Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Alagsori fürdők Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Alagsori fürdők Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Alagsori fürdők Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Alagsori fürdők Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Alagsori fürdők Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Alagsori fürdők Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Kalandmester
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Alagsori fürdők I_vote_lcapAlagsori fürdők I_voting_barAlagsori fürdők I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Alagsori fürdők

Go down 
+10
Dean Brooks
Tessa Leone
Aliena McNewast
Hamon Joulice-Melange
Játékmester
Marala Yankov
Nessie di Alsiera
Cameron Whitness - Archív
Lumiére Etoiles
Cirelin de Sovalon
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Alagsori fürdők Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Alagsori fürdők 82h3


Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 8:03 pm

*Jókedvűen fürdőzik barátnőjével, miközben tovább beszélgetnek. Abban egyet értett, hogy nem lenne jó sokáig itt lenniük. Egyrészt rájuk szólhatnak hogy miért vannak itt, másrészt akár be is aludhatnának a lazító fürdő és a jó illatok miatt. Pár percet időznek el mindössze a csodás fürdőben, végül úgy döntenek, hogy elmennek. Haku egy barackszínű kimonót kap fel magára. Amikor megkötötte rajta a "madzagot", együtt indul el Sophieval a kijárat felé, miközben tovább csevegnek. Igazán jól érezte magát ma, reméli hogy holnap is tudnak majd beszélgetni egy jót. Nagyon élvezte a napot. Felicityvel találkozhatott, Sophieval is sokat volt együtt... Új barátra talált.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Alagsori fürdők Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:58 pm

*Kellemes bódultságot érez, és érzi ahogy ellazulnak az izmai.*
-Esküszöm mindjárt elalszom. De nem hiszem hogy jót tenne ha sokáig itt ülnénj.*mosolyog és még mindíg kellemesem zsibbattnak érzi magát. Néhány perc után úgy dönt hogy inkább felöltözik. Egy hagyományos kinai hosszú szoknyát vesz fel, ami fekete alapon, vörós virágok, díszítik.*
Vissza az elejére Go down
Hiroshi Haku

Hiroshi Haku


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 573
Kaszt : Alagsori fürdők Jos
Üzenőláda : "Nem ér semmit a világ barátok nélkül."
Bárkivel játszom, ha rám ír. Very Happy
A színem a PaleGreen.

Alagsori fürdők 82h3


Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:49 pm

*Gyorsan elrohan, hogy összeszedje a holmijait. Miután végez, szapora léptekkel igyekszik az alagsori fürdőhöz, ahol Sophie már várja. Együtt mosdanak le, majd lépnek be. Sok medence van bent, ők rögtön ki is választanak egy szabadot és beleülnek. A levegőben csodálatos, kényeztető illatok terjengenek, ami Hakunak nagyon jól esik. Kicsit úgy is érzi, mintha kezdene elbódulni tőle.*
-Igen, valóban. Már én is így érzem. Amúgy találkoztam Felicityvel egy kis ideje és eléggé le volt verve szegénykém. Nagyon kiborult, és én is. Rossz, hogy nem tudtam őt megvigasztalni.
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Alagsori fürdők Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Jún. 30, 2013 7:40 pm

*Összeszedtek minden holmit amire szükségük van a fürdőben. Elmenek a Csodák palotájába, az alaksori fürdőkbe. Kellemes meleg és illatok terjengenek. Miután megmosakodtak, bele erezkedtek a forró vizes medencébe.*
-Milyen kellemes. Ez kellet már.*mondja mosolyogva nyújtózva.*~El se hiszem hogy mennyire más a légkör. Mintha a tükrös incidens meg se történt volna.~*gondolkodott ahogy hátra hajtotta a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:57 pm

*Mondjuk ez is teljesen logikus, de azért többnyire a falkával van, vagy valakivel, így csak nem csapnak rá sötét sikátorokból gonosz alakok.* -Jól van, akkor azért vigyázok, amennyire megy. *Mosolyodik el, és okosan bólogat egy sort arra, amit a fiú mondd. Na igen, evés közben, lehet hogy neki is ez lenne a megoldás. De, ha mégsem jön meg, akkor csak bántja a másikat vele, nem? Fene tudja.* -Akkor tényleg sok sikert, én drukkolok, lehet hogy nekünk is ezt kellene. *Aztán Adam sietős távozásra fogja magát, bizonyára az enyhe pirulás miatt. Nem tehet róla, akárhogy is nézzük Adam hasonlít Carlra, aki bár évekkel ezelőtt volt, mégis nyomot hagyott benne, mélyet, ami talán igazán sosem fog elmúlni, csak háttérbe szorulni. Viszonozza a puszit egy halvány mosoly kíséretében.* -Te pedig légy jó, szia Adam! *Apró mosolyt még megereszt, aztán az albumot szorongatva ott marad a padon. Pár percig csak ücsörög és mered maga elé. Mostmár aztán végképp össze kellene kaparnia magát valahogy, Ella talán adna valami jó tanácsot, de nem akarja ezzel kiidegelni, így is sokat nyafog és nem is biztos, hogy ráér most az ünnepek közeledtével. Halkan sóhajt egyet, aztán ledobja végül a fürdőköpenyt, leteszi az albumot és újra beugrik a vízbe, kizárva mindent és mindenkit.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek50b7a117a1b218325862

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:52 pm

Hát az oké, hogy te nem tudod magad, de azért vigyázz arra, hogy ha nagyon kedves és szép vagy, más attól még akar. Na nem én, de kétes alakok bizonyára. *Magyarázza az intelme lényegét, de az Emmás dologra vállat von.* Azt hiszem mindenki elsősorban a szeretet keresi, és mivel azt könnyebb megtalálni, sokszor megelégedünk vele, ezért is aludtam Emmával, mert olyan természetesnek tűnt, és nem tudtam, hogy ő már komolyabban gondolja. De abban maradtunk, hogy megpróbáljuk, mert hát tudod, evés közben jön meg az étvágy. *Mosolyodik el, és miután már látja, hogy Sasha gyorsan zavarba is jött, megrázza a fejét.* Nem, nem fogok úszni, mivel nincsen nálam fürdőgatya, csak nem akartam itt elájulni. *Aztán feláll, és kézbe kapja a garbót.* Na én most megyek, megnézem mi van Farkasfüllel, te pedig légy rossz. *Ad a leányzónak egy sima arcpuszit, talán most először, mert korábban még a hivatalos alkalmakkor sem adott.* Szevasz. *Int búcsút, és elhagyja a fürdőt.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:40 pm

*Elhúzza picit a száját, de aztán elmosolyodik. Hát tényleg nem kifejezetten tud jól érvelni.* -Tudom, de hát nem jutott jobb eszembe, és nem tudom megerőszakolni magam, hogy más legyek, de majd próbálkozom legalább valamennyire. *Azért tényleg nem akar bántani másokat azzal, hogy túl nyílt, vagy netán túl közvetlen, esze ágában sincs direkt, ha már tudja, hogy mi a hiba, akkor legalább próbál figyelni.* -Nem is tudom, hogy az kellene-e, hiszen én így is szeretem Meldet, csak nem tudom, hogy úgy-e. A jó ég tudja, annyira bonyolult az egész! *Sóhajt egyet. Ezért is jött le úszni, kicsit kiszellőztetni mindent a fejéből és nem gondolni egyszerűen semmire sem. Na igen azért eléggé hasonló a helyzetük ez tény és való.* -Na látod, akkor nem csak én vagyok ilyen! *Mosolyodik el mostmár szélesebben, kicsit oldottabban és vállba boxolja Adamet.* -Csak engem hibáztatsz, közben meg...együtt alvás? Hát akkor nem csoda. *Neki most volt először, hogy bemászott Meld mellé, mert annyira félt, régebben inkább Emma, vagy Ella, akikhez odakuncsorgott, ha valami baja volt, azért pasi mellé mégsem, az már bensőségesebb dolog. Amikor Adam lekapja a garbóját és minden bizonnyal elég szépen kidolgozott férfiúi felsőtest kerül a látóterébe egy picit azért zavarba jön.* -Úszni...úszni nem akarsz akkor már? *Mosolyodik el, de persze csak incselkedés képpen, hiszen bizonyára Adam nem hozott magával fürdőnadrágot.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek50b7a117a1b218325862

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:33 pm

*A vicces kis szavakra nevetgél, és megrázza a fejét.* Ez ugye rém hülye példa, ezt belátod, nem? Rózsát bárki kaphat, téged nem, pedig te is az egész világra nyílsz, szóval vágyakozni lehet, de többet nem. Nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás, csak éppen beleroppan a fél férfi társadalom. *Vallja be, de miután már kibökte a dolgot, legalább meg van könnyebbülve, és oldottabban tud a lánnyal beszélgetni. Meld említése folytán picit legyint, remélve, hogy ezzel Sashát, és a barátját sem hozza rossz helyzetbe* Pedig annyiszor mondtam neki, hogy álljon a sarkára, és csábítson el, vagy mittudomén, de az neki nem megy. Persze én beszélek, aki meg gyomorideget kap miattad. *Kicsit lebiggyeszti az ajkát, nem vádlásnak szánta a dolgot.* Nem tudom hogy mi lesz, ha megpróbáljátok, de ha te nem az ilyen visszafogott srácokra buksz, mint ő, hanem az ilyen rosszfiúkra, mint az a faszi, akkor a franc sem tudja, hogy mi jöhet ki belőle. És hogy milyen lehet a kapcsolatotok, ha nem jön be? Hát passz... nekem még nem volt ilyen helyzetem, bár most Emmával.. *Vigyorog, hiszen tényleg kisérteties a dolog.* Na de hogy szeret? Szerelmes? Eleped? A borostám? *Aztán kicsit elmereng.* Hát akkor én is egy idióta vagyok, mert pont azt csináltam, amit te, biztosan bátorítottam olyan dolgokkal, amire nem is gondoltam. Együtt alvás, meg társai. *Már igencsak melege van itt, érzékeny orrát kezdi birizgálni a fürdőkből érkező gőz, a garbót pedig már lassan úgy érzi, hogy ráolvad.* Mennem kéne lassan, mielőtt elfolyok. *Aztán megvonja a vállát, és lekapja a garbót, nincsen alatta semmi. Ha Sasha Carl-ra gerjed, akkor halál mindegy* Na most kicsit időt nyertem.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:21 pm

*Elgondolkodik picit azon, amit Adam mondd. Igazából ezen így még ebben a formában sosem merengett el, csak egyszerűen ilyen és szeret is ilyen lenni, nem is nagyon tudna változtatni rajta, de persze van ráció abban, amit a másik mondd.* -De hát, ez olyan, mintha azt mondanád a rózsának, hogy ne nyíljon, mert szép és sokan szeretik. De a rózsa épp azért olyan, mert olyan, nem tud másmilyen lenni, kevésbé szép. *Lehet, hogy hülye válasz, de sosem volt az érvelések embere. Az Emmával kapcsolatos szavakra halkan sóhajt egyet.* -Tudod valahogy én is így érzek Meld iránt. Ott volt régen Carl...kicsit hasonlított rád jellemben. *Apró mosoly.* -Meldet nagyon szeretem, de pont ezért félek is, hogy elromlik ami van, ha valami több lesz, vagy egyszerűen csak így nem működik, vagy...pont ez működik, hiszen Carl meg csak összetört és elment. Meld ezt sosem tenné meg. *Hát igen, kicsit zavaros ez, és tényleg nagyon nem tudja mit kezdjen a helyzettel, abban reménykedik, hogy majd idővel egyszerűen magától tisztázódik minden. A boxolásra csak elmosolyodik, és egy pillanatra megfordul a fejében, hogy ad egy puszit Adam arcára, de aztán visszavonja magában az ötletet, hiszen épp az ilyen gesztusok miatt lehet, amit a fiú mondd, hogy túl közvetlen.* -Köszönöm, kedves tőled! *A kérdésre néhány pillanatig idézi, amiket Emma mondott, de elég nehéz lenne visszaadni.* -Hát nagyon sok mindent, hogy mennyire szeret és eleped utánad és...kicsit irigy is vagyok, hogy ilyen erős érzései vannak. Konkrétan órákon át áradozott rólad, szerintem még a szúrós borostádat is szereti és a kisujjad körmét. *A végén kuncog kicsit, mert azért ez már túlzás, de majdnem igaz. Emma tényleg szinte ódákat zengett.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek50b7a117a1b218325862

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:09 pm

*A választ figyelmesen hallgatja, és igyekszik nem lekicsinylően reagálni, de ez nagyon nehezen megy.* Akkor adjuk össze. Van egy csodaszép lány, aki még kedves is, és nincsen olyan, amit ne szeretnénk benne. Csodálkozol, hogy mindenki vágyakozik rád? Na jó, ha nem is mindenki, de azért elég nagy a szórás. *Válszolja most már picit mosolyogva.* Mindegy is, csak azt akartam, hogy tudd, nem vagy ebben hibás, maximum abban, hogy nem gondolsz bele, hogy azzal, amit adsz, vágyat, vagy szerelmet ébreszthetsz. *Emmáék emlétésére megvonja a vállát.* Igen, mondta már, de én nem tudom, hogy mi legyen. Rá mindig máshogyan tekintettem. Megbeszéltük már, hogy talán én értékelem máshogyan a szerelem fogalmát. Te ott voltál egy érinthetetlen porcelánbabaként, aki után lehet vágyakozni, ő pedig amolyan lelki társ, legjobb barát, de mégiscsak nő, akivel lehet bújni. Talán ez a szerelem. A fene belétek, nem lehet ezen már kiigazodni. *Picit beleboxol Sasha állába, de csak amolyan vicces jelleggel, nem bántóan.* Nem várok tőled semmit, csak azt akartam, hogy tisztában legyél vele, hogy kedvesség ide vagy oda, számíthatsz rám bármiben, afféle titkos testőrként, mint ahogyan eddig sem hagytam volna, hogy bármi bajod essen. *Aztán picit elhallgat, és eszébe jut valami.* Emma pontosan mit mondott neked rólam?
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 5:01 pm

*Igen, nagyjából ő is ezt kezdte el összerakni, csak picit lassabban gondolkodik és időbe telt volna, mire leesik, meg a végén még elkóricált volna gondolatban másfelé, mondjuk hogy azért vannak a képek, mert titokban Adam azokat szokta elégetni, amikor épp utálat party-t tart, vagy ilyesmi. De végül ugye idáig nem jutott el, szóval a magyarázatot hallva nagyon hirtelen köpni-nyelni nem tud.* -Értem, hogy nem akartál beállni a sorba, de én csak...szeretek kedves lenni, és nem is értettem, hogy veled miért nem lehet, de már persze, így azért más, és értem, és... *Elhallgat, levegőt vesz, mert eddig a végére már kissé hadart. Mit lehet mondani, még Meldnek se tudott mit mondani azóta se, lassan teljesen kezd összezavarodni. Átveszi az albumot, egyszerűen magához szorítja, mint valami kapaszkodót ebben a sok zavaros szálban.* -Az érzelmek sohasem ostobák Adam hidd el, de ott van Meld és...és Emma. Beszélt már veled Emma? *Ebbe a kérdésbe kapaszkodik bele hirtelen, hiszen tudja, hogy a barátnője mennyire oda van Adamért, de akkor Adam hogy érez iránta, eddig úgy látszott, hogy kedveli nagyon is, hiszen sok időt töltött vele.* -Vagy már elmúlt, amit irántam és azért mondtam el, mert Emma már elmondta neked és...és? *Kissé dadog, nehezen találja meg a megfelelő szavakat és összefüggéseket.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek50b7a117a1b218325862

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:52 pm

*Igyekszik nem nyálcsorgatni, ahogyan a lány csodás alakját figyeli, de a varázsnak gyorsan vége szakad, hiszen Sasha belebújik a köpenybe. Már az is valami, hogy nem ellenségesen fogadja őt. Várakozik, amíg a lány lapozgat, és időnként felnéz. Aztán a végén hősünk felsóhajt.* Azt hiszem kitalálható, de megkönnyítem a dolgot. Nem akarom, hogy hülyén érezd magad, de én sosem utáltalak. Csak könnyebb volt így nekem, hogy semmibe vettelek. Amikor megismertelek, már rajongtál Jeremyért, aztán Melddel is egy hullámhosszra kerültél. *Picit keserűen hallgat el, és el is fordítja a fejét, de aztán erőt vesz magán, és folytatja.* Én pedig nem akartam beállni a sorba, hogy mennyire odavagyok érted, pedig így van. Így volt. Mindegy is. Aztán láttam, hogy Meld belédszeretett, akkor már neki sem akartam zűrt, inkább bebeszéltem magamnak, és neked is, hogy mennyire utállak. Pedig... nálad tökéletesebbet sosem tudtam volna elképzelni, és nekem már az is elég ha boldog vagy. Sajnálom Sasha, de úgy gondoltam, hogy ha már karácsony van, akkor ideje megtudni, hogy nem veled volt a baj, hanem velem. Az én ostoba érzelelmeim azt súgták, hogy mint az oviban, húzzam a hajam, ha szeretlek. *Kínjában elneveti magát, és elengedi az albumot, aminek eddig a szélét fogta.* Az a tiéd, végülis téged illet.
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:40 pm

*Lendületes csapásokkal szeli a vizet, amikor érzékeny orrocskája azt jelzi, hogy valaki közeledik és hamar be is azonosítja, hogy Adam az. Mostanában egészen értelmesen el tudtak beszélgetni, szóval hirtelen eszébe sem jut, hogy elmeneküljön, vagy lebukjon a víz alá, hátha nem veszi észre, és persze értelme sem lenne, hiszen levegő nélkül nem bírja sokáig, és a fiú célzatosan miatta jött, tehát úgyis megvárná. Bár ez utóbbit sem tudja még. Mindenesetre egy félmosollyal int oda neki, aztán kitornássza magát a medencéből, kicsit megtörli magát és belebújik egy sima fürdőköpenybe. Majd még visszamegy úszni, vagy lehet hogy már nem, de a lehetőséget fenntartja, szóval még egyelőre nem öltözik át. Lehuppan a padra és átveszi az albumot.* -Láttam már a képeidet, vannak újak? *Kérdezi első blikkre naiv felfogással, aztán lapozgatni kezd. Újra és újra fordít a lapokon, időnként értetlenkedve pillant fel Adamre, hiszen ő van mindegyiken. Nem mások, vagy mások is, de akkor is ő van a központban. Amikor a végére ér, az utolsó oldalt be sem csukja csak úgy pillant a fiúra, látszik hogy erőteljesen kattognak a fogaskerekek az agyában, mert mint tudjuk nem kifejezetten a lángeszéről híres.* -De hát ezeken...csak én vagyok? Miért Adam? *Naiv, bár valamennyire kapizsgálja a választ, de ez annyira fura, hiszen a fiú mindig is rendkívül undok volt vele, vagy legalábbis távolságtartó, amit egy idő után már undokságnak érzékelt.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek50b7a117a1b218325862

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:29 pm

*Meg akarta várni a holnapi bált, de mivel akkor Meld is ott lesz, nem akarná a turbékoló galambokat megzavarni a buta kis érzéseivel, ezért most "szagolja ki" hogy merre is lehet Sasha. A fürdők irányába veszi az irányt, ami azért lesz vicces, mert ő meg fog sülni a garbóban, a lányon pedig alig lesz valami. Leér, és benyit, még akár ő is ledobhatná magáról az összes ruhát, ami van, hogy becsobbanjon, de biztosan nem venné ki magát jól a dolog. A hóna alatt egy kis fényképalbum, aminek most nagy jelentősége lesz. Látja, hogy Sasha szépen uszikál, és picit gyönyörködik is a látványban, de csak gyorsan, mert szerelme villámgyorsan rá fog jönni, hogy ő is ott van. Amikor már észrevették, akkor int, és leül az egyik padra, amíg Sasha végez, és megtörölközik, vagy ilyesmi. Addig türelmesen várakozik, és amikor a lány odalép, feláll, majd a kezébe nyomja az albumot.* Hát szia Sasha. Szokásomhoz híven bunkó módon jöttem, nem szóltam előre, de jobb ezt gyorsan lerendezni. Ezt neked hoztam. *Ha Sasha kinyitja az albumot, magáról láthat benne egy csomó képet, van benne nevetős, és szomorú is, de mindig ő van a központban. A társasággal együtt sok kép van, de mindig ő uralja a képet, egyértelművé téve, hogy Adam őt fényképezte. Ezen felül rengeteg olyan kép van, amin Sasha magában gondolkozik, vagy az erdőben van. Persze ez amolyan meglesetten lekapott fotó, de hát most már mindegy. Összehasonlítva a fényképezőgépben találtattak, sokkal több van róla, mint bárki másról.*
Vissza az elejére Go down
Sasha Lupinien

Sasha Lupinien


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 338
Kaszt : Alagsori fürdők Vandor
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek5178d7cdf113b4227820
Az én színem az gainsboro.

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Dec. 23, 2012 4:15 pm

*Egyszerűen már unta, hogy a szobájában dekkol. Meld valamerre császkál, Jeremy biztosan Nemoval van el valahol, bár erről még nem sok információval rendelkezik, Adam és Emma pedig biztosan egymással, bár azt se tudja, hogy végülis beszéltek-e azóta. Rém frusztráló, hogy úgy érzi nem tud semmit, de egy helyben ülni sem volt már kedve. Azon gondolkodott, hogy lemegy Peterékhez, jó lett volna kicsit Ellával beszélgetni, de ő pedig ott van várandósan...nem akarta őket sem zavarni, hiszen holnap karácsony, úgyis lemegy majd ajándékot vinni, meg beköszönni. Végülis arra jutott, hogy úszni jó lenne egyet. Jó melegben, de mégis csak mozgás, szóval nagy küzdelmek árán átvágott az udvaron és végül elérve a Csodák palotáját suhant le az alagsorba. Az egyik kabinban öltözik át gyorsan, egyszerű egybe részes sötétkék fürdődressz van a ruhája alatt, már eleve átöltözött fent a szobájában. A ruháit bent hagyja, a törölközőt pedig egyelőre ledobja az egyik padra és a papucsot is ott hagyja. Aztán egy kecses fejessel veti be magát a medencébe, hogy kizárva minden zavaró tényezőt, kicsit egyszerűen gondolatok és aggodalmaskodás nélkül csendben úszhasson pár hosszt. Sosem volt kifejezetten nagyon jó úszó, de azért alapszinten megy neki. Sima mellúszás mellett dönt, amit néha 1-1 hosszra gyorsra vált, de utóbbi azért jóval fárasztóbb. A haja egyszerű lófarokba van kötve.*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Alagsori fürdők Illuzionista
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek506f0370868af7782228

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 25, 2012 12:48 pm

//A mai mese bár én azt se tudom, hogy lesz-e, vagy akik voltak múlt héten jönnek-e, elmarad.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Dean Brooks

Dean Brooks


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 6
Kaszt : Alagsori fürdők Elemista
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék és én imádok játszani. What a Face

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 4:23 pm

//hát jó//
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Alagsori fürdők Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 4:16 pm

//a mai mese elmarad elnappolva egy héttel, tehát jövő vasárnap 17:00kor berakom a KM hsz-t, addig lehet itt játszani, meg minden.

am kb. 5 perc alatt megírok egy hsz-t és tartottam volna a 20 perces távokat, arról meg nem én tehetek, hogy 20 percet vártam a metróra hazafelejövet. Mindegy, majd legközelebb.//
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Alagsori fürdők Illuzionista
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek506f0370868af7782228

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 4:12 pm

//Akkor én amúgy is njk-sultam, mert ha Jack még haza sem ért, és majd még utána ír hsz-t, akkor jó, ha majdnem fél 6 lesz, mire kezdünk.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 4:00 pm

//Jack még metrón van, de mindjárt jön, csak picit késik.//
Vissza az elejére Go down
Dean Brooks

Dean Brooks


Főkarakter : Evan Darian
Hozzászólások száma : 6
Kaszt : Alagsori fürdők Elemista
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék és én imádok játszani. What a Face

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 3:59 pm

*Ó a víz... igen. Dean legkedvesebb eleme, amelyik leginkább kifejezi az ő belső énjét, szabadságvágyát, határtalanságát. Mondjuk jelen esetben ifjú hősöm nem a nagyszabású vízerő miatt tért be a fürdőbe, sokkal inkább a kellemes ejtőzésre a gőzben, párában és a melegben. Igen, ez is víz, így nem csoda, ha a fiatalember vasárnap késő délutánját idelent szeretné eldönteni. Más motiváló erő is hajtotta, ugyanis egy csinos, hófehér hajú lányt pillantott meg. Ha a naxeldires csinibaba a fürdőben lesz lengén felöltözve, akkor akár még jobban is elsűlhet az este, így sietősebbre fogja lépteit a Csodák palotája felé és már megy is be a fürdőbe derűs tekintettel. Mikor belép és igyekszik megpillantani Tessát, akkor bizony megpillantja, csak éppen nem Tessát, hanem rögtön a manótetemet és a másik két diáktársát, akik ott lebzselnek fölötte. Lehervad ifjú adonisunkról a mosoly és döbben tetkintetével pillog a testre és megvakargatja a fejét.* Őőő... asszem én mentem is... *Mondja és már fordul is meg, hogy elhagyja a kompromitáló helyszínt, de mikor tesz egy lépést, jobb öklével a bal tenyerébe csap és végül mégis megfordul.* Na jó, nem... *Mondja, majd ő is közelebb megy, de nem hajol oda, meg semmi, csak felülről pillog. Nem valószínű, hogy egyelőre bármi okosat odamondhatna.* Hallottam, hogy történnek gázos dolgok itt manókkal, de ennyire... *Mondja és igen, most beugrik az eramiros srácnak is, hogy nemrég volt valami balhé a konyhában, ami csúnya véget ér és rejtélyek övezik az amúgy is rejtélyes fajú lényeket, a házimanókat.*
Vissza az elejére Go down
Aliena McNewast

Aliena McNewast


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Alagsori fürdők Elemista

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 3:45 pm

//Mielőtt írnál Jack, kérlek, hogy katt rám facebookon, fontos.//
Vissza az elejére Go down
Tessa Leone

Tessa Leone


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 146
Kaszt : Alagsori fürdők Harcos

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 3:44 pm

* Egy hosszú, fehér hajú lány sétál végig az egyik folyosón a kastély öreg falai között, miközben a gondolataiba van merülve. Hosszú haját most is kiengedve hagyta, ami igen lenge és fehér ujjatlan pólóját csapdossa, minden egyes lépténél. A kissé hideg idő ellenére csupán egy egyszerű rövid farmert visel, egy színes sállal megkötve a csípőjén. Ránézésre bizonyára mindenki meglepődik a lány láttán - elsősorban természetesen a ruháin - azonban ez most nemigen zavarja, mivel túlzottan is el van foglalva azzal, hogy megpróbáljon viszonylagos rendet teremteni a gondolatai között. Sajnos nem valami sok sikerrel. Amikor már az alagsori folyosókon siet végig, egy pillanatra megáll, majd elmosolyodva indul tovább, hogy végre elérhessen oda, ahova elindult. Már teljességgel hozzászokott a zárt, szűk és kissé sötétebb helyekhez, sőt korábbi életéből adódóan néha-néha már nagyobb biztonságban is érzi magát idelent, mint valahol máshol. Éppen ezért döntött úgy, hogy most kipróbálja azokat a fürdőket, amik az alagsorban találhatóak.*~ Egy jó meleg és hosszú fürdő idelent. Azt hiszem ez lesz a napom egyik legkellemesebb élménye.~* Gondolati hatására pedig hatalmas lelkesedéssel és örömmel lép be az ajtón, ami azonban abban a pillanatban el is tűnik az arcáról, amint rájön: ennél nagyobbat nem is tévedhetett volna. Amint meglátja két társát biccent nekik, mintegy üdvözlésképpen, majd a halott manó felé fordulva azonnal elkezd valami használható varázslat után kutatni. *

// Jóslástan I, elsődleges
Jóslás csontokból:
Varázsige: Oss Divina
Leírás: Főként állati csontok segítségével képesek lehetünk meghatározni egy helyszín múltját, azaz azt, hogy mi történt ott bizonyos időre visszamenőleg, kik jártak ott, mit cselekedtek. Afféle védelmi mechanizmustól függ, hogy a jós mennyire képes pontosan meghatározni a történéseket, ha valami módon védelem alá került a hely, akkor lehetséges, hogy csak villanások formájában tudja majd meghatározni a dolgokat, nem ismer fel pontosan személyeket stb. //


A hozzászólást Tessa Leone összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 18, 2012 3:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aliena McNewast

Aliena McNewast


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 18
Kaszt : Alagsori fürdők Elemista

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 3:26 pm

*Úgy dönt, hogy kicsit felfrissül, mielőtt még visszaindul a falucskába tivornyázni. Jeminának köszönhetően sikerült lerendezni azt a marcona alakot a kikötőben, Aliena végülis nem is bukott így nagy pénzt, régi megszokott önbizalma kezd visszatérni, ezért ma biztosan jót mulat. Lesétál hát a fürdőkhöz, és benyit, rögtön meg is lepődik, mert nem szokott itt ennyi gőz lenni, főleg nem az előtérben. Hesegeti maga körül, hátha jobban lát, és felfedezi valahol beljebb a korábban megérkezett Hamont, aki a manó hullája felett vizsgálódik.* Hát ezzel meg mi történt? *Kérdezi csodálkozva, és ő is megvizsgálja a manót, hogy szívroham végzett-e vele, vagy valamilyen támadás.* Nem kéne valakinek szólni? *Néz a másik tolvajra, bár fogalma sincsen, hogy kinek kéne, hiszen nem tud konkrétan egyetlen házimanó vezetőről sem. Inkább feláll, és megkeresi azt a csapot, amelyik folyik, és picit a hideget nyitja meg, hogy a gőz elillanjon. Hogy jobban lássanak, aztán visszatér a pároshoz.*
Vissza az elejére Go down
Hamon Joulice-Melange

Hamon Joulice-Melange


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Alagsori fürdők Mentalista_illuzionista
Üzenőláda : Alagsori fürdők Tek509276406bc598622348

Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitimeVas. Nov. 18, 2012 2:15 pm

*Van saját háza, de most mégis bent töltött pár napot a szobájában, mert mégis csak kell, meg így tered adhat Eu-nak is egy kis nyugis magányra. Viszont mivel a zuhanyzót befoglalta Meld, így a mellett döntött, hogy inkább leruccan ide, amúgy is általában baromi kevesen szoktak lenni, szóval nincs legalább tumultus. Papucsban van, laza ing, rövid nadrág, és egy törölköző a vállán átvetve, szóval nincs nagyon felöltözve, de hát bent van fűtés, ki meg nem tervezte, hogy megy. A víz viszont folyik és baromi nagy a gőz.* ~Ki a frász hagyta nyitva a csapot?~ *Legyezve maga előtt a "ködöt" csörtet be, hogy elzárja a csapot és ne ömöljön a forró víz folyamatosan. Vár egy kicsit, letörli az üveget, hogy lássa magát, ekkor veszi észre, hogy a földön egy enyhén szólva is nem nagyon élő házimanó fekszik. Biztos nem bírta a forró levegőt. Legalábbis elsőre ez merül fel benne, de minden bizonnyal nem sok reálitása van a dolognak. Közelebb lépdel, a papucsa csontra átázott, hiszen a padlón is áll a víz, és nem strandverziót vett, hanem egy sima mamusz szerűt. Rossz ötlet volt, ezt be kell látnia így utólag. Látnok, bár nem direktben izzítja be a képességét, de hát rááll a szeme a dolgokra, főleg mivel egyébként is tolvaj. Szóval egyelőre csak körülnéz és megpróbálja szegény manót értelmes helyzetbe rakni, mivel ugye az egyik keze kinyúl felfelé, meg hason is van szerencsétlen.*

//Látnok 6. szint:
Képes olyasmit is észrevenni, amire más nem figyelne fel egy adott helyszínen, de az mégis fontos lehet, így pl. logikai fejtörõk esetén is könnyebben rájön a megoldásra.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori fürdők Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori fürdők   Alagsori fürdők Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori fürdők
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: