Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Kötözde Ispotály Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Kötözde Ispotály Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Kötözde Ispotály Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Kötözde Ispotály Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Kötözde Ispotály Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Kötözde Ispotály Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Kalandmester
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Kötözde Ispotály I_vote_lcapKötözde Ispotály I_voting_barKötözde Ispotály I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Kötözde Ispotály

Go down 
+9
Kalandmester
Alex Kerphina
Keezheekoni Ehawee
Liziuzayani Nkhotakota
Aurora Valanthe Mediaris
Rosetta Waylan
Asha Raven Southwood
Victoria T. Lassenien
Cirelin de Sovalon
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Kötözde Ispotály Illuzionista
Üzenőláda : Kötözde Ispotály Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 5:00 pm

*Jókedvűen megyek Demyan felé, bár kicsit még mindig bicegek, de korántsem annyira, mint egy nappal ezelőtt.*
-Na huhh akkor jó, rosszul éreztem volna magamat, ha sokat vártál volna.*Sóhajtok egyet a megkönnyebbüléstől.*
-Köszi jobb már a lábam, de azért jól jön a segítséged. Igen szerintem is jobb lenne holna. Ha továbbra is ilyen jó lesz a gyógyszer, akkor másnapra már semmi baja nem lesz...remélem.*Kilépve az ajtón kezdem kicsit vizsgálgtani a környéket ahová kerültünk, hiszen nem jártam még erre, valamint amit az az Auror mondott, pár hete...az is érdekes volt. Ha nem lenne kijárási tilalom, akkor már régen nyomozgattam volna errefelé.*
-Rendben akkor menjünk arra, Te vagy a szakértő. Én úgy eltévednék itt, mint a huzat.* Viccelődök, és rábízom magama Demyanra, majd visszatérünk a kúriába.*
-Mégegyszer köszönöm a segítséget.*Mosolygok a fiúra.*'Majd valahogy meg kellene hálánom neki. Van is egy ötletem, és az egyedül is menne, ez az.
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Kötözde Ispotály Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:37 pm

*Eligazítom a leányzót, majd kiülök a váró terembe. Elgondolkozom a leányzón, illetve a sulin, hogy haza kellene mennem, most hogy már megjöttek a barátaim a kalandról. Észreveszek néhány vágyakozó nővérke pillantást, mire elfintorodom és lehajtom a fejemet. Hát ez remek. Már itt is... Néhány perc után Alise jelenik meg az egyik ajtó mögül.*
- Talán egy negyed órát. Semmi vész. *mosolyodom el, majd a karomat nyújtom a lánynak.*
- Öhm, kell még? * vigyorgom el és lenézek a lábára. Hát persze, hogy kell, azért ilyen gyorsan semmilyen bájital és gyógyszer nem hat, de biztos vagyok benne, hogy holnapra már kutya baja sem lesz.*
- Lehet, hogy nem ártana holnapra halasztani azt a fürdést, nem? *nevetem el magam és megcsóválom a fejemet.*
- Hát szívesen, örülök, hogy segíthettem. *biccentek a leányzó felé, majd előre engedve lépünk ki az ispotályból.*
- Menjünk vissza a teleporton keresztül, itt van nem messze a Jenilia.*mutatom az utat, és hogyha a lány nem akar itt maradni Nellondban, akkor a teázón keresztül visszatérünk a kúriába.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Kötözde Ispotály Illuzionista
Üzenőláda : Kötözde Ispotály Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:32 pm

*Odabicegve a recepcióshoz, és előadva, hogy mi is történt, kedvesen a harmadikra invitál. Ezt gyorsan el is mondom Demyannak aki pedig a liftre mutat. Még jó, hogy megmutatta, hiszen egyedül biztosan nem mentem volna be. Nem mintha félnék a liftbe, de nem voltam még itt, így pedig nem bízok az ilyen dolgokba. Felérve Demyan egy ápolónöhöz megy. Kicsit zavarba is ejt, hogy ilyen gondoskodóan viselkedik, nem szoktam ehhez.*~Talán mindenkivel ilyen? Nem mintha nagyon zavarna.*Sóhajtok egyet majd a nővérke bevezet egy szobába, ahol nekem már nem is kellett mondanom semmit, a lényeget tudták így is. Adtak valami furcsa lilás rózsaszínes löttyöt, ami előbb bájitalra, mint gyógyszerre emlékeztetne, de hát mindegy hatott, mert ott elöttük kellett meghúznom. Kedves elköszönéssel libbenek ki az ajtón.*
-Na már kész is vagyok. Mennyi időt voltam bent? Remélem nem unatkoztál. Na, de mostmár mehetünk is fürdeni egy kicsit. Egyébként köszönöm, hogy meséltél erről a helyről, meg azt is, hogy elkísértél*Szemmel láthatóan jobb lett a kedvem, hiszen a lábam érezhetően egyre jobb lesz, ez a lötty tényleg bevált.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Kötözde Ispotály Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:12 pm

*Alise megnyugtatására elmosolyodom és hálásan pillantok a lányra. Tehát nem ítél el. Ez azért tök jó. Hát persze, hiszen nem minden nekromanta gonosz, hatalomvágyó és szereti zombikkal körülvenni magát. Én sem vagyok ilyen.*
- Tanítani? Hát igen. Lehet. *mosolyodom el a dolgon.*
- Hát oké, vettem. *biggyesztem le játékosan az ajkamat, majd elvigyorodom. Megérkezünk az ispotályhoz, ahol a recepción megmondják Alise-nak, hogy a harmadikra kell menni.*
- Oké, ott a lift! *mutatok a rácsos ajtajú liftre, és ismét a karomat nyújtom a lánynak, majd úgy, közelebb húzva magamhoz a derekánál fogva indulunk el, hogy aztán a harmadiknál kiszálljunk. Ott keresek egy ápolónőt, majd odaküldöm Alise-hoz, hogy mondja el, hogy mi a gond.*
- Itt megvárlak! *mosolyogok a lányra és ismét leülök a váróban, hogy megvárjam, amíg megjavítják Alise lábát.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Kötözde Ispotály Illuzionista
Üzenőláda : Kötözde Ispotály Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 4:07 pm

-De nem gondollak ám sötétlelkűnek vagy ilyesmi ne aggódj. Igazából engem is érdekelnek a misztikus dolgok, de én az életet jobban szeretem, látványt, az elemeket stb... De nem ítéllek el ne aggódj, sőt talán tudsz tanítani nekem pár dolgot.*Majd a főzés témán újból elnevetem magamat.*
-Szóval szeretsz, de nem tudsz, az jó. Nekem meg kellett tanulni, külömben nem ettem volna semmit. De most itt van a konyha és nem kell főznöm magamra, kicsit még mindig szokatlan.*A fürdőzésre pedig azt válaszolja.*
-Ha rendbe hozzák a lábamat, akkor szerintem tudunk menni egy kicsit, és és igen annyi. Tessék szépen megnyugodni.
*Majd meg is érkezünk, nem is volt messze tényleg.*
-Tényleg nem voltál itt? Áh mindegy majd megoldjuk*Mondom neki mosolyogva és a recepcióshoz sétálok, majd egy két mondatban elmagyarázom, hogy mi történt, mire felküldtek a harmadikra.*
-Jól gondoltad a harmadikra kell menni.*Nem megyek vissza hozzá, próbálok minél kevesebbet menni, most érzem igazán, hogy mennyit számított Demyan támasztása.*
Vissza az elejére Go down
Demyan Yaromir

Demyan Yaromir


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 102
Kaszt : Kötözde Ispotály Alkimista
Üzenőláda : Animágus 4. szint

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 3:46 pm

..::Előzmény::..

- Akkor oké. Mert nem vagyok ám én gonosz. Érdekelnek az ilyen misztikusdolgok, meg a halál utáni élet, de... *itt elharapom a mondatot. Nem akarom még jobban megijeszteni a lányt, hogy én ilyen sötét lelkületű emberke vagyok, úgyhogy csak megvonom a vállamat egy mosoly kíséretében. Elmesélem a konyhás sztorit anyámmal, mire Alise elneveti magát.*
- Inkább el sem mondom. Amúgy szeretek Főzni meg minden. Csak nem tudok. Nem túl jó párosítás. *nevetek ismét. Egészen jó kedvem van és ennek Alise az oka. Kedvelem ezt a leányzót és jól is érzem magam vele. Elondolkodtató.*
- Hát persze! Miért, nem szeretsz fürdeni? *nézek kíváncsian a lányra.*
- És annyi? Miért, mi más csinálhatnánk még? * veszem elő bűbájos, titokzatos mosolyomat és mélyen a lány szemébe nézek. Na igen, nem lenne ellenvetésem arra a "másra" sem. Elvigyorodom, és tovább sétálunk. Hamarosan megállunk a nagy, fehér, négyszintes épület előtt.*
- No hát, itt isvolnánk. Bent még én sem jártam, szóval fogalmam sincs.*vonom meg a vállamat tanácstalanul, de kinyitom az ajtót és megfogva Alise kezét besegítem az ajtón, majd körbenézek. Egy hatalmas előcsarnokot láthatunk, ahol néhány recepciós ablak, és váróterem található.*
- Oké, szerintem mond el, hogy mi a gondod és meg oda irányítanak, ahova kell. Bár, ahogy olvasom... *mutatok egy táblára, ami ki van függesztve*
- ... a harmadik szint lesz a mi szintünk. "Mágikusan megsebzett, elátkozott, emléktörölt, vagy egyéb nyavalyák." *olvasom fel a táblán lévőt.*
- De azért menj és kérdezd meg. Itt megvárlak! *mutatok egy székre, majd kedvesen a lányra mosolygok és elhelyezkedek a székben.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:45 pm

*Kamen ugyebár nem támadott mert... Nem tudott. Igen, ha visszaért, fél órás öngyőzködés után leül a tankönyvei mellé, és keres valami olyan támadóvarázslatot, amit ilyen helyzetben tud használni, mert ez így nem igazán lesz jó. Még egy ilyen, és a végén otthagyja a fogát valahol, azt pedig nem engedheti meg magának! Szerencsére a tűk visszafordulnak, és Joshuát terítik le. Az asztalokhoz, sétál, és belelapoz a jegyzetekbe.* ~Titokzatos kór, mi? Jó vicc ~*fintorog, majd a továbbiakat a többiekre hagyja. Végül, ha mindent elintéztek, a leghamarabb távozó oldalán hagyja el az ispotályt. Aztán vonul a tankönyveihez... Mert ez így tényleg nem állapot.*

//Tök jó volt a szakkör, nekem nagyon tetszett Smile Bocsi, hogy nem támadtam a végén, de tényleg nem tudtam, mit használjak, amire még a karim is képes, pedig a kockázást még meg tudtam volna oldani :/ Köszi a szakkört, még egyszer tök jó volt! ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:40 pm

*Kitérés? Minek? Tyline hozta a formáját. Persze minden lehetőséget számba vett. Legalább nem olyan béna az ilyenekben, mint Yora. Szóval. A pasi meghal, Tyline vigyorog magában egy sort. Megnézi a jegyzeteket, majd aki vele tart azzal beadja a betegeknek az ellenszert. A hullákat ott hagyja az asztalokon. Némán fejet hajt nekik, mert nem olyan bunkó. Tiszteli a holtakat kivéve az apját.* -Valakinek intézkednie kellene majd. *Szól csendesen, és elindul beadni az ellenszert. Miután végzett visszavonul az iskolába.*

//Juj, nagyon jó volt Róz.^^ Ez volt az első szakköröm.^^ Nekem nagyon tetszett.^^//
Vissza az elejére Go down
Liziuzayani Nkhotakota

Liziuzayani Nkhotakota


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 134
Kaszt : Kötözde Ispotály Nekromanta
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija:)

Kötözde Ispotály Tek4e9940ddbe5f11678500

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:40 pm

*Csodás, sikerült minden. Jól csinálták, mint múltkor nekromágiaórán, csak ott mások is voltak. De persze ettől függetlenül ő nem fogja társait segíteni állandóan. Csak néha. Az ember természete ne változzon meg a közösség érdekében. Különben mitől lenne más? Ezzel nyugtatja magát, és megállapítja, hogy még mindig gonosz, így minden rendben van. Ő nagyon jól érzi magát a hullák között. Megnézi a jegyzetet, majd megjegyzi, mi volt a betegség, hátha még jól jön valamikor. Ő nem marad ott tovább, nem fog betegeket gyógyítgatni, szóval elköszön, és visszamegy az iskolába.*

//Nagyon jó volt a szakkör Smile , köszi^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:39 pm

// Érdekes volt a mese jó volt Rose ^^ én nem írok záró hsz-t így is szét vagyok esve de köszönöm a mesét ^^ //
Vissza az elejére Go down
Alex Kerphina

Alex Kerphina


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 306
Kaszt : Kötözde Ispotály Elementalisa_harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:38 pm

*Alex felsóhajt, amikor látja, hogy holtan esik össze kedvenc őrült professzora. Végülis tényleg nagy agy lehetett és kár, hogy a tudását nem lehetett felhasznosítani. Odamegy a jegyzetekhez és beléjük pillant. Egy óvatlan pillanatban pedig felkapja őket és elsüllyeszti ruhája alatt. Érdekes lehet, jó lesz ez még valamire. Ezután visszanéz a hullákra, megfordul sé elvonul... vissza a Nezabarba.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:34 pm

Mennek a támadások, amik gyönyörűek, csak a bartársiasság mintaképe az, amikor az lenne a feladat, hogy támadjon, eltűnik. Pedig csak dobni kellett volna egy nyolc oldalú kockával. Mindenki gyönyörű szépet dob, mindhárom tű egyenesen Huan felé röpül, hogy ez a vak szerencsétlenség, vagy a kalandmester keze, senki se tudhatja, ám az utolsó pillanatban a tűk visszafordulnak, és mind a három Joshua nyakába fúródik. Az egyik lekötözött, a fiatal fiú, megrázkódik, ahogy a szeméből kihuny valami lilás fény... Itt már hat a varázslat, telekinetista...Volt.
Joshua összeesik, egyedül Margaret éli túl, és az asztalokon megtalálják a diákok a jegyzeteket, hogy mi is ez a kór, hogy csak a kísérletezéshez terjesztette el a férfi, és Margaretnek az ellenszert is be tudják adni... Azért egy "Fél happy-endnek mondható", habár 10 hulla között vannak durván, egyet még is sikerült megmenteni, és megállítani azz egészet, a gyógyszert is oda tudják adni az összes kékesbőrűnek.

// Köszönöm a rééészvételt! Egy kis utószó is van benne, aki akarja folytathatja itt a játékot, kijátszani, ahogy odaadják a gyógyszer,t, vagy beadják a betegeknek, stb. : ) //
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:24 pm

The member 'Brenda Scoop' has done the following action : Roll dices

'Nyolcoldalú kocka' :
Kötözde Ispotály Nyo
Result :
Kötözde Ispotály Nyolcol
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:24 pm


*Az ajtó kitárul és ahogy belépnek körbe pislog labóratóriumnak tűnik és Joshuát látják meg ahogy vért vesz és vagdossa az alakokat a boncasztalon. Pálcája Brendának a kezében van, így még jól is jöhet neki, de a tű már röpül is.* ~Úristen félőrült ez a pasas..~*Arca a lánynak meg van rémülve d enem mutatja ki.* - Milyen jó ügy, Van itt egyáltalán jó ügy?*Vág vissza a lány, kérdésre a kérdés de hát ez van. Pálcája elől van és már támad is. -Glacius exitus!*Joshua keze felé, kedvenc varázsigéjével támad a lány.*

// Jeges Halál elsődleges Ehm +2 //
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:23 pm

The member 'Tyline Blanchard' has done the following action : Roll dices

'Nyolcoldalú kocka' :
Kötözde Ispotály Nyo
Result :
Kötözde Ispotály Nyolcol
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:23 pm

*Kicsit sem lepte meg a látvány. Valami ilyesmire számított.* - Elmebeteg. *Sziszegi a lány. Már elő is kapja a pálcáját.* ~Mit próbáljak ki rajtad? *Mereng a lány mit sem törődve a tűkkel.* - Meg van. *Suttogja a lány, és a keze már elindult végre hajtani a pálcamozdulatot.* -Acrenus. *Kiáltja a leggyorsabb csapás igéjét. Várja a hatást. Csak reménykedni tud, hogy sikerül. Miután elvégezte a párbajtanos varázslatot elgondolkozik.* ~ Meg kellene próbálni majd a kitérést is, ha szükséges. *Töpreng a lány. Talán erősebb varázslatot is választhatott voltna.*


//Párbajtan elsődleges +2, az előző dobás miatt -1, pluszt adó tárgy nincsen//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:21 pm

The member 'Alex Kerphina' has done the following action : Roll dices

'Nyolcoldalú kocka' :
Kötözde Ispotály Nyo
Result :
Kötözde Ispotály Nyolcol
Vissza az elejére Go down
Alex Kerphina

Alex Kerphina


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 306
Kaszt : Kötözde Ispotály Elementalisa_harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:21 pm

*Alex ahogy belép a teremben, érzi a felszabaduló erőt, a szabadságot, a mágiát. Sötéten elvigyorodik. A professzor biztosan nagyon nagy varázsló lehet és tudása igazán nagy hasznot tehet az emberiségnek, viszont nem a jelenlegi állapotában, mert mint látjuk, nem éppen tudja azt a roppant tudást hasznosítani. Itt az ideje, hogy Alex Kerphina megmutassa mit tud a tűzzel. Rögtön megidézi azokat az ominózus lángcsóvákat és elhajítja a doktor felé. Közben figyel minden mozdulatára, nehogy ő is kék csodalénnyé váljon.*

//+2; +1 (előző dobásból)//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:20 pm

The member 'Liziuzayani Nkhotakota' has done the following action : Roll dices

'Nyolcoldalú kocka' :
Kötözde Ispotály Nyo
Result :
Kötözde Ispotály Nyolcol
Vissza az elejére Go down
Liziuzayani Nkhotakota

Liziuzayani Nkhotakota


Főkarakter : Hua Xiangfeng
Hozzászólások száma : 134
Kaszt : Kötözde Ispotály Nekromanta
Üzenőláda : Hua Xiangfeng multija:)

Kötözde Ispotály Tek4e9940ddbe5f11678500

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:20 pm

*Sikerült nekik, de ő volt az első akkor is, és most büszke magára.*-Szia.*Int vissza az őt megszólító fiúnak, aki valószínűleg a másik csoportban volt, mivel eddig nem látta. Mikor beérnek, gyönyörű látvány tárul a szeme elé. Kár, hogy neki most a jó szerepet kell játszania, mert külöben nagyon szívesen segítene a kísérletben. Mindenesetre nem akar okot adni a kicsapatására az iskolából, szóval visszafogja magát, és szépen varázsol. Rögtön egy támadással indít, a transzcsapdával. Mivel nem megy a pasas közelébe, ezért a megfelelő irányba fordítja gyűrűjét, és kimondja a varázsigét.*-Trans Decepio!

// Nekromágia - elsődleges, d8 +2 +1(az előző 4-es dobás miatt)

Leírás:Az egyik leggonoszabb varázslat. Akkor is halált okozhat, ha nem tudjuk a nekromantáról, hogy bántani akar minket. Egy egyszerű érintéssel működésbe lehet hozni, ám ha éppen csatázunk, akkor erre nincs lehetőség, és marad a jó öreg gyűrű. A hatása pedig igen komoly. Az áldozat azon nyomban megmerevedik, és eldől. Ám ez nem egyszerűen kábítás, vagy bénítás. Olyan paralízis, hogy leáll az idegrendszer, a vér nem alvad tovább, a szívverés pedig olyan lassúra áll vissza, hogy szinte érzékelhetetlen. A legfontosabb, hogy beáll szép lassan a hullamerevség, és megindul az oszlás. 8 órán belül ez az állapot a leggyengébb gyógyítással is megállítható, és begyógyítható. Ellenkező esetben az áldozat végleg meghal. Ám aki nem tudja, hogy mi történt az áldozattal, halottnak gondolhatja, és akár el is temetheti, és akkor nincs visszaút. A 8 óra persze csak a komoly varázslók esetében igaz, kezdők esetében fél óra (bár egy lemerevedett ellenfelet ezután már könnyű tényleg megölni), majd az áldozat magához tér. Nekromanták esetében 1 óra, de még náluk is magához tér az áldozat. Csakis nagytudású nekromanták érhetik azt el, hogy az áldozat 8 óráig marad paralízisben, amiből utána sem ébred fel. Hátrány: druidákra ez a varázslat nem hat, mivel ők olyan szinten kötődnek az élethez, hogy a halál ilyen csúf formája lepereg róluk. //
Vissza az elejére Go down
Juan Miguel Santiares

Juan Miguel Santiares


Főkarakter : tamka7@citromail.hu
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kötözde Ispotály Harcos
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok^^
Kötözde Ispotály Tek4e3d558e15c829798164

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:16 pm

//Bocsi, ez most nekem se jön össze. Mindjárt összedőlök. További jó mesét!
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Kötözde Ispotály Nincskaszt

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:13 pm

Hogyha mindenki kész, kitárul az ajtó és bemehetnek. Ahogy átlépnek rajta, azonnal érzik, hogy a mágia felszabadult, nincsen lekötve. Bent egy laboratóriumot találnak, amiben több lekötött alak van boncasztalon, fölöttük Joshua görnyed, vért vesz, vagdossa őket, különféle anyagokat fecskendez beléjük. Kettő az elkapottak közül még mozog, egy fiatal fiú és egy 40-es nő az. A sikoltó lány ismerőse, és az öreg nő menye. Mikor meglátja a diákokat, azonnal hátrafordul és a fertőzött tűvel - hiszen itt mindenki bőre kékben játszik, rajta kívül - azonnal odakap, vagy három tűhegyet feléjük dobva.
A diákoknak nem tudni, hogy a támadás, vagy a védekezés jönne jobban, de a következő körre tuti, hogy a pálca is a kezébe kerül.
- El innét, dolgozom, ti is kísérleti alanyaim akartok lenni a jó ügy érdekében? - kérdezi, csöppet félőrülten.

// Összesen 40-et kell sebeznetek belé, egyet varázsolhattok. A legkisebbet dobókba csapódik a tű, kivéve, hogyha pajzsot hazsnáltak. Hogyha nem jön össze, akkor köv. körben is csata. A sebzés a marathon/párbajverseny, egyéb alapján, tehát D8(+2, ha elsődleges, + ha van pluszt adó tárgy) Mást, most nem nézünk.//
Vissza az elejére Go down
Juan Miguel Santiares

Juan Miguel Santiares


Főkarakter : tamka7@citromail.hu
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Kötözde Ispotály Harcos
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok^^
Kötözde Ispotály Tek4e3d558e15c829798164

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:07 pm

[Mindenki...]

*A kis találós kérdésre csak megrázza a fejét.* -Ez találós kérdés? Kösz... *húzza a száját, majd kimondja.*
-A köd szimbólum. *majd megnyomja a megnyomni valót... Ha kinyílik az ajtó, akkor belép, és reméli, hogy valaki hollót mond... * ~ Mondd, ki! Mondd ki! *bár ez most kicsit gonosz tőle, de nem gond. Egy lánnyal van az ajtón belül. Ahogy hallotta valami Lizi.* - Hello! * int és zsebre tett kézzel hallgatja, hogy ki mond esetleg olyat amin lehetne egy nagyon icikepicikét kuncogni.* ~ Jaj, ez most gonosz tőlem...~ *gondolja, de már rég nevetett olyanon, amin lehetne. Végül meglátja a többieket is, így számolgatja, hányan vannak.*
Vissza az elejére Go down
Alex Kerphina

Alex Kerphina


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 306
Kaszt : Kötözde Ispotály Elementalisa_harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:06 pm

*Alex végighalad a folyosón, vagy min és megérkezik a kis akadály. Elgondolkodik a válaszon. Tudja, hogy sietni kell, de nagyon következetes és végsősoron egy elhibázott lépés romba dönthet mindent. Átgondolja, majd megrántja a vállát és rácsap ő is a ködre, elvégre nem messze a kimdonahatatlan nevű naxeldires hölgy is azt tette.* Köd. *Mondja Alex és valójában ő maga is erre gondolt. Annak ellenére, hogy varázsképességeik le vannak kötve, nem fél. Sosem félt meghalni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitimeCsüt. Jún. 09, 2011 5:05 pm


*Az ajtóhoz érve, ahol a két helyszín van motivumok vannak amiket le kellene nyomni. Felvonja a szemöldökét.. de ha bent van az illető..? Egyenlőre azon agyalhat melyik lehet a megfelelő gomb.. de ha nem tudja megnyomni a helyeset biztos bűntudata lesz és hasonlók. Gondolkodás nélkül lenyomja a egy gomolygó ködfoltot... és már várja, hogy végre bejuthasson az ajtón..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötözde Ispotály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötözde Ispotály   Kötözde Ispotály Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötözde Ispotály
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: