Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Serenity-birtok Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Serenity-birtok Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Serenity-birtok Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Serenity-birtok Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Serenity-birtok Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Serenity-birtok Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Serenity-birtok Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Kalandmester
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Serenity-birtok I_vote_lcapSerenity-birtok I_voting_barSerenity-birtok I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Serenity-birtok

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 7:27 am

//Bocsi ezt nem tudtam, na majd legközelebb. :-)//
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek506f0370868af7782228

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 6:33 am

//Mostmár mindegy, de mindig hónap végén kell dobni.//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kockadobás

Kockadobás


Hozzászólások száma : 860
Kaszt : Serenity-birtok Nincskaszt

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:24 pm

The member 'Deyan Serenity' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Serenity-birtok Tiz
Result :
Serenity-birtok Tizolda Serenity-birtok Tizolda
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:24 pm

*Helene elsuttog még egy "Köszönöm"-öt Liznek, és visszaengedi a lányt a szobába, ahol Deyan elmeséli az okát, hogy miért is maradt ki Liz a fontos eseményekből. Mikor megkéri a lány, hogy ezután mindenbe avassa be, hálásan pislog rá.* -Köszönöm, Liz. Sokat jelent nekem, hogy mellettem állsz. *Mondja pirulva, majd Hester elmeséli Ági történetét, Liz pedig rákérdez a bálra.* -Hát... az eleje katasztrofális sajnos. Aznap délután vert át Cat, én pedig botrányt csináltam azzal, hogy megkértem Bella kezét. Ordítva rohantam ki onnan, hogy megöljem Catet, de nem találkoztam vele. Helyette Ágival találkoztam, akinek sikerült lenyugtatnia, és jót táncoltunk. Utána beszéltem neki az érzéseimről, hogy még nem tudom, hányadán állok vele, és a türelmét kértem. Ő azt mondta, hogy... hogy várni fog rám, meg minden. Addig is legalább jobban megismerjük egymást. *Foglalja össze a beszélgetés lényegét, és lehunyja a szemét, hogy újra átélje a jelenetet. Az a része a napnak már sokkal jobban tetszett neki... Gondolataiból Liz megjegyzése zökkenti ki, hogy "túl messzire ment Cat.* -Hát, így is lehet mondani. Ha tréfának szánta, akkor nagyon gonosz tréfa volt, és igazából az indokait sem értem. Én csak annyit tettem, hogy összevesztem vele, szerintem jogosan egyébként, és hozzávágtam az egyik körömlakkját. Hogy ezt mivel érdemeltem ki, fogalmam nincs. Csak azt tudom, hogy viszonozni szeretném a kedvességét. *Liz ezután elmondja, hogy ő inkább béke párti, és hogy a bosszúállásba nem akarna beszállni.* -Sejtettem, hogy ezt mondod, és lehet, hogy igazad is van... Még igazából ötletem sincs rá, hogy mit csináljak. Lehet, hogy az egészből nem is lesz semmi. *Ekkor nyit be az ajtón Deyan anyukája, és egy kedves mosollyal néz mindkettőjükre.* -Drágáim, nem kellene nektek aludnotok? Biztos fáradtak vagytok, főleg Liz az utazás után. Ha gondolod, Liz drágám, nyugodtan alhatsz nálunk, és majd holnap visszamész a kúriába. Mindjárt megágyazok neked és alhatsz ebben a szobában, Deyan meg a szomszédodban, a sajátjában. *Mondja Deynek a végét, majd egy picit rosszallóan néz rá, amiért még mindig nem pakolta el a rendetlenséget a saját szobájában.*

//Köszönöm a játékot, és akkor íme az első dobásom a házban, áprilisra. Remélem, jól csinálom.
opál karpereccel
1-27: különleges tárgy
28-40: általad választott különleges tárgy
41-60: mágikus felszerelés
61-71: általad választott mágikus felszerelés
72-82: familiáris vagy személyes tárgy
83-95: relikvia
96-00: ereklye//
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Serenity-birtok Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Serenity-birtok Tek4fa536663e22d3887459

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 7:52 pm

*Nagyon örülök, hogy Helene ilyen kedves, hiszen valóban jól érzem magam itt, és örülök a meghívásnak, azt hiszem, az elkövetkező időben többször is be fogok ugrani, hogy észhez térítsem Deyant. Mikor közelebb lép, figyelmesen hallgatom, majd bólintok.* -Igen, igyekszem odafigyelni rá ezentúl. -Mosolyodom el, majd visszatérek a fiúhoz, és rosszallóan nézek rá, hiszen nem tetszik, hogy nem írt le mindent a levelekben.*
-Én is remélem. De ha lesz, ha nem lesz, ezentúl mindent el kell mondanod.. hiszen erre valók az igazi barátok. -mondom egy biztató mosollyal az arcomon, majd Hestert kezdem figyelni, aki mindenbe beavat ami a gazdája és Ági között történt eddig. Figyelmesen hallgatom, igyekszem mindent megjegyezni belőle.*
-Óóó értem. Örülök, hogy találtál valakit. És milyen volt a bál?? -kérdezem érdeklődve. Nem akarok nagyon kíváncsinak és indiszkrétnek tűnni, de érdekel, mi van a fiúval. Természetesen, ha nem akarja elmondani, nem kötelező, nem fogok megsértődni.*
-Igen, mindig. Vagyis ő ilyen megviccelős típus. De úgy tűnik, ezúttal túl messzire ment vele. -Teszem hozzá a fiú értetlenkedése hallatán, majd amikor meghallom a következő mondatokat, melyek Hester száját hagyják el, egy kicsit meglepődök.*
-Értem. Figyel, Deyan. Én bármiben szívesen segítek neked. De sosem voltam a bosszú híve, így hát nem igazán szeretnék belefolyni a kettőtök ügyébe. Én inkább a higgadtságban és a diplomatikusságban hiszek, de nem akadályozhatlak meg, hogy bosszút állj, viszont ha lehet, én inkább kimaradnék belőle. -Mondom meg kerek perec az igazságot, hiszen tényleg nem szeretnék nagyon belefolyni a dologba, ha nem muszáj.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 7:38 pm

*Liz hirtelen feláll, amiért Dey egy pillanatig kérdően néz rá, de aztán látja, hogy csak az anyukájának akarja megköszönni a vendéglátást meg a süteményt. Odakint Helene abbahagyja egy pillanatra a felmosást, és hasonló nagy mosolyra húzódik a szája a lány láttán.* -Szia, drágám. Nagyon szívesen, bármikor. Ha gondolod, csak szólsz és átjöhetsz amikor akarsz. *Mondja hangosan, majd kissé közelebb lépve Lizhez halkabban odasúg neki még egy mondatot.* -Örülök, hogy visszajöttél, és hogy épp most. Deyanra ráférnek a barátai támogatásai. De biztosan mesélte már neked a részleteket. *Mondja hálásan nézve a lányra, majd visszatér a munkájához. Az indokokat hallva rosszallóan néz Liz Deyanra, mire Deyan szégyenlősen elpirul és lesüti a szemét.* -Okés, akkor legközelebb leírom neked. Bár... Remélem, nem lesz legközelebb. *Aztán Ágira terelődik a téma, és csak magában kuncog egyet és még vörösebb lesz. A kérdésre nem is Deyan válaszol, hanem inkább Hester Lizzel szembe fordulva.* -Egy nap a teázóban találkoztak, és beszélgettek. A lányról kiderült, hogy nem igazán tud bolgárul, inkább angolul beszélget az iskolában. De mivel Deyannak az anyanyelve bolgár, felajánlotta neki, hogy tanítgatja. Azóta hetente többször is találkoznak. A legutóbb a húsvétról beszélgettek, és Deyan elmagyarázta a szokásokat meg meglocsolta, illetve elhívta bálozni, ő pedig igent mondott. És... szerintem mindkettőjük részéről több, mint barátság, csak még egyikőjük sem ismeri be magának a dolgot. Én legalábbis ezt érzem Deyanban. Így van, gazdám? *Kérdi, majd Dey lassan, de határozottan bólint egyet.* -Igen, így. *A cates megjegyésre csodálkozóan felvonja a szemöldökét.* -Mindig? Hát akkor én nem ismertem jól. Régen ugyanúgy a barátomnak számítottam, ahogy téged. Most leginkább gyűlölöm őt azért, amit tett. Azt akarom, hogy úgy szenvedjen, ahogy én, mikor Bella elutasított. ~Te talán tudnál nekem segíteni.~ *Gondolja magában, de nem meri kimondani. Inkább Hester tolmácsol.* -Nem tudom, hogy helyes dolog-e ez Deyantól, de azt szeretné, hogy segíts neki bosszút forralni. ~Tessék, ezt akartad, nem?~ ~Hát, nem tudom. Majd kiderül. Egyedül nem tudom, hogy fog-e menni.~
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Serenity-birtok Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Serenity-birtok Tek4fa536663e22d3887459

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 7:10 pm

*Tényleg egy kincs Deyan anyukája. Én is mindig szerettem volna, ha az enyém ilyen lenne. Persze félreértés ne essék, így is nagyon szeretem, de be kell vallani, nem épp egy mintaanya. Nem tud sütni, és elég keveset foglalkozott velünk kiskorunkban a tesómmal... bár vele én sem szívesen foglalkoztam volna. De ez most nem lényeg, nem tudok mit tenni, a testvérem, még ha nem is nagyon tetszik. Amikor meghallom a folyosón a kuncogásokat, leteszem a sütimet egy tányérra, majd felpattanok és az ajtóhoz sietek. Kinyitva azt, valóban Deyan anyukáját pillantom meg, így mosolyra húzódik a szám. Nagyon kedves nő, így hát kedvelem nagyon.*
-Csókolom. -köszöntöm mosolyogva. -Köszönöm szépen a vendéglátást, és a rengeteg finom süteményt. -hálálkodok, de igyekszem nem túl nyálas lenni, majd látom, hogy nagy munkában van, így nem is akarom tovább zavarni. -Még egyszer köszönök mindent és nem is zavarok tovább. -köszönök el, hogy ne tartsam fel sokáig, majd visszalépkedek a fotelomhoz, amit időközben Emily birtokba is vett, így hát felkapom és letéve őt a földre, visszafoglalom a helyemet. De ő sem marad sokáig lent, hamarosan ismét az ölembe ugrik és kényelembe helyezi magát. Közben hallgatom a fiú indoklását, miért is nem írt, és rosszallóan csóválom a fejem.*
-Ugyan már. Tudod, hogy szívesen segítettem volna, ha tudok. -válaszolom egy biztató mosollyal az arcomon, majd a következő mondatai teljesen felvillanyoznak, így hát izgatottan fordulok felé, és egy széles mosollyal az arcomon figyelem.*
-Óóóó. Mindent mondj el... részletesen . -Mosolygok, hiszen mindent tudni akarok. Úgy érzem, valóban nagyon sok mindenről lemaradtam, így hát ideje összeszedni minden új infót, hogy ismét képben legyek.*
-Cat? Hát igen, nem csodálom. Ő mindig is ilyen volt. -Válaszolom, bár azt a fiúnak nem kell tudnia, hogy az elutazásom előtt mi egész jóban voltunk. Azóta viszont nem beszéltünk és ahogy hallom, nagyon is megváltozott.* -Most hirtelen nem jut eszembe más, de jobb tisztázni,hogy kiről van szó, mielőtt téves következtetésekre jutok. -mosolyodok el a fiú értetlenkedésén, majd ismét harapok egyet az isteni finom sütiből.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 6:51 pm

*Egy picit elpirul a dicséretre az anyukáját illetően, mert ugyebár nagyon szereti, és ha őt dicsérik, akkor valamennyire magáénak is érzi. Odakint az előszobában egy halk nevetgélés hallatszik, ami Deyan anyukájától, Helene-től származik. Bizonyára hallotta az előbbi dicséretet, ahogy odakint ténykedett a házimunka közben. Deyan beszámol a mostani fejleményekről, Liz rákérdez, hogy miért is nem tudott ő erről. Kicsit szégyellősen süti le a szemét, és úgy indokolja meg a dolgot.* ~De hisz egyértelmű, nem?~ ~Hát, ezek szerint nem. De szerintem jól tetted, Deyan.~ -Azért nem írtam róla, mert így is elég sok gondod volt neked otthon a nagyapáddal. Nem szerettem volna még egy lapáttal rátenni, hogy aztán úgy járj, mint én. Én a mosolygós és vidám Lizt szeretem... Mármint... tartom barátomnak. *Javítja gyorsan picit félreérthető mondatát. Nem szeretné, ha Liz azt hinné, hogy titokban szerelmes belé vagy ilyesmi. Igen, szép lány, de számára sokkal fontosabb a barátságuk, szerinte párként nem illenének annyira össze. Azt viszont Liz eleget bizonyította ismeretségük alatt, hogy barátnak viszont kitűnő.* -Hát... ami azt illeti, már alakul egy lánnyal, bár vele még nagyon az elején járunk. Egyelőre bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. Angyal Ágiról van szó, biztosan ismered. De egyelőre még csak barátságról van szó, de még bármerre alakulhat. Minden esetre ő segített kijönni a depresszióból végül, és ezért hálás vagyok neki. *A Cat témára értetlenül ráncolja a szemöldökét. Ő egyetlen Catet ismer, igazán nem tudja, hogy barátjának miért rémlik több... Egyáltalán nem nézi a lányt hülyének természetesen, mert ő is lemaradt azért pár dologról mostanában, de azért mégis furcsa szerinte.* -Hát Cat Morgan, a gyakornok. Miért, ki Cat még? Én csak őt ismerem.
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Serenity-birtok Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Serenity-birtok Tek4fa536663e22d3887459

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 6:27 pm

*Remélem Emily mihamarabb megbaráthozik Hesterrel, mert kezd idegesíteni, hogy ennyire beszari, de nem tudok vele mit csinálni, kénytelen vagyok tűrni, hogy ott reszket az ölemben, és kinézi a sütim a kezemből. De akkor sem kap. Úgysem ízlene neki, úgyhogy hiába is szugerálja.*
-Mindig is tudtam, hogy egy tündér az anyukád. És még ráadásul nagyon finomak is a sütijei. Egy kész kincs. Az enyém nem igazán tud sütni, inkább főzni, de legalább a nagyi finom sütiket csinál. -már megint túl sokat fecsegek. Nem tehetek róla, ha jó kedvem van, olykor többet beszélek a kelleténél, így inkább gyorsan harapok egyet a sütiből, addig legalább csöndben vagyok és végre szóhoz jut Deyan is.* -Köszönöm, előre is. Akkor szerintem beugrunk majd egy kicsit. -Mosolyodom el, hiszen nagyon jól esik, és szerintem nagyapa is örömmel tenné itt tiszteletét. Tovább hallgatom a beszámolóját, és nem értem, ezekről miért nem írt. Nagyon meglepnek a hallottak, azt hittem, minden rendben van vele, de ezek szerint épp ideje, hogy visszajöttem, bár kicsit korábban is jöhettem volna. Miután befejezte, egy pillanatig még hallgatok, rendszerezem a fejemben a hallottakat, majd összeszedem magam és belekezdek a mondandómba.*
-Huhh, hát nem semmi. És én mindig ilyenkor tűnök el. De a leveleidben semmit nem írtál ezekről... miért?? Azt hittem, minden rendben veled, erre kiderül, hogy tiszta depis voltál. Ejnye. -Kicsit el is szontyolódok a végére, hiszen kezdem úgy érezni, a fiú nem úgy tekint rám, mint én rá. Pedig azt hittem, tényleg jó barátok vagyunk, de ezek szerint annyira mégsem, hiszen akkor beszámolt volna mindenről.*
-Sajnálom, hogy Bellával szakítottatok, pedig aranyos lány. De majd lesz helyette más.. egy még aranyosabb. -próbálom felvidítani, majd Cat neve hallatán egy pillanatra elgondolkozom. Nem tudom, emlékeim helyesek-e, de nekem több Cat is rémlik, és hirtelen nem tudom beazonosítani, melyikről is beszél a fiú, téves következtetésre pedig nem akarok jutni, ezért úgy döntök, inkább rákérdezek, az a tiszta.* -Amúgy melyik Cat? Bocsi, ha hülye kérdés, de azt hiszem, nagyon lemaradtam ez alatt a pár hónap alatt. *szabadkozok, bár azt hiszem, Deyannál nem szükséges, hiszen nem fog teljesen hülyének nézni.. legalábbis remélem.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 5:57 pm

*Lizbeth lassan megérkezik, a cicus láthatóan picit legalábbis tart Hestertől.* -Semmi baj, nekem nem szokásom bántani senkit. Majd rájön ő is.~ *Mondja Hester, és nyugodtan hagyja, hogy a cicus megszaglássza.* -Biztos összebarátkoznak, hisz Hester félig én vagyok. *Deyan bevezeti a házukba és a vendégszobába Lizbethet. Barátja persze szabadkozni kezd, de Deyan egy mosollyal vállat von.* -Igazából nem az én ötletem volt... Na jó, egy része. De anyu csinálta az összeset. Én csak elmondtam neki a kedvenceidet. De szívesen máskor is, ha jössz. *Magyarázza Dey a sütemények származását, és helyet foglal a kanapén. Lizbeth elmeséli, hogy a nagyapja meggyógyult, mire Deyannak felragyog az arca.* -Ez nagyon jó hír. Megijesztettél, mikor csak úgy elmentél, és levélben mesélted el, hogy beteg. De örülök, hogy így alakult. És ha eljön hozzád, akkor szeretettel várjuk itt is. *Lizbeth rákérdez, hogy nála mi újság. Nagy levegőt vesz, és először csak poénnal próbálja elütni a dolgot.* -Áh, csak a szokásos. Tiszta balfácán vagyok, mint mindig. A barátnőm elhagyott, a barátaim egy része szintén, Cat átvert... *Foglalja össze dióhéjban a történteket, de aztán elmondja az egész történetet.* -Mint tudod, Bella Newtont szerettem volna menyasszonyomnak. Csak nem jött össze... Majdnem megcsaltam a Jeniliában, amit egyébként a mai napig nem értek, hogy miért tettem. Gyanítom, hogy az a lány leitatott, de nincs ellene bizonyítékom, főleg, hogy emlékszem minden másodpercre. Persze hiába magyaráztam Bellának, hogy nem történt semmi meg ilyesmi... Nem hitt nekem és már nem is fog. Összejött egy másik sráccal. Hónapokig depressziós voltam. Cathez fordultam segítségért, hogy beszélgessünk, de csak kiröhögött. A barátaim egy része meg valami oknál fogva vele ért egyet, így elvesztettem őket. Aztán a csütörtöki húsvéti bál előtt eljátszotta nekem Bellát, és elhitette velem, hogy mégis folytathatjuk ott, ahol abbahagytuk. Ezután meg akartam kérni a bálon az igazi Bella kezét, aki semmit nem tudott róla. Jelenleg bosszút forralok Cat ellen. Szóval... Nem unatkozok. *Mondja el teljesen lazán, hisz már egész más színben látja a történteket, köszönhetően új barátnőjének és annak, hogy nyugodt szívvel állhat bosszút Caten, hisz elég bizonyítéka van ellene.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Serenity-birtok Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Serenity-birtok Tek4fa536663e22d3887459

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 5:25 pm

*Nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányzott Nellond és a barátaim. Persze, hiányoztak otthon is, de most, hogy visszatértem, hirtelen olyan megnyugvást érzek legbelül, mint mikor az ember hazatér. Nem hiába, már jó pár éve itt élek, még ha olykor el is tűnök hosszabb-rövidebb időre, de végső soron ez a második otthonom lett már, ezért is örülök annyira, hogy újra itt lehetek. Mikor megpillantom Deyant, széles mosolyra húzódik a szám, miközben Emily, majd ki szakítja a kabátom, annyira kapaszkodik. Hát igen, beszari egy cicus, de már megszoktam, majd megbékél.*
-Igen, én is nagyon örülök. Jó újra itt lenni. És köszönöm a meghívást. -mosolygom továbbra is, majd miután körbeszaglászott az állat, legnagyobb meglepetésemre üdvözöl. Hirtelen nem is nagyon tudom, mit szóljak, de aztán összeszedem magam, és illően viszonozom bemutatkozását.*
-Üdvözöllek, Hester. -fordulok felé továbbra is megszokott mosolyommal az arcomon, majd igyekszem lefejteni magamról a cicust.* -Ő itt Emily. -mondom továbbra is új ismerősömnek.- Kicsit.. na jó, nagyon gyáva, de majd megbékél ő is. -teszem le erőszakkal a földre cicusomat, aki lábamhoz bújva figyeli a rókát, majd szép lassan odabotorkál a közelébe, és megszaglássza egy kicsit.
-Azt hiszem, lassan összehaverkodnak. -mosolyodom el, Deyanra pillantva, majd miután kinyitotta előttem a kertkaput, elindulok a házhoz vezető úton, majd a fiú egészen a vendégszobáig terelget, amit meg kell hagyni, nagyon is otthonos. Belépve behúzom a bőröndöm a kanapé mellé, majd levéve a kabátom, leteszem az egyik fotel háttámlájára és le is csüccsenek.*
-Ohh, mondtam, hogy nem kell nagy ügyet csinálni az érkezésemből. Nem is te lennél. -mosolyodtam el, de nagyon jól esik, hogy ilyen szívélyes fogadtatásban van részem. Veszek is egy zserbót, majd időközben Emily sem bírta sokáig, és már vissza is kucorodik az ölembe, ott biztonságban érzi magát.*
-Még sok is lesz. Köszönöm. -mosolyodom el, hiszen ha a fiú vendégszeretetén múlna már holnap 100 kiló lennék. A kérdése hallatán egy pillanatra elgondolkozom, hogy is vagyok, majd miután lenyeltem a falatot, igyekszem mihamarabb válaszolni.*
-Igen, nagyapa szerencsére meggyógyult és ragaszkodott hozzá, hogy mihamarabb visszatérjek. Megígérte, hogy ha még jobban lesz, első dolga lesz meglátogatni. -válaszolom megnyugvással az arcomon, hiszen az utóbbi hónapokban borzasztóan aggódtam érte, így olyan jó végre azt mesélni, hogy minden rendben.*
-És veled mi újság? Mi minden történt, amíg távol voltam? -érdeklődök, hiszen valóban kíváncsi vagyok. Amíg a fiú mesél, ismét harapok egyet a sütiből, hiszen jól eltalálta, ez az egyik kedvencem.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 5:07 pm

*Deyan az utóbbi időben valóban sok levelet kapott Lizbethtől, és mindig zavarba is jött, mert az idő nagyobb részében depressziós volt, így aztán megpróbált semleges témákat a leveleket írni, meg a jókívánságait elküldeni Lizbeth beteg nagyapjának. Szerencsére azonban már többé-kevésbé kigyógyult belőle, így nyugodt szívvel meg tudta hívni Lizbethet az új nellondi házukba, nem tartva attól, hogy hirtelen sírva fakad vagy épp váratlanul dühöngeni kezd, ahogy ez az utóbbi időben előfordult. A lány hamarosan meg is érkezik, és Deyan nagy mosollyal fogadja.* -Szia, Lizbeth. Már vártalak, örülök, hogy visszatértél. *Egy baráti ölelgetést is kaphat a lány Deyantól, Hester pedig körbefutja egyszer. Ugyan barátja nem ismeri Hestert, mert nem tud arról, hogy szerzett daimónt, de Hester nagyon is ismeri, hisz az emlékei ugyanazok, mint Deyané.* -Üdvözletem, Lizbeth kisasszony, Hester vagyok. *Mutatkozik be a daimón saját szavaival, és így Lizbeth rájöhet, hogy nem kell féltenie tőle sem a ruháját, sem a cicust, hisz egy daimón sosem bántja gazdáinak barátait.*
-Gyere beljebb, érezd magad otthon. *Invitálja be barátját Deyan, és kinyitja előtte a kertkapu ajtaját, majd a villa ajtaját és bevezeti a Vendégszobába. Ott egy kanapé, egy ágy és két fotel van, ahova le lehet ülni, a szoba közepén egy asztal, ami most is tele van süteményekkel, a falakon pedig a Serenity és Tiwele család fényképei láthatók bekeretezve.* -Ülj le valahova, fogyassz nyugodtan. Ez mind a tiéd. *Mutat egy gyümölcstortára, egy zserbóra, illetve egy tál aprósüteményre.* -Ha nem lenne elég, még kérhetsz. *Teszi még hozzá, és leül a kanapéra, Hester pedig az ölébe fekszik.* -Mi újság nálad? Nagyapád helyrejött azóta? Ugye jól van? *Kérdi aggódva, hisz valamennyire ő is ismeri az öreget, egyszer már biztosan látta, és közel került hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Lizbeth Westlive
Diák
Lizbeth Westlive


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1273
Kaszt : Serenity-birtok Jos
Üzenőláda : Bármikor, bárkivel szívesen játszom, csak tessék jelentkezni ^^
2010. márc: hónap újonca
2010. ápr: hónap diákja

Serenity-birtok Tek4fa536663e22d3887459

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 4:41 pm

*Nagyon furcsa visszatérni ide, hiszen jó ideje nem jártam már Nellondban. Nem önszántamból mentem el, jobb is lett volna, ha maradhatok, de úgy tűnik, amint rendbe jönne az életem, mindig történik valami, ami ezt tönkreteszi. Most is ez volt, hiszen már kezdtem újra beilleszkedni, jól éreztem magam és utolértem a csapattársaimat minden mágiával, erre kiderült, hogy szeretett nagypapám, akivel amíg otthon laktam, szinte állandóan együtt voltam, és akinek bármit elmondhattam, súlyos beteg lett, így hát nem volt választásom, azonnal utaznom kellett, újra itt hagyni mindent. De szerencsére rendbe jött az állapota, megvártam, míg teljesen felépül, majd pedig foglaltam a repülőjegyem, és már repültem is vissza a fővárosba, ahonnan az első vonattal jöttem is Nellondba. Be kell vallanom, nagyon hiányzott már az egész suli, meg hogy nem kell titkolnom képességeimet, így boldogan térek vissza, bár nehéz volt a búcsúzás a családomtól.
Mikor Deyannak megírtam, hogy visszajövök, rögtön föl is ajánlotta, hogy töltsek náluk pár napot, amit örömmel el is fogadtam, hiszen már hiányzott. Ugyan írtunk leveleket olykor, de hát az mégsem ugyan az, mint személyesen beszélgetni... pedig milyen jókat beszélgettünk régen. Egy szem gurulós bőröndöt húzva magam után indulok el Nellond utcáin, hiszen csak a legszükségesebbeket vittem magammal, ruhát ott is tudtam venni, és ugyanígy is térek vissza. Mellettem sétál hű társam, Emily a cicus, aki ahogy elnézem szintén örül a visszatérésnek, talán neki is olyan ez a hely, mint a második otthona.
Igyekszem pontosan emlékezni, hogyan is magyarázta Deyan az útvonalat a házukhoz és csakugyan hamarosan megpillantom a fiút a kapu előtt és fürkészve nézem a mellette fekvő állatot. Nem tudtam, hogy van egyáltalán bármilyen állata, de simán vehetett egyet, így nem akadok fent rajta túlzottan. Nem úgy, mint Emily, aki már meg is áll előttem nyávogva, hogy vegyem fel, így kérve védelmet magának. Meg is torpanok, majd felkapva a cicust tovább lépkedek a fiú irányába, majd odaérve mosolyogva köszöntöm.*
-Szia. Illetve sziasztok. -Ennyit tudok kinyögni, miközben Emily már feljebb is mászik rajtam, hogy minél messzebb legyen a rókádtól, amit nem nagyon értékelek, hiszen nem szeretném, ha szétszedné a ruhámat.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 4:25 pm

*Deyan a tegnap esti vitájukat Cattel igencsak hasznosnak és eredményesnek tartotta, hisz végre bizonyítást nyert, hogy igenis a lány játszott vele csúnya játékot: eljátszotta neki Bellát, elhitette vele, hogy újra az övé lehet a lány, de az igazi Bella erről semmit sem tudott... Mikor a fantomangyalt megidézte Catnek, hogy sorolja fel a bűneit, a lány egy varázslattal megsüketítette egy időre, és kikergette a szobájából. Egy dologgal nem számolt: a daimónja, Hester mindent hallott, odakint az ajtó előtt kihallgatta az angyalt. Most épp bosszút forral Deyan, de csak a hozzá legközelebb állókat akarja belevonni, nevezetesen Alise-t és esetleg Ágit. Ugyan Ági az új párjelöltje, de nem tudja, hogy a lány segítene-e neki ilyenben, így aztán nem biztos abban, hogy segítséget kérjen tőle, de... ez még a jövő zenéje.
Miközben ezek a gondolatok jártak Deyan fejében, a Vendégszobát rendezgette, ugyanis Lizbeth érkezését várja estére. Tudomására jutott, hogy régi barátja visszatért az utazásából és ezért meghívta hozzájuk, hogy beszélgessenek egy jót. A lány fél hét körülre ígérte az érkezését, így előtte öt perccel elindul a kertkapu irányába, és azon kívül várja a lányt ölbe tett kézzel, Hester pedig mellette fekszik a földön.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 9:07 pm

-Igen, Nessie elég sajátosan dolgozza fel, ha valami fáj neki. Egy ideig persze nagyon szomorú volt, ez kívül is látszott, de most már inkább olyan kis vidám meg minden, mint régen. Persze legbelül valószínűleg nagyon fáj neki a testvére elvesztése, és nem lenne jó ötlet erről beszélni neki. Azt viszont nem tudtam, hogy gyengélkedőn van, majd benézek hozzá. *Mondja határozottan, és nagyokat bólogat hozzá. Elég régen látta már őt is, és még vele sem beszélt ebben az ügyben, így nem tudja, hányadán is állnak egymással. Szeretné, ha őt is maga mellett tudhatná, nagyon sokat számítana ő is neki. Alise megkéri, hogy egyelőre ne beszéljen a barátságukról senkinek, ő pedig szélesen elmosolyodik.* -Rendben, ez jó ötlet, igazad van. Halld a történetet Cat verziójában is. Isabellának az összeesküvéshez nem tudom, mennyiköze van, szeretném, ha ő is a pártatlanok között állna. De azért jó lesz, ha vele is beszélsz. Engem konkrétan látni sem akar, legalábbis így váltunk el. *Alise végül elfogadja a meghívást éjszakára, így megágyaz az ágyon, és jól esik neki, hogy Alise nyugtatgatja, és hogy mellette áll maximálisan. Bár az is megfordul a fejében, hogy a Cat verzióját még nem hallotta, és így bármerre eldőlhet a mérleg nyelve... De bízik Alise-ben, hisz eddig is mindig számíthatott rá.* -Köszönöm szépen, Alise. A szüleim miatt pedig ne aggódj, megbeszéltem velük már régen a dolgot. Azt mondták, hogy tőlük ide is költözhetsz, legalább részben visszakapják Annt, hiszen a lányukként szeretnek. Viszont én most átmegyek a saját szobámba. Jó éjt neked. *Köszön el tőle örömtől sugárzó arccal, és magára hagyja, és átmegy a szobájába aludni.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 8:31 pm

*Alise figyelmesen némi döbbenettel hallja, hogy mik történhetnek olykor olykor az iskolában. Majd meghallja Nessie di Alsiera nevét, és szinte felkiált.*-Nahát Nessi, vele már találkoztam. Nem nagyon tűnt fel, hogy gyászolna, bár biztosan mélyen érintené a dolog, ha megemlítené valaki. Mondjuk szegényt úgy megijesztettem, hogy majdnem megfulladt, ó és aztán. Aztán meg sikerült a gyengélkedőre juttatnom szegényt. ényleg azóta nem is láttam, remélem jól van.*Miután kifejtette véleményét, és az utolsó mondatában vágül a lényegre tér, hogy Deyan mellett áll, egyszercsak megöleli őt, amit viszonoz, miután felé fordul.*-Ugyan nem vagyok haszonleső, de azért megjegyzem, majd mesélgess még az iskoláról, elvégre, Te már régebb óta vagy itt, mint én.De tényleg nem szükséges hálálkodnod, azonban, ne kürtöld szét ezt az iskolában. persze, ha megkérdezik, hogy ismersz-e akkor ne tagadj le, én sem foglak téged, de szeretnék beszélni Cattel, Isabellel, és még pár emberrel, és jó lenne, ha akkor még nem tudnák, hogy mi barátok vagyunk. Tudod a kémkedés a specialitásom.*Majd deyan az idő láttán, felteszi a kérdést, hogy nem álmos-e, és, hogy nem szeretn-e itt aludni, ugyanis ilyenkor már kicsit veszélyes a város, valamint kijárási tilalom is van. Alise a féltés hallatán egy kicsit felnevet.*-Ó ugyan, hiszen tudod, hogy kivel beszélsz, tudok vigyázni magamra. De kijárási tilalom, hát, ez tényleg nem hangzik valami jól, bár már a besurranásom is fejlődött, de azért tényleg jobb lenne, ha nem keltenék nagy feltünést. Szóval köszönöm a meghívást, remélem, hogy a szüleidnek azért nincs ellenére.* Majd szép lassan Deyan felé indul, és újból átöleli, hogy ne csak egy fél pillanatra legyen jobb a kedve, próbálja vígasztalgatni, habár még sosem volt ilyen lélekistépoló szerepben.*-Ne aggódj nem lesz semmi baj, tudod mostmár vagyok olyan, hát nem is tudom mi, de lényegtelen. Na én bárkit leverek akit kell ez a lényeg.
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 7:59 pm

*Alise rákérdez, hogy hogyan haltak meg azok a diákok, ő pedig néhány másodpercig gondolkodik, hogy hogyan is voltak az események pontosan.* -Nagyjából októberben történt. A pontos történetet én se tudom, mert nem voltam ott, csak annyit tudok neked elmondani, amennyit hallottam másoktól. Mint mondtam, egy térkapu nyílt, és elvitte őket egy ismeretlen helyre. És... a lényeg az, hogy valamiféle démonok támadtak rájuk, elég nagy erejűek. Elég sokan voltak ott, így a többség megúszta, de ez a kaland két diáknak az életébe került. Köztük volt egy jó barátom, Nessie di Alsiera ikertestvére is, Evelyne. A másikat nem ismertem. Jobb azt a helyet elkerülni, bár furcsa dolgok máshol is történnek. Vigyázz magadra nagyon, amíg itt vagy. Nagyon nem szeretném, ha téged is elveszítenélek. *Meséli a történteket, majd a Bella körüli história kerül szóba. Figyelmesen hallgatja a lány szavait, és nagyon reménykedik, hogy nem készül elhagyni. A kérdéseire felhorkan, épp ez az, ami miatt depressziós volt hónapokig.* -Ha tudnád, hányszor tettem már fel magamnak ugyanezeket a kérdéseket. Halvány elképzelésem nincs, mi volt azon az estén velem. Hiába gondolkodok azóta rajta, egyszerűen nem találok rá magyarázatot. Egy dolog viszont teljesen biztos. Sem azelőtt, sem azóta hozzá nem nyúltam tiltott szerekhez, és az alkohol is taszít. Rá sem bírok nézni egy pohár sörre sem. Tiszta voltam, az vagyok és az is maradok. Bizonyítani ezt ebben a minutumban nem tudom neked, de ha megfigyeled a viselkedésemet a suliban, akkor meggyőződhetsz róla, hogy így van. És... Igen. Elég volt a kioktatásokból, túl sokat kaptam abból mostanában. Tudom én is magamtól, hogy nagyot hibáztam. *Végül aztán Alise kimondja az ítéletét, neki pedig hatalmas kő esik le a szívéről. Visszatért hozzá egy régi barátja, és ki is tart mellette. Majdnem sír örömében, annyira örül a hírnek. Régen volt már ennyire boldog, az biztos. Hálából odarohan Alise-hez az ablakhoz, és magához öleli.* -Köszönöm szépen, Alise. Hálám örökké üldözni fog. Az a legkevesebb, hogy bármikor szívesen látunk itthon. Még nem tudom, mivel hálálom meg, de valamit biztos kitalálok. Te is kérhetsz nyugodtan cserébe bármit. Amennyiben módomban áll, teljesíteni fogom neked. *Mondja hálálkodva, majd elengedi és visszaül a helyére a kanapén.* -Jelen pillanatban egyébként úgy néz ki, hogy te vagy az egyetlen, aki mellettem áll, természetesen a rokonaimon kívül, ezért is vagyok neked ennyire hálás. Rengeteg barátja van Catnek és Evának, és sokan értenek egyet velük. Mások mindkettőnknek igazat adnak, és így pártatlanok, egyikőnk oldalán sem állnak. Na és persze vannak olyanok is, akik azért nem foglalnak állást, mert sosem tartoztak a barátaink közé. Hogy aztán tényleg törik-e valamiben a fejüket, vagy csak rossz indulatú pletykáról van szó, és hogy miben áll a tervük, nem tudom. De elmondhatatlanul jó érzés, hogy nem vagyok egyedül ebben a kérdésben, és hogy te vagy az, aki mellettem áll. Köszönöm neked. *A fali óra mutatója viszont erősen közelít most már a 10-eshez, és Deyan is kezd álmosodni, úgyhogy feláll a helyéről, és pár lépést tesz Alise felé.* -Te nem vagy álmos? Ha gondolod, itt is alhatsz nálunk, ebben a szobában. *Mutat az egyik fal mellett álló széles ágy felé.* -Ne császkálj ilyenkor Nellondban, és egyébként is kijárási tilalom van már, nehogy rajtakapjon valamelyik vezető. Hálóruhát találsz magadnak a szekrényben. *Kacsint Alise-re, és elkezd megágyazni a vendégágyon.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 7:24 pm

*Alise egy pillanatra lefagy, amikor Deyan azt mondja, hogy páran már meghaltak ott.*-Hogy haltak meg? Gondolom haboztak és. De mi történt akkor?*Majd Deyan elkezdi mesélni Isabellát körüllengő történet ami miatt jópáran Deyan ellen fordultak, sorra döbben le az események hallatán.*~Méghoyg fű, és milyen lányok? Egek.*Nagyogat sóhajtva dolgozza fel, mindazt amit barátja mesél neki. Majd a történet végén néhány másodpercig csak hallgat. Majd először nyugodt hangnemben kezd beszélni, amíg az ablak felé sétál.*-Tudom, hogy az indulatok néha elveszik az ember eszét. tudom, hogy néha meg akarunk felelni olyanoknak akiknek nem kell, mert nincs értelme. Azonban azt nem értem, hogy mit akartál azoktól a lányoktól, ha ott volt neked Isabella. De mindegy. És fű, komolyan Deyan, mit gondoltál? De mindegy. Ezt az Isabellát nem ismerem, de , ha én lettem volna ilyen helyzetben, akkor nem lettem volna ilyen szigorú. És Cat? Na jó azt elhiszem, hogy ha jóban vannak akkor kiáll mellette, de azért ez túlzás. Na, de nem foglak kioktatni, ezt már biztosan megtette más helyettem. Igazságtalan, amit csinálnak a többiek. Ez a ti dolgotok, a többieknek nem kellene beleszólnia. én sem tenném, nem fogok odamenni Isabellához, hogy lehordjam, ehhez nincs jogom. De a többiekkel szemben persze "megvédelek" hiszen már régóta barátok vagyunk. Számíthatsz rám, nem kell aggódnod.*Mondja megnyugtató hangon Deyannak.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 6:56 pm

*Hallgatja Alise kalandjait, és picit gyanakodva bólogat. A Ködszirten más események is történtek... Akkor is egy kitűnő barátját vesztette el örökre. Evelyne-t, Nessie testvérét.* -Az a Ködszirt nagyon különös hely. Máskor is történtek már ott furcsaságok. Volt, amikor térkapu nyílt, egy teljesen másik helyre. Akkor két diák oda is veszett. De most jó, hogy nem történt semmi baj, és hogy végül is vidám dolgok történtek ott. *A kérésre lelkesen bólogat, ideje neki is részt vennie a kalandokon, a többi társához hasonlóan, és nem csak az órákra kimozdulnia a szobájából, illetve most már jelen esetben a lakásából.* -Persze, jó ötlet. És persze majd én is szólok, ha valami hasonlót tapasztalok. *Aztán Catre terelődik a szó, és megint vacillál, hogy elmondja-e a történetet, és ha igen, akkor mennyit. De végül úgy dönt, hogy a legjobb a teljes igazság, és a kályhától elindulni. Hátradől a kanapén, és távolba révedő tekintettel mesélni kezd.* -Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy Isabella Newton nevű lány. Azaz, ő még mindig van, éli világát, csak... máshogy. Lényeg az, hogy ő volt nagyon hosszú ideig itt az iskolában a szerelmem. Részemről nagyon komoly dolog volt, vele szerettem volna leélni az életemet. Az, hogy mindez múlt idő, nagy részt én tehetek. Csináltam egy oltári nagy baromságot, amit azóta sem bocsátottam meg magamnak. Egy este a Jeniliában beszélgettem két lánnyal, már a nevükre sem emlékszem... Halvány lila dunsztom nincs, hogy mi történt akkor velem. Belém bújt a Sátán, vagy a jó ég tudja. Be akartam vágódni nekik, és ehhez kapóra jött a Jeniliában két másik srác, akiknél füves cigi volt. Minden bizonnyal drogdílerek lehettek. Én pedig kértem belőle. Szerencsére az egyik lánynak volt annyi esze, hogy elvegye tőlem és megsemmisítse, így tiszta maradtam. Ezután helyre billent a világ, és elrohantam a helyszínről. Nem kizárt egyébként, hogy a másik lány picit több vodkát tett a narancslevembe a kelleténél. Vagy valami ilyesmi. Ez ellen a verzió ellen leginkább az szól, hogy tisztán emlékszem minden másodpercre. A lelkiismeret azonban nem hagyott nyugodni, és beszámoltam Bellának az esetről. Ő azt válaszolta, hogy soha többet nem fog tudni megbízni bennem, és hogy nem akar egy drogossal járni. Bizonyítékom nem volt arról, hogy nem történt semmi, illetve arról sem, hogy az egyikük tehett volna az egészről. Hónapokig depressziós voltam, és az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Aztán fel akartam keresni akkor még nagyon jó barátomat, Cat Morgant. Ő erre szemberöhögött, és mindenféle marhaságot mondott. Már azt sem tudom mit. Csak a gúnyosan röhögő képére emlékszem. Nagyon fájt az a dolog. Felvettem egy körömlakkos üveget, mert az akadt elsőként a kezem közé, és hozzávágtam. Egyszerűen elborult az agyam. Szerencsére megjött a barátnője, és közbeavatkozott, mielőtt verekedés tört volna ki. Bevágtam az ajtót magam mögött, és elrohantam vissza a szobámba. Ezek után jöttek az üzenőfalas dolgok, és a pletyka a szövetségről közte és Eva között. Mit gondolsz? Még mindig a barátodnak tartasz és szeretnél segíteni? Megértem, ha nem, természetesen. *Mondja a lány szemébe a végét, és egy szemernyi hazugság nem látszik a szemében, teljesen őszinte arckifejezése van. Látszik hogy szóról szóra minden úgy igaz, ahogy elmondta, és hogy a mai napig bántja a lelkiismeret.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 6:29 pm

*Amikor Deyan bíztatja, hogy meséljen még a kalandokról, Alise egyre lelkesebben mesél barátjának.*-Hát tudod, legutóbb nagyon furcsa kis kalandom volt. éppen sétálhgattam a folyosókon, amikor láttam, hogy ott a, jaj, hogy is hívják...azt hiszem Ködszirt, vagy valami hasonló. Na szóval olyan furcsa zöld felhő volt körülötte, és nagyon kíváncsi lettem. Amikor felmentem találkoztam ott egy lánnyal Reginával is, és furcsa madár ember keverékekkel. És a segítségemet kérték, merthogy Regina közben más felé ment. Jaj olyan kedvesek voltak. és legyőztünk egy nagy nagy furcsa lényt is, és olyan hálásak voltak jaj. Na majd, ha legközelebb látok valami furcsát, akkor majd szólok neked, ha lesz rá lehetőségem, és akkor majd mehetünk együtt. Rendben?*Kérdezi Deyantól már teljes jókedvel és lelkesedéssel.*-Cat? Cat Morgan? Nem ismerem, még nem is láttam, de már hallottam róla.Cserben hagyott? Ezt hogy érted? Mikor?*Aztán nem is szakítja meg kérdéseivel Deyant, meghallgatja őt a turpisságról, majd amikor a segítségét kéri, széles mosollyal felel neki.*Hát persze, hogy segítek, elvégre barátok vagyunk, és nálam egy barát nem hagyja cserben a másikat. Nem kell aggódnód. Mondjuk nem tudom még a részleteket, de hiszek természetesen a te oldaladon állok. de mondd csak mi történt köztetek? már, ha nem akarod nem muszály elmesélned, de azért, jó lenne, ha valamikor elmondanád.
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 6:06 pm

-Az jó, majd odabent mesélhetsz róluk. Kíváncsi vagyok mindenre. *Mondja még odakint a villa ajtaja előtt, majd utána belépnek.* -Innen nem lehet késni, ha netán éjfélkor van ránk szükséged, akkor éjfélkor jössz. Itt mindig szívesen látunk. Tekintsd második otthonodnak, a következő másfél évben ugyanis elég közel leszünk egymáshoz. *Ezt már a szüleivel korábban is megbeszélték, úgyhogy bátran meri ajánlani. Annre terelődik a szó, Deyan pedig bepótolja, amit már eddig is már régen meg kellett volna tennie, beszámol barátjának a testvére történetéről.* -Nehéz volt, és valóban hiányoztál. De neked is megvan az életed, ne okold magad. Túlságosan messze voltunk egymástól. Most már viszont sokkal jobb a helyzet szerencsére. És azóta már nagyjából túltettük magunkat a történteken. Ann megmaradt kedves emléknek, és hála a jó égnek, Elros is helyre jött. Talált azóta magának másik hölgyet, nem soká eljegyzésük is lesz. Természetesen meg vagy hívva a szüleiddel együtt a család barátjaként. Ránk fog már férni egy kis vidámság is. *Alise megpróbál magáról beszélni, bár pici zárkózottsággal, úgyhogy Deyan bíztatni próbálja, hogy mesélje tovább.* -Milyen kalandjaid voltak? Az órákon kívül eddig nem nagyon mozdultam ki a szobámból, úgyhogy elég sok mindenről lemaradtam. Az indokot kitalálhatod az üzenőfalas történtekből. És, igen... elég sokat talál ilyet az ember. *Már megint egy kellemetlen téma, de ezen is túl kell esni, és mindenképp szüksége van a barátaira. Kénytelen-kelletlen felhozza ezt is Alise-nek.* -Ismered Catet? Nagyon jó barátom... volt, amíg cserben nem hagyott. Valamiféle szövetség is van közte meg Eva között, valami turpisságban törik a fejüket ellenem. Legalábbis állítólag, pletykákból hallottam. Hogy mennyire hiteles információ, arról fogalmam nincs. Csak... szeretném a segítségedet kérni. Ha valami tényleg lesz, akkor mellettem állsz? *Kérdi lesunyt szemmel, hisz elég nagy illetlenségnek tartja a kérést, de ha igaz, neki is egybe kell gyűjtenie a barátait. Igen, lényegében elérkeztek a meghívás második céljához (az első a halálhír közlése volt). Rengetegszer tépelődött már rajta, hogy kérjen-e ilyet vagy se, meg hogy hogyan és milyen formában, végül úgy döntött, hogy ez lesz a legcélravezetőbb. Bár persze lehet, hogy épp most fogja elveszíteni egy újabb barátját... De nagyon reménykedik, hogy nem így lesz, de ha mégis... ő mindenre felkészült. Túlságosan rá jár a rúd mostanában, és lehet, hogy a végén teljesen egyedül marad. A frász esne abba a bizonyos jeniliás estébe.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 5:32 pm

*Finoman legyint, és felnevet Deyan figyelmeztető szavaira.*-Á hiszen tudod, hogy a kaland a mindenem. Már volt is részem néhányban. Meg kell, hogy mondjam elég izgalmas egy hely.*Majd miután Deyan mondta, hogy ki kicsit korábban, csak annyit mond.*-Ch akkor jó tudod, hogy utálok késni.*Mikor már a szobába értek és a képről kezdenek beszélni, Deyan kérdésére felel.*-Ó hát hogyne emlékeznék. Igen régen volt.*Majd kicsit melankólikusabb hangulat telepszik rá. Pár arc a múltból bevillan neki, és eszébe jut, hogy mennyire hiányzik neki. Majd teljes figyelmét Deyanra koncentrálja, hiszen régi barátjukról beszél. Alise gondolja, hogy valami nem volt rendben, mert amikor csak szóbakerült "otthon" látványosan terelték a témát. Mint kiderül nem volt az véletlen. Egyre jobban kezd ledöbbeni azon, amit Deyan mesél, és dühödten cikáznak a fejében a gondolatok.*~Miért? Miért? Miért kellet meghalnia? Ezért? És miért nem mondták el nekem? Biztosan tudtak róla, azért viselkedtek úgy ahogy. Azt hiszik, hogy nem tudtam volna elviselni a tényt?*Majd lecsendesíti a fejét, elvégre most nem lenne helyén való dühöngnie.*-Sajnálom. Biztosan nehéz lehetett. Bárcsak itt lehettem volna veletek.*Aztán Deyan próbál témát váltani, ami érthető. Ilyen témát nem jó húzni, mint a rétes tésztát.*-Hát nálam is történt pár dolog. Amióta itt vagyok már egy csomó kalandom volt, és nagyon jót mulattam. Az órák pedig itt is jók. Tudod, hogy mindig is szerettem tanulni a mágiáról. Meg a legtöbben nagyon kedvesek, bár.. találkoztam olyannal is akivel nem szerettem volna. dehát ilyet mindenhol talál az ember. nem igaz?*Próbálja elterelni a figyelmet a szomorú témáról, álcázza is, hogy mennyire le van döbbenve még mindig a tragédián.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 4:59 pm

-Biztosan jól fogod itt érezni magad, rengeteg barátra lehet szert tenni. A kalandok ugyan néha kemények szoktak lenni, dehát... ilyen az élet. Legalább felkészülsz rá. *A kérdésre, hogy sokat várt-e, az órájára pillant, és utána válaszol.* -Tíz perce jöttem ki eléd, de egyébként pontos vagy, mint mindig. *Kacsint régi barátnőjére, az üzifalas témát pedig igyekszik minél hamarabb lezárni, már csak azért is, mert nem akarja a rossz emlékekkel traktálni a lányt, magát is igyekszik túltenni a szakításon Bellával. Alise-nek láthatóan tetszik a ház, ami picit hízeleg neki, elvégre ő az első vendég, aki nem tartozik szorosan a családhoz, bár persze ettől még ugyanolyan jó barát. Bemennek a vendégszobába, és a képeket kezdi Alise böngészni.* -Igen, jó volt együtt lenni ott. Kuvaitban van, emlékszel? Rég volt. Túlságosan rég. *Mondja kissé szomorúan elmerengve, és persze meg is kapja a kérdést, hogy hol is van Ann most. Látszik rajta, hogy nehezen válaszol, még mindig eléggé megviseli, ha rá gondol, de legalább már nem kezd sírni. A könnyei már rég elfogytak...* -Ahogy vesszük. Bizonyára minden rendben van vele... odafent. Meghalt másfél éve karácsonykor. Nem tudtunk értesíteni, mert Európában voltál. A szüleim szobájában van az urnája, egyszerűen nem bírtuk eltemetni. Azt szerettük volna, ha velünk marad. Ha gondolod, meglátogathatod. *Mondja maga elé meredve. Nagyon szerette a fogadott testvérét, és borzasztóan hiányzik neki. Pár percig gondolkodik, hogy elmondja-e a teljes igazságot a lánynak, hogy mi történt vele, végül aztán rászánja magát, és szembe fordulva vele, nagyon halkra véve a hangját meséli el neki a történetet. Nem akarja, hogy Elrost felzaklassa vele, ha esetleg hallja őket.* -Testvérpárbaj volt Elros és Arxan között, *Mutat az egyik képre, ami őket ábrázolja, akkor még testvérien ölelve egymást a régi kúriájuk előszobájában... Pont a későbbi párbaj helyszínén.* ugyanis mindketten szerelmesek voltak belé, és egy vita túlságosan elharapózott. Ann közéjük ugrott, hogy hagyják abba, de az egyikük a lehető legrosszabb pillanatban küldött egy halálos átkot. Nagy felfordulás volt, aurorok meg minden. Kiderült, hogy Arxan lőtte az átkot, és... elvitték. A dementorokhoz. *Többet nem tud, és nem is akar mondani. Minden bizonnyal ki tudja találni a történet többi részét. Nagy levegőt vesz, és visszafordul Alise-hez.* -Beszélj inkább magadról. Velem mostanában nem történt túl sok jó. *Kéri a lányt, miközben persze ő is vesz egy falat sütit, amitől jobb kedvre is derül. Minden bizonnyal az anyukája tett bele egy csipetnyi boldogság elixírt is, sejtette, hogy mi lesz a téma.*
Vissza az elejére Go down
Alise Ellwood

Alise Ellwood


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 316
Kaszt : Serenity-birtok Illuzionista
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek5176c68617b252251550
Köszönet érte Felicitynek ^^

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 4:31 pm

*Alise az előbbi kicsiny futása miatt hangyányit zihálva hallgatja Deyan válaszait.*Igen én is hát...örülök. Fogjuk rá. Vannak ennek előnyei is meg hátrányai is. Dehát mindig is azt akarták, hogy ide jöjjek. Egyébként sokat vártál? Próbáltam sietni.Na örömmel hallom, hogy jól vagy. á ne is törődj azzal. Nincs értelme az ilyeneket komolyan venni.*Mondja Alise miközben vígasztalóan deyan vállára helyezi a kezét. Áh igen látom, most egy helyen lehet mindenki, távol a diákok nyüzsgésétől.*Majd Deyan udvariasan bevezeti a házba, miközben Alise tágra nyílt szemmel csodálja a házat. Végül a harmadik szobába térnek be, ami a vendég szoba, értelem szerűen a vendégek fogadására szolgál. Amikor betérnek, mindketten helyet foglalnak, és Alise ezt a szobát is bátran nézegeti, de tekintete megakad a képeken. Majd Helennel is találkozik végre Alise, akitől egy nagy barátságos ölelést kap, még mielőtt köszönt volna, amit a lány természetesen viszonoz. Majd elkezdi eszegetni a süteményeket, amit Deyan anyukája hozott az előbb. Aztán szép lassan odasétál egy képhez, amin hárman vannak, Deyanal és Annal.*-Huh de régi ez a kép. Már vagy fuu négy éves. Á milyen viccesen nézünk ki.*Kicsit el is neveti magát.*-Tényleg Ann hol van? Vele minden rendben?*Kissé félve kérdezi, meg, mert már régóta nem hallott felőle, így azért gondolja, hogy valami baj van*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Serenity-birtok Vandor
Üzenőláda : Serenity-birtok Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 3:50 pm

*Egy pár percig, talán negyed órányit várakozik a kapu előtt, majd egyszercsak megpillantja a távolban közeledő Alise-t. Ekkor jut eszébe, hogy elfelejtett pontos irányt adni a Palotanegyedben, de azért az annyira nem nagy, az a néhány itt található birtok elég tisztes távolban van egymástól, így talán elég könnyen felfedezhető a helyes irány a Serenity-birtokra. Mikor Alise felfedezi Deyant, szaladni kezd felfelé, és át is karolja, ami picit meglepi őt, de természetesen visszaölel, majd elengedi pár pillanat múlva.* -Szia, Alise. Igen, meglehetősen. Mikor is? Egy-két éve. Örülök, hogy átjöttél a Nezába. És... fogjuk rá, hogy általában jól, de ebben a pillanatban ténylegesen jól. Az Üzifalon eleget olvashatsz rólam mostanában... *Mondja nem túl lelkesen, soha nem szerette a rivaldafényt, pláne, ha szánt szándékkal rossz színben tüntetik fel.* -Na meg ez történt. *Mutat a mögötte lévő házra.* -Sikerült elköltöznünk otthonról... *Mondja boldogan, majd gyorsan észbe kap, hogy még mindig odakint álldogálnak, és nyilván jó lenne, ha bemennének a hidegről, na meg hogy Alise leülhessen és nyugodtan beszélgethessenek.* -Gyere be. Érezd otthon magad. *Fogadja udvariasan, majd kinyitja a lány előtt először a kertkapu ajtaját, majd amikor odaérnek, a villa ajtaját, előre engedi mindkétszer, és a Vendégszobához vezeti, ami a harmadik ajtó a földszinten.* -Ez az anyuék szobája... *mutat az első ajtóra, ahogy beérkeznek,* -ez pedig az én szobám. De oda inkább ne menjünk, ott rettentő kupi van, mint mindig. *Mondja szabadkozva, és a harmadik ajtóhoz vezeti.* -Ez van kinevezve vendégszobának, itt fogadunk mindenkit. *Kinyitja az ajtót, és egy átlagos nagyszoba méretű szobába jutnak, zöld tapétával, illetve rengeteg képpel, ami leginkább az utazásaikról és kellemes élményeikről szól. Némelyiken Alise magára is ismerhet, ahogy Deyannal és Annal a tengerparton vannak vagy a régi birtokon kirándulnak. Egy kanapéhoz vezeti vendégét, de ezen kívül van még két fotel és egy másik ágy is a szobában.* -Foglalj helyet bárhol. *Ő maga leül a kanapéra, és eközben megérkezik Deyan anyukája, Helene is egy nagy tálca süteménnyel a kezében.* -Szia, drágám, légy üdvözölve nálunk. Fogyasszatok nyugodtan. Még van egy ugyanekkora tálcával és még másfajta is. *Leteszi a szoba közepén álldogáló asztalra a tálcát, és amennyiben Alise engedi, kap tőle egy nagy ölelést.* -Jól van, anyu, hagyd levegőhöz jutni. *Mondja Deyan szeretetteljesen anyukájának, és aztán Helene magukra is hagyja őket.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Serenity-birtok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Serenity-birtok   Serenity-birtok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Serenity-birtok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Furcsa birtok
» Valere Birtok
» Redrick birtok
» Lassenien-birtok
» Deyan Serenity karakterprofilja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Palotanegyed-
Ugrás: