Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_lcapNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_voting_barNezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30

Go down 
+20
Anelie Mei Xi
Denise O'Ross
Natalia Tatiana Ridolf
Felaern Yhendorn
Steven Grivalt
Thalia Benneth
Camryn Lilleyman
Isabella Newton
Jack Darkfield
Wabters Morur
Nessie di Alsiera
Cat R. Morgan
Cirelin de Sovalon
Emily Kyra Beawer
Evan Darian
Anika Azariel
Ayla Madyzyn
Aurora Valanthe Mediaris
Yoan Asen
Kaen el Jericho
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e9df14d075d17172896

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 8:16 pm

Jepp jepp Smile
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek506f0370868af7782228

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 4:46 pm

Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 9:09 am

Én folymatosan próbálom Nessie képeit feltenni, de nem engedi a fotoalbum. Ma megpróbálom újra.
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek51929104bc04c3747685

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 7:36 am

Nessie még nem küldte át, amiket csináltam, viszont én most eltűnök két hétre (egy hét nyaralás, egy hét kórház), szóval max. azután.
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e9df14d075d17172896

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 7:21 pm

Videók és egyéb képek mikor várhatók? Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 8:59 am

Én tegnap megírtam és ma reggel el is küldtem Cir-nek, úgyhogy innentől kezdve már csak a te kommentjeidre vár a dolog. Smile Hogyha tudom, hogy Emke idáig húzza, akkor előbb szállt volna meg az ihlet, de remélem így sem késtünk sokat. Smile
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 5:39 am

Szerda délután nem érkezett meg, és lassan már totálisan elfelejtem, hogy mit akarnék írni, illetve mindenki végigtárgyal már mindent.

Emily Kyra Beawer írta:
Jó. Very Happy Reményeim szerint legkésőbb holnap délután át tudom küldeni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek51929104bc04c3747685

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 7:31 am

Most komolyan lefényképeztétek, ahogy az asztalon ülve elaludtam? XD Nemáááár. :"DDDDDD
Ez egy igen sunyi és galád dolog volt!
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek51929104bc04c3747685

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 7:27 am

Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 6:51 am

Nyugodtan küld át e-mailben az elendil-falassion@mailbox.hu-ra és majd felteszem őket galériába.

Amúgy Bella jóvoltából még öt képet feltettem. Wink
Vissza az elejére Go down
Nessie di Alsiera

Nessie di Alsiera


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1353
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Druida
Üzenőláda : "Higgy magadban, és készülj fel arra, ami jön!"

"A sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót."


Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4ee5fd2b42d832965449





Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 6:40 am

Itt vagyok, ragyogok! Nos, és is hazaértem, báár... hagyjuk, csak annyit, hogy az előzmények kicsit furcsán hangzottak az én számból Smile Én is megköszönném Kaennek, hogy ennyi sok jó kis programot szervezett nekünk. Én sajnos a felén nem tudtam ott lenni, hiszen betegecske voltam, de azért nagyjából követtem az eseményeket. Aztán... A kedves tagok megtanítottak engem több ismeretlen szóra is, amik már ugyan előttem elhangzottak, de muszáj még egyszeeeer! Ezek a szavak a "tőtés" és a "bót" voltak. Smile A fényképek és videók terén igyekszem, bár fogalmam sincs róla, hogy hogy a halálomba kell képeket feltölteni, szóval azokat inkább ímélbe átküldöm Emilynek, ő majd megoldja a dolgokat^^ Összességében nagyon jó volt, tényleg tetszett!

Puszika! <3
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e9df14d075d17172896

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:48 am

Egy rahedli kép, de hát én úgy szeretek fényképezni!! Smile Ja ööö mit akartam?? Videókból lesz akkor egy ilyen összeállítás?
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:15 pm

Ayla képei is felkerültek Galériába. Smile
Vissza az elejére Go down
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:34 pm

Örülök, hogy magadra ismertél Smile Gyula, elolvastam az első részt, és nagyon tetszik! Lehet, hogy picit idősebb leszek, mint amilyent először kitaláltam, de nincs vele gond, elsőosztályúan megírtad.
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 3:21 pm

Elmorzsoltam egy könnycseppet. What a Face
Vissza az elejére Go down
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:48 pm

Halihó! Smile

Nohát, egy kisebb kitérővel, de én is egyben hazaértem! Az a vonatút, ami 20 perces késéssel kezdődött, igencsak kalandos volt, úgy nélkületek sem unatkoztam Razz
Először is, csatlakoznék minden egyes előttem szólóhoz, kezdve Gyulához: Én is köszönöm Neked Kaen, hogy megszervezted a tábort, időt, és energiát öltél bele! Nem lehetett kis munka... A helyzet az, hogy sajnáltam, hogy ennyi időnk volt, nagyon is! És úgy gondoltam, hogy a programok mennyisége talán picit több, mint amennyi elfér. Viszont úgy tűnik, hogy nagyjából sikerült, és bár nem nagyon pihentünk, egy percig nem unatkoztunk, és ez nagyon nagy pozitívum! Emellett az összes programot nagyon élveztem, tehát szerintem kiváló tábor volt! Köszi Kaen Smile

Ami a társaságot illeti, nos eleinte fenntartásaim voltak. Ismét úgy jöttem el, hogy sajnos nem sok embert ismertem, de ez legutóbb (3 éve) sem volt másként. És ott is szinte mindenkit azonnal megkedveltem, szóval a szemernyi borúlátásom oka az volt, hogy túl sokan hiányoztak a táborból, mármint a jelentkezési listáról azok közül, akikkel találkoztam akkor. Sajnos az újakat nem ismerem, akik lemaradtak, de ha olyanok, mint akiket viszont megismertem, és megkedveltem, nos akkor tényleg hiányoztatok onnan! Wink Akiket viszont most ismertem, meg, hát sajnálom, hogy korábban nem ismerkedtünk meg! Nagyon jó volt a benyomásom mindenkiről, nagyon megkedveltem mindenkit, akit meg már ismertem, azt ha lehet, még jobban Smile Külön kiemelném azt a két embert, akik a Nezán kívül jöttek oda, és feldoobták a tábor hangulatát! Persze eleve ott volt a táborban az EGYIK legjobb barátom, szóval rossz már nem lehetett!

Ami a Sztyúit illeti, nem haragszom érte, sehol nem hívnak még így, szóval semmi gond, kedvelem! Ami pedig a novellád illeti Gyula, én bárhogy elolvasnám, és nálam a léc egy jó novellánál eleve a 30 oldal!Wink

No, hirtelenjében ennyit akartam, még biztos hogy lesz mondanivalóm Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:47 pm

Igen, Steven elmesélte, hogy mi a szitu. Smile
Amúgy meg iszonyatosan fantasztikus lett a sztori, Uruslás részeken sírva röhögtem. Very Happy Kihagytad viszont azt, hogy a halottaktól akartam lootolni, és szétvertek. Very Happy De nem baj, mert amúgy is hamar meggyógyultam. ^^ Sóval jó lett a sztori, csak így tovább. Wink
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek8a2b851

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:36 pm

Hááát igen, az a kép az... : D De milyen szépen olvashatóan írtam *-* És vissza akarook menniii, de most Cirestüüül!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 12:03 pm

Bőven van rá esély, hogy vesebeteg vagyok.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Wabters Morur
Diák
Wabters Morur


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Nincskaszt

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 11:56 am

Akkor "jöttünk rá" mikor Kaen kiment vécére, te meg felajánlottad, hogy elkíséred. Utána Kaen valahányszor kiment vécére, és ezt hangosan bejelentette, azon gondolkodtunk, hogy vajon vesebeteg, vagy neked akar mondani valamit és vajon mit...

Különben elkészült az első része a történetnek, lehet olvasgatni.

Gyula
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 11:03 am

Höhö. Beszélgettem Evannal, és kiderült, hogy mindenki tudta, hogy én voltam megjelölve mese közben, csak én nem. Ez azért mekkora szívás? Very Happy De végül is tégla nem volt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek4e27fab884a0f7141642

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 10:18 am

Saját képeimet, azt a nagyon rengeteget feltöltöttem Galériába. Várom a többiekét is! Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 7:17 am

Wabters Morur írta:
...már MAJDNEM történt valami, mindenesetre három oldalnál tartok, ... úgy gondolom, hogy 25-30 oldal lesz a végleges terjedelem,...

Shocked Shocked Shocked Shocked
Jézusom! 25-30 oldal?? Az igen... Hát sok sikert Kedves Gyula, kezdek egyre kíváncsibb lenni. Főleg a végére, mert ott ténykedtem én is. Muhaha. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Tek51929104bc04c3747685

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 9:15 pm

Emily reggel átküldi Neked a neveket. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Wabters Morur
Diák
Wabters Morur


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 49
Kaszt : Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Nincskaszt

Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 8:42 pm

Közben nálam eldőlt, hogy folytatásos novella lesz a fórum miatt: most már sikerült átvenni a szobákat és Emily elindult kifelé lopakodni, tehát már MAJDNEM történt valami, mindenesetre három oldalnál tartok, mondjuk többször nem kell bemutatni a karaktereket, de mégis úgy gondolom, hogy 25-30 oldal lesz a végleges terjedelem, amit egy részletben valószínűleg senki nem olvas el, tehát részletekben lesz közzétéve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30   Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30 :: Nezabar nyári mini-tábor Szigetmonostor Júli 28-30-
Ugrás: