Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Óváros - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Óváros - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Óváros - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Kalandmester
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Óváros - Page 3 I_vote_lcapÓváros - Page 3 I_voting_barÓváros - Page 3 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Óváros

Go down 
+15
Hiroshi Haku
Steven Blackfield
Sophie Lee
Scott André
Doncho Nedelocho Vasli
Elisabeth Ellen Torchwood
Emma Marshall
Adam Kerphina
Jeremy Hiddle
Kockadobás
Mila Zelenkova
Rosetta Waylan
Kalandmester
Nicolas Demerest
Cirelin de Sovalon
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Óváros - Page 3 Illuzionista
Üzenőláda : Óváros - Page 3 Tek506f0370868af7782228

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 6:58 am

First topic message reminder :

Óváros

A Sötét negyed önmagában is rendkívül veszélyes és vészterhes környék, ezt mindenki tudja, aki erre jár, netán erre lakik. Sötét alakok járkálnak, a legtöbb haláleset, támadás is itt történik, akár fényes nappal is. Vámpírok és vérfarkasok fészkelték be magukat, és ki tudja még miféle sötét lények alakították már ki itt a lakhelyüket. Azonban ennek a negyednek is létezik egy még brutálisabb része az Óváros. Ide az aurorok sem merészkednek be szinte soha, a legtöbb lámpa már réges-rég kiégett és senkiben sem merül fel, hogy netán ezen változtatni kellene. Nappal is kellemetlenül nyálkás, kísérteties köd lengi körül az utcákat, nem egy romos épület villantja riasztó vigyorát a netán erre tévedőkre, varjak és hollók kísérik az ide tévedők útját, mintegy várva a friss húst, zavaróan riasztó rikoltozásukkal... Közismert tény, hogy aki nem rendelkezik elég hathatós védelmi erővel, netán nem ő maga is sötét figura...nem valószínű, hogy távozik innen, ha egyszer betér.
Az Óváros Nellond legrégebbi része, ez nagyon jól látszik rajta, a modernizálást teljesen kizárja magából, erőteljesen a régmúltat idézi, és a felújítására a város vezetősége sem vállalkozott soha. A negyed északi részén található, a legközelebb ez a rész fekszik a Lélekölő-hegységhez, ki tudja milyen föld alatti járatok vezetnek arra, miféle haramiák járnak-kelnek a sötét utakon, hogy időnként betörjenek a város nemesibb részeibe. Őket lefülelni szinte lehetetlen, ha már visszajutottak saját területükre, legyen az az óváros, vagy maga a hegység. Az egész terület kb. 30-40 épületet foglal magába, ezeknek talán a fele lakott hivatalosan, a többi...vagy már olyannyira romos, hogy senki sem használja, vagy egyszerűen kísértetház, netán jobb, ha senki sem tudja ki lakik benne...

írta Cirelin de Sovalon

Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 5:06 pm

*Még mindíg kattog agyam hogy ki lehet ez az ember. Nem értem. *-Ch. Nem vagynk kicsi! *nézek fel rá. Jóval magasabb nálam. Minlor leveszi a csukját, olyan mintha ismerős lenne az arca, bár még sose láttam. Kicsit mintha magamat látnám, benne. *-Mint már mondtam dolgom van, ami rám tartozik.*mondom és hátatfordítva, elindulok a feketepiac irányába. *~Hogy jön ahoz hogy kérdőre von, és még sérteget is? Hisz nem is ismer vagy még is? De még is honnan? Hiába mondta a nevét akkor sem ismerem. Vagy még is? Miért hasonlítok rá?~*gondolkodom ahogy lendületes léptekkel haladok. Köpenyem fodrozódik, majd megállok, és kicsit elgondolkodom majd a fejemhez kapok. Hasogat a fejem, mintha az emlékek a felszínre akarnának, törni.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Óváros - Page 3 6vx6

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 4:47 pm

*Kissé zárkózott, akárcsak én. Furcsa, még mindig kavarognak bennem az érzések, de egyelőre én is félre teszem azokat. Halkan felnevetek a reakción, miközben közelebb lépek hozzá. Láthatja, hogy jóval magasabb vagyok nála.*
- Te, kislány *vigyorodom el csuklyám rejtekében.*
- Mi dolga erre egy ilyen lánynak? Nem az iskolában kéne lenned? *kérdezem szelíden, lehúzva fejemről a sötét vackot. Miért érzem furcsán magam? Kissé bizsereg a gyomrom, nem tudom mire vélni ezt. Szerelem tuti nem lehet, egyrészt biztosan fiatalabb mint én, másrészt meg... Hogyan is érezhetnék ilyet egy idegen iránt?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 4:26 pm

*Továbbra sem értem mik ezek a furcsa érzések. De egyenlőre félre teszem őket. *
-Az rám tartozik hogy mit keresek itt.*válaszolom majd megrándul a szemöldököm, bár a csuklya takarja az arcom. *-Ki a kicsi? *morranok közben, dobbantok a lábammal. Nem szeretem ha kicsinek neveznek mert tényleg alacsony vagyok. Alig 152 centi. *-Sophie Lee vagyok, és nem kóboroltam el. Csak dolgom van.*válaszolom, és elfordítom a fejem. Nem értem miért is magyarázkodom egy idegennek.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Óváros - Page 3 6vx6

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 4:14 pm

*Merésznek találom. Idemerészkedni, ahol csak a hollók visszatérő vendégek, nagy bátorságra vall és kitartásra. Az ember ordítva menekülne, ha csak erre tévedne, de ő más. Nyugalom, s enyhe kíváncsiság érződik hangjában.*
- Az maradjon az én dolgom, de te elmondhatnád *szólok vissza, majd nagyot sóhajtok.*
- Steven Blackfield, nellondi lakos. Benned kit tisztelhetek? Csak nem egy kóbor diák vagy, kislány? *érdeklődöm. Könnyedén ered meg a nyelvem közelében, pedig nem ismerem. Mégis ismerős, mntha már hallottam volna őt valamikor régen. De mikor és hol? Nem is ismerem, csak ma futottunk össze!*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 4:00 pm

*A fa mögött csukjával a fejemen, várok hátha eltűnik de nincs szerencsém. Hamar rámtalál, és leaukok. Nem tudom ki lehet az de nem igazán akarok összetűzésbe keveredni vele, mert nem érzem vakami jó erőben magam. Nagyot sóhajtok majd elő lépek a fa mögül. *
-Mondták de nemérdekel. És maga mit keres erre felé?*kérdezek vissza. Hangja valamiért régi emlékeket idéz bennem. Nem értem miért hisz nem találkoztam még vele soha. Vagy még is? De akkor emlékeznem kéne rá. *-Ki maga?*kérdezem de nem is tudom miért érdeklődöm hisz miért is? Ennyire kíváncsi lennék?*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Óváros - Page 3 6vx6

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:45 pm

*Egy kihalt utcán sétálok az Óvárosban. A ködtől semmit sem látok, a köhögés meg csak megnehezíti a dolgomat. Figyelni sem tudok eléggé a fojtó köd miatt, ennek köszönhetően ügyesen nekimegyek valaminek, mire az visszaszól, tehát valamilyen élőlény. Meglepetten tekintek rá, de nem látom jól, ki, csak azt, hogy eltűnik, miközben alábbhagy a tünet. Végre fellélegezhetek, ha nem is teljesen, ugyanis azzal újra előidézném a dolgot, azt pedig nem szeretném. Összevonom szemöldököm.* ~Vajon ki lehetett? Egy itteni lakos? Egy hallucináció? Ki kell derítenem.~ *elindulok arra, amerre mehetett, s hamarosan egy terebélyes fához érek. Elvigyorodom csuklyám biztonságot nyújtó leple alatt.*
- Tudom jól, hogy ott vagy. Mondd, mit keresel errefelé? Nem meg mondták neked, hogy életveszélyes ilyen utcán kóborolni? *az utca így is elég lepukkant, az út göröngyös, van, ahol megrepedt a beton, a föld száraz, komolyan, mint valami szellemtanya! No nem mintha maga a a hely nem lenne az....*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:32 pm

*A ködben csak a hallásomra támaszkodhatok. Nem látni egy méternél előbbre de érzem hogy figyelnek. Harci legyezőim a kezembe veszem. Nem tudom most engem követnek vagy csak erre sétál valaki. Majd mikor egy pillanatra megálok hogy bemérjem helyzetem nekem jön valaki. Azonnal szétnyitom legyezőimet és arrébb ugorva támadó állásba helyezkedem. *
- Maga jött nekem.*morranok. Nem bízom benne ezért arcomat sem fedem fel. Nem tudom ki lehet az de inkább összecsukom a legyezöket, és egy ugrással eltűnök a ködben. De csak nem messze tőle egy öreg fa törzse mögé bújok el.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Óváros - Page 3 Nekromanta
Üzenőláda : Óváros - Page 3 6vx6

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:18 pm

*Némán kullogok az úton. Lábam alatt csakúgy megremeg a talaj, olyannyira a földnek csapom. Edent azzal az indokkal hagytam magára, hogy körbenézek kicsit a Sötét negyedben, de jó, ha ő nem jön, mert nem lát, másrészt itt nem lenne biztonságos. Az Óvárosban vagyok. Minden nyugodt, időnkénti köhögésem töri meg csupán a már kísértetiesnek nevezhető, földöntúli csendet. Sűrű, nyálkás köd borít be mindent, alig tudok tájékozódni, no meg nem bírom az ilyen levegőt. Mindig bántja a torkomat, de ez végképp. Kezemet szám elé rakom, megpróbálva elfojtani egyet, de nem megy. Hangosan tör fel belőlem, szinte olyan, mintha valami megakadt volna a nyelőcsövemben és most fuldokolnék. Nem is veszem észre, hogy egy alaknak megyek neki, egyáltalán abba sem vagyok biztos, hogy lenne erre ember. Nem lehet megmaradni, a legtöbb ház romos, kb. mintha ágyúval döntötték volna be, van amelyik viszonylag épnek mondható, de azokról is vagy a festés kopik, ablakuk betörve, vagy kisebb részei hiányoznak. Az ennél épebbekben pedig mintha lakna valaki, de vajon ki? Talán egy szellem? Igazából ezt tartom a legvalószínűbbnek. Kék hosszú farmert, szürke pólót, meg fekete köpenyt viselek, melynek csuklyája fejemen van, s mikor nekimegyek annak a valaminek, még inkább lehúzom.*
- Mi a franc?! *hörgök fel.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Óváros - Page 3 Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:01 pm

*Nem is tudom miért járjálok az Óvárosban. Nem kéne itt lennem, de ha már itt vagyok miért ne? Fekete farmer, fekete póló és egy fekete köpeny van rajtam, aminek csukjáját, a fejemre hútam. Mint mindíg most is nálam vannak fegyvereim. A romos házak közt haladva nem egy rosszarcot látok de megyek tovább. A fekete piacra igyegszem, hogy találkozzak valakivel aki régi, ''barátom''. Sosem bízó egy informátoromban sem mert ha úgy kívánja az érdekük simán megölnek.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Óváros - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:50 am

*Miután eldobtam a kést menekülőre fogó de az ajtóban álló alakot megtámadták és miután egy varázsigével eltűnk nem messze tőlem jelent meg és sikeresen le is dózerol. Ahogy fellök legurulok de a tető peremén fékézzel sikerül megkapaszkodnom. *-Gratulálok kölyök. Máskor hadj ki a balhéidból. *morgok vele és észre veszem hogy az alak akinek a kést szántam felénk tart. *-Már csak ez hiányzott.*teszem hozzá majd megkapaszkodok másik kezemmel is. Lendületet veszek és a srác aki fellököu feje felett átszaltózok és mögötte érek földet. *-A barátaid? *kérdezem utalva az előbbi csetepatéra. Majd az idősebb pasira nézek*
//fagy//
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Óváros - Page 3 Nincskaszt

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:41 am

*Hirtelen kések közelednek felém ahogy észre veszem egy össze tűzésbe keveredtem.Így az első ház tetejére mászok fel villám gyorsan majd onnan nézek le kik lehetnek az alakok.De olyan érzésem van mintha figyelne valaki.Egy csuklyás alakot pillantok nem messze meg magamtól és arra felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Óváros - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Óváros - Page 3 24sd

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:35 am

*Mint általában, most sem volt szerencsém. Nem tudom, hogy hogyan és miért, de valamiért az egyik alak, pont annak a háznak a bejáratához pillantott, ahol én álltam.* -Mit csinálsz te itt? -*érdklődött az ürge, kissé rekedt és mély hangjával. Válaszolni már nem igazán tudtam, mert ekkor megfogták a ruhám hátát, felemeltek a levegőbe és a két alako közé dobtak* -Kém -*mondta a rekedt hangú. Közben már a menekülésen járt az eszem. És ekkor pillantottam meg egy alakot a háztetőn. Nem úgy nézett ki, mint aki segítenki akarna.*
-Mit keresel itt és mit akarsz? Jobb lesz ha beszélsz, ha csak nem akarsz szenvedni!
-Hát szenvedni nem akarok, Ardor Falsus!-*mondtam ki a varázsigét és ekkor sikeresen de eltűntem. Azt hittem, hogy majd jó messze lyukadok ki a helyszíntől, de hát nem így történt. Ezután már kések száguldottak felém. Ahogy tudtam és amilyen gyorsan felmásztam egy ház tetejére. Nem érdekelt az ott lévő alak, mentenem kellet a bőrömet.*

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Óváros - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:25 am

*Ahogy a tetőn hasalok az egyik alak egy ajtóhoz húzódik be még a másik nem messe tőlem felugrik a tetőre. Még jobban dübörög a szívem majd eldobom az egyik tőrt de nem találom el az alakot. Hangos csattanással áll az egyik ház falába a késem.*~Mi a? Azt hiszem ki jöttem a gyakorlatból. ~*gondolkodom majd egy másik ház tetejére távozom mert ha ott maradok biztos megtalálnak. Közbe kisebb tömeg gyüllekezik a környégen és én meg csak bújkálok. Úgy látszik kezdek kiöregedni, ebből a munkából.*
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Óváros - Page 3 Nincskaszt

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:16 am

*Belsőm azt súgalja,hogy valaki figyel valamelyik romos ház épületéről.Így óvatosan de hirtelen felugrom az egyik ház tetejére és szét nézek.De nem látom az illetőt inkább a földön folytatom utam.Hamarosan az út két felé ágazik így én jobbra veszem az irányt.A zajból ítélve arra felé lehet a piac így picit szedem a lábam.Nem akarok senkivel össze tűzésbe keveredni.Igaz tanultam önvédelmet de jobb félni mint meg ijedni alapon szedem a lábam inkább.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Óváros - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Óváros - Page 3 24sd

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 10:10 am

*Teljesen céltalan voltam, ezúttal egy olyan utcába érkeztem ami négy fele ágazott. Ahogy sétáltam befel megláttam, két sötét alakot egymás mellet. ~ Vissza kéne fordulnom ~ Megis fordultam, hogy akkor vissza sétálok, de ekkor megláttam, hogy még további 4 sötét árny közeledik, valószínűleg a két alakhoz igyekeztek. Mivel nem volt kedvem igazán bajba keverednem, így beálltam az egyik ház bejáratához, és alaposan meghúztam magam. Reméltem majd szépen elsétálnak mellettem és észre se vesznek.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Óváros - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 9:58 am

*Ahogy haladok két irányból is lépések csapják meg a fülemet. Kabátom kapucniát a fejemre húzom és egy romos ház tetejére menekülok egy közeli fa segítségével. Macska ügyességgel mászok fel és összehúzom magam. Figyelem a környéket, és két alakot pillantok meg. Szememmel követem őket mert teljesen mozdulatlan vagyok.*~Vajon melyikük volt a névtelen telefonálóm? Mind egy vigyáznom kell velük.~*gondolkodom és néhány dobótőrt csúsztatok elő kabátom ujjából. Ha megtámadnának azonnal reagálni tudjak.*
Vissza az elejére Go down
Scott André
Nellondi polgár
Scott André


Főkarakter : Artemis Taylor
Hozzászólások száma : 39
Kaszt : Óváros - Page 3 Nincskaszt

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 9:46 am

*Már egy jó pár ismerősömtől hallottam,hogy az Óvárosi piacon mindent olcsóbban meglehet kapni mint az üzletekben.Sokan mondták sötét az a hely és érdemes sötét ruhában útnak indulni mert ha netán világost vesz fel valaki azt valószínű megtámadják.Így mai öltözékem fekete sport edzőcipő és fekete ujjatlan atléta,3/4-es halásznadrággal.Lassan lépkedek az omladozó falak között próbálok beolvadni a környezetembe.*
Vissza az elejére Go down
Doncho Nedelocho Vasli
Diák
Doncho Nedelocho Vasli


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 24
Kaszt : Óváros - Page 3 Elemista
Üzenőláda : Óváros - Page 3 24sd

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 9:40 am

*Újra csavarogni támadt kedvem, és hát a múltkori akcióm miatt ezúttal is a Sötét negyed Óvárosát választottam. Múltkori öltözködésemhez hasonlóan jelentem meg. Csak fekete ruhadarabok, hajamat összefogtam, és a fejemre csukját húztam. Úgy terveztem körülnézek egy picit megint, és igyekszem a múltkorinál unalmasabban eltönteni a napom. Természetesen a pálcám ezúttal is kéznél volt, hátha mégis valami akció lesz.*
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Ellen Torchwood
Nellondi polgár
Elisabeth Ellen Torchwood


Főkarakter : Sophie Ellen Lee
Hozzászólások száma : 471
Kaszt : Óváros - Page 3 Boszorkany
Üzenőláda : Ha elfogadod önmagad a maga teljességében,
kiszabadulhatsz, és a szabadság hatalom.

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 9:34 am

*Egy névtelen telefonhívás miatt érkezem az Óvárosba. Nem tudom ki az aki felhívott de nem érkeztem fegyvertelenül. Nyugodtan haladok a félhomályos nyírkos utcákon. Még nem jártam erre de nem vészes. Nem olyan félelmetes mint hiszik. Minden neszre figyelek mert sose lehet tudni mikor támadnak rám. Ma egy fekete farmert, fekete hosszú ujjú pólót, és egy félig begombolt bőrkabátot viszelek. Magaszszárú csizmát vettem fel hogy késeket rejtsek el. Hajamat kiengfve hagytam, amibe néha néha bele kap a szél.*
Vissza az elejére Go down
Adam Kerphina

Adam Kerphina


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 105
Kaszt : Óváros - Page 3 Vandor
Üzenőláda : Óváros - Page 3 Tek50b7a117a1b218325862

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:02 pm

*Meld szavaira amolyan House-os pofával biccent, mint aki nem akar most vitába bocsájtkozni, mégsem hiszi, hogy barátjának igaza van. Ő sem hagyta volna ott a cuki párductestűt, ám kint is meg lehet beszélni a részleteket időhúzás helyett. Aztán vált a jelenet, és már látja is a harcolós jelenetet, amibe Emma intő szavainak engedve nem szál be. Arébb húzódik a kitörő és visszaváltozó alakváltók elől, viszont a papírt megtalálja, ám Jeremy beelőzi, sebaj, úgyis ő itt a rangidős. Most már a többiektől lemaradva Emma mellé sorol be, nagyon cuppantva a lány ajkaira, aztán megfogja farkasfül kezét, és valami búcsúzásfélét mormol a többiek felé.*

//Köszi a mesét, jó volt, nagyon, Adam mégse gyáva^^ Valamiért nem tudom gyávának játszani, bocsánat^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:01 pm

- Hátühm... *Ennyit nyög ki, amikor Bradley visszakérdez, milyenek az emberek. Tény, hogyha nem tudja, mihez viszonyítson, nem tudja csak úgy leírni magukat. Majd felérnek a dulakodásra, párducok, egyéb lények, a kiáltásból ítélve Madison ismeri őket, a családja lehet, akik jöttek megmenteni? Kicsit belenyilal a fájdalom, hogy akkor hol van Peter, de hát nem lehet mindig ott, nem is tudja nagy eséllyel, hogy idekerültek. Azért valamennyire csak körülnéz, kutakodik, hogy megtudja, miért kerültek ide, és zsebrevágja a fiolákat, már amennyit tud, hogyha más nem veszi el előle, meg a cetlit is. Szóval amit más nem vesz el, azt a zsebébe tömi, majd megmutatják Peternek, aztán esetlenül Bradleyre néz.* - Haza tudsz menni? *Kérdezi, és ha a fiú nemmel válaszol, simán meghívja a falkához, hogy legalább húzza meg ott magát éjszakára, vagy ilyesmi. Ki tudja, milyen messziről hozták el ide, az óvárosba. Aztán pucol innen, igyekszik minél hamarabb kijutni a többiekkel együtt a rémes helyről.*
Vissza az elejére Go down
Jeremy Hiddle

Jeremy Hiddle


Főkarakter : Christopher Strife
Hozzászólások száma : 41
Kaszt : Óváros - Page 3 Elemista

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 5:57 pm

//már nincs erőm zárót írni, Jeremy lefagy a mintáktól, összeszedi, amit tud, és rohan Peterhez velük meg a levéllel, és köszi a mesét nagyon jó volt^^ És Bradley és Madison *-*//a
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Óváros - Page 3 Nincskaszt

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 5:52 pm

*A csapat lassan összeér, Adam cinikusságára Bradley újfent érdeklődve néz. Milyen vegyes egy társaság, ami a reakciókat és az érzelmeket illeti. Az egyik ideges fajta, a másik ijedős, és itt egy kissé agresszív darab is. Különös! Meldék beérik a másik két fiút, azért még menet közben válaszol neki természetesen Bradley a maga színtelen hangján.* -A mentálok? Épp olyanok, mint én, vagyis olyasmik. Miért milyenek az emberek, le tudod írni? *Kérdez vissza reflexből? Most mondja azt, hogy érzelemmentesek? Neki ez a normális, akkor miért is kellene kifejezetten ebben a formában kifejtenie? Elindulnak szépen felfelé. Annyit látnak, hogy tényleg dulakodás van, tényleg kb. hét fickót látnak, e mellett viszont amit kiszúrhatnak az konkrétan 2 fekete párduc, és két jaguár, akik erőteljesen marcangolják az itt lévőket. A fickónál Adam amúgy nem talált semmit, viszont az ajtó egyértelműen tárva nyitva. Madison fel is kiált.* -Anya! *A szeme sárgássá válik, aztán megroggyan a térde, túl gyenge még ahhoz, hogy sikerüljön neki átváltozni. Szóval az ajtó tárva nyitva, láthatóan emelet nincs, az egész ház eléggé fel van már fordulva. A csetepaténak hamar vége, sebzett emberek menekülnek ki az ajtó, nem sokára pedig az állatok is visszaváltoznak. Persze beszállhattak a csatába a srácok, nem kellett addig megkövülten állni, meg le is léphettek gyorsan. Az első egy fekete hajú rém helyes srác, aki Madisonhoz ugrik, átveszi Emmától.* -Jajj Maddie annyira aggódtunk! *Jól megölelgeti, picit idősebb nála, jaguár volt, bizonyára a bátyja lehet. A család végül csak biccent, elköszön és gyors ütemben igyekeznek lelépni, ki tudja nem jön-e bárki más még. Bradley a háttérben maradva figyel csak, nem akarna ennyi alakváltóval szembekerülni. Egyébként ha maradtak, akkor átkutatva azt az 1-2 itt ragadt nyöszörgő sebesültet találhatnak pár iratot, egy-egy képet saját magukról, és valamiféle kis fiolákat, amikben hajszál stb. van tőlük. Vajon csak ezek voltak, vagy volt még másik is, amit elvittek? Egy levél is akad:

Fogd el őket Bardas, vegyél mintákat, szükség lesz rá, így könnyebben bonthatjuk meg a Falkát...Peter meggyengül.
Vissza az elejére Go down
Emma Marshall

Emma Marshall


Főkarakter : Aurora Valanthe Mediaris
Hozzászólások száma : 77
Kaszt : Óváros - Page 3 Mutatvanyos
Üzenőláda : Óváros - Page 3 Tek50bb5beac57412127899

Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 5:46 pm

*Segít Madnek felállni, a köszönömre csak biccent, segítőkészen, meleg mosollyal.* - Nincs mit, talpra, minél előbb jussunk ki. *Halkabban beszél, most, hogy konkrétan nincsen ajtó, de aztán azért elindul kifelé, segédkezve a lánynak, és persze követve Meldet. A kijáratot keresi a tekintetével, de Adamre talál, kicsi kötekedéssel. Mint mindig ez teljesen lepattan róla és csak elmosolyodik.* - De nem tették, nagyon kimerült, nem rángathatjuk, ki tudja, hogy van e sérülése amit még nem vettünk észre. Egyébként... Ügyes. *Pillant a leütött emberekre, de Meld kissé ingerültebben válaszol. Mondjuk az is jogos, de neki eszébe se jutna felkapni a vizet.* - Ne, Adam, menjünk ki! *Szól a fiú után, fojtott hangon, Meld is kifelé utat keresne, Madisont is jobb lenne kiterelni. Emma a fiú után pillant, majd Meldre és Madre... Majd vissza a fiúra. Biccent felé, afféle elköszönésképp, hogy szétválnak és inkább a kiutat keresi. Ki innen, biztonságba, bár az óvárosban sincsenek biztonságban... Ő nem érzi meg az embereket, csak úgy, de szeretne felkészülni, hogyha valaki észreveszi őket, úgy, hogy ők nem veszik észre, azonnal jelezzen a gondolatolvasás és ha esetleg támadnának félre tudjon ugrani, és így tovább. Jó tudni, hogyha az ember lelepleződik, vagy rá gondolnak. Kiutat keresnek, bár kicsit aggódik. Fogalma sincs ki az a Bradas, vagy kicsoda.*

// AMM, elsődleges, Gondolatolvasás:
Varázsige: Legit Mensit
Leírás: Nem egyezik az elsőben tanult gondolatolvasással, nem közvetlen gondolatolvasásról van szó. Ha alkalmazzuk a varázslatot a környezetünkben lévők tudatára hangolódik rá a tudatalattink. Csak azon esetben/esetekben halljuk valaki gondolatait, ha az rólunk gondol valamit. Így előre tudhatjuk néhány másodperccel, ha meg akar valaki támadni, ki akar zsebelni, le akar lőni, hiszen előbb gondol rá, és utána hajtja végre a cselekvést. Tudjuk az illető irányát, tehát, hogy merre van, és amikor felé pillantunk fel is ismerjük, tehát pontosan meg lehet állapítani, hogy ki az, aki ránk gondol.
Mentális ellenállás természetesen ezen varázslat ellen is van, tehát ha erős mágus gondol ránk, azt nem fogjuk "meghallani". A varázslat hatósugara kezdetben 3 méter sugarú kör, felfelé, lefelé irányban is, tehát ha valaki tetőről, fáról céloz be minket, azt is megérezhetjük. Viszont csak akkor hatásos a varázslat, ha nincs gát az illető és közöttünk, tehát egy másik szobából nem hallatszódnak át a gondolatok.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 5:38 pm

*Azért őt érdekli, mert az addig tiszta, hogy ha alakváltó, akkor át tud változni valami mássá, na de mivé? Szóval mindenképpen rákérdez a dologra, és úgy látszik, akkor ő a két lánnyal marad, amíg a két fiú már kifelé tart. Viszont az határozottan megnyugtatja, hogy Bradley nem akarja a szavait ismételni, és csak legyint.* - Áh, csak van az a sorozat, és... mindegy, a lényeg, hogy ijesztő lenne ha ismételgetnéd a szavaimat. Ne csináld. *Szögezi le, majd hallgatja a szavakat, és hümmög. Szóval a lány párduccá tud változni, a fiú meg valami Mentál...* - Milyenek azok a mentálok? *Kérdezi, miközben Madisont is kiszabadítják, szóval siet Bradley, na meg ugye Adam és Jeremy után, mikor fentről meghallja a dulakodást. Beérik Jeremyéket, és a névre megrázza a fejét.* - Fogalmam sincs, nem rémlik. *Adam szavaira viszont idegesen villan arra a szeme.* - Bocsánat, hogy mi nem hagytuk ott Madisont kikötözve! *Őt sem nagyon érdekli őszintén szólva miért vannak itt, felfelé vezető lépcsőt, ilyesmit keres, lehetőleg olyat, ami nem oda vezet ahonnan a hangokat hallották... már ha van ilyen. Ki akar jutni, de figyel, hogy senki ne maradjon egyedül hátra, főleg Madison és Bradley.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Óváros - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Óváros   Óváros - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Óváros
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: