Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Szaúd-Arábia Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Szaúd-Arábia Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Szaúd-Arábia Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Szaúd-Arábia Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Szaúd-Arábia Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Szaúd-Arábia Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Kalandmester
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Szaúd-Arábia I_vote_lcapSzaúd-Arábia I_voting_barSzaúd-Arábia I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Szaúd-Arábia

Go down 
+20
Laura Wylee
Lorraine Betranche
Yeo Jung-hwa
Regina Ruosin
Wanda Dorcas Gloria
Rosetta Waylan
Vaszilij Potrevszkij
Katherine Goldenlane
Avanish
Estera Linnet
Concordia Xanto
Cirdan Arahael
Samantha Troops
Celestine Quann-Roseberg
Sigurd Ragnar
Behrooz Jahrom
Kalandmester
Aravis Anton
Ann-Tabitha Serenity
Cirelin de Sovalon
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Szaúd-Arábia Vandor
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 2:29 pm

*Deyan picit félreértette a párját, ő valamiért a birtokra gondolt, hogy eltéved. El is neveti magát, ahogy Bella elmagyarázza, hogy mire is gondolt.* -Ja, hogy a kastélyra gondoltál. Nyugalom, elég könnyen lehet tájékozódni nálunk. De ha kéred, rajzolod térképet is. Na meg, mint mondtam, én majd leszek az idegen vezető. *A kocsis közben kinyitja az ajtót, és kisegíti a lányt.* -Nagyon szívesen. Üdvözöljük a Serenity birtokon. *mondja kedvesen, majd megvárja, hogy Deyan is kiszálljon és becsukja a hintó ajtaját, majd elkíséri őket a kapu felé. Ezután a kocsis elmegy a dolgára a lovardába. Nem akar alkalmatlankodni, na meg a lovakat valakinek be kell vinnie az istállóba is.* -Semmi gond nem lesz. Majd meglátod. *válaszol Bella szavaira, és persze viszonozza a puszit.* -Nagyon szívesen, Isabella. Tekintsd második otthonodnak a kastélyt. *válaszolja az apuka Bellának. Aztán Bellus elmagyarázza, hogy miért is szőke a hajú, amikor egyébként kék lenne, mire mindkét szülő elámul.* -Óh, egy ifjú metamorfmágus. Minden elismerésem. Viseld nyugodtan azt a hajszínt, amit szeretsz, nem csinálunk belőle nagy ügyet. *néz elismerően James a leányzóra.*
-Nyugalom. Látod, minden rendben van. Szeretnek és nem harapnak. *kacsint Deyan a lányra, és egy rövid ölelést is kap tőle. Bemennek a konyhába, ahol az anyuka kézbeveszi az irányítást.* -Az asztalfőn James ül, két oldalán én és Deyan, te pedig nyugodtan ülhetsz Deyan mellé. Mellettem Elros fog ülni, Deyan unokatestvére. A többi helyen a személyzet fog ülni, amint mindenki megérkezett. *magyarázza a leányzónak, mivel láthatóan elég nagy az asztal négy személynek. Kényelmesen elfér ott akár tíz ember is. Elfoglalják a helyüket, majd pár perc múlva megjelenik Elros is.*
-Szia, Deyan. Nagyon örülök, hogy megint itthon vagy. *köszön neki egy férfias kézfogással, majd Bellához fordul.* -Szervusz, Bella. Én vagyok Elros, Deyan unokatestvére, ha esetleg nem ismersz fel. De a suliból legalábbis látásból biztosan ismersz. *Ezután megérkezik a személyzet is, három nagy edény gőzölgő levest hozva lábasokban.* -Húslevest készíttettem jó gazdagon. Zöldséggel, tyúkhússal, kacsával, pulykával... Válogass nyugodtan ízlésed szerint. *magyarázza Nedajda Bellusnak, és a vendég jogán megengedi neki, hogy először szedjen.* -Szedjél nyugodtan, kedvesem, jó étvágyat.
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Szaúd-Arábia Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 2:04 pm

*Mind a birtok, mind a kúria hatalmas és Bella be sem tud telni vele. Mikor Deyan megemlíti, hogy kerítés veszi körül a birtokot, Isabella elneveti magát.*
- Nem a birtokra gondoltam, hanem az épületre. Egy ilyen hatalmas épületben tökéletesen el lehet tévedni. Még a suliban is gyakran megállok, hogy elgondolkozzam, hogy melyik folyosón is vagyok. De örülök, hogyha nem fogsz egyedül hagyni.*bújik kicsit közelebb a lány a fiúhoz, ám ekkor a kocsi megáll és az ajtó pedig nyitódni kezd.*
- Jézusom... *nyögi elfúló hangon a lány, mikor meglátja, hogy kicsit távolabb már ott áll a két szülő és imádott fiúkat várják. Bella elfogadja a segítő kezet,amit a kocsis nyújt neki és kiszáll a kocsiból.*
- Köszönöm szépen. *mosolyog bájosan a férfire és egy oldalpillantást vet a thesztrálokra, majd Deyanbe karol.*
- Remélem nem fognak megenni... *suttogja Isabella és gy puszit nyom a fiú arcára, majd követi őt, lassan lépkedve mellette a hatalmas úton, ami a kúria ajtajához vezet. Bella megcsodálja a gyönyörű zöld füvet, a csónakázótavat és a házat, valamint a szökőkutat, ami a ház előtt áll. Végül odaérkeznek a szülőkhöz, akik örömmel köszöntik a fiúkat. Isabella eközben csendben ácsorog és arra vár, hogy Deyan bemutassa, ami hamarosan meg is történik.*
- Jó napot kívánok! Köszönöm, hogy itt lehetek és örvendek.*biccent mosolyogva a két felnőttnek, majd még hozzáteszi:*
- Hű, hát hatalmas ez a ház. És csodaszép.*ámul el ismét Bella és ezt a szülők is láthatják rajta, hogy tényleg meg van döbbenve. Az aprócska, ideges mosoly azonban nem tűnik el az ajkairól és mikor Mr. Serenity megjegyzi, hogy kék hajú lányról volt szó, Bella elneveti magát.*
- Ami azt illeti, tényleg kék hajam van, csak... *itt kicsit elakad és Deyanre néz segélykérően, majd végül folytatja:*
- Szóval úgy gondoltam, hogy valami kevésbé megbotránkoztató kinézettel érkezek. *neveti el magát idegesen a lány, majd megrázza a fejét és visszaváltozik a haja a megszokott kékké. Kicsit el is pirul, ami látható is rajta. Elég kellemetlen helyzet, de hát ez van. *
- Oh, hát én valóban éhes vagyok. *biccent a nő felé Bella kedvesen.*
- Biztos, hogy finom lesz. *mosolyog a lány, majd megfogja Deyan kezét és várakozóan néz rá, hogy mennek-e, vagy esetleg ő kint marad még egy kicsit az apjával.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Szaúd-Arábia Vandor
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 1:50 pm

*Tetszik neki Bellus aggodalma meg izgalma, de ő tudja, hogy úgyse lesz semmi baj. Nyugatgatásul a repülőn is meg a kocsiban is simogatja a lány haját, meg puszilgatja. Azt tudja, hogy szereti, ez általában hatni szokott...* -Igen, ez az otthonom most már. Mit ne mondjak, sokkal jobban szeretek itt lakni, mint a szülőházamban szerettem. Most már azt is látod, miért. Eltévedni nem lehet, mert van kerítés a birtok körül. Ha kerítést látsz, egyszerűen visszafordulsz, a kastélyt pedig nagyjából bárhonnan kiszúrod. De persze ez nem jelenti azt, hogy nem leszek folyton melletted. *neveti el ő is magát, majd egy tíz percnyi séta után megérkeznek a kapuba, ahol egy tünde férfi és egy ember asszony várja őket. Mindketten emberi mértékkel számolva 50-60 év körül járnak, de mindkettejük nagyon fiatalos, ránézésre harminc évesek is lehetnének akár. A férfi esetében természetesen a tünde vér miatt van, az asszony esetében pedig a jó levegő, na meg a tünde kúráknak köszönhető. A két illető Deyan apukája és anyukája.*
-Sziasztok kedveseim. Nagyon örülünk nektek. James-Anton Serenity vagyok. Bemutatom a feleségemet, Nadejda Serenity-t. *mondja Bellushoz fordulva, majd megöleli Deyant.*
-Szia, apu. Ő itt a barátnőm, Isabella Newton. Már meséltem róla a levélben. *mutat Bellusra, az apuka viszont felvonja a szemöldökét.* -Édes fiam, akkor te szívak lehetsz. A levélben azt írtad, hogy kék hajú, viszont ő egy elbűvölő, szőke teremtés. *mondja elismerően a férfi, és kezet ráz Bellussal. Közben Deyan megölelgeti az anyukáját is, aki szintén köszönti James után Bellust.*
-Szia, Isabella. Gyertek, nyilván éhesek vagytok a repülőút után. Csináltattam nektek finom ebédet. Remélem, ízleni fog. *néz bizonytalan szemmel Bellára. Nyilván nagyon igyekezett kitalálni, hogy vajon mit is szerethet a lány, de azt sajnos a levélben nem írta meg Deyan, hogy mi is legyen az első ebéd. Márpedig az asszony szeret mindenkinek jó szívvel bemutatkozni... Közben elindulnak a kastély bejárata felé, majd bemennek egyből a konyhába, ahol már tálalva is van az ebéd a család számára.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Szaúd-Arábia Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 1:20 pm

*Mikor Isabella kifejti a kétségeit azzal kapcsolatban, hogy a Serenity család mennyire fogja befogadni őt és a származását, Deyan kedvesen megnyugtatja, hogy ők már nem olyan régimódi család, és hogy írt már a lányról levélben és már a levélen keresztül is szeretik őt. Erre Bella kicsit elpirul, ami immár világos bőrén tökéletesen látszik.*
- Rendben. Igyekszem kedves és bájos lenni. *neveti el magát a lány, majd a repülő végül landol a reptéren. Leszállnak a járműről és hamarosan Bella megismerkedik a kocsissal. Habár a nevét nem tudja meg, ennek kifejezetten örül, hisze hogyha kocsis van, akkor van szobalány, szakács, felszolgáló, pincér, inas, kertész és még ki tudja mennyi személyzeti tag.Mindenkinek a nevét biztosan nem lenne képes megjegyezni a lány, így ahhoz a praktikához fordul, hogy inkább senkinek a nevét nem próbálja megjegyezni, így nem fogja összekeverni őket. Hamarosan beszállnak a kocsiba, ami hirtelen megindul, majd a levegőben köt ki.*
- Igen, láttam már thesztrálokat, de most nem figyeltem. Siettem a ruhám miatt. Jajj, annyira ostoba vagyok, tudhattam volna, hogy ide nem kellene miniszoknyába jönnöm. Csak annyira figyeltem, hogy csinos legyek, meg ilyesmi... *szidja magát elkeseredetten a leányzó. Nem tudja,hogymi van vele, hiszen nagyon várta már ezt az utat, de most mégis inkább visszafordulna, hiszen abszolút nem tudja,hogyan viselkedjen, mit mondjon, vagy ilyesmi.*
~Sebaj, majd csak lesz valahogy, hiszen úgy még soha nem volt, hogy ne lett volna valahogy. Vagy hogy is van ez az idézet?~*gondolkozik a leányzó kétségbeesetten és Deyan mellkasára borul. Mikor azonban hamarosan közel érkeznek a birtokhoz, a lány széthúzza a függönyöket, és kifelé pislog.*
- Hűha! *ámul el és tátott szájjal nézi a hatalmas zöld birtokot, a távolabb lévő erdőt, illetve a hatalmas kastélyt, ami hamarosan bekerül a látóterébe.*
- Itt laksz? Ez hatalmas és... Gyönyörű. Jézusom, ez nagyobb, mint a suli. *neveti el magát kínjába a lány.*
- Nem mozdulhatsz el mellőlem, tutira el fogok tévedni. *nevet fel lelkesen a lány és már alig várja, hogy megérkezzenek. Néhány másodpercig eltűnik a nyugtalankodás és helyét a gyermeki izgalom veszi át.*
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Szaúd-Arábia Vandor
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 1:08 pm

*A repülőn természetesen végig ölelgeti Bellust, és fogja a kezét. Ő a lánnyal ellentétben, cseppet sem izgul, tudja, hogy minden rendben lesz. Ellenben nagyon vágyik haza, hisz már egy éve nem látta az otthoniakat. Igaz, egy valakit már nem fog viszontlátni... De legalább a szülei és Elros még otthon vannak, és ez is valami. Az igazi az lett volna, ha a tesókájának is be tudja mutatni a lányt, dehát... ő már sajnos a múlté.* -Nyugalom, drága, nem lesz semmi baj. Attól még, hogy gazdagok, nem fognak kinézni. Ők nem a régi felfogást vallják, hogy gazdag és szegény család nem egyesülhet. Anya se volt sose gazdag, apu mégis elvette feleségül... Egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy nagyon fognak szeretni. Levélben már beszámoltam rólad anyunak, úgyhogy nem fogja meglepetés érni őket. És azt válaszolták, hogy várnak szeretettel, és már így ismeretlenül is szeretnek. Szóval csak nyugalom. *Mikor leszáll a gép, a kocsis köszönti őket, és lezajlik a bemutatás. Gyorsan beszállnak a kocsiba, Deyan pedig elhúzza mindkét oldalról a függönyöket, nehogy megbotránkozzanak a muglik.* -Nyugalom, odahaza nem lesz ilyen gond, csak errefelé vannak muglik. Nálunk senki sem olyan erkölcscsősz, mint az itteniek. *mondja megnyugtatásul Bellusnak, és a kocsi érezhetően begyorsít. Néhány perc múlva a lány észreveheti, hogy a hintó varázshintó, hisz nem átlagos sebességgel mennek. Ismét néhány perc múlva a kocsi egyszerűen felemelkedik velük, és már a levegőben hasítanak.* -Thesztrálok. Hallottál már róluk? Láttad őket odakint? Én sajnos igen... Ann miatt. *magyarázza a repülés okát, majd az indulásukhoz képest nagyjából fél óra múlva elkezdenek ereszkedni, majd a lovak talajt fognak, és megérkeznek a kastély parkjába. Bella amerre csak lát, egy nagy zöld rétet láthat maga körül, távolabb már erdőt is. Nyilván nagyon messze lehetnek a fővárostól, Deyanék épp ezt szeretik a helyben. Itt nem kell senkitől se félniük és magyarázkodniuk. A kastély néhány száz méterrel előttük magasodik, egy fekete, díszes vaskapu mögött* -Na, hogy tetszik? Ez lenne a Serenity-birtok. *fürkészi kíváncsian a lány arcát. A kocsis szándékosan lassúra fogja a lépteit, hogy bőven legyen ideje a lánynak körülnézni.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Newton

Isabella Newton


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1518
Kaszt : Szaúd-Arábia Illuzionista_boszorkany
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek50e6b7ce20eb38841599

Titulus: Az Év Diákja 2012.

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 12:43 pm

*Eljött hát a várva várt nap: Deyan hazaviszi Bellát Szaúd-Arábiába. Habár a leányzó még soha nem járt London és Oroszországon kívül, nagyon izgatott. Nem tudja,hogy milyenek lesznek a fiú szülei, illetve, nagyon kíváncsi a Serenity birtokra is, hiszen Deyan mesélte, hogy igen nagy birtok áll a rendelkezésükre és a családja is igen gazdag. Bella nagyon izgul,hiszen hogyne izgulna? Mivel a kék haját elég elütőnek találja így bemutatkozáshoz, egy szőke loknis hajkoronát varázsol magának és világító kék szemeket. Egy csinos piros ruhát húz fel és egy egyszerű fekete topánkát. Igyekszik nem kirívóan, de csinosan öltözködni és azt hiszem ,ez sikerült is neki. Nem sok cucca van, bőven befér egy kis bőröndbe, csak néhány lenge ruhadarabot hozott magával, valamint a tisztálkodó szereit. Repülőbel érkeztek a fővárosba, aminek Bella nagyon örült. Szeret repülni és azt hitte, hogy ki kell hagynia ezt a csodálatos élményt, mert zsupsz kulccsal érkeznek, vagy valami hasonló. Még a repülőn szorosan megfogja Deyan kezét és közelebb húzódik hozzá.*
- Én nagyon izgulok. Mi lesz, hogyha nem tetszem nekik? *suttogja a fiú fülébe remegő hanggal a lány. Mélyen a szemébe néz, és Deyan láthatja a szomorúságot a kék szemekben.*
- Deyan, én tudom, hogy nem egy ilyen lányt szántak neked a szüleid... *motyogja Bella és lesüti a szemét. Nem tud mit mondani, de úgy érzi, hogy nem lesz valami kedves ez a találkozás. Dehát ki tudja, persze az is lehet, hogy annyira bájosnak és kedvesnek tartják a szülei őt, hogy áldásukat adják. Mennyire örülne neki a lány. Végül a repülő megáll és leszállnak róla. *
- Mivel megyünk tovább? *kérdezi Bella a párját, de hamarosan egy elegáns férfi közelít hozzájuk és üdvözli Deyan-t. Bella kicsit összehúzza magát, hiszen annyira furcsa neki ez az egész dolog, nem szokta ő ezt meg. Végül ő is be lesz mutatva, így lágyan elmosolyodik, pukedlizik egyet és a férfiszemébe néz.*
- Nagyon örvendek, Isabella Newton. *mutatkozik be kedvesen mosolyogva, majd kissé félve Deyanre néz, mikor a kocsis közli, hogy nem szeretik errefelé, hogyha a nők nem a megszokott ruhában vannak, főleg nem miniszoknyában.*
~Idióta! gondolhattam volna erre!~*dühöng magában Bella, majd gyorsan beugrik a kocsiba és már indulnak is hazafelé.*

// Ruha //
Vissza az elejére Go down
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Szaúd-Arábia Vandor
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 12:37 pm

[Rijád repülötere előtt]
*Deyan és Bellus érkeznek repülővel, néhány órás út után Szaúd-Arábia fővárosába, Rijadba. Kiballagnak a reptér elé, és ottl már vár rájuk a Serenity-család kocsisa, hogy elvigye őket haza, a birtokra. Mikor megpillantja őket a kocsis, nagy örömmel üdvözli őket.* -Deyan úrfi, nahát. Nagyon rég nem láttuk egymást. És... és... *dadog Bellára nézve. Ő még Aravisról tud, hogy a párja volt, és ő merőben másképp nézett ki, ezért aztán kissé meglepődött arckifejezés ül ki az arcára.* -És Bella kisasszony. Isabella Newton, az új barátnőm. Anyu nem mesélt róla? *kérdi ámuló szemekkel. Bár könnyen megeshet, hogy nem, hisz az anyukája nem egy pletykás teremtés, és a személyzet is sok tagú, könnyen meg lehet, hogy a kocsishoz még nem jutott el az információ, hogy a ház urának fia új barátnőt talált.* -Nem, még nem. De nagyon örülök. Ha szabad megjegyeznem, ezúttal valóban Önhöz illő párt választott, büszke vagyok, Deyan úrfi. *mondja széles mosollyal végigmérve az új leányzót, majd gyorsan észbe kap, és a kocsi felé tereli őket.* -Gyorsan be a kocsiba, mielőtt még meglátják így Bella kisasszonyt. A muglik nem szeretik, ha egy nő nem csadorba van öltözve errefelé... *teszi hozzá suttogva, és kinyitja kettőjüknek a hintó ajtaját, majd ő is helyet foglal a bakon, és hazafelé hajt velük.*
Vissza az elejére Go down
Evan Darian
Tanár
Tanár
Evan Darian


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4053
Kaszt : Szaúd-Arábia Harcos
Üzenőláda : Az élet egy nagy játék, és én imádok játszani. What a Face

Szaúd-Arábia Tek4e27fab884a0f7141642

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 7:51 am

//Az új lista:
Ethan Yung: sima
Yeo Jung-Hwa: ritka
Katherine Goldenlane: általad választott sima
Vaszilij Potrevszkij: familiáris
Rosetta Waylan: szett (koboldság módosít)
Caryl Sheila Wulner: semmi
Wanda Dorcas Gloria: familiáris
Susan Watson: szett
Laura: általad választott ritka
Lorraine Betranche: ritka
Alex Kerphina: ritka

Besorolás azalpján, hogy ki mennyire volt aktív a mesében és természetesen nagyban számít a dobás is.//
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Szaúd-Arábia Nekromanta
Üzenőláda : Szaúd-Arábia Tek4e285117af53d6454199

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:54 pm

//Őőőő valami nekem fura, Eli milyen lista alapján nézted a tárgyakat? Mert valahogy nem stimmel, pl. Rosetta koboldsága ebben nincs benne, Vaszi relkiviamester, opál karpereccel. Ethan semmi, Ethan B csoportban van?
Cir//
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Avanish
Tanár
Tanár
Avanish


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 13
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:45 pm

//Ethan Yung: semmi
Yeo- ung-Hwa: ritka
Katherine Goldenlane: általad választott sima
Vaszilij Potrevszkij: általad választott ritka
Rosetta Waylan: általad választott ritka
Caryl Sheila Wulner: semmi
Wanda Dorcas Gloria: familiáris
Susan Watson: familiáris
Laura: általad választott ritka
Lorraine Betranche: ritka
Alex Kerphina: általad választott sima

Aki saját maga választ tárgyat listáról, az legyenszíves küldje el Cirnek privátban, hogy mit választott, vagy írja be mesélőibe, vagy nem tudom. Wink
A többieknek pedig privátban megküldöm, hogy mit kapott.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:28 pm

The member 'Kalandmester' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:28 pm

//És az én dobásom a valakinek.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:21 pm

The member 'Lorraine Betranche' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Szaúd-Arábia Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Szaúd-Arábia Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:21 pm

//Lemaradt a dobás//
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Szaúd-Arábia Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Szaúd-Arábia Tek4e197942589353288437

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:18 pm

//Jaj, bocsánat, nem tudtam. Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Lorraine Betranche

Lorraine Betranche


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 336
Kaszt : Szaúd-Arábia Illuzionista
Üzenőláda : "Amikor azt gondolod, hogy már minden lehetőséget kimerítettél, még mindig van legalább egy"
(Thomas Alva Edison)

Szaúd-Arábia Tek9b60408

Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux


Chopin Nocturne in C sharp Minor

Titulus : A BENE klub alelnöke
Titulus : Anyuci pici lánya
Titulus : Kis kémiás


Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:18 pm

*Amikor Lorr-t újraélesztik a homokszívvel nagyon furcsa érzés járja át az egész testét. Olyan mintha valami nagyon erősen húzná valahova és nem engedné el. Mikor felébred hangos köhögésbe kezdd.*-Te jó ég hol vagyok?*-Pár perc elteltével rájön, hogy hol is van valójában. Nem gondolta volna, hogy egy szakkör ennyi izgalommal és veszedelemmel is jár egyben. Csak most fogja fel, hogy akár megis halhatott volna végleg.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:17 pm

//De ha elrontod nem dobhatsz újat, legalábbis amikor én rontottam el én sem dobhattam újra.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:17 pm

The member 'Laura Wylee' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Szaúd-Arábia Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:17 pm

*Amikor felébred, pontosan ott találja magát, ahol elvágódott. Ethanon. Vesz egy mély levegőt, újra, és megöleli a fiút, rendesen is, miközben csendesen a fülébe suttog.* - Sajnálom, hogy nem segítettem... *És ugye ez azért fura kijelentés lehet, hiszen a fiú nem is igen tudja, hogy mi történt velük. A hajborzolásra már felemelkedik, és támaszkodva tartja magát a srác felett egy pillanatra, majd leszáll róla, és hagyja magát felsegíteni.* - Igen, azt hiszem minden rendben... *Mondja, és visszafelé elmeséli Ethannak a történteket, és hogy mind halottak voltak...*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:17 pm

The member 'Caryl Sheila Wulner' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Szaúd-Arábia Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Szaúd-Arábia Tek4e197942589353288437

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:17 pm

//Ismét dobni kell.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:16 pm

The member 'Caryl Sheila Wulner' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Regina Ruosin

Regina Ruosin


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1329
Kaszt : Szaúd-Arábia Mentalista
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszok! És bárkinek segítek.^^
Szaúd-Arábia Tek4e197942589353288437

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:16 pm

//A dobás elbaltázódott. Dobok ujjat.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Szaúd-Arábia Nincskaszt

Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:14 pm

The member 'Susan Watson' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Szaúd-Arábia Tiz
Result :
Szaúd-Arábia Tizolda Szaúd-Arábia Tizolda
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:14 pm

*Ez úgy evidens volt, hogy nem sikerült a varázslata a lánynak, de mint már említve lett próbálkozni szabad. Meg amúgy is, ki az a hülye, aki csak úgy hagyja, hogy meghaljon?! Na, mindegy a lány Holtan esik össze, közben pedig zajlanak az események, aztán újra életre kel és tádááám,minden happy. A lány felszedi a kincseket, hogyha talál valamit, aztán elköszön mindenkitől, majd szépen távozik a szobájába. Lezuhanyzik, rendbe teszi magát, aztán belép az éjszakai életbe.*


//Köszönöm a mesét : )))

Szrksztv:
Amúgy Opál karpereces vagyok^^//


A hozzászólást Susan Watson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 18, 2011 5:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szaúd-Arábia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaúd-Arábia   Szaúd-Arábia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szaúd-Arábia
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: