogyan húzzak be teljes erőből valakinek, példa rá szegény Sophie. Ő az első amúgy, akinek az iskolában behúztam, persze nem szándékosan, hanem hirtelen felindulásból. Később nem győztem szabadkozni, hiszen tényleg nem akartam ártani senkinek, főleg nem neki. Miután megunom a harcot, csatlakozom Lucianaékhoz, hogy kicsit kifújjam magam. Riel egyenesen Sophie előtt áll meg, s még azóta is az ölében pihenő macskát figyeli. Kitartó, mit nem mondjak.*
-Melyik cica nem szereti a hasát? *kérdezem a lányok felé fordulva, majd halkan felkacagok.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 8:39 am

*Ahogy leülök a fal tövébe Hakut figyelem. Még mindíg nem elég jó a közelharcban rossz az egyensúlya. Nagyot sóhajtok de még nem szólok, hagyom had élje ki magát a bábúkon. Törött bordákkal inkább nem állok ki vele mert emlékszem milyen erővel tud ütni. *~Ritkán húznak be akkorát hogy kiüssenek de Kínában, neki sikerült.~*gondolkodom ahogy megfogom az arcom jobb oldalát, ahol az ütés ért. Ha rágondolok még mindíg sajog. Felfigyelek Luciánára, és a cicájára. Éjfél érdeklődve szemezni kezd Mortal. Na igen akár milyen félős a kíváncsiság minden kölyökben meg van. Fölemeli a fejét és Mortimer felé szimatol. Aranysárga szemeiben kíváncsiság csillan. *-A hasa a mindene. Imád enni. És olyankor még engem is megmorog. Tudod mint említettem a sikátoroknál találtam. Akkor még a tenyeremben elfért a vézna kiscica. Sokat bánthatták, ezért olyan félős. De engem mindíg megvéd. Legalább is Ő úgy gondolja hogy a védelmezőm.*mondom mosolyogva és elkezdem vakarni a nyakát amitől hallk dorombolásba kezd. *-Tanulhatnál egy kis nyugalmat Mortimertől.*mosolyogtam a kis vakarcsra.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 8:12 am

*Azt hiszem egy kicsit megnyugtat amit a lányoktól hallok. Nem is gondoltam volna hogy egy cipőben járok Sophie-val és még Hakuval is. Az is bátorsággal önt el, ahogy Sophie megszorította a vállam. Azt hiszem tényleg hamar megszokom az itt létet. Igaz, nekem talán sokkal nehezebb mint az itteni diákoknak. Hiszen édesanyám korán meghalt, szinte nem is ismerhettem meg igazán. Apám semmit nem tudott mesélni a mágiáról, és csak pár évvel ezelőtt kezdtem el tanulni a nagyszüleimmel. De egyáltalán nem akarom sajnáltatni magam senkivel, sőt, erősnek és talpraesettnek akarok tűnni. Ezért egyelőre úgy döntök nem akarom elmesélni anyámat. Nem azért, mert esetleg nem bízom bennük, csak azt hiszem túl korai lenne. Hamarosan Haku is elkezdi püfölni a bábukat, de úgy érzem ez nem az én műfajom, úgyhogy inkább leülök Sophie és Éjfél mellé. Megtartom a tisztes távolságot Éjféltől, nehogy esetleg megijedjen, vagy ilyesmi. Hamarosan Mortimer is odalép hozzám, és Éjfélhez hasonlóan az ölemben landol. Sophie-ra majd Éjfélre néz, aztán gondol egyet és hosszában elnyúlik az ölemben. Én egy kis macska ropit húzok ki a zsebemből, mire Mortimer hangos dorombolásba kezd. Hangosan ropogtatja a macska eledelét, én pedig Sophie felé fordulok.*
- Éjfél esetleg enne egy kis macska ropit? Ez Mort kedvence, minden cica oda van érte- mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 2:42 pm

*Érdeklődve hallgatom végig mindkettejüket.*
-Osztom a véleményed. Én itt a Nezabarban találtam igaz barátokra, amiért hálás vagyok. Nincsenek sokan, de jobb is ez, mint megannyi felületes ismeretség. *felelem Naxeldires társamnak, majd a bábuk felé fordulok. Kézzel kezdtem el irtani őket. Tudom, hogy nem lesz teljesen az, mert mindig újraélednek, de edzésnek garantáltan jó. Rám férne már, eléggé puhánynak érzem magam a többiek mellett. Ideje egy picit megkeményedni, nem csak fizikai értelemben. Mimóza lelkű vagyok, nehezen viselem el a fájdalmat, pedig tudom, nem szabadna, de ezentúl ez megváltozik!*
-Idővel mindenki hozzászokik ehhez az iskolához, a környezethez, az emberekhez. A jóhoz mindig hamarabb tudsz alkalmazkodni, mint a rosszhoz, ez már csak így van. *egyetértően Sophiera sandítok, majd Lucianara, aztán pedig a mini hadseregre, melynek tagjait sorra tiprom el, egyre elszántabb mozdulatokkal. Legtöbbször gyomron rúgom őket, de van, amelyeket jobbossal, vagy épp egy balossal küldöm a földre. Riel eközben tovább szemez Éjféllel, aki időközben gazdája ölébe kerül. Leszáll a földre, majd odatotyog hozzájuk, barátságos pillantást vetve kettejük felé, majd Mortimert illeti meg tekintetével.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 2:05 pm

*Figyelem ahogy mesél. Látom rajta hogy elkomorodik. Nagyot sóhajtok mert én is olyan voltam mint Éjfél. Bizalmatlan. Mindenkit elüldöztem magam mellől mert féltem. *-Ne aggódj, idővel hozzá szoksz a helyhez és mindenki máshoz is. Még nem találkoztam Hakuval és Felicity-vel, olyan voltam mint Éjfél. Nem bíztam senkiben, és mindenkit elüldöztem a félelem miatt.*mondom ahogy elhaladok mellette és bíztatóan megszorítom a vállát. Majd leülök a holmiaim mellé és hátamat a falnak vetem. Macskámat az ölembe helyezem hogy ott tartsam. Szeretném ha megbarátkozna Rielel és Mortal. Nem akarom hogy mindentől és mindenkitől féljen. *
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:32 am

-Nem, nem semmi baj- mondom Sophie-ra nézve- Megértem ha bizalmatlan. Mortimer igazán barátságos, ha esetleg Éjfél megismerné, Mort biztosan vevő lenne rá- kedvesen nézek Sophie-ra- Tulajdonképpen én sem vagyok mindig olyan könnyen barátkozó típus. Éjfélnek is olyan érzés lehet új embereket megismerni mint nekem. Tudjátok sok évig a nagyszüleimmel tanultam még a Nezabar előtt. Ők tündék, mint édesanyám volt- egy rövid ideig hallgatok- A nagyszüleim döntöttek úgy hogy ide kell kerülnöm. Azt hitték kevesek a tanításomra. Az édesapám ember. Ő csak nem taníthatott úgy mint a nagyszüleim édesanyám ágáról.
*Egy kicsit elkomorodom anyám emlékére, amit csak akkor vehetnek észre, ha nagyon figyelnek rám, de nem akarom kimutatni, így inkább egy kis vidámságot erőltettem az arcomra.*
-Otthon, vagyis édesapámnál nem voltak barátaim. Se ember, se tünde... se semmi. Csak is Mortimer, akit édesanyámtól kaptam még jó néhány éve. Azt hiszem hat, de nem számolom. Azóta Mort az én legjobb barátom. És annyira örülök, hogy végre barátokra leltem- sandítok Hakura és Sophie-ra.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:39 pm

*Biztatóan Lucianara mosolygok. Azt hiszem kicsit most nehezére esik rendesen beszélni számára, de majd menni fog, idővel. Közben csatlakozik körünkbe Sophie cicája is, így Riel aligha ér el bármit a kísérletével, amiért sajnálom. Ez az első szelíd közeledése az állat felé, ő azonban úgy tűnik, túlságosan is félénk. Felrepül hát a magasba, majd a vállamon landol ismét. Én közben a beszélgetést hallgatom. Ami meg az aurorokat illeti, már 1000%, hogy soha nem lennék az. Semmi bajom sincs velük, de eszembe jut az a félre címzett meghívó az auror gólyaavató ünnepségre, amire el is mentem. Mi lett a vége? Na mi? A társaság nagy része rögtön elalélt, aztán kiderült, hogy vámpírokról van szó, akik elkezdtek üldözni. Örültem, ha egy tűzgolyóval eltalálok néhányat. Hatot égettem porig, a többi viszont életben maradt... Aztán jött az a szőke nő, aki a szemünk előtt etette meg őket. Kössz, de azt hiszem kihagyom a vámpíros élményeket. Nem bírom a puszta látványukat sem. A szőr feláll a hátamon, ha csak arra ez estére gondolok!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:29 pm

*Éjfélen csak mosolygok. Féltérdre ereszkedem majd kinyújtom jobb karom. *-Éjfél gyere ide. *mondtam mire odaszalad hozzám és felugrik a vállamra és hajam mögött elbújik. *-Sajnálom. A sikátorokban találtam és bizalmatlan másokkal szemben. És önkéntes védelmezőmnek telinti magát.*mondtam ahogy a lányokra nézek.*-Eramiros vagyok és auror. Mindamellett odahaza katona. *mondod hogy megmagyazzam a harci képességeimet. *-Már hiányzott egy kis mozgás a bábúkkal szemben meg nem kell visszafognom magam mert nem lesz bajuk.*mondom mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:20 pm

*Furcsálltam, hogy Éjfél olyan barátságtalan Riellel. Örülök, hogy Mortimer annyira kezelhető és nyugodt. Éjfél is szép cica, és úgy tűnt Mortimert is izgatja Éjfél furcsa természete. Kedvesen nézek a feldúlt lányra (ha egyáltalán feldúlt volt). Haku kedvesen bemutat engem Sophie-nak.
A bábuk amikkel harcolt közben mindig újraéledtek.
- Igen, a szaktársa lennék. Furcsa, de mindketten Jós mágiák felé húzunk- mosolygok- És te? Esetleg harcos? Vagy valami ilyesmi? Csak mert olyan ügyesen... terítetted le azokat a bábukat.
*Egy kicsit makogok, mert nem tudom mit mondjak. Hakuval olyan könnyen ment az ismerkedés, de úgy érzem Sophie-val sem lesz máshogy. Lehet hogy valami bántja őt.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:44 pm

*Hamarosan Luciana is betoppan, Mortimerre együtt. Riel letekint az odalépő állatra, majd kedvesen üdvözli, ezután leszáll a két macskához. Éjfél megint csak morog és fújtat, ami nem ijeszti meg. Sőt, csak még közelebb lép hozzá, de korántsem azért, hogy az idegeit feszítse. Meg akarja értetni vele, hogy ő nem ellenség.*
~Kérlek ne félj, nem bántalak!~ *szólal meg gondolatban, Rá nézve, s várja a további reakcióit. Ha idegességében felé kapna, akkor max felreppen.*
-Szia! *köszöntöm vidáman a Naxeldirest, akit nemrég ismertem csak meg, majd végignézem, ahogy kezet ráz Vele. Bizony már sokat meséltem a lánynak sötét hajú barátnőmről. Egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne említsem meg. Reméltem, hogy hamar összebarátkoznak.*
-Luciana, ő Sohpie Ellen Lee, Sophie, ő pedig Luciana Petrow, a szaktársam. *mutatom be őket egymásnak, majd a bábuk felé sandítok, amik időközben újraélednek.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Gyakorló terem Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 2:13 pm

*Nagy lendülettel püfölöm a bábúkat és érzem hogy lassan elszivárog a düh de nem elég gyorsan. Az egyik bábúba szúrtam a tőrt és azt egész a torkáig rántottam föl. Majd meghallom Haku és egy idegen lány hangját. Egy utólsó rúgással a padlóra küldöm a bábút majd bal kezemben össze akasztom a sai tőröket, és oda lépek hozzájuk. *- Sziasztok, igen Sophie vagyok. *rázok vele kezet. *-A fújtató kis bestia meg Éjfél. Nem daimon de jó barátom. *mutattam Éjfélre aki idegesen morog még mindíg Rielre. Javíthatattlan.*
Vissza az elejére Go down
Luciana Petrow

Luciana Petrow


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : Gyakorló terem Zfyw

Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:57 pm

*Ne, mindig elkésem. Már hallom is a hangokat belülről, úgy hallom már Haku is odabent van. A hosszú köpenyem most nincs rajtam, mert nem tudnék úgy edzeni. Egy térdnadrág és egy buggyosabb felső van rajtam, és mint mindig, Mortimer is velem tartott.
Bent Sophie (Haku mesélt róla, remélem megkedvel) már bábukat püföl, ami először megijeszt egy kicsit, de nem bánom. Mortimer meglátta Rielt, és odacammogott hozzá és egy másik cica mellé.
- Sziasztok- köszönök.
Mortimer érdeklődve szaglászni kezdi a másik cicát.
- Sophie? Luciana vagyok. Haku mesélt rólad. Örülök a találkozásnak.
Sophie egyáltalán nem olyan, mint amilyennek először gondoltam. Vagyis nem nézett ki úgy mint egy dühös lány aki bábukat püföl. Igazából nem is annyira izgatott a dolog. Hiszen nem kell senkinek megfelelnie.
A kezemet nyújtom, és reménykedem benne, hogy megkedvel.
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Gyakorló terem Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Gyakorló terem 82h3


Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:46 pm

*Egy kék nyakba köthető barna rövid nadrágot és edzőszandált viselek. Hogy miért? Új hellyel bővül tudásom, még hozzá a Gyakorló teremével, ahová épp tartok, ezúttal gyalog. Hamarosan meg is érkezem, ahol a hangokból ítélve már dúl az élet. Mikor belépek, a már jól ismert sötét hajú leányt pillantom meg, Riel pedig egy sötét táskát, aminél ott gubbaszt az Éjfél névre hallgató cica is. Ő rögtön odaszáll hozzá a vállamról, én pedig kicsivel közelebb lépek, úgy figyelem barátnőmet. Elég heves mozdulatokkal veri szét a bábukat, akik mindig újraélednek, talán a hely mágiájának köszönhetően. Örömmel figyelem a műsort, bár kicsit aggaszt a lendületessége. Elég nagy düh nyomhatja a szívét, így nem csodálkozom már, ha elvonul, hogy kicsit egyedül legyen. Sajnálom, ha esetleg úgy érzi, megzavarom, nem tudtam, hogy itt találom majd.*
-Szia Sophie! *köszönök oda vidáman.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyakorló terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorló terem   Gyakorló terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyakorló terem
Vissza az elejére 
1 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Déli-szárny-
Ugrás: