Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Másvilág Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Másvilág Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Másvilág Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Másvilág Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Másvilág Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Másvilág Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Másvilág Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Másvilág Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Másvilág Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Kalandmester
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Másvilág I_vote_lcapMásvilág I_voting_barMásvilág I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Másvilág

Go down 
+8
Kyle Peters
Ashley Emma Goldworthy
Nicolas Demerest
Mila Zelenkova
Jack Darkfield
Leo W. McNamara
Rosetta Waylan
Kalandmester
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Másvilág Druida_harcos
Üzenőláda : Másvilág We4h
Az én színem a dimgray.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 8:14 am

*Csendesen hallgatja végig Nicolas szavait, elmerengve kicsit azon, amit mondd. Ebben is lehet valami, sok különböző nézőpont, aztán rakja össze belőle a fél-angyal azt, ami tényleg valós lehet. Jó eséllyel inkább majd az idő eldönti, hogy mikor és minek lesz értelme, vagy létjogosultsága.* -Lehet valami abban, amit mondasz, azt látni Chris-szel, hogy egyre inkább ki van bukva Jack-re, de a fene tudja. Tényleg nem akarok túlságosan belefolyni, amíg még azt hiszem ők se tudják mi lesz. Az is lehet, hogy ez a kaland majd sok mindent eldönt, aztán ha újra nyugi lesz...majd meglátjuk. *Bólint, igen valószínűleg megértő társ kell neki, csak épp arra ott van Ari, úgysem léphetne e téren egy ilyen szintű barát helyére, vagy akár csak egy szintre vele, hiszen a szőkeség is megmondta az a kilenc hónap eléggé közel hozta őket egymáshoz, talán épp ez is benne van, hogy Chris és Jack között megtört valami, túl hosszú volt a távol töltött idő. Aztán újra visszatér a mosolya, amikor a vidámabb témára eveznek.* -Hát jó, beveszem magam a könyvtárba és szépen utána nézek ennek az egész esküvő mizériának, csak kikupálódunk majd belőle. *Kinyújtózik kicsit, elgémberedett már, amióta itt ücsörögnek, kicsit érdemes lenne megmozgatnia magát.* -Azt hiszem nem árt egy levezető séta. *Int barátja után, aztán feltornássza magát álló helyzetbe és beveszi magát a fák közé.*
Vissza az elejére Go down
Nicolas Demerest

Nicolas Demerest


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 782
Kaszt : Másvilág Auror_mentalista
Üzenőláda : Másvilág Tek4e2855367b48a9209012

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 8:06 am

*Hümmög, azokon, amiket gyóntatópapja mondd, de továbbra sem ért egyet.* Szerintem tévedsz. Ha valaki nagyon ellenkezik, az nem azt jelenti, hogy parázslik még valami. Ismertem párokat, akik ugyanúgy találkoztak, mert mondjuk ugyanoda jártak tanulni, ezért elkerülhetetlen volt, hogy időnként összefussanak. Egykori érzelmeiket pedig úgy tudták pótolni, hogy egyre jobban gyűlölték egymást. *Felteszi lábát a tisztelet legkisebb jele nélkül az angyalszobor kövére, és hagyja, hogy hosszú köpenye kövesse a térde vonalát, egész epikus látvány így most. Már csak a kardját kéne előhúznia, és úgy nézne ki, mint aki ki akarná herélni a kerubok egyikét.* Ha már valamit éreztél egyszer, azt nem eltörlöd, hanem átalakítod, ha már nem akarsz valamiért vele lenni. Szerintem amire Chris most talán leginkább vágyik, az egy megértő társ. Talán éppen te, de végülis rád bízom. *A násznagyos kérdésen elmereng, és vigyorogva tárja szét a kezét.* Hát én tudjam? Neked kell utánanézni. Nem mintha én sok esküvőt ültem volna végig. De azt hiszem az, aki a bulit csinálja, és szóval tartja a népet. Vagy az a vőfély? Sok hülye poszt, kell a francnak. *Még megvárja Kyle szavait, aztán int, hogy pihenjenek lassan, mert megpróbáltatások várnak még rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 7:14 pm

//Sajnálom hogy nem tudtam jönni a végére, meg máskor is szálltam ki hamarabb, de visszaolvastam. ^^ Érdekes csavar volt, az egyszer biztos, Jack és Vanessa családfáját már alig tudom követni Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 6:11 pm

*Beszállnak a bárkába, Summer meg elmondja az egész történetet, Jack reakcióján meg igazából nem lepődött meg, viszont a zidárt még mindig fogja... és nézi a folyamot, és 2009 környékén egyszerűen kidobja a hangszert a bárkából 2009-nél. Majd ott megtalálja a helyét, és a történelem szépen sorba állítja önmagát. Aztán folyamatosan mindenki egyebet is kiraknak, ahogy csak kell, végre hazaérnek... és Jack távozását látva összeszorítja a száját, és az öklét. Igen, határozottan közel áll ahhoz, hogy betörje a vámpír orrát. Mér, úgyis jól regenerálódik. Aztán biccent a többieknek, Arianával meg még beszélgetnek alighanem kicsit... majd ő Nellond irányába indul. Nem hazudott azon a ponton, amikor azt mondta, hogy őt már várják. Ideje... hazatérnie.*

//VÉGRE egy nagymese, ahol végig, elejétől a végéig ott tudtam lenni minden mesén. nagyon élveztem, köszi az egészet Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Másvilág Druida_harcos
Üzenőláda : Másvilág We4h
Az én színem a dimgray.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 6:07 pm

*Mind bejutnak végül a hajóba, Rosetta nem rágja le Chris kezét a zidárért cserébe, aztán Summer elbeszélését igyekszik nagyon okosan figyelve összerakni. Azért lássuk be rendesen meg van kavarintva a történet, viszont így már érthető, hogy hallott már ő is Summerrel, de még sosem találkozott vele, mintha ez után az eset után végleg hazament volna, de ezek szerint ilyesmiről nincs szó, csupán egy másik időben maradt, és...megtalálta a szerelmet. Egy rövidet sóhajt, Chrisre siklik a tekintetet, aki a zidárt szorongatja bőszen. Bizonyára érdekes lenne rajta pengetni néhányat. Gyorsan el is hessegeti a felmerült dolgot, nem szabad, túlságosan hatalmas varázstárgy, és hiába ért a dalmágiához, talán nem is lenne képes kordában tartani, vagy egyszerűen a tárgy uralkodna el rajta. Summer is távozik, int még utána.* -Boldog életet! *Aztán kirugdossák az ájult többieket, majd ők is megérkeznek szépen a saját idejükbe. Chrishez fordul.* -A legjobb talán az lenne, ha leadnád Jerichonak. *Valahogy úgy gondolja, ők még elég fiatalok ahhoz, hogy egy ilyen erejű varázstárgy ne eméssze fel őket, a tanárok viszont lehetnek olyan erősek, hogy képesek legyenek ellenállni a csábításnak. Aztán elrugaszkodik a földtől kiterjeszti a szárnyait. Még egy "Végre!" visszhangzik utána, és biztosan nem fog most pár óráig előkerülni. Muszáj kinyújtóztatnia magát, érezni hogy végre megint szabad, érezni, ahogy a friss levegő cirógatja az arcát, egy kicsit elszabadulni mindentől.*

//Köszönöm a mesét, nagyon tetszett a megcsavarintás is, és nagyon élveztem, és ez a karim sokkal jobb, mint az eddigiek, örülök, hogy javasoltad a cserét. ^^ És Summeeeeeer. ^^//
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Másvilág Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 6:04 pm

*Csak hallgat, csendben, majd mgvonja a vállát.* -Van is mit. *aztán, amikor Summer a nyakába vetődik, egyszerűen ellöki magától. Egyfelől nem érzelmes, másfelől válaszokat akar. Elege van.. elege van abból, hogy mindig mindenki csak jön, mond neki valamit, aztán megy tovább. Hova? Hova ez a lánc? Summer vátozása után egyszerűen kiugrik a hajóból, amikor a saját idejükbe érnek, végignéz Chrisen, Arianán, majd Rosettán.* -Az én küldetésem itt véget ért. *súgja, majd magára húzza köpenyét, és egyszerűen eltűnik a sötétben, az erdőkben, valamerre.*

//Lassan info túladagolást kapok, de követni tudtam végig, és kösszencs a meséket neked is, meg Cirnek is! De tényleg. Wink //
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Másvilág Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Másvilág 93is

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:59 pm

*A bárka tehát készen áll az utazásra, amibe mindenki szépen bele is csücsül. Harcolni már nem kell, hiszen mindenkit legyaktak a diákok, így már csak Summer történetét hallgatják meg. Milának kezdenek összeállni a dolgok, habár azért van pár folt, ami nem nagyon világos. De majd egyszer talán megérti a leányzó és össze tudja rakni a dolgokat. Hallgatja tehát a történetet, miközben szépen lassan tűnedeznek el az emberek, amikor a saját idejükbe érnek. Mikor végre megérkeznek, Mila örömmel lép ki a bárkából és szívja be Nellond és a Nezabar ismerős illatát. Sóhajt egyet és a többikre néz. Nem tudja, hogy mit is mondjon, hiszen habár együtt töltöttek néhány hetet, Mila nem nagyon lopta be magát senki szívébe. Rosettára néz, vált vele egy hosszú pillantást, majd biccent a többiek felé.*
- Üdv újra itthon! *szólal meg, végül eltűnik Nellond sötét utcáin valami vacsora után nézni.*

//Köszönöm szépen a mesesorozatot, érdekes és élvezetes volt!! SmileÉs furcsa, de a varázslás sem hiányzott annyira. Smile //
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Másvilág Nincskaszt

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:51 pm

*Chris leszedi Mandzsuerien védelmét, Jack és Mila tehát sikeresen el tudja harapni az éjtünde torkát. Kyle a szent tűzzel olyan szinten el tudja porlasztani Belzegárt, hogy ez már az életben nem tud túlvilági erőkkel visszatérni, egyetlen szerencsérje, hogy van egy tartalék teste, de csak simán emberként tud visszajönni, és megépíteni az alapítók labirintusát. Tehát Summer és a fiatal party a bárkában van, és elvileg hőseink is bele tudtak szállni. Ekkor feléjük fordul a leányzó, és meglepő módon nem furcsálkodik.* Evander mindent elmondott, tehát én is elmondok nektek mindent, amit tudok. Én is a nezába jártam, de mint kiderült, oltári nagy butaságot tettem, amit helyesnek véltem, de szerencsére a leendő férjem elmondta, hogyan is lehet jóvá tenni. Evander a legnagyobb pengemesterek egyike elmondta, hogy lesznek majd egykor diáktársaim, akik segíteni fognak, és hát el is jöttetek. Elmesélte nekem, hogy a pengemesterek tanácsa kitalált egy történetet, miszerint Gabriel egy sötét útra tért tünde volt, aki aztán ikreknek adott életet. Nem tudom, hogy miért mesélték így nektek. *Most Jackre néz.* Talán azért, hogy megerősödjetek a testvéreddel, és a barátaiddal. De nem Gabriel, azaz nem Daronel Deneira az édesanyátok. Megakadályoztatátok ezzel a lépéssel, hogy övé legyen a zidár, sosem volt az övé, ezért kereste évekig az iskolánkban, hiszen visszajöttél a barátaiddal másodszor is, és korrigáltátok. Az, hogy én hogyan jövök a képbe...*Picit elpirul* Nos Evander ezt is elmondta. Elmesélte, hogy nem tértem már haza, hanem beállítottam neked, és Goraphéknak az eredeti dátumot, de én vagy 50 évvel az eredeti dátum előtt kiszálltam, elég volt az a sok szörnyűség. Összetalálkoztam egy fiatal külhonival, akibe beleszerettem, és ő lett a férjem. Ő Evander. Vanessa hegyes fülei nem az anyjának köszönhető, hanem az apja egyik távoli ősének. Sajnálom, hogy eddig titkolóztunk, de talán így volt a legjobb. *A bárka ekkor már 1950 körül jár, ekkor Summer még gyorsan Jack nyakába veti magát, aztán kilép a bárkából. 2008-nál eltűnik Jack, Ville, és Goraph is, aztán hazatérnek a saját idejükbe. Ahol minden a legnagyobb rendben, nem változik semmi, hiszen mindig is így volt. Daronel ugyan nem utazott a bárkával, de mivel eleve nagy volt a varázsereje, így is élt 2500 évet, és erősödött, csak zidár nélkül*

//Folytatjuk... vége a 11. fejezetnek. Következik: Az árnyékgyűrű Szövetsége Razz//
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Másvilág Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Másvilág Tek5177c71f872575175299

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:49 pm

*Még szép, hogy penget, ne hogy már úgy elvegyék tőle, hogy nem is használta... Mindenesetre kicsit nagyon zavart állapotban van, megy a tárgy után... mármint a többiek után és szépen felzárkózik, csúnya pillantásokat vetve azokra, akik elvették tőle a tárgyat, természetesen vissza szeretné kérni, de mielőtt megtörténne Gabriel a földre viszi. Elveszetten kalimpál, ütöget, rugdosódik, több nem telik tőle, de lökdösi a nőt össze vissza, kiabálva különböző szitkokat, amik nem lehetnek túl durvák az ő szájából. Mikor Summer leüti azonnal felpattan, és megrázza a fejét.* - Nem értem, meg se lepődsz? *Kérdezi, gyanakvással, de a hála csöppet erősebb benne. Azonnal követi a zidárt... mármint a többieket, és amellé lép, akinél van, a csatába egyáltalán nem szólt bele így azon kívül, hogy szenvedett Gaby-val, zidárt szeretné, de nem, nem fog kilökni senkit és nem fogja leharapni senki fél karját.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Másvilág Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Másvilág 93is

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:46 pm

*A zidár végül nem kerül a lidérchez, hanem Chrisnél marad, azonban a lidérc egyszerűen félre áll az útjukból, így Milának sem kell annyira megerőltetnie magát, hogy átzúgjon a lidérc mellett a falon. Hamarosan mindenki biztonságba kerül - már amennyire biztonságban lehetnek - hiszen a lidérc elhúz valamerre, bizonyára a másik csapat felé. Kellemetlen, de végül is most már nem kell vele foglalkozni. Megindulnak felfelé és egy trónterembe érkeznek, ahol sok éjtünde ácsorog, valamint Belzegár és Siqr. Mila még mindig nem nagyon vágja, hogy ki a jó és ki a gonosz, de az biztos, hogy valaki meg kell harapni. Kérdés, hogy kell-e és hogy mit is fog ez jelenteni a jövőben - vagyis a diákok idejében. A vörös lány nem téveszti szem elől Jack-et - az idősebbet - és mikor a nőhöz siet, Mila is odacsusszan és erőteljesen harap bele a nő nyakába, és szívja ki a vérét.Ő kicsit többet iszik, mint Jack, hiszen néhány napja már nem ivott, jól esik neki, ahogy az éjtünde vér végigzubog a testén. Ha minden igaz, akkor a nő holtan rogy össze, ekkor jelenik meg Summer és a bárka. Mila és Miroslav is gyors mozdulattal ugrik fel a bárkára és habár a lány kezében még mindig ott van a pálca, reméli, hogy most már nem nagyon kell használnia, mert mennek haza.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Másvilág Druida_harcos
Üzenőláda : Másvilág We4h
Az én színem a dimgray.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:45 pm

*Nem érdekli most, amit Rosetta mondd. Egyszerűen mostmár hetek óta be vannak zárva, a kobold lány is nagyon jól tudja, hogy a fél-angyal nagyon nem bírja ezt, és egyszerűen semmi más nem hatja, mint az, hogy vége kijussanak. Az tuti, hogy amint visszatérnek a saját idejükbe néhány órát egyszerűen csak a levegőben fog tölteni, szállva Nellond felé, majd vissza, majd amerre csak kedve tartja, hiszen akkor már megteheti, csak ez lebeg a szeme előtt. A lényeg viszont, hogy sikerül megszerezni a zidárt és a lidérc is eltűnik, majd a másik csapat éri utol őket. Amikor beérnek a trónterembe, ahol már folyik a harc igyekszik a leírások és ismeretei alapján belőni azt, akit keresnie kell. Belzegár épp az éjtündével harcol, automatikus Chrisre siklik hát a tekintete, hiszen vele pedig neki kell elbánni és igyekszik összhangban, akkor varázsolni,a mikor a féldémon is teszi. A többivel már nem igen tud foglalkozni most. Látványosan kiterjeszti a szárnyait, hiszen ebben a sötét közegben angyali mivolta most elég erőteljes pozitív kisugárzással bír, majd jobb kezével a levegőbe markol.* -Santus Ignem! *Belzegár a cél egyértelműen, a szent tűz remélhetőleg időben sebzi mélyen a lelkét. Minden pozitív energiáját, minden fajából adódó adottságát belesuvasztja ebbe az egy varázslatba. Egy pillanatra még a térde is megroggyan, aztán elrugaszkodik és a csatázók felett röppenve igyekszik eljutni a hajóig. Ha esetleg úgy látja, hogy valakinek szüksége lenne segítségre e téren, akkor minden bizonnyal igyekszik még utolsó erejével felkapni, ha más nem, akkor Summernek a dobálásban segédkezni.*

//Druida, természetmágia elsődleges - Szent tűz:
Leírás: Az egyik leghatékonyabb druida támadó varázslat. A természet őserejét a legpusztítóbb elemben, a tűzben egyesíti. Kitérni előle szinte lehetletlen, ugyanis nem a célpont alatt vagy felett jelenik meg, hanem az áldozat aurájára koncentrál. Minél sötétebb valaki lelke, annál inkább hatásos a varázslat. A szent tüzet nem lehet nyakló nélkül varázsolni, ugyanis nem kevés harag szükséges ahhoz, hogy igazán hatásos legyen, és hát lássuk be, ha a druida szíve állandóan tele lenne haraggal, akkor egy idő után már áttérne a sötét útra.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:44 pm

*Kyle felkapja, ő pedig szorítja magához a zidárt, és hamarosan odakerülnek a teljes káoszhoz. Gabriel vetődik kapálózva a zidárért... Rosettára. Hát, azt mindig is tudták, hogy sose volt a csaj normális, de evvan. Jack rámutat az éjtündenőre, hát most rajta a sor. Kezével a nyakában lógó asztrál-mentál medálhoz nyúl, halkan suttog varázsigét.* - Carptus Minn. *Elsősorban persze a célpontjára koncentrál, hogy az ő mindenféle ellenállását sorvassza el, de ha Belzegárt is eléri? Hát akkor üsse kavics, legalább Kyle varázslata ellen kevesebb védelme lesz amúgy is, és majd jobban szétégeti a varázslót a szent ige. Amint elszólta az igét, csak biccent egyet - Jack minden bizonnyal megérti, Mila meg onnantól nem érdekli, majd követi Jacket, vagy nem. Mindenesetre, ha kicsinálták a vámpírok a tündenőt, akkor besiet a bárkába, ha már Summer hívta. Zidár még mindig a kezében.*


//AMM sorvasztás, nagyon mentalista:
A varázslat nem a szó fizikai értelmében szól sorvasztásról. Az ellenfél mentális erejét sorvasztja el, az ebbéli ellenállását, és egyben varázslatait is.//


A hozzászólást Christopher Strife összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 20, 2012 5:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Másvilág Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:38 pm

*Amikor Chris ugrik, majd Kyle rásegít, akkor Jack arcán halvány félmosoly suhan át, afféle "ha már velem nem, legalább mással" félmosoly ez, amit a fél-démon pont nem lát. Ahogy a lidérc eltűnik, egy kissé még elmereng, hogy beugorjon-e elég, hogy legyen-e itt mndennek vége, de nem. Még van dolga. Éppen ezért felnéz, majd Chrisre, és fejével int a fél-démonnak, hogy kövesse, aztán amint beérnek, és látja a kisebb tolakodást, meg dulakodást, egyszerűen az adott nőszemély felé mutat.* -Őt! *mondja, majd el is tűnik a tömegben, és könnyedén idomul a helybeliekhez, békésen suhanva végig közöttük, és, ha Chris jelt ad, akkor nemes egyszerűséggel metszi el a nő torkát, vagy harapja át azt, ahogy tetszik, de közben azért figyel Milára. Aztán persze hevesen köpi félre, oldalra a vért, amit esetleg a tündéből a szájába vett, nem direkt, mert ő ilyet nem iszik. Ahogy meglátja Summert, azonnal egy félmosoly suhan át arcán, és már suhan is bele a csónakba.* -Nem is tudtam, hogy ájultan is ilyen jól nézek ki.
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Másvilág Nincskaszt

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:32 pm

*Tehát Jack elvonja a lidérc figyelmét, aztán dobná felé a zidárt, ám Kyle átreppenve elkapja, és a démonnak adja. Rosetta még ez előtt penget mint barom, erre a lidérc az ősi ereklye irányítása alá kerül, és engedelmes mozdulatokkal kerüli ki őket. Mögöttük egyébként csata alakul ki, úgy tűnik, hogy Belzegárt és csapatát leverték, csak Siqr marad ott a gennymanóval és a tündérkével, no meg a diákokal, akikkel valamit beszél, aztán a lidérc felé indul, akivel mint tudjuk, eggyé is válik, majd elsuhan valamerre. A fiatal diákok ekkor már nem az öregeket követik, hanem a folyosón mintha benyitnának valami kertbe, hőseink pedig tudnak felfelé menni a trónterembe. Felérnek végre, és látják, hogy Belzegárt elfogta az éjtünde úrnő, és éppen kivégezni készülne, ám ő használja az imperiot, amitől az éjtündék egyből egymásnak esnek, Belzegár és Mandzsurien között vérremenő párviadal alakul ki. Most kéne Kyle-nak szent varázst, Chrisnek blokkolnia az éjtünde vezetőt, a két vámpírnak pedig megharapnia. Belzegár egykori emberei rátámadnak a fiatal partyra, így most két Jack harcol a teremben, szerencsére a fiatal nem veszi észre az idősebbet. Ám valakivel nem számoltak, az őrdöngős Gabriel gyorsan átlátja a helyzetet, és Rosettára veti magát, hogy kitépje kezéből a zidárt, mert azt hiszi, hogy még nála van, hiszen a folyosón még úgy látta.. Ha sikerül neki, akkor beláthatatlanok a következmények. Aztán egy meglepő dolog történik, valaki megkocogtatja Gabriel vállát, amire az megfordul, és szembe találja magát, egy másik kis vörössel, Summerrel* Elnézést, az a miénk. *csicsergi, és úgy bemos egyet Gabrielnek, hogy az egyből kidől. Aztán felsegíti a koboldot, és a mellettük a mágikus folyóban odaúszó bárkára mutat.* Ugorjatok. *Aztán jó példával jár el, mert a közben elájult fiatal Jacket, Villét, és Goraphot behajigálja, és ő is becsusszan*
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Másvilág Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Másvilág Tek5177c71f872575175299

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:29 pm

*Dobálózik Siqr felé, az pedig nem válaszol, Rosetta olyasféle dühös "mily-meglepő" fejet vág, de csak röviden, inkább mászik el. Arról, hogy mikor ki halt meg a másik csapatban nem sokat tud, szóval legalább ez nem fogja nyomasztani a lelkét, hogy a sárkány vonzotta el és miattuk indult el vissza, az előző bandára találva. Kyle szavai egy kicsit nagyon pofon vágják, talán észhez is térítik. Nem, inkább dühös.* - Nem tudtam, hogy ilyen vagy... *Suttogja halkan, fájdalommal, de talán a tárgy-dolog beszél belőle. Vagy nem, és tényleg nagyon rossz emberismerő - ami lévén se nem jós, se nem látnok, se nem mentalista, se nem semmi más - nagyon is lehetséges. Reméli, hogy lassan befut a sárkánya, vagy visszahívódik a pokélabdába, a fene tudja, de mivel varázsképessége ezzel kifogyott, ami mondjuk szerepjátékosan legyen az, hogy elfáradt, a tárgyhoz nyúl, és pengetni kezdi, teljesen felelőtlenül, de ilyen a gollam... mármint a dzsinn-kobold, hogyha durva ereklye kerül a kezébe. Valami támadást akar a csúnyára küldeni, vagy valami védelmet magukra, hogy átmenjenek, bármi... Vagy hát, igazából át se gondolja, csak penget, és az is lehet, hogy Jack úgy ahogy van a pengetést kettévágja, amikor kiveszi a kezéből a tárgyat és teljesen kiszámíthatatlan, mi fog történni.* - Mit csinálsz?! *Sikítja, ebben egy csöppnyi sincsen a megismert Rosettából... Vagy éppen van, csak mások nem vették észre ezt. A tárgy röpül, más kaparintja meg, Rosetta meg lehet eleség lesz. Igazából a tárgy után vetődik, hogyha teheti, ahogy gollam tenné, hogyha itt a kalandjának vége, akkor itt van a vége, nem először és lehet, hogy utoljára... Az elméje zavaros, ő most ez, és ez van.*
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Másvilág Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Másvilág 93is

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:25 pm

*Rosetta kifakadására a vápír lány megdöbbenve pislog a kis kobold lányra. Még nem látta ilyennek, és úgy véli, hogyez a kifakadás azt jelenti, hogy Rosettának már baromira elege van ebből az egész helyből, ebből az egész történetből és hamarosan ki fog akadni. A lánynem tudja, hogy koboldként Rosettának van egykis tárgymániája, habár egyételmű lehetne a mindig rajta lógó cuccokról. Minden esetre végül Mila és Miroslav gyorsan beugranak a járatba Chris és Kyle után, és másznak, másznak. Hamarosan hangokat hallanak, majd Mila rátapos a bébiféregre és undorító hangot ad ki.*
- Fujj, bakker. Azt hiszem, szétnyomtam egy bébit... *jegyzi meg a lány kissé félve, hiszen valószínű, hogy anyuci éppen most indul meg feléjük, de elég messze van.*
- Tűnjünk innen! *morogja a lány, Miroslavpedig jólesően morrant egyet éselőre fut, pont bele a lidércbe. Mila hűvös hidegséget érez a testén, ahogy Miroslav teste érintkezik a lidérccel, majdvissza is kozik, visszafutva Mila mellé.*
~Mi a franc ez?!~*kérdezi a daimón, aki még mindig remeg a furcsa érintkezéstől. Mila a többiekre pislog, majd Jackre.*
- Mi a franc ez?! *ismétli meg daimónja előbbi kérdését hangosan és habár pálcája ott van a kezében, fogalma sincs, hogy mit is kellene most csinálnia. Habár most már egész jól összeszokott a csapat, Mila mégiscsak önző és saját magát védené, így egyszerűen megpróbál a lidérc mellett vámpír gyorsasággal átfutni és kikerülni őt.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Másvilág Druida_harcos
Üzenőláda : Másvilág We4h
Az én színem a dimgray.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:24 pm

*Rosetta kifakadásáre csak kicsit összeszűkíti a szemét.* -Akkor maradj itt...én ki akarok jutni mostmár a szabadba, és ha az az ára, hogy azt teszem, amit kérnek...akkor azt teszem. Sok problémát nem okozhat, ha későbbi sötét hatalmakat legalább valamennyit meggyengítsünk. *Annyira nem ismeri a démonokat, így nem tudja, hogy Chris nem tűzálló, de legalább a féreg nem éri utol őket, bár arra eléggé megáll benne az ütő, amikor a bébiféreg egy vinnyogás közben megdögöl. Már megint Mila! Csak lemondó sóhajjal fejcsóvál és kúszik tovább. Nagyon nincs ínyére ez a járat, de végül csak kijutnak a túloldalon, ahol nem épp barátságos szempár fogadja őket és Jack szavai alapján nem is nagyon kéne itt lennie. Annyit tud az eseményekből, Vaszilij bizonyára mesélt neki történeteket, hiszen egy szobában is laknak, hogy annak a zidárnak még elég fontos szerepe lesz a történetben, így eléggé meglepődik, amikor Jack kikapja a kobold kezéből és a lidérc felé hajítja. Az épp előtte álló Chris dereka után nyúl, és egyszerűen maga elé kapva, igyekszik megtartani. Nem démon, így hát nem rendelkezik durva erővel, szóval azért ez most nem egyszerű teljesítmény, még ha a szárnyai elég erősek is.* -A zidár... *És már röppen is. Gyors, nagyon is gyorsan tud cikázni, remélhetőleg Chris is bírja a repülést, és elkapva a hangszert át tudnak suhanni a lidérc felett, épp még az orra elől elhappolva azt. Az már más kérdés, hogy ezek után ki és hogyan tereli majd el a dög figyelmét. Szóval Chrisnél a zidár, ha amint átjutottak a lidérc felett le is teszi.* -Vigyázz rá, jobban, mint Rosetta. Tőled nem tudja elvenni. *Mondja még a fél-démonnak, hiszen azért ő tényleg erős, jó eséllyel nem tudja csak úgy kikapni Jack a kezéből a hangszert, ha arról van szó. Mostmár csak Belzegárt kell meglelni, addig is sorolja fejben a lehetséges szent varázslatokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:21 pm

*Spuri van, és hallják is a másik csapatra rászabaduló férget... hoppá.* ~Bocs.~ *Gondolja, de nem túl sok bűnbánat van a gondolatai között sem. Csavarnak a történteken, de van, amiknek ugyanolyannak kell maradniuk... aztán kiérnek, és ott egy lidérc. Egy nagy, randa lidérc, aki láthatóan éhes.* - Belzegár oké, és hol van Mandzsúrien? *Kérdezi Jacktől, elvégre neki nem Belzegár kell, hanem a nőci, és ha kap infót, akkor fut...na, de Jack eldobja a zidárt.* - Idiot. *Sziszegi ismét, és próbálja még azelőtt elkapni a zidárt, mielőtt az a lidérchez érne, valahol félúton... persze aztán meg fut mint állat, valamerre, amerre Mandzsúrient sejti. És reméli, hogy esetleg valaki segít neki... de a zidárt nem hagyhatta, hogy elkapja a lidérc, elvégre az túl nagy paradoxon lenne, ha megsemmisülne. Nem lehet.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Másvilág Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:16 pm

*Valahol érzi a logikai hibát, csak úgy véli, hogy ha várták, hát ez után enyészik el, s eddigi élete megmarad, s itt ér véget.. Mint amikor Harry látta, ahogy visszamegy az időnyerővel. Így nem si foglalkozik, egyelőre elfogadja végzetét, és inkább a jelenre koncentrál. Főleg, amikor hallja, hogy jönnek mögöttük. Közben egyre inkább áll össze benne a kép, aztán..* -Damn it! Ez az a lidérc, ami Siqr-t kebelezte be, és így menekültünk meg, de most itt van.. Pedig ezen a folyoón lehet feljutni a trónterembe, ott vár Belzegár... *és villannak neki az információk, és az is, hogy le kellene foglalni, és az is, hogy éppen feléjük tart, és kérdés, hogy mit is lehetne tenni. Ösztön szerint rátámadna, és lefoglalná, vagy eléje dobna valamit, vagy.. reflex-szerűen mozdul rá Rosettára, és hirtelen lepi meg a lányt, tépi ki a kezéből a zidárt, és vágja hozzá a hatalmas lényhez, hátha a mágikus esszenciát, és ezzel együtt a zidárt is felzabálja ez a dög.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Másvilág Nincskaszt

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:04 pm

*Siqr már nem válaszol, de Jack valamiért érezheti logikailag, hogy az éjtünde már várta őket, viszont ha tudta azt, hogy jönnek, akkor Jack nem halhat meg, tehát ha meg is akadályozzák Daronel felemelkedését, akkor sem lesz az enyészetté, valahogyan meg fog születni. Rosetta famija előrereppen, berregő hangokkal elcsalja az óriásférget egy messzi járatba, és most tudnak egy ideiág háborítatlanul haladni. Miközben kúsznak a járatban, Mila ráhasal valamire, ami sivító hangot hallat, aztán elhalkul. Egy óriásféreg bébi, akit sikerült agyonnyomni. Erre már közeledik is anyuci, de baromira messze van, viszont éppen akkor ér oda, amikor a mögöttük kúszó party már bent van, és közülük süt meg párat. Hát igen, az egykori party jó részének vesztét ez a brigád okozta. De a lényeg, hogy kiérnek a másik oldalon, és már látják azt a folyosót, ami lassan felvezet a trónterembe, amikor egy szörnyű lény néz velük szembe. A lidérc! Tudják, hogy ez fogja majd elpusztítani Siqr-t, és elvinni Belzegárnak a gennymanó által ellopott imperiot, viszont ők most pont szembekerültek vele, és ezzel csak az a gond, hogy ha a lidérc itt és most másra figyel, azaz rájuk, akkor Belzegár nem fogja sosem megkapni a nagy hatalmú varázslatot. Vagy nem is baj? A lidérc misztikusan csillogó szemeivel, kitárt karmos kezeivel közeledik. Enni akar. Csontot, vért, lelket, bármit... Azonnal. Egyedül van, de még nem láttak ilyen erős élőholtat. Illetve Jack már kétszer is.*
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Másvilág Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Másvilág Tek5177c71f872575175299

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 5:01 pm

*Védelmezi a tárgyat, ahogy csak tudja, és szerencsére senki sem jut hozzá túl közel, de azért valószínűleg annyira még nem lett behálózva így öt perc alatt, hogy ujjleharapás legyen a vége, ha valaki közelebb lép hozzá. Azért hogyha nagyon könnyen megy a kaszabolás és mindenki vérben forog az ellenfelek között Rosettát csöppet elfogja a hányinger a halottak láttán és a túl könnyen ontott vér láttán... Nem így emlékezett az éjtündék rémisztő történeteire, még ha mindent bele is adtak társai, akkor is többet várt volna el az ellenségtől, nem mintha nem örülne, hogy senkin nincs egy karcolás se. Magához szorítja a tárgyat és követi őket, de amikor Siqr megjelenik még mielőtt hozzászólna már megtorpan.* - Nem tudom elhinni, hogy most benned kéne bíznunk! Gabriel anyja vagy, Belzegár párja, mi is ebből a hasznod? *Amennyit Siqr-rel ő találkozott, ami azért eléggé véges, a nő megölte éppenséggel a hatosukat, Janát megszállva, és úgy egyébként is intrikus, megbízhatatlan éjtünde. Csöppet kifakad, de tán a mély teszi, és hogy félti a tárgyacskáját, aztán az elpusztításra azonnal fejrázással válaszol.* - Nem, nem és nem! Miért is kéne a te szavadra ezt tennünk? Miért kell mindig csak báboknak lenni, megmentjük a világot, ahogy te mondod, de mi a biztosíték, hogy nem lesz rosszabb, mert mondjuk te ragadod kezedbe az egész irányítását, és mindannyiunkat elpusztítasz, ahogy van rá lehetőséged. Nem, nem és nem. *Mondja, heves gesztusokkal, aztán ahogy meghallja a féreg dolgot azért jóval jobban elcsendesül, nem akar eleség lenni. Előhívja a pokélabdából a familiárisát, és miután a szárnyas kissárkány minden nyelven ért, azonnal elküldi, hogy az óriásféreg nyelvén, rá jellemző hangokat adjon ki a járatban, tévútra vezetve, összezavarva, elcsalva, de nem a törpe sárkány élete árán, sóval nem kéri olyanra,hogy annyira elcsalja, hogy végül a féregnek pikkelyes vacsija legyen. A sárkány elröppen, teljesíti a kérést, a kobold pedig... mászik.*

// Magammal hozott "tárgy", familiáris: Törpe sárkány: Egy labda nagyságú aranysárkány, nagy zöld szemekkel, és amennyire aranyosnak tűnik az embereknek, humanoidoknak, annyira tiszteletet parancsoló a sárkányok között, legyen az kis sárkány, vagy igazi, gigászi. A sárkányokkal szemben igazi félelem, avagy tiszteletaurája van, és minden nyelven ért, a földön innen, s a földön túl, így képes fordítani a gazdájának oda-vissza, tárgyalni. //
Vissza az elejére Go down
Mila Zelenkova

Mila Zelenkova


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 492
Kaszt : Másvilág Elementalista_alkimista
Üzenőláda : Másvilág 93is

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 4:58 pm

*Az éjtündék végül elhullanak, és sikerül továbbjutniuk a diákoknak a folyosón. Talán éppen időben, hiszen a múltbéli csapat már úton van a zidár felé.*
~Lehet, hogy hallunk valami Nem!!! ordítást is?~*szólal meg gondolatban Miroslav és elvigyorodik - már ha egy párduc el tud. Minden esetre Rosettához kerül a zidár, és ahogy a diákok haladnak tovább, megjelenik egy éjtünde, akit Mila nem nagyon ismer, gyakorlatilag fogalma sincs, hogy ki ő, de emlékszik, hogy látta őt a csapatban, meg valami gennymanó is csatlakozik hozzájuk. A nő utasíásokat osztogat, mikor hol kire mutat, és elmagyarázza a dolgokat - ami Milának még mindig halál értelmetlen. A lényeg, hogy Kyle-nak angyali erővel kell kinyírnia valakit, Chrisnek pedig olyan hatalmas ereje van, hogy képes a "Sötét Nagyurat" elvarázsolni annyira, hogy a vámpír harapás nehasson rá. Itt jön képbe Mila, hiszen az éjtünde rá és Jackre mutat. A lány felvonja a szemöldökét.*
- Már miért akarnám megharapni a Sötét Nagyurat? És miért jó az, hogyha védtelen a harapásunk ellen? *pislog Mila Jack-re, majd a nőre. Nem sok idejük marad azonban, hogy gondolkozzanak, hiszen a tűzokádó óriásféreg a nyomukban van és a másik csapat is közeledik, így Mila habár nem elsőnek, de elég gyorsan mászik be a lyukba. Semmi kedve ismét tüzes lényekkel találkozni. Bőven elég volt neki Nicoals meteorcsapása.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Peters

Kyle Peters


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 311
Kaszt : Másvilág Druida_harcos
Üzenőláda : Másvilág We4h
Az én színem a dimgray.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 4:57 pm

*Most egyszerűen nem is érdekelné a kobold lány lány magyarázkodása. Tárgyéhes, a végében van, akkor hát éljen vele boldogan. Vágja tehát az éjtündéket rendületlenül, nem figyel most arra, hogy ki kicsoda, de minden egyes elhullott után magában gyors imát mormol. Az életet ennyire tiszteli, mégha tisztában is van azzal, hogy vannak esetek, amikor a kényszer ráviszi a gyilkolásra. Aztán már épp haladnának tovább, amikor ketten is feltűnnek mögöttük. Hát mégsem voltak elég gyorsak? A nő szavaira picit felszökik a szemöldöke, mindenkinek meg van hát a feladata? És...mi van, ha nem bízhatnak ebben a nőben, egyáltalán miért kell ezeket a dolgokat feltétlenül megtenni, hiszen az ő jövőjük a tét, fogalmuk sincs, hova kerülnek majd utána. Azért megjegyzi magának az éjtünde szavait. Valószínűleg annyit ismer a régi infókból, hogy Sernique történetesen Belzegár, és feltudja majd ismerni a kellő pillanatban, hiszen nem volt itt, pontos képe nincs róla, maximum afféle "történelem könyvek"-ben látott infok.* ~Szent varázslat.~ *Jegyzi az infot, akárhogy is mindenképpen van abban ráció, hogy egy sötét varázsló ne lehessen hatalmas a jövőben, tehát valószínűleg nagyon durva dolgot nem tesz, ha enged a kérésnek. Annyi viszont biztos, hogy irány tovább a féreg járatában. Az már felettébb kellemetlen, hogy tűz ellen kéne védekeznie, miközben a varázslatát tartalékolni kell Belzegár ellen... Baromira nincs ínyére kis járatokban kúszni, behúzza hát a szárnyát és igyekszik Chris mögött maradni, a másik démoni oldala valamelyest talán visszatudja tartani az esetleges tüzet. Azt ugyanis nem nagyon értékelné, ha megpörkölődnének a tollai.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 4:56 pm

*Megjelenik Siqr, akit... ismer. Valamennyire. Csak nem ebben a testben, de találkozott már vele, csak éppen akkor fogalma sem volt róla, hogy Siqr az. Csak később, utólag tudta meg, amikor... no de az már régen volt. Hallgatja a szavait, oké, akkor nem okoznak nagy paradoxont, ami azért mindig jól jön. Aztán lassan bólint a szavaira, oké, onnantól az úrnőt kell majd keresnie... csak nem Gabrielt, hanem másikat. Hejj, ez a sok sötét úr és úrnő, ne csodálkozzunk, ha összezavarodik. De aztán spuri van, minél gyorsabban, keresi a járatot, és siet, ahogy csak tud... bár nem tűzálló, kicsit sem, siet, ahogy csak tud, talán gyorsan el tud szabadulni, amerre akar, és... hát keresi, merre találhatja meg Manzsúrient.*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Másvilág Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 4:48 pm

*Amikor megpillantja az éjtündét, szinte azonnal mozdul felé, végül azonban megáll, a mozdulat közepén, és csak áll, egy cseppet megtörten a lány előtt. Egyszer már nemet mondott neki, most mégis benne látja minden reményét.* -Nem értelek. Ha mindez megtörtént, akkor én hogy? *felsóhajt, és felemeli egyik kezét.* -Mindegy, ahogy sejtem, az én időm véges, és küldetésem eddig terjed. Vezetek, amíg kell, aztán, talán találkozunk. *mondja, egy egészen halvány félmosollyal, majd az angyalra és a féldémonra néz, aztán vissza a lényre, aki valahogy most is oly sejtelmesen beszél, mint egykor, és Jack megint úgy érzi magát előtte, mint amikor még nagyon kisfiú volt, és csak az ezüst szemeket látta a varázsgömbbel a kezében, amikor nem támadtak egymásra.* -A féreg! Siessetek! *mondja a többieknek, amikor Siqr eltűnik, vagy abbahagyja mondandóját, és ha máshogy nem, akkor valami járatot kapar, emlékezete alapján, vámpíri erejével, vagy ha lehet, és van errefele, akkor valamiféle járatot keres még, pusztán emlékeire és logikai, helymeghatározó képességeire hagyatkozva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Másvilág Empty
TémanyitásTárgy: Re: Másvilág   Másvilág Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Másvilág
Vissza az elejére 
1 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: