Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Kalandmester
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Vízi park - Medencék - Page 5 I_vote_lcapVízi park - Medencék - Page 5 I_voting_barVízi park - Medencék - Page 5 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Vízi park - Medencék

Go down 
+17
David Branson
Lizbeth Westlive
Theodor Anastas
Anelie Mei Xi
Boris Casimir Pavlov
Cat R. Morgan
Hikaru Tudor Patrik
Xerxésia Clearwater
Alex Carmelo
Violet Anne Heart
Valeriel Ravenwood
Lorraine Betranche
Horváth Ádám
Thomas Evernight
Lina Wierro
Martina Stravich
Vivienne Mendelsohn
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 6:55 pm

First topic message reminder :

*Alanois úgy dönt hogy a sikeres AMM óra után úszik egyet a Vízi parkban, így gyorsan össze is pakol néhány dolgot és lemegy. Ahogy nézi a viz hömérsékletét meg a sok medencét, mert van azért néhány, megpillant két diákot akik épp nagy pletyiben vannak és oda is megy hozzájuk. Evan az aki igen jóbarátja lett az elmúlt hetekben, és egy fekete hajú lány, aki ismerös neki, talán órákon is felbukkant néhányszor, de személyesen még nem ismeri.*-Sziasztok skacok? Miújság? *kérdi általánosságban, majd a lánynak bemutatkozik.*-Szia, én Alanois Winderburg vagyok, de szólíts egyszerüen csak Alnek. Es te? Olyan ismerös vagy nekem, mintha láttalak volna már néhányszor. *mondja mosolyogva Al, majd kiteríti szokásosan a pokrócát, majd rátelepszik és pakolgatni kezd a táskájából.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:56 pm

- Semmi érdekes? Hm. Körülöttem mindig zajlik az élet. Most kitalálták, hogy egy kis időre a nagynénémhez küldik a húgomat. Esküszöm letagadom. *Nevet fel a lány. Egész kényelmes most neki az a nyugágy. Igazából Tom mosolyait nem is látja, hiszen egyrészt a napszemüveg takarja, másrészt pedig az eget kémleli és nem a fiú arcát tanulmányozza.* -Értem. Hát nekem talán egy hónap volt, de nem is különösebben zavart. Amúgy biztos érted megy majd egy prefektus. Úgy hallottam az Allidonon van egy pár prefi. *Kicsit felül, és leveszi a szemüveget.* -Hát itt előbb jól ismerd meg az embereket mielőtt bárkivel is összejönnél. Á, szóval a Ő. Hát jó pár lány jár ide biztos megtalálod a a szerelmedet. * -Biztatóan mosolyog. Való igaz, rengeteg lány van itt és sokan talán ők is szerelemre várnak, de Tyline a kivételek közé sorolandó.* -Persze, hogy van. Szintén Allidonos. Egyébként hat éve ismerem. De hát a modora, a jelleme és igaz a kinézete is magával ragadó. Színes egyéniség, kellemes kisugárzása van és meg kell hogy mondjam társnak sem utolsó. Mindig meghallgat és ott van, amikor kell. Rá biztosan számíthatok. Mivel a szaktársad szerintem előbb-utóbb úgyis találkoztok, ha nem így szünidőben, de órán biztosan.*Nem, nem áradozik csak mesél. Bár mondjuk nem sokan nézik ki belőle, hogy egyáltalán van pasija, de ez is csak azért van, mert eleinte másnak ismerték meg őt.* -Egyébként egész nap a vízben akarsz lenni? Vigyázz, mert ráncos lesz a bőröd. *Kuncog a lány, majd szépen az ölébe veszi a válltáskáját, és kotorászni kezd benne.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:45 pm

-Semmi különös *mosolyog a lányra.* -És a várószobában vagyok még,de remélem hamar beosztanak.*Tom,a kérdésekre válaszol,de a Giselles témán megakad a szava.*-Pasifogó? Hát,sok lánnyal találkoztam már,aki csak a külsőm miatt akart megszerezni.Szóval az igazira várok,még mindig.*megint csak egy mosoly.Remélhetőleg nem túl feltűnő,hogy sokat mosolyog.*
-Na és neked? Van barátod? *hát igen.Gondolom sejtitek mi jön.Igen,egy újabb mosoly.No de nem is baj,szép a mosolya.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:26 pm

*Valljuk be Tyline-nak fel sem tűnt, hogy ott van. Ő szép nyugodtan lefeküdt az első nyugágyra merengeni. Mikor a nevén szólítják hümmögve feljebb tolja az orrát a napszemüveget. Körbepillant és csak ekkor látja meg Tomot. Gonosz mosoly jelenik meg az arcán a fiú szavait hallgatja.* -Szia neked is. Nem is mindenhol. Egyébként azért jöttem, mert azt hittem itt lesz Ádám. Azért remélem, hogy még ma erre jár. És mi újság? Milyen a szobád? *Érdeklődik a lány. Neki jó darabig eltartott mire rendes szobát kapott, viszont a szobatársaival meg van elégedve, mert nem sok vizet zavarnak. Persze a fiú félmeztelen testén Tyline-nak meg akad a szeme, bár valljuk látott ő már jobbat. Az meg hogy Tomot bámulja a visszacsúszott szemüveg miatt nem nagyon látszik, egyébként Tyline-nak amúgy is van barátja szóval nem lényeges. * -Adhatok egy tanácsot? Vélák és fél-vélák közelébe ne nagyon menj. Főleg ne az egyik ismerősöm közelébe, mert hogy is mondjam... Szeret játszani mások érzéseivel, és kimondottan a külsőre megy. Családi vonás... *Ha tetszik ha nem Tyline akkor is burkoltan céloz az egyik szaktársára (természetesen Giselle-re). Nagyon reménykedik benne, hogy Tom nem fog összefutni azzal a lánnyal, mert Gis tényleg csak szórakozik másokkal.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:10 pm

*Tom egy másik nyugágyon fekszik,bermudanadrágban,napszemüvegben,és strandpapuccsal a lábán.Vagyis a földön.Nem sokkal később,hogy a szőke fiú ásított,egy lány jött a medencékhez.A napszemüvegét kicsit fentebb tolta,hogy megnézze ki az illető.*-Tyline? *ezt nem halhatta a lány.*-Szia Tyline! Mi mindenhol összefutunk? * oldalra nézve röhögcsél.
Tom feláll,és a papucsát lerázza a lábairól,egyenesen a fűbe.Óvatosan belemászik a vízbe,nehogy megint lefröcskölje Tylinet.Most nem úszkál,csak ott a lépcsőnél a fél teste ugyebár kint van,és azt sütteti.Napszemüvege persze nem maradt ott a nyugágyon,tehát az is rajta van.*~Szép nap ez a mai.~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 2:00 pm

*Tyline igazából azért jött ide, mert abban reménykedett, hogy itt találja Ádámot hogy bocsánatot tudjon kérni tőle is a tegnapi miatt. Ő nem akar úszni, sőt valójában utál úszni. Tudni tud csak gyűlöl. Mivel nem nagyon látja a környéken a másik Allidonos fiút, ezért szépen lehuppan az egyik nyugágyba. Piros szoknyát visel szandállal a fűben mellette ott hever a táskája. A lány szőke lobboncát összefogta, a fejére egy fekete napszemüveget biggyesztett, amit amint leült már az orrára is helyezte. Magában gondolkozik, hogy mi lehet Giselle-lel, mert jó pár napja nem látta a kedves ellenségét (aki mellesleg azzal van elfoglalva hogy a boncteremben vihogjon és zülleni akarjon). Persze a barátját is meg kellene látogatnia, mert ő is egy jó ideje nem látta, és már határozottan hiányzik neki, na meg persze a drága barátnőit és az egoista unokatestvérét is fel kellene kutatnia. Szóval rengeteg dolga lenne a Belsis leányzónak, de ő inkább csak fekszik a nyugágyban a medence partján és mereng.* ~ Kit keressek meg először? Lorraine, Angi, Ria, Oliver, Kamen, Etienne és Alex... Sok a választék. Közülük Lorr-t és Angit nem rég láttam meg mintha Kamet is láttam volna Gissel.*Mered az égre a lány, bár ez a napszemüvegtől nem látszik. Olyan mintha aludna.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:17 pm

*Hát mivel,Tom nem nagyon akar még társalogni Tylineal a történtek után,összeszedi a cuccát,és ő is elindul.*-Menj csak..nekem tökmindegy. Minek is kérnék bocsánatot,ha egsszer már megvolt? Csak vissza kell emlékezned..na csáá! *el is megy,futva,így legalább még edzhet is.*

//Köszi a játékot,jól esett ^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 6:13 pm

*Na igen. Ádika időközben megfutamodott, így Tomnak egyedül kell szembe néznie Tyline-nal.* -Ide figyelj! Egyrészt, nem vagyok egoista. Másrészt, milyen kis hülye szöveg. te kezdted az egészet, és még neked állj feljebb?! Fogalmad sincs mik voltak azok a rajzok! Tudod mit inkább húzódj meg egy sarokban, hacsak nem akarod, hogy ne álljak jót magamért! Elmesélem neked mi volt az a füzet. Senki nem tudja, és már teljesen felesleges. Az a füzet a naplóm volt. Tele emlékekkel, és a te hülyeséged miatt ennek már vége. Hát kösz szépen. *Felemeli a hangját, a dühöngés nagyon is megy neki.* -Nem érdekel mit gondolsz Mr. Szépfiú. Neked sokkal több egód van, mint Alexder Seth Scoop-nak, de azt a srácot magasan túlszárnyalod! És ha megbocsájtasz, bár nagyon nem érdekel a véleményed... Akkor én távoznék is. * Na, igen. Ilyenkor vagy hagyják elmenni, vagy szépen bocsánatot kérnek tőle. Tyline visszamegy a füzetéért, majd gyilkosan rápillant Tomra utána szépen elindul a kúria felé, ha a fiú nem állítja meg.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:54 pm

*Ádám időközben elment.Háát..nem sok esélye van Tylinnal szemben.*-Idefigyelj,engem nem érdekel,mekkora az egod,mert tuti hogy az egekig ér,de nem érdekel.Minket hagyj ki a hülye kis szövegeidből..*na,az tuti,hogy Tylinenak most felmegy a vérnyomása..De ez van. Tom is megtudja mondani a magáét,ha kell,és most kell.*-És ha érdekel,akkor érdekeljen csak,mit gondolok most,mert úgysem tudod meg.És,nem kéne ennyire egoistának lenned.*Igen,ez szívemből szólt.Vagyis Toméból.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:29 pm

- Horváth? Horváth Réka rokona vagy? *Kapja fel a fejét a lány. Igen, egyszer-kétszer összefutott Rékával bár nem nagyon volt alkalma beszélni vele, de tudja ki ő.* - Ember, szerinted süket vagyok?! Egyébként, ha annyira tudni akarod eleinte nem is itt voltam, csak épp erre jártam, és tudod jött az isteni szikra, és neki álltam rajzolni. Bár hiába beszélek nektek, hiszen úgyse értitek, ti faragatlan fafejű tuskók. *Na igen osztja a két fiút rendesen. A fürdőruhás kérdésnél jobban bedühödik.* -Semmi közöd hozzá. *Morogja Tyline, majd mikor a két fiú rohamra indul bevet néhány harcművészeti mozdulatot. Na igen... Japán barátnő, gazdag család és azt tanul amit akar. Tom kezéből megpróbálja kicsavarni a vízipisztolyt, aztán lábon rúgja/rúgná. Utána Ádámot próbálja kigáncsolni, majd gyomorszájon akarja ütni.* - Ne akarjatok verekedni, mert ti jártok rosszul. Az ég szerelmére! Egy Belsirionossal akartok kikezdeni?! Már bocs, de harcos szakom van, emellett auror családból származom. Azt hiszitek, hogy csak úgy hagyom magam?! *Fújtat tovább a lányka. Hát igen ilyenkor jön jól az auror vér na meg hogy hajlandó volt ellesni néhány verekedős mozdulatot.* - Egyébként meg nem vagyok cica. Talán butikmániás fruskának látszom?! Idióták... *Duzzog tovább a lány tisztes távolságra kerülve a két fiútól, ami azt jelenti, hogy olyan messze áll, hogy ne kerüljön a vízipisztoly hatósugarába.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:16 pm

*Hát egy biztos,nem csak Ádám csinál őrült csínyeket..*-Nemtom' én is most látom először *nevetgél a fiúval*-Tök jó ötlet! *kimegy ő is a "partra'' és elővesz a táskájából egy vízipisztolyt.*-Rohamra feeeeeeel! *elindul Tyline felé,és ha Ádám is jön,elkezdi spriccelni Tylinet.*-Bocsi szőke cica,de ez kellett.*Ádámra néz,majd Tylinera.*-És neked is! *ezzel persze Tylinera céloz.Hát ki másra? *
Vissza az elejére Go down
Horváth Ádám

Horváth Ádám


Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali^^ Lina Wierrot kell játékért zargatni Smile
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e4d15f006e052289564

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 5:07 pm

*Egy pacsival üdvözli a fiút, majd bemutatkozik.* - Horváth Ádám. *majd közelebb megy afiúhoz, és a füléhez hajol.* - Hé, figyu. Mi baja van ennek a csajnak? Ha valaki ide jön nem rajzolgatni jönne... Tiszta dilis.. *súgja oda majd röhögésbe kezd. Kicsit piszkálni akarja a fiút, úgyhogy bele kezd egy kis...* - Hé, Te öm... Ott szőke hajú, rajzolgató... *próbálja a lányt körülírni.* - Van rajtad fürdőruha? *majd várja a lány válaszát. Közben háton lebeg, és sütteti magát.. Bár amennyire lehet. Végül megunja a lebegést, kifut a vízipisztolyért, és teli tölti.* -Hé Tom. Nem kéne kicsit meglocsolnunk a lányt? Hátha lehűti magát.. *súg megint valamit a fiúnak, persze szinte úgy,mintha nem is beszélne.. Elképesztő csínyeket csinál ez a fiú..*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:56 pm

*Ő a fűben fekszik, és bámulja az eget. Szerencsére Ádám ugrásából fakadó víz nem érte el a lányt, de azért ő is bezsebelhet tőle egy szúrós pillantást. Valljuk be a szőke leányzó nagyon rondán tud nézni, ha akar. Egyébként mikor Tom megszólal nem felel semmit, mintha meg sem hallotta volna. Tönkretette a rajzait, az emlékeit. Mindent. ez a fiú azt hiszi, hogy egy egyszerű "boccsal" minden rendbe jöhet?! Hát nem. Fél éve folyamatosan odarajzolt, és mindez mára teljesen feleslegessé vált.* -Pasik... *Forgatja a szemét a lány, pedig az ő Etienne-je is hasonlít ehhez a két bolondhoz, de az más... Felül a földön, hiszen már úgyse kényelmes neki. Figyeli a két srác hülyeségeit meg, hogy mit beszélnek.* ~ Hogy fulladnátok meg. Ha értenék az Elemi varázslatokhoz akkor már rég lerántottalak volna benneteket a víz alá. De így be kell érnem annyival, hogy a vizet bámulom, és abban reménykedem, hogy hirtelen egy örvény keletkezik.*Alaposan sikerült a Belsirionos lányt felbosszantani így hát a két fiú, vagy a vízben szórakozik tovább, vagy kimerészkednek a partra szembenézni Tyline haragjával.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:47 pm

*Tom felfigyel Tyline haragos mondataira.*-Igen normális vagyok..Tudom.És bocs..Nem direkt volt.*majd a lány is elmegy,messze tőle.*~Hála a jó égnek..~ *igen,talán ilyenek is csak az ő fejéből pattanhatnak ki.Kicsit később egy másik srác is beugrik a medencébe.Ekkor Tom is beugrik,kicsit sem érdekelve,hogy Tyline vizes lesz e.*-Heló öreg! * köszönti "fiúsan" . * -Tom vagyok..Hát te? *kérdi a nevére célozva.Ráfekszik a víz tetejére,és elsodródik..ha meg belemerül a vízbe,nem bánja,legalább búvárkodhat kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Horváth Ádám

Horváth Ádám


Hozzászólások száma : 11
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali^^ Lina Wierrot kell játékért zargatni Smile
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e4d15f006e052289564

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 4:10 pm

*Ádám egy fa tövében ül, és egy piros pólóban, na és egy bermuda úszónadrág van rajta. Lila haja szemében lóg, és egy könyvet olvas. A neve A gyertyák csonkig égnek. Hát igen, Ádám egy olvasós típus. Mindig csak olvas és olvas. De miért vajon... A könyvből egy levél csücske lóg ki. Mi lehet? A fiú türelmesen olvas, szinte úgy néz ki, mintha nem is hallaná azt a zajt melyet a pancsoló fiú képez. Hirtelen az olvasás félbeszakad. Vége a könyvnek. Hihetetlen, de egyetlen egy nap alatt egy igen kicsi betűs könyvet olvasott ki. Bár Magyarországtól, idáig olvasta a vonaton, tehát így ez érthető.
A fiúnak a hallójáratai felvilágosulnak, és a zajok közbecsapnak életébe. Pólóját szinte letépte magáról, és papucsát csak úgy ledobta lábáról, és a fa tövébe hajította. Futott a medence széléhez, és egy fejest ugrott. Lila hajbozótja most jobban a szemébe lóg, de ezt őt nem érdekli. Nagy levegőt vesz, és leúszik pár hosszt.. Fárad egyre jobban igazán még nem is pihent le, ha jobban belegondol. De nem. Pihenésre nincs idő. Rékát meg kell keresni.* ~ Elméletileg Réka valami.. Főprefektus. Valami fontos a szakunkban..~
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 3:24 pm

* A medence szélén ül, és az ölében lévő vázlatfüzetbe rajzol. Egy nagyon jó mű van készülő még az Eramiros diáktársai is meg irigyelhetnék érte. A lapon két sárkány van kialakulóban. Egy tűz elemű és egy víz elemű. Felkapja a fejét, mikor valaki ordítozni kezd. Nincs is ideje elmenekülni, mert a víz telibe találja a lányt, és szépen átáztatta a papírt is.* -Normális vagy?! Igazán lehettél volna figyelmesebb is. Ez lett volna az egyik legjobb rajzom! *Fakad ki a lány,mikor megpillantja a "támadót".* -Nem normális. Idióta. Ide se jövök többet.* Duzzog magában miközben a ruhájából igyekszik kicsavarni a vizet. Ő a fiútól kissé távolabb ül le. Megpróbálja megmenteni a rajzát, de hát csak nem sikerül. Dühösen rá-rápillant az új fiúra, majd leveti magát az egyik nyugágyba.* ~ Ha tüdőgyulladást kapok az se érdekel. *Dühöng magában a Belsis lány, majd mikor látja, hogy a fiú milyen kényelmesen elhelyezkedett odamegy, és hozzávágja a füzetét.* -Kösz szépen. Tönkretettél mindent. *Legszívesebben felpofozná az Allidonost, de ehelyett fogja magát megkerüli a medencét, és elfekszik a fűben.*
Vissza az elejére Go down
Thomas Evernight

Thomas Evernight


Főkarakter : liza.amber.tom@gmail.com
Hozzászólások száma : 33
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Harcos
Üzenőláda : Játékért Elizabeth Lowettet zargatni ^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tek4e3ad41c54e4a5790824

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 3:11 pm

*Tom,az új diák még sehol sem volt.Semmiről nem hallott még.De valahogy idevezetett útja.Az egyik medence szélénél leveszi a pólóját,és beleugrik a vízbe.*-Ágyúgolyóóóóó!! * igen kicsit gyerekes,de ki kell használni a nyár utolsó perceit is.Úszkál kicsit,pillangó,kutya,mellúszás,sima,stb..mindenfélét csinált,majd odaúszott a szélére,és elvette a kulacsát a póló mellől.*~Fárasztó egy kicsit az úszás..~* főleg ha sok félét próbál ki.Kortyol párat,majd oda megy egy ugródeszkához.Ugrál párat,és leugrik.A víz szétfröccsen mindenhova.Tom mellúszásban elúszik a lépcsőhöz,és felmegy.Leül az egyik nyugágyra,egy napszemüveget elővesz,és felrakja a szemére.Becsukja azt,és kezét a feje alá rakja.Így pihen.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 6:16 pm

*A lány észre sem veszi, hogy Linát kirázza a hideg, ugyan is az ő szép zöld tekintete továbbra is a kék égre mered. Nézegeti a felhőket, alakzatokat próbál bennük kivenni, közben a gondolatai valahol máshol kavarognak. Ami Susan szerelmi pályáját illeti, mondhatni most van a csúcson, miután beleszeretett egy meleg srácba nem igazán hitte, hogy utána történik is vele valami jó, most meg tessék... Két emberbe szerelmes, akik viszont szeretik és ráadásul egyik se féltékeny a másikra. Hát igen aki megteheti ugyebár, no persze elkezdtek olyan pletykák keringeni a lányról, hogy fűvel-fával csinálja, meg hogy egy szajha. Mindenesetre úgy látszik lenyugodtak az állapotok, hogy Susan bárkit is depressziósnak nézne? Nem igazán teszi, ő valahogy nem foglalkozik másokkal, Lina baja az már csak Lina baja marad. Az Allidonos kérdésére csak pislog párat, majd bódító tekintete a lányra siklik.* -Soha jobban. Az életkedvem? Az csodálatos. *Mondja mosolyogva a lány, hááát nem tudni mitől van ilyen jó kedve, de mielőtt idejött a Második Emeleten volt, ahol a fiúk szobája van. Legyen elég annyi, hogy nagyon élvezte az ottani dolgokat... Aztán jön az újabb kérdés, mire a lány szép zöld szemei hatalmasra kerekednek és úgy néz a másikra.* - De...Dehát Lina az iskolát több, mint egy éve helyre hozták, sőt le sem rombolták teljesen. *Nooos, igen ugyanis nem történtek meg a dolgok, az ugyebár csak Ariana rémálma volt, de erről még a diákok sem tudnak, sőőőt még Susan sem tud róla, pedig ő azért jóban van a lánnyal meg egy szobában is vannak. Az angol szavakra nem mond semmit, úgy csinál mintha nem is figyelne, pedig nagyon is figyel csak éppenséggel ez rohadtul nem látszik rajta. Nem hiába illuzionista a hölgyemény, mániája az emberek megtévesztése, manipulálása... Az a gond, hogy ezek a dolgok legtöbbször sikerülnek neki. Ami Susan anyját illeti? Nos, hat-hét évesen vesztette el az anyját, ráadásul a saját szeme láttára halt meg szóval, erről ennyit. A szőke bombázónak több oka lenne ez miatt depressziózni, elvégre Susan már nem tud hazautazni és meglátogatni az édesanyját, míg Lina ezt gond nélkül megteheti. Ha viszont neki is meghalt akkor sorry, csak usernek jött le úgy hogy él és virul Lina anyja. Mindenesetre a lány nemes egyszerűséggel a vízbe csúszik le a kőről/szikláról. Pár percig lenn van a víz alatt, majd amikor feljön akkor egy kagylót nyújt Lina felé...* -Tedd el. *Mondja neki apró mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Auror
Üzenőláda : Vízi park - Medencék - Page 5 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Vízi park - Medencék - Page 5 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 5:37 pm

//Olvad//

*Ahogy a lány válaszol, végigfut benne, mi mindent tett azóta, mióta nem látta Susant. Kétszer is elvesztette a párját, megmentette húga életét, életet változtatott.. És még el is öntötte a depresszió. Nem szégyenli, vagy is, hogy lehet ezt körülírni.. Lina bevallja magának, és mindenkinek is, hogy túl lépett a célon, túlságosan is sokat adott azért,, hogy újra Lorral legyen. Pedig lány tudatában van azzal, hogy ez már visszafordítatlan dolog. Na, mindegy, azért csal az arcára ő is egy kis mosolyféle grimaszt, hogy ne azt higgye a lány, hogy ő egy depressziós liba.. Bár miért hinné a lány? Mármint, ezt csak Lina gondolja így, de mint tudjuk már az emberek akármit kimondanak, hangosan. Ő is sok mindent kibökött a száján, amit tényleg nem kellett volna.* - Hogy vagy? Jó az életkedved? *na, ez a másik. Olyan szavakat használ, amit még elképzelni sem tudott. "Milyen az életkedved?"*~ na, ezt most én mondtam, vagy tényleg megőrültem?!~ *magában kavargó kérdések igen úgy néznek ki, mintha magával beszélgetne.* -Téged nem hangol le ez a sok rom? Tudod, a kúria.. *motyogja, mivel őt eléggé megviseli a dolog. Sosem képzelte volna a Nezabart ilyen romokban látni. Szelíd arcot vág, szinte elfehéredve néz a vakvilágba. Mintha valakire nézne. De kire? Hiszen nincs ott senki. Senki az égvilágon.* - Mom.. *suttogja angolul, ugye ő Londonban született, ahol megvan az angol nyelvezete még a fejében.* -take my hand! *suttogja ugyan úgy angolul. A depressziója miatt maga előtt képzeli anyját, mintha őt ringatná csecsemő korában. De miért vajon? Annyi év után, miért pont most jut eszébe az anyja. Eddig miért nem volt?*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 10:29 am

*Már miért ne lenne strandidő? Nyár van, a diákok pedig Bulgáriában vannak, ahol feltehetőleg jó idő van... Mindenesetre Darwin érzi a közeledők, szagát azért mégis csak vadállat, persze nem úgy de... A szőkeség ugye felfekszik a kőre, ahol békésen pihenget, gondolatai valahol messze járnak. Haja szépen hullámosan omlik le egészen a csípőjéig, bár mintha a múltkor már a feneke alá ért volna a haja. De ezt most teljesen lényegtelen, elvégre nem a lány hajáról akarunk beszélni... Nézegeti a nyakában lévő nyakláncot, miközben mámoros mosoly szalad át az arcán. Bódító tekintete lassacskán az ujján lévő gyűrűre vándorol, melyet ha akarna sem tudna levenni. Végigsimít a két neven, majd felsóhajt. Darwin arcán egy vigyor...vicsor jelenik meg, miközben megszólal.* -Mázlista egy liba vagy, ugye tudod? *Kérdezi a lány, miközben félrebiccenti a fejecskéjét. A lány arcán egy mosoly szalad át, ami lassan vigyorrá torzul.* -Tudom. *Mondja, majd szemeit is lehunyja és úgy élvezi a nap meleg sugarait. Attól függetlenül, hogy a lány sokat jár a vízhez valamint, hogy Nyár van az ő bőre továbbra is olyan mint a márvány, hófehér egy csepp jele sincs annak, hogy strandra járna. Talán még vámpírnak nézik a szőkeséget...? Nos, nem kell ettől tartani, a lány csak egy "egyszerű" véla.* - Please don't in love with someone else... *Suttogja maga elé, aztán meg hallja Lina hangját, mire egy picikét összerezzen, pedig ugye még Darwin is tájékoztatta gondolatban. A lány pár másodperc tördékéig nem mozdul, de amikor a másikra néz akkor mosolyog.* -Ki más lennék? *Kérdezi a lány egy ártatlan mosollyal az arcán, de olyan fura. Mintha valami sötét árnyszerűség szaladna át a lány arcán, igazi vagy talán csak egy illúzió ez is?* -Látom nem csak nekem van melegem. *Mondja a lány egy apró mosollyal az arcán, ám tekintete újra visszasiklik az égre...*

// Get cold...//
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Auror
Üzenőláda : Vízi park - Medencék - Page 5 Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Vízi park - Medencék - Page 5 NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:57 am

*Lina egy fehér tunikába és egy fehér topánkában ismerhető fel. Egy ebéd előtti sétára indult, a depressziós napjainak úgy is elkel a séta. Haját két copfba megcsavarta, és úgy kötötte alulra két copfba. Macskája büszkén jön mögötte, miközben jobbra-balra ingatja a fejét,mintha énekelne.. Na, igen ez van, az ő macskája. Mintha a saját gyereke lenne. Bár ez hülyeség.. Még csak 17 lesz. Tehát nem kéne gyereken gondolkodni. meg egyébként is, kitől, mikor mindenki ott hagyta?! Igen, prefektus lánykánkat, már nem egyszer dobták.. De ezen nem érdemes gondolkozni. Örülni kell, hogy fehérben van, és nem olyan színekben, mint az okker sárga..* ~ Vajon avn valaki itt? Bár ki lenne, itt, mikor strand idő sincs?!~ *Persze vannak itt, de Lina, hogy tudná? Már csak a víz csobbanásra figyel fel.* - Gyere Pihi! Lehet valaki idegen minden ok nélkül a vízben élvezkedik! *majd a macskával odafutnak a medencéhez. De mire oda érnek nincs senki.* - Áh, azt hiszem fülészethez megyek jövőhéten.. *persze kihez menne, milyen fülészetre? A lány jól hallotta amit hallott.. Van itt valaki. A lány tovább sétálgat míg végül park központjába ér. Ott egy "sütkérező" szőke leányt pillant meg, aki felettébb ismerős neki.* - Susan.. *súgja, úgy mintha nem is mondana semmit, azaz, jó halkan..* - Szia! te vagy az Susan? *kérdezi, majd ő csak felül az egyik kőre, és ha a lány válaszol, akkor figyelő őt. Macskája is letelepedik egy helyre, ahol még a nap rá is kacsint egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 9:39 am

- I'm so glad you made time to see me... How's life? Tell me, how's your family? I haven't seen them in a while... So this is me swallowing my pride. Standing in front of you, saying I'm sorry for that night and I go back to December all the time. It turns out freedom ain't nothing but missing you. Wishing I'd realized what I had when you were mine I go back to December, turn around and make it alright... I go back to December all the time... *Énekli hangosan egy hosszú szőke hajú leányzó, miközben eléggé hiányos öltözetben sétálgat a majdhogynem derékig érő, puha selymes fűben. Mindenesetre azt meg kell említeni, hogy nincs rossz a hangja, sőt kifejezetten szépnek mondható, kellemes. Hogy mit jelent a hiányos öltözet? Csak egy falatnyi fehér tanga van a leányzón, hosszú haja előre omlik, így pont takarja azt, amit kell. Nem fél, hogy meglátják? Nem különösebben, mivel direkt olyan helyre jött, ami eléggé kihalt, azért van esze a lánynak. Hajában egyébként ott van a két kis virág, érdekes módon soha nem hervadnak el... Persze biztos valamiféle mágiával van kezelve, elvégre ha már boszorkány akkor használja is ki a dolgot. A hófehér ruha valahol ott hever a földön, de egyelőre nem veszi fel. Darwin előre fut, majd elnyúlik a fűben jól érzi magát, kifejezetten jól. A lánynak sincs semmi gondja, mi is lenne? Mindenesetre ő maga is elnyúlik a fűben Darwin mellett, egy apró sóhaj szakad fel a tüdejéből aztán smaragd zöld tekintete az ég felé siklik, mosolyog bár maga sem tudja, hogy min. Mindenesetre egy pasi biztos örülne a látványnak, egy félmeztelen véla fekszik a fűben, teljesen védtelenül. Jó, persze azért nem védtelen, mert lehet, hogy nincs nála a pálca, de ott van a telekinézis, a trükkmesterség, a vízmágusi és még a többi képessége, amikkel azért tud "ütni".* -Gyere Darwin... *Mondja a fosszának, miközben felpattan majd a víz felé kezd futni, Darwin követi aztán együtt csobbannak a vízbe. A szőkeség szemei kinyílnak a víz alatt, majd egészen leúszik a tó aljára, kagylókat keres vagy a fene sem tudja, hogy mit akar ott. Egyszerűen csak jól esik neki, akkor meg miért ne csinálja? Na, ugye... Egy jó hat percig kibírja a víz alatt, amikor is végre felúszik a felszínre...* - Azt hiszem ideje lenne felöltöznöm. *Mondja maga elé, miközben kimászik a partra és magára varázsolja a fehér, hosszú ruhát, mely most elég merészen tapad rá a vizes testére, bár különösebben nem érdekli. Int a daimonnak, aki szépen követi a lánykát, elindulnak a Vízi park, úgymond központi helyére, ahol leheveredik az egyik kőre és ott száríttatja magát, khm...azért így se rossz látvány a szőkeség...*


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 12:15 pm

-Rendben. Akkor Tina. *Bólint a lány, és felkapja a táskáját.* -Semmi baj. Tényleg meleg van. Azt hiszem én is megyek, és keresek magamnak egy árnyékosabb helyet. *Felel a lány majd nézi, ahogy Tina távolodik. Hosszú percekig áll némán, aztán megrázza a fejét. A csat kiesik a hajából, és a szőke hajzuhatag a vállán terül szét.* ~ Most már így marad. *Bosszankodik a lány, és lehajol a csatért. Lassú léptekkel elindul a váró szoba felé. Talán egész nap ott marad, de az is lehet, hogy újra kimozdul. De most mindképpen aludni akar. Órákon keresztül álmodni. Ezt szeretné igazán. Talán utoléri Tinát, de a lány annnyira eltűnt a szeme elől, hogy nem bukkan a nyomára. *~Csak lenne végre értelmes társaság körülöttem. *Gondolkozik el a lány a kúria felé bandukolva.*
Vissza az elejére Go down
Martina Stravich

Martina Stravich


Főkarakter : linawierro@hotmail.com
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Vandor
Üzenőláda : Játékért Lina Wierrot kell zargatni^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tekadcb282

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 12:05 pm

-Martina Stravich vagyok. Szólíts Tinának. *majd mikor Tyline is bemutatkozik, akkor bólint.* -Bocs Tyline de most mennem kell. Olyan meleg van, hogy egyszerűen meg lehet őrülni. Remélem majd találkozunk! Szijja! *nyújta köszönését, amjd felkapja a holmiját, majd kimegy a kapun. A suli felé elgondolkozik, ki is ez a lány... Lehet még ő is a váróban van, így lehet még találkoznak. Bár az órák is ott vannak... Út közben még visszafordul nellondhoz, és a Jégvilág fagyizóban vesz egy rágót, és egy fagyit. Innen már tényleg a suliba megy, és lepihen egy kisit. AZ iskolába belépve hűsítő érzés lepi meg.

//Nagyon köszi a játékot! =)//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 11:58 am

*Tylinet nem teljesen győzte meg a lány válasza, de nem is érdekli annyira. A lány kijelentésére bólint, majd hátradől. A fűben fekve bámulja az eget. Mindig is lenyűgözte a látvány, de ma különösen szépnek látta az eget. Kicsit felül, és figyeli, ahogy a lány visszatér majd ismét elmegy. Kicsit meglepődik a lányon, hiszen nem szoktak kedvesek lenni vele, bár alapból a természete is riasztó.* -Kösz, majd megadom.* Mondja miközben elveszi a jégkását. Beleiszik. Jól esik neki a hideg ital.* -Jó, bár nem vagyok egy jégkásás alkat.* Mondja két kortyolás között. Kivégzi a jégkását, és odamegy a kukához. Kidobja az üres poharat, majd visszatér. Elővesz a zsebéből egy papírzsepit, és megtörli az száját. A zsebkendőt összegyűri aztán beledobja a táskába.* -Szimpatikus vagy nekem. Hogy hívnak? *Kérdi a lány. Ha válaszolnak neki természetesen ő is bemutatkozik.*
Vissza az elejére Go down
Martina Stravich

Martina Stravich


Főkarakter : linawierro@hotmail.com
Hozzászólások száma : 34
Kaszt : Vízi park - Medencék - Page 5 Vandor
Üzenőláda : Játékért Lina Wierrot kell zargatni^^
Vízi park - Medencék - Page 5 Tekadcb282

Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 11:48 am

~ Nyolc éve? Az nem kevés idő~ - Nos öm.. Tudok rajzolni, persze. *bólint, majd törökülésbe leül a törülközőjére.* -Nos, akkor én még csobbanok egyet. *Válaszol, majd így is tesz. Úszkál, bukfencezik, csúszik, mindent csinál. Közben nézegeti a fiúkat, bár nem mintha odamenne és beszélgetne velük.* ~ Furi egy lány, bár az én természetem. Oylan mint én....~ *Majd megint kimegy, és a pénzéhez nyúl. Egy 2 dl-es jégkását vesz a lánynak.* -Fogd! Ez a tiéd! *nyújtja át a lánynak a jeges italt.* -Barackos. Remélem nem gond, mert akkor kicserélem mit t'om én... Epresre. *vágja rá, majd még az ő jégkásáját megissza ami erdei gyümölcsös. Lila...* ~ Nem a legjobb, de inkább mint az avokádós...~ *húzza a száját majd a kukáig sétál, hogy kidobja a papírpoharat. Figyeli a lányt, kíváncsi a reagálására.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízi park - Medencék - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízi park - Medencék   Vízi park - Medencék - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízi park - Medencék
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Kúria környéke-
Ugrás: