Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Kalandmester
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Sikátorok, kis utcák I_vote_lcapSikátorok, kis utcák I_voting_barSikátorok, kis utcák I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Sikátorok, kis utcák

Go down 
+26
Felicity Artmenson
Isolda Mahla Tyrphosie
Ewan Forbes - Archívum
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Kasey Jake Ellswood
Sarah Lairs
Játékmester
Kockadobás
Scott Masters
Diana Lunitech
Sasha Lupinien
Jasna Novarro
Kalandmester
Gabriella Ophelia Milena
Alexandra Sirov
Cormac O'Shennon
Isobel O'Shennon
Sidonia Gisa
Illa Do
Scott André
Celia D'cruze
Yekaterina N. Fyodorov
Lincoln Lawrence
Cat R. Morgan
Cirelin de Sovalon
30 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Nekromanta
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák 6vx6

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 9:42 pm

*Nyugtatni próbálom kedvesemet, ami több-kevésbé sikerül is. Elérem, hogy a kezeit nem próbálja meg kihúzni a fogásomból. Nem sokkal ezután felkiáltok, mert fájdalom nyilal a sebembe. Nem akarom komolyabban megijeszteni őt, hisz így is az. Riadt, ideges és még mindig szomorú is lehet, bár ezt már nem tudom. *
-Csak egy kis karcolás, semmi több. *mondom, majd nagy nehezen követem a példáját, miközben az oldalamra tapasztom kezem.*
-Jövök, remélem téged lát el először! A tied súlyosabb, mint az enyém. Nem tudom, hogy bántottak -e, vagy elestél, de ha az utóbbi, a tettest helyben megfojtom. *nézem őt, figyelmesen. Kicsit imbolygok, mert a seb elég mély, így nem kicsi vért vesztek. Persze még nem olyan súlyos a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 9:34 pm

*Felkiáltok mikor megragadják a kezem. De kiderül hogy Steven az. Csak bólogatni tudok arra amit mond. Majd hirtelen fekiált. *-Mi történt? Steven mi az? Megsérültél?*kérdezgetem idegesen. Haza kell jutnunk minnél előbb. Hogy Nanmy elláthassa a sebét.*-Gyere had segítsek. Amint haza érünk Nanny ellátja a sérüléseid. *mondom és megpróbálok felkelni. Most nem árulhatom el neki hogy nem látok. Elég lesz akkor aggódni ezen ha már Ő jól lesz. Most a legfontosabb hogy haza érjünk. Még mindíg rettegek de nem foglalkozhatok most ezzel.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Nekromanta
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák 6vx6

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 9:22 pm

*Az illetőnek behúzok egyet az arcába, amitől elesik. Nem erőltetem meg magam, nem kap túl nagyot, így csak kiütöm rövid időre. Ezután odasétálok Edenhez, leguggolok hozzá, majd megragadom a karjait. Látom, hogy ideges.*
-Figyelj rám, nyugodj meg! Nincs semmi baj, de ha nem megyünk el innen, az az alak felkel és kezdődik minden elölről. *komolyodom el, miközben a homlokát kezdem el méregetni. Nem kicsit üthette meg magát. Megütni! Lehet, hogy valaki más bántotta, vagy elesett. Nem tudom, melyik a kettő közül, ami bosszant, de most nem az a lényeg. Kedvesen beszélek hozzá, a kezeit fogom, igyekszem megnyugtatni, hogy ne féljen annyira. Előrébb is hajolnék, hogy megöleljem, ekkor a sebbe fájdalom nyílal, én pedig nem bírom ki most egy rövid ordítás nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 9:10 pm

*A fal tövében ülök és lépészeket hallok felém közeledni egy újabb dulakodás után. Rémülten próbálok a falhoz lapulni majd arcom elé emelem karjaimat. Még soha nem éreztem magam ennyire kiszolgáltatottnak. Nem látok semmit és nem tudom ki áll előttem. Szívem a torkomban dobog és nem hallok mást csak a fülemben doboló vért.*-Ne!*kiáltom és megpróbáloj kiszajaadítani kezem mikor valaki megragadja. *-Steven hov vagy? *suttogom zokogva. Nem tudom mi ütött belém. Rettegtem hogy Stevennek valami baja esett.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Nekromanta
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák 6vx6

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:58 pm

*Nem tudom, ki az idegen, de nagyon elegem van belőle már most. Egyelőre velem van elfoglalva. Hamarosan érzem, hogy kihúzza a tárgyat belőlem, én meg nem győzök elnyomni egy feltörni készülő ordítást.*
-Semmi komolyabb, ne aggódj! *válaszolom, bár a bordáim alatt tátongó apró, ám mély és fájó seb nem arról árulkodik. Ráadásul rögtön elkezd vérezni, amitől nem vagyok túl boldog. Szerelmemet veszi célba. Felé sétál, engem pedig figyelmen kívül hagy, mintha ott se lennék. Egy ütéssel leterítem, majd odasietek hozzá, hogy felsegítsem.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:47 pm

*A falon támaszkodva állok fel. Egyre homályosodik a látásom. Még végül teljesen sötét nem lesz. *~Fenébe. Hogy segítsek így Stevnek? Hülye voltam. Ha nem futok el most nem lennénk bajban.~*gondolkodom ahogy tapogatózva elindulok arra amerre Stev hamgját hallom. *-Stev, mi történt? *kérdezem aggódva. Gyűlölöm magam amiért ilyen felelőtlen vagyok hogy így elrohanok. Nem tudom hogy segíthettnék majd eszembe jut hogy mire tanított Angyal. *-Radarösztön.*suttogom, majd nagy levegőt veszek és hallgatózni kezdek. Hallom a dulakodás hangjait és hogy Stev fájdalmasan felszisszen. Nem bírom tovább és a hangok alapján elindulok arra amerre az idegent hallom. Megpróbálom megtámadni de újra egy falra kenődök fel. *-Mit akar? Hagyja Őt békén. Itt vagyok én. De őt hadja ki ebből. *mondom ahogy megtámaszkodom a földön és ülésbe tornázom magam. Lépteket hallok de nem tudom hogy az idegen vagy párom az aki közeledik.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Nekromanta
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák 6vx6

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:29 pm

*Meghallom Eden hangját. Elkapom a fejem, ránézve. Megijedek, mert látom, hogy vérzik a homloka, bár csak abból következtetek erre, hogy egy kis patakzó valami csillan meg rajta.*
-Nyugodj meg, itt vagyok! *felelem döbbenten, mert aggódok érte. A beszéde is, mintha lassabb lenne egy picikét. Elbambulok, nem is veszem észre, hogy az alak egy fegyvert ránt elő, majd nekem támad. Mire felé fordulok, egy szúrást érzek, valahol a bal oldalamnál. Hangosan felszisszenek, miközben minden erőmmel azon vagyok, hogy ellökjem magamtól az alakot, de csak nehezen megy. Minden lépés kínzás, amit csak megteszek előre.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:09 pm

*Elfutottam Stev elől ami hiba volt. A sikátoroknál kötök ki ahol sikeresen megbotlok és beverem a fejem. Érzem hogy vérzik a homlokom az ütés után. Mivel nem látok rendesen és szédülök, egy falig hátrálok és kezemmel valamiféle fegyver után kutatok. *-St... Steven?*kérdezem hallkan de érzem hogy remegek. Majd hirtelen egy másik alakot is meglátok. Nehezen felkelek a fal mentén és megtámaszkodok. *-Stev, hol vagy? *kérdezem mert egyre kevesebbet látok. Nagyon félek és nem azért mert nem látok. Hanem mert más valaki is van itt rajtunk kívül.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Nekromanta
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák 6vx6

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:58 pm

*Jó ideig csak futok. Gyorsan szedem a lábaimat, be akarom érni kedvesemet és megtalálni őt. Végül megpillantom az egyik sikátorban. Elindulok felé, majd megfordulok, mert érzem, hogy valaki figyel. Egy magas, kalapos alakot pillantok meg magam mögött. Nem tudom hirtelen, hogy kerül ide csakúgy a semmiből, de érdekes. Lehet csak én vagyok paranoiás és csak egy ember, aki felfigyelt rám, miután nyugodtan sétált Nellond utcáin. Áll, magamon érzem a tekintetét. Biztosra veszem, hogy néz, de nem mozdul. Ám nem sokáig marad így. Lassan közeledni kezd, zsebre dugott kezekkel, én pedig hátrálok, mert különös érzésem támad, mintha csak Deja vu lenne.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 2:38 pm

*Elvigyorodik a cinizmusán.*
-Alapból nem lennék alkalmas a helyedre, úgyhogy csak örülni tudok annak, hogy önvédelemre tanítasz! * néz rá vidám tekintettel. * -Különben sem bírnám a feladatokat. Nem nekem találták ki azt az életet amit te élhetsz és én úgy vélem, hogy amúgy is csak tönkre tenne. Szánok minden gonoszt, mert biztos, hogy egy idő után mindegyik tönkremegy, lelkileg. Nem kicsit lehetnek aljasak egyes megbízások, plusz az sem öröm ha épp a fejedre vadásznak, mert ott szerepelsz a legnagyobb körözött bűnözők között. * elmélkedik, miközben követi Elisat. * -Különben te miért a sötét oldalon állsz, ha amúgy meg gyerekeket védesz? Ezt valahogy nem értem.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 2:19 pm

*Megkönnyebbülök mikor azt mondja nincs komoly baj. Kicsit megnyugodtam. *-Gyere menjünk egy nyugodt helyre. Mondjuk a Nedavia-ba. *mondom és elindulok. Minden lépésnél meglebben nyakamban a medál. *-Örülök hogy meggondoltad magad. Ne félj. Csak megtanítalak hogy védd meg magad mágia nélkül is. *mondom egy félmosolyal. *-Biztos találok nálad alkalmasabbat is a helyemre.*teszem hozzá cinikusan. *~Csak tönkre tenné ez az élet. Mint Angyalt.~*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 2:00 pm

*Hamar megpillantja Elisat. Mosolyogva üdvözli. Ma egy ciklámenszínű toppot, fekete latexnadrágot és hozzáillő papucsot visel. Egy rövid ujjú, fehér inget is magára húzott, amivel takarhatja szárnyait. Csak emiatt hordja, bár be kell ismernie, hogy jól is áll neki. Lehet, hogy később hasonlóan kéne öltözködnie.*
-Nincs semmi komolyabb! * mondja rögtön, látja a nő szemén, hogy ideges. Tényleg nem történt vele semmi rossz, bár néha azért körbenéz, mert nincs túl jó híre annak a kis utcának sem, amelynek a sarkán ők állnak épp. * -Csupán arról van szó, hogy lennék a tanítványod, de közel sem a piszkosabbnál piszkosabb ügyekben. Egyébként mi a baj? Talán történt valami? *kérdezi érdeklődve, csípőre tett kezekkel.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 1:36 pm

*Kaptam egy sms-t Hakutól. Azt kéri találkozzunk mert fontos dologról akar beszélni. Mikor ezt megtudtam aznnnal összekaptam magam és rohantam már amennyire sérült lábbal lehet. Fekete szövetnadrág piros ujjatlan blúz valamint a bokámon lévő seb miatt egz fekete lapostalpú papucs ami strassz kövekkel van díszítve. Mivel a sötétnegyedbe megyek hátamra kaptam a köpenyem majd a sikátoroknál fejemre húztam a csukját. Egy kis keresgélés után megpillantottam a leányzót és utánna mentem. *-Haku! Mi történt?*jérdezem mert kicsit ideges vagyok elvégre félig angyal és veszélyben lehet az élete. Nem rég kaptam a hírt hogy két védencemet is megölték a Hatalmasok. *
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 1:21 pm

*Eltelt egy rövid idő, amióta Feliciyvel találkozott. Úgy néz ki, sikerült rendbe tenni a dolgokat. Felicity már nem haragszik rá és ő sem rá. Igazából eddig sem tette, csak magát tartotta ostobának, amiért képes volt barátnője nyakán élősködni. A régi volt, újra. Mosolygott, a szemében barátságos fény tükröződött vissza rá és úgy tényleg jókedve van. Nagy kő esett le a szívéről, most pedig teljes lelki békével és nyugalommal megáldva sétál a Sötét negyed sikátoraiban. Na igen, már megint itt, bár most épp kifelé halad egy kis utca felé. Nemrég SmS-t küldött Elisanak hogy találkozzanak ott. Fontos dologról kell beszélnie vele.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 2:08 pm

*Már éppen örülne a sikerének. Egyelőre úgy tűnik, megszabadul attól az őrülttől. Gyorsan fut, így hamar kikerül a sikátorok közül és egy kis utcába ér, aho már jóval világosabb van. Jó ideig meg sem áll, de aztán megpillantja maga előtt azt a... az idegent. Menten megtorpan. Egyenesen ráemeli barna tekintetét Hakura, akinek az ereiben a vér is jéggé válik.*
-Hát kössz, de inkább nem! *kiáltja oda neki, mire felugrik egy háztetőre, utolsó pillantásokat véve üldözöttjére. Mi a francért üldözte idáig?! Vajon mit akarhat? És miért kivételezett vele?* ~Hogy én mibe keveredtem!~ *gondolja magában idegesen, majd az utcák közt követi tovább. Ő nem hajlandó több, mint egy órát várni. Most akar pontot tenni ennek az egésznek a végére. Az üldözőből fog üldözött válni.* ~Elment a józan eszem. Ahhoz képest hogy nemet mondtam a "meghívásra", most ezt a fekete ruhás szajhát kergetem égig kb. fél Nellondon. Vajon mennyire tűnhetek hülyének? Mindegy, nem érdekes! Ki akarom deríteni ezt az egészet!~
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:44 pm

*Felvonom egyik szemöldököm mikor meglátom hogy elsprintel. *-Na most mi legyen? *nézek karórámra. *-Már igy is késésben vagyok. De... marad a vadászat. *mondom magamnak majd az egyik ház tetejére feljutva utánna eredek. Had higye azt hogy megszabadult tőlem.*~Meg kell tudnó igazam van-e. Ha tényleg angyal van benne lehetőség. ~*Gondolkodom ahogy leugrok és a falnak támaszkodom. Leveszem csukjámat és körmeimet nézegetve várom. *-Nem rossz de láttam már jobbat is. *mondom és a szemébe nézek. *-Megértem hogy nem bízol bennem, de tényleg nem a Hatalmasokközül vagyok. Mondjuk úgy hogy nem vagyok puszipajtások mivel néhányat már kinyírtam közülük.*mondom és ránézek. *- Ha többet is tudni akarsz gyere egy óramúlva a szórakozónegyedbe a Nedavia barlang -pubba. *mondom és egy ugrással a háztetőn vagyok. Még vetek rá egy pillantást majd folytatom utam a piroslámpás ház felé.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:25 pm

*Leporolja tenyerét, majd az idegenre néz. Jobb nem megbízni az ilyen emberekben.*
-Chh, szóval rájött! És ha ember lennék?! Akkor megölt volna?! A nevemhez végképp semmi köze! Ők is így kezdték! *kiáltja, majd elsprintel az egyik irányba. Nem akar tovább itt időzni egy ilyen őrült nővel. Különben is. Honnan tudná biztosan hogy ő angyal, pontosabban fél-angyal? És honnan tud a Hatalmasokról? Biztosan közülük való, már csak ezért sem bízhat meg benne. Hiszen lehet úgy végezné, mint régen, hogy némelyik csapdába maga sétál bele, aztán egyszer csak nyakon csípik és... Azóta sem tudja, mire fel az öldöklés. Nincs semmi értelme az égvilágon! De most nem ezen kell agyalnia. Szednie kell a lábát, hátha úgy eltűnhet. A szárnyait nem akarja láthatóvá tenni. Azzal végképp felfedné magát, lehet több csatlósa is itt van, így felfedné magát.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:14 pm

*Hohó! Harcos típus. A pálca segítségével hátra lök. Igaz nem valami nagy erővel. *-Mien harcias valaki. De nyugi. Angyal vagy nem bántalak. És nem is a Hatalmasok közül vagyok. *válaszolom, és leporolom a ruhám mintha piszkos lenne. Figyelem a lányt és nem tudom hova tenni. *~Hasonlít rá nagyom is. ~*gondolkodom. *-Ki vagy te kölyök? *kérdezem és hirtelen felrémlik bennem hogy Angyal is így kezdte a kérdezőrködést.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:05 pm

*Egy piros kockás inget visel, alatta egy zöld toppal, aminek hiányzik a hát része. Ehhez társul még egy kék háromnegyedes nadrágés egy piros saru. Nyári, laza öltözete van, mert bár mikor jött az ég elég felhős volt, nem fúj szél, nem dúl vihar. Meleg van, legalább is ő így érzi. Amikor megragadja az az alak a torkát, a falhoz szorítják. Továbbra sem tudja ki, de biztosan veszélyes alak, jobb lesz vigyáznia. Tuti, hogy nő, a hangjából így veszi ki.*
-vegye le róla a mocskos kezét! * sziszegi, majd mikor az angyalságáról faggatja, nem is tudja hirtelen, mit feleljen a kérdésre. * -Ahhoz magának semmi köze! *megérinti a pálcájával és az erejét beleadva, egyszerűen ellöki magától.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 12:54 pm

*Jól látok a sötétben és látom hogy megrezzen. Előveszi pálcáját és engem keres. Lopakodásban jó vagyok így könnyen megkerülöm. *~Ember vagyok de nekem is jól esik a vérengzés. És mostanában nem volt rá lehetőség hisz nem rég majdnem én voltam az áldozat.~* Ott vagyok közvetlen a háta mögött. Furcsa érzés kerít hatalmába. Elhesegetem a dolgot. Megragadom a lány torkát és a falnak taszítom. Szemeimet nem látni, de ha látná is csak a gyilkolási vágyat láthattná. *-Nem mondták még hogy nem szabad egyedül mászkálni egy ilyen sötét helyen? Most mond meg mit csináljak veled?*költői kérdés. Bájologva beszélek vele kicsit lekezelő vagyok. Vörösre festett ajkaim gonosz vigyorra húzom. De valami még mindíg nem stimmel. Olyan ismerős az érzés.*~Mintha Fekete angyal lenne velem bár tudom hogy meghalt. ~*Elmélkedem ahogy rémült arcát figyelem. *-Véletlenül nem egy angyal vagy?*kérdezem bár nincs érzelem a hangomban.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 12:35 pm

*Most már nem csodálja, hogy Felicity is egyedül szeretne lenni. AZ ilyeneket feldolgozni idő, de ha ezt az időt türelmesen kivárja, barátnője talán még a régi fényében tűnhet újra fel. Milyen rég is voltak igazán együtt úgy, hogy semmi problémájuk nem volt a másikkal! Nagyon hiányolja az együtt töltött kellemes pillanatokat, mert bár nem akarja, be kell vallania hogy az utóbbi vele töltött percek voltak eddig a legfájdalmasabbak számára. Elég nagy sebeket ejtettek lelkén, melyek még korántsem forrtak össze, s mikor csak a szőkeségre gondol, ezek újra és újra kinyílnak és vérezni kezdenek, de ahogy telnek a napok, ezek beforrnak. Erősebbé a válik a lelke azzal, hogy maga tépi fel a sérüléseit, majd gyógyítja be őket, az idő segítségével. Megugrik, hirtelen egy hangot hall meg a sötétből. Nem lát, nem akarja magára vonni az alak figyelmét. Bárki is legyen, tőle nem messze áll és biztos hogy kiszúrta, de ő akkor sem leplezi le magát. Óvatosan hátrálni kezd, miközben kezében a pálcáját szorongatja. Hallotta, hogy a környék veszélyes errefelé, de nem törődött vele. Időnként kockáztatni kell.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 12:26 pm

*~Átkozott telefon. Miatta kellett othagynom Stevent. Mondjuk ráfér a pihenés. ~*vigyorgok köpenyem csukjája alatt. Na igen miért fognám vissza magam? A sikátorokban haladok. Fekete szövetnadrág fekete blúz, és magas sarkú cipő. Hajamat a tarkómon laza kontyban fogtam össze. Felvettem egy fekete köpenyt és csukjáját a fejembe húztam hogy takarjam arcomat. Alaposan felfegyverkeztem a pálca mellé hisz nem lehet tudni? Ahogy haladok köpenyem sötét árnyként ként lebeg körülödtem mert elég nagy szél van. Hirtelen egy halk kétségbe esett hangot hallok. Gonosz mosolyra húzom ajkaimat. Arra megyek és egy feketehajú lányt látok meg.*-Kicsi lány mitkeresel egy ilyen sötét helyen? *kérdezem vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Sikátorok, kis utcák 82h3


Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 12:03 pm

*Egyedüllétre vágyakozik szíve. Arra, hogy át tudjon gondolni dolgokat, hogy abba a bizonyos tükörbe nézve szembenézzen önmagával és végre tisztázza gondjait, szomorúságának okát. Tegyük fel, hogy valaki elé tart egy óriási, álló tükröt, ami csak azt mutatja, amit az illető látni kíván. Ha Haku ezelőtt állva azt kérné, mutassa meg az összes hibáját, ami csak van, ezer és ezer kép jelenne meg minden baklövéséről. Kezdjük is el. Mik szerepelnek az elsők között? A tanórákon mindig a háttérbe szorult. Annyira félre húzódott, hogy végül nem cselekedett semmit. Mintha csak az emberek közelségétől irtózott volna. Na de miért? Az itteniek soha nem ártottak neki, pont ellenkezőleg. Segítették. Segítették abban, hogyan legyen jobb ember. Sokat köszönhet minden embernek, akivel csak megismerkedett eme tanév során. Felicity. Első igaz barátnője, aki a tavat is megmutatta neki. Azóta kedvenc helyévé vállt. Sophie.. Ő Fel' mellett kapna helyet, mert ugyanolyan jóba van vele és húgaként tekint rá, de ő nem rangsorolja be őket, mert mindenki egyformán fontos számára. És akkor még ott van Isabella, aki felkísérte, és néhány srác. Dwayne, Zack, a kobold a húsvéti bálról. Na de nagyon kitértünk. Ha most a legnagyobb baklövésekre kéne rátérnünk, hát... Mi is volt az? Amikor eltalálta azt a vérfarkast, előtte meg végignézte, ahogy Arianat kivégzik. De hát mit is tehetett volna? Meg volt láncolva és csak későn szabadult ki. Ó de szidja magát ezekért! Elgondolkodva halad a sikátorok közt, egyre beljebb és beljebb. Annyira elgondolkodik, hogy szinte nem is nézi, merre megy. Csak akkor eszmél fel rá, mikor teljes sötétség veszi körül. Aggodalmasan pillant fel.*
-Azt hiszem eltévedtem... *sóhajt fel keserűen, aztán felkapja fejét.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 1:09 pm

-Ne aggódj az éberséggel nincs baj, és nem szokásom kötözködni.*mondja egy ördögi vigyorral, majd követi diáktársát. Érezte hogy valami a csizmája szárára akaszkodik, és mikor lenézett, egy apró fekete kölyökmcskát pillant meg. Az keservesen nyávogni kezd.*
-Te meg ki vagy kispajtás?*vette fel a kis vakarcsot. Majd követi Felicity-t.*
-Szerinted baj lenne ha megtartom?* kérdezi kíváncsian társára néz, közben a kismacska Sophie nyakába telepedett.*
Vissza az elejére Go down
Felicity Artmenson

Felicity Artmenson


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 419
Kaszt : Sikátorok, kis utcák Mentalista
Üzenőláda : Sikátorok, kis utcák P0fe
Színem: cornflowerblue

Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 12:57 pm

* Amit Sophie szavaiból kivesz, az egy cseppet sem kellemes, hisz mégis milyen bűnözőkkel teli, eldugottabb zugba tévedhet az ember?! És ami még érdekesebb, hogy ezt Sophie csak egy váll vonással nyugtázza. Elképesztő, ahogy a kínai lány halál nyugodtan mesél neki erről. A szőkeség arcáról egy pillanatra lehervad a mosoly, mivel ahogy hallja, náluk a sötét negyedek "halálosak". Halál... Mindig is rettegett attól a naptól, amikor majd meg fog halni. Persze senki sem lehet örök életű, noha más fajok több száz évig is eléldegélnek.*
- Persze, szívesen, de ébernek kell lenned, mert ott hogy is mondjam... ha valakinek nem vagy szimpatikus, akkor pár másodperc alatt péppé vernek. * magyarázza, s egyik mutatóujját a magasba emeli. Nem akarja tovább húzni az időt, úgyhogy a lámpa fényét követve elindul kifelé a sikátorból.*
- Csak azért, mert még nem láttalak. * mosolyogja, miközben hátrafordul, hogy bevárja Sophiet. * - Mondjuk az is igaz, hogy rengeteg diákkal nem találkoztam még. * tűnődik el, végül egy váll vonással tovább indul, egyenest a fekete piac rémséges emberei felé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikátorok, kis utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok, kis utcák   Sikátorok, kis utcák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sikátorok, kis utcák
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: