Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_lcapTársalgó - Központi terem - Page 9 I_voting_barTársalgó - Központi terem - Page 9 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Központi terem

Go down 
+73
Owen Philips
Hiroshi Haku
Jean Pierre Borell
Sophie Lee
Lirina Sunrose
Dylan Atlas
Kilian Aimes
Johnny Bradburry
Libby McIntyre
Savannah Carlson
Eddie Fisher - Archívum
Mike Preston
David Addison
Scarletta Ferellion
Alise Ellwood
Shannon Phoenix
Nathaniel Harris - Archív
Tate Demerest
Andie Fisher
Marco Mimieaux
Aidan Hamilton
Nellie Hamilton
Bjoren Bertill
Felicity Artmenson
Seònaid Sine
Aidric Selding
Scott Masters
Cecile Mignonette
Lilia Radoslava
Logan Knucker
Natale Carrie
Zoelinde Ayberk
Clína Aoife Nessa
Fox Hunter
Matthew Demerest
Elijah West Price
Lirian con Silvanas
Cassandra Waylan
Gabriella Ophelia Milena
Kasey Jake Ellswood
Tessa Leone
Pablo Martinez
Sarah Lairs
Adam Kerphina
Sasha Lupinien
Diana Lunitech
Zac Leaving
Natasha Potrevszkij
Nye Drystan
Deyan Serenity
Ariadne Helena Krausheim
Isabella Newton
Solomon Reed
Raven Blackmoon
Celia D'cruze
Steven Grivalt
Boris Casimir Pavlov
Kelsey Edison
Estera Linnet
Valeriel Ravenwood
Játékmester
Speranza di Bagliore
Rimmon Ionnis
Cat R. Morgan
Éclair Lagarde
Artemis Taylor
Evangeline Elovics
Munashi Kataku
Nawara'son Onoria
Samuel J. Colwell
Anastazia Drawer
Flame Torchwood
Zachary D. Reed
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Zachary D. Reed
Tanár
Tanár
Zachary D. Reed


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 132
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek50e2e93384d8b1974271

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:14 pm

First topic message reminder :

*Nem pontosan tudja még, hogy ki az új diák, ki a régi, aki mondjuk bliccelt az óráiról, és ki az, aki új, és Fellah Akadémiáról érkezett, de van egy olyan sejtése, hogy akihez odalépett, a tüzes leányzó, Fellah-i lehet. A lángok, a tűz elalszik, na de nem csak Flame alatt, hanem körbe a falakon, és mivel a föld alatt vannak, ezért hirtelen vaksötét támad. Nem nagyon esik kétségbe, a szemöldöke felszalad, furcsa félvigyor kerül az arcára, kicsit rosszalló, de hogyha újra felgyúlnak a fények, szépen el is tűnik róla.* - Nyugalom katona, pihenj. *Mondja, ahogy látja, hogy a leányzó kissé feszeng, majd lehuppan egy fotelbe, és onnan néz Flame felé, kezével intve, hogy ő is üljön le, tényleg nem csinált semmi rosszat.* - Nincsen olyan sok diák, aki képes lenne a tűzben ücsörögve meditálni, így inkább úgy tűnt első ránézésre, hogy valami átok sújtott és szépen elégetnek, mintha csak a középkorban lennénk, csak akkor máglyán tették és nem kandallóban. Ámbár ha kényelmes ott, és nem félsz, hogy önjelölt vízmágus nyakon locsol, teljes nyugodalommal. *Pillant vissza a kandalló felé, majd kissé elmosolyodik, még egy diákot se látott ilyen aktívan erőt nyerni az eleméből. Persze a tűznél is a legfeltűnőbb, egy vízmágus csak fürdik.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:50 pm

- Persze, igazad van. *Hagyja rá Mike-ra, majd elmosolyodik.* - Dehogy ütlek meg, miért tennék olyat? Te nem érdemled meg. Ellenben ő, amikor elvette a táskámat, és dobálta... *Felsóhajt, és megrázza a fejét.* - Nem, akkor sem érdemelte meg, de határozottan közel voltam hozzá. Csak... mégis... miért? Ha ilyeneket csinál... és attól, hogy megfogott, még korántsem biztos, hogy romantikusan. Sőt, egyelőre... *Újabb fejrázás. Borzasztóan ambivalensek az érzései Owennel kapcsolatban.* - Hát, akkor nem, mert épp lezártuk az aktuális nyomozást, de előtte akárhányszor találkoztunk, körülbelül végig. Néha ki tudtam sajtolni belőle néhány mondatot, ami nem arról szólt, de egyébként... valahogy mindig ahhoz tért vissza. Meg többször is megcsinálta, hogy a mondat közepén otthagyott, mintha elfelejtette volna, hogy ott vagyok. Vagy természetesnek vette, hogy megyek vele. *Magyarázza, hogy miket csinált Owen, de nem is tudja annyira szavakba önteni... ezért próbálja zenébe.* - De hogyha mindenkinek más kell, akkor meg ugyanannyi esélyed van, mintha egy olyan lánnyal lennél, akivel előtte nem, szóval... csak ne izguld halálra magad, minden jól fog menni.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:28 pm

-Naaa, azért olyan gyakran nem esik meg! *Nyafog kicsit, pedig dehogy is nem, nagyon gyakran megesik vele, hogy valami kicsúszik a száján idegességében, amit igazából nem akart kimondani, vagy inkább nem mert, de mégiscsak ott tolongott a fejében.* -Jól van na, én nem mondtam, még a végén engem ütsz meg. *Mosolyodik el, védekezően emelve fel a kezeit, de persze el sem merül benne, hogy komolyan lenne esély arra, hogy Eddie megütné, vagy bárkit megütne, főleg ha igazán nincs oka rá.* -Azért csak megfogott abban a srácban valami, ha ennyire fel tud húzni. *Teszi még hozzá, aztán figyel a kis infoáradatra. Tehát nyomozó és nagyon jó a megfigyelőképessége, érdekes valaki lehet.* -De amikor filmet néztetek, akkor épp nem nyomozott ugye? Vagy amikor a szüleiről beszélt, amit mondtál, akkor néha csak ki lehet fogni. Nem ismerem, lehet hogy ha van ami lefoglalja, akkor el lehet vonni a figyelmét, tudod, mint Jonasnak, ha tudna mással foglalkozni, akkor lehet hogy nem menne folyton sötét szörnyek után. Hátha majd az a rózsaszín kis csaj változtat kicsit a helyzeten. *Hát igen, Polly-ról még semmit sem tud, a bál sok meglepetéssel szolgált, és Jonast is ki kéne faggatni, bár ő nem az a jellemzően pletykás fajta, mint mondjuk ők.* -Ez mondjuk tényleg logikus, de azért azt hiszem picit mindenkinek más a jó, bár azt hiszem erről Andie és Lory tudna a legtöbbet mesélni. De az meg ciki, ha megkérdezem, majd... valahogy majd csak lesz. *Finoman megrántja a vállát, bár persze azért nem veszi ennyire könnyedén a dolgot, az látszik is rajta.*
Vissza az elejére Go down
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:08 pm

- Áh, így már érthető. Azokat ismerem. *Mosolyog kicsit piszkálódva, mikor Mike kijelenti, hogy csak kicsúszott a száján. De mindegy, épp ezért imádja talán Mike-ot, vagy inkább csak ez is hozzátesz. Unalmas is lenne, ha mindenki olyan lenne mint Andie. Majd valóban elég hevesen reagál, pedig nem jellemző rá, de valljuk be, Owen már elég sok olyan dolgot kihozott belőle, amik nem voltak rá jellemzőek.* - Miért beszél mindenki kihívásokról, meg hogy tegyek olyat, amit eddig nem? Én remekül megvoltam eddig a saját életemben, nem értem, miért kellene változtatnom rajta... annak meg tényleg igazán semmi értelme nincs, hogy csak úgy behúzzak valakinek egyet, ahogy Owen mondta. *Ingatja a fejét. Nem, akkor sem tudja elképzelni, hogy ilyet tenne, vagy hogy ettől bármi jobb lenne.* - Nyomozó. Tulajdonképpen az első találkozásunkkor talált egy medált, és azóta azon dolgozott, hogy megtalálja a gazdáját... semmi másra nem tud koncentrálni a nyomozáson kívül. Szóval nem sok tapasztalatom van még, hogy milyen, amikor épp nem egy rejtélyt akar felderíteni, de... van egy olyan érzésem, hogy olyankor új rejtvényeket keres. Bámulatos egyébként a megfigyelőképessége, meg tudja neked mondani az utolsó három embernek a szemszínét akivel beszélt gond nélkül, akkor is ha csak egyszer találkoztak. *Tény, hogy ez azért eléggé elámította, még hogyha zavarta is, hogy nem lett igaza.* - Ne éld bele magad, filmeztünk. *Válaszol a kérdésre vállvonva, de ahogy hallja, Mike-ék nem éppen azt tervezik.* - Hát, pasi vagy, nem? Úgy értem, tudod, hogy neked mi a fontos, vagy mi esik jól, szóval... csak csináld ugyanazt másoknak.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:03 am

-Hát azért nem így szó szerint és nem is meséltem el nekik, csak kicsúszott valahogy. *Mondja egy vállrántással, hiszen no azért nem az volt, hogy részletesen felvázolta, vagy önként elmondta volna, csak addig sikerült össze-vissza beszélni, amíg végül csak ez is belekeveredett a mondandójába, lévén már alig tudta irányítani, hogy mi a szöszt is mondd. A heves reakción viszont ő mosolyodik el, azért legalább valami, hogy nem csak neki volt itt kellemetlensége, hanem olyan is van, amit Eddie kezel nehezebben, hiszen láthatóan elég erősen kiakasztja a téma, ha nem is köpködi ki miatta majdnem a kakaót.* -Nem milyen? *Dönti kicsit oldalra a fejét.* -Lehet, hogy ez benne a kihívás Eddie, nem olyan, mint amiket eddig megszoktál. Idegesít azért néha az ikrekben, hogy kiszámíthatatlanok, de valahogy tudod... mégis csak izgalmas is. Egy kicsit ez is adja a dolog esszenciáját azt hiszem. Aztán majd idővel biztos kiderül, hogy bejössz-e neki, lehet hogy még ő se tudja. De egyáltalán milyen? És hova mentetek a bál után? *Az utálat dologra csak hümmög kicsit, tény és való, hogy energiapazarlás, de hát néha attól még előfordul ugye, nem feltétlenül lehet befolyásolni. Nem sokára aztán visszatér a kakaóval és Eddie kezébe nyomja, majd visszahuppan a kanapéra, de azért feszeng rendesen. Neki nincsenek annyira nyitott szülei, bár persze fura módon Lory és Jonas se lett egy visszafogott alkat, talán ő pont azért, mert középső gyerek, meg hát a jelleme ilyen lett és kész.* -Egy kicsit, vagy egyáltalán? Huh, hát remélem tudják mit csinálnak, csak sejtelmem sincs, nem ciki-e, hogy én meg nem, mármint jó az alap dolgok gondolom totál ugyanazok, de gondolom a pasiknak más a fontos, mint a lányoknak. Hiába ismertem ki Caroline-t, olyan mintha itt lennék mindjárt húsz évesen nulla tapasztalattal. Nem akarom, hogy csalódjanak... *Húzza el kicsit a száját, hát igen, azért parázik rendesen.*
Vissza az elejére Go down
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 8:08 pm

- Látod, azért mégiscsak jól sült el. *Mondja, majd mikor Mike megemlíti az álmokat, akkor határozottan meglepetten néz.* - Szóval... tulajdonképpen megmondtad nekik, hogy szexuális álmaid voltak velük? Wow, oké. *Erre azért nem számított, valljuk be. Aztán végighallgatja a sztorit, mosolyog, mikor hallja, hogy az ikrek azért még rendesen húzták az agyát egy ideig. Aztán mikor az ikrekhez hasonlítja Owent a másik, hevesen megrázza a fejét.* - Ez nem olyan! *Na ja, mintha tudná, pontosan milyen az ikrekkel.* - Nem tudom, egyszerűen... képtelen vagyok kiigazodni rajta, fogalmam sincs tetszem-e neki, vagy csak általánosan ilyen... *Elhallgat, végiggondolja a dolgot.* - Jó, egy kicsit tényleg olyan, mint az ikrekkel. Észrevetted, hogy körülbelül egymást másolja az életünk? Annak meg, ha megutálom... nem lenne sok értelme. Az utálat csak energiapazarlás. *Elhúzza a száját, majd mikor Mike elmenekül a gyorstalpaló elől, csak kuncog, de előbb vagy utóbb úgyis visszajön.* - Köszönöm. *Veszi át a kakaót, majd megvonja a vállát.* - Dehogynem. Egy kicsit biztosan, de hogyha tényleg tudják, mit csinálnak, akkor nem igazán.
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:49 pm

*Hát igen, nincs is értelme az anya témára szót fecsérelni, ez van és kész, attól úgyse lesz jobb és volt elég ideje már feldolgozni, de persze ezt úgy igazán sosem lehet.* -Hát azt kellett volna, mostmár tudom. Kicsit ki is esett minden, abban biztos vagyok, hogy úgy az első pár szó után lángolt az arcom. *Igen ismerik már egymást ennyire, hogy Eddie tisztában van azzal, hogy Mike azért visszafogottabb típus, mint a testvérei.* -Valamennyire megpróbáltam nekik az egészet elmagyarázni, tudod, hogy nagyon bírom őket, és voltak azok a hülye álmaim, meg úgy látom, hogy ez kölcsönös, csak épp ők sok mindenkivel könnyen nyitottak és nem tudom, hogy ez most nekem szól-e. És persze, hogy nekem még nem volt... tudod pasim. Ők pedig, hát persze az elején azért nem tudták kihagyni, hogy ne kínozzanak meg kicsit, a nagy nyugalmukkal, vagy a kis piszkálódásaikkal. Aztán végülis leültem, mondjuk ki az igazat, leomlottam az ágyamra, és akkor már odajöttek. *Hát arra végképp nem emlékszik pontosan, hogy ő mit mondott, és az ikrek mit mondtak, nagyjából az van meg fixen, amikor elkezdett beszélni, és amikor elkezdték átrendezni Theoval a szobát, a közte lévő időszak erősen zavaros. Az Owenes dologra csak elmosolyodik, mert tény, hogy Eddie-nél elég ritka, hogy kiakad valamin, ha őt fel tudja húzni valaki, akkor az valami nagyon csúnyát tett.* -Tudod az ikrek néha szintén nagyon kiborítóak, mégis nagyon bírom őket, talán pont, mert ennyire különbözünk. *Óvatosan megrántja a vállát.* -De abban igaza van, hogy nem szabad mindig agyalnod, néha túl óvatos és előzékeny vagy, ez tény és való. Azt hiszem azzal, ha ennyire erős érzéseket vált ki belőled jó úton jár a szíved felé... maximum nem megszereted, hanem megutálod, de hátha nem. *Mosolyodik el kicsit, és a gyorstalpalós válaszra elkerekedik a szeme kissé.* -Én... én... hozok neked kakaót! *Úgy pattan fel a helyéről, hogy majdnem sikerült lazán átesni az asztalon is, de végül csak sikerül kikerülnie, és pár perc múlva tér csak vissza a bögre kakaóval.* -Megmelegítettem. *Időnyerés. Torokköszörül kicsit.* -Értem, mármint én sejtem, hogy nagyjából hogy és mint, és... csak, nem is tudom, az nem...fáj?
Vissza az elejére Go down
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:36 pm

- Lábasban? Tényleg? Akkor mindenképpen kérek. *Mosolyog, az anyás kommentre inkább nem reagálva, talán úgy a legjobb. Tudja, hogy Mike nem igazán emlékszik az anyjára, a részvétnyilvánítás pedig most aligha segítene sokat. Majd Mike nem mondja el a beszédet, ami miatt azért eléggé csalódott.* - Ja, hogy le sem írtad? Akkor érthető, hogy nem emlékszel rá ennyi idő után. Pedig határozottan érdekelt volna. De végülis mit mondtál? És ők? *Érdekli a beszélgetés, mert őszintén szólva nem biztos benne, ő maga hogyan csinálta volna... na meg nagyban függött volna ugyebár a partnerektől is. Aztán Mike Owenről kérdezi, mire kicsit megvonja a vállát, és lepillant a kottájára.* - Titokzatos, az egyszer biztos... figyelj, nincs köztünk semmi. *Kezdi, ezt jobb már az elején leszögezni. Vagy épp csak rosszabb?* - Tetszik, igen, de közben meg... néha megfojtanám egy kanál vízben, és tudod, hogy az nálam nagyon nagy szó. Szóval eléggé... ambivalens. Fogalmam sincs, mit kezdjek vele, mikor azt hinném, kiismertem, mindig meglep... ráadásul általában pozitívan. Az ölelés... arról beszélt, hogy nincsenek szülei, és hogy hallgatnom kellene az első megérzésemre, és csak megtenné amit akarok, anélkül hogy a következményeken agyalnék, és... *Elhallgat, mert a két dolog nem nagyon illik össze, de valóban így volt.* - Megszorítottam a kezét, bíztatóan, aztán vissza akartam húzni, de ott tartotta. Nem tudom. Semmit nem tudok. *Vallja be, majd mikor Mike majdnem visszaköpi a kakaót, elmosolyodik.* - Igen, gyorstalpalót. Tudod, hogy működik ez fiúk között, mi megy hova... mindenképpen védekezzetek, az az alap, és síkosító nélkül ne is gondolkozz a dolgon. *Jelenti ki szemrebbenés nélkül.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:18 pm

*Hát igen a két családból tuti, hogy Jonas az, aki a legkevésbé pletykás típus, de ez végülis érhető, neki meg van a maga élete a démonokkal, meg veszélyes sötét lényekkel, meg mifenékkel. Az pedig végülis igaz, hogy a társalgó elég központi hely, sokan fordulnak meg itt, tehát tényleg lehet szimpla véletlen is a dolog.* -Igen, talán egy negyed órája, még lehet, hogy meleg. Tudod olyan háziasan, lábasban, egy csipet fahéjjal. Anya csinálta mindig így... Jonas szerint. *Elhúzza kicsit a száját, hiszen nem igazán emlékszik rá, milyen volt az anyja kakaójának az íze, sajnos sejtelme sincs róla, pedig milyen jó is lenne. Így csak arra hagyatkozhat, amit a bátyja mondott el, márha ő emlékszik igazából és nem csak úgy csinál, mintha, hiszen ő is kb. talán hat volt, amikor az anyjuk meghalt. A kérdésre csak megrázza a fejét.* -Nem fogom elmondani, amúgy se tudom már hogy is volt, eltelt már azóta legalább két hét, vagy több. Amúgy is volt több verzió is a tükör előtt, lehet hogy többet ért volna, ha egyszer le is írom. *De az meg milyen ciki lett volna már, ha papírról olvassa fel, amit mondani akar. Végül a srác neve is kiderül.* -Szóval Owen? És mi az, hogy nem volt mit látni? Lory azt mesélte, hogy csomót dumáltatok és láttam én is, hogy állati helyes srácról van szó, és Andie szerint még valami ölelés is volt! Szóval ki ez a titokzatos Owen? *Kicsit még fel is ül a kanapén, kíváncsi na, nem úgy fest, hogy valami szimpla kis semmiségről van szó. A kérdésre majdnem visszaköpi a szájában lévő kakaó adagot a pohárba?* -Gyors talpalót?
Vissza az elejére Go down
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:10 pm

*Az biztos, hogy meglepődne, ha Jonas azon csámcsogna, hogy kivel hagyta el a bált. Lorytól és Andie-től ez teljesen normális hozzáállás, és ha már ennyire jó barátok, azért Mike-tól is érthető, hogy érdeklődik, hiszen kölcsönös a dolog. Azért durva természetfeletti erő helyett lehet az is a megoldás, hogy a társalgóban azért sokan megfordulnak, pláne, hogy ezen át keresztül vezet az út a labirintusba az iskolából és vissza, de a lényeg, hogy megtalálták egymást. Eredetileg szembe akart ülni, de ha már Mike helyet csinál neki, akkor meggondolja magát, és mellette foglal helyet.* - Az remek lenne, köszi. Te csináltad? *A beszédre elmosolyodik, tipikus Mike.* - Hogy volt a beszéd eredetileg? *Ha már dolgozott vele a srác, azért érdekli, hátha most jobban megy, hogy nincs stressz.* - Meg sem lepődök, hogy láttatok. De nem volt mit látni, csak beszélgettünk Owennel, meg megtalált egy nyakláncot amit egy Lucas nevű srác hagyott el, és visszaadtuk. *Meséli, aztán hümmög.* - Az egy egészen jó ötlet. És ne aggódj annyira, hogyha azt mondod, hogy ők tapasztaltabbak, ők legalább biztos tudják, mit csinálnak. Adjak gyorstalpalót? *Nem úgy látszik, mintha viccelne, őszintén érdeklődve kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 7:00 pm

*Igen, ő is akart dumálni egyet Eddie-vel, egyrészt már csak azért is, hogy kicsit kiöntse a lelkét, másrészt pedig, hogy megkérdezze arról a helyes fickóról, akivel távozott és persze, hogy hova mentek? Azért mégis csak benne is ott van a kíváncsiság, főleg miután Lory is duruzsolt még a fülébe a bál alatt, hogy ki lehet az a srác. Már lassan mindenki ezen csámcsog, kivéve talán csak Jonast, aki inkább démonokra vadászgat, bár rajta is csámcsognak rendesen, hiszen ő meg azzal a rózsaszín hölgyeménnyel hívta fel magára a figyelmet.* -Szia! Hát akkor pont megtaláltál! *Mosolyodik el, amikor meglátja a belépő Eddie-t. Ezt valahogy a sors akarhatta így, annyira kíváncsiak voltak már egymás dolgaira, hogy valami durva természetfeletti erő szépen egy helyre terelgette őket. Felhúzza kicsit a lábát, hogy Eddie is el tudjon helyezkedni a kanapén, hiszen úgy nagyjából sikerült elterpeszkednie az egészen.* -Kakaót? Azt hiszem maradt még kint a konyhában. *Morfondírozik egy kicsit, mert mintha nem töltötte volna ki mindig a bögrébe, van még a tűzhelyen, ha később megitta volna, vagy felvitte volna az ikreknek, de ha Eddie kéri, akkor simán az övé.* -A dolgok? Mármint a srácokkal? Az elején elég nehezen, komolyan előre készültem beszéddel, de nem épp úgy sikerült, ahogy akartam... de, végülis minden oké! Együtt mentünk a bálra, láttalak ám téged is. Mind láttunk! *A mind alatt persze Lory-t és Andie-t érti még.* -Amúgy összetoltul az ágyakat is, de még fogalmam sincs, mi lesz, meg hogy, kicsit azért frusztrál ez az egész. *Nagyot kortyol a kakaóból, nyugtató képp.*
Vissza az elejére Go down
Eddie Fisher - Archívum

Eddie Fisher - Archívum


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 59
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda :
Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5141dfccae1bf6517668

Az én színem a burlywood.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 6:50 pm

*A bálon nem nagyon volt lehetőségük beszélni, hiszen nem volt lent sokáig, és mikor megkereste volna Mike-ot, Owen mégis elrángatta magával. Arról már tud, hogy Mike összejött a szobatársaival, ennyi eljutott hozzá még a bál előtt, viszont azóta sem volt róla egy hosszabb beszélgetésük, hogy pontosan hogy ment a dolog, meg Mike jelenleg hogy viseli... szóval valljuk be, elég kíváncsi. Ez az egyik dolog, ami az eszében jár mostanában, a másik pedig természetesen Owen. Maga is egy rejtély, amikor azt hinné, kiismeri, akkor meglepi valamivel... és persze Eddie kétségbeesetten akarja viszonozni ezt a meglepetést, de nagyon úgy tűnik, hogy nem megy. Vagy mégis? Az ölelésen meglepődött a másik, na de az eleve olyan volt, hogy inkább nem gondol rá. Kellemes volt, igazán, de közben meg... furcsa, ciki talán, nem kellett volna. Felsóhajt, és kicsit megmasszírozza a homlokát, hogy elterelje a gondolatokat, majd benyit a társalgóba, és Mike-ot meglátva felderül.* - Heló! Pont téged kerestelek. *Vagyis csak félig, nem épp most kereste, de már beszélni akar vele a bál óta.* - Szóval, hogy mentek a dolgok? *Leül Mike-kal szemben, a táskáját letéve maga mellé. Ceruza van a kezében és kotta, látszik, hogy dolgozott valamin, vagy talán csak akart, de láthatóan most nem annyira ott jár az esze.*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 6:39 pm

*Egy kicsit azért akkor is kell a magánszféra. Nem az, hogy sok neki a két srác, de no, a legtöbben a pasijukkal, csajukkal nem folyamatosan vannak együtt, neki meg a szobatársairól van szó, és bár persze mindenki elcsászkál azért erre-arra napközben, mégis csak időnként nem rossz, ha kicsit estére is kinyújtóztatja magát máshol. Persze majd alvás céljából fel fog menni, valamikor később, de az is benne van, hogy úgy még nem történt semmi és azért egy kicsit parázik is az egésztől, meg várja is, vagy mi a szösz és mégis csak összetolták az ágyakat. Na szóval a lényeg, hogy belöki a központi terem ajtaját, és se perc múlva már egy jó meleg kakaóval a kezében huppan le a kanapéra. A lábán lévő papucsot egyszerűen csak ledobja a földre, majd kényelmesen elnyúlva teszi fel a lábait, félig ülve, félig fekve helyezkedve el. Szórakozottan játszik a nyakláncával, miközben a kandallóban lobogó tüzet figyeli. Nem feltétlenül mindig kell valamit csinálni az embernek, most valahogy ahhoz van kedve, hogy kakaót kortyolgasson és csak ücsörögjön itt nyugiban, békésen, miközben épp senki sem akar játszani a hajával, vagy ilyesmi. A ruházata amúgy egyszerű, egy kényelmes szürke szabadidő alsó van rajta, mégse pizsi, de már nem is olyan ruha, ami arra utalna, hogy ki akar mozdulni bárhova is, felül pedig egy zöld kapucnis pulcsi. Azért estére hűvös van, és ha csak ücsörög, akkor a végén még elkezd fázni mondjuk egy sima pólóban.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 5:23 pm

*Amikor Catről és a köpönyegforgatásról beszél Deyan Alise csak egyetértően bólintgat.*-Ki tudja? Lehet, hogy később jóban leszek vele vagy nem tudom. Néha furcsa szituációkat hoz a sors, és pont azokkal leszünk jóban vagy nem jóban akikről ennek ellenkezőjét gondolnánk az első pillanatban.*Miután Alise befejezte mondatát gondolkodva megfogja az állát, látszik, hogy ő sem annyira értette amit az előbb mondott.*-Na mindegy. Akkor bármelyik óra után jó rendben. Szerintem minél előbb kellene. Ha sok ideig húzzuk akkor még netalán rájön idő előtt.*Aztán tovább hallgatja Deyant látszik, hogy figyel és koncentrál a sok információra, hogy tökéletesen meg tudja jegyezni.*-Rendben az időhúzás az jó. Szeretnék vele beszélni mielőtt bemegyünk a tükörterembe.*Kissé eröltetetten mosolyog bár rájön, hogy nincs szüksége arra, hogy megjátsza magát.*-Hát én belökni biztos, hogy biztos nem fogom. Az már a te dolgod "szövetséges.*Majd nevetve már természetes mosollyal belecsap Deyan tenyerébe, hogy jó nagyot csattanjon.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 4:39 pm

*Deyan élvezi, ahogy végre minden egyes részlet a helyére kerül, és tervük kezd körvonalazódni. Alise könnyen bele is egyezik, azzal a kis kiegészítéssel, hogy nem akar összehaverkodni Cattel. Egy picit nevet rajta, a lányra kacsintva.* -Nagyon helyes, ne is legyél köpönyegforgató... Nem úgy, mint egyesek. *Céloz itt egyértelműen Catre.* -Nem kell az ő szintjére süllyedni. *Alise rákérdez az utolsó fontos kérdésre, hogy mikor is ejtsék meg az akciót. Hátradől, és egy pár pillanatig gondolkodik, majd megvonja a vállát. Ez annyira nem nehéz kérdés.* -Bármelyik óra után, amelyiken mi ott vagyunk. Csak követned kell egy helyre, ahol már nem sokan figyelnek, és ott megbájolnod, én pedig lemegyek a Tükörterembe a csapdát elkészíteni. Pici időhúzásra szükség lesz, de... egy félóra bőven elég lesz, még sok is. Ha az letelt, akkor jöhettek utánam a helyszínre. Én egy pók alakjában fogok rátok várni. Bevezeted Catet a terembe, majd ha elhaladtok mellettem, visszaváltozok, és megfogjuk két oldalról és belökjük. Esetleg ha nagyon ficánkol, akkor rásegítünk még egy pici varázslattal. *Mondja a végét már nevetve, és pacsira tartja a tenyerét.* -Éljen a régi-új szövetségünk. Örülök, hogy ilyen jó barátra leltem benned anno, köszönöm szépen.
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 4:22 pm

*Alise figyelmesen hallgatja Deyan ötleteit, és elég hasznosnak gondolja, fel is lelekesült az ötleten.*-Wo ez nagyon jó. Habár nem azt most mondom, hogy nem fogok ezért összespankodni vele. Meg amúgy is varázslattal minden sokkal egyszeűbb.*Mondata közben hátradől, mintha egy hintaágyba kényelmesedne.*-Na akkor ez rendben majd ügyködök valamit és odamegyünk, ez eddig rendben. De mikor hozzuk össze?*Kérdezi Alise miközben óvatosan körbenéz, nehogy hallja valaki akinek nem kellene.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 4:02 pm

-Rendben, megpróbálom. *Válasolja Alise-nek egy nagy sóhajtással. Nem olyan könnyű nem ostoroznia magát, bár előbb-utóbb muszáj lesz túllépnie a dolgokon, különben beleőrül. Testvériesen megölelgeti a lányt, majd leülnek az egyik asztalhoz a tervük hátra lévő részeit kidolgozni. Alise egy leveles módszert hoz fel példaként, de Dey csak a fejét csóválja.* -Nem ez nem jó. Ez volt az ő módszere is, ezzel csábított le a Rózsakertbe. Ha névtelenül kap egy ilyet, akkor tuti gyanút fog. Viszont az szerintem hamarabb kivitelezhető, hogy a bizalmába férkőzöl valamilyen módszerrel, beszélgettek, és csak úgy mellesleg megemlíted neki, hogy menjetek el oda, mert... mit tudom én. Még nem jártál ott, és szeretnéd vele felfedezni. Szerintem így kevésbé lesz gyanús a dolog. Ha meg nem működik, akkor ha tudsz olyan varázslatot, egy trükkel magad mellé állítod. Például Asztrál-Mentál Mágiából tanultunk ilyet anno, de van másfajta is.
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 3:26 pm

*Lassan le is ér a társalgóba Deyannal, miközben a fiú újra a múlton töpreng, és bánja az események sorozatát aminek következtében ide jutottak.*-Ugyan már. Mindenki követ el hibát. Ez csak balszerencse, hogy pont volt valaki aki kihasználta a helyzetet. Ennyi az egész nem kell emiatt ostoroznod magad. Rendben?*Amikor Deyan megöleli Alise kissé meglepődik, de visszaölel a fiúnak. Amikor először találkoztak itt az iskolába Alise ugrott az ő nyakába, ez természetes. Ahhoz van szokva, hogy pár hátig lehet olyannal akit barátjának gondol, vagy egyszerűen csak olyannal akivel szívesen tölti az idejét. Atonban ez a helyzet teljesen új számára. Most van egy olyan barátja akihez bármikor fordulhat, bármikor beszélhet vele személyesen, ha rossz kedve van, ha szüksége van rá. Majd az ölelgetések után már leülnek a társalgóba, és visszatérnek a tükörterem témára.*Ömm hát fogalmam sincs. Talán valami névtelen titkos levelet kellene ott hagynunk vagy nem tudom, tényleg. Te mégiscsak jobban ismered őt. Neked van valami ötleted?*Kérdezi Deyantól tanácstalanul, és egy kis örömmel a szívében.*~No akkor a voodoo ki van lőve, ez az.
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Vandor
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 8:43 pm

*Deyan is megy Alise-zel a Központi terembe, mivel már elmúlt tíz óra, és nem szeretnék, ha kihágáson kapná őket valamelyik vezető diák vagy tanár. Közben kifejti a véleményét a dologról, és Deyan elgondolkodik róla, hogy vajon hogy reagálhat rá Cat, ha bezárják a tükörbe.* -Hát, ez vagyok én. Tettem egy ballépést és innentől tiszta kockázat és felfordulás az életem. De ha hozzád nyúl egy ujjal is, akkor ez csak kismiska lesz ahhoz képest, amit tőlem kap. Nem fogok vele finomkodni, hanem kihívom párbajban, szemtől szembe. Az én hugicámat nem bánthatja senki, pláne azért, amiről egyébként én tehetek. *Mondja testvéri szeretettel, és egy újabb ölelést kap tőle a lány, hisz akárcsak a fogadott kishúgait, Alise-t is ugyanúgy szereti, még ha nem is Serenity vagy tünde.* Egyébként igen, nagyon jófej lány volt régen, és inkább abban bízok, hogy visszatér a régi önmaga. *Közben megérkeznek a terembe és Deyan leül egy asztalhoz, hogy ott beszélgessenek tovább.* -Na akkor már csak azt kell kitalálni, hogy hogyan is csábítod le a Tükörterembe.
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Illuzionista
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 8:20 pm

*Alise és Deyan lassan elindulnak a kilátóból a társalgóba. Az úton gondolkoznak a tervről.*-Ahah aha ez a tükrös dolog nem rossz. Bár, ha már ilyen kiszolgáltatott lesz, akkor a multkori kérdéseidre választ kaphatnál. Tudod amikor a Fantom angyalt küldted rá ő pedig megsüketített téged. Ha ilyen kétségbeesett lépést tett akkor biztosan érdekes titkai is vannak. De ez már nem tartozik ránk. Csak a Bellás ügyről kéne kérdezni. Hátha lehetünk vagyis Te lehetsz rá olyan hatással, hogy visszazökken a régi kerékvágásba amilyen régen volt. Mondjuk én akkor sem ismertem őt, de biztos kibírható volt, elvégre barátok voltatok. Egyébként, ha nem. Akkor pedig szerintem még jobban kezdd el áskálódni ellened, vagy ellenem is. Mondjuk fel kell készülnöm az ilyenekre, de szerintem ne bízz teljesen abba, hogy többet nem fordul meg a fejében az összeesküvés gondolata. tudod már láttam pár ilyet az évek során, és.. Ha igazán élvezi azt, hogy így kiszúrhat másokkal akkor nem fogja visszatartani a kockázat.*Alise kicsit talán hosszasan fejti ki véleményét, de nem akarja, hogy barátja illúziókat kergessen, hogy utána csalódjon.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 H2pc
Az én színem az orangered.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:12 pm

*Nyugisan ücsörög, amíg a srác öltözködni kezd, nem ad túl sokat e téren a külsejére, legalábbis nem kifejezetten viszi túlzásba a cicomát, annyi szent.* -Akkor megjegyezlek így magamnak egy időre legalábbis. *Céloz ugye a borotválkozás kérdésre, mert lehetséges, hogy sokáig nem fogja ilyen állapotban látni a fickót megint.* -Nem értem miért kell ennyit dolgoznod... *Rázza meg a fejét, de inkább nem köt bele jobban a dologba, a legutóbbi esetből tanult, nem biztos hogy jól jönne ki egy efféle vitából. A pisztoly dologra bólogat, tuti hogy halálra fog rémülni tőle, de attól még érdekli, mégis csak egy e világis érdekesség.* -Jól van, de ne nevess ki, ha megijedek, mert úgy tudom, hogy azért ez hangos, meg durrog. *Aztán csak apró mosolyt csal az arcára a komment.* -Akkor jó, nem akarok nyafogósnak tűnni, csak mostanában sok volt a zűr körülöttem, és neked pedig akkor sok sikert...vagy nem is tudom, ilyenkor mit kell mondani. *Aztán David sietősen távozik is. Meglepetten pillant még utána, egy sziát rebegve, majd elkortyolja az utolsó adagot is a kakaóból és szépen felcaplat a szobájába szunyálni.*
Vissza az elejére Go down
David Addison

David Addison


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Auror
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5147449499a361894175

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:59 pm

*Jó, akkor visszafogottan izmos, nem viszi túlzásba. Miközben a lány hallgatja, kihordja a ruháit, kockás cowboy-inget, zoknit, edzőcipőt, és persze a sötét bőrzsekit, majd elkezdi felhányni magára őket. A lány külseje és jelleme kissé ellentmondásban van, hiszen epikus, nem is, ikonikus szépség, mégis olyan visszafogottan kislányos, hogy már-már szeretnivaló, lehetne, ha hősünk nem lenne egy ex-családapa, és borzasztóan cinikus még saját magával szemben is. Azért viszonylag sokszor felejti tekintetét a lány lábán, formás csipőjén, és vágytól sugárzó ajkain.* Adnak is, ez a szomorú tény, szóval jól nézz meg, nem tudom mikor lesz legközelebb ilyen. *Rontja ezzel tovább saját árfolyamát mellébeszélés nélkül.* Azért érezd jól magad, ha elmész, én maximum akkor leszek itt, ha leszólnak nellondba, hogy valami húsvéti terrorcsoport túszokat szedett. *Rázza a fejét fanyar pofát vágva, végülis amíg ő melózik, mások ünnepelnek. A pisztolyt érintő kérdés finoman ingatja a fejét.* Megmutatom, de nem most, rendben? Még elsülne itt, azt pedig nem akarjuk. A napokban szabad téren, rendben? *Hunyorít a lányra, ő is álmos rohadtul, majd a helyszínen is innia kell egy csupor méregerőset.* Sajnálom, nem célzásnak szántam, belemondom a képedbe, ha nyafogósnak látlak. Dőlj most le, vigyázzuk az álmodat. *Bátorítóan a lány vállára teszi a kezét, és már áll is fel.* Csúnya gyilkosság, és mikor máskor? Éjszaka. Naccerű. *Pittyeg a telefonja, megjött a szárnyas hintó az udvarra.* Na szevasz, aludj jól. *Int búcsút, magára kanyarintja a dzsekit, és már szalad is. Még érezni a füstszagot, már a folyosón rágyújtott.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 H2pc
Az én színem az orangered.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:39 pm

*Azért az állóképességhez is kell valamennyi izomzat, azt sem lehet úgy, ha az ember teljesen göthös, vagy hogy is fogalmazzunk jól. Egy félmosolyt ejt meg a válaszra, igazából nem fél vészesen, csak alapból is megszeppent szokott lenni az ábrázata, ez már valahogy így vele jár egy csomagban. Aztán előkerül a kávé a kérdésre meg csak bólint.* -Igen, a húgom Kitty. *A lába frissen van gyantázva, természetesen, hiszen szerető francoska, elég sokat ad a külsejére, furcsa is lenne, ha nem lenne azért az esetek nagy részében tökéletes a külseje. Ő olyan, hogy igazából még reggel, felkelés után is néha úgy fest, mint egy színésznő a filmben, maximum nincs frissen sminkelve, csak egyszerűen leharcoltnak sem mondható.* -Áh, szóval csak néhány dolog akadályozhat, ez így úgy hangzik, mintha több dolog adna indokot arra, hogy ne borotválkozz, mint arra, hogy igen. *Jegyzi meg azért egy mosollyal, miközben a kakaót kortyolgatja, mármint a beszéd előtt és után, nem közben. Úgy ugyanis eléggé bugyborékolna. Nem is várta, hogy meghívja a bálra a srác, nem is ismerik még igazán egymást, és amúgy is eléggé morózus ahhoz, hogy erre esély legyen.* -Áh, világos, és hogyan működik? *Kicsit oldalra dönti a fejét, érdeklődve figyelve a pisztolyt, kb. tényleg úgy, mint aki még sosem látott ilyesmit élőben. A kérdésre viszont csak megrázza a fejét egy apró nevetésmorzsa kíséretében.* -Így olyan, mintha folyton nyafognék. Igazából csak álmos vagyok, de még nem annyira, hogy aludjak, olyan kissé kómás állapot, és persze ez a bál dolog nem valami jó, de hát... ez van. Nem vészes. És te hova rohansz tizennyolc perc múlva?
Vissza az elejére Go down
David Addison

David Addison


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Auror
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5147449499a361894175

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:29 pm

*Hát pedig tényleg nem egy izomember, inkább nyomozó, és futni, mászni tud, semmint a fizikai harcban jeleskedne, habár abban is muszáj, mert nem lehet mindig fegyvert használni. A fegyver láttán bíztató mosolyt sugal Scarletta felé.* Ne aggódj, nem más, mint egy varázspálca. Auror vagyok, muszáj mások védelmében ezt hordanom. *Dönti meg a fejét, és úgy határoz, hogy már most ledönt egy kávét. Gyorsan odatapsol egy manót, és pár pillanattal később már kellemes kávéillat lengi be a teret. Nem csészében, bögrében, mint a pszichológusok.* Mármint a hugodtól, nemigaz? *Kérdez vissza, ennyire azért jó a memóriája. Követi tekintetével a lányt, akinek a lábaira ösztönös pillantást vet, pedig nem csajozós alkat. Hogy frissen van gyantázva, vagy jetis? A bókra végigsimít a saját arcán.* Pedig ez a megszokott, csak tudod a hosszú repülőutak, az elhúzódó ügyek... na meg az éjszakázás. *Végülis akkor mégsem a borotválkozás az alap, túl sok hozzá a kivétel. Visszapillant a faliújság felé, nem egy gavallér.* Ahha, nem is tudtam róla, elég sokat vagyok a központban, amióta megjöttem, jóvá kéne tennem pár dolgot. *Vonja meg a vállát, ő nem akarná meghívni Scalettát, aztán pofára ejtse, mert nem ér rá elmenni.* Igen, muglik ellen főleg, de bestiák ellen is van hozzá alkatrészem. *Leül valahol Scarlettához közel a kanapéra, és mielőtt kortyolna, visszadobja a labdát.* Miért vagy ismét... ennyire magad alatt? Jó hallgatóság vagyok, és van időm, amennyiben 18 perc elegendő. *Mosolyodik el, hamarosan jönnek érte.*
Vissza az elejére Go down
Scarletta Ferellion
Diák
Scarletta Ferellion


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 140
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 H2pc
Az én színem az orangered.

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:03 pm

*Szóval nézegeti a faliújságot és az a helyzet, hogy már épp indulna, amikor meghallja, hogy nyílik az ajtó. Az tény, hogy az első találkozása, azaz az egyetlen találkozása Daviddel nem volt épp a legvidámabb, de mondjuk attól még nem retten vissza a látványtól, főleg, hogy eléggé lazán van öltözve a srác és még borotválkozott is, szóval azért csak elkalandozik a tekintete pár pillanatra a felkar környékére, hiszen az most eléggé csupasz. A pisztoly viszont azért egy leheletnyit elrettentő így kipakolva látva, mintha valami rendőrfilmben lenne, legalább egy normál ember erre asszociálna, de ő ugye nem az.* -Köszi, nem régen kaptam Kitty-től. *Mostmár viszont csak elpályázik és a kanapéra huppan le, felhúzza a lábait, begubózik a köntös alá, mert azért hűvös van no.* -Jól áll a sima arcbőr. *Ejt meg ő is egy apró bókot, a kérdésre pedig csak megrántja a vállát újra a hírek felé pillantva.* -Nem sok... bál lesz, és én nem leszek ott, vagy egyedül megyek, ami rettentő ciki, ha a szüleim tudnák... bár lehet, hogy sosem tudják meg. *Elhúzza kicsit a száját, aztán megint a pisztolyra pillant.* -Az ugye fegyver? Ahogy mondják mugli fegyver? *Nem, még nem igazán látott pisztolyt és marhára nem ért hozzá, hogyan működik.*
Vissza az elejére Go down
David Addison

David Addison


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 32
Kaszt : Társalgó - Központi terem - Page 9 Auror
Üzenőláda : Társalgó - Központi terem - Page 9 Tek5147449499a361894175

Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:53 pm

*De jó, hogy vagy pár perce döntötte el, hogy most nem linkeli végig az éjszakát, és végre alszik, erre csörgött az a rohadt telefon. Mivel nem igazán rendezkedett még be, a nyugalom termében pihenget, és kinyomja a mobilt. Cipő nincsen rajta, és zokni sem, kissé álmos fejjel sétál ki a központi terembe, hogy keressen egy mosdót, fogat moshat. Ez gyorsan meg is történik, eldobhatóról van szó, amit meg is tesz, és már menne felöltözni, amikor a pisztolytáska felszerelésekor észreveszi a faliújságnál nézelődő vörös leányzót. Ő maga tehát mezitláb van, vászonnadrágban, és fehér atlétatrikóban, amire fel van csatolva a már említett pisztolytáska. Végülis amíg várakozik, beszélgetni lehet, legalább felébred. A borotválkozáson is túl van, mintha számított volna éjjeli riasztásra, így finom, ápolt illat árad belőle. Közelebb lép, és félmosollyal szól oda.* Aranyos papucs. Olyan... kislányos, jó értelemben. *Vágyakozó pillantást vet a kakaóra, de attól csak bealudna, a helyszínen muszáj lesz kávéznia.* Mik a hírek? *Egyébként külsőre nem az a szép izomzatú valaki, inkább az állóképessége jó, semmint erős.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Központi terem - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Központi terem   Társalgó - Központi terem - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Központi terem
Vissza az elejére 
9 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: