Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Központi terem Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Központi terem I_vote_lcapTársalgó - Központi terem I_voting_barTársalgó - Központi terem I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Központi terem

Go down 
+97
Samantha Radoslava
Szurdok ősi szelleme
Natalia Tatiana Ridolf
Kockadobás
Cirelin de Sovalon
Lumiére Etoiles
Hikaru Tudor Patrik
Aidric Selding
Lizbeth Westlive
Yoan Asen
Shuang Zhen
Nessie di Alsiera
Radomir Waylan
Cat R. Morgan
Marco Mimieaux
Vendégváró
Artemis Taylor
Liziuzayani Nkhotakota
Anita Radoslava
David Branson
Evangeline Elovics
Vasilissa Dragomir
Devrim Tahir
Alexandra Voltano
Anika Azariel
Eira Eilertsen
Speranza di Bagliore
Charlotte Aline
Samuel J. Colwell
Mila Zelenkova
Kade Wulandari
Wanda Dorcas Gloria
Alfons Gerard
Joshua Phoenix
Isabella Newton
Ayla Madyzyn
Mélissa Ognyana
Sarah Lairs
Eldunary Aysa
Daran Fila Chirs
Lorraine Betranche
Lina Wierro
Yeo Jung-hwa
Anna Ivanov
Onya Birri
Oliver Andrei Petrova
Teodora Zhaklina
Orphilius Orchus Clausus
Aadhaya Surapanani
Chiyoko Tsubaki
Dmitriy Alvang
Demian Emil Deyan
Patrick Baker
Emett Neofit
Nemir Growal
Denny Sefton
Briannah V. Fletcher
Boros Dániel
Emily Kyra Beawer
Marisela Penthesilea
Penelope Waylan
Shelby Westwood
Zlatan Hristo
Lavena Theia
Regina Ruosin
Elisabeth Grey
Katherine Mary Black
Hua Xiangfeng
Andrea Tabassum
Nathaly Holloway
Salomé de Rosettanni
Nicolas Demerest
Aeryn Baker
Bianca Phelps-Blamely
Jack Darkfield
Laura Wylee
Belnis Undomiel
Daniel Dragos
Estera Linnet
Electra Porfkonjal
Seldrit El Perimd
Gerdit El Perimd
Hamon Joulice-Melange
Alvery Moreau
Chris Willer
Daniel Soyler
Loretta Q. Alvord
Rosalin Aljana
Farkas Zsuzsanna Gaiaea
Rosetta Waylan
Isidor Tibor
Kalandmester
Katie Wells
Kádár Enikő
Lillian Nariah
Meriel Ravenwood
Neram Arthas
101 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Társalgó - Központi terem Elemista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:06 pm

*Békésen meditál és töltődik, majd, amikor meghallja, hogy valaki hozzá szól, akkor kellőképpen megijed, és hirtelen pattintja ki szemeit, ennek köszönhetően viszont minden tűz és fény kialszik egy pillanatra a teremben, ahogy a lány megijed, és berezeg a képessége. Nagy szemekkel pislog, miközben kimászik a kandallóból, teljes nyugalommal, majd egy apró lángot lehel tenyeréből a fára, ami ismét ropogni kezd.* -Elnézést, nem tudtam, hogy nem szabad. És a sötétségért is bocsánat. Csak.. nem számítottam zavarásra. Ilyenkor nem szokott erre járni senki. *kissé zavartan dörzsöli egyik kezével másik karját, miközben feszengve áll egyik lábáról a másikra, a tanár előtt, majd végül megvonja a vállait. Aztán eltöpreng, és kissé értetlenül néz fel ismételten a tanárra.* -Miért kellene engem megmenteni bármitől is? *érezhetően semmit sem tud az itteni szokásokról, és még mindig az otthoni emgszokások élnek benne.*

-------

http://www.nezabar.net/viewtopic.forum?t=2051
Vissza az elejére Go down
Zachary D. Reed
Tanár
Tanár
Zachary D. Reed


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Társalgó - Központi terem Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem Tek50e2e93384d8b1974271

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 4:59 pm

*Ahelyett, hogy itt a társalgóban egy másik diák lépne be, egy harmincas éveibe lépő borostás férfi jelenik meg, könnyű ruhában van, fekete póló, egyszerű terepmintás nadrág, a cipője viszont nagyon nem passzol a többihez, ugyanis nyári flipflop. A kezei zsebre vannak téve, ahogy besétálgat, és először kiguvadt szemekkel bámulja a tűzben üldögélő lányt, aztán kihúzza magát, egyik kezét kiveszi a szebéből, és kissé legyint. Természetesen ennyi idő volt, míg végigfutott a fejében, hogy vannak bizony az iskolában tűzmágus gyermekek, Elemi Harcművészethez értő gyermekek, sőt, még fél-elementál gyermekek is, szóval ennek nem kell annyira vészesen ijesztőnek lennie. Odasétál a lány mellé, nekidől a kandalló falának, és annyira közel hajolva, hogy a tűz melege még nem égesse, odahajol a lányhoz, sötét szemeiben érdeklődéssel.* - Kip-kopp, nem zavarok? Esetleg kifáradnál a kandallóból, mielőtt egy olyan diák sétál be, aki segítő lelkületű és megrémülve a tűzben üldögélésre és vízcsóvával igyekszik megmenteni téged? Én is közel voltam hozzá, bevallom. *Mondja közvetlenül, egy félmosollyal, aztán kiegyenesedik, persze nem kötelező ám kimászni, csak felvetette az ötletet... Meg hát Flame nem is ismer minden tanárt, főleg, hogy Reed tanárúr egy univerzális beugró, szóval néha feltűnik, néha nem.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Társalgó - Központi terem Elemista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 6:54 pm

*Halkan serceg, ropog a tűz a kandallóban.. és a kandalló előtt is, egy apró foltban. Flame Torchwood ugyanis éppenséggel a tűz kellős közepén ül, teljes békében, lehunyt szemekkel, törökülésben, mezitláb, ujjatlan, sötétbarna felsőben, valamint egy ugyanilyen rövidnadrágban, hajában most nincs semmi, finoman van felfogva, és haja is barnaás-vöröses, hol a tűz fénylik meg rajta, hol a barna szín dominál. Nincs rajta kívül senki sem a teremben, ezért mer így meditálni tulajdonképpen. Amikor nyikorgást hall, vagy ajtónyitódást, vagy valami ilyesmit, akkor szemei kipattannak, a tűz pillangókká, tűzpillangókká szelidül, amik felröppennek körülötte, ő maga pedig csendben ül tovább a kandalló előtt, amiben békésen, halkan ropog a tűz, és eszi a friss farönköket.*
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Társalgó - Központi terem Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Társalgó - Központi terem Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 2:02 pm

-Honnan jöttél?*Érdeklődik, miután ledobja magát egy fotelba. Nem úgy tűnik, hogy be tudja indítani a beszélgetést, a másik lány nem valami szociális, de kísérletet tehet rá. Amúgy meg Ethiliával nincs baja, csak az idővel. Valami nagyon nyomja ültében, úgyhogy feláll.*-Nézd, mit találtam.*Mutat egy medált a lánynak. Nagyon szépen van megmunkálva, ovális alakú, mindenféle virággal és növényi indákkal díszített.*-Szerinted ki hagyhatta itt?*Kérdezi, de nem úgy, mintha elvárná, hogy a lány tudja, csak a véleményére kíváncsi. Reméli, hogy ez felkelti valamennyire a lány érdeklődését, mert ha nem sokat fog beszélni, nem lesz túl szórakoztató társaság, és Enikő legfeljebb hamar megunja és otthagyja. Most viszont itt van a medál problémája, ami talán mindkét leányzónak érdekes lehet. Mivel Ethilia nem beszél sokat, Enikő arra gondol, hogy talán túlságosan is sokat gondolkozik. Nem kérdez rá, annyira nem érdekli a dolog, de azért meglepi, mert habár vannak itt csendes diákok, de ilyennel még nem találkozott, ráadásul ennek a lánynak még a fajára sem jött rá, mivel nem szereti az állatokat, így nem túl jártas a világukban. *

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 1:49 pm

* Igazából bármit mondhatna, Ethilia megtanulta, hogy akik bunkók, azokkal nem kell foglalkozni, úgyis csak saját erőből tud elérni bármit is. Nade a hisztis kislány színészkedése sajnos túl jó, még neki is, így bedől neki. * - Szia, Ethilia Thorden vagyok. * Jelenti ki magabiztosan, de kicsit hűcösebben, még mindig eléggé távolságtartó mindenkivel szemben. * ~ Na vajon mit tartogat a fejcskéje? Bár igazából nem izgat az emberi agy. ~ * Gondolja, és ha esetlegesen Enikő bemutatkozásra, netán trécselésre számít, csalódnia kell. Nem kifejezetten társasági lény a szentem, de ki lenne az, ha állandóan a jövőn problémázik? * ~ Mondjuk esetleg segíthet az iskola felderítésében. ~ * Még mielőtt rasszistának lenne kikiálltva, nem az embereket utálja, csak szereti a tisztes távolságot megtartani, ami néha igen hasznos lehet, például ha ki akarják használni. De vajon miért jött ide egy hisztis mindent utáló leány? Rejtély, főleg, hogy Ethi nem is ismeri igazából a lányt. * ~ Nos, most mit tervezhet? ~ * Kicsit paranoiásnak tűnhet, pedig csak kíváncsi. *
Vissza az elejére Go down
Kádár Enikő

Kádár Enikő


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 217
Kaszt : Társalgó - Központi terem Mutatvanyos
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija.

"All the world is a stage..."

Társalgó - Központi terem Tek4e2922df118b21164374

"Egyetlen színész nem csinál színházat."



Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 1:30 pm

~Már megint ez a rohadt meleg. Miért nem lehetek egy olyan helyen, ahol pont tökéletes az időjárás?*Enikőnek megint rossz napja van, most épp a meleggel van baja. Nála nem újdonság az, hogy valami miatt problémázik, legutóbb viszont az esős idő miatt húzta fel magát ennyire. Tehát neki többnyire semmi sem jó. Ezt sokszor meg is kapta otthon, és mintegy büntetésül, megint nem mehet haza. Most is a kezében szorongatja az összegyűrt levelet, amiben szülei tudatják vele, hogy nem megfelelő viselkedése és tanulmányi eredményei miatt az iskolában kell eltöltenie ezt a nyarat is.*~Ez nem igazság. Én igyekeztem, csak nagyon nem izgat ez az egész.*Folytatja a morgást. Ilyenkor jönne jól egy daimon, akinek kellőképp kipanaszkodhatja magát, de mivel utálja az állatokat, így ez a megoldás sem lehetséges. Egyébként ma türkizkék, hosszú felső van rajta citromsárga cicanadrággal, türkizkék magassarkú cipővel. Haját egy copfba font, ami most a bal vállánál lóg előre, és pár tincs szabadon keretezi arcát. Fülében hatalmas citromsárga karikafülbevaló. Megint sikerül nem túl hétköznapi megjelenést nyújtania, szokásához híven. Szereti, ha felfigyelnek rá, imád a középpontban lenni. A társalgó felé veszi az irányt, hogy kipihenje kicsit az idegességét. Belép, és egy számára ismeretlen lányt lát meg, aki elég furcsán néz ki.*~Már megint egy mutáns?*Gondolja, de hangosan nem mondja ki, csak elereszt egy gonosz vigyort.*-Szia, Enikő vagyok.*Mutatkozik be vidáman, mint akinek az égvilágon semmi gondja. A színészkedés jól megy neki, ezt szereti csinálni a legjobban.*
Vissza az elejére Go down
Lirina Sunrose

Lirina Sunrose


Főkarakter : Shuang Zhen
Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Társalgó - Központi terem Harcos_idezo
Üzenőláda : Shuang Zhen multija Smile

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2012 1:16 pm

* Ethilia nemrég érkezett ide, nem nagyon ismer senkit, egy fél-tünde lányon kívül, így valami közösségi helyre tervezi útját. * ~ Esetleg a társalgó jó lenne, ha tudnám hol is van. ~ * Így hát a folyosón mászkáló diákoktól kérdezi meg, akik közül néhányan igencsak megbámulják szárnyait. Nade megbocsájt nekik, ő is jól meg szokta nézni a furcsa szerzeteket. Mondjuk hozzá képest furcsa nem sok van. * ~ Szóval le kell menni valamilyen labirintusba, hát remélem nem tévedek el. ~ * Gondolja, ha belegondolunk jogosan, hiszen az ő országában építették az első labirintust egy minotaurusznak. Aki mellesleg minósz király félresikerült varázslata volt, de erről még ott is kevesen tudnak. Nos, megérkezik a labirintus bejáratához, kinyitja az ajtaját, és az elmondott irány felé indul. * ~ Mekkora ez az iskola, amikor idejöttem, azt hittem csak egy egyszerű épületről van szó. ~ * Amint befejezte az iskola méreteire való rácsodálkozást, odalép a nagy faajtóhoz, és kinyitja. Az nyikorgással tudatja a leányzóval, hogy szívesebben maradt volna a helyén. amint belépett körülnéz a teremben, mind az öt oldalon végighordozza tekintetét, majd az egyik könyvespolchoz lép, levesz egy könyvet a legendás lényekről, és belelapoz. Megkeresi a sárkányokról szóló részt, és vidáman lapozgatja. Hiába, keveseknek adódik meg, hogy sárkányok legyenek. De még mindig hiányzik valamilyen társaság. * ~ Biztos jön majd valaki, a megérzéseim súgják. ~ * Természetesen nem látnok képességet használ fietés nélkül, csak a megérzseire hagyatkozik. *
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 1:16 pm

*Hátat fordít a fiúnak, bár igazából nem sokáig bírja, így végül bocsánatkérés nélkül is visszaül a helyére szépen és úgy beszélget tovább új ismerősével. A fiú válaszán csak elmosolyodik, de nem mond semmit, már kimerítették az izgulás az órák miatt című témát, így szépen átterelődnek az idegenvezetésekre. Ted körbevinné a világban, míg Liz csupán a suliban és annak környékén.. na nem mintha itt nem lenne rengeteg látnivaló, kicsit zsúfolt is a hely.
Mikor aztán a fiú nekiáll felidézni, merre is járt, Liz önkénytelenül is elneveti magát. Nem akarja kinevetni, de annyira vicces, ahogy koncentrál.*
-Őőő, asszem értem. *Mondja még mindig nevetve, bár lassan abbahagyja, nem akarja, hogy a másik azt higgye, kineveti őt.*
-Akkor még bőven van mit megmutatnom neked.* Mondja, miközben egy elegáns mozdulattal talpra szökken.* Most viszont sajnos mennem kell, de szerintem még összefutunk. Ha nem, a Bika-cápa hálóban megtalálsz. *Mosolyodik el.* Örültem,hogy megismertelek. Hát akkor szia. *Mondja továbbra is mosolyogva, majd egy integetés kíséretében kilibben a teremből és szobája felé veszi az irányt, hogy átöltözzön.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 1:01 pm

*A szemtelen kifejezésre kicsit megrántja a vállát, de nem mondd mást, csak figyeli a lányt. Rá kell jönnie, hogy nagyon tetszik neki, de ezen egyáltalán nem csodálkozik el. Igazándiból meg sem lepődik rajta, nem tudja elképzelni, hogy valaki ne tartsa szépnek őt. De persze egyenlőre egyáltalán nem így tekint a lányra, csak egy lehetséges barátként. A következő mondatait még mindig neki háttal mondja el a vörös hajú lány, melyet csak mosolyogni tud. Kissé előre dől a fotelba amin ül, és úgy várja, hogy végre visszaforduljon.*~Kíváncsi vagyok, meddig bírja így.~*Eszébe sem jut, hogy bocsánatot kérjen, hiszen ez a mozdulat annyira színpadiasra sikeredett, hogy csakis mű lehet. De lehet, hogy téved, és tényleg igazi. Akkor viszont elég bunkónak tűnhet, de ezt nem tudja elképzelni. Valahogy nem olyannak ismerte meg Lizt, aki ilyenen képes lenne megsértődni.
Amint visszafordul a lány egyből le is ül a kanapéra, és minden visszatér a megfelelő kerékvágásba. Mikor kényelmesen elhelyezkedik akkor folytatja csak a beszélgetést.*-Valóban nem, vagyis lehetne, de miért tenném?*Kérdez rá, de erre persze nem vár választ. Kicsit átgondolja, hogy mit is mondjon a lánynak arról, hogy merre járt már, majd úgy dönt, hogy ismét csak megpróbálja összeszedni azokat a helyeket. Ezt már próbálta a szobájában is, de akkor nem volt meg a kellő motiváció, ami most megvan.*
-Hát, nehéz lenne megmondani. Sok fele sétálgattam, de nem sokról tudom, hogy mi mi. AZt tudom, hogy hétvégén voltam lenn Nellondba, ott mászkáltam kicsit, de nem túl sokat. Aztán a fürge patakot is megismertem már, és hát a suli belsejét, vagy hát az épületet. Szóval érted.*Kicsit hülyén fejezte ki magát, de azért talán érthető lehet.*-De tudod, mindig is akartam egy olyan idegenvezetést, hogy valaki kísérgessen, és mondja, hogy balra pillantva ezt és ezt látni, míg jobbra azt és azt. Bár azt hiszem, hogy nem ilyenre gondoltál. Vagy tévedek talán?*Kérdez rá a fiú mosolyogva. Nem tudja elképzelni, hogy így végigmenjenek a sulin, de hát miért ne?*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:49 pm

*A fiú ajánlatát hallva ismét egy őszinte mosoly terül el Lizl arcán. Örül, hogy valaki önként felajánlja, hajlandó végighallgatni a sok panaszkodását.*
-Köszönöm. Lehet,hogy még szavadon foglak. *Mosolyodik el ismét, majd az ablakhoz megy és a kinti világot figyeli. Hetek óta ez az első nap, amikor nincs akkora kánikula, talán végre jön egy kicsit jobb idő. A mellette lévő csukott ablak üvegében látja, amint a fiú kissé furcsán, de kikukucskál az ablakon, melyet Liz nem tud egy kellemes nevetés nélkül nézni, majd végül visszafordul a fiúhoz.*
-Nem, nincs semmi érdekes odakinn. *Mondja mosolyogva, majd leül. Épp jókor, hiszen a másik közli, körbevinné azokon a helyeken, ahol járt.* Őőő, hát köszi. Erre még visszatérünk egyszer. *Mondja a szokottnál kissé pirosabb arccal, majd a fiú csipkelődésén sértődöttséget színlelve feláll és karjait maga előtt összefonja.*
-Még, hogy én egoista? Hmm, te meg szemtelen. *Mondja, majd egy hirtelen mozdulattal hátat fordít a fiúnak, vörös hajkoronája pedig zászlóként követi a mozdulatát.A fiú következő mondatait így hallgatja, sőt így is válaszol.*
-Nem olyan vészesek.. de még csak július van. Ráérsz stresszelni szeptember elsején is. *végül úgy dönt, nem olyan jó így beszélgetni, így visszaül a kényelmes kanapéjára és ott figyeli a fiút.*
-Bizony, erre nem is lehet nemet mondani. *Mondja nevetve, majd kicsit fészkelődik a kanapén és végül kényelmesen elhelyezkedik.* Akkor ha esetleg van kedved egy kis nézelődéshez, keress meg,és körbevezetlek. *Mondja mosolyogva.* Tényleg.. eddig miket láttál? Gondolom a folyosókat már végigjártad, vagy nem? *Kérdi kíváncsian, hiszen elég régen volt, mikor ő először idejött, de még mindig emlékszik rá, hogy hetekig attól félt, elkeveredik és nem fogják megtalálni.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:31 pm

-Hát, hogyha van még ilyesmi, amit el akarsz mondani valakinek, akkor csak szólj. Szeretek hallgatni másokat, szóval szívesen végighallgatlak bármikor. Csak egy szavadba kerül.*Nem igazán tudja, hogy fog-e még élni ezzel a lehetőséggel a lány, bár reménykedik benne, hogy igen. Természetesen. Látja, hogy feláll, és kinéz az ablakon, így igaz, ő csak ülve, de megpróbál kikukucskálni, ami nem túl nehéz, mert ott ül közvetlen mellette. De nem lát semmi érdekeset, így visszaül kényelmesebb helyzetbe. Kicsit nyújtózkodik, mert érzi, hogy a tagjai kezdenek elgémberedni, de nem viszi azért túlzásba.*-Azt hittem, hogy láttál valami érdekeset.*Mondja mosolyogva, hogy ne nézze teljesen idiótának a lány, hogyha látta az előző kukucskálós mozdulatát. Ismét elmosolyodik amikor Liz azt mondja, hogy lett volna a helyében. Nem akarja őt elkeseríteni, ezért nem mond semmi olyasmit, vigyáz, hogy mit is válaszol erre a kijelentésre.*
-Hát, mondanám, hogy egyszer szívesen körbeviszlek azokon a helyeken ahol én jártam, de egy idegen szájából ez kissé talán furán hangzana, nem?
*Maga sem tudja, hogy miért is mondja ezt. Bár abban teljesen biztos, hogy szívesen körbeutazná a világot a lánnyal, de nem igazán tudja, hogy miért. Ennyire megtalálták volna a közös hangot? Vagy csak ő gondolja ezt? Nem tudja, de ilyesmiket véleménye szerint nem is szabad gondolkozni. Majd alakul ahogy alakul. A következő kijelentésén is el kell mosolyodnia, nem várta volna, hogy ilyesmit mond. Nem gondolja persze, hogy egoista lenne attól, hogy jófejnek tartja magát, hiszen az, de azért picit oda kell szúrnia. Ha már feldobták neki a labdát...!*
-Nem gondolod, hogy picit egoista vagy?
*Kérdi meg olyan hangsúllyal, hogy könnyen érezhető legyen, hogy egyszerűen csak viccelődni akar, hogy csak húzza a lány agyát. Eddigi beszélgetésükből az jött le, hogy ebből nem lehet gond, nem szeretne csalódni.*De amúgy igazad van, én is azt érzem, hogy jó lesz itt nekem. Csak az órákra is kíváncsi leszek, remélem nem csak száraz elmélet van, bár nem hinném, de azt utálom.*Meséli, szépen lassan csöpögtetve az információkat magáról. Majd végre megkapta a választ, amire annyira szüksége volt már. Megtudta, hogy mik is a jó időtöltések itt. Nah és emellé még egy körbevezetési ajánlatot is.*-Hát egy ilyen ajánlatra nem tudnék nemet mondani. Hogyha van kedved akkor örülnék neki, hogyha megmutatnád, amiket gondolsz.*Mondja, majd egyszerűen csak hátradől a székben, kezeit a kartámlákra teszi, és várja a reakciókat. Nem tudja, hogy mire is gondolt Liz, hogy most azonnal menjenek, vagy csak majd valamikor. Neki édes mindegy, bármikor ráér.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 12:14 pm

*Valahogy úgy érzi, kicsit talán meg is könnyebbült most, hogy elmondta valakinek, azt, ami már régóta bántja. Csak azt nem tudja, miért pont egy idegent választott erre a célra, bár jobban végiggondolva olyan, mintha már ezer éve ismernék egymást.. hát mindenesetre fura.*
-Ugyan, ne sajnáld. Végre valakinek elmondtam, talán meg is könnyebbültem egy kicsit. *Mondja egy biztató mosollyal az arcán, majd átterelődnek a fiúra, és Liz feszült figyelemmel hallgatja. Minidig is szerette más emberek élettörténetét hallgatni, hiszen az övé nem volt annyira izgi, csak megszületett, élte a kis tökéletes életét, majd idejött, de másoknak olyan kalandos életük volt. Egyszer szívesen cserélne egy ilyen emberrel.*
-Mondjuk igen, egy idő után lehet, hogy már nem is olyan jó. De azért szívesen lettem volna a helyedben.. neked legalább volt valami izgalmas dolog az életedben. *Mosolyog, majd válaszol gyorsan a fiú kérdésére.*
-Végre egy ember, aki egyetért, hogy Anglia nem is olyan szörnyű hely. *Konstatálja örömmel, majd figyeli a fiú indoklását az iskola kiválasztásáról.*
-Szerintem jól döntöttél, hogy ide jöttél. *Mondja mosolyogva.* Jó suli és jófej emberekből sincs hiány, lásd például itt, veled szemben. *Mondja nevetve, miközben felpattan és az ablakhoz lép. Jó esik neki egy kicsi friss levegő, bár inkább csak fülledtség és forróság jön be kintről. Hát igen, Angliában legalább nem volt ennyire meleg. Mikor hátrapillant, látja, hogy a fiú kissé elbambult, így végül úgy dönt, hagyja gondolkozni, addig kinéz az ablakon.*
-Semmi gáz, én is szoktam néha bambulni, kimondottan jó szórakozás. *Mosolyodik el, majd válaszol a fiú kérdésére.* Hát elég sok mindent lehet itt csinálni, én például szeretek elmenni egy kicsit Nellondba, ott tök jó cukrászda van, vagy lemenni a patakhoz, az itt van a sulitól nem messze. Ha gondolod egyszer szívesen körbevezetlek. *Mondja mosolyogva, hiszen mindig is szeretett volna idegenvezető lenni, hát most itt az alkalom, már ha a fiú is egyet ért.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:51 am

*Választ kap a kérdésére melynek igazán örül, bár nem igazán tudja hova rakni ezt az egészet. Hiszen az a srác elég fiatal lehetett még az ilyesmihez, mármint ahhoz, hogy menyasszonya legyen, de hát ő tudja. Nem nagyon akar ebbe belemerülni, nem akarja a rossz emlékeket előhozni.*
-Sajnálom, de tudtam, hogy ilyesmi lesz. Most megint előkerült emiatt az emlék.
*Nem nagyon szeretne ezzel foglalkozni, és valószínűleg ezzel Liz is így van. Ilyesmiről nem szeretnek beszélni az emberek, igazándiból talán soha, szóval jobb nem is firtatni. Tudja, megjegyezte, ennyi. Lezárta.*
-Igen, valóban sokat utaztam, de ennek van ám pozitív és negatív oldala is. Az persze tök jó, hogy minden kontinensen jártam, mindenfelé vannak ismerőseim, elég befolyásosak is. De az már kevésbé jó, hogy sehol nem maradtunk ott, szóval nem igazán vannak sehol barátaim, senki akiben nagyon bízhatnék, csak Amerikába. De nem gond, sikerült ezen túltennem magam. Sokszor kértem őket, hogy maradjunk egy helyben, nekem mindegy lett volna melyik országba, de nem így lett. Ezért is jöttem a suliba, mert meguntam az utazgatást.
*Egy kis szünetet tartva, hagyja, hogy kérdésére tudjon válaszolni Liz, majd amikor ezt megtette akkor érzi, hogy kell egy kis kommentet fűznie hozzá.*-Tényleg nem maradt ki, és hogy őszinte legyek én nagyon megszerettem Angliát. Nem tudom miért, sokan utálják, főleg az időjárás miatt, de én nekem az is bejött, szeretem a meglepetéseket.*Meséli mosolyogva, majd az utolsó kérdésre is válaszol gyorsan.*-Azért ezt választottam, mert ugye Oroszországba éltünk már 3 éve, mióta megszületett a tesóm. Így nem túl nagy a kultúra váltás, meg más éghajlatot se kellett megszokni, meg semmi ilyesmi. A nyelv is adott volt így többé kevésbé, és nem lakok messze otthonról sem, szóval tökéletes. Azt hiszem ez az egyetlen indokom, nem tudok szinte semmit a suliról, de majd csak megismerem.
*Miközben mesél kissé elkalandoznak a gondolatai, így amikor befejezi nem is mond semmi mást, nem is kérdez. Pár emlék pereg le a szeme előtt, melyekre jó visszagondolnia, és melyek egy picit lekötik. Ritkán van vele ilyesmi, de most előjött. Az ablakon nézeget kifelé, majd pár másodperc múlva rádöbben, hogy nem épp a megfelelő időpont ez a nosztalgiázásra.*
-Bocs, csak kicsit elbambultam.*Nem tudja, hogy mi mást kérdezhetne, most kicsit leragadt, de persze megoldja.*Miket lehet ilyenkor nyáron csinálni a suliba? Vagy kérdezhetem azt is, hogy miket szoktál itt csinálni a szabadidődbe. Amelyik szimpatikusabb.*Kérdi mosolyogva. Nem tudja, hogy melyik kérdésre hallana szívesebben választ, de talán a másodikra, csak hogy többet megtudjon Lizről.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:33 am

*Mesélés közben látja, hogy a fiú nem fogja annyiban hagyni a dolgot, úgyis rákérdez és mire a történet végére ér, már biztos is, hiszen a fiú valóban kíváncsi. Liz végül úgy dönt, belevág a sztoriba amit ezelőtt még csak egy emberrel beszélt meg, de hát ideje továbblépni, úgysem lehet rajta változtatni.*
-Hát igazából csak annyi, hogy az akkori pasim, akivel azért jó ideje együtt voltunk kapott egy levelet, hogy menjen haza, mert ott várja a menyasszonya. Így hát hazament, és elvette feleségül a csajt, vagyis nem tudom, pontosan mi történt velük, mert egy ideig még idejártam, egy levelet kaptam is tőle, de mivel minden rá emlékeztetett kezdtem egyre beljebb fordulni magamba, míg végül jobbnak láttam, ha egy időre eltűnök. Most már úgy érzem, túl vagyok rajta, így visszajöttem és gyakorlatilag onnan folytatom, ahol abbahagytam. *Meséli maga elé nézve, majd mikor befejezte, kissé félénken felpillant a fiúra.. nem tudja, jól tette-e,hogy elmondta, de ezen már kár bánkódni hiszen megtette, nem lehet rajta változtatni.*
-De jó, akkor te is jó sokat utaztál. Szerintem az tök jó, szinte az egész világot láttad.* Mondja mosolyogva, majd lassan igyekszik válaszolni a fiú kérdésére is.*
-A hűvös, esős, nyugodt Angliából. Bár sokan utálják, én kifejezetten szerettem az esőt, és magát az országot is. Bár szerintem ha ennyi helyen megfordultál, biztos Anglia sem maradt ki.* Mondja mosolyogva, majd van egy apró dolog, amit nem ért, így végül úgy dönt, megkérdezi.*
-És miért pont ebbe a suliba jöttél? Hiszen van egy jó pár a világon. *Érdeklődik továbbra is mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:20 am

-Áháá, tudtam.*Mondja amikor Liz helyeslően válaszol a kis poénjára. De aztán elmondja az igazi verziót is, amire persze kíváncsi, így végig is hallgatja, közbe persze kissé felszökik a szemöldöke. Nem nagyon érti, hogy mi lehet olyan balhé ami miatt sulit váltott a lány, de meg fogja tőle kérdezni amint a története végére ért.*
-Nem azért, de egy kis probléma miatt szerintem nem váltunk sulit. Szóval szabad tudnom, hogy mit tettél? Vagy mit tettek ellened?
*Finoman kérdez rá, mert ha semmi köze a dologhoz akkor nem akarja firtatni, de mégiscsak hajtja a kíváncsisága, szóval muszáj így tennie. Majd a téma rá terelődik, melynek kicsit örül is, szereti mesélni eddigi "kalandjait", meg azért nem is, mert nem annyira szeret magáról beszélni. De azért belekezd a kis történetébe, mely egyeseknek talán álom lehet, másoknak meg rémálom.*
-Hát tudod, én ide Oroszországból jöttem. De bejártam előtte az egész világot a szüleim révén. Ők diplomaták, és folyton utaztunk. Nem igazán éltünk sehol fél évnél tovább, így jártam Kínába, Angliába, Olaszországba, Dél-Afrikába, és Kanadába is egy kicsit. De Amerikába születtem, és azért szerencsére itt töltöttük a legtöbb időt. A suli meg hát, jártam iskolába is, de főleg magántanuló voltam. Gondolom itt főleg az a kérdés, hogy a varázslós részeket hol tanultam meg. Azt pedig végig magántanulóként. De mellette végig jártam sima suliba is, mert hát anya hiába tud varázsolni felhagyott vele, egy alkalom kivételével, apa miatt aki mugli. Nah de ez már bonyolultabb sztori, amit még én sem értek teljesen, szóval hagyjuk inkább. Na de kissé eltértem a tárgytól. Te honnan jöttél?
*Kérdez rá, mert hát azért ő is reméli, hogy megtudhat egy-két dolgot Lizről.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:11 am

*Nagyon örül, amikor a téma végre elterelődik a nagypapájáról és a szájharmónikájáról és hamar visszatér a jókedve is, főleg a fiú válaszán.*
-Okés, akkor majd legközelebb csöndben surranok be. *Kacsint a fiúra egy őszinte mosollyal az arcán, majd hamarosan átterelődik a téma a sulihoz. A fiú kérdésén ismét elmosolyodik, és nevetve válaszol.*
-Igen, honnan tudtad? *Kérdi nevetve, majd mosolyogva rendesen is válaszol.* Igazából úgy 3-4 éve vettek fel ide, azóta ide is jártam, prefektus voltam meg minden, szóval tényleg benne voltam a társasági életbe, de aztán akadt egy kis probléma és átmentem egy másik suliba. De az nem volt jó, nem éreztem jól magam, így egy fél éve, mire itt minden lecsendesült körülöttem, visszatértem. *Meséli még mindig kissé titokzatosan, de ha a fiú még mindig kíváncsi, hát majd kérdez és Liz mindent részletesen elmond neki, de nem a monológok híve, így ennyi beszéd egyfolytában elég is volt neki magáról.*
-Szóval két hete.. hát akkor üdv itt. *Mosolyog a fiúra.* És ezelőtt hova jártál suliba? Vagy magántanuló voltál? *Kérdi érdeklődve, hiszen azért már csak ötödikesek, nem valószínű, hogy a fiú minden előismeret nélkül belecsöppent a suliba és most kezdett el varázsolgatni.*
-Jut eszembe, honnan érkeztél? *Érdeklődik a fiú származásáról. Szereti tudni, a barátai vagy ismerősei honnan érkeztek. Ez is a suli egyik különlegessége, gyakorlatilag a világ bármely pontjáról találkozhatsz itt emberekkel.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:01 am

*Kissé szomorú választ kap a kérdésére, éppen ezért nem is nagyon akarja feszegetni a témát. Úgy tűnik neki, hogy ez a nagypapa egy igen fontos személy lehetett a lány életében, és hát nem akarja feltépni az esetleges rég beforrt sebeket. Inkább lapoz, és nem kérdez erre vissza.*
-Áhhh, inkább hagyjuk ezt most. De arra van esélyed, hogy máskor is belopózz amikor játszik, leülj valahova és máshova, és hallgasd. De nyomatékosítom, inkább csak unaloműzés ez nekem, mint igazi zene.
*Bízik benne, hogy nem érti ezt félre a lány, és nem úgy jön le neki, mintha valami baja lenne vele, hiszen igazán szimpatikus Tednek, és szeretné, legalábbis az eddigiek alapján, hogyha ez egy tartósabb kapcsolat lenne kettejük között, nem csak annyi, hogy havonta egyszer beszélnek mondjuk egy óra után. A szájharmonikás téma után belekezdenek az újabba, ami a ki mióta van a suliban. Amikor rákérdezett akkor azt hitte, hogy egy egyszerű szám lesz a válasz, de meg kellett lepődnie, mert nem. De ez így újabb kérdéseket vet fel.*
-Aha. Szóval akkor körülbelül 3-4 éve csak bessuransz ide a suliba, bejársz az órákra, és ismerkedsz, és úgy fél éve fel is vettek? Vagy hogy kell érteni ezt as szigorúan meg nem szigorúan vett dolgot?
*Úgy érzi, hogy nyugodtan foghatja kissé poénra a dolgot, hiszen nem hiszi, hogy megbánta ezzel a lányt, de mégis így is ki lesz elégítve a kíváncsisága. Ezek után mivel alig várja, hogy megkapja a maga kis válaszát, így csak egy-két mondattal válaszol a neki feltett kérdésre.*
-Én kb. két hete vagyok itt. Szóval ne izgulj, még nem nagyon láthattál. Vagyis láthattál mondjuk folyosókon sétálgatni, meg ilyesmi helyeken, de gondolom te se állsz le mindenkivel beszélni aki szembe jön.
*Teszi hozzá még mindig szokásos mosolyával az arcán. Kezdi nagyon is jól érezni magát, bár igazság szerint még alig kezdtek el beszélgetni Lizzel.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:50 am

*Amint belép, a fiú abbahagyja a zenélést, bár Liz szívesen hallgatná, mindig is szerette a zene bármilyen formáját. A fiú bemutatkozásán elmosolyodik. Nem egy félős, hiszen elég sokat beszél így elsőre, de ez a jó, így legalább lehet vele beszélgetni.*
-Okés, Ted. *Mosolyodik el, majd leül, miközben kicsúszik a száján a kérdés. Szerencsére a fiú azért nem nézi annyira hülyének, vagy legalább is nem mutatja ki, és hamar válaszol is.*
-Ugyan már.. ez rossz hozzáállás. Ha szeretsz rajta játszani, akkor örömet okozol vele. *Mondja bíztatóan.* Ha van kedved én szívesen meghallgatnám, mennyire botfüled van. *Mosolyog tovább, bár nem biztos benne, hogy a fiú szívesen játszana neki.*
-Nem, sajnos nincs. *Mondja a szemében egy kicsi szomorúsággal.* Kiskoromban kaptam egyet a nagypapámtól, de elvesztettem, amit azóta is nagyon bánok, főleg, hogy azóta már a papa sincs nekem. *Folytatja fátyolos tekintettel maga elé bámulva, majd miután befejezte, egy pillanatnyi csönd áll be, de Liz hamar el is tereli a témát, nem igazán szeret erről beszélgetni, főleg nem egy idegennel.*
-Hogy mióta? Hát ez egy bonyolult kérdés. Szigorúan véve fél éve. Nem szigorúan úgy három-négy éve. *Válaszol a másik kérdésére, de többet nem mond. Nem akarja ezzel untatni, viszont ha megkérdezi, miért van így, szívesen válaszol rá.*
-És te? Még nem láttalak itt. Nyugtass meg, hogy nem évek óta, hiszen akkor elég vaksi lennék. *Mosolyodik el, majd kicsit fészkelődik a kanapén, míg végre kényelmesen elhelyezkedik.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:41 am

*A "zene" ellenére is hallja amint az ajtó kitárul, és egy rövid időn belül, ami pár másodpercet takar, oda is lép hozzá egy eléggé szép lány. Gyorsan bemutatkozik neki, mire Ted elveszi szájától a hangszert. Lerakja maga elé az asztalra, és ő is köszönti a lányt.*
-Szia! Theodor Anastas vagyok, de hívj csak Tednek. Nem szeretem a teljes nevem. Nem, dehogyis. Örülök, hogy itt vagy, ülj csak le.
*Maga sem tudja miért, de ezt mindig elmondja bemutatkozáskor. De nem baj, hiszen így legalább eggyel több információt el is mondd magáról, láthatják, hogy közlékeny, és nyugodtan le lehet vele ülni beszélni. Nagyon örül neki, hogy ilyen rövid időn belül talált magának valakit akivel ellehet, ki tudja, lehet hogy a nap további részében is. Látja, hogy Liz a szájharmonikát nézi, és jön is tőle a kérdés.*
-Öhm, ez egy jó kérdés. Azt hiszem, hogy körülbelül 5 éve, de nem vagyok benne biztos. De nem hiszem, hogy bárkinek is örömet okoznék a játékommal, eléggé botfülem van, inkább csak amolyan unaloműzés miatt van nekem.
*Reméli, hogy nem nézik majd hülyének amiért ennyit beszél, de szokása ez új ember társaságában, szóval most sem fogja vissza magát.*-Csak nem neked is van?*Kérdez rá a fiú. Nem tudja, hogy miért gondolja ezt, egyszerűen csak úgy beugrott neki. Azt azonban nem tudja, hogy mivel folytassa a beszélgetés menetét, így csak előránt egy olyan kérdést, mely az ismerkedés elején elég jó lehet egy új suliban.*
-Mióta jársz ide?
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Társalgó - Központi terem Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Társalgó - Központi terem Tek4fa536663e22d3887459

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:30 am

*Liz halk, ruganyos léptekkel halad végig a már jól ismert folyosókon, keresve valami társaságot magának. Reggel óta a szobájában kuksolt, nem volt kedve semmihez, aztán végül eldöntötte, elég a punnyadásból, irány keresni valami társaságot. Nem igazán tudja még, merre is fog menni, abban biztos, hogy letipeg a lépcsőn, majd egy hirtelen döntés következtében a központi termek felé veszi az irányt. Megérkezve lenyomja az ajtó kicsit sem könnyűnek nevezhető kilincsét, majd belépve egy embert pillant meg az ablakban. Nem ismerős neki, így meg főleg, hogy háttal van. Nem tudja, vajon zavar-e, ha igen, majd keres más társaságot, így közelebb lép, és kedvesen megszólítja az ismeretlent.*
-Szia. Liz Westlive vagyok. Zavarlak? *Érdeklődik, miközben szeme a fiú szájharmónikájára téved. Elmosolyodik. Kis korában neki is volt egy, még a nagypapájától kapta, de sajnos elveszett, és ez azóta is bántja.*
-Mióta szájharmónikázol? *Bukik ki belőle a kérdés, melyet talán egy kicsit meg is bán, hiszen elég hülyének nézheti a fiú, de hát most már nem lehet visszavonni, ez van... kimondta.*
Vissza az elejére Go down
Theodor Anastas
Diák
Theodor Anastas


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 10:22 am

*Mai nap is olyan Ted számára, mint az összes többi. Semmi különlegesség, semmi izgalom. Na jó, azért volt egy olyan délutánja, amit már kalandnak hív, de azon kívül egyenlőre semmi extra nincsen az itteni életében. Éldegél, és megvan. Ezeket a szavakat tudja csak használni a szőke fiú. Szeretne persze ezen változtatni, szeretné kissé aktívabbá tenni a társasági életét, na de ez nem megy egyik napról a másikra, éppen ezért inkább nem is erőlteti a dolgot. MAjd csak kialakul minden magától.
Mivel megunta a várószoba, mely ideiglenes lakhelye, szépségeit, így úgy dönt, hogy egy kicsit lenéz a központi terembe. Szinte teljesen biztos benne, hogy itt fog találkozni valakivel, akivel legalább beszélgethet. Igazából nincsenek elvárásai, csak szeretne egy kicsit kimozdulni, de a kinti hőséghez nincs kedve. Így miután sikeresen felöltözött, magára öltve egy egyszerű farmer rövidnadrágot és fehér pólót, el is indult a kiválasztott helység felé. Amint odaült keresett magának egy szimpatikus helyet az ablak mellett, kinyitotta azt és várta, hogy egy kis szellő lobogtassa meg a haját. Jól esne neki egy kis hideg levegő is, de tudja, hogy nem számíthat semmi jóra ilyen téren. Elővette inkább kedvenc hangszerét a szájharmonikát, és halkan elkezdett játszani rajta. Ezzel legalább el tudja ütni az időt, amíg valaki csatlakozik hozzá, már ha csatlakozik hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 8:28 pm

*Mikor Bella észreveszi a szellemet és kicsit hátrébb lép - hiszen valljuk be, nem mindennapi, hogy a társalgó egyik kényelmes foteljében egy szellem ücsörög - a szurdok szelleme feljebb emelkedik ülőhelyéből és Bella felé suhan. A lány ismét kicsit megremeg, nem tudja, hogy mit is akar tőle a hajdan volt férfi lenyomata, de végül megáll előtte és megszólal. Hangja egész borzongató, nem éppen mondható kellemesnek, habár a hangszínéből érződik, hogy abszolút nem egy gonosz emberrel van dolga a két lánynak.*
- Van bőven időnk aludni még a nyáron és én amúgy sem vagyok fáradt. Te, Sam? *néz újdonsült barátnője Bella és egy mosolyt próbál az arcára ragasztani, de azért eléggé beparázik a szellem jelenlététől, nem megy ez annyira frankón, mint ahogy azt eltervezte. A furcsa kérdésre Bella felvonja a szemöldökét. Habár még nincs itt egy éve sem, azért elég sok furcsa dolgot látott már a Nezabarban, így igenis el tudja képzelni, hogy valami sötét árny leledzik a kúria körül.*
- Nem a birtokon át jöttünk, hanem teleporttal. De miről beszélsz? Milyen sötét árny? *lép közelebb Bella a szellemhez, kibújva Sam kezéből és mélyen a férfi kékes szemébe néz. Azonban Samantha még mindig nem mozdul, hanem dermedten néz a szellemre. Bella fogja barátnőjét és leülteti az egyik fotelba, messze a férfitől, és a kezébe egy egy csésze teát.*
- Nyugi, nem lesz semmi gond. *suttogja a lánynak, de most valahogy jobban érdekli az a sötét árny, amit a férfi mondott, mint Samantha lelki békéje, így ismét visszasétál a férfihoz és kérdőn néz rá, hogy ugyan meséljen már arról, honnan vette a dolgot.*

//Fagy!//
Vissza az elejére Go down
Szurdok ősi szelleme

Szurdok ősi szelleme


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 129

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 8:12 pm

*A Szurdok ősi szelleme bágyadtan mered maga elé, amikor megérkezik a két lány. Nem igen izgatja magát, csak "üldögél" tovább egy karosszékben, viszont mikor látja, hogy Bella megriadt kissé és megütközött azon, hogy egy kísértet van itt, akkor felemelkedik a helyéről és szembesuhan a lánnyal.* Nem kell aggódnod ifjú hölgy! *Mondja neki és valójában az élő emberi fülnek egy kísértet hangja nem annyira megnyugtató ám, mint azt sokan gondolnánk. Érződik benne valami fájdalom, valami haláli, valami, ami nem evilági. Minden esetre szellemünk nem riasztó alak, tekintete is (annak ellenére, hogy áttetsző kékben ragyog) szelíd, láthatóan ő a Nezabar része a kezdetektől fogva.* Nem gondoltam volna, hogy élő gyerekekkel találkozok én még itt ilyen későn. Aludni annyira kellemes, annyira csodálatos... gondoltam ezt mindenki kihasználja, ah mrá megteheti. *Fűzi keserű szavait és tudhatják a lányok is, hogy mire gondol, hisz aludni valóban felemelő érzés, de egy kísértet nem alszik, nincs szüksége alvásra.* Talán a Birtokról jöttök? Nem láttatok arrafelé valami sötétet? Valami gonoszat? *Szegezi a két eramiros leáynzónak kérdéseit immáron élénkebben, ugyanis szeretné kdieríteni, hogy vajon milyen rémülettel kell szembenéznie a diákoknak idén.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Társalgó - Központi terem Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 8:00 pm

*Átlibbenve a térkapun, Bella és Samantha jelenik meg a Társalgóba, ahol nincsenek egyedül. Ugyanis az egyik kanapéban egy szellem csücsül, méghozzá a Szurdok Ősi Szelleme.*
- Hűű! *hátrál egy kicsit, meglepetten Bella és úgy mered a szellemre, aki vígan - nagyon úgy tűnik, hogy vígan - elücsörög a kanapéban.*
- Jó estét Neked! *köszönti a szellemet Bella és kérdőn Samanthara néz. Nem tudja, hogy a lány látott-e már szellemet és hogy hogyan s fog reagálni erre az egész helyzetre. A társalgó azonban valóban üres, valószínű, hogy már minden diák alszik, vagy a szobájában van, ugyanis vasárnap van, holnap megint hétfő. Habár persze ez már senkit nem érdekel, hiszen tanítás már nincsen. Így hát Bella sem aggódik azért, hogy későn kerül ágyba, vagy valami ilyesmi. Tök jól elvan Samanthával, és egy szellem is van a társaságukba, úgyhogy az este már alapjáraton nem lehet unalmas. Kérdés, hogy a szurdok szelleme mit is akar velük kezdeni...*
Vissza az elejére Go down
Samantha Radoslava

Samantha Radoslava


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 147
Kaszt : Társalgó - Központi terem Idezo
Üzenőláda : " Jól csak szívével lát az ember, ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan."

Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 7:58 pm

*Samantha és Isabella jó kedvvel érkezik meg a központi társalgóba. Kart karba öltve, vidáman. Majd máskor is sort keríthetnek arra a bizonyos kuruccanásra. Samantha látja Bella arcán, hogy nagyon meglepődött, amikor szóba került a hazautazás. Valójában Sam még nem barátkozott össze senkivel annyira, hogy bizalmába fogadja és mindent megosszon vele. ~De ez változhat!~ *gondolja magában, majd visszatér a jelenbe és várakozóan néz a lányra. Belép a két leány a társalgóba, ahol szinte senki nem tartózkodik, kivéve egy szellemet, aki a kanapén ücsörög és úgy látszik vár valamire vagy valakire. ~Valóban egy szellemet látok?~ *kétkedve kérdezi magától Sam, hiszen nem volt még alkalma szellemmel találkozni. Igaz, hogy sokat hallott már szellemekről, de meglepetésként érte ez a találkozás. Kérdésekkel a szemében néz a mellette álló lányra.*


A hozzászólást Samantha Radoslava összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 24, 2012 8:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Központi terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Központi terem
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: