Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Kalandmester
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Mozi fanatikusok kuckója I_vote_lcapMozi fanatikusok kuckója I_voting_barMozi fanatikusok kuckója I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Mozi fanatikusok kuckója

Go down 
+10
Logan Knucker
Natalia Tatiana Ridolf
Nessie di Alsiera
Lina Wierro
Lismine Lockwood
David Ayton
Cat R. Morgan
Speranza di Bagliore
Jeremy Hiddle
Cirelin de Sovalon
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 5:35 pm

*Hát esetében pedig nem illik majd átugrani a romantikus részeket, mert már egészen ki van éhezve a sok noném csitri után valami értelmes kapcsolatra. Most már nem ragozza túl Cecile témáit, inkább hagyja magát felhúzni, és visszacsókol a lány ajkaira, ami nem is olyan rövid. Picit elsőre meglepődik, úgy látszik a francoska tényleg kemény leány, hogy képes felülemelkedni a korábbi rossz kedvén. Scottban van némi bizonytalanság, hogy fel fogja e tudni venni a versenyt azzal a bizonyos Noellel, de majd meglátjuk. A fossza egyenlőre jól érzi magát, ezen az úton kell tovább lépdelni. Amikor a csókot adja, és kapja, akkor szelíd erőszakkal vonja magához Cecile-t a derekát átölelve, aztán amikor szétvállnak, akkor vigyorodik el csak igazán, jelezve, hogy a hölgyike bizony ért a csókhoz.* Teszünk róla, hogy ne legyen több olyan. *Most már nem is engedi el a leányzó kezét, ledobja a távirányítót, majd folytatják a szobájában. Ami valóban nellondban van, a patinás fogadó legjobb szobáját vette ki. Házimozi, baldachinos ágy. Cecile ott majd biztosan meglepődik, mert a luxus lakosztályban a srác elhelyezett pár csapdát is, tehát első körben dróthuzalok között kell lépdeni, amíg a harcművész nem hatástalanítja őket. Aztán irány az ágy, még ha csak tévézési, vacsizási, és beszélgetési szándékból. Aztán vélhetően hajnal magasságában átvándorol a kanapéra, ami így is sokkal kényelmesebb, mint egy nezás diák ágy.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 4:53 pm

*Csak csendben bólint inkább, nem érdemes feltétlenül tovább ragozni a témát, jó csaj na! Összefonja az ujjait Scottéval, egészen szokatlanok ezek a mozdulatok neki, hiszen lássuk be a romantikus részeket általánosságban át szokta ugrani, mert felesleges időpocsékolás abban az esetben, ha az ember céllal mozdul rá valakire.* -Remek, szívesen segítek. *Teszi még hozzá, hiszen amúgy is érdekesnek ígérkezik ez a kincskeresős történet.* -Ne aggódj nem vagyok kifejezetten üvegből, elég jól bírom a strapát, egy film nem fog kikészíteni...megedződtem. *Hát igen, ha nem bírna egy horrort, akkor nem foglalkozna nekromágiával, mert nem bízná a gyomra. Szóval ilyesmiről szó sincs, a vígjátékok meg amúgy is eléggé távol állnak tőle, a nagy kitörő hahotázások nem kifejezetten az ő műfaja. Már épp rá akarna valamit kontrázni Scott szavaira, amikor ő cáfolja meg végül saját magát.* -Na azért, már csodálkoztam, hiszen eddig is erről beszéltünk. De tudod...talán nem is baj ez az egész, megedzett az élet és nem látok mindent rózsaszínben, mint itt oly' sokan. *Picit megrántja a vállát. Rossz emlékek ez tény, de ettől függetlenül nem kavarnak már benne annyira vészesen sok mindent fel, szóval nem roppan össze csak azért, mert épp ez a téma. A felvetésre bólint.* -Végülis miért ne. Itteni szoba, vagy saját lakás Nellondban? Mostanában úgy látom ez az új divat, hogy a diákok nem a suliban laknak, hanem a városban, saját házban, vagy lakásban. Bár esetedben egyáltalán nem lep meg a dolog, van gondolom miből finanszírozni. *Fel is áll mostmár a székéből, és a kezét nyújtja Scottnak, ha nem is azért, hogy felhúzza a székből...de igen, valamennyire azért, mert amikor a srác megfogta a kezét, akkor erőteljesen rántással húzza fel, és bár nem annyira hevesen, mint az első találkozáskor, de azért nem túl visszafogottan cuppan rá a szájára. Néhány pillanat múlva szakad csak el.* -Csak, hogy lásd milyen lett volna, ha nem találsz rossz kedvemben... *Kacsint egyet, aztán jó eséllyel akkor irány a magán tv.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2013 1:10 pm

*Egész bizalmas helyzetben vannak, nem gondolta volna az első veszekedésüknél, hogy ide egyátalán eljuthatnak. Félmosollyal helyesel Cecile szavaira* Örök lázadó lévén mindig azt keresem, ami a nem tradicionális, megszokott. Manapság a legtöbb csaj annyira sablon, mű, igazán ritka, ha valaki felvállalja, hogy ő bizony nem a már megszokott hagyományokhoz ragaszkodik. *Mivel Cecile most éppen hozzá bújik, elég közel van hozzá, ezért rákulcsolja ujjait a lányéra.* Örülök persze, ha segítesz, legalább némi izgalmat csempészünk a dologba, és nem lesz ennyire egysíkú. *Most tovább hallgatja a francoskát a fájdalmáról, tényleg nehéz erre bármit is mondania, hiszen nem tudja, hogy mivel szakít fel további sebeket, viszont érzéketlennek sem akar mutatkozni.* Tényleg sajnálom. Akkor ez a horror valóban nem volt jó választás a részemről, ha tudtam volna, akkor talán vidámabb filmet választok, de legalább tudunk kicsit beszélgetni. *Hagyja, hogy a nekromanta a vállába fúrja a fejét, és még szorosabban átöleli. Nem ismerik még egymást annyira, hogy biztosan építhessenek a másikra, de talán ez már jó kezdet.* Az jó dolog, hogy védőpajzsot építesz fel, de azzal együtt minden mást kizársz. *Aztán elmosolyodik, butaságot beszél* Pont én mondom, szinte ugyanez vagyok. Másnak mutatom magam, mint aki vagyok. Nem megyünk inkább fel hozzám? Van egy jó kis tévém, ne gondolj semmi rosszra, de sajnálnám, ha pont itt hagynánk abba. Majd alszom én a fotelben, tiéd meg az ágy. Szívesen beszélgetnék még veled, ha van kedved. *Dobja fel az ötletet, még forró csokit is hajlandó csinálni, ha Cecile úgy kéri.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 5:52 pm

*Hát igen no, fura a hozzáállása általában a dolgokhoz, nem a jól megszokott, amit a külseje alapján gondolni lehetne róla.* -Valahogy úgy igen, de hát no neked is az tetszett, hogy nem vagyok egy cuki kislány, akkor meg... *Apró mosolyt ereszt meg újfent. A kincskeresős dolgokra csendesen figyel. Érdekesnek hangzik, szó se róla, de valahogy saját magát nem tudná elképzelni, hogy másokkal küzd valami nagy jutalomért.* -Vagy majd segítek? Nem mintha nagy nyomozó lennék, de ha a túlvilág súg valami okosat, akkor azt tovább adom. És hát...ne lepődj meg, ha ez egy nagy tétű verseny, akkor nem csoda, ha nem ugráltok egymás nyakába, és nem alakulnak ki nagy barátságok, legalábbis szerintem. *Fejti ki a véleményét, bár nem ismeri az említett személyt, és még mással sem találkozott a kincskeresős bagázsból, tehát akár lehet köztük olyan is, aki nem annyira erőteljesen hajt a pénzre, ki tudja. A múltja pedig, ez tényleg egy olyan pont, amit még nem véletlenül nem mondott el senkinek, hiszen egy olyan gyengeség, amit aztán ellene fordíthatnának, amit még véletlenül sem akar. De valahogy Scott...nem érzi belőle, hogy felhasználná bármire az infot. Csak ül és hallgatja a fiú szavait. Hát igen, egy szemét állat volt, aki ezt tette vele, de meg is kapta érte a méltó büntetését, elég keményen. Nagyon is megérdemelte, azt persze már nem lehet megváltoztatni, hogy a rá következő jópár év mit is ért el Cecile jellemének megváltozásában, ez már így marad.* -Vannak ilyenek, nem is teszek különbséget aljas és aljasabb között. Legalább hamar megtanultam, hogy ez a világ nem épp visszafogott, ha rossz helyre kerül az ember...így én sem lettem az. Biztosan minden más lett volna, ha van bárki, aki olyan, mint mondjuk te, de nem volt. Nekem kellett megoldani, hogy életben maradjak, szülők és támogatás nélkül. Megtanultam önálló lenni és kész. *Apró vállrántás. Persze nem ennyire közönyös a témával kapcsolatban, de könnyebb ezt mutatni. Aztán Scott magához húzza kicsit, a vállába fúrja a fejét. Sok-sok év alatt nem volt senki, akiben felé egy kicsit is érezte volna a bizalom szikráját, akit nem akart volna kihasználni.* -Tudom...de már nem is tudna, senki sem. *Összeszorítja a száját.* -Soha többé.
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 5:26 pm

Jobban hangzik, hogy szükség esetén hátbaszúrok valakit, vagy elvágom a torkát? Édes vagy. *Nevet fel halkan, a kissé fura megfogalmazáson. Hát igen, nem egy hófehér angyal, hanem amolyan objektív igazságosztó, ahogy éppen sikerül a dolog. Most már teljes testtel Cecile felé fordul, és megette a kukoricát is, tehát tudnak beszélgetni, és csak egymásra koncentrálni. Ami a kincskeresős dolgot illeti, bólint, tényleg valahogy nem ez volt a legfontosabb eddig az életében.* Ja tényleg, kérdezted már párszor. Nem is tudom... *Bizonytalankodva szemforgat.* Annyira sosem voltam jó nyomozó, mindig a saját szememnek hiszek, ezek meg elém állítanak egy halom rejtvényt, meg akadálypályát, fogalmam sincsen, hogyan is kéne előrejutni. Akkor már inkább csapatban kéne gondolkozni, aztán szétosztani a jutalmat, de ez az Eustace olyan ellenséges, hogy már nem is nagyon érdekel ez a kincskeresősdi, akkor játszák szépen a megbántott, de nagyratörő versenyzőket, én meg becsületből tologatom a hieroglifákat, amiket találok, azt kész. *Vonja meg a vállát, Sadie még aki értelmes volt, csak hát a hegedűs srác ebbe is belelátta a rémeket. Sebaj. Inkább a lány történetét hallgatja, és egyre inkább húzza a száját. Na nem a lánytól iszonyodik, hanem a helyzettől.* Na látod, pont az ilyen dolgok miatt nem hiszek az abszolút jóságban. Hiába küzdenék aranypáncélos lovagként, ha vannak, akik még a becsületet is sárba tiporják. Akkor inkább segítek, akin érdemes, de könnyen a túlvilágon találja magát, aki nekem nem szimpatikus. Aztán annak lelke majd a te talpadat fogja nyalogatni, hogy legalább halálában tanuljon tiszteletet. *Nem tudja, hogy most mit mondjon. Egyértelmű, az illető egy rohadék kihasználós volt, aki ezt csinálta a kislánnyal. Azt sem tudja, hogy most mit tegyen, hiszen minden komolyabb fizikai érintés most talán olaj lenne a tűzre, ráadásul megfogadták, hogy nem sietnek semmivel. Egyenlőre annyit mer, hogy megfogja a lány kezét, és picit magához húzza, hogy az tudjon bújni* Én sosem bántanálak téged.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 5:06 pm

*Nagyjából azért értette, még így a magyarázat nélkül is. Alapvetően hiába hogy nem ért az illúziókhoz, az elméletével tisztában van valamennyire, hiszen nekromantaként képes olyan mágiákat is használni, amit nem igazán lenne szabad.* -Világos. És akkor nem csak megmentés, hanem semlegesen. Ez jobban hangzik. Én nem vagyok egy jótét lélek, nem tudom, hogy egyeztettünk volna össze két eltérő világnézetet. *Fejti ki. Nem hallott még a ninjákról, de így azért jobban hangzik. Hülyén jönne ki, ha ő mondjuk valakit pofánlő egy halálos átokkal, Scott meg ugyanazt meg akarja menteni nagy hévvel. Mázli, hogy erre úgy fest nem kerül majd sor. Neki már a film terén arról se volt fogalma, hogy miért is hullanak a népek, csak néha fröccsent a vér. Igazából most tényleg nem az a legfontosabb az tény. A kukoricát ő is eszegeti, az végülis finom is, meg egy elfoglaltság, amíg a másikat hallgatja.* -Veled is ezt meg kell vallani, de még mindig nem meséltél a kincses dologról, ne tartsd vissza a titkos infokat. *Vicceli el kicsit a dolgot, a maga módján visszafogottan egy félmosollyal. Aztán a kérdésre, vagyis az óvatos kérdésre kicsit elhúzza a száját. Halkan sóhajt egyet, majd előbb csak nagyot kortyol az ősziléből, hogy azzal kapja össze egy kicsit magát.* -Lezártam magamban, vagyis...igyekszem nem gondolni rá. *Nehezen kezd bele, felpillant mostmár, Scott szemébe nézve. Szinte rezzenéstelen arccal kezd el beszélni, sejthető, hogy nem fogja hagyni hogy kiüljenek az érzések az arcára.* -Tizenkét évesen kerültem át erre a világra...azt hiszem sejtheted, hogy az nem túl egyszerű így egyedül. Hát nem tett rám jó benyomást, amikor már végképp semmim sem volt, se kaja...se semmi... *Fájdalmasan rezdül meg egy izom az arcán.* ...akkor még buta módon több volt a bizalmam mások felé, a fiatalság miatt...hamar le is szoktam róla. A fickó, aki azt mondta, hogy segít. Hát magán segített, nem rajtam, ha érted, hogy értem. Pár év múlva végeztem vele, amikor megértettem, hogy milyen módon érhetem el a legkönnyebben, amit akarok. *Kihúzza picit magát. Egyértelműen arra céloz, hogy a testével.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 4:50 pm

*Bólint, valóban összetett a kérdés, amit elmagyarázni is nehéz, ő közel tizenöt évig hallgatta az okfejtést, ezt átadni pár mondatban nem olyan egyszerű.* A sötét az én világom, ott lehet a legjobb rejtőzni, de ha már kilépek belőle, akkor álca alatt teszem, mint a füstbomba, megtévesztő illúziók, elterelő fények. Így képzeld inkább. *A lány fejtegetésére elmosolyodva rázza meg a fejét.* Megmentő, amikor azt kell, és én is úgy érzem. Másik világból származol, ezért talán nem ismered a japán történelmet, de tudod a ninja kifejezés eredetileg bérgyilkost jelent. Volt már példa, hogy egy filmes turnét összekötöttem ilyen megbízással. Tehát ne véld, hogy mindig én vagyok a jófiú. Akkor, amikor a helyzet megkívánja, akkor igen, egyébként semlegesnek vallom magam. *Aztán neki is egy rossz emlék jut eszébe, amin kissé elkomorul.* Ezért rossz néha játszani a mosolygós szépfiút, akit mindenki imád, de ezzel az álcával elhitetem, hogy mindenki mindent tud rólam. Pedig nagyon nem. *Most már ki is kapcsolja a filmet, sokkal jobb beszélgetni, és már a fél szereplőgárda kilétéről lemaradt. De a kukoricát pusztítja rendesen* Sajnáltam én is, hogy olyan rossz kedvű voltál, pedig nagyon is jó veled beszélgetni, meg együtt lenni, örülök, hogy most önmagad tudsz lenni. *Mondjuk a szexet tuti nem hagyta volna ki, de arra még így is sor kerülhet, főleg még jobb is lehet, ha megismerik egymást, és úgy omlanak a másik karjába. Cecile-en látszik, hogy kissé megtört, magányos, és tényleg a saját érdekeinek él.* Azért volt egy olyan érzésem, még a Noeles dolgot is leszámítva, hogy valamitől nagyon magadba vagy fordulva. Csak éppen nem akartalak sem akkor, sem utána ezzel faggatni, de azért... érdekelne.
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 4:33 pm

*Bólint. Így is van, meg az amúgy is unalmas világ lenne, ha mindenkiről első látásra meg lehetne állapítani, hogy kicsoda és mivel foglalkozik. Valahogy nagyjából így lőtte be, hogy Scott mihez érthet, végülis az illúziók is passzolnak a filmes világhoz.* -Sötétben? Mintha erről már mondtál volna valamit. Akkor most te amikor épp nem filmet forgatsz...valami önkéntes megmentő vagy? *Hát azért lássuk be furcsa ez, és remek kérdés, hogy mennyire tudják majd a világnézetüket összeegyeztetni, hiszen lássuk be, ő nem az a jótét lélek, sőt kifejezetten nem érdeklik a bajba jutottak, míg úgy fest, hogy Scottot annál inkább.* -Egyébként erről a keresgélős dologról mesélhetnél, érdekesnek hangzik. *Teszi hozzá, hiszen múltkor volt róla szó, de bővebben nem fejtette ki Scott, bár lehet, hogy ő sem tud róla túl sokat még. A filmre igazából alig-alig figyel, időnként oda pillant, a történet fonalát már totális elvesztette, időnkét valaki megmurdál, nagyjából ennyi jön át neki.* -Igen, úgy fest. Nem találtál a legjobb hangulatomban, előfordul. *Rántja meg picit a vállát. Végülis mindenkivel előfordul az ilyesmi, és lássuk be még jobban is jött ki a dolog, mintha jó hangulatában találkozott volna a leányzóval, mert akkor lehetséges, hogy csak valami felületes kapcsolat alakul ki közöttük, ami nagyjából a szexen alapul és úgy ennyi. Azért inkább marad a Cecilnél nem akarja bonyolítani, amúgy se tudja róla senki, hogy a neve egyébként nem az igazi, szóval...fura is lenne. A kérdésre csak megrázza a fejét.* -Nincs, és nem csak úgy jöttem, ha lenne se számítanak. Tőlünk úgy...esnek át a mieink, nem sok befolyásunk van rá, szóval... *Aprót sóhajt. Nem a legjobb emlék azért lássuk be, nem azért, mert hiányzik neki az otthon, hanem mert ez a világ eredetileg nem igazán lopta be magát a szívébe.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 4:14 pm

*Megrázza a fejét, de nem megijedve, hanem picit meglepődve, aztán tovább hallgatja a leányzót.* Hát tényleg nem a sötét hatalmak jutnak rólad eszembe, de végülis nem lehet mindenki beskatulyázva, úgyhogy miért is ne? Nem csak az tanulhat nekromágiát, aki fekete hajúnak, és hullafehér bőrünek születik. *Hagyja helyben Cecile irányultságát, a sötét mágiákkal pedig nincsen baja, ő is azt alkalmaz, ami szükséges a napi érdekeihez.* Én is a meglepetés erejével harcolok. Igen, lehet mondani, hogy a fő erőm a fizikális harc, de kiegészítem szemfényvesztéssel, illuziókkal, ám végeredményben a sötétség az én világom. Az öreg, akitől tanultam, kiokított rá, hogyan is kell az árnyak közöt mozogni. Amit a filmjeimben látsz, csak játék, sosem sérül meg senki, nem úgy, ha igazából teszem, más módon. *Aztán áttérnek a színházasdira, néha pedig fél szemmel a filmre pillog, annyira nem jó, hogy minden pillanatot követniük kéne. A szereplők szép lassan fogyásba kezdenek.* Hát persze, szívesen elmegyek veled, egész jól kijövünk a kezdeti borzalmak után? *Kacsint a rókára, aztán ránevet Cecile-re egy vidámat.* Nem kell félned, neked semmiképpen sem. De tudom, hogy mi a különbség aközött, hogy ha hat ember ellen küzdök, vagy ha hatszáz ellen, ami szintén nem lehetetlen. *Örül neki, hogy a lánynak tetszik a fizikai érintés, ezen a vonalon hosszú távon el is indulhatnak. Nem megbántani akarja Cecile-t, de a nevének hallatán nem tudja visszafolytatni a mosolyát.* De fura, mint egy plüssnyúl márka. A Cecile tényleg jobban jön a számra, de az igazi is megszokható lenne, ha használnád. *Vonja meg a vállát, aztán eszébe jut valami.* Testvéred nincsen? Egyedül jöttél ide?
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeKedd Jan. 22, 2013 3:51 pm

//Olvad//

*Végülis így is van, simán beszélgethetnek a film mellett, hiszen mást nem zavarnak vele. A visszakérdezésre csak elmosolyodik, végülis igen, a rugdosásban is profi. Picit megrántja a vállát azért.* -Nem erre gondolnál elsőre, ha rám nézel ugye? A Nekromágia a fő erősségem az tény, bár persze ez hogy is mondjam nem publikus információ, hogy élhessek a meglepetés erejével. Miért te miben vagy jó? *Igazából eddig még nagyon nem tudta leszűrni, hogy Scottnak mi lehet az erőssége, ha akciósztár, akkor talán valami harcosi történet? A színházra biccent, jó ötletnek tűnik. Volt már a Nellondi színházban, elég sokat forog felsőbb körökben, tehát ez nem meglepő.* -Remek ötlet, szívesen. Jók a színészek és az előadások is szépen össze vannak általában hozva. *A nevére terelődve megint csak elmosolyodik egy picit talán sejtelmesen, aztán az ütésnek hála csak nem fullad bele a popcornba.* -Érdekes technikákat ismersz, azt meg kell hagyni... Félnem kéne tőled? *Húzza össze picit a szemét, de bujkáló mosoly kíséretében. Végülis azért ott van a kezében a vérmágia, az mindent visz, vagy legalábbis a fizikai harcot tuti. Aztán csak bólint, és a hajsimogatás kifejezetten jól eső érzés, de még szoknia kell, ismeretlen érzés, amikor valakinek semmi hátsó szándéka sincs egy ilyen mozdulatban.* -Nem is úgy felvett...de ez hosszú történet. Létező névről van szó, nem én találtam ki, vagy ilyesmi. Az igazi nevem pedig... *Hatásszünet, mert miért ne.* ...Cyntmis Garmill. *Elhúzza picit a száját. Annyira elszokott már ettől, hogy igazából konkrétan furának tűnik.* -De maradjunk a Cecilnél oké? Már régóta hallgatok rá, úgyhogy egyszerűbb.
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 6:11 pm

*Ha nem gond, akkor rögtön el is indítja a filmet egy bólintás kiséretében. Végülis rajtuk kívül nincsen itt most más néző, lehet hangosan beszélgetni, akár teljesen másról is. Vidáman felnevet, Cecile igenis vicces, a maga fanyarul kimért módján, hogy még rugdosná is a nekromágia órán. Végülis annyira nem egy félős, vagy prűd tipus, hogy a kétlábon járó hulláktól nagyon megijedne, de majd eldől, nem árt, ha van mellette egy ilyen leányzó.* Tovább rugdosol? *Kérdezi mosolyogva, ez szöget üt a fejébe.* Miért, te abban profi vagy? Mármint a nekromanciában? A rugdosásban nyilvánvaló. *Böki vissza a leányzót vigyorogva.* A színházas dolgok nagyon jók, csak éppen én sosem voltam színpadi színész, de csodálom őket, mert nagyon jól, élvehezhetően csinálják, de ha nem utálsz meg idejekorán, akkor nellondban van ilyen élőszereplős darab, megnézhetnénk ott is valamit. *Közben elindítja a filmet, japán film, persze, hogy azt választott. A japán horror egyébként is félelmetesebb, mint az amcsi. Közben mégis a lányra figyel, igen érdeklődő tekintettel.* Az igazi? *Lepődik meg kissé teljes testtel a lány felé fordulva, az ajka ki is nyílik a kiváncsiságtól.* De fura... nem gondoltam volna, hogy felvett név ez, pedig milyen jól hangzik. *Várja az igazit, de akkor a lány éppen kezd megfulladni. Nem kezdi el Cecile hátát ütögetni, semmi ilyesmi, képzett harcművészként tisztában van az anatómiával. Mutatóujjával a lány szegycsontjára bök egyet, ami azonnal olyan ingert vált ki, amitől a cselszövő Hófehérke módjára vissza tudja köhögni a mellément kukoricát.* Túléled? *Simogatja meg picit a lány haját.*

//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:54 pm

*Igazából neki aztán az sem lenne gond, ha a film közben beszélgetnének, afféle kommentálás képpen, és az meg csak duruzsolna a háttérben afféle háttérzajként, de így is megteszi.* -Mondjuk ez teljesen logikus, a tocsogó vért gondolom a legtöbben nem bírják annyira jól, az órán meg majd...tovább rúgdoslak, ha nem bírod. *Picit oldalba böki egy mosollyal, hát igen, neki ez nem gond, elég jól bír mindent a gyomra, vérmágus is, halottlátó is, kifejezetten edzett a kemény témák terén. Rémesen nehéz kibillenteni a hideg megszokottság érzésből.* -Hát mint mondtam nem sok filmet láttam még, de otthon kedveltem a színdarabokat, vagy legalábbis ahhoz hasonló volt nálunk is, mint az itteni színházak. Bár akkor még kicsi voltam, a komédiák...azokat szerettem, de már azt hiszem nem bírnám az ilyesmit elviselni. Nem tudom, majd idővel kiderül, hogy mit szeretek. *Picit megrántja a vállát. A popcornért nyúl, és pár szemet a szájába töm, ha már van, akkor egyen is. Csak nem akad majd a torkán közben. A vetítőre pillant, ahol még vibrál a befagyott kezdőcím, aztán gondolkozik picit majd végül csak megszólal.* -Egyébként, ha érdekel, a nevem...nem kifejezetten ez az igazi. A mi világunk kicsit más, a nevek is furábbak, azért is változtattam meg, nem jó, ha az ember túl feltűnő, vagy legalábbis egy bizonyos tudás alatt. *Hát igen, mostmár a külsejével elég feltűnő, de megtudja védeni magát, ha arra van szükség.* -De maradjunk a Cecilnél oké? Szóval az igazi nevem... *És igen, csak sikerül félrenyelnie a popcornt. Heves köhögőroham folytja belé a szót.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:44 pm

*Ő sem szokott nagyon vicceskedni, de ha már a darkos leányzó olyan szavakkal dobálózik, mint a cuki, akkor igenis belefér az ilyesmi. És Cecile-hez képest már a mosoly is nagy haladás, úgyhogy nem veszi magára a szemforgatást. Megvárja tehát, hogy a fossza is választ, őt nem érdeklik bélműködések, régóta kólázik, immunis már rá. Kiváncsian várja, hogy a cselszövő hogy reagál a rögtönzött előzetesre, amit előadott. Amíg még beszélgetnek, nem indítja el a filmet, hanem készséggel válaszol.* Hát az ilyesmi filmek nem túl hosszúak, gondolom azért, hogy lehessen még folytatni is, meg hát unalmas is lenne, ha három órán át tocsogna a megmaradt másfél túlélő a vérben. *Diszkréten elmosolyodik, amikor Cecile a nekromágia órát hozza fel példának, de végülis csak biccent.* Nem baj, nekem a film csak játék, a nekromágia órán meg majd igyekszem nem okádni. *Leveti az ingét, mert itt kissé fülledt a levegő, alatta fekete póló van, mielőtt még bárki rosszra gondolna.* Hát a sötét filmeket is, mert érdekel a motiváció, hogy ki a gyilkos, és miért. Akkor jó, ha emberi oldala is van, és nem valami mutáns vírus üti ki az egész civilizációt.
*Még mindig nem indítja el a filmet, valahogy jobb most beszélgetni, mint kussban ülni, és bámulni, amíg el nem fogynak a szereplők. Úgyhogy még kitartja a szünetet.* Te pedig? Van kedvenc témád? *Dől hátra, és beleiszik a kólájába, a kukoricával még csak szemez.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:36 pm

*Megrázza a fejét a viccelődésre. Azért rövid idő alatt nem fog átváltani a tőle megszokott stílusról nagy hahotázásra. Azért a szemforgatása most nem teljesen rossz érzést takar, inkább társul hozzá egy apró mosoly is.* -Áh így már értem, valami olyasmi, azt hiszem. *Picit oldalra dönti a fejét. Egyelőre még csak próbálkozik, jó ég tudja, hogy mi lesz belőle, és mennyire fog menni egy a más út keresés. Aztán elslisszolnak a büfé pulthoz, miközben felvázolja Scott, hogy miért ne az ő filmjét nézzék.* -De attól én még szívesen megnéztem volna, de te tudod, akkor rád bízom a döntést teljes mértékben. *Saját magának egy sajtos popcornt választ, hozzá egy adag őszilevet, a kóla azért hizlal is, meg a szénsavtól az embernek mindenféle testműködései indulnak be, amit most igazából nem akarna. Csendben figyel, amíg Scott a listát nézi, és végül megállapodik egy erőteljesebb filmen. Bólint, végülis nem hangzik rosszul a leírás sem és tény, hogy egy vígjátékhoz...hát nem igazán lenne kedve.* -Remek, akkor megfelel, bár tény, hogy látunk elég vért a valóságban is. Igaz te még új vagy, de majd meglátod nekromágia órán, akad elég hulla...Belesüpped kicsit a brutálisan kényelmes fotelbe, és hagyja, hogy a srác izzítsa be a szerkezetet.* -Bevallom nem sok filmet láttam eddig, mennyire hosszúak ezek? Az itteni technika még mindig nagyon új. Te inkább az ilyen sötét filmeket szereted? *Jó ég tudja hogy mennyire fogja a srác kedvelni, ha most még közben csevegnek is, de hát no, nem ülhetnek itt tök csendben végig.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:28 pm

Nem Jézusnak hívnak, hékás! *Válaszol vissza túljátszott felháborodással, aztán látja, hogy Cecile kissé agyal rajta, hogy mit is jelenthet a szöveg* Hát arra gondoltam, hogy mindketten magunk mögött akarunk valamit hagyni, akkor új utat kell megkezdenünk, végülis erre utal. *Vonja meg a vállát, neki az öreg pártfogoltja sok ilyet tanított. Többet között, igen, rajzolni is. Mivel a leányzó még nem ül le, azon tűnődik, hogy Cecile vajon kólát akar neki hozni, popcorn-nal? Lehet! Picit figyeli még, hogy mit mondd, aztán felnevet rá.* Nem pocsék, de magamat nem szeretném nézni, abban semmi izgalmas nincsen, maximum végigdumálnám itt neked a filmet, hogy ennél a jelenetnél csak zöld habot kentünk az ellenfelemre, valójában az nem is mocsárdzsúz. *Ő is felpattan, nem hagyja magát kiszolgálni, inkább a lány mellé sorol be, és együtt mennek a büféskocsiig. Ott választ egy jó nagy adag chilis popcorn-t, na meg a kólát veszi ki, aztán megvárja, míg Cecile is megszerzi a saját dolgait, hogy le tudjanak ülni. Ott ő is átnézi a filmlistát, és tűnődően futtatja végig rajta az ujját.* Művészfilmnek nem sok értelme, a vígjátékokban pedig annyira banálisak mostanság a sztorik, mindent ki lehet sakkozni előre. Nézzük meg egy durva horrort. Vagy inkább pszichotrillert. Mit szólsz a... *Lapoz, lapoz, aztán megvan.* Jövőlátó. Ez végülis annyira nem vészes. A leírás szerint a fickó lerobban az út mellett, és amikor telefonálni akarna, a fülkében egy újságot talál, amiről kiderül, hogy a holnapi szám. A címoldalon ő szerepel, brutálisan meggyilkolják. Gondolom ezt akarja majd valahogyan megakadályozni? Mit szólsz? *Dől hátra, és várja a választ. Persze lehet vígjáték is, csak feldobott most valamit.*
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:17 pm

*Igazából ő sem gondolta így át, hogy ez most randi, vagy nem randi, igazából még soha az életben nem randizott, mármint úgy igazán nem, hogy nem volt vele hátsó szándéka, szóval...túl új lenne a terület. Egyszerűbb úgy venni, hogy nem randi, majd kiderül, hogy mi sül ki belőle. Amikor aztán megérkezik a srác hátrapillant, viszonozza a két puszit és az ölelést. Kicsit furák e téren a mozdulatai, hiszen szokatlan az efféle finom közelség, de azért igyekszik. A képet átveszi egy félmosollyal.* -Köszönöm, cuki! Ez mennyire hülye egy szó jézus! *Hát igen, az ő szájából meg aztán végképp furán jön ki a cuki, de láthatóan tetszik neki az ajándék.* -Nem tudtam, hogy tudsz rajzolni, szép lett, tényleg. *A szöveg jelentése...hát jó ég tudja mire akar vele a srác célozni. Nem annyira menő az ilyen kétértelmű dolgokban. Egyelőre még állva marad, miközben Scott elül. Azért azt értékeli, hogy most nem a megszokott bőrdzseki van rajta, és a napszemcsi is elmaradt.* -Fogalmam sincs az az igazság, nem sok filmet láttam még, így cím alapján pedig fene tudja. Te mozogsz filmes körökben, ajánlj valamit, vagy akár arra gondoltam, hogy megnézhetnénk az egyik filmedet. Csak nem annyira pocsék! *Azért itt már elmosolyodik rendesen, inkább csak ugratásnak szánja a dolgot, esze ágában sincs megbántani a másikat, főleg hogy neki nem jutott eszébe az sem, hogy ajándékot hozzon.*
Vissza az elejére Go down
Scott Masters

Scott Masters


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 64
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Mutatvanyos

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 5:10 pm

*Megkapta a levelet, amire azonnal válaszolt is, meg az üzifalon is találkozott a neki címzett kis üzenettel. Örül neki, hogy némi kínlódás után sikerült rendezniük a kapcsolatot, mert Eustace kemény volt vele, utána még Cecile is, ideje volt már, hogy valaki tényleg emberszámba vegye. A saját filmjeivel kapcsolatban kitérően válaszolt, majd személyesen rávilágít a miértre. Ő hogyan is néz ki? Most nincsen rajta se a bőrdzseki, se a napszemüveg, de a haja persze be van lővé, kellemes illatfelhő lengi körül, hiszen a lányt is igényesnek ismerte meg. Ruhák tekintetében lazán sportos, de márkás cuccok, szép ing, farmer. Végülis ha meg is beszélték, hogy próbálkoznak, a fene tudja, hogy ez most randi, vagy nem randi. Inkább nemnek veszi, akkor nincsen elvárás. Üres kézzel nem akar beállítani, venni viszont nem akar semmit, mert csak ezzel lekenyerezve érezné magát a lány. Ezért inkább valami személyeset visz. Elég jó kézügyessége van, ezért szépen felrajzol egy delfint, valamiért erre emlékezteti őt a franckoska. Na nem a palackorra miatt, hanem a kecsessége, és inteligenciája folytán. És körbe japán betűkkel a következőt írja: Át kell kelnem a folyón. Megérkezik a terembe, ahol már ott van a lány, akit nem fáraszt most felesleges bókolgatással, magáért beszél, ha tudtak találkozni.* Szia. *Ad neki két puszit, és némi gondolkozás után meg is öleli őt. Átnyújtja amit hozott, és le is fordítja a szöveget.* Nincsen semmi mögöttes tartalma, inkább csak amolyan túlgondolt dolog tőlem, remélem tetszik. *Mosolyog a cselszövőre, és lehuppan oda, ahova a lány mutatja.* Mit néztél ki?
Vissza az elejére Go down
Cecile Mignonette

Cecile Mignonette


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 388
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Boszorkany_nekromanta
Üzenőláda : Mozi fanatikusok kuckója Tek51b4631400ef20209968
Az én színem a darkcyan.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeHétf. Jan. 21, 2013 4:56 pm

*Viszonylag azért már régen van ezen a világon, és bár túl sok filmet még nem látott, de ettől függetlenül van fogalma róla, hogy miben merül ki a mozi. Írt Scottnak egy levelet, hogy találkozhatnának mondjuk itt, és megnézhetnének valami izgalmasat, akár a srác egyik filmjét, hiszen igazából egyáltalán nem ismeri a munkásságát és ha már beszéltek a témáról...miért is ne? Kellemesen van felöltözve, nem annyira kivágottan és nem annyira rövid a szoknyája, mint általában, de azért nem hazudtolja meg magát egy szintnél jobban, azért az mégis fura lenne. Szóval egy sima fekete harisnya, tér felett érő könnyű esésű királykék szoknya, felül pedig egy világoskék blúz, természetesen a felső pár gomb szabadon kigombolva. Kinyitja az ajtót, ha már elsőként érkezett, szerencsére nincs most itt más, villany felkapcs, és kicsit körülnéz. Ledobja a kabátját, ami azért kellette, amíg elért ideáig a kúriától, majd a filmlistát kezdi el nézegetni. Az a helyzet, hogy nem tudja milyen címen találhatóak meg Scott filmjei, szóval mindenképpen megvárja a fiút a választással.*
Vissza az elejére Go down
Cameron Whitness - Archív

Cameron Whitness - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 70
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Druida
Üzenőláda :
Mozi fanatikusok kuckója Tek513db562b14818378993

Az én színem a peru.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 10:01 pm

- Ennyire érdekesek vagyunk? *Pislog értetlenül. Nincs hozzászokva, hogy bárki is tudja, mik ők, meg pláne, hogy ennyire lelkesedjen.* - Endymion Hoote. Szóval te voltál nálunk? Tényleg? Nálunk szép, szeretem. Nikinek megmutattam egyszer az álmában, elvittem Reubenékhez. *Meséli, majd egyre nagyobbakat ásít.* - Álmos vagyok. Jóéjszakát. *Közli hangosan is, és a filmre pislog, bár eddig sem nagyon nézte, így már inkább csak összezavarja. Összehúzza magát szépen, mostmár valóban Alodia ölében, kényelmesen elhelyezkedik, és bizony az a terve, hogy aludjon amíg a másik kettő beszélget, meg nézi a filmet. Aztán ha Alodia menni akar, majd úgyis felkelti, és húzza magával. Nála ez így működik, még jó, hogy legalább elköszönt, nem csak bealudt beszélgetés közben.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 9:55 pm

*Mindenesetre bólogatva jelzi, hogy a szőrös mamusz király. A gender kérdésről meg fogalma sincs, mellényúlhatott most rendesen, de nagyszájú kisasszony válasza sem viszi közelebb a megvilágosodáshoz. Csak annyit szűr le belőle, hogy ez a lánynak kinéző, de nem lány és nem fiú egyén -maradjunk az egyén hivatalos megnevezésnél- itt a testvére. Rendben, erre is egyetértően bólint, mielőtt megrugdosnák, hogy izé, nem úgy van.* -Már hogynen mutogassak? Khm, azaz... Boccs, ez tényleg nem volt szép tőlem. Szóval ti eredeti, hamisítatlan francoskák vagytok. Én pedig ember, de ez mellékes. Francoskák... Francoskák.... *Lelkendezik... lelkendezik.* -Eddig nem haltam meg. *Oldalra döntött fejjel pislog Álmoskára. A csuklórángatást bárány türelemmel viseli, főleg azért, mert hátha a lány tud segíteni neki. Hátha.* -Hát... átcsöppentünk hozzátok egy alkalommal és valami harcos krapeket felbőszítettem, de végül is a másiktól kaptam... Jó, jó, hazudtam nekik, hogy Zytennek vagy kinek a leszármazottja vagyok. Meg valami sós vízről is volt szó... Már nem emlékszem annyira pontosan. De van egy Temsztor tetoválásom, ha ez nyom valamennyit a latba. *felhúzza a jobb kezén a pólót, hogy látható legyen a film fényében a kulcs.* -Öhh.... Esetleg nem tudsz valami megoldást erre a... karperecre? Még be sem mutatkoztam. *Zavartan fejvakar.* - A nevem Ilya Drushov. És ti? *Nem fog kezet rázni, mert lányokkal illetlenség, de kezet csókolni sem, mert azt rühelli. Marad a verbális bemutatkozásnál.*
Vissza az elejére Go down
Alodia Hylle

Alodia Hylle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 66
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Alkimista_boszorkany

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 9:28 pm

- Nincs húgom. *Mondja tömören, Endy hajával szórakozva.* - Se öcsém. Testvérem van. *Mondja ellentmondást nem tűrően, elvan, hogy Endy párnának használja, és hogy ő nem húga, nem öccse, testvére és kész. A hülye romantikus filmre ingatja a fejét, a szerelemre sok gondolatot nem pazarolt, hogy márpedig ő esne szerelembe. Másokkal csábmesterként, játszogat, de azért még magára nem pazarolt sok gondolatot. A mutogatásra csak szemforgat.* - Ne mutogass, leesik az ujjad. *Mondja, majd előrehajol, megragadja Ilya csuklóját, és erősen, határozottan közelebb húzza, megnézve az ékszert.* - Nem fogsz meghalni. Ha a mi világunkban lennél belehalnál, de amikor az ékszer ide került, legyengült. Csonttörés viszont továbbra sem kizárt. *Mondja, majd elengedi a csuklóját a fiúnak és visszadől a helyére.* - Kit idegesítettél fel ennyire? *Érdeklődik, félrebillentett fejjel.
Vissza az elejére Go down
Cameron Whitness - Archív

Cameron Whitness - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 70
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Druida
Üzenőláda :
Mozi fanatikusok kuckója Tek513db562b14818378993

Az én színem a peru.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 9:05 pm

*Ilya kérdésére megvonja a vállát, és a mamuszokat kezdi tanulmányozni.* - Azt hiszem, valamilyen macska. Nem tudom. Fura. *Jelenti ki. Arra, hogy Alodia húga lenne, valahogy meg sem rezzen, mintha fel sem fogná, hogy Ilya rá célzott. Helyette a Titanic történetét hallgatja, és ráncolja a szemöldökét.* - Nem értem, ez miért jó. Nem szeretem a jeges vizet. *Jelenti ki, továbbra is Alodiát nyúzva, bújik szépen, és szuszog lelkesen a nővére nyakánál. Majd Ilya rájuk mutat, pontosabban Alodiára, de ő is elég közel van, elvégre a másikon fekszik félig.* - Is? De te nem vagy az. Arról tudnék. *Jegyzi meg, miközben elnyom egy ásítást, és visszafordítja figyelmét a filmhez, vagy legalábbis a tekintetét.* - Onnan, hogy a nothari fém balszerencsét okoz. Lehet, hogy meg fogsz halni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 8:56 pm

-Aha, értem. *Szóval úgy, pedig már ajánlotta volna Lynnt, de az utolsó pillanatban kapcsolt, hogy hopp, lélektársról van szó, az úgy nem lenne kóser neki sem. Pedig de puha egy vidrája van neki. Elvarázsolt egy szerzet ez a leányzó(nak kinéző egyed) mellesleg. Talán most ébredt a délutáni napből.* -Igen. Mit is ábrázolnak? *Nem tudja eldönteni, csak azt, hogy szőrösek és kész. Közben befut a második hölgyike is. Egyre szaporulat van, már majdnem hárem, csak kellene még egy. Elnézi, ahogy egyik a másik ölében köt ki, nyugtázza, hogy jól van, közeliek ezek is, oké, akkor hárem pojekt berekesztve.* -Hogy érted? A húgod generálja őket, vagy mi? *Valamiért a nagyszájúbbat nézi a nővérnek, a másikat a hugicának.* -A Titanic egy hülye, romantikus film, amiben a főhősnő kb kinyírja a fiúját, mert nincs annyi esze, hogy felhúzza a deszkára, amin fekszik a nyílt vizen és a másik belefullad az óceánba, mert tél van, jeges meg minden. És mellesleg tiszta dráma az egész, jéghegynek megy egy hajó. *Nem tudja szeretni azt a filmet a jó égnek sem. A karperecét illetően rápislog a csajra, aztán jócskán felkúszik a szemöldöke. Törte-e el a csontját?* -Te is francoska vagy! *Ujjal ugye nem illik mutogatni, de ő pont ezt teszi. A vidra belekarmol erre a kezébe.* -Áuh, Lynn, megbolondultál? -Nem illik egy hölgyre mutogatni, te fafejű! *Erre azért behúzza kissé a nyakát. Igaza van Lynn-nek.* -Khm... elnézést. Szóval miből gondolod, hogy el kellett volna törnöm a csontom?-
Vissza az elejére Go down
Alodia Hylle

Alodia Hylle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 66
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Alkimista_boszorkany

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 8:25 pm

*Persze, hogy Endynek nem kell kispárna, beletelepedik a nővére ölébe, na jó, pontosabban őt használja kispárnának, ami már teljesen meg van szokva. A beszélő állaton ő sem akad fenn - azért itt van pár pár hónapja látott már ilyeneket. Aztán Ilya szavaira szemforgat.* - Ha álmot akarok látni az álomban az álomban az álomban, akkor beszélek ezzel itt. *Bök rá a testvérére, a mágnesre meg összehúzza a szemeit, és tekintete a csillogó karperecre vándorol, és mosoly jelenik meg az arcán.* - Szép karperec. *Jegyzi meg bűbájosan.* - Törted már el csontodat, mióta megvan? *Bájos mosolyra húzódnak az ajkai, kétség sem férhet hozzá, pontosan látja, érzékeli, hogy milyen körülmények között juthatott ahhoz a karperechez Ilya. Kitől. Milyen francoskától.*
Vissza az elejére Go down
Cameron Whitness - Archív

Cameron Whitness - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 70
Kaszt : Mozi fanatikusok kuckója Druida
Üzenőláda :
Mozi fanatikusok kuckója Tek513db562b14818378993

Az én színem a peru.

Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 8:06 pm

- Nem muszáj, alszok anélkül is. *Válaszol a kispárnás kérdésre legyintve. Eléggé bő póló van rajta, felette pedig egy pulóver, nem valami divatos vagy menő egyik sem, de látszik rajta, hogy eléggé elvarázsolt... mi másért mászkálna odakint szőrös, bentre való mamuszban?* - Köszi. Itt szereztem őket, nálunk otthon ilyen nem volt... vagy csak nem láttam. De aranyosak, ugye? *Ma még egészen ki is pihente magát, így bár az alap álmosság megvan, egész összefüggő a beszéde, és nem tart akkora szüneteket, viszont nem hadar, nem siet sehova. Aztán megérkezik Alodia is, aki felé azonnal nyújtózkodik, hogy üljön le mellé, és mikor ez megtörténik, már bújik is a másikhoz, őt használva kispárnának, mondta ő hogy nem kell. Kényelmesen elhelyezkedik a lányon, és utána hallgatja fél füllel a beszélgetést.* - Tudom. Még nem láttam, de mondták, hogy álmos film. Pont ezt akartam megnézni. Szeretem az álmokat. Mi az a Titanic? *Na tessék, nem ismeri az egyik leghíresebb filmet és katasztrófát... biztos innen származik? Azon, hogy az állat beszél, fenn sem akad, pedig nem látott még daimónt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mozi fanatikusok kuckója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mozi fanatikusok kuckója   Mozi fanatikusok kuckója Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mozi fanatikusok kuckója
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: Csodák palotája-
Ugrás: