Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nellondi bérházak Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nellondi bérházak Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nellondi bérházak Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nellondi bérházak Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nellondi bérházak Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nellondi bérházak Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nellondi bérházak Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nellondi bérházak Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Kalandmester
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nellondi bérházak I_vote_lcapNellondi bérházak I_voting_barNellondi bérházak I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nellondi bérházak

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 8:34 pm

-Áh, szerintem tényleg nem menne... *Rázza meg a fejét, és igazából nem is nagyon gyakorolna ilyesmit. Annyira távol áll tőle, és ha még tükörben azt is hinné, hogy megy, utána mutassa meg valakinek, hogy tényleg jó-e? Fenéket, tök égő lenne. Hát ezt maximum hagyni fogja, de csak Gigi lelki üdve miatt, mármint a műhely rendben tartását. Amúgy se nagyon élt még úgy sose nagy önállóságban, az iskolai szobájában is rendszeres a káosz, de ez azért is van, mert kissé szétszórt művész jellem ugye. Odahaza meg általában volt, aki összepakolt helyette.* -Novemberben. *Az augusztust azért jegyzi, az legalább nincs messze. Elsőre a sajátjára azt vágta volna rá, hogy semmikor, mert tuti nem kérne ajándékot, max. mondjuk egy novellát.* -Persze meglepetés, szívesen készítek valamit. ~Mint a medál, csak végre meglenne!~ *Végül Gigi egészen felpörög és sikerül a megfelelő ruhát is megtalálni. A puszi helyén szinte érzi, hogy ég a bőre, csak a következő szavak sokkolják egy kicsit. De egyszerűen most is képtelen lereagálni, legszívesebben ráordítana a leányzóra, hogy nincs semmiféle lány, de az minden bizonnyal kissé erős lenne.* -Szívesen, én... *Belé is folytódik a szó, az órára pillant, majd az eladóra, elköszön és hív igenis egy taxit.* -Igen, ott találkozunk, és akkor szia! Majd adok kulcsot is a lakáshoz, másolok addig. *Szól még be az ablakon, aztán csak egy hatalmas sóhajjal követi az autót még pár percig, amíg végképp el nem tűnik az egyik sarok mögött.* -Miért nem vagy képes megszólalni, amikor kell...miért? *Mormog félhangosan az orra alatt, aztán csak mérgesen elrúg egy kóbor követ, fel sem húzza az esernyőt, a jenilia felé indul ázva az esőben.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 8:23 pm

- Hát, ha még nem próbáltad, akkor nem tudhatod. Ki tudja, lehet, hogy gyakorlással menne. *Más kérdés, hogy vajon gyakorolná-e egyáltalán, vagy abszolút nem lenne rá szüksége... elvégre talán pont azért tetszik Giginek, mert nem annyira csábító, inkább esetlen, művész, és hozzá hasonlít. Elmosolyodik arra, hogy jó az aranyos is, de nem szól rá semmit, egyetért vele. Az pedig biztos, hogy nem fogadna el csak úgy pénzt, pedig valljuk be, nem ártana neki, de... viszonzás nélkül nem, és nem túl sok mindennel tudja viszonozni. Majd rendben tartja a műhelyt, talán elmegy majd bevásárolni - Lucas pénzéből persze, de mégiscsak elmegy helyette -, vagy ilyesmi, és ha már egy ideje így lesznek, akkor jobban elfogad majd dolgokat, de ennyire előre nem is tervez.* - Augusztusban. *Válaszolja a születésnapra, majd megrázza a fejét.* - De nem is lenne jó, hogyha én választanám ki, majd... ha mindenképpen szeretnél valamit, lepj meg. Talán nem ruhával, mert nem tudod a méreteimet, de... elég lenne, hogyha készítenél nekem valamit, tényleg. A te születésnapod mikor van? *Dobja vissza a kérdést, majd ugye megérkeznek, és láthatóan Lucas határozottan behúzza. Nagy levegőt vesz, de hagyja, és zavartan ácsorog mellette elsőre. Utána viszont épp megfordul a viselkedése, felpörög, talán hogy minél hamarabb kijussanak innen. A ruhát kicserélik, talál egyet, ami hasonló szabású, de jó méretben, és színben is megegyezik. Láthatóan jó a kedve, valóban nagyon tetszik neki, és mikor megvan, meg elintézték a cserét, hirtelen lábujjhegyre áll és puszit ad Lucas arcára.* - Valódi tündér vagy, tényleg... nem tudom, miért érdemlem ezt meg. Nagyon szerencsés a lány, aki tetszik neked. *Mondja, a második mondatát kicsit zavartan, majd a boltban lévő órára pillant.* - Hoppá... ideje mennem, még be kellene érnem a következő műszakra, és előtte hazavinni a ruhát... köszönök mindent. Majd... találkozunk a bálon. Ott, ugye? Vagy... találkozzunk ott. *Szögezi le, hiszen talán illő lenne, ha elé jönne a srác, de mégis hova? Aztán el is siet, valóban rohannia kell... hacsak Lucas nem rendel neki egy kocsit előre fizetve, de ilyesmit magától fel sem hoz.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 8:06 pm

*Homlokráncolva próbálja értelmezni, amit a leányzó mondd, aztán az utolsó szavaknál azért elmosolyodik és csak beletúr a hajába.* -Hát én nem tudok csábítóan nézni... mármint még sose próbáltam. Szerintem az nekem nem menne. *Hát lássuk be, tényleg nem is illene hozzá, sejtelme sincs róla hogy kell.* -Inkább jó nekem az aranyos is. *Ő már nem is próbál igazán laza lenni, mármint próbálna, de baromira nem megy, pedig persze benne van a pakliban, hogy szintén pont ezért hagyja majd faképnél a leányzó. Ki tudja... de ha ő is zavarban van akkor, hátha mégsem. Igazából ezerke a gondokra nem is gondol, mint átöltözés, vagy fürdés, vagy bármi más, még az ágy dolog sem merült fel benne elsőre. Alig veszi észre a szájhúzást, pedig igazából ha arról lenne szó, akkor bármit odaadna a leányzónak, vagy hogy úgy fogalmazzunk mindent, bár jó eséllyel nem igazán értékelné a dolgot, hiszen a ruhát és a lakást is rendkívül nehezen fogadta el. Igazából ő is szívesebben sétálna, csak hát hideg van és esik, és a bolt messze van. Szóval tényleg jobb, ha behuppannak, úgy is lehet beszélgetni, maximum kicsit kevesebbet.* -Ha szeretnél... valami mást is a boltból, én szívesen... nem lesz valamikor szülinapod? *Sejti, hogy csak úgy nem venné jó néven, ha dolgokat venne neki, kellene valami apropó. A visszakozásra, amikor kiszállnak csak azért is megfogja a leányzó kezét és a bejárat felé indul vele.* -Nem érdekel, hogy mit gondolnak, nincs joguk hozzá, hogy ne engedjenek be! *Ritkán, de azért nagyon határozott is tud lenni, szóval igenis belöki az ajtót, majd eladót keres. El is felejti hirtelen, hogy még mindig Gigi kezét szorongatja, de ezzel is jelzi, hogy vele van.* -Jó napot, vettünk itt egy ruhát, de a méret nem tökéletes, úgyhogy egy megfelelőre kellene cserélni. *A leányzóra pillant, hiszen a ruha nála van, ő pedig előhalássza addig a blokkot.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:43 pm

*Figyel, amikor Lucas koncentrál, majd csak elmosolyodik.* - Neem, nem így! Gondolom csábítóan kellene nézned, meg... nem tudom, szóval csábítani. Így inkább... aranyos vagy. *Nehezen nézné ki Lucasból, őszintén szólva, sejti, hogy nem nagyon van benne gyakorlata a srácnak is. Viszont nem kellene folyton pirulgatni, szóval mélyeket lélegzik, és igyekszik leküzdeni a zavarát. Csak lazán. Hogyha Lucas ott akarja hagyni, úgyis meg fogja tenni, ha meg nem, akkor alighanem inkább a folytonos hülye zavarral fogja elüldözni... vagy legalábbis ezt mondja magának, hogy leküzdje a pirulást. Persze a szobájuk így is közös lesz, még ha külön ágy is, de valahogy majd megoldja az átöltözést. Átöltözés... nem mintha olyan sok ruhája lenne igazából. Kicsit elhúzza a száját, mikor Lucas simán átadja a foglalót, de nem szól semmit. Valljuk be, erre azért irigy egy kicsit... nagyon, de nem teszi szóvá. Aztán rögtön eltűnik a fintor, mikor Lucas nyújtja a karját. Mosolyogva belekarol, majd megvonja a vállát.* - Persze, vannak taxik. *Abban éppenséggel ült is már, amikor késő este kellett mondjuk messzire hazamennie, ilyenre muszáj költenie néha. Mondjuk szívesen sétálna, hogy inkább beszélgessenek, de nem annyira vastagok a ruhái, simán átfagyna ennyi idő alatt. Szóval alighanem hívnak taxit, és azzal érkeznek meg a bolthoz, ahol megint zavarba jön. Mégiscsak a palota negyed...* - Nem hiszem, hogy engem itt nagyon szívesen látnak.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:33 pm

-Hát nem tudom, én még sosem próbáltam. *Egy pillanatra összeszorítja a szemét, mint épp erősen koncentrálna.* ~Szeress belém, szeress belém.~ -Na? *Aztán csak röviden elneveti magát, nem gondolná, hogy ez így működne, és ha mégis, hát sosem próbálta, vagy gyakorolta még, hogy bármit is eltudjon érni vele. Sosem volt az a csábító típus, aki a véla bájával magába tudna bárkit is bolondítani csak azért, mert azt akarja. Aztán amikor Gigi is kimondja, hogy kedveli, és pirulni kezd, hasonlóképpen vörösre vált a feje, még inkább mint eddig, ha ez még lehetséges.* -A..az jó. *Küzdi ki magából a szavakat, a kanapés dologra már alig tud mit mondani, inkább csak nagy nehezen bólint egyet. Elsősorban most a gyors szívverésének lassítását igyekszik elérni.* -Akkor két ágy, biztos elfér bent, úgy láttam olyan átlagos méretű a háló, a legtöbb cucc, meg úgyis itt kint lesz. *Válaszol végül nagy nehezen, aztán ugye irány kifelé, ahol persze, hogy még esik az eső. A lakást kibérli, a foglalót itt helyben oda is adja rá, nem látszik úgy, hogy bármi problémát is jelentene neki. Ophy most könyörgött ki egy villát, egy kis lakás ahhoz képes igazából bakfitty nem? Az esernyőt megint felnyitja, és nyújtja a karját. Igazából egyáltalán nem zavarja, hogy esik az eső, bár csak mindig esne!* -Hát nem is tudom a nevét, azt hiszem a palota negyedben valami szalon, nem valami közel. Ne hívjunk valami kocsit? Van itt ilyesmi? Azzal gyorsabban oda lehet érni szerintem és akkor az esőben sem kéne ázni. *Fene tudja, hogy miféle dolgok vannak itt, hintó, vagy taxi?*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:24 pm

- De azért valamennyire biztos... úgy értem, talán kikapcsolni nem tudod teljesen, de hogyha rákoncentrálsz, tuti, hogy erősebb, és jobban hat, nem? *Nem vette észre, hogy Lucas őt ilyesmivel befolyásolná szándékosan, ami alapvetően jó pont, de valljuk be, ha így lenne... korántsem biztos, hogy észrevenné. Mindenesetre nem feltételez ilyet, azért ennyire nem paranoiás.* - Én is kedvellek. *Mosolyodik el végül mikor a srác megpróbálja kimondani a dolgot, de mégis kijavítja útközben. Persze belepirul, és el is kapja a tekintetét, de legalább kimondta... a kedvelés persze még bármi lehet, nem feltétlenül romantikusan, akár barátként is, bár akkor minek pirulna?* - Nem, az annyira igazságtalan lenne, hogy a tied a lakás, és te alszol a kanapén... az már tényleg majdnem olyan, mintha nekem bérelnéd, és vendégként járnál ide. Nem, majd... vagy két ágy, vagy alszok én a kanapén. *Nem mondja, hogy aludt már sokkal rosszabb helyen is, szóval meg sem kottyanna, tényleg. Az esőre elmosolyodik, nem sok reményt fűz hozzá, de nem töri le Lucasét.* - Akkor gyerünk. *Biccent, majd valóban kisétálnak, alighanem a fiú kibérli a lakást, Gigi meg kérdez az ajtóról, rábeszéli a férfit, hogy megengedje. Viszonylag hamar végeznek, és odafordul a fiúhoz.* - Szóval, hol vetted a ruhát?
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:13 pm

*Megrázza a fejét, és kicsit hümmög. Igen, ez is egy erős hátráltató tényező esetében a lányok felé, soha sem tudhatja, hogy valaki azért kedveli aki, vagy épp ellenkezőleg azért nem kedveli, vagy tényleg maga miatt. Gigi jól el van vele, bár néha mintha csak sodródna, de vajon az apja öröksége miatt, vagy saját maga miatt? Nem egyszerű.* -Nem tudom, ez csak úgy...van. *Kicsit elpirul, de mégis csak örömmel hallja a választ egy mosollyal reagálva le.* -Én is kedvel... izé, szerintem te is kedvelhető vagy, mármint szerintem is, szóval... ~Hülye... miért nem tudod normálisan összerakni a mondatokat?~ *Gondolatban homlokon csapja saját magát, mert hát na, eddig túl sok értelmes mondatot még nem sikerült kinyögnie, néha egy-egy véletlenül, főleg ha olyan a téma, ami eléggé magával ragadja, hogy ne jöjjön zavarba.* -A külön ágy az lehet, hogy jó ötlet. Azt hiszem nem horkolok, ha arról van szó, hogy én is pont itt vagyok...vagy majd szerzünk egy kanapét is, és alszom kint, vagy ilyesmi. *Válaszol tök komolyan, igazából teljesen logikus a felvetés, hogy egy ágy nem elég.* -Az remek lenne, köszönöm, annyira jó lenne megcsinálni színes üvegekkel az egészet. *Lelkes, hát persze, mindig, amikor alkotásról van szó. A kérdésre beharapja kicsit az alsó ajkát, majd végül csak megrázza a fejét. Annak persze határozottan örül, hogy Gigi javasol, legalább nem úgy fest, mint akit csak rángat magával mindenhova.* -Az jó lesz persze, szerintem kint van amúgy is, menjünk és akkor utána a boltba. Hátha már nem esik az eső. *Szép remények.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 7:01 pm

- A külső valóban nem, de a vélabáj nem csak külső, hanem... varázslat is. De... egyáltalán nem is tudod irányítani? *Tény, neki nagyon bejön Lucas, de nem csak kinézetre... csak furcsa, mert mindig ott lappang a gondolat, hogy ebben mekkora szerepet játszik a vélabáj. Viszont hogyha másoknak nem volt elég, hogy elviseljék a fiút, akkor csak nem lehet akkora nagy jelentősége. Más kérdés, hogy elég nehezen mutatja ki, ha kedvel valakit, hiszen nagyon fel van készülve a csalódásokra, épp ezért érthető Lucas érzése, hogy csak sodródik az árral, még ha nem is igaz.* - Szerintem? Mindenképpen. *Erősíti meg a dolgot, majd azon, hogy itt tartsa a dolgait, elgondolkozik.* - Már így is vettél nekem egy ruhát, itt maradhatok... a végén még külön ágyat is kapok. *Viccelődik, de igazából csak kellene külön ágy, hiszen ha nincs, akkor... abban aludjon, amiben máskor Lucas? Na meg amikor a srác itt marad, akkor vele mi lesz? De elsőre mégsem rakja össze, hogy ennyire lennének itt saját cuccai, bútorai, még ha nem is olyan sok.* - Ha gondolod, megkérdezem neked, engem mégiscsak ismer. Nem vagyunk közeli barátok, vagy ilyesmi, de... segítettünk már egymásnak dolgokban néhányszor. *Ajánlja fel, majd körbenéz a műhelyben.* - Szeretnél még valamit, vagy...? Talán visszahívhatod, hogy beszélj vele, és aztán kicserélhetjük a ruhát. *Egyre jobban kezd... nos, ha nem is megnyílni, de határozottan ajánlatokat tenni, hogy mi történjen, és nem csak szimplán sodródni.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:48 pm

*Igen, ez egy teljesen logikus kérdés, szó se róla, de hát a véla báj sem minden, főleg ha csak félig van meg.* -Tudod a külső nem minden, valahogy a legtöbb lány nem igazán kedveli a stílusomat, megkaptam már, hogy sokat beszélek, és gyakran elkalandozom, szóval... még ha van is kezdeti érdeklődés, általában hamar alább hagy. *Arra, hogy abszolút kedvelhető zavartan mosolyodik el.* -Hát ő... köszi! Nem mindenki gondolja így, vagyis általában nem szokták így gondolni, szerinted igen? *Csak azért is rákérdez, mert akárhogy is, de nem érzi nyíltan, hogy Gigi kedvelné, néha olyan érzése van, hogy csak sodródik vele, megy az árral, meg ilyesmi.* -Oh tudom, de valahova tenni kell, amit írsz, és itt nagyon sok a hely, akár lehet egy külön fiókos asztalod is, persze csak ha akarod itt tartani a dolgaidat, nem erőszak, vagy ilyesmi. *Visszakozik egyből kicsit, hiszen azt se tudja még, hogy a leányzó szívesen lakna-e itt, vagy ilyesmi, meg amúgy is egy háló van, és arra még nem is gondolt, hogy mi lesz, ha mondjuk ő is itt ragad éjszakára, mert hát Gigi máshova nem nagyon tud menni. Zavartan köszörüli meg a torkát, amikor többesszámot alkalmaz a leányzó és eltolja a szögtől a lábát.* -Ja... én nem, nem szedem, és majd megkérdezem a tulajt, hátha belemegy. *A bálra már nem is reagál, nem akar ebből cécót, neki nagyon is elég az, ha Gigi elmegy vele a bálba, esetleg táncol is vele, az bőven elég viszonzás. Már csak az kéne, hogy addigra megtalálja azt a nyavalyás nyakláncot, amit valahol sikerült elhagynia.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:36 pm

- De hogyha apukád véla, akkor a lányoknak nem kellene csak még jobban oda lenni érted? *Értetlenkedik, majd megvonja a vállát.* - Bár igazad van, gondolom azért nem nyomja el teljesen a jellemet... de nem tudom, hogy a jellemeddel mi bajuk lenne. Úgy értem, szerintem abszolút kedvelhető vagy. *Nem mondja ki nyíltan, hogy ő az, aki kedveli, de azért eléggé sejthető... bár Lucas szavaiban is sejthető volt sok minden, és ő sem kapcsolt, szóval ki tudja, a fiú fog-e. Majd Lucas tovább mondja, hogy egyáltalán nem gond, meg a többi érvét. Még mindig elég kényelmetlenül érzi magát, de rábólintott, furcsa lenne már visszavonni, még ha gondolkozik is rajta.* - Azért az írás más, azt igazából bárhol lehet... nem kell hozzá nagy műterem, meg hely, meg eszközök, csak papír meg bármilyen íróeszköz. Na meg esetleg fény, de abból sem annyi, mint mondjuk egy festőnek. *Mondja, majd mikor meglátja, hogy Lucas zavarában a szöget piszkálja, kicsit felnevet, és a lábával óvatosan arrébb tolja a fiúét.* - Azért ha kivesszük a műhelyet, ne szedd szét előtte. *Utólag veszi észre, hogy többes számban mondta, és kicsit el is vörösödik, de nem javítja ki, csak még cikibb lenne, inkább témát vált.* - De a bál mégsem ugyanaz. *Vitatkozik, majd Lucas hirtelen húzni kezdi az ajtó felé. Pislog, majd elképzeli, amit a fiú akar, és mosolyogva bólint.* - Gyönyörű lenne! Bár ha csak bérbe veszed, akkor meg kell kérdezni a tulajt, de biztos megengedi. Fantasztikusan nézne ki.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 6:20 pm

*Pedig tényleg nem akarta megbántani, csak hát kibukott az a hirtelen rövid felnevetés. Aztán a kérdésre csak megrázza a fejét, csak úgy száll a haja, olyan hevesen.* -Tudom, hogy még nem ismersz régóta, de tudod a lányok általában nincsenek oda értem, vagy eddig nem jókkal találkoztam e téren. Hamar megunták, amiről beszélek, meg nem is tudom...e mellett viszont van ez a faji izé, hogy az apám egy véla, a pasik se nagyon bírnak. *Apró vállrántás. Az tény, hogy eddig se sokat beszélt Giginek arról, hogy milyen nagy baráti társasága van. És végül a leányzó beleegyezik.* ~Jessz!~ *Ha nem lenne ciki, akkor most kb. ugrálva boxolna a levegőbe, de majd valószínűleg megteszi, ha visszaért a kúriába, olyan helyre, ahol más nem nagyon látja.* -Oké, tudod szívesen mondom, mert tényleg nincs értelme, hogy üresen álljon itt a lakás csak így, amikor nem vagyok itt. És ha már amúgy is afféle műhely lesz, akkor művész legyen itt, és te is az vagy, szóval... érted. *Aztán a viszonzásra csak lehajtja kicsit a fejét, és zavartan kezdi el a cipőjével piszkálni az egyik padlóból kicsit kiálló szöget.* -Ja, azt nem kell, mármint én nem várok semmit, elég ha eljössz velem a bálba. Tényleg nem kell semmi. *Az eső dologra csak hümmög kicsit, végülis igaz.* -Jó, ez tény, de akkor nem kell több helyre sétálni, hanem elég csak ez után a ruhaboltba. És... és láttad lent azt az ajtót. Át lehetne alakítani, üveggel és nyáron, amikor besüt a nap, akkor minden színes lenne, mint egy nagy babaház! *Magyarázza lelkesen, majd egyszerűen csak kézen ragadja Gigit és az ajtó felé húzza.* -Ugye mennyire jó ez az egész? Azért te is örülsz neki?
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 6:12 am

*Még zavartabban birizgálja a ruhája lelógó madzagjait mikor Lucas felnevet. Ha nem is őt neveti ki, azért mégis...* - Áh, értem. De attól, hogy mondjuk nem tetszik neked egy kapcsolatban, még szórakozhattatok volna jól, nem? Barátod sem volt, akivel elmehettél volna? *Kérdezi. Igazából elsőre fel sem tűnik neki, hogy Lucas mit mondott ki így hirtelen, túlságosan el van foglalva a saját zavarával, hogy hülyeségeket beszél. Igen, ő is alighanem inkább barát lehet, mert Lucasnak nem volt még bátorsága megkérni azt a másik lányt, akinek az ajándékot akarja adni. Aztán Lucas persze rögtön tiltakozik.* - Hát rendben, elhiszem. *Azért annyira nem éli bele magát, ki tudja, hogy itt meddig maradhat... túl szép, hogy most majd állandóan lakjon valahol. Ő is a földet nézi, majd mikor Lucas kiküldi a tulajt, akkor kicsit rémülten pillant utána. Furcsa most kettesben maradni, fogalma sincs, mit mondjon.* - Jó, végülis... nincs annyira messze a munkámtól, majd... szóval köszönöm szépen. *Mondja végül, nyelve egyet, és kicsit megköszörüli a torkát.* - Csak... fogalmam sincs mivel viszonozzam. Ezt is, meg a ruhát is, meg a bált... meg mindent. Nem nagyon van semmim, amit adhatnék... *Írhatna neki egy novellát, persze, de hát az értékben a nyomába se ér ennyi dolognak.* - Úgyis kell még sétálnunk az esőben, ha a ruhát is visszacseréljük.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 6:04 am

*Kicsit értetlenkedve táncolja a homlokát aztán csak röviden felnevet. Na nem azért, mert Gigit nevetné ki, inkább az izgalom és a feszültség jön ki belőle ilyen hirtelen formában a kérdés miatt.* -Az szerintem régen volt így, meg mi nem vagyunk ennyire nemesi család, vagy mi, szóval eleve nem voltak gyakoriak ezek a báli esetek sem, szóval nem... meg amúgy se mentem volna sehova olyan valakivel, akit csak úgy rám aggatnak és engem meg nem is érdekel... *Zavartan szorítja össze egész vékonyra az ajkait, hiszen ezzel pont azt mondja ki nyíltan, hogy Gigi nagyon is érdekli, különben nem hívta volna el a bálba. Bár igazából az összes eddigi ténykedéséből ez már-már egyértelmű lenne, ha ugye a másik fél nem óckodna annyira az esetleges átveréstől, vagy elrettenéstől és ha nem lenne ott az a medál dolog, amit a leányzó jó eséllyel félre értett. Igen a medál, amit elkészített és elveszítette. Aztán a leányzó habogni kezd ő pedig nagyon hitelen kéne, hogy valami értelmes választ adjon, így hát érezhetően meglepő gyorsasággal várja rá...* -Nem dehogy! Én nem azért, nem neked akarok lakás bérelni. ~Hát dehogynem!~ Csak magamnak, és ha nem vagyok itt, akkor tudod ne álljon üresen feleslegesen az egész, mert annak meg nincs értelme. Szóval csak... csak azért gondoltam rá, mert így lenne logikus, tudod spórolás képpen, hogy ne feleslegesen fizessen az apám egy lakás bérlést, ha én meg csak egy-egy napot töltök itt havonta. ~Hidd el, kérlek hidd el!~ *Próbál könyörgő bociszemekkel nézni, bár ezt jó eséllyel Gigi nem látja, ha egyszer a földet nézi. Közelebb lép kicsit, a tulajnak pedig biccent, hogy egy kicsit hagyja őket pár percre legalább magukra.* -Nekem ez tetszik, egyszerű, és mégis szép és nem lenne értelme sokat mászkálni az esőben. *Nem nagyon tesz semmit, csak reménykedve várja, hogy a leányzó felnézzen és főként, hogy beleegyezzen a dologba, bár még rábeszélheti később is, akkor is kiveszi a lakást.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 5:53 am

- De hát a szüleid nem választottak valakit, akivel elmenj? Úgy értem... nem így mennek az ilyen dolgok? *Persze még sosem járt sem bálon, sem gazdag családoknál, szóval fene tudja. Meg biztos nem mindenki olyan konzervatív, hogy csakazértis elrángassák a gyereket, és táncolnia kelljen az összes nemesi család lányaival. Kicsit el is szégyelli magát, de már úgyse lehet visszaszívni. Észreveszi, hogy Lucas vörösödik, amire persze ő is, szóval eleve érdekesen állnak a férfi elé, de az láthatóan nem nagyon foglalkozik ezzel. Csak körbemutatja a lakást, Gigi pedig azt is látja, hogy Lucasnak nem nagyon jött át, miért nem akarja hogy lelkesedjen. Mindegy, majd kint elmagyarázza. Aztán viszont megakad, mikor meghallja, mi a fiú terve.* - De... ugye nem ezért csinálod az egészet? *Kérdezi rögtön gyanakodva.* - Én... ezt nem kellene... nem tudom. *Hebeg, összefonva maga előtt a karjait, és a földet nézi.* - Akkor... biztos, hogy ezt akarod? A többit még meg se néztük.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 5:31 am

*Hát lássuk be, Gigi jóval gyakorlatiasabb, mint Lucas, hiszen mégis csak eleve olyan körülmények között nőtt fel és él, ami erre rákényszeríti. Ha valakinek nem volt muszáj ilyesmiket tudnia, akkor nem csoda, ha eszébe sem jut mondjuk egy blokkot nézegetni.* -Oké, nekem így tökéletes. *Bólint rá a se nem igen, se nem nem válaszra, neki már ez is bőven elég. Már attól is oda van meg vissza, hogy a leányzó a bálba elmegy vele. A válaszra picit azért meglepődik, jó lehet, hogy a származása miatt, de a jelleme nem annyira passzol a bálok világába.* -Hát tudod próbáltak elrángatni már, de egyrészt soha sem tudtam kivel menni, másrészt meg mindig volt jobb dolgom és annyira nem is érdekeltek ezek a dolgok. Más az persze, ha van kivel elmenni, úgy azért izgalmasabb. *Teszi hozzá enyhe vörösséggel az arcán. Jó persze előfordult, hogy próbált elhívni már bálba ismerős lányt, de mint tudjuk nem az a nagy hódító a vélaság és jó modor ellenére. Végképp rózsaszínre vált még a füle is, ami szerencsére nem látszik a hajától, amikor Gigi választ ad az elharapott mondatra.* -Az... az jó. *Küzdi ki magából a szavakat, zavart tarkó vakarás közben. Amikor pedig belépnek és a leányzó megszorítja a kezét triplájára gyorsul a szívverése és még véletlenül sem fogja fel, hogy ez mire is akarna utalni, mármint hogy ne lelkesedjen annyira, e mondjuk így is úgyis belé fojtódik tőle minden szó. Az odasúgott szavak is alig jutnak el igazából az agya értelmező rendszeréig, valahol kívül megragadnak.* -Aha. *Ennyit tud nagyjából kinyögni a suttogásra, aztán végül a kérdések hallatán próbálja magát értelmes állapotba hozni megint.* -Úgy gondoltam, hogy csak időnként lennék itt, és hogyha elhúzódik egy alkotói folyamat, akkor van hol aludni, azért jó, ha rendesen fel van szerelve. Szóval biztos sokat állna üresen... ~Mondd már ki!~ ...ha esetleg te... neked kéne... *Heves köhögőroham lesz rajta úrrá, a fene gondolta, hogy ennyire nehéz 1-2 értelmes mondatot kinyögni.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 4:52 am

*Neki bezzeg eszébe jutott a bolt, de bízott benne, hogy Lucasnak nem fog, és úgy látszik, sikerül a dolog.* - Rendben, majd meglátjuk, meddig tart a lakásnézés. *Egyezik bele végül, nem mondva konkrét igent. Konkrét nemet sem, de azért mégis furcsa még neki a dolog, hogy egy ilyen báli ruhája legyen, és hogy a fiú ennyire el akarja vinni magával... ráadásul valaki olyan, aki neki is ennyire tetszik. Szóval mégiscsak húzódozik valamennyire.* - Igen. *Csúszik ki a száján arra, hogy úgy néz-e ki, mint egy vérbeli táncos.* - Úgy értem... azt hittem, te azért már gyakrabban jártál ilyen helyeken... *Végül elharapja a mondatot, és nem mondja, hogy gazdagabb családoknál ez szokásos. Persze azt se tudja, hogy Lucas pontosan mennyire jómódú, hozzá képest elég sok mindenki az.* - Lassúzni azért talán még tudok. *Fejezi be a mondatot kicsit zavartan, elsőre nem is gondolva rá, az milyen helyzet lenne. Már eleve a bált annyira nehéz neki felfogni, hogy egy szint után már zavarba sem jön a rajta való gondolkozáson. Majd ott. Mikor belépnek, kicsit megszorítja Lucas kezét, és mikor a férfi nem figyel, odasúgja neki, hogy ne lelkesedjen ennyire feltűnően. Ő jobban ismeri a trükköket, elvégre sokkal jobban kellett spórolnia. Körbenéz a lakásban, majd bólint.* - Tetszetős. De biztos, hogy egy teljes lakást akarsz? Le is költöznél az iskolából? Egy egyhelyiséges műhely tuti olcsóbb lenne, maximum fürdővel, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:49 pm

-Jól van, persze, nem akartam én erőltetni. *Vonul vissza gyorsan, mert hát kíváncsi, de nem akarja mindenáron kihúzni Gigiből, hogy mi jutott eszébe, amit aztán inkább mégis magában tart. Igazából annyira lelkes, hogy a leányzó nem mondott csuklóból nemet a bálra, hogy eszébe sem jut az a teljesen logikus dolog, hogy a blokkon rajta van a bolt, és persze annak is kifejezetten örül, hogy még addig is Gigivel lehet, amíg megnézik a ruhákat.* -Oké, akkor ha még ráérsz, elmegyünk a lakás nézés után kicserélni bármilyenre, ami tetszik, kékre, vagy nem kékre, hosszúra, vagy rövidre, nem értek annyira ezekhez. Olyan sok féle volt, hogy...ihaj. Nekem bezzeg van egy szimpla öltönyöm és kész. *Jó azért elegáns darab, de hát a pasik annyira nem tudják túllihegni a dolgot, mint a lányok, az egyszer tuti.* -Én sem! Úgy nézek ki, mint egy vérbeli táncos? *Zavart, rövid nevetés.* -Majd beszélgetünk, meg nem is tudom, iszunk, eszünk valamit, lehet hogy lesz valami zenekar is, vagy műsor. Vagy lass... *Most ő harapja el a mondatot zavarában. Lassúzni azért mindenki tud, nem túl bonyolult, csak fene tudja, hogy Gigi akarna-e vele egyáltalán, meg már attól is majd kiugrik a szíve a helyéről, hogy a leányzó belé karol, kérdés, hogy mennyire élne túl ennél többet. Aztán elérik a házat, amit persze meg is nézeget, majd beljebb is lépdel egy jó napot elrebegése után.* -Uh, ez nagyon szép! *Lelkesedik az amatőrök teljes nyugalmával, hiszen ha az ember nagyon kiadja magát akkor könnyen adnak neki drágábban dolgokat. Bár igazából a pénz jelenleg az utolsó szempont. Viszonylag nagy a szoba, az esernyőt azért hurcolja magával, de elindul befelé, megnézni mik vannak még itt.* -Mindenképpen jó, ha háló, meg alapfelszereltség, kis konyha, fürdő, ilyesmi. *Magyarázza a tulajnak, aztán Gigihez fordul.* -Neked tetszik?

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:16 pm

*Hevesen rázza a fejét, és még inkább vörösödik. Ártatlan mondat volt, de hogyha Lucas eddig nem értette volna félre, mostmár biztos, szóval nem hajlandó elárulni.* - Nem, semmi, tényleg. Csak eszembe jutott valami, de rájöttem, mennyire hülyén hangzana... mindegy. *Ragaszkodik ehhez, aligha lehet kiszedni belőle, most még rosszabb lenne mintha csak kicsúszik a száján elsőre. A ráöntésre megint mosolyog, kicsit félénken, hiszen akkor vissza kell menni kicserélni a ruhát... és neki is mennie kell, hogy felpróbálja, de a ruhaboltok a gazdag részen vannak, legalábbis a szebbek. Beengedik oda egyáltalán? Nem fognák rá csúnyán nézni? Azt hinni, hogy csak lopni jött? Ha Lucasszal van, az utóbbit hátha nem, de a csúnyán nézést simán.* - Nem, nem.... jobb, ha együtt megyünk, nem is tudom pontosan, hol vetted. *Csakhogy az rajta van a blokkon, de mindegy. Nem mondja ki, hogy attól fél, eleve nem engednék be egyedül. Amikor Lucas megint felteszi a kérdést, végig előre néz, de végül bólint.* - Elmegyek. De nem tudok táncolni! *Teszi hozzá rögtön. Soha nem tanult, fogalma sincs, hogy kell. Mindenesetre vezeti a fiút, és amikor odaérnek, előre is siet bekopogni. Egy idősebb férfi jön ki, gyorsan vált vele néhány szót, hogy szabad-e még a műhely, majd mosolyogva fordul hátra.* - Gyere csak, nézd meg. *És a férfi ha minden igaz, bevezeti őket a lakásba, amit eddig egy festő használt, szóval elég fényes, viszonylag nagy ablakok vannak.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:58 pm

*Ő pedig figyel Gigire, nagyon is erőteljesen, így aztán persze, hogy megakad az elharapott mondaton. Oldalra is pillant egyből, mitől majdnem sikerül belelépni egy bazi nagy tócsába, de végül éppen hogy átlépni valami földöntúli mázlinak hála.* -Mi tudtam? Mostmár érdekel, ha elkezdted. *Főleg, mivel azt is látja, hogy a leányzó elvörösödött, úgy aztán főleg, de ezt azért nem teszi hozzá így nyíltan.* -Nem mindegy, egy báli ruhának igazán passzolni kell, azt mondták a boltban, hogy akkor az igazi, ha olyan mintha rád öntötték volna. *Majdnem szó szerint idéz.* -A lakásnézés után, ha még van időd, vagy ha más nem akkor holnap délelőtt, vagy odaadom a blokkot és akkor te, amikor ráérsz, ha úgy gondolod, hogy zavarok, vagy... *Nem jut eszébe hirtelen más opció.* ...szóval tényleg jobb, ha kicseréled olyanra, ami a te méreted, és örülök, ha szereted a kéket, én is. *Vágja rá, amitől persze megint kicsit zavarba jön, így inkább előrefelé mered a továbbiakban, főleg hogy még egy tócsának ne adjon lehetőséget, hogy a lába alá próbáljon férkőzni. Nagyot dobban a szíve, amikor Gigi végül félig igent mondd.* -Akkor eljössz? Ugye eljössz? ~Kérlek!~ *Az utolsó szót sikerül gondolati úton megfognia, mert az elég ciki lett volna, ha hangosan is kicsúszik, már így is kissé szaporán pislog a halmozott, érezhetően izgatott kérdések miatt. Még mázli, hogy előrefelé figyel, mert az ajakharapós incidens láttán tuti, hogy össze-vissza kavarodnának a gondolatok a fejében. Az újságot tehát végül visszagyűri a zsebébe.* -Én ráérek egész délután, szóval csak tőled függ. Ma nincs órám, szóval akár estig is, és örülök, hogy segítesz keresni valami jó helyet. *Azt még nem meri hozzátenni, hogy pontosan mi is a célja ezzel a kis műhellyel, azt majd később, ha lesz mersze hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:48 pm

- Tudtad, hogy... *Kezdi rögtön, mert az agya ugye gyorsabban jár, mint a nyelve, és ha eszébe jut valami, akkor azt meg akarja osztani. Aztán eszébe jut, mennyire félreérthető lenne, hogyha most megosztaná a fiúval ezt a teljesen random tényt amit olvasott valahol, szóval elvörösödik, és megrázza a fejét.* - Nem érdekes. *Belekarol Lucasba, így már aztán biztos nem fejezi be a mondatot, de az biztos, hogy közel húzódik, és az ő szíve is elég hevesen dobog.* - Persze, nem is várhattam... lehetetlen volt hogy csak úgy saccra találj valamit. Egyébként sem a saját méretemet hordom, szóval mindegy. *Nem, nem mindegy, azért egy bálon nem, ha már elmegy.* - Imádom a kéket. *Teszi hozzá egy mosollyal, majd beharapja az ajkát.* - Nem tudom. Ez a ráérés dolog mindig kérdéses, de... azt hiszem, ráérek. *Ha meg pont akkorra hívnák be, akkor majd lemondja, mint most. Nem fog belőle rendszert csinálni, de... kétszer még szabad, ugye?* - Időm, mint a tenger. De hagyd az újságot, van három ötletem, lehet, hogy némelyik olyan, amit te is karikáztál... nézzük először azokat, itt az esőben nem kellene annyira kinyitni a papírt. *Mondja, és végiggondolja, melyik ötlete van a legközelebb.* - Van egy három utcányira, itt, a kereskedőnegyedben. Nem tudom, hogy foglalt-e már, de megnézhetjük, ha nagyon ráérsz.
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:23 pm

*Felhúzza tehát az esernyőt, ami elég nagy, szóval bőven elférnek alatta ketten és még a karját is nyújtja, hogy ha Gigi akar, akkor belé karolhasson, hogy még inkább beférjenek mindketten alá. Az tuti, hogy nagyot dobban a szíve, amikor a leányzó közelebb húzódik hozzá mégha csak azért is, hogy ne ázzon meg. Aztán ugye megadja a válasz a keresgélés céljára, és a ruhára is kap infot.* -Oh, az nem baj, én csak nem tudtam pontosan a méreteidet...khm... az eladó próbált segíteni, csak hát... viszont megbeszéltem, hogy vissza lehet cserélni, elmegyünk és felpróbálsz másikat, akár másmilyet is, ha esetleg a kéket nem szereted annyira, vagy ilyesmi. A fő, hogy neked tetsszen. *Darálja le, mint valami majdnem betanult szöveget, ami valamennyire stimmel is, komolyan gyakorolta a válasz lehetőségeket. Viszont a bál dolog meglepi.* -Hát még igazából én se voltam bálokon, nem igazán volt kivel, meg nem szerettem és általában kihúztam magam alóluk. Ez amúgy is egy iskolai program, nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne, gondolom nem illik ordibálni nagyon, meg...nem is tudom. De azért eljönnél... velem? Persze azt is megértem, ha nem érsz rá, vagy nem akarsz... ~Jó egyből beszéld is le magadról...~ *Ha nem lenne gáz, akkor lazán homlokon csapná saját magát, de az mégis csak eléggé komikus helyzet lenne.* -Az újságban láttam pár hirdetést be is karikáztam, ami jó lehet, de nem tudom, ha tudsz mást még, és persze ameddig ráérsz, feltartani sem akarlak. *Szabad kezével kezd el túrni a táskájában, amiből végül elő is rángatja az újságot, csak elérve a komikus helyzetet, mert hogy az egyik kezében esernyő van, a másikban meg ugye az újság, amit most így kézzel és foggal próbál egyengetni és lapozni, hogy a lakáshirdetések részhez jusson.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:13 pm

*Valljuk be, az esőben, a rongyaiban, amikor ráadásul a ruhának nagyon nem kellene eláznia, mert drága volt, nem nagyon jut eszébe mosolyogni... pláne, hogy valóban érttlen a dologgal kapcsoaltban, és szorong, hogy mit akarhat kérni Lucas. De azért nem elutasító, vagy legalábbis igyekszik nem az lenni, még ha meg is lepi a közeledés. Az esernyőre elmosolyodik, majd bólint.* - Azzal tényleg könnyebb. Megnézni miket? *Kíváncsiskodik, de hogyha Lucas feltartja az esernyőt, akkor persze majd beáll alá, közel a fiúhoz. Az előre hajolást így nem is annyira veszi észre, hiszen ő is elmozdul, nem tulajdonít neki jelentőséget.* - Igen, megkaptam... kicsit nagy rám. *Rögtön el is vörösödik, hogy a panasz csúszott ki elsőre a száján, de a meghívásra nem tudja hirtelen, mit mondjon.* - És a bál... nem tudom, Lucas. Még sosem voltam ilyen helyen, fogalmam sincs, hogy kell viselkedni. *Vallja be, majd végighallgatja a fiú szavait és bólint.* - Persze, szívesen segítek. Néztél már ki helyeket, és azokat kéne végignézni, vagy...? *Rögtön elkezd gondolkozni, ő tud-e valahol valamit, és eszébe is jut egy-két ötlet, de kérdés, hogy azok elkeltek-e már.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:53 pm

*Hát igen észrevette az apróbb jeleket, bár ugye nem egy nagy mentalista, így nem tulajdonított ennek mögöttes tartalmat, meg inkább úgy volt vele, hogy biztosan egyszerűen csak mondjuk hálásak és azért néznek így. Szóval várakozik, ideges is kicsit, főleg mert nem épp a legjobb az idő, és nem tudja, hogy Gigi elmegy-e egyáltalán a bálra, meg hogy eljön-e most. Lehet, hogy eljön és visszaadja a ruhát, vagy...a fene tudja, mindenféle negatív gondolatok tolonganak a fejében, amikor végül csak meglátja közeledni a leányzót. Nem lát az arcán mosolyt, meg semmit, ami elsőre nem valami jó jel, szóval csak zavartan túr bele a hajába, aztán kicsit megemeli a háta mögött összekulcsolt kezében lévő esernyőt.* -Szia! Gondoltam ezzel könnyebb lesz, és bent nem tudjuk megnézni őket. *Egyébként reflexből majdnem előre hajol adni a leányzónak két puszit, aztán csak megpróbálja a mozdulatot egy esetlen előrehajlásnak és a hajba túrásnak álcázni, rendkívül bénán, szó se róla.* -És meg kaptad a ruhát? *Egyszerűbb lenne azt kérdezni, hogy jön-e a bálba, de valahogy ez nem jött ki a torkán, mert mi van, ha nem lenne a válasz? A ruhára még jó eséllyel igen, vagy ha eleve nem, akkor... na jó, az nehéz, mert akkor élőben kéne feltennie a kérdést, és úgy nehezebb, mint levélben.* -Arra, hogy ha esetleg van kedved, és velem tartanál...mert te jobban ismered a várost, és biztosan több a tapasztalatod is az emberek felé, mint nekem, meg hogy ki verne át és ki nem...szóval a szüleim belementek, hogy legyen egy műhelyem. Tudod a szobatársaim megőrülnek a sok cuccomtól és gondoltam, hogy bérelnék akkor egy kis lakást, valami két szobásat, a dolgaimnak, meg mondjuk egy háló, szóval nem túl nagyot, csak én ebben nem annyira vagyok gyakorlott, és ...szóval.... érted. *Habogja el nagy nehezen, enyhén hadarva a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Gigi Louise Fletcher
Nellondi polgár
Gigi Louise Fletcher


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 57
Kaszt : Nellondi bérházak Idezo
Üzenőláda : "Hány évesen felejtünk el hinni önmagunkban? Hány évesen felejtünk el egyáltalán hinni? Úgy értem, valakinek meg kell nyernie a Nobel díjat. Valakinek híres balett táncossá kell válnia. Miért nem mi leszünk azok?"

Nellondi bérházak Tek512a2215059982482029

Az én színem a silver.


Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 12:33 pm

*Mióta Lucasszal ott beszélték meg a "kapcsolattartást", még gyakrabban jár a családhoz, ami persze nekik is feltűnt. Szinte minden nap befut legalább néhány percre rájuk nézni, hogy hogy vannak, na meg van-e üzenet, és faggatták is eleget Lucasról, ő pedig hebegve válaszolt. Azt a fiú is tapasztalhatta, hogy nagyon mindentudóan mosolyognak rá mikor ott jár, de azért őt nem támadták le kérdésekkel. Mikor viszont megkapta a ruhát, és a meghívást a bálra, elsőre fogalma sem volt, mit mondjon. Az volt az első reakciója, hogy ott hagyja, vigye csak vissza a fiú, de hát... mégiscsak ajándék, nem illik visszaadni. Soha nem volt még bálon, táncolni sem tud, de hogy ott mennyi lehetősége lenne embereket látni, figyelni a gesztusaikat, esetleg hallgatózni, és... szóval elég ambivalensek az érzései a dologgal kapcsolatban. A ruhát fel is próbálta, soha nem volt még rajta ilyen... persze nagy rá, de még így is úgy érezte magát, mint valami hercegnő, bármennyire is gyerekes ez. Most persze megint a rongyaiban van, a ruhát óvatosan papírba csomagolva hozza magával a táskájában. Igazából kérdezték, hogy bemegy-e dolgozni ma délután valaki helyett, de hezitálás után nemet mondott.* - Szia! *Köszön rá a fiúra mikor meglátja, beállva az eresz alá, és kicsit kicsavarja a vizet a hajából.* - Nem kellene... bemenni inkább valahova? *Csak hova, mert a teázókban, boltokban akkor már vásárolni is illik... nehéz ez.* - Szóval, uhm... mit akartál kérni?
Vissza az elejére Go down
Lucas Harper

Lucas Harper


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 90
Kaszt : Nellondi bérházak Ereklyevadasz
Üzenőláda : Nellondi bérházak Tek512a2143a68b42444080
Az én színem a tan.

Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 11:44 am

*Pár nap hezitálás után végül csak rászánta magát, hogy tegnapelőtt elnézzen a családhoz, akiknek a babaházat adta Gigivel. Vitt pár régi játékot, amiket otthonról küldetett el magának, már úgyse nagyon lenne rájuk szüksége, és csak feleslegesen porosodnak a padláson. E mellett pedig beadott egy ruhát is, amit a leányzónak szánt egy rövidke levéllel, amiben az iskolai bálba hívja meg. Tisztában volt azzal, hogy nem valószínű, hogy Giginek lenne mit felvenni, aztán az más kérdés, hogy a stílust, vagy a méretet eltalálta-e. Nem túl gyakran vásárol női ruhát, azaz jobban fogalmazva soha, így hát annyira tudta megoldani a dolgot, amennyire az eladó segíteni tudott neki. Ezen kívül azt is beleírta a levélkébe, hogy találkozhatnának itt (adott pontos címet persze), mert lenne egy nagy kérése a leányzóhoz és persze ha arról van szó, akkor a ruhát is elmehetnek kicseréltetni, ha esetleg valamilyen okból nem megfelelő. Öltözet tekintetében egyébként egyszerű sötétebb drapp szövetkabátot visel, alul egy szimpla farmert, a kabát alatt sötétkék inget. Végülis annyira durván nincs hideg, de időnként kellemetlenül szitál az eső, ami azért igen zavaró tud lenni, az a fajta, amitől lassan tökéletesen bőrig lehet ázni, miközben az ember szinte észre sem veszi. Szóval ácsorog az egyik eresz alatt, ahova megbeszélték a találkozót. Az a kellemetlen, hogy igazából fogalma sincs, hogy a leányzó eljön-e egyáltalán, hiszen nem beszélték meg, csak időpontot és helyszínt írt neki és ha netán pont dolgozik... de akkor talán szólt volna, hogy nem alkalmas.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nellondi bérházak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi bérházak   Nellondi bérházak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nellondi bérházak
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nellondi karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Kereskedőnegyed-
Ugrás: