Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Dorneran Múzeum Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Dorneran Múzeum Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Dorneran Múzeum Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Dorneran Múzeum Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Dorneran Múzeum Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Dorneran Múzeum Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Dorneran Múzeum Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Kalandmester
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Dorneran Múzeum I_vote_lcapDorneran Múzeum I_voting_barDorneran Múzeum I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Dorneran Múzeum

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 6:21 pm

//Úúúúú *-* Lemaradtam a legjobb részről x'D Na, bocsi, nem reagálok már, de tiszta izgi volt, én sem jöttem rá amúgy, hogy mi van Very Happy És köszi hogy nem nyírtad ki Lilt x'D //
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Dorneran Múzeum Harcos
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4ff9970fc24443322154

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 6:01 pm

//ehh, nagyon ki vagyok, nem írok zárót, de remek volt, tényleg, és köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:59 pm


*Nem csak Brenda ellenkezik nem is szeretne bemenni. Egyszer elég volt ő neki Még hogy képek és szobrok.. Lassan visszatérnek az udvarra ahol elköszön a tanárnő és távozik, a helyszínről. A lány sem tudja kiheverni mi történt ott bent, inkább jobb nem is emlékezni a dolgokra.* - Te ma kétszer is megmentesz..*Kaccsint Robertre, mert kulcsos dolognál magához húzta hisz nem lett ott baja most ugye még egyszer bemenni. Aztán valami lány megszólította csak érthetetlenül nézz.* - Szia őő rendben megmondom..*Mondja Tylinennak majd visszatér a figyelme a fiúra, és jegyzetelni kezdi a memóriájába. Robertre hagyja a választást merre mennek, csak ne legyen sehol vér meg ilyesmi..*

// Köszi a mesét imádtam csak telóztam meg anya riadó volt ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:54 pm

*Ellenkezni nem ellenkezett. Érdekelte volna őt. Csak kicsit furcsán érzi magát. Talán az utazás gondolatától ilyen. Ki tudja. Bár többiek ellenkeznek ő meg inkább pakolászna otthon. * -Hát jó. *Vonja meg a vállát a lány, majd előkerül a jósgömb. Visszatérnek az udvarra, a tanárnő elköszön tőlük.* ~Remélem is. *Teszi hozzá magában, majd Brendához fordul.* - Brenda, ha találkozol a bátyáddal szólj hogy kerestem. Ne felejtse el, hogy a la Place du Tertre-n találkozunk. Szia. *Mondja a lánynak, és visszavonul a harmadik emeleti szobájába. Az est hátralevő részében valószínűleg a listáját ellenőrzi le.*

//Köszi a szakkört.^^ Azt hittem, hogy meghal szegény Tylineom. De ezt is megúszta valahogy.Smile //
Vissza az elejére Go down
Alvery Moreau

Alvery Moreau


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Dorneran Múzeum Nekromanta
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4e28530d835d76258170

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:52 pm

*Picit megsajnálja a tanár nénit, de bent annyi szörnyűség várna rájuk, hogy nem enyhül meg. Szigorú tekintettel várja, amíg el nem kezdődik a jósgömbös utazás. Amikor végre otthon vannak, azért bólintva elköszön, és inkább lemegy megkeresni Flaviot, ezt úgysem fogja elhinni, de most ki kell ezt beszélnie magából.*

//Fúúú, hát ma nagyon szőke voltam, nem jöttem rá, de nagyon tetszett, és één maradtam utolsónak, háh, ez azért valami! Köszi, imádtam!//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:50 pm

*Meglepődik, mikor a tanárnő nem akad ki nagyon, hogy senki nem akar bemenni vele.* ~ Lehet, hogy mégis tudja, mi történt? ~ - Azért nem ártana beavatni, nehogy azt higgye, hogy utáljuk, és nem akarunk vele múzeumba menni, vagy ilyesmi. *Jegyzi meg félhangosan Alverynek, majd ha a tanárnőt még elcsípi, akkor ténylegesen utánasiet, és elmeséli neki, mi történt, aztán elköszön mindenkitől és visszaballag a suliba.*

//... vagy ha véletlen mégis, akkor ha Ethan meghal, reszkessen mindenki, főleg Brenda és Tyline. Razz Köszi a mesét, imádtam ^^//
Vissza az elejére Go down
Mirabell Jeveaux
Tanár
Tanár
Mirabell Jeveaux


Hozzászólások száma : 81
Kaszt : Dorneran Múzeum Harcos
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4e285495352841334093

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:46 pm

*Tyline egyértelműen emlékszem arra, ami történt, mint a többiek is. Tanerőnk pedig megfordul a nagy ellenkezés hatására.* -Pedig annyi jót hallottam, biztos, hogy...? *Aztán el is csendesedik, úgy fest nagy ellenkezés van, és a diákok szeméből látja, hogy nem tudná őket meggyőzni. Előkerül hát a jósgömb újra, és visszatérnek az udvarra.* -Majd máskor pótoljuk, ha jobban lesztek! *Mondja azért egy mosollyal, majd elköszön és távozik.*

//Nem...nem fogtok Végsőállomás effekttel a halálotok sorrendjében elhullani becs' szó. Razz Jó éjt, köszönöm a részvételt. ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:45 pm


- Örülök..*Feleli a fiúnak mosolyogva a lány is így gondolta. Azután elhelyezi a legyezőt, aztán kattanást lehet hallani utána pengéket vesz észre Brenda..* - Te jó ég..*Szemei nagyra nőnek majd sorben minden gyorsan történik. Legszívesebben sikítana, de még azt se teszi nem pánikol be nem pánikol be.. amikor egy hatalmas kő zúzza halálra őt s Tylinet.* ~ Jézus mária~*Meghaltak ez már szinte horrorisztikus helyzet azután megint észhez térnek és a tanárnőt látja aki elindul a úzeumba..*~Mi a fene..? *Fejéhez nyúl és kicsit gondolkodik.. és sápadt.. csak David kérdésére lesz figyelmes, tény hetedik érzése rosszat sejt, de egyet ért.* - Tanárnő tényleg nem vagyok jól!*Mondja a lány is feje fáj ez tény, de ismerős érzése van akkor is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:40 pm

*Behelyezik a legyezőket a helyére. Halk kattanások majd az egyik fiú elveszti a fejét. Meglepetten nézi, hogy Ethan feje megválik a testétől. Nem sok ideje maradt bármit is reagálni rá, mert utána ő is finoman szólva feldobja a talpát. Ismét a múzeumnál találja magát, bár Tyline ebből semmit nem vesz észre. Azt hiszi hogy még be se mentek. A tanárnő szavaira meglepetten reagál.* - Olyan deja vu érzésem van. Tanárnő, ezt már egyszer mintha mondta volna. Bár lehet, hogy én emlékszem rosszul.*Jegyzi a szőkeség, majd kissé vonakodva követi a tanárnőt.*
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Dorneran Múzeum Harcos
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4ff9970fc24443322154

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:39 pm

*Brenda kérdésére igenlően bólint egy hamiskás mosollyal.* - Van. *Feleli.* - Veled. *Teszi még hozzá, és ekkor indul el ugye lefelé a lépcsőn, de hiába a tolvajtempó, hiába minden... Laposra nyomja a kőgolyó, ám a következő pillanatban - ahelyett, hogy Robert átlépne a Túlvilág kapuján - a múzeum előtt tér magához. Megrázza a fejét, és megvakarja a tarkóját, majd felemeli a kezét. Rossz érzése van.* - Tanárnő... Brenda rosszul van! Nem kísérhetném vissza az iskolába.*Teszi fel a kérdést, miközben nagyon reméli, hogy a lány nem hablatyol bele valamit, amitől lebuknak, bár úgy tűnik, a többieknek sem akaródzik a dolog különösebben.*


A hozzászólást David Robert Beawer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alvery Moreau

Alvery Moreau


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Dorneran Múzeum Nekromanta
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4e28530d835d76258170

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:38 pm

*Tehát karba font kézzel várja, hogy meg legyen mind a három legyező a helyén, amikor szájtátva szembesül a megdöbbentő halálsorozattal. Hiába nekromanta, aki nem fél a haláltól, most mégis összerezzen. Egyre hullanak a társai, mire ráeszmél, hogy menekülnie kéne. Ekkor már késő, őt is eléri a végzete, a kőgolyó elkeni David után utolsóként. Aztán mintha a saját testéből pillantana ki, visszatér a kezdethez. Látott mindent, és nem tudja, hogy a többiek így vannak-e vele.* Én nem megyek tanárnő, és azt hiszem a többiek sem. Bár aki akar, menjen, én nem felelek senkiért. *Szögezi le, és sarkonfordulva sétál el a múzeumtól, várva, hogy mikor mehetnek haza a jósgömmbel. Ethanra pillog, és úgy dönt, hogy most nem kinálja meg a nyalóval, mert a végén mér a torkukon akad.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:35 pm

- Néha meg az egyszerű megoldások nem jönnek be. Legközelebb megint te leszel a jó. *Mosolyog Alveryre bátorítóan. Aztán behelyezi a legyezőt... mire kicsapódik egy penge, és már reagálni sincs ideje, mert lecsapja a fejét. Fel sem fogja, mi történik, a fájdalmat sincs ideje érezni. Viszont hirtelen magához tér, újra, és a tanárnő beinvitálná őket... Mire lecövekel, és nem megy sehova.* - Tanárnéni, mi már láttuk, köszönjük szépen, mehetünk haza. *Jelenti ki hangosan, de majd a többiek elmagyarázzák bővebben. Ő mindenesetre tuti nem megy be, kapott még egy esélyt hogy megváltoztassa ami megtörtént, nem akarja eljátszani.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dorneran Múzeum Nincskaszt

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:30 pm

*Brenda nem írta kinek adja át a legyezőt, ezért úgy veszem, belehelyezte a helyére...mert a karik beszélgetésével még napestig itt ülünk. Szóval, amikor mindhárom legyező a helyére kerül, beindul a szerkezet. Hallanak néhány kattanást, majd szépen sorban történnek az események. A falból egy penge csapódik ki, ami egy mozdulattal levágja Ethan fejét. Fröccsen a vér, majd sriccel a többiekre. Aztán az ajtó előtt álló Brenda és Tyline következik, akiket oldalról két összecsapódó méretes lapos kő zúz halálra. Fentről, a lépcső tetejéről pedig egy óriási kőgolyó dobban le ütemesen, ami végül David früccsenését okozza, végül Alveryt is odakeni az ajtóhoz. Majd egyszeriben eloszlik a diákok magukhoz térnak a múzeum bejáratánál, mintha még el sem indultak volna befelé. Erősen deja vu érzésük van, főleg amikor a tanárnő megszólal.* -Nos hát, akkor irány utánam csak bátran ügyesen! Nézzünk körül odabent! Sok jót hallottam már az itteni különleges kiállított tárgyakról, történelmi ereklyékről. *És el is indul a bejárat felé, magaután invitálva a gyerekeket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:28 pm

[Trófeák Terme-Kint]
*Forgatja a legyezőt, mint egy óvodás. Teljesen leköti a figyelmét. Nagyot sóhajt mikor nem történik semmi. Mindig gyanakvó természetű volt, ezért is igyekszik előre tervezni. Ismét hallgatózni kezd.* -Beszéd. Emberi beszéd. *Motyogja maga előtt, és forgolódni kezd. Nem kell sokat keresnie, hiszen hamarosan fények szűrődnek be hozzá. A legyezővel eltakarja a szemét, hogy levakítsa el annyira a fény. Elindul kifelé, hogy mi fog történni azt ő nem tudja. Mindenesetre igyekszik megfogadni a szobor tanácsát. Végre kiér a teremből. Valószínűleg jönnek a többiek is. Az ajtó eltűnik. Tyline összeszedi a maradék bátorságát, és elindul lefelé. Szemét még mindig takarja. Utálja az erős fényt.*-Három legyezőforma... Gondolom bele kell illeszteni. Nekem egy van. *Suttog franciául, bár mindig magának beszél. Beilleszti a tigris mintás legyezőt a helyére.*
Vissza az elejére Go down
Alvery Moreau

Alvery Moreau


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Dorneran Múzeum Nekromanta
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4e28530d835d76258170

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:24 pm

[szivárvány kupola]

*Bólogat a fiú szavaira, méghozzá nagyon kelletlenül.* Igen, úgy tűnik becsődölt a logikám, hogy itt az innivaló, én pedig meg sem iszom, túl bonyolítottam a dolgot, pedig mily egyszerű megoldás, de te jól csináltad. *Teszi hozzá végül elismerően. Végülis Lil is meggyógyul, akkor teljesen sértetlenek az ujját leszámítva. Ethan nyomában megtalálja a furcsa hármas dolgot, amibe illenek a legyezők, ezek szerint valami epikus gépezetről van szó? Hát akkor karba font kézzel várja a többiek befutását.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:23 pm


[Árnyak kápolnája --Kint]

*Amikor a katanához hozzá ér David, mintha álomból ébredne fel a tünde lány. Látja ott fekszik ő mellette a fiú.* - Hm?*Csak vigyorog Brenda mikor az oldalára feküdt és a szemeit is becsukta.* - Ez egy jó megállapítás.. szívesen el lennék így.. csak nem egy ilyen helyen.*Mondja a fiúnak és gyakorlatilag a legyezőt pillantotta meg a lány is.* - Igen, az nekem is elég szép darab volt, kulcsokból is volt egy ami tetszett azért..*Csak humorizál de neki is a katana meg a láda. Mikor David felsegíti csak elpirul és a fejét lehatja.* - Köszönö..*Mondja ki nemesegyszerüséggel, a legyezőre csak felkuncog ő nem szereti az ilyet.. majd valakinek átadja.* - Nem tudom.. jobb esetben akijárat szerintem..*Mondja a fiúnak, és szorosan mögötte van és a pálcáját ő is előveszi azért..* - Szakkör után van valami programod?*Jön spontán a kérdés a fiúnak, és hamuszürke szemeivel a fiúra néz mikor a függöny széthúzódik és Ethan eltűnik Tyline is megfogja a legyezőt aztán egy lépcsőt és a mélyedéseket veszi észre.*


A hozzászólást Brenda Scoop összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 18, 2011 5:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Dorneran Múzeum Harcos
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4ff9970fc24443322154

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:22 pm

[Nem tudom, hol vagyok, kijöttem a Kápolnából, megyek le a lépcsőn xD//

*Széthúzódik előtte a függöny, így nem kell attól félnie, hogy bármi is történik, ha átlép rajta. Még éppen el tudja kapni a pillanatot, amikor Ethan - akit igazából nem ismer, de együtt jöttek szakkörre, szóval nem átkozza le a lábáról - belép egy másik terembe, de arra figyel fel, hogy egyszer csak egy lefelé vezető lépcső jelenik meg. Hogy miért és hogyan, arról fogalma sincs, de odalépdel hozzá, és megáll a tetején, magasba emelt pálcával, végül hátrapislog Brendára - remélhetőleg követi a fiút - majd elindul lefelé, és nagyon reméli, hogy nem botlik bele a saját végzetébe, de azért a biztonság kedvéért alkalmazza a Tolvajtempót, hátha el kell hajolni valami elől, vagy hasonló. Hiszen egy Nezabaros kalandban gyakorlatilag bármi megeshet...*

//AUM elsődleges - A varázslattal elérhetjük a testünk fölötti teljes uralmat. Felruházhatjuk magukat különleges reflexekkel, gyors mozgással, ruganyossággal, könnyed kitéréssel. Mozgásunk dinamikussá válik. Magasabb szinten akár falon futhatunk, gigantikusak lehetnek ugrásaink, a profik ajtórések alatt is átsurranhatnak a mágia hatalmával. Fontos, hogy nem pszionikus mágia, nem az energiák koncentrálásával érjük el a kívánt hatást, hanem a test megbűvölésével.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:19 pm

[Szivárvány kupola >> Kint]

- Azért harapni nem kell. *Vonja fel a szemöldökét Liliya szavaira, majd bólint Alverynek.* - Próbáltalak felébreszteni. Sejtettem, hogy nem jön be, de egy próbát megért. És ha jó a logikám, az ő termükben is lesz valami... Nem feltétlenül legyező, de valami, amivel kijutnak, ha sikerült felébredniük. Nem hiszem, hogy tudunk nekik segíteni, maguktól kell rájönniük. Kimegyünk? *Pillant a lányokra, majd ha azok jönnek, ki is megy. Ha minden igaz, észreveszi a lépcsőt, meg a mélyedéseket, mire diadalmas arccal fordul meg.* - Na, mit mondtam? *Azzal megnézi, melyikbe illik bele a saját legyezője, de egyelőre nem nyomja bele. Még megvárja a többieket... És ha együtt van mind a három, akkor helyezi a legyezőt a helyére.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Dorneran Múzeum Nincskaszt

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:16 pm

[Trófeák terme]
*Tyline el tudja venni a legyezőt, semmi gond sem történik, és beszédet is hall a szomszéd szobából. Kintről pedig erőteljes fényjáték kezd el beszűrődni hozzá.*

[Árnyak kápolnája]
*David előtt széthúzódik a függöny és még épp látja, hogy Ethan eltűnik a másik teremben, odakint pedig abban a pillanatban, amikor Tyline megfogja a harmadik legyezőt egy lefelé vezető lépcső jelenik meg.*

[Szivárvány kupola]
*Liliya sebe rendbejön a mágia és a bájital hatására. A képeken Alvery nem sokat lát, ugyanazok, mint eddig.*

[Kint a bejáratnál]
*A Kijárat ajtó már nincs meg, ellenben egy lefelé vezető lépcső jelenik meg. Odalent színkavalkád játszik, és három legyező formájú mélyedés is akad.*
Dorneran Múzeum Muzeum2
Vissza az elejére Go down
Alvery Moreau

Alvery Moreau


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 151
Kaszt : Dorneran Múzeum Nekromanta
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4e28530d835d76258170

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:14 pm

[szivárvány kupola]

*Felvont szemöldökkel tér magához, és kapja be az ujját, hiszen vérzik.* Amindenit. Hát mégis igazi volt. *Liliyára pillog aztán megvonja a vállát.* Nem kérek elnézést, tudnom kellett hogy mi történt. *Mindenesetre feltápászkodik, és a tarisznyájából előhúz egy jól bekevert gyógyító bájitalt, ez és a lány sebgyógyítása elég kell, hogy legyen. Aztán hátrapillog a függönyre, majd a fiúra.* Te rángattad a vállamat kintről? Tudtam én, hogy valami álom lehet, hogy ahogy mondtam, vákum. Azért nem rossz, hogy kijutottunk, de de az a legyező mire jó? A többieket nem tudjuk ezek szerint megkeresni? *Ismét a képeket kezdi nézni, hátha mégis meglesz az a rejtett járat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:03 pm

//Fenébe. Szülőprobléma... Mennem kell, NJK. Majd próbálok utána reagálni >
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:02 pm

[Trófeák terme]
*Első lépése hatalmas zuhanással végződik. Fejét fájlalva feltápászkodik a földről. A bejárathoz totyog. Elámul a szivárvány függönytől. Beljebb megy ekkor látja meg a legyezőt. Szép lassan körbenéz, keresi a pálcáját. Átkozódva visszamegy a földön heverő pálcáért.* ~ Most légy okos Tyline! Jól gondold meg mit csinálsz.*Hajtogatja magába. Kinyújta a kezét és hozzáér a legyezőhöz. Egyenlőre csak arra vár hátha valami csapda aktiválódik.* ~Milyen gyönyörű a mintája. *Bámulja, egyenesen csodálja a tigris mintás legyezőt. Óvatosan elveszi onnan. Lehet hogy nem a legokosabb dolog, de a kezében akarja tartani. Utána persze visszatenné, ha nem szabad elemeli.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:02 pm

[Szivárvány kupola.]

*A vágás szerencsére csak a karját éri, majd... Elájul? Talán, minden esetre elsötétedik minden, és mikor felébred, enm tudja, hogy másodpercek, vagy órák teltek el. Pár pillanatig csak kábán körbenéz, majd tekintete a karjára siklik, s ezzel egyidőben a karjába hasít az iszonyatos fájdalom, amitől, mondanom sem kell, felsikít. Sosem tűrte jól a fájdalmat. Kétségbeesve tapogatózni kezd a pálcája után, amit aztán a sebre szegez.* - Incontinens Medicor! *Motyogja, a vérveszteségtől egyre sápadtabban, remélve, hogy erre még van elég ereje. Aztán, ha sikerült, csak halkan, még mindig a földön, a vértócsában ülve kérdezi.* - Oké. Mi a franc volt ez?! *Pislog fel zihálva a lányra.* - Mi szükség volt erre, már mégis?! Na, kösz az ötletet... *Morog az érkező fiúra. Csúcs hangulatban van.*

//TEM. Azonnali gyógyítás, elsődleges.

Harmadik évfolyamig bezárólag a legkíválóbb gyógyítási forma. Nem szükségeltetik, hogy szabad ég alatt tartózkodjon a varázsló, de jobban működik picivel, de ha barlangban varázsolják, akkor is szinte minden sebe begyógyul, főleg ha druidáról, vagy természetes gyógyítóról van szó. A sebek hegek nélkül felszívódnak, ám a nekromanciával ellentétben nem a természetből szipolyozza el az életet, hanem annak erejét használja fel, tehát ha egy olyan személy varázsolja, aki szoros kapcsolatban áll a természettel, akkor még azt is meg lehet figyelni, hogy környezetében kivirágoznak a növények, és kivirul a természet.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:00 pm

[Szivárvány kupola]

*Mikor nem tud bejutni az Árnyak kápolnájába, megvonja a vállát, és visszabattyog a szivárványkupolához, pláne, mikor a kiáltást is hallja bentről. Ott már át tud haladni, hiszen onnan jött ki, és megvan a legyező is.* - Heló lányok! Szerintem azt kötözd be. *Pillant Liliyára kijelentve az egyértelműt.* - Mi történt veletek, hogy mindketten véreztek? *Vonja fel a szemöldökét, mit sem tudva arról, hogy Alvery le akarta szúrni.* - Amúgy valami másik valóságban voltunk, de gondolom ez feltűnt. Próbáltam bemenni a másik két terembe megnézni a többieket, de nem tudtam bejutni. Viszont ezt találtam itt. *Ezzel felmutatja a legyezőt.* - Nem tudom, enélkül lehet-e közlekedni az itteni függönyön keresztül, de azért nem árt, ha nálunk van.
Vissza az elejére Go down
David Robert Beawer

David Robert Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 267
Kaszt : Dorneran Múzeum Harcos
Üzenőláda : Dorneran Múzeum Tek4ff9970fc24443322154

Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 5:00 pm

[Árnyak kápolnája]

*Kiveszi a katanát, de abban a pillanatban, hogy rámarkol a markolatára, magához, tér, a földön fekve. Körbenéz, Brenda ott fekszik mellett, már ő is magához tért.* - Hé. Na. *Jegyzi meg szórakozottan, és a lány felé fordul, az oldalára.* - Kellemes helyzet. *Simít végig az arcán, majd megpillantja a legyezőt, ami a katana helyén áll egy pulpituson.* - A katana jobban tetszett... *Jegyzi meg, majd feltápászkodik a földről, és felsegíti a lányt is. A szivárványos-permetes dologra elhúzza a száját.* - Hát ez remek. A legyező a Tiéd lehet, de az ott micsoda? *Vonja fel a szemöldökét a szivárványos dologra bökve az állával, és megindul felé, nem zavartatva magát, és az sem különösebben érdekli, hogy egy alak van arrafelé. Lesz ami lesz. Mindenesetre a pálcája a kezében van.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dorneran Múzeum Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorneran Múzeum   Dorneran Múzeum Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dorneran Múzeum
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: