Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Karakteralkotás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Karakteralkotás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Karakteralkotás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Karakteralkotás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Karakteralkotás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Karakteralkotás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Kalandmester
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Karakteralkotás I_vote_lcapKarakteralkotás I_voting_barKarakteralkotás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Karakteralkotás

Go down 
+3
Toomas Vladislav
Tara Nicole Grennie
Kaen el Jericho
7 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Karakteralkotás Nekromanta
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek4e285117af53d6454199

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:03 pm

Cirrel a karakteralkotást fogom átnézegetni, és ide fogjuk felvezetni, hogy kiknek van elfogadva a karakteralkotásuk. Ha bármi kérdésetek van ezzel kapcsolatban, itt tehetitek fel.
Azok, akiknek már el van fogadva karakterlapjuk, és fel is van téve az elősztorijukhoz, azok kérem, hogy annak megfelelően játszanak. Tehát mesékben és órákon fogtok látni mesélői vagy tanári zárójelet, amiben egy követelmény van, például [bájitaltan 3]. Csak akkor sikerülhet a dolog, ha megfeltek a követelménynek. Tehát a példánál maradva akinek nincs 3-mas bájitala legalább, nem tudja elkészíteni az adott főzetet. Ha ennek ellenére beírja, hogy igen, akkor hszét törölni fogjuk, és 0 ponttal jutalmazzuk. Tehát nem baj ha valaki nem ért valamihez, de nem játsza az ellenkezőjét. Ide be fogom írni, ha elfogadunk egy karilapot, de azért várjátok meg, hogy a főoldalra is felkerüljön.

A jelenleg elfogadott karilapok

Driana Stardew (árnydalnok)
Vanessa Mantova (árnydalnok)
Amanda Clarks (árnydalnok)
Jenny Miles (bestiamester)
Irego Kwiatowski (elemi mágus)
Marko Liimatainen (árnydalnok)
Jack Darkfield (holtak őre)
Mila Albena (holtak őre)


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 28, 2008 2:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Karakteralkotás Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:16 pm

bocsánat, de én ugy tudtam az enyém is el van fogadva.... megnéznéd? köszönöm
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Karakteralkotás Nekromanta
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek4e285117af53d6454199

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:24 pm

Tessék nagybetűvel kezdeni a mondatot. Megnéztem az adatbázisban, és itt egy nem szerepel, de ez még nem jelent semmit, folyamatosan megyünk végig Cirrel az elejétől, és 1-2 napon belül vagy el lesz fogadva, vagy kapsz egy üzit, hogy mi volt a baj vele.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Karakteralkotás Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Feb. 28, 2008 2:36 pm

Bocsi!!!! Én is elkezdtem visszakeresni mert az rémlik, hogy amikor kikerült, akkoriba azt irtad valahol, hogy csak pár embernek fogadtátok el és én ugy emlékeztem hogy köztük voltam. Nem kötözködöm, csak megjegyeztem.....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimePént. Feb. 29, 2008 3:33 pm

Vanessa Mantova-nak nincs kiírva az Intelligencia-értéke.
Másrészről, had legyen már nekem is ez a kérdésem, beküldtem ismét (mert először elrontottam), megvan-e még? Elfeledtem magamnak leírni, s aztán könnyebb, ha rendesen ott van az előtörténetemnél.
Vissza az elejére Go down
Toomas Vladislav
Diák
Toomas Vladislav


Főkarakter : ToomasVladislav@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1375
Kaszt : Karakteralkotás Vandor
Üzenőláda : Az univerzumban, az egyetlen állandó a változás.

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 5:47 pm

Öhmm izé.. már vagy egy hónapja elküldtem a karilapomat nektek, de nem kaptam semmi visszajelzést. Nem tudjátok, meg érkezett-e? Mert ha nem akkor beküldöm megint.
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Karakteralkotás Illuzionista
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek506f0370868af7782228

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 7:19 pm

Jelenleg a karilapok az, amikhez egyszerűen semmi esélyünk egyelőre eljutni, sorry, de próbálkozunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeCsüt. Ápr. 17, 2008 7:24 pm

Enyém is már bent van, de megint hiányzik belőle valami lényeges, mint arra Curtis volt szíves felhívni a figyelmem vala ^^
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Karakteralkotás Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 4:08 pm

Kááááár. Pedig én is nemrég küldtem be. Sad
Vissza az elejére Go down
Leonard Wyatt
Diák
Leonard Wyatt


Hozzászólások száma : 1104

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 4:09 pm

Hiába panaszkodsz Keanék sem időmilliomosok.
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Karakteralkotás Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2008 4:11 pm

Tudom. No lenni nem norma. Csak úgy mondtam, de majd csak ráérnek. Smile
Vissza az elejére Go down
Jolly Rylee
Diák
Jolly Rylee


Hozzászólások száma : 57

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 3:18 pm

Azt szeretném kérdezni, hogy hová küldjem el az előtörténetem, a jellemem, és a kinézetemet?
Jolly Rylee
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Karakteralkotás Illuzionista
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek506f0370868af7782228

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 3:20 pm

Például nekem jöhet msn-en, vagy üzenetben. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Jolly Rylee
Diák
Jolly Rylee


Hozzászólások száma : 57

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 3:41 pm

Elküldtem, még 3 kérdésem lenne :-)
1. Lehet utólag Házi feladatot elküldeni?
2. Ha nem találtam itt nekem tetsző képet tudna nakam ajánlani egy oldalt valaki ahol találok?
3. A karaktert mikorra, és hogyan kell megcsinálni?
JO
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Karakteralkotás Illuzionista
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek506f0370868af7782228

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2008 3:55 pm

Válaszolok neked üziben, mert itt nem ezeknek a témáknak van a helye. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Jan. 25, 2009 12:07 pm

Hellóó, felélesztem ezt a topicot is.
Szóval, elsősorban, csak annyit kérdeznék, haladt valamennyit a karakteralkotás updatelése másodikos évfolyamra? Nekem nem sürgős, csupán kérdezem, hogy megy-é vagy sem.
Másrészről, régebben is voltak olyan problémák, hogy a karilapig nem "jutott el" a vezetőség, vagyis nem jutott rá ideje, ha még vannak lemaradások ilyen téren (értsd: felhalmozódott az anyag), akkor nyugodtan tessék nekem elküldeni, átnézem, akár előtörténet függvényében is O.O *ez utóbbi segítségfelajánlás a vezetőnéniknek és bácsiknak szólt*

Tök jó, józanul végiggondoltam, mi lenne reális Svetnek karilapként, és meg is van, bár beküldeni nem fogom tudni, mert egyszer már megtettem... az mondjuk szörnyű lett :/ *de azért magának örülve lobogtatja a txt-jét xD*
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Karakteralkotás Nekromanta
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek4e285117af53d6454199

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Jan. 25, 2009 3:08 pm

Az oldalon elég sok fejlesztés fut, amit 99%-ban mi csinálunk Cirrel, tehát nem lehet olyanról beszélni, hogy a vezetőség, így nem sok időnk van. A karakteralkotás a lista vége felé van, majd egyszer foglalkozunk vele, addig azonban a nagyobb prioritást élvező dolgok kapnak időt és energiát.
Mindenesetre köszönjük a felajánlást, de ha úgy döntünk, hogy kiadjuk a munkát másoknak, akkor olyan embernek fogjuk, aki eddig nem tűnt el az oldalról, illetve végigcsinálta amit vállalt. Nem bántásként mondom Svetlana, te magad mondtad a találkozón, hogy megbizhatatlan vagy, és hát az oldal szinvonalát mi sem bizzuk megbizhatatlan emberekre, inkább áll a dolog, míg odajutunk.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Jan. 25, 2009 6:15 pm

Tudom, hogy nem bántásként mondod, és az egyszeri dolgokat én mindet végigcsináltam, most is csak egy alkalomra ajánlkoztam volna. ^^
De akkor rendben, remélem, valamikor odáig is eljuttok O.O
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Karakteralkotás Illuzionista
Üzenőláda : Karakteralkotás Tek506f0370868af7782228

Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Jan. 25, 2009 7:34 pm

Egy alkalom? Ugye viccelsz. ^^ Na pont ezért nem látják át a dolgokat a diákok. A Nezán nagyon kevés dolog van, ami egy alkalom. A karialkotás abból áll szerinted, hogy valaki beküldi, elfogadjuk, és kész? Nem. Átnézni 40 karakteralkotás alapból nem egy alkalmas gyors feladat, ezek után szólni a hibák miatt azoknak, akik elrontották, mert a 40-ből kb. 30 ilyen. Ugyanis kevés embernek sikerül behatárolni a minimum maximum közötti értékeket, pedig minden szájba van rágva. És ha végül hetek alatt sikerül a 40 karialkotás átnézni, és letisztázni, még ezek után is mind a negyvenet ki kell tenni a karakter előtörijéhez, újabb plusz feladat, megint nem két perc.
És mire az ember mindezzel készen van, felgyűlik lehetőség szerint újabb min. 10 karakteralkotás. Ez egy végtelen folyamat, ugyanúgy, mint az előtörténetek kitevése, vagy az új diákok felvételiztetése, vagy a fejlesztések, vagy az órák leadása, vagy a házi javítás, és még sorolhatnám. Vajmi kevés olyan dolgunk van a Nezán, amit megcsinálunk és kész passz hátra lehet dőlni. Nem véletlen az, hogy a listánk soha sem fog el nullára, hanem csak nő, és általában még azt sem tudjuk elérni, hogy 10-ről 5-re csökkejnek, hanem inkább 20-ról 30-ra nő, és néha sikerül visszacsökkenteni újra 20-ra.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitimeVas. Jan. 25, 2009 7:41 pm

Akkor most nekem jön az a klasz kérdésem, hogy tulajdonképpen szükség van erre a karakteralkotásra? Csak azért kérdem, mert igazából úgy néz ki, hogy csak a baj van vele, és annyit kellene kijavítani, hogy használni lehessen, hogy ha lenne 10 embereünk, akkor is egy hónapba tellne, és hát én már a Nezaden miatt mondtam, hogy néhányat kijavítok, de valószínű elég bonyolult, hogy még én sem kaptam meg, de a lényeg, hogy szerintem eddig is megvoltunk nélküle, és eddig is a játék és kalandmester általában játék szerint oszt büntetést vagy jutalmat, szóval szerintem sok szükségünk nincs rá. Ha meg nagyon kell, akkor programot kell rá írni, hogy ne kelljen vesződni XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Karakteralkotás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakteralkotás   Karakteralkotás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karakteralkotás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: