Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Trast Brivirson kúria Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Kalandmester
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Trast Brivirson kúria I_vote_lcapTrast Brivirson kúria I_voting_barTrast Brivirson kúria I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Trast Brivirson kúria

Go down 
+4
Jack Darkfield
Megan Rontis
Kalandmester
Celadine Leatherweed
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeKedd Jún. 01, 2010 4:02 pm

// Első oldalon Vendég hsz-ében egy gyümölcsös
Meg itt is van felül egy madár eleség

Okkés Smile - Cir//


Okkés Smile - Kaen//[/color]
Vissza az elejére Go down
Concordia Xanto
Diák
Concordia Xanto


Főkarakter : kecskesszuszu@hotmail.com
Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Trast Brivirson kúria Ce41780

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:47 pm

* Ami azt illeti Con hallott már a koboldok furcsa szokásairól, de nem éppen az a típus, akit éppen érdekelne, sőt el van ő a saját dolgaival; s kissé furcsának tartja azt a kántálást, meg a lisztet a földön, meg úgy az egészet, amit a lány csinál. Kissé meglepődik, amikor a kobold lány Hekatéhoz kezd el imádkozni és arra kéri, hogy tisztítsa meg a tünde lelkét. Ami azt illeti erre semmi szükség, bár el kell ismerni, hogy csinált pár... khm... dolgot, amire nem büszke, de csupán önvédelemből és ettől még nem lesz "alvilági" a lelke.
Pillanatokkal később egy másik lány jelenik meg, aki bemutatkozik, bár neki a név nem mond semmit. Nem túlságosan érdekli, hogy milyen tervezőtől van a ruhája, bár ahogy látható Katarzynanak ezt nehéz lenne elmagyarázni, mármint a miérteket, és pont ezért nem is megy bele a tünde.*
- Concordia Xanto. Ő itt Zakuro.- * int a párduc felé, aki biccent a lánynak, majd a tünde folytatja.* - Aki velem kerül szembe, az nagyobb veszélyben van, mint én valaha leszek...- * a kevéske fényen megcsillant az övében egy keskeny pengéjű tőr. Nem valószínű, hogy ő veszélyben lenne, meg hát nem az a fajta, aki megijed akármitől. A tünde újra a kobold lányra pillant, aki még mindig kántál valamit. Evvel is megtudott valamit, bár nem valószínű, hogy jobban bele akar folyni ennek a népnek a hitvallásába.*

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:26 pm

*Nem éppen úgy képzelte el a mai estéjét, ahogy az végül elsült. Egy kis pizsamapartit tervezett, de nem ám olyan szokványosat; itt csak ő és kedvenc könyve, az idegen szavak szótára, no meg Armani lett volna jelen. Lett volna, ha mindenki eljön, de egy kulcsfontosságú szereplő nem tette tiszteletét: a kincset érő kötet. Felforgatta az egész szobát, bejárta a kúriát, s még Sovalon úrnő lakosztályába is be akart surrani, nem túl sok sikerrel. Ezért hát a Jeniliába készült, hogy némi alkoholba fojtsa fene nagy bánatát. Nem járt még a klubban, csupán hallotta, hogy egy hamis igazolvánnyal könynedén átejthetőek az alkalmazottak.*-Hogy tehettem? Mégis hogy? Elvesztettem! Érted?! Sohase mondd: „el-veszítettem" s e m m i r ő l; mondd: „visszaadtam". Ezzel nem vigasztalsz meg, udvari költőm.*Könnyei rendületlenül potyognak, s ezen nem sokat javít az a tény, hogy híre-hamva sincs a bárnak, sőt, a csípős szél sem enyhítő körülmény. S hogy fokozzuk a helyzet fényességét, csöppet sem tudja, hogy merre jár, ráadásul egy óriási, félelmetes ház áll előtte, egy lila hajú lánnyal, akit épp egy 'ezmiez' fenyeget.*-Szép estét. Katarzyna Gemma Cavalli*Még mindig nem szokott le a vezetéknevét követő hatásszünetről, ezért az most is elhallgat, s csak másodpercek után folytatja.*-Nem szeretem, ha becéznek. Jól rám ijesztettetek ám. Azt hittem, hogy veszélyben vagy, de most látom, hogy csak egy anglaise-t jár ez a jótét lélek. Én is eltévedtem, bár látom, te felkészültebb voltál, mint én. Eszembe sem jutott a jancsi és juliska effektus.*Fejével a szétszórt lisztre bök.*-Vagy netán egy faszcinálás kellős közepére érkeztem?
Vissza az elejére Go down
Rositsa A. Roseberg -arch

Rositsa A. Roseberg -arch


Hozzászólások száma : 31
Kaszt : Trast Brivirson kúria Mutatvanyos

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:17 pm

- Hekaté, vedd el tőlünk a bűnt! A Hold erejével tisztítsd meg ezt a hajlékot, kérlek téged... *Lelkesen kántál, miközben valami leárazott, holdpor néven futó csillogós liszttel hinti körbe a Trast Brivirson kúriát, amiről mostanában rengeteg pletyka kering egész Nellondban. Rositsa többnyire a varázslófalucskában tölti az egész napját hétvégén, csak aludni tér vissza az iskolába. Egy kicsit rémülten szenteli fel a görögök alvilági, éjszakai és holdistennőjének a hihetetlen helyszínt, mely igencsak félelmetesen fest, főleg így este. Sejtelmesen derengő gyertyafény az ablakban, mikor köztudott, hogy a házban senki sem lakik, a negyed szélén van, elhagyatott. Suttogás, mikor a ház utolsó lakója is hetven éve halott. Léptek zaja, mikor az utolsó ember, aki itt járt egy kalandvágyó diák...* - Te jó ég, hiszen te a védelmi körön belül állsz! *Pillant riadtan Concordiára, mintha igazi lenne a por, pedig nagyon nem az.* - Szenteld fel a lány alvilági lelkét, ó hatalmas Hekaté! *Tovább kántál a babonás koboldlány, és ügyet sem vetve a naxeldires leányzóra mondja a magáét. Eközben Ossiande békésen fekszik a földön, épp egy kicsit távol gazdájától, szóra sem méltatva az eseményeket. Sőt, telepatikusan még biztatja is.*
Vissza az elejére Go down
Concordia Xanto
Diák
Concordia Xanto


Főkarakter : kecskesszuszu@hotmail.com
Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Trast Brivirson kúria Ce41780

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:15 pm

* Végre hétvége van és mit csináljon egy tünde, ha unatkozik? Hát persze, hogy egy veszélyes negyedbe kell mennie a városban, mert amúgy nincs elég adrenalin a szervezetében. Szóval Concordia éppen az utcán sétál, a Sötét negyedben mellette daimonja, aki folyamatosan duruzsol a lány fülébe mennyire időpocsékolás itt lenni, inkább menjenek vissza a kúriába, aztán tanuljon valamit a tünde, de mind hiába. Con persze tisztában van vele, hogy csak félti a párduc, de ez nem sokat hat rá, ahogy eddig sem és valószínűleg soha nem fog, ami az ő esetében a soha az akár igaz is lehet.
Ahogy a lány nem törődve Zakuro győzködésével, elérnek egy kúriához, bár nem olyan hatalmas, mint az iskola, de nem is ez a lényeg. A rozsdás kerítésen belé, hogy közelebbről lássa az épületet. Aztán meghallja a közeledő léptek halk zaját...*
Vissza az elejére Go down
Samanta Shine
Diák
Samanta Shine


Hozzászólások száma : 555
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok, hívjatok csak Smile

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:49 am

*Felmegy az emeletre és látja a fotelt.* -Most már teljesen biztos hogy itt lakik. *Mondja majd kimegy a kúria elé.*
-Keress még nyomokat és a könyvtárban találkozunk. *A sas elrepül és a lányok meg visszamennek a könyvtárba.*
Vissza az elejére Go down
http://mileycyrusfansite.gportal.hu
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:43 am

*Moren ballag le az emeletről*-A fenébe Moren muszáj volt vonyítani?*kérdi Yora daimonját*-Találtam valamit.*feleli a farkas*-Gyere Samanta kövessük.-*mikor felérnek az emeletre megpllantanak egy szétszaggatott fotel tele volt szőrrel,Yo óvatosan odament és leszedett egy szőrt*-Mostmár tényleg menjünk.-*Elment a lépcsőn majd ki az ajtón és kinn volt a kapu előtt*
Vissza az elejére Go down
Samanta Shine
Diák
Samanta Shine


Hozzászólások száma : 555
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok, hívjatok csak Smile

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:31 am

*Sam megdicséri a sast.* -Jól van, ügyes voltál! *Majd válaszok Yo-nak.*
-Szerintem nincs itt, nem kell félni. *Tudja hogy Yo nem fél csak mondta hogy ne menjenek.*
-Tuti hogy itt lakik. *Mondja a lánynak.* -De most mivel nincs telihold ezért szerintem egy mugli. *Hirtelen egy farkasvonyítás hallatszik az emeletről.*
-Ez meg hogy lehet? *Kérdi.*


A hozzászólást Samanta Shine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 22, 2009 10:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://mileycyrusfansite.gportal.hu
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:27 am

-Fújj.Szerintem ez a farkasemberünk vére.Én egy régebbi vérfarkas féle nyomot találtam.Menjünk innen túl kevesen vagyunk a többiekkel majd visszajövünk.-*Yora eggyátalán nem fél ccsak érzi hogy gyengék lennének ketten egy vérfarkas ellen,elvesz két fiolát az egyikbe a bőrdrabot a másikba a vérből tesz egy keveset,majd sietve elindul a kijárat felé mielőtt még baj történne*
Vissza az elejére Go down
Samanta Shine
Diák
Samanta Shine


Hozzászólások száma : 555
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok, hívjatok csak Smile

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:23 am

-Yo!!! Gyere! Találtam valamit! *Majd mikor Yo megérkezik mutatja neki és letérdel a vérhez.*
-Nézd! Vér... *Körülnéz majd mondja.* -Ebben a kúriában minden olyan régi, de ez még friss. *Belenyúl a vérbe*
-És ha jól érzem nyál is van benne. *Undorodva mondja Yo-nak majd abban a pillanatban Noah beszáll az egyik törött ablakon, rászáll Sam vállára és a csőrében van valami.*
-Noah! Mi ez? *Kérdezi a sastól és elveszi.* -Ez egy bőrdarab. Fúj. *Ismét elundorodik*
Vissza az elejére Go down
http://mileycyrusfansite.gportal.hu
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:14 am

-Mielőtt szétválnánk.Van itt valami.*előhúzza pálcáját és elvégez egy mozdulatot*-Bradlia!*mondja az igét és megjelenik feje fölött egy piros gömb*-Ezzel jelezz a ha találtál valamit vay ha baj van.Úgy tűnik el hogy nem gondolsz arra hogy ott van.*mondja a lánynak majd elindul*~Istenem de borzalmas.~*gondolja mikor meglátja a lehántott tapétát és a törött bútorokat,majd egy nagyon koszos lábnyomot lát meg,megvizsgálja és észreveszi ez egy régi nyom*~Mindegy azért szólok.~-Bradlia!*és a piros gömb megjelent*
Vissza az elejére Go down
Samanta Shine
Diák
Samanta Shine


Hozzászólások száma : 555
Kaszt : Trast Brivirson kúria Druida
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok, hívjatok csak Smile

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 10:06 am

*Sam is bemegy a kúriába, kicsit megborzong, de bátor lesz és mondja Yo-nak.*
-Te menj arra én meg erre. *Mutat egy ajtót majd elindul felé, először hall kicsit fura hangokat, de nem zavarja, bátran megy tovább pedig Sam már rég óta fél valamitől, mindig... még a kúriában is hall fura hangokat mikor egyedül van aztán jön valaki és eltünik.*
Vissza az elejére Go down
http://mileycyrusfansite.gportal.hu
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 9:56 am

*Yora és Samanta érkezik a kúria elé*-Biztos hogy lessz itt valami nyom arról a vérfarkasról.*mondja Yo Samantának*-Hallottam hogy kissé fura ez a hely.-*kicsit megborzong,majd elindul befelé*-Te nem jössz?-*kérdi a lánytól, és Yora már bement van a birtokon*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:58 pm

*Tony Zahari felé fordul, most nem viccelődik és nem is gúnyolódik, ahoz most tul rosz kedvében van*-Hát most megkaptad, lehet hogy nem kellett volna ilyesmivel viccelődnöd,*mondja majd eláll az útbol, majd Jack felé néz*Igazad van menjünk egyszer élünk, ha meg kell halni akkor inkább már inkább most*mondja viccelődve, majd ő is kiszalad szalad*-Hé engem nem hagytok ki a buliból*kiálltja majd amikor kiér kissé kifujja magát*-Nos mi a terv?Kitapossuk belőle a szuszt? vahy felcsapunk ördögűzőnek vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Trast Brivirson kúria Nincskaszt

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:57 pm

*Helyzetjelentés: a házban már nincs jelenés. Tony lement a lépcsőn, Megan pofonvágta Zaharit, majd kirohant, Jack szintén lement a lépcsőn, Zahari elkezdett bocsánatot kérni, de Megan már kint van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:50 pm

*Zahari rákoppint saját fejére a sétapálcával.* Rendben Jack, de csak mert olyan szemrevaló. *Dob egy fintort barátja felé, majd Megan után siet, kicsit zihálva elé lép.* Kérlek bocsáss meg az előbbiért, de mind megrémültünk, és belőlem ezt váltja ki a hirtelen rémület. Mind együtt elmegyünk, vigyázunk egymásra, hisz talán pont ezért vagyunk itt. És bocsánat a daimonodtól is, nem bántani akartalak. Sajnálom.
Büszke vagyok rád. *Vigyorog Willia Zaharira.*
De most menjünk... Fiatal az este, és le kell vadászni egy szellemet.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Trast Brivirson kúria Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:46 pm

*Zahari hatalmas érzelemkitörésére kíváncsian felfigyel, és megáll. Nekitáamszkodik a felső emeleti korlátnak, ocelotja is érdeklődve pislog lefelé.* -Talán tévedtem... ez sokkal jobb mint a te vesébelátóan kékszeműbe barátod, sokkal érdekesebb figura.. még a végén megkevdelem.. *hallatszik az ocelot halk hangja, miközben szemeivel kíváncsian figyeli az eseményt. Jack csak gonosz mosolyt villant meg a lentiekre. Szívesen maradna még, aztán látja, hogy valami lehull, Tony elolvassa, és ha minden igaz, Zahari kezébe nyomja.* -Ugyanmár Tony, mért később? Előttünk áll az egész éjszaka! menjünk most! *és látja, ahogy a lány már el is indul.* ~Az én emberem.~ *gondolja egy gonosz mosollyal, majd szépen irányt változtat, lerobog a lépcsőn.* -Zahari, te meg viselkedj a hölgy társaságában. És csak nyugalom, elkapjuk a dögöt. *azzal szépen a lány után ered.* -Megan, várj, nem mehetsz egyedül! És különben is. Hová igyekszünk? *kérdezi, miközben odron is egy ugrással mellette terem, jack zsebrevágja a kezeit, és érdeklődve figyeli hol a lányt, hol az utat.*
Vissza az elejére Go down
Megan Rontis

Megan Rontis


Hozzászólások száma : 508
Kaszt : Trast Brivirson kúria Mentalista

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:44 pm

*Jack felé pillant, valaki legalább nem egyből leszúrja. Zahari szóáradatára kissé letaglózza, azért nem kellett volna így hozzáállni, mivel kissé felpaprikázza a dolog, egy elég hirtelen mozdulattal, amire a fiú vélhetőleg nem igazán számít, egy pofont kever le neki.* -Nincs jogod ilyeneket mondani rólam, nem te láttad azt a micsodát a tükörben! Te csak viccelődtél eddig is, nem csináltál semmit, tényleg az a jó megoldás. *Nem foglalkozik inkább vele.* ~Remélem őt kapja el először az a dög, ami kirepült. *Hallja Tons gondolatait a fejében. Ekkor hullik le a névjegykártya, de mivel eléggé dühös nem igazán veszi észre. Az sem túl értékelendő, hogy Zaharin kívül még két fiú van ott, és azért a leányzó mégis csak negyed-véla, mégsem állt ki mellette úgy igazán senki, de ez is megesik. Mikor Tony a felhívja a figyelmét a névjegykártyára, kikapja a kezéből, és nagy dúrral kimegy a házból.* -Nem kell velem jönnötök, úgyis én rontottam el, majd megoldom. *Zaharira egy kimodnottan szúrós pillantást vet, majd elindul.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:41 pm

*Tony lemegy a lépcsőn*-Na jó a fontos hogy most ne jöjjön vissza. Majd amikor észre veszi a tükör mögötti a névjegykártyát felveszi, majd elolvassa*-Érdekes, egyszer elnézhetnénk ide is nem?*Kérdezi majd a legközelebb kévő kezébe nyomja a névjegykártyát*-Szerintem itt már nincs semmi . Innen el is mehetünk*-A lényeg hogy valami most kint kóricál aminek nem kéne. Na mindegy, elbaltáztuk, de ez megesik.*Állapytja meg*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Trast Brivirson kúria Nincskaszt

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:37 pm

*Zahari ütése nyomán a tükör összetörik, és mögüle egy névjegykártya hullik a padlóra: Melody McMillan, ördögűzés, szimaptikus mágia.Nellond, Vaskürt utca 66.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:35 pm

Kedves Megan... Remélem tudod, hogy büszke lehetsz magadra, mivel hihetetlen zsenialitást, szinte már megkérdőjelezhetetlen botorságot, sőt, az emberi átlag intelligenciahányadoshoz képest összeférhetetlenül alacsony felfogókészségről tettél tanúbizonyságot, s ezzel ránkszabadítottál valamit, aminek köszönhetően vér folyt a falakból, és nem épp szimpatikusan, barátságosan, vagy épp kedélyesen kacarászott... Várj, megmutatom hogy nézhetett ki nevetés közben. *Ezzel sétapálcáját kardként fölemeli ütésre, és pszichotikus kacajt hallat, majd megigazítja ruháját.* Sejted már, mire akarok utalni, vagy ami a fejedben van, annak mérete megegyezik a madaradéval? Szerintem hálás lesz a környék neked, megyek is, és közlöm velük kinek lehetnek hálásak... Vagy tudod mit? *Kérdi, majd hirtelen kilép a békés stílusból, és dühösen ráüvölt a lányra.* Inkább menj és keresd meg azt az átkozott szellemet, ha már kiengedted, hogy békésen hentes módra sorba menjen a környéken! Szerinted ehhez mit fognak szólni az iskolában? *Majd cinikus dícséretbe kezd.* Ügyes voltál kislány, semmi baj! Mindenki elereszt pszychó szellemeket néhanapján, akik ritkán oly erősek, hogy százakat is megölhetnek, seeeemmi baaaaaj... *Majd a pálcájával hatalmas ütést mér egy közeli tükörre.* Most zúzhatod, már nincs értelmük. *Végül fáradtan támaszkodik a falnak.* Ötlet az elkövetkezendőkre? *Sikerül újra magára erőltetni a hűvös köntöst.* Szóval? Bármi ötlet arra, hogy mit tegyünk a szellemünk további cselekvései ellen?
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Trast Brivirson kúria Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:33 pm

*Zahari szavait csak félig réti, de már előre látja, hogy nem nagyon vidám témákról beszél, bár ezen egy cseppet sem ütközik meg.* -Mit a mi régi ismerősünk.. *Odron eltöprengve mréegeti a Kúria felső szintjét, ahova a lépcsők vezettek, majd hirtelen felugrik, és megfordul, ekkor robban a tükör. Jack is hirtelen hátraarcot vesz, és még látja, ahogy valami kisurran az ablakon át.* -Ugye csak ez a lény volt itt.. *kérdezi önmagától, majd Tonyra néz.* -Ez bennem is felmerült, de ha él, akkor pontosabban élt. És már nem vérzik, ez akár jót is jelenthet.. *szemei vörösen, izzón parázslanak, ahogy körbenéz, és még mindig rázza egy cseppet a hideg. Körbenéz, hogy lát-e mást, ami éppen emg akarja őket támadni. Úgy véli, nem is volt rossz ötlet a robbantás.* -Megan, most csak egyet remélj, hogy nem jön vissza. *mondja hideg hangján, melyet még egy cseppet le is halkít, majd elkezd sétálni az emeleten, fél szemmel a tükrök gyűrűjét nézve, lesve. Úgy érzi aze ste korántsem rét véget, még nem. Ocelotja szorosan mellette marad, Jack pálcarántásra készen figyeli a ház minden mozdulatát.*
Vissza az elejére Go down
Megan Rontis

Megan Rontis


Hozzászólások száma : 508
Kaszt : Trast Brivirson kúria Mentalista

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:30 pm

*Zahari ötlete nem igazán tetszik neki, a hecc pedig főleg nem, amit vele űz, főként mivel épp most riadt feljeséggel halálra attól, amit látott a tükörben. A tükör darabokra esik, de nem tűnik úgy, hogy ez jó ötlet volt. A falak vérzése elmúlik, és az ajtó is kitárul, de a mögötte lévő lény nevetésétől teljesen kirázza a hideg. A többiekre pillant.* -Azt hiszem...ezt nem kellett volna. *Kinéz az ablakon. Ezt jól elsikerült intézni, a gonosz szellem mostmár szabadon garázdálkodik...remek, igazán remek. Tony felvetésére bólint, szerinte sem rossz ötlet menni, lassan már ő is remegni kezd, mint Tons, ha sokáig maradnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:29 pm

*Megáll a lépcsőnél közbe kidülledő pupillákkal néz vissza*-Nyugalom*mondja kicsit hangosabban mindt szeretné*~Még én papolok hogy nyugalom? Kiráz a hideg, és ez a fal....
~*Elhesegeti a gondolatot próbáll nem a falra figyelni*-Mi volt abba a tükörbe?*kérdezi közbe tovább nézi a ház belsejét*-Átkozott tükrök*mormogja, érzi hogy a keze már remeg*-Ez a ház. mindt ha élne.*Vissza fordul Jack felé*-Jól tudom hogy vannak, de ez más, bár még nem voltam egyben sem*mondja bár hangja kissé megint tul hangosra sikeredett, bár nem igy akarta,*-Bocs, csak kiráz a hideg ettől a helytől*mondja majd inkább elindul felfel*~Essünk tul rajta mihamarabb~*gondolja*Zahari mondatain csak megrázza a fejét*-Hát én inkább mellőzném az ilyen helyet, vagy legalább is nem pakolnám tele tükrökkel, de ha akarod megbeszélhetjük a tulajal hogy kivegyed nyári laknak*mondja viszonylag nyugodt hangon*-Amúgy kié lehet ez a kóceráj?*Kérdezi a többieket, bár tudja hogy ők se tudják, majd hátra fordul és meglát valamit ami kisuhan az ablakon, és látja hogy az ajtó megint nyitva, a vér eltünik*-Na most mit szabadítottunk ki?Kérdezi majd megfordul*-Szerintem ennyi elég egy estére nem?*Kérdezi*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Trast Brivirson kúria Nincskaszt

Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 8:23 pm

*A tükör a varázslattól millió darabra esik szét. A lény Megan háta mögött elneveti magát, majd kisüvít az ablakon át. Most lehet már csak látni, hogy a tükrök egy bizonyos elrendezésben voltak a házban, meg persze az emeleten, méghozzá úgy, hogy egyetlen tükör sem volt messzebb pár méternél a többitől, és minden tükör ha csak 10%-ban is de a szomszéd tükörre nézett. Így alkottak a tükrök egy gyűrűt, amit most Megan megtört. És az a valami távozott a házból. Nem jó jel. És kétséges, hogy ismerné a hála érzését. A vér a falakról eltűnik, a bejárati ajtó ismét nyitva áll.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Trast Brivirson kúria Empty
TémanyitásTárgy: Re: Trast Brivirson kúria   Trast Brivirson kúria Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Trast Brivirson kúria
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: