Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Társalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_lcapTársalgó - Játék terem - Page 2 I_voting_barTársalgó - Játék terem - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Társalgó - Játék terem

Go down 
+19
Dissoine M. Dreadcurse
Polly Plummer
Michelle Sagredo
Szergej Romanov
Marco Mimieaux
Neram Arthas
Bjoren Bertill
Avanel Turcantil
Berill Dalida Cornish
Lyra Baker
Kasey Jake Ellswood
Aeryn Baker
Samuel J. Colwell
Nye Drystan
Tessa Leone
Yvonne Chaconne
Gabriella Ophelia Milena
Cat R. Morgan
Lincoln Lawrence
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Mentalista
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 2 Tek502a0ec3166100392434

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 3:25 pm

First topic message reminder :

- Perfetto località! * Ez az első felszólalása miután kinyitotta az ajtót és analizálta a termet. Imádott játszani, kártyázni, dartsozni, minden ilyesmit. Még ha a biliárdhoz például nem is értett. A kártyához azonban egész jól, és egy paklit is talált az egyik szófán.* - Hát ki hagyta itt ezt a mazzo di cartet?(kártya paklit) * És azonnal a kezébe is veszi, hogy megkevergesse, mindenféle trükkös módon, akár egy bűvész úgy ügyeskedett. Teljesen visszament gyerekbe egy pár pillanatig, hiszen nincs itt senki = nem látja senki= mindent lehet. Noha rendbontás eszébe sem jutott, éppen csak egy kicsit visszament gyerkőcbe, ha már olyan kevés ideig lehetett az, hiszen korán csak saját magára számíthatott az életben, ami miatt egy kettőre felnőtté kellett érnie. Kevergette a kártyát, közben a biliárd asztallal szemezgetett. Körbe nézett, de senkit nem látott potenciális játszó pajtásként.* - No problemooo * Mondta és hátra dobta a kártyákat, amik szétszóródtak a kárpiton. Kezébe vett egy dákót, és felállította a golyókat. Egyedül kezdett el játszani. A jégvilág fagyizóból hívhatott volta emberkéket a játék terembe, de mindenki hazament a fagyizás után. Kivéve persze az ében hajút, akinek játszhatnéka támadt, ezért errefelé vette az irányt. Az eb vagy körülötte fontoskodott, vagy pedig a kárpiton összegömbölyödve aludt.*
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Polly Plummer

Polly Plummer


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 47
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Társalgó - Játék terem - Page 2 Tek514f33f3130103594431
Az én színem a pink.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 15, 2013 6:32 pm

*Annyira boldog vagyok, hogy végül minden rendeződött Jonasszal. Persze iszonyatosan hiányzik Marcel. Az első napokban folyamatosan felébredtem éjszaka, és őt kerestem. Lényegében azt hiszem így duplán elveszítettem őt, hiszen egyszer amikor meghalt, és most, amikor elment. De az segít egy kicsit, hogy tudom, hogy jó helyen van, hiszen egy pillanatra láttam a szüleinket is, és tudom, hogy velük van most. Kicsit még irigyelem is, de tudom, hogy élnem kell az életemet... nélkülük. És most itt van Jonas, aki igazán rendes velem, bár egy kicsit még tartok ettől az egésztől, hiszen azért eddig úgy ismertem meg őt, mint aki eléggé nőcsábász jellem. Lehet, hogy én is csak egy vagyok neki a listán, és ha majd unni fog, akkor mást keres magának. Aztán persze ott van az a gond is, hogy ő egy vadász, bármikor baja eshet, én pedig folyton aggódhatom miatta. Nem akarok még valakit elveszíteni, aki fontos nekem, vagy legalábbis úgy érzem, hogy nagyon is kezd fontossá válni. Halkan sóhajtok, amikor belépek a terembe. Nem jártam még itt, de úgy gondolom, hogy egy játékterem biztosan elűzi kicsit a kellemetlen gondolatokat, és csak a pozitívak maradnak meg. Nagyon örülnék egy kis békének mostmár a lelkemben. Időnként akaratlanul is körülpillantok, hiszen pár napja még bármikor feltűnhetett az öcsém, de most nincs sehol. Csend van, én pedig egyedül vagyok. Bizonytalanul nézek körbe, a fülem mögé söpöröm a hajam. A ruhám most sem túl bonyolult, egyszerű ciklámen farmer, edzőcipő, felül egy sima piros topp. Kicsit körülnézek és végül egy flippergép elé állok be. Sokat játszottam már ilyesmivel még odaahaza, és egész jó is voltam benne.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 4:32 pm


- Nem haraptam le a fejed, csak kérdeztem valamit. Sajnálom, hogy ha magadra veszed, és épp azért mondtam, mert nem, nem kell körbevezetni, nem, nem kell segíteni. Egyedül is boldogulok, nem vagyok nyomorék! És néha jó lenne, ha nem akarna mindenki megváltani, mintha csak egy purgatóriumos lélek lennék, aki még akár pokolba is juthat, ha nem viselkedik... * bukik ki belőlem a nem épp kedves hozzászólás, majd a plafonra nézek, és egy mélyet sóhajtok. Nati ezért már letépte volna a golyóimat, hogy miért viselkedem így, úgyhogy csak megvonom a vállam, majd megpróbálok elnézést kérni. *
- Bocs, lehet kicsit túl nyers voltam! * mondom kimérten, majd a neheztelő íriszeket vizslatom. Akármennyire is nézem azokat, valahogy nem hatnak meg. Hát van ilyen, és őszintén nekem ettől még nem lesznek álmatlan éjszakáím. Tudom, nem vagyok túl kellemes ember, a modorom sem túl szépséges, és én vagyok az, akinél a külső tényleg szöges ellentéte a belsőnek. Mondjuk nem is nagyon érdekel, hogy mit gondolnak rólam, egészen addig míg addig nem feszegetem a határokat amíg jól helyben nem hagynak. A mugli suliban is sokszor kaptam verést, és valószínűleg itt is hasonló lesz a helyzet. Nem akarok változtatni, én ilyen vagyok, fogadják el... ha meg nem tetszik... nos mindenki mehet a sunyiba.. *
Vissza az elejére Go down
Michelle Sagredo
Tanár
Tanár
Michelle Sagredo


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 721
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Illuzionista

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 3:52 pm

*A kimért válaszra kicsit felvonom a szemöldökömet. Soha nem szerettem az ilyen karót nyelt embereket, és tudom, hogy Szergej is hasonlatos lehet. Hurrá... Elhúzza a kezét, talán túl gyorsan is, míg én a fejemre szorítom a zsebkendőt. A kendő lágy és puha, és valahogy az ugrik be elsőnek, hogy bizonyára gazdag lehet a fiú, hogyha ilyen cuccot hord magánál. Fogalmam sincs róla, hogy mekkorát tévedek. Már nem is annyira vérzik a sebem, de azért még nem veszem el a kendőt.*
- A lelkiismeretem? Igen, lehet. *kuncogok egy kicsit, hiszen erre nem gondoltam, de végül is elég logikus a válasz. Bemutatkozom és habár Szergej kicsit tétovázik, végül lágyan megrázza a kezemet és ő is bemutatkozik. Rákérdezek, hogy most érkezett-e a suliba, amire egy igen csak furcsa, és enyhén bunkó megszólalást kapok.*
- Jól van na, nem kell leharapni a fejemet! Csak kíváncsi voltam. *morgom és leveszem a kendőt a fejemről. Eszembe jut, hogy a fiú képébe vágom, de végül csak a kezemben szorongatom. Nem fogom neki visszaadni, vagy legalábbis nem most. Majd ha kimostam...*
- Gondoltam, hogy felajánlom a segítségemet bármiben, de a hozzáállásod miatt elgondolkodtató...*morgom mélyen a fiú szemébe nézve, enyhe neheztelés ül a szememben.*

//Fagy!//

//Hűű, észre sem vettem, hogy rossz karival ment a hsz, bocsánat! Oo//


A hozzászólást Michelle Sagredo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 06, 2013 6:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 3:23 pm


- Nincs mit * jegyzem meg kimérten, majd mikor a zsepihez nyúl, én automatikusan elengedem azt. Ha már ő fogja, az én kezem egyáltalán nem hiányzik onnan. Nem szeretnék finoman összeérő ujjakat, lágy borzongást és kellemes mosolyokat. Nem túlzottan bírom ezt az egészet, így inkább kicsitt hátrébb húzódom, úgy nézem ténykedését. Arcába lassan visszatér az élet, és mikor elengedi a sebét megnyugodva veszem tudomásul, hogy már nem is vérzik. *
- Lehet, hogy inkább csak rossz a lelkiismereted! * húzom el a számat finoman, majd mikor bemutatkozik, kis tétovázás után, de megfogom a kezét és megrázom azt határozottan. *
- Szergej vagyok, és igen, nem olyan régen érkeztem. Bár kétlem hogy ez olyan sokat elárulna rólam. Tudtommal elég sok diák érkezik a suliba, így nem értem miért olyan nagy szám, hogy nem évek óta koptatom az iskola padjait... * mondom, majd kérdőn nézek a lányra, hátha talán majd ő megválaszolja a kérdésemet. Rémesen idegesítő ám, hogy minen második embernek, akivel összefutok ez az első kérdése. De ha nem is az, a top 10-es listájában benne van! *
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Boszorkany

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 3:15 pm

*A földön fetrengve jajgatok, amikor is a srác észrevesz és segít felülni a fotelba, amit az esésem miatt kicsit odébb löktem.*
- Áú... Köszönöm... *motyogom még mindig kicsit kótyagosan, majd a zsebkendőre nézve hálás pillantást vetek a fiú arcára. Lágyan rászorítom a fejemre a zsebit, és lehunyom a szememet, hátradőlök a fotelban.*
- Megijedtem, amikor beléptél és nekivágódtam egy fának. *motyogom, még mindig csukott szemmel, zsebkendővel a kezemben, amin aprócska, piros foltok vannak. Azért nem ömlik a fejemből a vér, de hát köztudott, hogy a fejsebek durvábban véreznek.*
- Trixi vagyok. Még nem láttalak itt a suliban, most érkeztél? *nyitom ki a szememet és nézek a fiúra kérdőn, ahogy ismét végigmérem őt. Egy lágy, kíváncsi mosoly jelenik meg az arcomon, és úgy várok a válaszára, miközben a kezemmel még mindig a zsebit szorongatom a fejemhez. Talán már nem is vérzik...*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 3:11 pm


* Teljesen belemerülök a játékba, így igazából fel sem tűnik, mikor a lány nagyot nyekkenve a földön landol. Csak arra eszmélek, hogy hangosan jajgat, és hogy a mellettem lévő fotel megmozdul. Apró teste kitekerve hever a földön, én pedig csak felvonom a szemöldökömet, hogy lássam jól van e. Ha gonosz lennék, megérdeklődném tőle, ugyan ivott - e, hogy így levágódik a seprűről, azonban inkább visszafogom magam. Biztos nem részeg, hiszen a suli falai között nem lehet inni és még korán is van hozzá, bár ha orosz származású, a délutáni vodkának már a szervezetében kell lennie. *
- Minden rendben van? * kérdezem, letéve a könyvet, majd veszem a fáradtságot és segítek neki feltápászkodni. Leültetem az előzőleg feldöntött fotelbe, és előveszek egy vászon zsebkendőt a zsebemből. Na nem vagyunk gazdagok, csak a nagyapám imádta ezeket a régimódi dolgokat, így rám is rám ragadt. Kezét lefejtem a fejéről, majd a hófehér anyagot vörössé változtatom. *
- Ez nem volt egy szép esés...
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Boszorkany

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 3:02 pm

*A seprű frankón suhan a fák között, kikerülgetem a verseny társaimat, átsuhanok a karikákon, és néha feljebb, vagy lejjebb emelem a seprűt, hogy a kis arany tallérokat is megszerezzem. Érdekes, és izgalmas ez a verseny, az biztos, azonban mikor egy srác lép be a terembe, félrenézek, végigmérem őt és szerencsétlenül nekivágódok egy fának. A seprű a teremben is megpördül néhányszor, én pedig egy határozott repüléssel kerülök le róla.*
- Áúú! *vágódok neki az egyik fotelnak, és be is verem a fejemet. Összeszorítom a szememet a fájdalomtól, és a fejemhez kapok, amiből lágyan szivárogni kezd a vér.*
- B*sszus.... *motyogom könnyektől küszködve, és a fiúra nézek. Nem haragszom rá, csak kicsit rosszkor érkezett meg. Azonban ahogy megnézem az arcát, a fájdalmam kicsit enyhülni kezd, hiszen egy egész szép fiúval hozott össze a sors. Lassan feltápászkodom, és érzem, hogy kicsit szédülök, így lerogyok az egyik fotelba.*
Vissza az elejére Go down
Szergej Romanov
Diák
Szergej Romanov


Főkarakter : Noah Karl Pavel
Hozzászólások száma : 48
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 2:57 pm


* Még csak pár hete érkeztem, azonban érzem, rengeteg dolgot nem láttam még az iskola falai között. Soha, senkim nem volt a családban mágia használó, ezért is volt furcsa, hogy én azzá váltam. Egyszerűen csak kitört belőlem, igaz abszolút megkésve. Mivel nem vártam, így feldolgozni sem volt túl könnyű. Egyik nap még Oroszországban éltem szürke napjaimat, majd itt kötöttem ki, egy egészen másik világban, távol az otthonomtól és az emlékektől. Legalább megkaptam a lehetőséget arra, hogy valami újat csináljak, hogy kicsit túllépjek bizonyos dolgokon, melyeken eddig nem tudtam.
Hiába azonban az új hely, a nyitás mások felé, és a kommunikáció most sem működik. Ha rajtam múlik az életemet leélem barátok nélkül, hiszen ki kiváncsi rám, egy olyan fiúra, aki őszintén kifejti mit gondol, és ha valakinek nem tetszik a feje azt is nyilvánossá teszi? Nos igen... én ilyen vagyok....
Nagy lendülettel nyitom ki a játékterem ajtaját, majd simán bemasírozok. Nem egyedül vagyok a teremben, úgyhogy az esetleges hangzavar okozása miatt csak az orrom alatt mormolok egy bocsánatkérést, majd a szekrényhez sétálok és leemelek egy kalandjátékos könyvet. Zsebemből papírt veszek elő, egy ceruzát, majd két dobókockát. Komótosan letelepszem, majd játszani kezdek ... hiszen a hősömet el kell vezetnem a kígyókirályhoz, hogy megnyerhessem ezt a csatát, és én lehessek Argónia ura! *
Vissza az elejére Go down
Marco Mimieaux

Marco Mimieaux


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 184
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Boszorkany

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 2:44 pm

*Habár odakint kelleme az idő, kicsit fúj a hideg szél, és vélhetőleg vihar készül estére. Páff. Kellett hamar jönnie a nyárnak, még így is nagy viharoknak nézhetünk elébe. Hosszú, barna hajamat lófarokba fogtam össze, egy sima fekete rövidnadrágot viselek, fehér laza cipőt és egy szürke topot. Nem vagyok valami nagyon kiöltözve, vasárnapra minek? Mivel már nincsenek órák, ezért egy kicsit még kihasznál a suli adta luxus dolgokat és a játékterem felé indulok, hogy elfoglaljam kicsit magamat. Halkan dúdolgatva ugrálgatok végig a folyosókon, amik a Labirintusban kavarognak, majd a Játékterem előtt lyukadok ki. Elvigyorodom és határozottan nyitok be, majd nézek körbe. Nem látok senkit, úgyhogy kissé szomorkásan ugyan, de végül körbenézek. Rengeteg király játék van itt, és az egyik varázsseprűhöz lépek. A levegőben lebeg, azonban amint ráül valaki, megjelenik egy kép és seprűversenyben vehet részt. Nem is gondolkozom sokat, ledobom a táskámat a járgány mellé, majd rápattanok és előtte megelevenedik egy frankó illúzió, ahol karikákon kell átrepülni, megelőzve a versenytársakat. Ráhasalok a seprűre, és már indulok is, ide-oda dőlve, előzgetve a társaimat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 8:27 pm

*Persze, amikor másokat fogdos, az senkinek nem gond, de azért mégsem jó érzés neki látni, ahogy Neram is felszisszen az érintésétől. Pedig ő csak játszani akart... de az ilyenekkel valahogy mindig számolnia kell. (Más kérdés, hogy sosem teszi, aztán utólag érzi rosszul magát, mikor mások rosszul reagálnak, hiszen hiába nem akadt ki Neram, és hiába mondja, hogy nem gond neki, mégiscsak sziszegett, meg kesztyűt akar venni.) Aztán mikor megkapja, hogy nem áll jól neki, ha nem mosolyog, akkor felnevet.* - Ez most egy béna flört akart lenni? Jól áll nekem, ha mosolygok? Beleszeretsz a mosolyomba? *Cukkolja, és ha lenne még párnája, akkor most csakazértis odavágná, de már ugyebár eljátszotta az esélyét.* - Na jó, nyuszi... asszem ideje visszavonulnom. Kössz az üveggolyót, majd akkor fogom meghálálni, amikor a legkevésbé számítassz rá. *Kacsint, majd kisétál a játékteremből, és nem is tudja, hogy Neram igazából nem is szokott errefelé lógni.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 8:21 pm

-Naátod. *helyesel a bajkeverésre, és arra, hogy a keze mindig hideg.. nyilván nem a legkellemesebb, dehát ez van, ha valaki az, aki, meg jégelementál is e mellett, és persze imádja a telet, és abban érzi otthon magát. Neramot annyira nem zavarja, amíg nem őt taperolja le, aztán utána bárkit fogdoshat, az nem neki lesz hideg. A kesztyűre hevesen bólogat, az más kérdés, hogy sejti, hogy nem hordaná állandóan, de nem is kellene. Csak ha vele van. Mint említve volt, a többi ember problémája annyira erősen nem tudja megérinteni. Aztán elvágja a párnát, és elégedetten húzza ki magát, a kérdésre azonban csak a fejét csóválja.* -Nem bírtam nézni a fancsali képed. Bocs Fagyoska, de a nevetés valahogy jobban hozzád passzol, és egész furán áll neked, ha nem mosolyogsz. Szokj hozzá. *vonja meg hanyagul a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 8:16 pm

*Persze, az is egy szempont, hogy igazából egyikük sem tud táncolni, így egymásba kapaszkodva imbolyogtak ide-oda, miközben Jake folyamatosan azt hangoztatta, hogy Neram ötlete volt, szóval mostmár igenis viselje a következményeket. Mikor a másik megint az orrát mozgatja, kuncogni kezd, majd mikor Neram tüsszent, valahogy automatikusan kitör belőle a nevetés. Nem is érti, mi annyira vicces egy tüsszentésben, de vannak azok a pillanatok, amikor egyszerűen minden viccesnek hat... és valljuk be, Jake-nek elég gyakran vannak ilyen pillanatai. Mikor Neram megemlíti a bajkeverést, mint másik erősségét, akkor kicsit elmosolyodik.* - Igazad van, azért abban is elég jó vagyok. *Azért mégis kicsit kényelmetlenül érzi magát, hiszen valóban mindig hideg a keze, sokan panaszkodtak már érte, baráti és romantikus kapcsolatban egyaránt. Egyikben sem volt valami kellemes, pláne ugyebár a másodikban.* - Hát, kénytelen leszel. Vagy majd legközelebb nem érek hozzád... vagy tényleg kérek kesztyűt. ~ Amit aztán úgysem fogok hordani. ~ *Aztán hirtelen hozzávágódik egy párna, mire felnevet, és rögtön visszadobja.* - Na mi van, már megint birkózni akarsz? Még csak most fejeztük be.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 8:06 pm

*Már amennyire azt táncnak lehetett nevezni, hogy ott lépdeltek, mindketten a haataaalmas tánctudásukkal, figyelve arra, hogy nem tiporják el a másikat, mert kb ennyire tudtak figyelni. De ez tánc volt, bizony. És eléggé érdekes kezdete egy kapcsolatnak,de ha a fiú kimondta, hát kimondta. Majd magyarázkodik Natashának, vagy nem. Ahogy lekeveredik a fiúról, és meghallja, hogy minek lesz nevezve, valami furcsa érzés keríti hatalmába, ismét. Félredönti a fejét, eléggé értetlenkedve, mintha valamire emlékeznie kellene, vagy valami motoszkálna benne, megmozgatja az orrát.. aztán tüsszent egy hatalmasat, amitől lecsüccsen a földre, és utána ismét az orrát törölgeti. Úgy pislog a másikra. Amikor annak arcáról lehervad a mosoly, akkor egy cseppet megrázza a fejét.* -Nem hinném. A bajkeverés is egészen a te speciális képességedhez tartozik, ahogy visszaemlékszem. A hideget meg ne bánd, nem rossz az, csak én nem bírom annyira. De ki tudok vele békülni. Már ha persze nagyon muszáj.. *mondja, miközben jó hosszan eltöpreng, ahogy ott ücsörög, majd egyik kezével kitapint egy méretes párnát, és amikor a nagy hatásszünethez ér, akkor közepes erővel vágja hozzá a fiúhoz a párnát. Aztán ártatlanul pislog, és mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:59 pm

*Alapból a birkózás nagyrészénél ő sem gondolt ilyesmire, még akkor is, ha kívülálló szemével nézve ez a dolog már a kezdetek kezdetétől félreérthető volt. (Igazából már onnan, hogy együtt táncoltak a bálon.) Nem, ő eddig kizárólag csak szórakozott, hátsószándék és ilyesféle gondolatok nélkül, és alighanem ezután is ugyanígy fog, viszont hogyha valaki a csuklójánál fogva leszorítja a földre, ráadásul egészen közel hajol, az néhány pillanatra erősen megzavarja az agyát, mondhatni. Mikor Neram megmozgatja az orrát, olyan nyuszisan, akkor felnevet, és mikor a másik lekerül róla, felül.* - Oké, oké. Igazad van, tényleg inkább nyuszi vagy. Húsvéti nyuszi. *Piszkálódik, persze, hiszen alapvetően hogyha egy érett, huszonéves férfira azt mondják, hogy nyuszi, az cikinek szokott számítani... de mégis, valahogy most mégsem érzi annak igazán. Aztán a fiú következő mondata hatására kicsit lehervad az arcáról a mosoly, és bocsánatkérően ránt vállat.* - Sajnálom. Azt hiszem, a hideg az egyetlen erősségem.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:39 pm

*Érzi, hogy nem lankasztja a fiú lelkesedését a felszisszenés, de legalább nem fagysztja be teljesen bizonyos részeit. Aztán ahogy a fiú visszakrédez, a vándor szemei bizony bizony villognak, majd közelebb hajol hozzá, és minden bizonnyal nem értékelné azokat a bizonyos gondolatokat, mert benne aztán semmi efféle nincs. Egyszerűen elkapta a másikat, és ez számára elég elégtétel, és egy olyan pillanat, amit szívesen kiélvez. Hiába, van benne valami harcias, valami állati, ami szereti az efféle pillanatokat, hiába filozófus, meg nyugodt, néha jó dolog játszani és viaskodni. Meg persze felülkerekedni. Amikor megnyalják az orrát, akkor egy kissé megmozgatja, mint valami nyuszi, és bizony, leugrik a fiúról, és békésen támaszkodik saját térdein, miközben ott guggol, tőle nem messze. Szemeit kellőképpen összeszűkítve.* -A megnyaltorrú húsvétimádó nem kenguruval. *javítja ki a fiút, miközben finoman letörli az orrát, és egy cseppet meg is rázza magát.* -Húsvétra kesztyűt kapsz. Tisztára kiráz tőled a hideg, ahányszor csak hozzám érsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:32 pm

*A felszisszenéseknél kicsit vissza is kapja a kezét, de azért annyira nem bánja meg, hogy legközelebb ne nyomja hozzá ugyanúgy a hideg kacsóit a fiú bőréhez. Birkóznak egy darabig, remekül elvannak, csak ha valaki benyitna, akkor tárulna eléggé érdekes látvány a szemei elé... főleg, ha Harvey tenné, akitől már ígyis "megkapta a magáét" amiért Nerammal táncolt a bálon. Na de nem nyit be senki, így Neram lefogja, ráül, és megegyeznek abban, hogy Jake bizony a legkevésbé sem jókisfiú.* - Baj? Ugyan mi? *Vonja fel a szemöldökét, majd mikor a másik leszorítja a kezeit, alighanem a csuklójánál, majd igen közel hajol hozzá, akkor észrevehetően nyel egyet. Legyünk őszinték, eléggé nem idevaló gondolatai támadnak ettől a pozíciótól, amiket Neram korántsem biztos, hogy értékelne, így közvetlenül a nyelés után - hogy elrejtse, ugyebár - kicsit felemeli a fejét, és egyszerűen megnyalja Neram orrát. Ha befogják a szádat, mit kell csinálni? Nyald meg a tenyerüket, tuti, hogy rögtön elkapják a kezüket. Ezzel a logikával dolgozik most is, abban reménykedve, hogy Neram gyorsan leugrik róla ennek a hatására.* - Kivel? A húsvétimádó kenguruval?
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 01, 2013 7:19 pm

*Hagyja, hogy birkózzanak, verekedjenek, a hidegeknél azért fel-felszisszen, nem bírja, meg nem szereti annyira, aztán végül csak lefogja a fiút. Eléggé hevesek ezek a támadások, de őt sem kell nagyon félteni, csikiz, túr bele a másik hajába, próbálja elkapni, emg satuba fogni a fejét, aztán hagyja, hogy kicsúszon belőle, míg le nem teríti, aztán csak cöccög egy kicsit.* -Hát persze, valahogy sejthettem volna.. Ezzel azonban csak egy baj van.. *mondja, és nemes egyszerűséggel lefogja a fiút kezeit, leszorítja őket a földre, egészen közel hajolva a másik arcához.* -Akkor nem szállok le rólad. *szemei sejtelmesen, játékosan csillannak meg, ahogy így békésen gubbaszt a fiú fölött, majd arra, hogy megbeszélték, meg nyuszi, csak rákacsint a fiúra. Aztán még egy kis ideig csak nézi, meg figyeli, hogy kalimpál, hogy nyugszik le, aztán egy könnyed, laza mozdulattal ugrik le róla, és állapodik meg, guggolásban a fiú előtt, békésen, kezeit térdein nyugtatva.* -Lásd, kivel van dolgod.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 1:59 pm

*Kényes az alakjára, vagy csak mióta bejött, kereste az alkalmat, hogy ugyan miért lehet egy kicsit játékosan bepöccenni Neramra. Bizony, leteríti, és ha nem lesz lefogva, akkor csikiz, pattog, egyszerűen rányomja a hideg kezét a szabad bőrfelületekre, na meg összeborzolja Neram haját, barackot ad neki, csak finoman. Majd a másik szépen megfordítja az állást, lefogja, ráül, amit ő persze nem hagyhat. Kapálózik tovább, igyekszik szabadulni, és közben nevet, és szidja Neramot, de persze csak finoman, és igazán nem gondolja komolyan.* - Gyengepont? Nekem? Soha! *Nevet tovább, pláne, amikor még csikizik is, és igyekszik visszacsikizni, amennyire hozzáfér Neramhoz.* - Én, jó? Azt hiszem, nem ismersz még eléggé. Ha ellopnád a csintalan, rossz gyerekek listáját a hőn szeretett Mikulástól, fogadjunk, hogy én lennék az első helyen! *Jelenti ki, és fülig ér a szája. Valljuk be, ha más nem is lenne, ő büszke erre a gondolt eredményre. Aztán a másik bevallja, hogy igazából nem kenguru, hanem nyuszi, mire tovább nevet, de már kezd kifulladni, és kicsit kevésbé kapálózik, csak fekszik a földön, és nagy, csillogó szemekkel néz felfelé a másikra.* - Oké, nyuszi. Megbeszéltük.
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 1:24 pm

*Nincs abban semmigond, hogyha a fiúnak ilyen hajlamai vannak. Aztán ütögetnek az ütővel, és valahogy Jake úgy tűnik, kényes az alakjára, és kellőképpen bepöccen. Neram figyeli, ahogy a fiú felé vetődik, majd amikor leterítik, mert a lendület ehhez elég, meg a váratlanság is, akkor nagyot nevet, főleg, ahogy a fiú kapálózik, és első körben nem is akarja nagyon lefogni, hagyja, had ütögessen, meg csikizzen, meg pattogjon, aztán persze pár ügyesebb mozdulattal, amiből azért néha kimászik a fürge fiú, végül lefogja, és úgy ücsörög rajta, miközben hallgatja, meg figyeli a további kapálózásait, és közben ő maga pedig ekdélyesen nevet.* -De nagy itt az önérzete valakinek! Látom, sikerült kitapintatnom a gyengepontodat. *csikizi meg egy kicsit a fiút, majd nevet tovább.* -Ha jó leszel, lemászok rólad. De csak akkor. *mondja, majd újra elneveti magát.* -Na jól van Fagyoska... visszavonom. Lásd, milyen jófej, szőrös nyuszi vagyok, nem kenguru. *mondja, és maga se tudja, hogy csúszik a szájára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 1:17 pm

*Szokása kirángatni mindenkit az eddigi megszokott életéből, és csakazértis mókával teletömni. Addig nem fog nyugodni például, amíg Harveyt nem rángatja magával a hülyeségeibe. Persze a fiú lába miatt kicsit nehezebb lesz, de úgyis meg fogja oldani, és úgyis találni fog olyan mókát, amiben ez nem jelent hátrányt. Mikor a fiú kijelenti, hogy a hóembernek jobb alakja van, akkor felhördül, és a teniszütővel a kezében veti rá magát a másikra. Persze nem az ütővel csépeli, azt hamar el is dobja, de körülbelül a földre teríti Neramot a nagy lendülettel, vagy legalábbis megpróbálja, ha a másik nem ellenkezik nagyon. És birkózik, játszik, "verekedik".* - Ezt azonnal vond vissza! Szóval azt mondod, kövér vagyok? Azt mondod, nincs alakom? Azt mondod, formába kellene jönnöm? Na majd adok én neked... *Aztán persze mivel Neram harcos, van rá egy elég nagy esély, hogy körülbelül a második mondat felénél már le van fogva a másik által ahelyett hogy csépelné, de akkor is kapálózik tovább. Igen, a hideg kezeivel ráadásul.* - Te, ugrabugráló, nagyranőtt, szőrös kenguru!
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:59 pm

*Pdig ha tudná, mi az, nem így nézne, hiszen a mesékkel semmi baja. Mary Poppinsról se sokat tud, csak hallott dolgokat, mert egy kevés ideje már eljött az erdőségből, pedig az neki pont kellemes, kényelmes helyszín volt. Edzhetett, filozofálhatott, nézhette a csillagokat, mesélhetett, állatokkal lehetett.. Aztán jött ez a kerge-marha, és itt összerombol mindent. Najó, erős túlzás, de kb.* -Jogos, a hóembernek jobb alakja van. *mndja, csipkelődve, majd a Fagyoskára eltöpreng egy kissé, aztán megvonja a vállait.* -Ha csak én hívlak így, akkor nem gond. Én tudom, miért mondom, a többiek meg úgyis a megszokott neveiden neveznek. *vonogatja a vállait, aztán amikor Jake hozzáér, akkor idegesen már-már felsikkant a hirtelen hidegtől, de csak megugrik, és már dörzsöli is a fiú kézhelyét.* -Áúcs. Soha többet. *mondja, miközben alaposan megrázza magát, és ez ilyen. Egy játék ide, egy játék oda, de az élvezet benne a lényeg úgyis.* -Nah mi az, szintet léptem? *kérdezi, miközben egy kicsit erősebb labdát küld meg a másik felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:51 pm

*Mikor a fiú értetlenkedve pislog a Disneyre, rögtön arra asszociál, hogy a fiú nem érti, miért néz ilyen korban Disneyt, nem arra, hogy abszolút nem tudja miről van szó. Szóval csak a szemeit forgatja, és legyint, hogy jó, akkor nem hallgatnak Disneyt, inkább marad Mary Poppinsnál. Mikor a fiú nem értékeli a nyuszit, csak vigyorog, de nem szól semmit, majd a Frostyra kuncog, és kicsit lehajtja a fejét. Úgy érzi, emlékeznie kellene valamire, és valahogy feldereng előtte a Hold képe, de... a Holdnak igazán semmi köze a fagyhoz most.* - Jó lesz a Fagyoska. A Frostyt hagyjuk, a végén még összekevernek a hóemberrel. Bár a Fagyoska meg úgy hangzik, mintha annyira fagyos és hideg lennék, pedig azért igazán nem... vagy igen? *Vigyorogva közelebb lendül, Neram nyakára, kezére, bármilyen szabad bőrfelületére nyomja a kezét. Valljuk be, tényleg hideg volt, amikor bejött, jéghideg, de azért azóta már egészen felmelegedett... egészen. Valahogy mindig hideg keze volt, még ha nem is annyira, mint mondjuk a vámpíroknak. Aztán hátrébb lép, hogy mégse tapizza le nagyon a másikat. Felkapja az ütőt, és bizony igyekszik jó helyre ugrani, jól mozogni.* - Basszus, te tényleg valami kenguru lehettél előző életedben. *Csóválja a fejét, mikor sehogy nem sikerül találatot bevinnie Neramnak.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:40 pm

*Ezek a furcsa, ösztönös dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni. Amikor hallja, hogy mi ez, akkor pislog ekttőt, hallott róla, aztán a disney-re eléggé értetlenkedve pislog, mert bizony, aki a kenatruok között nőtt fel, és nem nagyvárosban, annak a disney nem sokat mond, az, hogy mesék, annál inkább, mert azzal azért ő is találkozott. De ő inkább a tipikus 13. harcos, az utolsó, aki megmarad, aki még a végén is áll, aki a remény arra, hogy igen, túl lehet élni a dolgokat. Így nem nagyon foglalkozik a mesékkel.* -Nem kell, jó lesz ez is. *egyezik bele, majd a nyuszira megvillannak a szemei, hiszen ő mégiscsak félsárkány, és erre néha hárklis. Aztán, ahogy a fiú bemutatkozik, csak meglendíti a teniszütőjét.* -A Fagyoska jó lesz. Vagy ha szeretnél az angolnál maradni, esetleg Frosty? Mint a hóember. *nyújt nyelvet a fiú felé, majd meglendíti a labdát, és meglepően nagy ügyességgel tudja, mikor és hova kell ugrani, és egészszép mozgáskultúrája van, noha nem az az igazi harcos jellem, inkább vándor, emg természetbarát, de bizony, a mozgása azért ott van a szeren. Főleg a kis karszalagjával.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:32 pm

*Furcsa ez a dolog, hiszen neki és miért épp a húsvét jutott eszébe a fiúról a múltkor, amikor találkoztak? Talán azért, mert az közeledik, na de mondhatta volna a szilvesztert is, vagy akármi mást. Mégis, valahogy a húsvét jött a nyelvére. Aztán a zenére felnevet.* - Igazából nem kifejezetten karácsonyi. A Marry Poppinsból van, csak aranyos és szeretem hallgatni. Ha nagyon szeretnéd, nyomhatok be valami Disney zenét is... *Vigyorog, mintha csak viccelne, hiszen naaagy, tinédzser fiúknak nem illik ilyet hallgatni... pedig de, pont hogy imádja a meséket, és ilyeneket hallgat, csak néha amikor beszólogatnak neki érte, nincs kedve bevallani.* - Ugráljunk, nyuszi? Hát jó. *Megcsóválja a fejét, majd felkapja a teniszütőt.* - Amúgy még be se mutatkoztam. Jacob. Jake, vagy amit akarsz. *Hagyja meg a választás lehetőségét gálánsan. Bár a legtöbben Jake-nek hívják, de a Jacobnak van még elég becézése, akár még a Jack is, ha valaki nagyon akarja. Az tény, hogy gyorsan mozog, ügyesen... de hogy mennyire tudja elkapni a labdát... nos, ebben a játékban talán valóban Neram lesz a jobb, de az biztos, hogy nem adja magát könnyen.*
Vissza az elejére Go down
Neram Arthas

Neram Arthas


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 350
Kaszt : Társalgó - Játék terem - Page 2 Vandor_druida
Üzenőláda : Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben.

Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:20 pm

*Azért csak-csak meglöki a másik fiú vállát, amikor látja, hogy elszontyolodik attól, hogy nem mondja el, honnan van neki ez a bizonyos dolga. De ha még azt is elmondja, hogy csinálta, akkor főleg ki fog akadni, hogy de miért, meg ő semmit se. Neramnak meg csak volt ideje, és gondolta, ez majd emlékezteti a fiút, hogy nem csak a karácsony létezik. Semmi több.. (?) Aztán meg jön a lökdösődés, emg minden, és Neram a végére már-már feladja, ha hatalams fülei lennének, biztosan keresztbe állna, ennyi erről. Lehanyatlik az egyik székbe, majd hangosan sóhajt, nyújtózkodik, aztán somolyogva csóválja meg a fejét.* -Tudhattam volna.. karácsonyi.. és azt hiszem, valami olyasmi kell, ami megmozgat. Mit szólsz.. azokhoz? *kérdezi, és felkap a földről két tenisz-tüő szerűséget, meg egy labdát, ami egy hosszú madzagon van, a madzag vége meg a földre leszíjazva egy apró, fekete koronggal, hogy ne mozduljon el.* -Csak ütögetni kell. A lelkesedésed megvan, a mozgásod is elég jó hozzá? *kérdezi, kissé sunyin, sejtelmesen, pajkosan, majd megforgatja az ütőt, és kíváncsian várja a másik reakcióját. Ugrálós játékban ő jobb. És csak nem szedik szét a helyet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó - Játék terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó - Játék terem   Társalgó - Játék terem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó - Játék terem
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Labirintus :: Központi termek-
Ugrás: