Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Csicsás homlik árudája Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Kalandmester
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Csicsás homlik árudája I_vote_lcapCsicsás homlik árudája I_voting_barCsicsás homlik árudája I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Csicsás homlik árudája

Go down 
+10
Játékmester
Logan Knucker
Natalia Tatiana Ridolf
Natale Carrie
Gabriella Ophelia Milena
Elyse Rollins
Kara Langlois
Vígh Nikolett - archívum
Lirina Sunrose
Cirelin de Sovalon
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 6:46 pm

*Először nagyon megijed, hogy rosszat mondott, de Liz megnyugtatja, és lassan visszajön az arcára a kislányos mosolya.* -Értem, jól tetted. Valószínűleg egyébként én is ezt tettem volna. De a lényeg, hogy nagyapád már jól van, te meg hazajöttél és megint talizgathatunk. *Próbálja felvidítani Lizbethet a "kissé" kellemetlen téma után. Lassan a pénztárhoz mennek, hogy fizessenek, mert a pénztáros is kezdi őket rossz szemmel nézni, hogy már mióta itt vannak, de még nem vettek semmit, csak nézelődnek meg beszélgetnek.* -Igen, persze, visszakísérlek. Hamarosan egyébként is kijárási tilalom. A szobámban egyébként van üres hely, akár oda is jöhetsz és még dumcsizhatunk. De ha gondolod, mehetsz a sajátodba is... *Mondja egy kicsit fancsali arccal a gondolatra, és reméli, hogy ezzel meggyőzi Lizt és vele marad. Liz fizet, majd a kijáratnál igencsak meglepi Szandit. Teljesen elpirul, és a szájához kapja a kezét, és remegő kézzel nyúl az ajándékáért. Bár legbelül ujjong neki, hisz nagyon is szeret ajándékot kapni, főleg a barátaitól.* -Ezt... tényleg nekem vetted? Nagyon... nagyon kedves vagy. Úristen. Köszönöm szépen. *Mondja hálálkodva, majd mikor átvette az ajándékát, fel is csatolja a karjára, és gyönyörködik benne egy picit, majd elmegy Lizzel a hálószobák felé. Közben elhatározza, hogy mindenképp hordani fogja napi szinten a karkötőket, akárcsak a nyuszis fülbevalókat, amit másik barátnőjétől, Pollytól kapott.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Csicsás homlik árudája Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Csicsás homlik árudája Tek4fa536663e22d3887459

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 6:25 pm

*A lány nagyon megijed, hogy esetleg megbántott, mire egy biztató mosoly terül el az arcomon, jelezve, hogy megnyugodhat.* -Semmi baj, nem tudhattad. Igazad van, lehet kellett volna levelet írnom, de nem voltam túl jó passzban. Tudod, nagyon szeretem nagyapát, ezért is utaztam haza amilyen hamar csak tudtam. -avatom be mosollyal az arcomon, és remélem most már megnyugszik, és nem hiszi azt, hogy megbántott. Időközben tovább nézelődök és fel is emelek egy karkötőt, ami igazán csinos és Szandinak is nagyon tetszik. Végül úgy döntök, mégis megveszem, az ára ellenére, hiszen nekem gazdagok a szüleim, és van elég pénzem. Bár nem szoktam ész nélkül szórni a pénzt ennek ellenére, de azért egy-egy ajándék belefér szerintem. Figyelem a lányt, hogy miket néz meg, és meg is akad a szemem egy karkötőn, melyet nagyon megnézett, és látszólag fájó szívvel tette vissza, így amikor nem figyel, felkapom és az árára pillantok, mely 10G-t mutat. Elmosolyodom és a kosaramba csempészem az apró ékszert, majd a kassza felé veszem az irányt.*
-Sötétedik, lassan ideje lenne visszamenni a kúriába. -Mondom, jelezve, hogy örülnék, ha a lány is velem tartana. A kasszánál aztán kipakolom a tárgyakat, majd előveszem a pénztárcám és kifizetem az összeget a kasszás hölgynek, aki nagyon kedvesen még egy kis szütyőbe is belerakja az új holmim. Miután fizettem, és amennyiben a lány még ott van, előkotrom a neki szánt karkötőt és egy mosollyal az arcomon adom át.*
-Láttam, hogy nagyon tetszett, így fogadd el visszatérő ajándékként. -Mosolygom továbbra is, miközben odaadom neki, majd lassan elindulok a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 5:35 pm

*Az arca ijedté válik, és a szája elé kapja a kezét, mikor Liz elmeséli neki az utazásának okát, és fülig pirul.* -Óh, bocsáss meg. Nem tudtam... Annak viszont örülök, hogy jól van most már. Ha írsz egy levelet róla, akkor nem mondok ilyen butaságot... *Mondja ijedten, és Liz arcát fürkészi, hogy megbántotta-e, amit nagyon nem szeretne, hisz határozottan jó irányba ment eddig a kapcsolatuk. Egy kis ideig még Lizzit nézi, utána ő is nézelődik a boltban, bár most inkább csak a szemét legelteti. Talál drágaköveket, meg karkötőket, díszes táskákat... Mindegyiket vissza is teszi, hisz van, amelyik a 30 galleon árat verdesi, ami azért meglehetősen drága Szandinak most. Rásandít Liz kezére, és egy félmosollyal jutalmazza a választás ötletet.* -Nagyon szép, és nekem is tetszik, viszont... Nézd az árát! *Mutat a karkötők felett lévő kis cetlire, amin a "20G" felirat látszik.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Csicsás homlik árudája Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Csicsás homlik árudája Tek4fa536663e22d3887459

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 5:00 pm

*Szandi semmit sem változott, mióta elmentem. Ugyanolyan sokat fecseg és pörög, mint azelőtt, bár ettől rögtön jobb kedvem lesz, úgyhogy egyáltalán elzavar. A kérdései hallatán, miszerint azt fejtegeti, merre is jártam az utóbbi időben, egy picit elgondolkozom, az igazat válaszoljam-e. Végül rá kell jönnöm, hogy úgysem fog titokban maradni ez az egész, úgyhogy jobb, ha tényleg elmondom őszintén távollétem okát.*
-Egyik sem. A nagypapám súlyos beteg volt, hozzá utaztam haza... de már szerencsére jól van. -teszem hozzá, mielőtt sajnálkozni kezdene ezerre. Sosem szerettem ha sajnálnak, valahogy attól olyan gyengének és sebezhetőnek éreztem magam, azt pedig nagyon nem szeretem.*
-Köszönöm szépen, azt hiszem igényt fogok tartani a segítségedre. - terül el az arcomon egy hálás mosoly, majd ismét nézelődni kezdek, hátha találok valami szépet. A kezembe akad egy igazán színes karkötő, melyen kis réz madarak függenek. Fel is veszem a kezemre, majd Szandihoz fordulok vele.*
-Mi a véleményed róla? -kérdezem egy mosollyal az arcomon, majd figyelek a lányra, mit is válaszol.* -Igen, látom. Sajnálom, biztos jobb lesz idővel. -nem szeretem, ha az emberek pénz szűkében vannak. Hajlamos vagyok megsajnálni őket, miközben azért én sem szeretek ész nélkül költekezni. De nem Szandi tehet róla, így hát nem fogok semmit mondani neki.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 4:51 pm

*Szandi arca felderül, mikor Liz megerősíti emlékezetét, hogy valóban ő az.* -Ez igazán jó hír. Mit csináltál? Kirándultál? Világot láttál? Egyszer én is szeretnék elmenni valahova, csak most picit pénzszűkében vagyok, de majd egyszer talán. Jól tetted, hogy visszajöttél, ami azt illeti, picit hiányoztál is. Majd segítek visszailleszkedni. Változott néhány dolog a suliban, de nem maradsz egyedül. *Fecseg tovább a maga stílusában, mit sem sejtve egyelőre Liz elutazásának igazi okáról... A kérdésre, hogy sűrűn jár-e ebbe a boltba, nagyokat bólogat, nagyon is a szívéhez nőtt a hely, mióta megvan.* -Persze. Szeretem a színes dolgokat. *Mutat végig magán, most is különféle színű ruhakölteményekben van, ahogy ezt tőle megszokta már Liz. A fehér persze nem maradhat el most sem öltözékéből, hisz az az egyik kedvenc színe.* -Régebben sok mindent vettem is magamnak, csak most... Nem futja. *Mondja kicsit szégyellősen. A szüleinek most picit rosszul megy a varázstárgyas vállalkozása, így nem tudják fizetni Szandi hóbortjait, de ez remélhetőleg csak ideiglenes és minden helyre jön majd, ahogy szokott.* -Mesélj, mi jót láttál út közben?
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Csicsás homlik árudája Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Csicsás homlik árudája Tek4fa536663e22d3887459

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 4:38 pm

*Mióta megérkeztem ebbe a boltba, szinte állandóan megakad a szemem egy-egy újabb tárgyon, de lelkesedésem aztán hamar alább is hagy. Így történt el legalább öt nyaklánccal, két tükörrel és temérdek más csecsebecsékkel is. Most is épp egy tükröt forgatok a kezemben, amikor ismerős hang üti meg a fülemet. A tükörből nézek először a lányra, majd mosollyal az arcomon fordulok felé.*
-Szia. Igen. Te meg bizonyára Szandi. Örülök, hogy újra látlak. Hát igen, el kellett utaznom egy időre haza, de tegnap visszatértem és igyekszem minél hamarabb visszailleszkedni. -Felelem mosolyogva, miközben leteszem a tükröt és tovább nézelődök, háta találok valamit, ami igazán tetszik. Közben azért igyekszem csevegni a lánnyal, hiszen mielőtt elmentem épp kezdtünk jóban lenni.*
-Most járok itt először, mikor elmentem, még nem volt itt ez az egész. Te sűrűn jársz ide? -érdeklődök, miközben egy nyakláncot horgászok ki, melyben ha jól látom, valami drágakő van a medál közepén. Bele is teszem egy kosárba, és tovább kutatok.*
Vissza az elejére Go down
Alexandra Voltano

Alexandra Voltano


Főkarakter : Deyan Serenity
Hozzászólások száma : 272
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 4:30 pm

*Szandi a mai napot pihenéssel töltötte, hisz jó lesz rákészülni a bálozás után következő munkás napokra, hetekre. Picikét tanult is, de nem vitte túlzásba, hisz egyébként is mint mindig, ebben az évben is a legjobbak közé tartozott, így nem sok félni valója volt egy esetleges dolgozattól sem. Habár ilyet nem ígért egyik tanár sem, de ki tudja, lehet, hogy húsvét alkalmából meglepik majd őket. A pihenést azonban este felé megunta, és úgy gondolta, lefekvés előtt még bejárja egyszer a kedvenc helyeit a kúriában. Így érkezett a csicsás holmik árudájához is. Egyelőre még nem volt ötlete, hogy mit vásároljon, de minden bizonnyal fog valamit találni. A boltban azonban nem volt egyedül, többek között egy ismerősnek tűnő arcot is talált.* -Szió. Te Lizbeth Westlive vagy, ugye? Régen nem láttalak. Merre jártál? *Kérdi csajos csevegő hangon, és nagy, kedves szemeket mereszt a lányra felnézve. Kicsit kényelmetlen neki, mert Liz egy picit magasabb az átlag embernél, de már lényegében hozzá szokott, hogy az iskolában az emberek 99%-a és közte ekkora méretbeli különbség van.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Csicsás homlik árudája Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Csicsás homlik árudája Tek4fa536663e22d3887459

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 4:05 pm

*Reggel, miután felkeltem és megreggeliztem Deyanéknál, jobban láttam vissza térni a kúriába, így összeszedtem a cuccaim és 'hazatértem'. Nagyon furcsa érzés volt ismét beszállni a csónakba, majd pedig átlépni az épület küszöbét, egyszerre volt megnyugtató és váltam izgatottá. Nem tudom, pontosan milyennek is képzeltem el a visszatérésem, bár kár lett volna elképzelni, hiszen úgysem úgy sikerült volna, de ha elképzeltem volna, azt hiszem, pontosan így történt volna. Néhány ember kedvesen üdvözölt, de csak úgy futólag, hagyták, hogy menjek a dolgomra. Így fel is siettem a szobámba, elrendeztem a cuccaim és intéztem pár szót rég nem látott szobatársaimhoz, akiktől azt is megérdeklődtem, mi is az az épület a kúria mellett, amit befelé jövet láttam. Meglepetten hallottam a választ, így úgy döntöttem, egy gyors átöltözés után meg is nézem magamnak azt a helyet. Még egyszer végignéztem magamon indulás előtt, majd felkapva a táskámat el is indultam a már említett épület irányába.
Útközben még jó pár emberrel váltottam néhány szót, így eltartott egy ideig, mire odaértem és azalatt egyre csak fokozódott bennem a kíváncsiság. Rögtön be is léptem az ajtón és egy boltot pillantottam meg. Sosem voltam az a tipikus plázacica fajta, de ez a bolt valahogy mégis igazán különlegesnek tűnt, így be is léptem és elkezdtem nézelődni. Néha meg-meg fogtam egy-egy érdekesnek, és olykor túlzottan is csicsásnak tűnő dolgot, miközben valami alkalmas visszatérő ajándékot kerestem magamnak.*
Vissza az elejére Go down
Cat R. Morgan

Cat R. Morgan


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2186
Kaszt : Csicsás homlik árudája Alkimista_mentalista
Üzenőláda :
Animágus alakjai:
Hörcsög (1. szint)
Zöld karolópók (2. szint)
Zöld falakó boa (3. szint)
,,Csúnya a zsarnokság, de a fortélyos elnyomás még undokabb."


Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 3:20 pm

// Sves szólt nekem üziben, hogy a mese elmarad, mert mennie kell. :// //
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Csicsás homlik árudája Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Csicsás homlik árudája Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 2:28 pm

*Habár Jake nem valami hatalmas édesszájú ember, azért szereti az édességet. Ezért is jött most a Csodák palotájába, hogy meglepje magát és párját valami finom csokival, vagy ilyesmivel. Azonban ahogy a bolt felé halad, elhalad egy mási kbolt mellett is, ahol habár még nem járt, feltűnik neki a Zárva tábla, és a nyitott ajtó.*
~Talán Leltár van, vagy mi?~*jut eszébe egy furcsa gondolat, majd úgy dönt, hogy nem árt, hogyha meglesi magának ezt a furcsa dolgot. Maximim kiküldik és mehe tovább a dolgára. A pálcáját azért kréznél tartja, habár furcsa rezgést érzékel a keze és a pálca között. Mintha taszítaná egymást a két dolog, ami azért egy kis aggodalomra ad okot. De ezt hamar el is felejti, amikor meghallja a furcsa, irritáló hangot. Besétál a botlba, és körbenéz, de nem lát egyelőre semmit, így a polcok között kezd el sétálgatni hátrafelé, hátha van hátul valamiféle raktár-féleség, vagy ilyesmi. Talán onnan jön a hang.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 1:58 pm

* A Csicsás Homlik Árudája névre keresztelt üzletben ma senki nem dolgozik, azonban az arra járó diákoknak feltűnhet, hogy az ajtó azonban nyitva van. Furcsa mindez, hiszen az üzletben rengeteg mindent lehet kapni, és nem egy darabnak komoly értéke van. Bár sok diák tudja, hogy a tárgy amit megpróbálna eltulajdonítani azonnal visszateleportálna, de mégis érdekes dolog, hiszen egy boltot nem hagynak csak úgy nyitva, hogyha nincs senki. Szóval semmi logika nincs az ügyben. Azonban bentről gonosz röhögés hallatszik, és halk sustorgás. * Majd jól kiszúrunk velük, levesszük a bűbájt, és mindent elveszünk tőlük. * Mondja egy vékony, kifejezetten irritáló hangű teremtmény, de akik benéznek semmit nem láthatnak, csak hatalmas rendetlenséget. A diákok varázsereje nincs a csúcson, valami mintha megakadályozná a mágia áramlását a testükben. *

//Ötkor teszem be a kövi mesélői hszt, varázsolni lehet, de mértékkel, tehát aki minden körben varázsol, lehet hogy nem lesz a legjobb a karijának. //
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Csicsás homlik árudája Ereklyevadasz

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 4:43 pm

*Logan teljesen meg tudja érteni a vonzalmat a szép tárgyak iránt. Ő maga is nagy gyűjtő. Éppen ezért van pont most, pont itt. Hirtelen megjelenése úgy tűnik nayon megijeszti a lányt. Mikor az felugrik legszívesebben felkapná, hogy legalább nagyjából egy magasságban legyenek. Ám nem teszi, hanem folytatja a csevejt az ékszerekről.*
- Ez is szép. *bólint. Körülnéz a polcon és keresgélni kezd ő is. Valami egyszerűt és mégis szépet keres. Valami olyat amin még Diana szeme is megakad, amit élvezhet, ami nem szürke... vagy... hirtelen ezernyi ötlet cikázik a fejében, de egyiket sem látja a polcokon. Kutatni kezd, közben válaszol Natinak is.*
- Most jövök Hawaiii-ról. Még egy kicsit kába vagyok, de pazarul érzem magam. *magyarázza mosolyogva.* - Veled mizujs, főnökasszony? *emeli végre barna szemeit a lányra.*

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csicsás homlik árudája Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csicsás homlik árudája Tek502a779e8587e6975269

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 4:26 pm

*Teljesen elveszik a nyakláncok, karkötők, fülbevalók és egyéb szépségek között, így nem is meglepő, hogy egy hatalmasat ugrik ijedtében, mikor valaki megszólítja. Annál is inkább, mert ez a valaki férfihangon szólal meg, és pasi+iskola+váratlanul érkezik=Exan. Igen, a leányzó agya még mindig így működik, így a meglepetése csak fokozódik, mikor megpillantja Logant.*
- Úristen, de megijesztettél. *Kap a szívéhez. Ekkor veszi csak észre az orra alá dugott fülevalót, ami tényleg egy szép darab.* Nem rossz, *bólint* de én inkább erre gondoltam. *Emel a magasba egy nyakláncot, amit már legalább tíz perce a markában szorongat.*
- Vagy vegyem meg mindkettőt? *Gondolkodik hangosan, majd eszébe jut, hogy van itt még valaki rajta kívül, akit valószínűleg hidegen hagy az ő nagy dilemmája.* Rég láttalak, mi újság veled? *Néz fel a srácra, aminek következtében majdnem kitöri a nyakát.* ~hogy lehet valaki ilyen magas?~ *Bosszankodik magában.*
Vissza az elejére Go down
Logan Knucker

Logan Knucker


Főkarakter : Anelie Mei Xi
Hozzászólások száma : 143
Kaszt : Csicsás homlik árudája Ereklyevadasz

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 4:06 pm

*Még csak nemrég ért haza Hawaiiról, de már a nyakába szakadt a kihagyott hét minden gondja. Sőt, mintha az agyát is kikapcsolták volna szuvenír nélkül érkezett haza. Mindenképp akart venni valamit Dianának, és persze magának is. Szokásává vált, hogy mindenhol vesz magának egy karkötőt, ez látszik is mindkét kezén csuklótól a karja feléig bőrszíjak és fémpántok díszelegnek. Amíg ezen kesergett rájött, hogy egyenlőre erről a környékről sincs karkötője. Így hát a szabad délutánján a Csicsás holmik árudája felé veszi az irányt. Nagyon reméli, hogy a név megtévesztő és legalább egy polcnyi klassz férfiékszert tartanak. Végre kisütött a nap, így egy egyszerű szürke hosszúujjúban és fekete farmerban indul el. Lábán a megszokott túrabakancs, amit kissé már hiányolt. Belép a boltba és azonnal kiszúr egy ismerős arcot. Nati mögé áll és rábök egy pár ezüstszínű, lila köves .fülbevalóra*
- Szerintem ezt válaszd. *mondja, köszönés nélkül. És közben szélesen vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Natalia Tatiana Ridolf

Natalia Tatiana Ridolf


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 926
Kaszt : Csicsás homlik árudája Boszorkany_jos
Üzenőláda : "A szerelem sötét verem. Főleg, ha letakarják és ráülnek." (Rejtő Jenő)

Csicsás homlik árudája Tek502a779e8587e6975269

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 3:55 pm

*Van egy hely a kúria falain belül, ahol még biztosan nem járt, bár maga sem érti miért, ez pedig a Csicsás Holmik Árudája. Viszont mostanában mintha egy ágy alatt lakó titokzatos szörny enné a fülbevalóit, mivel csak fél-fél párokat talál meg belőlük. Ez a helyzet ma délutánra vált tarthatatlanná, mikor már a kedvenc pókos darabjának is csak a fele volt meg, és mivel nemrég kapott egy kis költőpénzt otthonról, habozás nélkül a Csodák Palotája felé veszi az irányt.* ~Amúgy is jót fog tenni nekem egy kis gondtalan vásárolgatás.~ *Jut eszébe, ahogy lila nadrágjában, fekete bakancsában és fekete-fehér csíkos, ujjatlan pólójában a boltocska felé trappol. Mióta találkozott Evangeline-nel, folyamatosan a beszélgetésükön jár az esze, és nem győzi átkozni magát, amiért ilyen rémesen idióta volt. Mikor belép az ajtón, biccent az eladónak, majd azonnal az ezüstékszerek felé veszi az irányt, és bősz válogatásba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nekromanta
Üzenőláda : .
Csicsás homlik árudája Tek5112890104af72217535

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 11:26 am

*Ő maga is könyvre néz. Észre sem veszi, amikor elengedi a kamu indok karperecet, és közelebb lép a beszélgetőpartneréhez.*
-Ez egy tipikusan csajos könyv, amit a nők előszeretettel bújnak, a férfiak pedig elkerülnek, mert nem érdekli őket. A férfiak számára nem hordoz túl sok fontos információt, legalábbis a címe alapján. Persze, senki sem egyforma. Teljesen elfogadható, ha téged ilyen irományok érdekelnek, nem mondjuk a kaszabolós horror könyvek. Egyébként pontosan milyen szemszögből közelíti meg a témát? Tudományos? Regényes? Vagy ilyen egyedül maradt nők által, napilapokból összeszerkesztett férfigyűlölő ömlengés? Olyanból is elég sok van.
*Úgy tűnik komolyan érdekli a téma. Valljuk be, jelenleg minden elég komolyan érdekli, ami csak egy kicsit is eltereli a figyelmét a rá váró kínos találkozásokról. Ha Jake meghallja, hogy eddig sosem említett testvérkéje ide utazik, elkerülhetetlen, hogy találkozni akarjon vele. Nagyot nyel, látszólag feszeng. Semmivel sincs jobban képben, mint Natale, aki véletlenül tévedt ide.*
-Hogy lehet így eltévedni olvasás közben? Úgy értem... nem kényelmesebb egy kanapéban fekve olvasni?
Vissza az elejére Go down
Natale Carrie

Natale Carrie


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 60
Kaszt : Csicsás homlik árudája Mentalista

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 11:14 am

*Hajjaj, kocsma, na ott még nem volt Natale. És amennyire nem ért ahhoz, hogy érzékelje mások és saját érzelmeit, és melyik helyzetben mi az elfogadott (vagy éppen nagyon nem elfogadható), és hamarosan rosszul járna. Pláne, hogy mint tudjuk egy ötéves kislány lenyomná fizikailag, és ha éppen el van terelődve érzelmek/értetlenség által ki tudja, mennyire tud átváltani mentál-módba, hogy mentális erejével érje el, amit akar... na jó, talán ilyen helyzetben talán átváltana. Gyorsan. Csodálkozva lenéz a könyvre.* - Pedig érdekesen boncolgatja a kérdéseket, és érthető nyelven magyaráz, fiataloknak, és... miért ne lenne fiúk kezében? *Kérdezi értetlenül. Őneki, akinek a társadalmában a szexualitás csak a reprodukció miatt volt jelen, igenis remek kezdőpont. Más kérdés, hogy iszonyatosan zavarba jött. Csók után ágy? Ezek szerint Colin és Bradley ezt akarják csinálni vele? De ez a könyv csak a különböző neműekről szól, és őneki egyszerűen nincsenek olyan szervei, amiket ez a könyv leír. És kötve hiszi, hogy a Chase testvéreknek lenne. Egyébként logikus a kérdés, meglehetősen androgün az arca, de a hangjából azért már sejthető, hogy fiúról van szó, no meg, bár az ingje nem olyan szűk, látható, hogy mellkas-tájban elég lapos.* - Keresni? Nem keresek semmit. Olvastam, és itt kötöttem ki. *Rázza meg a fejét, látszik azért a fekete kabátján és nadrágján, hogy poros, a számos ütközés-esései következtében.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nekromanta
Üzenőláda : .
Csicsás homlik árudája Tek5112890104af72217535

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:58 am

*Furcsa védekező hangnemben hallani egy olyan kérdést, ami a legtöbb kocsmai verekedés alapja szokott lenni. Ophy hiába kifinomult és végtelenül sznob, végül csak odaszokott a kocsmába, ahol Yeka is pultos. ott pedig nem ritka, hogy az orosz lány merő rendrakási kényszerből felrúg pár perverz, alkoholista pasast. Abból pedig egyenesen következik a intellektuális szópárbaj: "-Mit röhögsz? Ne röhögjéé! Mit röhögsz? Odamegyek!" Ilyenkor neki is megjön a "csintalan" kedve, szívesen varázsol kisebb akadályokat, csúszós felületet, felkorbácsolt indulatokat. A mostani pont nem ez a helyzet.*
-A könyv, amit olvasol. Sosem láttam még ilyet srác kezében.
*Már ha egyáltalán srác az illető. Mostanában eléggé elharapózott a nők között az a divat, hogy pasinak öltöznek be, és tróger módon viselkednek. Szerintük el vannak nyomva...*
-Üdv. Ophelia vagyok. Szintén Naxeldir. Mit keresel itt? *Ez nem a tipikus "Te meg mit képzelsz, hogy ide jössz?" hangsúlyú kérdés, sokkal inkább a "Milyen tárgy érdekel innen?" dallamú.* -Elég sok szép és érdekes dolog van itt, de sokkal több, mint amennyit egy levegővétellel végig lehetne mustrálni. Persze a levegővételt képletesen értve.
*Azonnal észreveszi magán a viselkedés megváltozását. Ahogy elkerült otthonról, azonnal kitörni akart az eddig gúzsba kötő viselkedésmintákból, de most, hogy Lucas is meg fog jelenni, mintha az agya automatikusan kattant volna vissza az "otthoni elvárt" viselkedésre. Tűnjön kedvesnek, előzékenynek, segítőkésznek, érdeklődőnek.*
Vissza az elejére Go down
Natale Carrie

Natale Carrie


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 60
Kaszt : Csicsás homlik árudája Mentalista

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:47 am

*Hát igen, fiúk nem szokták sűrűn olvasni... általában... már az emberek közül. Natale viszont eléggé kilóg az átlag idejáró lények közül, teljesen másképp látja a világot. Bár bizonyos értelemben talán jóval érettebb a többieknél - nagyon okos, vág az esze, talán jóval logikusabban pörög az agya, mint az itteni iskolások nagy részének... de érzelmileg... az már teljesen más kérdés. És ha valami olyasmi van, ami csodálattal, bámulattal, értetlenkedéssel... bármilyen érzelemmel tölti el, akkor a logikusabb fele is egy picit visszább húzódik, és valóban szokatlan lehet. Ophy kuncogására megrezzen, és felé fordítja felemás tekintetét.* - Mi ilyen vicces? *Kérdezi defenzíven. Ő még nem sűrűn nevetett, bár képes rá, és már nevetett is párszor (amit általában riadalom követett részéről), de azért már összekapcsolta nagyjából. Előrenyúl, felnyalábolja a könyvet, és feláll, ugyancsak eléggé defenzíven magához ölelve a könyvet. Köszönnie kéne a lánynak... egy pillanatra bevillan neki Bradley és Colin, hogy ők hogyan üdvözölték őt, és alighanem akkor másokat is... de nem. Azt azért ő nem teszi meg.* - Szia. *Tökéletes, áthidaló megoldás.* - Natale Carrie. *Mutatkozik be tömören, ahogy kicsit átkapcsolt az agya logikusabbra. Most találkozol valakivel, köszönj, és mutatkozz be, ennyi. Aztán a tekintete megint elvándorol, az ékszerekre, és szinte pislogás nélkül nézi őket. Még mindig ott állva, ahova feltápászkodott, magához ölelve a könyvet.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nekromanta
Üzenőláda : .
Csicsás homlik árudája Tek5112890104af72217535

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 10:34 am

*Kivételesen kicsit visszanyúl a régi Ophy-hoz, aki nagyon komolynak mutatja magát, igen finom, és kissé törékeny benyomást kelt. Nem turkál hát könyékig a neki tetsző ékszerekben, hanem kisujját eltartva, mutató és hüvelykujja közé csippenti a megnézendő darabokat, és hosszasan vizsgál mindent. Elvégre, van ideje, megteheti, hogy elpepecsel minden egyes darabbal. Legalább van ideje átgondolni a dolgokat. Ha minden igaz, Lucas, árvaházból kimentett testvérkéje szintén ide fog járni. Óriási baj. Szavak nincsenek rá, mekkora. Lucas mindent tud! Tud Szergejről! Ha meglátja őt és Jake-et együtt, tuti rá fog kérdezni, hogy mi van az eljegyzéssel. Akkor pedig borul minden, de főleg a nehezen kiépített élete. Valamivel le kellene szerelni. Egy gyűrű akad a kezébe, de úgy dobja félre, mintha izzana. Talán, ha szakí... Ekkor zuhan be Natale, kabátján a rajta is fellelhető Naxis kitűzővel. Alacsony, ügyetlen és a földön ül. Első gondolata, hogy nem vesz róla tudomást. Úgysem vágyott társaságra. Majd úgy tesz, mint aki nagyon belemerült egy karkötő tanulmányozásába. Persze gondolatai óhatatlanul a mentál körül forognak. Ki lehet ez? Mit keres pont itt, fiú létére? Miért nem áll már fel a földről? Talán, ha szólna hozzá.... Áh, inkább nem. Megvárja, miért is jött a rejtélyes idegen. Csak a könyv címére vet egy pillantást. Felszalad a szemöldöke, még egy halk kuncogás is kitör belőle. Ritka, hogy férfiember ilyet vegyen a kezeibe.*
Vissza az elejére Go down
Natale Carrie

Natale Carrie


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 60
Kaszt : Csicsás homlik árudája Mentalista

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 9:22 am

*Ez a könyv. Eeeez a könyv. Még ha Natale élete nem lenne alapból nehézkes. Totál bele van merülve, szinte komikusan kikerekedik néha a szeme, és észre sem vette, hogy már hova keveredett. Igen, néha nekiment másoknak, szépen elterülve a földön. Igen, a birtokon is párszor hasra esett, nekiment egy fának, blablabla, hogy mégis hogyan keveredett ide... de igen, itt is hasra esik a küszöbben. Akkora lendülettel, hogy a könyv szépen kirepül előre a kezéből, és pár méterrel Natale előtt landol, kinyitva, de borítója felfelé, így látszik a címe: "Csók után irány az ágy?". Viszont Natale nem nyúl utána, mert ahogy felemeli a fejét, meglátja a rengeteg csillogó-villogó dolgot, és csak úgy, hason feküdve, hatalmas szemekkel pislog fel. Fekete haja teljesen borzas, de jelenleg ez a legkisebb baja. Majd feltápászkodik, ééés... felül. Nem, nem feláll, felül a bolt földjén, pontosabban térdre felhúzza magát, és ráül a sarkára, úgy néz körbe. Hosszú, fekete kabátot és nadrágot visel, de a kabát ki van gombolva, és így látszik, hogy fehér az ingje, és még fekete, kicsit furán megkötött nyakkendője is van, inkább lazán van megkötve ott a nyakában. És csak néz körbe, mint aki még nem is volt hasonló helyen, eléggé... érdekesen nézhet ki. Mintha egy kisgyerek lenne... és bár valóban alacsony termet, ez így is látszik, de azért egyértelműen nezás diák, látszik a naxeldires kitűző a kabátján, de mégis.*
Vissza az elejére Go down
Gabriella Ophelia Milena

Gabriella Ophelia Milena


Főkarakter : Clína Aoife Nessa
Hozzászólások száma : 251
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nekromanta
Üzenőláda : .
Csicsás homlik árudája Tek5112890104af72217535

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 9:02 am

*Túl nagy ez a hely. Hiába hiszi, hogy már mindent megismert, valójában a felét sem látta. Az egész birtokhoz képest Nellond hitvány, ritkás porfészek. A Csodák palotájában járt a legkevesebbet, sötétebb hangulata miatt sokszor undorítóan csicsásnak látja. Mint egy nagy bizsu-liget. Apropó bizsu, állítólag van idebenn egy ékszerbazár, amit érdemes lenne valamikor megtekinteni. Ősi mondása, hogy amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra, és főleg ne hagyd, hogy más vegye meg előled. Díszes, fekete-vörös-arany kisestélyi van rajta, aranyszín magassarkú cipellő és egy szűkre húzott fekete szövetkabát. Nem mintha bármikor is fázna, egyszerűen jól néz ki, és ez épp elég indok arra, hogy felvegye. Laza kontykölteménybe bűvölt hajában ott díszeleg az arany tiara, nyakában súlyos, vérvörös követ befoglaló függő csillog, csuklóin hátborzongatóan csilingelnek ar arany karperecek. Az árudáig feszes tempóban lépdel, odabenn viszont lelassít. Nem is tudja, hirtelen hová kapjon, mit tapintson meg, mit vegyen azonnal magához. Szinte minden tetszik neki, ami legalább ezüstből, vagy gyémántosan csillogó üvegből készült. Módszeresen, láthatóan cél és előre kigondolt szisztéma nélkül vizsgálja át az egyik ékszerkupacot.*
Vissza az elejére Go down
Kara Langlois
Diák
Kara Langlois


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 40
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo
Üzenőláda : Csicsás homlik árudája Tek504f58efca2cb3579956rt


Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 11:47 am

/fagy/
Vissza az elejére Go down
Kara Langlois
Diák
Kara Langlois


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 40
Kaszt : Csicsás homlik árudája Idezo
Üzenőláda : Csicsás homlik árudája Tek504f58efca2cb3579956rt


Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 9:23 am

*Kara végig hálás szemmel nézte ahogy barátnője ide-oda rohangál. A lába is és egyik keze is nagyon hasogatott. Ujjai fel voltak duzzadva. Amikor végül Elyse szakmai tudásával bekötötte lábát. Kara betette táskájába a mobilját és rátámaszkodott Elyre. Elsőre nem jött össze, de másodszorra sikerült talpra állnia. Még egyszer körbe nézett a fantasztikus helyen.~ Hát ide biztos, hogy sok minden fogy kötni~gondolta magában. Lassan barátnőjére támaszkodva kidöcögtek a világos boltba. Hirtelen megtorpantak. Most, hogy fognak haza jutni? Még semmit sem sikerült venniük. Kara látta barátnőjén a csalódottságot, amit magában is felfedezett.*
- Én szívesen maradnék, de nem tudom, hogy fogom bírni! Tele vagyok zúzódássokkal és a lábam elvan törve! Úgy, hogy én biztos vissza megyek a Kúriába. De te maradhatsz ha akarsz én elboldugolokl!*
Magára akasztotta táskáját, és rajtra készen álldogált választ várva.*
Vissza az elejére Go down
Elyse Rollins
Diák
Elyse Rollins


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 19
Kaszt : Csicsás homlik árudája Nincskaszt
Üzenőláda : Csicsás homlik árudája Tek5068029b265af3.37417162

Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitimeVas. Okt. 07, 2012 9:05 am

*Elyse röktön a lányhoz rohant, és ahogy látta, hogy az eggyik kezével ball bokáját szorongatja, lefejtette barátnője kezét a bokályáról és rögtön meg pillantotta a ronda sebet. Amint a sokkból magához tért a kis orvosi tudományával meg állapította:
-Hát ez el van törve. Kéne valami amivel meg tudom kötni.*Azzal a lendülettel kirohant az ajtól. Rémülten pattogott a feje. Majd kiszemelt egy megfelelő darabot. Oda loholt levette az álványról. Puha, rózsazín anyag volt. Na nem törödve vele vissza rohant a szobába ahol barátnője várta mint egy felmentő sereget. Gyorsan oda lépegetett mellé. Próbálta minél óvatosabban és gyengébebbel bekötni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csicsás homlik árudája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csicsás homlik árudája   Csicsás homlik árudája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csicsás homlik árudája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: