Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_lcapElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_voting_barElijah West Price rezidenciája - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Elijah West Price rezidenciája

Go down 
+7
Kockadobás
Aewyorin Dr'acnasyr
Flame Torchwood
Lirian con Silvanas
Elijah West Price
Reuben Varas
Cirelin de Sovalon
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 05, 2012 11:55 am

First topic message reminder :

Elijah West Price rezidenciája

Amikor lehetőség adódott rá, hogy a városba költözzön egy percig sem habozott. Természetesen gyakorta lelhető fel ettől még az iskolában, de miután nem egy rendkívül emberközpontú egyén, így aztán logikus volt, hogy él a lehetőséggel és a nyugalmat választja.A fél-démon nem meglepő módon a Sötét negyed szélén, nem messze a Külső negyed határától találta meg azt a házat, ami igazán illik hozzá. Egy kissé romos három emeletes, kis toronnyal rendelkező régi kúria megfelelőnek tűnt, hogy kellőképpen elriassza a hívatlan vendégeket. Amúgy sem állt szándékában gyakorta party-kat rendezni, vagy hasonló banzájokat tartani, arra pedig végképp nem lenne szüksége, hogy kopogtassanak nála csak úgy...látogatás céljából. Az épület rendkívül kopottas, de érzékelhetően süt belőle a mágia, külső látványa ellenére is biztonságos, nem akar a következő pillanatban összeomlani, jó eséllyel erős varázs tartja össze. Az udvaron kiszáradt szökőkút, száraz növények, nem kifejezetten van rendben tartva és színes virágok sem díszítik az ablakok párkányait. Erős vaskapu ad védelmet, hogy a sötét negyed nem túl kedves lakói esetleg be akarjanak betörni ide, de hát maga az épület külseje is eléggé rémisztően hat. Általában csak egy szobában látni fényt, ez is mutatja, hogy nem tömegek laknak itt, csupán egy személy.
Belterét tekintve a legtöbb szoba nem lakott, és még az új tulaj sem fedezte fel minden titkát, zegét-zugát az épületnek, majd idővel. Az előtérben egy nagyobb fogadószoba kapott helyet, ahol kandallóban nagyon ritkán tűz is lobog, akad itt asztal, fotelek, bár nincsenek gyakran használva. A földszinten akad egy konyha, bár Elijah általában az iskolában eszik. A háló, amit elfoglalt az emeleten található, a toronyba pedig csigalépcső vezet fel, ahol kisebb padlásszoba lelhető fel. Kisebb pince is akad, bár még ez is felderítésre vár. Rendetlenség egyébként nincs az épületben, ugyanis hetente egyszer egy bejárónő érkezik takarítani, mivel amikor ide költözött valami eszméletlen kupi és rendetlenség volt, úgyhogy ifjú fél-démonunk úgy döntött ezen azért változtat, arra pedig egyébként sem vinné rá a lélek, hogy nekiálljon takarítani.

írta Cirelin de Sovalon

Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 8:00 pm

*Érzi a nem túl kedves élt a fiú hangjában, és egy cseppet fel is izzik körülötte a levegő.* -Úgy beszélsz, mintha magadhoz akarnál láncolni. Vagy mintha fájna, hogy kimegyek az emberek közé, és nem zárkózom be én is egy romos házba, és küldök el mindenkit, aki be akar hozzám nézni. *izzanak fel szemei is egy kissé, aztán csak a fejét fordítja el a fiúról, és lassan fújja ki a levegőt, hogy egy cseppet lenyugodjon. Maga sem tudja, miért sérti ennyire a dolog.* -Az itteni kiépített életem jelenleg Noelből és Zacharyből áll. Utóbbi tanár, előbbi pedig egy srác, bár gondolom ezt kitaláltad. De ő más srácokkal kavar, úgyhogy nem kell aggódnod miattam. ~Bár nem mintha megtennéd..~ *toldja hozzá csak gondolatban. Bár Elijah örülhetett is volna annak, hogy nem kell megmozdulnia sem, de így is lehet persze reagálni, és Flame is tudja, hogy Elijah inkább reagál így, mint valmaiféle pozitív érzelemmel. Így aztán hagyja is a dolgot. A fiú további szavaira nem is igazán reagál semmit, csak halkan sóhajt egyet, és úgy néz fel a fiúra, immáron sokkal enyhültebben, és szinte el is felejti az előbbi beszólást. A fáradt tekintet valahogy még a fiú szavainak erejét és élét is elveszi.* -Ebben egy percig sem kételkedtem. Mármint a képességeidben. Tapasztaltam, nem egyszer. *mondja, majd újabb sóhajt enged meg, miközben szinte elfekszik a fotelben, és talán még a hátára is ordulna, ha nem érezné azt, hogy az túl személyes viszonyt eredményezne a fiúval.* -És nem gondoltál arra, hogy.. néha beszélgess.. valakivel? *figyeli hosszan a fiút, tartva egy kis szünetet.* -Nem akarok magamra mutogatni. Liriannal is leülhetsz, csak tudod, nem biztos, hogy mindig az a megoldás, ha mindent magadba folytasz, aztán néha kitör belőled. Mert akár tetszik, akár nem, néhány embert még te is érdekelsz. A kissé arrogáns, néha bántó modoroddal együtt.
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:46 pm

*No igen, mondjuk másokkal nem is szoktam túl gyakran összefutni, így aztán nem vehetik észre, hogy mikor van rajtam változás. Annyira sokszor nem mozdulok ki, vagy legalábbis nem olyanok közé, akik kérdezgetnék,hogy is vagyok. A kocsmában az ember trécsel, de ott igazán nincs érdemi hallgatóság, no meg azóta beneveztem a versenyre is. Egy kis elfoglaltságnak megfelel és már nincs, aki tiltsa...* -Noeltől? Szóval már egész jól kiépítetted az itteni kis életedet? *Kérdezem talán kissé megint nem túl kedvesen. Az a helyzet, hogy bármennyire is megerőltetem magam néha, az alap jellemem még úgysem változik, az pedig általában nem túl kedves, sőt határozottan arrogáns, vagy negatív tud lenni, vagy mindez keverve. Mindenesetre legalább nem kell hoznom egy pohár vizet, mert mást amúgy sem kaphatna, leülök tehát és rá figyelek.* -Végülis onnan jöttünk, szóval kétlem, hogy nem lesz valami folytatás. *És egyébként persze, hogy érdekel, tudni akarom Faradras miért árult el, amikor úgy figyelt rám néha, mintha az apám lenne. Mégis átvert, ellenünk fordult, aztán jött ez a nyaklánc. Kissé sok ez nekem, kiborító a helyzet, akkor is, ha igyekszem magamban eltemetni mélyre, mint általában mindent mindig. A kérdésére csak megrázom a fejem, amitől zilált hajam az arcomba hullik, vöröslő szemeim pedig fáradtan csillannak meg.* -Nem kösz, nem igazán vagyok oda a bájcsevejekért, és egyébként is a legtöbben nehezen viselik a nyílt őszinteséget. *Főleg, ahogy én szoktam előadni, és ez valahol érthető is, de én meg nem fogok változni az már tuti. Szóba kerül az oktatói pozíció is, én pedig finoman megrántom a vállamat.* -Nem tudom, azt hiszem nem a dumám miatt kaptam, hanem a képességeim miatt. Ha jól sejtem, akkor illúziómágiákból ez az iskola nem büszkélkedik elég erős tanulókkal... ez őket minősíti.
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:23 pm

*Hogy mennyire látszódik egy átlagos embernek, és mennyire Flame-nek, hogy Elijah nincs a legjobb passzban, az két külön dolog. Flame kellőképpen odafigyel a fiúra, akkor is, ha ez annak nincsen ínyére. Akkor is, ha néha kissé kiabálásig viszik a dolgokat, és a nem a legkellemesebb beszélgetések jönnek vissza. Flame olyan, mint egy bumeráng. Valahogy mindig visszatér. A fiú szavaira minden esetre finoman biccent, valóban nem az a nagyon vad ány, aki egyből ugrik a "ki kéne kapcsolni az agyam egy kis szexxel" mondatra, de azért megpróbálta. Hátha ő is tehet valamit. Amikor aztán Elijah odébb lép, akkor besiet a házba, ha kell, becsukja maga után az ajtót, aztán körbekémlel a házban, de csak szempillantással, mert nem akar nagyon kíváncsiskodni, bár az sokat sejtet, hogy Elijah nem itthon keresi a partnert, hanem abban a bizonyos negyedben, és azért ezt még Flame is össze tudja logikázni, de inkább csendben marad.* -Nem, kösz. Noeltől jövök, csak erre jártam, és gondoltam beugrom hozzád. De már megvacsoráztam, és szomjas sem vagyok. *válaszol, próbálván valamiféle könnyedebb, de mégsem túl könnyed hangnemet megütni a fiúval. Ahogy lehuppan a kanapéra, a leányzó is keres magának valami ülőalkalmatosságot, és azon foglal helyet. Az angyalizére kénytelenül is elmosolyodik.* -Nem, nem nagyon. Néhány Nezabaros diák nemrég tért vissza valahonnan, ahol megtudtak néhány dolgot a saját iskolájukról, és néhány diák is odaveszett, de az akadémiáról semmi hír. Meg az angyalokról sem. Bár nem tudtam, hogy még érdeklődsz iránta.. *toldja hozzá, a végére, próbálván kissé kizökkenteni a fiút.* -Még mindig nem gondolkoztál azon, hogy társaságibb legyél, igaz? Pedig.. *csak a fejét ingatja.* -Ohh, és gratulálok a posztodhoz. Láttam kint a hirdetőfalon az új Oktatók neveinek listáját. De áruld el.. ha nem beszélsz senkivel, hogy sikerült ilyen jó állást szerezned? *kérdezi, miközben fejét megtámasztja kezein, felkönyökölve a fotel, vagy micsoda szélére, onnan pislogva a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 7:11 pm

*Na igen, nem szokásom szétkürtölni a dolgaimat, semmilyen formában, tehát nem meglepő, hogy nem igazán tud senki sem arról, ami pár napja történt. Egyelőre még Lirian sem, pedig ő viszonylag gyakran beugrik megnézni, hogy élek-e még. Persze élek, sok mindent éltem már túl, ezt is túl fogom, maximum egy kis időre normalizálódni látszott az életem, de semmi sem tart örökké igaz? Visszakérdez... valószínűleg tényleg nem festhetek túl jól, ha ez ennyire feltűnő. Finoman megrántom a vállamat, aztán végül félreállok az ajtóból, hogy bejöhessen ha akar, tehát el nem küldöm.* -Kétlem, hogy tudnál segíteni. Egy mód lenne rá, de azt majd intézem a piros lámpás házban. *Két dolog van, amit eléggé ki tudja kapcsolni az agyam, azaz három, de ebből kettő erősen összefügg, az egyik az alkohol, de azzal már telítődtem, a másik pedig a szex és a harapás, vagy ez így együtt. Kétlem, hogy Flame a maga kis ártatlan hozzáállásával bármi ilyesmire is vállalkozna. Szóval elállok az útból és beengedem, majd én is utána lépkedek.* -Kérsz valamit? *Nem sok minden van itthon, víz, meg... hát nem is tudom, azt hiszem tényleg csak víz, talán még valahol egy üveg whiskey, de abban nem vagyok biztos, hogy pontosan hol. Nem hiszem, hogy pont whiskey-t akarna inni. Visszahuppanok a kanapéra, aztán rá pillantok.* -És mi van az angyalizével? *Nem folytam bele az akadémia, vagyis a volt akadémia ügyeibe, hogy a többiek jutottak-e azóta valamire. Annyira nem is érdekelt, jó persze mélyen igen...*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 6:47 pm

*Flame persze a szakításról nem tud semmit, de hát Elijah nem is nagyon szokott levelet írni, meg sztorizgatni neki, és nem szoktak annyit beszélgetni se, hogy tudja, mi történt, éppen ezért erőteljesen meglepődik azon is, ahogy Elijah kinéz, emg egy cseppet azon is, amt mond. A szája széle kissé lebiggyed, majd halkan köszörüli meg a torkát, és majdnem kiszalad a száján egy "nem nézel ki túl jól" mondat, de úgy véli, hogy ez nem nagyon segítene se rajta, se a fiún jelen pillanatban, úgyhogy egy cseppet még pislog, meg köszörüli ugye a torkát, aztán szólal csak meg, a második mondatra halvány félmosollyal.* -Azt hiszem, most ezt nekem kéne megkérdeznem tőled. Szabad? Vagy inkább tűnjek a fenébe, és hagyjalak békén? *kérdezi, miközben eléggé reményvesztetten érzi magát, hiszen nem csak az, hogy Elijah nem néz ki túl jól, de még indulatosan is szólt, ugyanakkor kijavította magát, ami mégis csak arra engedi következtetni a leányzót, hogy talán nincs itt minden veszve. De azt viszont sejti, hogy a könnyed találka ugrott, meg a könnyed beszélgetés is, de a fiút ilyen nyúzott állapotban főleg nem szeretné itthagyni. Éppen ezért van ott a reményveszett állapot mögött az enyhe parázslás a szemében, ami elszántságról uralkodik, bár kérdés, Elijah ezt mennyire veszi észre.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 6:37 pm

*Igazából tisztában voltam azzal, hogy ez be fog majd következni idővel, csak talán túl hamar megtörtént, főleg azok után, hogy én voltam az, aki a magam nem épp kellemes módján, de javasoltam, hogy költözzön hozzám és ne vegyen magának saját házat. Ezek után az, hogy mégis addig fajult egy veszekedés, hogy szakítottunk... azt hiszem azért egy kicsit sokkolt. Na jó, nem kicsit... Nem igazán számítok látogatóra, Lirian szokott időnként beugrani, de igazság szerint eléggé elvágtam magam már a külvilágtól. Az órák miatt jártam be az iskolába, és azoknak vége, az hogy jövőre hogyan viselem majd azt, hogy oktató lettem... vagyis a jó kérdés az, hogy a többiek hogyan fogják majd viselni, hogy oktatni fogom őket. Ez majd kiderül akkor. A kanapén való méla ücsörgésből a kopogtatás hangja térít magamhoz. Nincs most nálam semmi, az elmúlt pár napban már elégszer a pohár fenekére néztem ahhoz, hogy már ne kívánjam az alkoholt. Ez is ritkán fordul elő nálam. Sóhajtok egyet, majd beletúrok a hajamba, hogy legalább minimálisan megigazítsam, mert eléggé kuszán áll most. Egyszerű fekete ing van rajtam, alul egy fekete farmer, ezen kívül szimplán mezítláb lépdelek az ajtóig és nyomom le a kilincset. Meglepetten szökik fel a szemöldököm, amikor Flame-et látom meg, hiszen igazság szerint legutóbb nem épp úgy zajlott a beszélgetés közöttünk, hogy arra gondoltam volna, hogy visszatér majd.* -Szia... mi van? *Aztán elhúzom a számat, majd hátrébb lépek és szélesebbre tárom az ajtót.* -Bocs... szóval miben segíthetek? *Segíteni? Ez így se jó, de egy fokkal normálisabb köszönés, mint az első verzió.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 5:47 pm

*Éppen azzal szórakozik, hogy a Hangorkány kesztyűvel apró tűzlöketeket csináljon, és úgy dobálgasson egy apró láng-gombolyagot, mintha csak valami kis labda lenne. Egyik kezéből a másikba, s közben békésen lépdel végig az utcán. Kellőképpen fűt belülről, így nem fázik, bár tény, hogy azért magára kellett vonnia egy hőburkot, hiszen a sivataghoz képest itt kellőképpen zord most az idő. Pedig még csak éjszaka sincs, amikor pedig a sivatagban is lehűl a levegő. De a hőburok úgy sem látszik, így aztán vékony ingben, ujjatlan felsőben és rövidnadrágban, persze barnában, és barna saruban siklik végig az utcán, miközben az apró tűzlabdával játszik, aztán támad egy gondolata, és kicsit eltér Nellondban, néhány házzal arrébb, mint tervezte, és egyenesen a cseppet sem hívogató vagy bíztató, esetleg otthonos ház felé veszi útját, remélve, hogy otthon talál valakit, és talán még egyedül is lesz. Nincs neki baja Thaliával, de a lányt nem ismeri annyira, és most is inkább az jutott eszébe, megnézi, mi van Elijah-val, meg azzal a bizonyos lomtárral, hátha akad ott valami olyasmi, ami neki való lenne. A főnix persze ott les ki a táskájából, ami most is vele van, néhány hasznos holmival egyetemben, amik jól jöhetnek, mint például egy főnix. Így aztán megáll a zord kapu előtt, és jó hangosan becsönget/bekopogtat, aztán szépen vár.*
Vissza az elejére Go down
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Nincskaszt

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 4:44 pm

The member 'Elijah West Price' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tiz
Result :
Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tizolda Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tizolda
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 4:44 pm

//Februári dobás:
A dzsinn bársony kesztyűje: +1 % egyedi, +5 % szett, +10 % ritka, +20 % sima tárgy találási esély.

opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-60: mágikus felszerelés
61-71: általad választott mágikus felszerelés
72-82: familiáris vagy személyes tárgy
83-95: relikvia
96-00: ereklye//
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:55 pm

*Inkább csak hümmög a "Hasznos vagy!" megszólalásra. Aztán Flame elé lépdel és leteszi a cetlit. Felhúzza kicsit a szemöldökét. Kódolt üzenetek, női célzások...nem igazán fekszenek neki. Aztán a kis monológot csendben hallgatja végig, betolva az szájába az utolsó szelet pizzát is, ami a tányérján maradt. Nem is nagyon tud mit mondani a lány szavaira. Kicsit azért persze érez ebben némi célzást is.* -Miért jön mindenki azzal, hogy rányissák az ajtót...*Rázza meg a fejét morcosan, hiszen Thalia is mondta már ezt nem egy alkalommal. Persze teljesen jogos, bár már az is tény, hogy nem fog itt megporosodni egyedül, hiszen a vámpír lányt igen nehéz kidobni, no meg Reuben is mindenféle kerítéseken hajlamos átmászni.* -Én sem fogok megsavanyodni...vagy ha igen, akkor majd úgy lesz jó. *A híd égetésre bevillan neki a pár nappal ezelőtti kis jelenet, meg az a jó pár veszekedés. Nem mondható, hogy a kapcsolatuk kiegyensúlyozott és békés lenne, de hát mindketten elég temperamentumosok ahhoz, és ez érthető legyen. Arra már csak elhúzza a száját és visszavágni készülne, hogy fontos neki és megtenné újra és újra.* -Akkor sem...áh... *Megrázza a fejét, tudja jól, hogy teljesen értelmetlen lenne bármit is mondani, képtelen lenne változtatni a helyzeten, pedig az tuti, hogy iszonyatosan kiborulna, ha netán a leányzó miatta halna meg, vagy érte. Annyit nem ér, és ezt tudja magáról.* -Neked is hasonlóakat Flame... *Hunyorít kicsit, és egyszerűen a székén ülve várja mag, amíg a leányzó elmegy. Aztán csak lendületből a falhoz vágja a még mindig a kezében lévő narancsleves poharat. Felmarkolja az utolsó szelet pizzát, aztán felcsörtet a hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:44 pm

-Hasznos vagy! *már majdnem egy "Fontos vagy!" kiáltás let tbelőle, de így is elég határozott, ahhoz képest, mint amennyire tartani akarta magát. Aztán csak hallgatja, hallgatja a fiút, és a célzást érti persze, de egyelőre csendben marad. A pohárra néz, majd a vállkörzésre, aztán fel a fiúra, és nemes egyszerűséggel vesz egy mély levegőt, miközben leteszi a poharat, majd lassan feláll, a fiú elé lépdel, zsebéből elővesz egy papírcetlit, és leteszi elé. A cetlin ez áll: "Ismerem a tüzed."* -Nézd Elijah, nekem sem könnyű ez a helyzet. Ezt az előtt kaptam, hogy visszamentünk volna. Messze nincs még vége semminek. És jól gondolod, nem ok nélkül jöttem. *hangja egyszerű, érződik rajta a komolyság. Semmi negatív borúlátás, semmi játszott, vagy nem játszott jókedv. Már-már túlságosan is egyszerű a hangja, de kezd sok lenni neki Elijah cinizmusából.* -Nem tudom, mit vársz. Bedobtak ide minket, mert minden felégett mögöttünk. Nem mi választottuk, pontosan jól tudhatod. Ahogyan azt is, hogy sohasem fogunk beilleszkedni. Se te, se én, se Zoe, Aewy. Mert mások vagyunk, más folyik idebent. Sosem leszel olyan, mint ők, ők se lesznek olyanok, mint mi. Áthidalhatatlan szakadék, ez van. Nem akarok jópofizni, nem akarok hatalmas, mély barátságokat kötni, pusztán szeretném, hogyha nem egymagamban kellene megsavanyodnom egy házban, míg azt várom, hogy rámnyissanak. Igen, társaságra van szükségem Elijah. A tiédre, a többiekére, és olyanokéra, akik mellett nem érzem annyira egyedül magam. *visszaveszi a cetlit.* -Örülök, őszintén örülök, hogy találtál valakit. És még őszintébben remélem, hogy nem fogod felégetni ezt a hidat is magad mögött, hanem tovább tart, és megmarad. *őszinte, halvány félmosoly játszik a száján.* -Nem véletlenül tettem, amit tettem, és akárhányszor megtenném újra, meg újra. Mert fontos vagy nekem. Ez ellen nem lehet mit tenni, te magad mondtad.. a véremben van.. *rápillant az órára, majd vissza a fiúra.* -Ne haragudj, ha bármivel is megbántottalak. Ha keresnél, Noel Young-nál, vagy a Vidámpark környékén megtalálsz, ha az iskolában nem is. Ha nem, majd kereslek. Ebben biztos lehetsz. *mosolyodik el, majd finoman biccent.* -Engedelmeddel... további jó étvágyat, és szebb életet. *mosolya őszinte, szemeiben kedvesen, melengetően csillan a tűz, ahogy kisétál az előszobába, majd veszi a kabátját, és, ha Elijah hagyja, akkor békésen elsétál.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:31 pm

*Tölt akkor hát Flame-nek is, érti a burkolt választ, hiszen a kérdés is ilyen volt. Ki tudja, talán bezárkózott volna még jobban, ha Thalia nem rángatja ki a burokból, vagy időnként kicsit nem rugdossa meg, hogy kapja már össze magát.* -Ez is egy meglátás. *Jegyzi meg röviden, miközben úgy fest azért csak átragadt az alapvető negatív hangulata a lányra, aki mintha kissé visszavenne a jó kedvből. Bizonyára honvágy.* -Igen, ezért vagyok annyira hasznos ebben a kis...csapatban. *Jegyzi meg enyhe keserűséggel. Nem, igazából nem gondolja, hogy olyan hűde összetartó csapat lennének, szétszéledtek és mindenki igyekszik a maga módján beilleszkedni. Bár ez persze így is van rendjén. Azért kicsit neki is hiányzik az akadémia, de csak egész kicsit. A válaszra és a dacos tűzre csak elmosolyodik, nagyot harapva a pizzából. Jól megrágja a falatot, kis szünetet hagyva a leányzó szavai után.* -Irányítod, ez igazán remek. Akkor nagyon remélem, hogy mindenféle túlfűtött akciókat hanyagolni fogsz a közeljövőben! *Kicsit talán erősebben megnyomja az utolsó pár szót és megvillan a tekintete is. Nagyon is tudni lehet, hogy miről beszél. A narancsleves pohárban szinte forrni kezd az innivaló, amit a kezében tart. Nem...ő nem tartja egy könnyen kordában az érzéseit. Amikor észreveszi magát leáll, és elengedi a poharat. Kicsit köröz a vállával, afféle higgadás képpen, inkább a válaszra reagálva.* -Szóval egy tanár, semmi egyéb diák csapat? *A megjegyzést egyértelműen érti persze.* -Thalia, igen, úgy látom ez már afféle nyílt titok. Bár nem mondható titoknak persze. *Az is tény, hogy nem verik nagydobra, lévén nem az iskolában szoktak együtt lenni, talán csak a bál volt igazán kivétel.* -Játszani...kíváncsi leszek, hogy mennyire fog menni nektek, a beilleszkedés, meg az ismerkedés. Majd drukkolok! *Enyhe cinizmus hallatszik a hangjából. Nem látja értelmét a nagy barátkozásoknak, de hát ha nekik így a jó, akkor hajrá.*
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:16 pm

-Szeretem a narancslevet. *burkolt kérdésre burkolt választ ad. Nem várta, hogy jófiú legyen, annak örül, hogy nem lett még rosszabb, nem zárkózott jobban magába, mint kellett volna. Amikor a fiú tölt neki is, biccent, majd az első szelet után bizony iszik rá, meg közben is kortyolgat. A derűlátásra halovány félmosoly suhan át az arcán.* -Úgy vagyok vele, hogyha éppen most jó, akkor most miért szomorkodjak? Okoz majd elég fejtörést, amikor tovább kell lépnünk. Addig meg, élhetővé teszem a helyet. Ha átmeneti, egyelőre akkor sincs más hely, ahova mehetnénk... *mondja, bár a végén mintha el-elcsuklana, és máris nem lenne annyira derűlátó. Honvágya van, bőségesen, csak valahogy, valamivel elnyomja. Amikor Lirianra terelődik a szó, meg arra, mi nélkül nem tudnak lenni, hát persze, hogy egyből a fiúra gondol.* -Hát persze, hogy nem, de ez természetes. Még szerencse, hogy a mi derűlátásunk nem hagyod elharapódzni, és jössz a borúlátásoddal, hogy kordában tarts minket. Így van meg az egyensúly. *biccent finoman, elégedetten iszogatva a narancslevet, amit kapott, egyelőre ebbe kapaszkodik, főleg az utána levő kínos, számára kínos kérdések miatt. Kezdi magát egyre inkább sarokbaszorítva lenni, és azon agyal, mit is keres ő itt tulajdonképpen. Aztán úgy dönt, hogy jó, legyen, és állja a fiú tekintetét, egy cseppet dacos tűzzel a szemeiben.* -Az attól függ, hogy hagysz-e elégni. De már ügyesen irányítom, persze, ha felhúzol, felizzok. *kacsint a végén, szemei kihívóan csillannak meg, mint aki veszi is a lapot, meg bele is megy valamiféle furcsa, talán új játékba.* -Pár fejmosás után megismerkedtem pár diákkal, meg az egyik tanárral, Zachary. De azt hiszem, kettőnk közül nem én vagyok, aki valami többet talált itt.. *mosolya sejtelmes, és igen, egy pillanatra elhanyagolja Rashnnyt, amúgy se nagyon tud túl sokat a fiúról, csak, hogy vonzza a benne levő sötétség. De nem hagyja magát bekeríteni egy könnyen.* -Ismerkedek, vegyülök. A minap beszéltem Zoéval, és arra jutottunk, hogy nekünk ez úgy se fog menni, nincs más hátra, mint játszani. Eddig is ment, ez után is fog. Cheers! *emeli meg kicsit a narancsleves poharat, majd erősen belekortyol.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 5:06 pm

*Végülis nem sok oka volt változni, az a jellem, ami mostmár lassan húsz éve beleivódott, nehezen oldódik fel, sőt jó eséllyel semmi esély sem lenne arra, hogy netán kedves fiú váljon belőle. Azok után meg naná, ami történt, Faradras elárulta, aztán a kis üzenet, ami még inkább összezavart mindent. A megjegyzésre csak picit felhúzza a szemöldökét és eszi tovább a pizzát. Már így is elpusztított egyedül két szeletet, de úgy fest bőven fér még belé. Feláll kicsit, a hűtőhöz lép, narancslevet tölt.* -Más nem nagyon van itthon, maximum víz. *Igen, ez egy burkolt kérdés, hogy Flame kér-e. Ha igen, akkor két poharat vesz elő és tölt mindkettejüknek, majd kortyol. Azért csak le kell öblíteni a pizzát egy kis innivalóval is.* -Csodálom, hogy mások derűlátóak, amikor tudjuk jól, hogy még nincs vége az egésznek, ezzel az angyal históriával, meg ilyesmikkel. *Aztán Flame mégis csak furcsa dolgot mondd, amire halvány mosoly suhan át az arcán.* Látod-látod...bár kétlem, hogy mondjuk Lirian, vagy te, meg tudnátok lenni a nélkül, hogy másokkal ismerkedtek. Az ember úgy se tudja magából kiölni azt, ami...sőt még a nem emberek sem. *Teszi hozzá a végén, hiszen Flame nem nevezhető embernek, Lirian sem, ő is csak félig. Nem enged, csak figyeli Flame-et, akkor is, amikor elkapja a tekintetét.* -Baj? Nem, ezt nem mondanám, de remélem, hogy nem fogsz itt semmiféle tűzben elégni... *Igen, egy pár hetes üzenetre céloz, amit olvasott az üzenő falon.* -De akkor mesélj, veled mi van, találtál már új barátokat, vagy...valami többet?
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:55 pm

*Valamennyire ismeri Elijah-t, úgyhogy el sem várja a gálánsságot, isten igazából, és a könnyed kis kabátot maga akasztja fel a fogasra, megigazítja blúzát, majd úgy sétál be a konyhába. A kesztyűt is leveszi, és zsebrevágja, nem akar úgy hozzányúlni a pizzához. Az instrukciókat követi, hát hogyan is ne követné. Szerez magának egy tányért, egészen otthonosan mozog, persze magában emgjegyzi, hogy Elijah most is kellőképpen elegáns, és éppen olyan távolságtartó, mint volt, nem túl sokat változott, első ránézésre, és ez megnyugtatja. Jól van, rendben van, és fel se emlegeti azt, ami történt, talán minden folyhat tovább úgy, ahogy előtte folyt. Ő meg a kis tűzliliomok, amik kellőképpen strapabírók. Halvány mosoly bújkál az arcán, amit igyekszik rejtegetni, amikor lehuppan, vagyis felhuppan a székre, vesz egy szelet pizzát.* -Hmm, azt hiszem jó lesz így is! Te sem lettél derűlátóbb.. *csóválja meg a fejét egy apró sóhaj kíséretében.* -De talán neked van igazad. Valahogy a te fényes elszigeteltséged mindig is emlékeztetett Angliára.. Talán tényleg te csinálod jól. *töpreng el félhangosan, majd beleharap a pizzába, és feltartott hüvelykujjal jelzi, hogy finom, ízlik neki, aztán rápillant a fiúra, hogy hát persze, a túl sokan.. és akkor érzi, hogy a másik mintha mélyebben nézne bele a szemébe, megáll az evésben, lenyeli a falatot, és nem nagyon bírja sokáig a pillantást, elkapja a tekintetét, és érzi, hogy valami mocorog benne, kezd zavarban lenni.* -A pince? Nem! *mosolyog, miközben a szívverése kellőképpen felgyorsul.* -Az is, meg gondoltam megnézem, minden rendben van-e veled. Mert? Baj talán, hogy egy réglátott ismerősömet meglátogatom? *pislog fel a fiúra, de nem tart vele hosszú szemkontaktust.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:46 pm

*Nem olyan nagy komiszság, végülis a többiek sem jöttek el, valahogy a nagy kiruccanás után leállt a szervezéssel, főleg, mert valahogy úgy érezte Thaliának sem sikerült istenigazából beilleszkedni az akadémiások közé, meg hát mindenki próbált beilleszkedni, akkor meg minek itt erőltetni? Reuben pedig lelkesen vetette bele magát a lomokba egyedül is, legalább addig is biztonságosnak mondható helyen foglalta le magát és nem valamilyen rendkívül veszélyes házba próbált beosonni, mert épp olyan kedve van.* -Tényleg nem ügy. *Legyint egyet, majd beljebb lépdel. Ha van a leányzónak kabátja, akkor a fogasok felé int, oda leteheti. Nem, fel sem merül benne, hogy netán gálánsan lesegítse róla, ezt még Thalia esetén is sok hét alatt sajátította csak el.* -Csak pizza, igazából akárhogy meg lehet enni, nem nagy gond. Ülj csak le. *Bök az egyik magas szék felé, ami a konyhapult mellett áll. Szemben ő is visszahelyezkedik a sajátjára. Nem kifejezetten itthoni szerelésben van egyébként, a mackónaci nem az ő stílusa. Fekete farmert visel, felül bordó ing, a felső pár gomb szabadon. Cipő azért nincs rajta, szimplán zokniban van, mégis csak itthon van ugye.* -Tányér arra. *Mutat az egyik szekrény felé, a pizza meg látszik, a pulton kinyitott dobozzal.* -Szalámi, sajt, kukorica, bacon, ha valami nem jön be azt szedd le róla, vagy ilyesmi. Jól kösz, néha unalmasan, ahhoz képest, ami az akadémián volt. Neked? *Arra, hogy nem próbálkozik a beilleszkedéssel csak finoman megrántja a vállát.* -Tény, de minek? Lehet, hogy fél év múlva ez a suli is az enyészeté lesz, akkor meg teljesen felesleges. Amúgy is nehezen viselem, ha túl sokan vesznek körül. *Egy pillanatra belefúrja a tekintetét Flame-ébe, bevillanva az a bizonyos eset, meg az üzenetek pár hónapja.* -Flame, komolyan a pince miatt jöttél?
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:35 pm

*Ha itthon van, akkor minden rendben. Sajnos ő sem Lirian, sem Thalia, és bizony, kellőképpen késett. Úgy.. mindenhez képest, ami lássuk be, eléggé nagy gonoszság és komiszság, de nagyon nehezen vette rá magát arra, hogy idejöjjön. Hogy belessen, hogy megnézze, mi van a fiúval, valahogy elsodródtak egymás mellől. Messzebbre, mint amennyire voltak valaha is. Így hát nagy levegő, és hallva, hogy a pince bizony üres, már éppen mondaná, hogy hát jó, rossz kör, akkor akár mehet is, de Elijah beinvitálja, aminek kifejezetten és határozottan örül, széles, vidám mosollyal biccent.* -Persze! És még egyszer bocs.. *de már nem tesi hozzá, hogy miért is. A virágokra meg egy cseppet somolyog magában, megmelengeti a szívét, hogy még megvannak, a Tűzliliomok, meg is lesi, azonnal a kert azon pontját, persze csak innen, majd boldog mosollyal biccent, és már ajtón belül is van.* -Sikerült megzavarnom a vacsorád? Remekül időzítek, és kösz, elfogadom. *erősen koncentrál, hogy ne feszengjen, bár nem érzi úgy, hogy kellene. Kényelmes léptekkel sétál át a konyhába, nem olyan nagyon nehéz megtalálni, majd körbepislog, és megvárja, amíg hellyel kínálják, az a biztos.* -És, hogy telnek az itt töltött idők? Ahogy elnézem, nem nagyon próbálkozol a beilleszkedéssel. Csendesen figyelsz mindent és mindenkit, a megfelelő távolságból.. mint mindig.. *toldja hozzá halvány, kedves, lágy félmosollyal, figyelve a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:28 pm

*Itthon van persze, és tény, hogy nem sokat van az iskolában, egyszerűen nincs oda a társaságért. Aki keresi tudja, hol találja, a többiek pedig nagyon jól meglehetnek a saját szobáikban, másokkal együtt, neki nagyon is megfelel a békés magány. Thalia nincs most itt, biztosan Reuben halássza ki valami zavaros ügyből, vagy rosszabb esetben vadászni ment...na majd úgyis eljön az ideje, hogy jól a fejéhez vágja, hogy bezzeg neki lehet! Kíváncsi lesz, ha esetleg mire jut majd a meggondolás után a leányzó a versennyel kapcsolatban, egyszerűen még mindig érdekli a dolog, és egy könnyen nem tud lemondani róla. Éppen a konyhában ücsörög, pizzát majszolgat. Megfelelő vacsora, mert hát lássuk be nem egy konyhatündér alkat, esze ágában sincs nekiállni mondjuk főzni, vagy ilyesmi. A kopogtatást hallva, és előtte persze a kapu nyitásának halk nyekergését az ajtó felé pillant. A falon lévő órára les, ki a szösz lehet ilyenkor? Thaliának van kulcsa, Lirian szokott még benézni időnként és kopogtatni, de most elvileg rá sem vár. Az ajtóhoz lépdel tehát, fél kezében pizza, a másikkal pedig lenyomja a kilincset és kissé meglepődik Flame-en. A felvezető szövegen szintén, de hát fogjuk rá, tényleg kell valamivel indítani. Hátra pillant a pincelejáró felé automatikusan, kicsit homlokráncol, aztán megrázza a fejét.* -Nehéz volt mindenkit összecsődíteni, szóval Reuben már konkrétan kipakolta a nagyját, legalábbis, ami őt érdekelte, a többit meg egyszerűen csak el kell tűzeli, aztán kész, nem igazán van már értelme. De, ha akarsz gyere be, pizzát? *Ha már eddig eljött, akkor csak nem dobja ki egyből. A liliomot illető kérdésre az állával a kert egy bizonyos pontjára bök, ahol még mindig békésen hajladoznak a szélnek a virágok.* -Elég strapabíróak, még meg vannak.
Vissza az elejére Go down
Flame Torchwood

Flame Torchwood


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 229
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Elemista

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 05, 2013 4:20 pm

*Kesztyű, ing fel, csizma a lábon, mert eléggé szutykos az idő, meg nyálkás, aztán irány neki annak a bizonyos háznak. Nem szívesen mászkál a Sötét negyedben, de van valami, amit már jó régen meg kellett volna, hogy tegyen, és éppen itt az ideje. Éppen ezért kalapot emel, átvitt értelemben, és végigrombol Nellond kanyargós utcáin, majd szájhúzva, de betéved a sikátorokba is. Még ismeri az utat, emlékszik rá, nem felejtette el, így egészen könnyedén megérkezik ahhoz a bizonyos házhoz, amit annyira, de annyira keresett, és ahhoz a fiúhoz, aki.. Akinek még lóg valamivel. Végigméri a nem túl bíztató házat, majd az órájára pillant, és reméli, hogy nem zavar meg senkit és semmit semmiben. Elijah-t nem látta rég a suliban, úgyhogy sejthetően itthon van, kérdés, mennyire egyedül, és mennyire ér rá az apró lányra, de próba cseresznye alapon felkapaszkodik a lépcsőkön, egészen a bejárati ajtóig, majd bekopog. Megigazgatja kesztyűit, és ha ajtót nyitnak, már pislog is.* -Tudom, tudom, ne is mondj semmit, többet késtem, mint a Fellah-ba érkező mentőosztag, rendben, rendben, de itt vavyok. Na, hol az a pince? Mit segíthetek? A liliom meg van még? *előzetes tématerelés és kérdésáradattal próbál mindenféle esetlegesen kínos kérdést elütni. Szemei lelkesen csillognak.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2013 9:10 am

*Végülis igen, van rá esély, hogy azért csak változik a helyzet idővel. Lássuk be, lehetséges, hogy pár hónappal ezelőtt még, ha Thalia az ölébe önt egy adag sört, akkor tuti, hogy finoman szólva is kiakadt volna. Jesszus, mi lett volna, ha a kávéra voksol? Forró kávét önt az ölébe? Azért az tényleg durva lett volna. Mázli, hogy az alkoholt jobban kedveli, és a kávét inkább azért alkalmazza, hogy segítsen a kijózanodásban. Azért már legalább enyhültebben válaszol a leányzó, és persze érthetőek az érvei, csak hát...egyszerűen tényleg úgy gondolta, hogy nem venné ki magát jól, ha elmondaná, így is van elég fura szokása* -Persze, már értem, tényleg hülyeség volt. *Teszi hozzá megint. Aztán megöleli Thaliát, aki végül csak leveszi a kabátot. A kérdésre mostmár kaján mosoly jelenik meg az arcán. Mondana valaha is ellent egy ilyen invitálásnak? Nem, soha, akkor sem, ha előzőleg tényleg forró kávét öntött volna a leányzó az ölébe...bár azért úgy tény, hogy jóval kellemetlenebb lenne a helyzet. Aztán felmerül benne valami, azért az nem fer, hogy a vámpír féltékeny arra, hogy nevezne a versenyre, és netán más vámpírok szívják a vérét, miközben ő ezt azért megteszi nem ritkán másokkal, hiszen szokott vadászni, nem állatokon él. Aztán végül csak elnyomja magában ezt a felvetést, mert hát lássuk be, ha most kimondaná hangosan, akkor baromira nem lenne kellemes élvezetekben része odafent a hálóban. Néha muszáj feladni az elveket...majd talán valamikor máskor megemlíti.* -Tudnék neked nemet mondani Thal? *Aztán lendületesen a leányzó térde alá nyúl, kicsit megrázza a fejét, hogy a maradék sör is szétspricceljen a nappaliban, ami még a hajában volt.* -Amúgy is érdemes lenne levennem a ruhámat, kissé átázott. *Apró mosoly, lágy csók, majd szépen fel is viszi Thaliát a szobába. Irány az ágy!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:23 pm

*Thalia abban bízik, hogy Elijah előbb vagy utóbb megszokja a dolgait, és ha teljesen nem is, azért egy idő után kölcsönösen egymáshoz szoknak, és könnyebb lesz. Nem is nagyon vallja be senkinek hangosan, de ebből a szempontból elég optimista, meg van róla győződve, hogy most, hogy sikerült elérnie ezt a kapcsolatot Elijahval, és a fiú is akarja, igenis jó sokáig együtt fognak maradni, ha más nem, akkor kis szünetekkel.* - Az nem megoldás, hogyha egyszerűen nem csinálod. És engem az is zavar, hogy eszedbe sem jutott volna először velem megoldani a dolgot, hanem rögtön ez a verseny... *A fejét csóválja, de nem akar nagyon belemenni, mondhatni kiveszekedte mára magát, már inkább fáradt, nem is dühös. Na nem fizikailag, inkább lelkileg, sok volt mára a dolog. Aztán kicsit megenyhül, mikor Elijah bevallja, hogy attól félt hülyének fogja nézni, és kicsit el is mosolyodik arra, hogy a szexnél is fontosabb, pedig... persze, tudja jól, hogy Elijah milyen. Mikor a fiú ölelésre tárja a karját, végül ő is közelebb lép, és valóban hozzábújik. Az ajkai némán mozognak, Elijah ingéhez feszülve, de nem mondja ki hangosan amit akar, még csak halkan sem, vámpírfülekkel sem lehetne hallani. Egy ideig csendben bújik, aztán lecsúsztatja magáról a kabátot, amit ugye már felvett.* - Folytassam? *Kérdezi kicsit félredöntött fejjel, a vetkőzésre célozva, és talán ha Elijah is benne van, az emeleti szobában kötnek ki hamarosan.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:15 pm

*Na igen, lehetséges hogy nem épp a legjobb időzítés, hogy akkor tálalja a dolgot, amikor már a leányzó előtte is felhúzta magát rendesen a Lirianes dolgon. De ebbe egyszerűen nem gondolt bele. Majd talán egyszer képes lesz jobban felfogni ezeket a dolgokat, értelmesen kezelni, vagy talán sosem? Ez nagyon jó kérdés, csak az idő adhat rá válaszokat. Magyarázkodni próbál, ami lássuk be nem hoz túl sok pozitívumot a beszélgetésbe, aztán mégis csak Thalia után megy, aki mostmár legalább normálisan kifakad, és nem úgy beszél, mintha tényleg semmi gond nem lenne.* -De akkor miért nem mondtad egyszerűen azt, hogy zavar? És akkor...akkor csak nem csinálom. *Azért ez nem ennyire egyszerű, hiszen a másikat épp az bántja meg, hogy bele sem gondolt abba, hogy ez mennyire bántó lehet. Elhúzza kicsit a száját, lássuk be teljesen jogos, amit Thalia mondd, baromira nem értékelné, hogyha meztelenül sétálna végig a főutcán. Elengedi mostmár a karját, de nem lép közelebb, egyszerűen nem tudja eldönteni, hogy mennyire mérges, mennyire tudja magában elrejteni a dolgokat úgy, hogy ne lehessen látni, miközben kitörni készülne.* -Tényleg nem gondoltam át így, csak...jó ég, fogalma sincs mit gondoltam! Azt hittem, hogy hülyének nézel, nem tudtam, hogyan mondjam, hogy szükségem van rá, hogy folyton csak arra tudok gondolni...még a szexnél is fontosabb, pedig tudod, hogy milyen vagyok. *Halkan sóhajt egyet, talán még ilyen távolságból is hallani, hogy megint úgy ver a szíve, mint egy...függőnek.* -Persze, hogy nem bírnám, hogy meztelenül mászkálnál mások előtt. *Mostmár közelebb lép és kitárja a karját, ölelésre, ha Thalia nem ellenkezik. Nem akarja erőszakkal magához vonni.* -Ne haragudj...hülyeség volt, tényleg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 6:06 pm

*Valóban, tudja, hogy Elijah nem nagyon tudja kezelni a kapcsolatokat, és legtöbbször próbál is neki hagyni időt, elnézőnek lenni, de néha egyszerűen nem megy. Hogyha nem húzta fel volna magát Lirianen előtte, ki tudja, talán valóban kicsit nyugodtabban kezelte volna most a helyzetet, bár az biztos, hogy akkor sem lett volna kifejezetten szép vége a dolognak. Nem, akkor alighanem inkább felcsattant volna, és Elijahnak van ideje visszakozni rendesen, még mielőtt még tovább ront a helyzeten.* - Akkor hogy? *Kérdez vissza, tessék, ő jó partner, ő hagyja Elijahnak hogy megmagyarázza, amit akar. Más kérdés, hogy eddig a magyarázkodással ténylegesen csak rontott a dolgokon. Aztán szépen rá is önti a sört, nem is gondol arra, hogy Elijah kiakadna, vagy ha véletlen mégis, hát akkor... kettőjük közül ő a gyorsabb, meg aki denevérré tud változni, alighanem faképnél hagyná. Mikor a fiú megragadja a karját, kicsit felszisszen, elsőre mégiscsak erős a szorítás, de utána már jobban bírja. Ki tudná tépni a karját, ha nagyon akarná, pláne hogy Elijah enyhít a fogáson, de végül nem teszi.* - Egyáltalán nem érted... nem a függőség a lényeg, hanem hogy... hogy meg tudnánk oldani, szólhattál volna, és akkor innék belőled, vagy valami, de te... te nem akartad megbeszélni, vagy velem megoldani, vagy akármi, hanem inkább elmentél volna, hogy idegenek üldözzenek! Gondolod, hogy nekem jól esik, hogyha más vámpírok harapnak meg, akkor is, ha... ha ők tényleg csak szomjasak? Neked hogy esne, ha meztelenül sétálnék végig a főutcán? Nem érhetne hozzám senki ahogy te, nem lenne ugyanaz, de mégis. *Magyarázza kicsit ingerülten... de az előbbi kifakadásához hasonlítva lehetne ez rosszabb is.*
Vissza az elejére Go down
Elijah West Price

Elijah West Price


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 324
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Illuzionista_auror
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek508960b006e827024243
Az én színem a firebrick.

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 5:58 pm

*Jó hát lássuk be nem egy kifejezett kapcsolatmester, a bálra sem hívta el a lányt, abból is elég nagy balhé lett, hogy csak beállított hozzá, hogy akkor mennek a bálba ugye? Nem csoda, ha igazából most sem gondol bele normálisan a helyzetbe, bár azt sejtette, hogy a leányzó ki fog akadni, ami meg végül nem következett be. Szóval az a nagy helyzet, hogy végképp baromira nem ért semmit. Aztán amikor finoman szólva is cinikus választ kap...azért azt már érteni kezdi. Tehát mérges, de valahogy így vezeti le, nem pedig azzal, hogy kiakad, vagy kiabál.* -De Thal...nem úgy értettem, vagyis, tudom, hogy ez így hangzik, de... *Jó fogalma sincs, hogyan gondolta az egészet, vagy hogy pontosan mit is akart ezzel. Aztán Thalia visszatér a sörrel, amit lazán az ölébe borít, szétroppantva az üveget, a maradékot pedig a fejére. Köpni-nyelni sem tud első reakcióként, finoman szólva is befagy, és bár esélyes lenne, hogy eldurran az agya, most valahogy mégsem következik be, legalábbis egyelőre. Le van talán sokkolva, vagy valahol mélyen, annak ellenére, hogy baromira nem képes kezelni a kapcsolatokat, sejti, hogy baromira hülyén kezelte ezt az egész helyzetet. Talán a legelején, ha elmondja az egész függőség dolgot...akkor egyszerűbb lenne. Aztán távozni készül.* -Hogy érted, hogy elgondolkodol? *Mostmár felpattan és Thalia után lép. Egyszerűen a karját ragadja meg, fél-démon erő, nem annyira durva, mint egy vámpír, de nehezen kontrollálható és talán elsőre kicsit erősen is szorítja meg. Enged rajta, de lehetőség szerint nem engedi el.* -Várj már...tudom, hogy barom voltam, el kellett volna mondai az egész harapás dolgot az elején, csak hát...nem tudtam, hogy megértenéd-e. Thal... *Azért könyörgően nem néz, vagy ilyesmi, de legalább beismeri, hogy hülyeséget csinált.*
Vissza az elejére Go down
Avanel Turcantil

Avanel Turcantil


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 74
Kaszt : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Harcos
Üzenőláda : Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Tek50d5dd7d8a2b12712254

Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 5:42 pm

*Miután nem lesz elküldve, örömmel sütizget a lánnyal. Így a választ is kedvesen adja meg, bár ellent kell mondania.* Dehogy korlátoz. Eredetileg nem is tudtam, hogy ezért van, olyan pici voltam, amikor átjöttem, hogy nem is emlékeztem ilyesmikre, csak jött valaki, aki hasonló, mint én, és elmagyarázta, hogy kik is vagyunk, ami nekem is érdekes volt elsőre. *Megvonja a vállát, tetszik neki, hogy Bianca ennyire érdeklődő.* Köszönöm, hogy kibillentesz ebből a fura kedvből, mostanság annyira hülyén érzem magam, én nem vagyok egy ismerkedős alkat, még barátkozni sem tudok a lányokkal, annyira a gép mellett ülök sokat, meg... *Hallgat el picit, mert ciki a helyzet.* Valahogy ebben a külsőségekkel teli világban nekem nem kell az, amit a legtöbb lány akarna. Tudod én szörfösök között nőttem fel, és az ottani lányok valahogy ez az éjszakában bulizósok voltak, nem ismerkedtünk, beszélgetni nem akartak, csak hogy legyek a pasijuk, meg ilyenek. Azt pedig én nem szeretem, fura vagyok, mi? *Bianca szavaira vigyorogva bólogat, és eltolja magától a tányért, végülis már végzett.* Ha picit jobban ismernélek, és több bátorságom lenne, akkor szívesen mondanám, hogy menjünk egyszer szörfözni, a bolgár parton is vannak jó hullámok, bár nem ebben a zord időben, pammut pizsamában alszom, annyira fázós vagyok ezen a hülye helyen. *Csóválja a fejét, aztán megérti, hogy most nem is ez a legfontosabb.* Oh, sajnálom. Mostanában... ugye? *Kérdez vissza, és teljesen zavarban van, hiszen ha kiskorában történtek volna Biának a dolgok, már könnyen tudna róla beszélni.* Hát én... mikor is, ősz végén jöttem, akkor még nem tudtam, hogy milyen itt a tél, és a pajtim aki után jöttem, egy csinos lányt talált magának, úgyhogy már feleslegesnek is érzem magam. Talán irány Fokváros megint.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elijah West Price rezidenciája   Elijah West Price rezidenciája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elijah West Price rezidenciája
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: