Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Anglia - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Anglia - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Anglia - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Anglia - Page 2 I_vote_lcapAnglia - Page 2 I_voting_barAnglia - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Anglia

Go down 
+34
Katherine Mary Black
Elendil Falassion
Martin Silent
Patrick Baker
Aeryn Baker
Gwen Janessa Kingstone
Rose Emily Scott
Angelina Mary Black
Joe M. Renaldo
Edward Freeze
George Darkrain - archiv
Rayko S Dragomir - archiv
Melanie Satchel
Marina Raya
Andrey Bogdan
Játékmester Naxeldir
Maximilian Smith
Joshua Fordant
Meriel Ravenwood
Belphegor Coulstone
Laura Wylee
Summer Crannion
Ashlie Brogar Glevor
Petrovics T. Stoyanka
Driana Stardew
Latiffa Milena
Játékmester
Kalandmester
Atanas Iordan
Wendy Deverell
Jack Darkfield
Megan Rontis
Shiwo Altolos
Kaen el Jericho
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Anglia - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Anglia - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2008 1:56 pm

First topic message reminder :

Külön kérésre íme Anglia.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 5:16 pm

- Ahhoz vagyok elég jó mentalista, hogy észrevegyem, ezt az egyet elhiheted. Rajtad azt figyeltem meg, hogy amikor majdnem elkotyogsz valamit, akkor a szád elé kapod a kezed. Ez elég jellemző, és sokszor megfigyelhettem már. És szeretsz gonoszan vigyorogni, piszkálódás közben mindig azt teszed. Eddig ennyi. De hacsak nem unsz meg, akkor lesz még időm kitanulni téged *vigyorog. Aztán hallgatja, amikor a lány a mágiákról fecseg, és vállat von.* - Én leginkább abban vagyok jó, hogy elmét manipuláljak, és tőrt forgassak. Nem véletlenül hátulról szeretem irányítani a csatákat. *Azt nem teszi hozzá, hogy ez csak akkor igaz, ha józan, és eszénél van. De a csaj majd úgyis meglátja, ha sokat van Kamenékkel, szóval felesleges is lenne. A csaj kiakadásán csak kuncog.* - Márpedig ez egy jó szó *vigyorog rá.* - Ó, nem azért, hanem mert enyhén szólva is gyilkossági módszereken törtem a fejem *mondja az Antoine-os dologra. Mike vállat von a tökéletességről szóló dologra. Kam elfintorodik, és válaszol a kérdésre.* - Szmoking. Katasztrófa *morogja fintorogva, és összerázkódik. Na igen, ő meg az elegáns ruházat. Khm.* - Szerintem okosabb ő annál, mint hogy felhúzzon. És oké, tőlem mehet az akció holnap este *vigyorog Dan. Kam meg vállat von a hozzá intézett szavakra.* - Válasszátok. De hidd el, téged is idegesíteni fognak előbb-utóbb a szomszédok... És ő a lehető legjobb célpont. Ez a javaslatom *kacsint. Fel sem veszi a visszabeszélést, sőt, élvezi. Dan megkapja a válaszait, és bólogat rájuk. Reagálni nem nagyon reagál, mert user már le akarja tudni ezt a részt. Szóval ugorjunk.*

//Bár//

- Csakis a te kedvedért, hidd el *vigyorog. Aztán ugye táncolnak, és Kamennek van szerencséje megtapasztalni, milyen jól táncol Gis. Ha nem érkezne Pat, minden bizonnyal egy bók is elhagyná a száját, de így ez nem jön össze.* - Mindig egyedül szoktuk, és mindig történik valami *kiabálja túl a zenét. Aztán ugye kint ott a két részeg, és ők meg próbálnak kitalálni valamit.* - Na, igen, ez eléggé más rendszer, mint nálatok, szóval jobb is, ha nem próbálkozol *mondja Patric Gisnek. Aztán ugye megjelenik a banda, és a főnök beszól Kamnak. Mielőtt amaz érdemben reagálhatna, Gis kézbe veszi a helyzetet. Legalábbis megpróbálja. Láthatóan a zöld hajú srácra sikerült is hatnia, mert eléggé bambán bámulja, azonban a rózsaszín csajt nem hatja meg.* - Ne dumálj bele abba, amiről fogalmad sincs, te kis csitri *mondja a francia lánynak lekezelően, mire Kamen könnyed lendülettel előkapja a tőrét.* - NE merészeld sértegetni! *mondja a lánynak eléggé agresszíven és provokálóan, mire az előkap egy, a fiúénál hosszabb, vastagabb, durvább kést.* - Na, gyere csak, nagyfiú! Védd meg a szívszerelmed becsületét *gúnyolódik a lány, majd szinte azonnal nekiállnak verekedni. Patric Kirára pillant, igyekezve sugallni, hogy emberhátrányban vannak, hagyják, inkább vigyék innét Kament, de már a lány pálcája is kéznél van.* - Ti meg csak néztek? Kis gyávák! *vigyorog rájuk, mire a testvérek összenéznek, és lendületesen nekiugranak a csajnak. A főnök Patricet igyekszik megkörnyékezni, a zöld srác meg csak pislog Giselle-re. Kinek segít Gis? Ez marad a kérdés, de úgy tűnik, Kira jól boldogul a két sráccal, ahogyan Patric is a főnökkel, miután arrébb löködi a két részeg tagot. Kamen viszont határozottan bajban van. Noha ki tudja védeni a csaj vágásait, meg minden, de visszatámadni nem képes, ráadásul ugyebár részeg. Ami eléggé nagy hátrány. De legalább próbálkozik. A zöld csávó ugyebár nem avatkozik bele a küzdelembe, ahogyan a daimonos lány sem.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 3:56 pm

- És ezt honnan veszed? Talán arra még nem is gondoltál, hogy megpróbáltam turkálni a fejedben? Egyébként meg elég egyszerű dolgomon van. Elég figyelni a metakommunikációt, és megtanulni, hogy kinél mi mit jelent. Azt például észrevettem, hogy ha ideges vagy akkor teljesen más a tartásod. Mondd, te ki tudod következtetni, hogy mit gondolok? Igaz hogy az én szokásaimat könnyebben meg lehet jegyezni, de én ezt nagyon jól tudom. Csak hát ez a játék a része. Egyébként nyugodtan teszteld. Semmi újdonsággal nem tudok szolgálni. Semmi eget rengető, vagy felhasználható információ nincs a birtokomban. * Vonja meg a vállát. Egyszerűen lekezelően válaszol. Majd történnek a másik user által említett dolgok.* - Akkor is... Mennyire meg a párbajtan, vagy az aurormágia? Sokak szerint a természetmágia fontos. Szerintem a nekromágia erősebb. Az asztrál-mentál mágia jó dolog. A bestiatan felesleges. Rengeteg olyan varázslat van ami hasznos, de elég sok ami ellensúlyozza ezt.*Kicsit furcsa gondolkozás módja van a lánynak, de azt hiszem Kamen ezt már megszokhatta.* -Nyökögni?! Nem nyökögök én semmit. Elmondani inkább, de nyökögni. Az egy hülye szó. *Csóválja a fejét, majd a fiú teljes válasza miatt talán egy pillanatra elégedettséget lehet észrevenni a lány szemében.* -Antoine magától is elmondja, amit tudni kell a családjáról. Magam miatt meg nem aggódok. Semmi olyat nem nagyon tudnék mondani neked amit felhasználhatnál ellenem. *Vigyorog a lány. Nem gondolja, hogy azok a dolgok amikről a fiú nem tud árthatnának neki. Aztán ugye megszólal Mike is mire egyszerűen megvonja a vállát.* - Ha túl tökéletes akar lenni az ember az előbb-utóbb megárt neki. Sokkal egyszerűbb, ha magadat adod holmi színjáték helyett. Egyébként meg öt percembe telik mire úgy nézzek ki, hogy a királynő fogadjon engem. De várjunk. Kamen? Öltönyben? Tényleg. Öltöny, vagy szmoking? *Röhög fel a lány. Jó, oké. Fürdőruhában már látta, de öltönyben még nem.* -Nem kell engem félteni.Tényleg. Csak húzzon fel, és meglátja én mikre vagyok képes.*Aztán jön valami telefonbeszélgetés emlegetése, amiből a lány azt szűri le, hogy lehetséges, hogy róla beszéltek...* - Rendben. Te berobbantod az ajtót, én elkábítom a szomszédot. Kam, légyszíves engedd, hogy mi válasszuk ki a célpontot. * Szól vissza megint, de hát mikor nem szokott? Közben persze ő is vigyorog.* -Most minek kell piszkálnod? *Nevet fel, és magában elhatározza, hogy holnap ezért odaégetett palacsintát etet Kammel. Aztán ugye Dan kezd neki szövegelni mire csak mosolyog meg elraktározza az érdekesnek hangzó dolgokat.* - Hm? Hogyhogy el akartam költözni? A szüleim alig ismernek. Többnyire csak néhány dolgot intéznek otthon. A legtöbb idejüket Párizsban töltik, de de határokat szabnak nekünk. Vagyis hát nekem meg a testvéreimnek. Betáblázva éltük a minden napinkat, de már eléggé kezdtem unni szóval már egy jó ideje aazt tervezgettem, hogy lelépek. Aztán elküldtek minket Bulgáriába úgyhogy nyugodtan szövögethettem "gonosz" kis terveimet. Kissé szar érzés, hogy a szüleid nem is ismernek normálisan, mert annyit dolgoznak és mégis betábláznak. Nekem könnyű dolgom van. Azt akarták, hogy majd úgyis hozzáadnak majd valami befolyásos embernek és kész. Vége. Ennyi az életem. De én mindig is világjáró típus voltam. A bátyámnak rosszabb a helyzet. Apánk azt akarja, hogy vegye át a céget. e zenét? Egyenlőre átdolgozásokat írunk. Skillet-féléket. Többnyire azt játszunk csak átírva. *Válaszol Dannek, majd elkapja Pat és Kamen pillantását is. Alig észrevehetően legyint, hogy nem fontos. Kam ne törődjön vele, majd ugye történik az az értelmes beszélgetés közte meg a barátai között, aminek a nagy része többnyire arról szólt, hogy ki ne legyen a képben. Bár Kamenről is esett pár szó.*


//Még mindig a bár//


- Mon Dieu. Kamen Grozdan Branimir táncol velem a kedvemért. Micsoda szerencse. *Mosolyog a lány, majd ugye elmennek táncolni. Miért ne mennének? Ahhoz képest, hogy Kam milyen béna a Belsis lánynak annál jobb a mozgása. Nem hiába táncolt évekig. Aztán jön Pat is mire buzgón bólogat.* -Miért hagytuk őket egyedül? *csóválja a fejét közben követi a többiket. Tényleg nem látta őt még ilyennek, de ő épp azzal van elfoglalva, hogy a nagy darab állatoktól kérjen buzgón bocsánatot Kamnek figyelmetlensége miatt. Odakint megtorpan az ajtóban mikor látja a két részeget.* -Hát valójában csak egy-két pohárral ittam az meg nem árt meg. Vezetni tudok csak nem Angliában úgyhogy szerintem nem sokra megyünk velem.*Beszél, hát a tényleg nem sokat ivott. A két pohárból egyben meg sima üdítő volt szóval... Utána meg hallgatja a "tanácskozást". Persze ő végig a háttérben marad szóval mikor megjelenik a rivális banda valahogy érzi a levegőben, hogy nem jelent valami jót az idegenek megjelenése. Visszasurran az épületbe, majd ott gyorsan előkotorja a pálcáját, ha szüksége lenne rá. Néhány pillanat múlva visszatér, és odalép Kam mellé.* - Az est fénypontja? Nem hittem volna, hogy rövid itt létem alatt ennyien "fogadnak" itt. Remélem nem balhézni jöttetek. * Fogalma sincs róla, hogy kik ezek, bár sejti, de tényleg nem biztos benne. Inkább a fél-vélaságát igyekszik kihasználni, hogy legalább az egyikre tudjon hatni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 3:02 pm

- Ki aggódik? Csak meg akarom spórolni a felesleges problémákat. És igenis a részemről lenne kiegyenlítetlen, mert épp úgy nem tudod, mihez értek. Ha gondolod, tesztelhetjük a mentális védelmedet. *Aztán ugye a találkozásról mesélnek, állatozásról esik szó, aztán varázslatok.* - Drága francia szépség. Közölném veled, hogy csakis olyan varázslatok elméletét tanultam meg, amit használok is. Szóval igen, tudom használni őket *ráncolja a szemöldökét. Láthatóan bosszantja, hogy a lány nem ismeri el a képességeit. Hm, nos ezek szerint ennyire ártalmatlannak tűnik? Érdekes.* - Igen, a kivárás taktikáját *vigyorog a másikra. Aztán vállat von.* - Időm végül is van, az életem nem múlik rajta, szóval... Ráérek megvárni, míg magadtól elnyökögöd *vigyorog szélesen.* - És a veritaserumnál miért értem aggódtál? Inkább magad miatt kellett volna... Vagy Antoine barátod miatt. *Mike vállat von a lány szavaira.*- A tökéletesség fontos. Az angol királynő előtt főként. Ha be akarsz jutni hozzá, neked is ki kell csípned magad. Még ez az öt bolond is képes volt rá *vigyorodik el. Ahogy Kam is, a neki szóló mondatra, csak másik user is igyekszik kivételesen nem órákig szövegelni.* - Jobban tennéd, ha te is félnél... Látszik, hogy még nem ismered olyan régóta, mint mi. Szóval csak óvatosan csajszi. Bár, erősen kétlem, hogy téged bántana *kacsint, mire Kamen fintorog rá egyet.* - Ugye emlékszel még a telefonbeszélgetésre, Dan? Nem. Pont. Felfogni. Okos legyél. *Ez biztosan teljességgel érthetetlen Gis számára, de Danny láthatóan tudja, miről van szó, úgyhogy befogja. Viszont a balhézásra megint széles, cinkos vigyor ül ki a szájára.* - Naná! Majd éjszaka betörünk *kacsint. Kam csak a szemét forgatja, de azért vigyorog ezerrel.* - Lehetőleg a szemköztihez menjetek, ő rémesen idegesítő tud lenni *javasolja. Ha már egyszer.* - Remélem inkább előbb, mint utóbb. És nem vagyok lassú. Csak hülye az elemiből *vág durcás fejet. És igen, Gis valóban könnyen megtalálta a hangot Dannel. Aztán ugye Kam lelép, ilyen-olyan dolgokat intézkedni, Dan meg szövegel.* - Hát, azt nem mondta, hogy pontosan mi a szép rajtad, csak hogy szép vagy, de igazából ez mellékes megjegyzés volt. Amúgy ja, eléggé dicsért, meg megemlítette, hogy bírja benned, hogy nem sértődsz be, mindegy, mit mond. Szóval összességében szerintem bejössz neki, csak nem akarja elmondani. Egyébként nem baj az, hogy beszélt róluk, sőt! Szimpinek tűnnek, és asszem ő is bírja őket *vigyorog.* - Na, igen, ez is tipikusan Kamenre jellemző, szerintem át se gondolta. De ha még nem zavart el, vagy lógott meg előled, akkor nem bánta meg. Amúgy hogyhogy el akartál költözni? És miféle zenét játszik az együttesed? *kíváncsiskodik. Pat vet rá egy olyan pillantást, amiben azt sugallja, hogy már megint túl szabadszájúan beszél, mire a srác kicsit meghunyászkodik. Azért mégis csak ő a legfiatalabb, olyan, mintha legalább hat-hét évvel kisebb lenne, mint a többiek. Hát, ez van. Kam észreveszi a fura pillantást, és egy kérdő tekintettel viszonozza. Nem érti, ez minek szól. Most éppen nem is csinált semmit, legalábbis nem tud róla. Aztán ugye géphez ül, és Mike el-elcsíp foszlányokat, a többiek meg elcseverésznek mindenféle hülyeségről.*

//Este, a bárban//

*A sokadik kérdésnél vállat von.* - Ha annyira nagyon nagyon akarsz, elmehetek veled táncolni, de nem vagyok annyira jó táncos *közli. Ha józan lenne, biztos nemet válaszolna, de így bevállalósabb kedvében van. A balhés dolgon felnevet.* - Majd lesz, ne aggódj. Szinte mindig szokott lenni valami *nevet. Aztán lehúzza az italt, és ha minden igaz, elmennek táncolni egyet. A srác határozottan bénázik, de azért elviselhető. Viszont úgy tíz perccel később Pat előkerül, és megkocogtatja a vállát.* - Kam! Gáz van! Danny meg Jess túlitta magát, és rettentő rosszul vannak. Menni kéne *üvölti túl a zenét, úgy, hogy Gis is hallja.* - Oké *mondja Kam, és a lányra pillant.* - Nem gond? *kérdezi. Természetesen a hangerő marad. Aztán, ha a lánynak nem probléma, elindulnak kifelé. A srác igyekszik óvatosan manőverezni, de azért egy két nagyobb darab állatnak nekimegy, és keményen be is szól, és még szerencse, hogy Kira is megjelenik, különben még a végén nekiesne valakinek. Gis nem is látta még így a naxis srácot, ilyen agresszívnek és balhézós kedvűnek. Rossz jel ez... Odakint Pat támogatja a halottsápadt Jesst és a zöldes arcú Dant.* - Ivóverseny... Kell ez nektek? *csóválja meg a fejét a legidősebb srác, majd a három érkezőre pillant.* - Úgy érzem te is bőven eleget ittál, Kam. De legalább te nem tűnsz részegnek, Gis *sóhajt.* - Én sem vagyok az! *jegyzi meg a Művésznő, mire Pat vállat von.* - Tökmindegy. Viszont Mike sehol, szerintem meglépett. Szokott ilyet. Én pedig ittam, nektek nincs jogsitok, és szerintem mindenki ivott. Szóóóval, kénytelenek leszünk gyalog hazatámogatni ezt a kettőt. *Ekkor végre Kam is megszólal.* - Majd alszanak nálam a kanapén. Megnagyobbítjuk... hopszika *csuklik, miközben biztosabb tartást keres magának. Ekkor felcsattan egy hang a hátuk mögött:* - Nocsak, nocsak. A Branimir csávó. Nem ittál kicsit sokat, kisfiú?*kérdezi az ismeretlen gúnyos vigyorral. Mellette egy agresszívnak tűnő csaj vigyorog, mögöttük két oldalt két, rémesen hasonlító, de mégis ellentétes alak áll, a beszélő másik oldalán egy zöld srác, pár méterrel odébb pedig egy fehér hajú csaj, egy hollóval a vállán, akiről szinte süt, hogy daimon. Megérkezett Jesperék bandája.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 1:39 pm

- Honnan veszed, hogy elütnek? Gyors vagyok. Franciaországban is miattad kellett lassítanom, de valójában úgy cikázok a kocsik közt, hogy észre sem veszed, e már az úttest másik oldalán vagyok. Nem én tehetek róla, ha lassú a tempód. Különben sem kell értem aggódni. Nagylány vagyok tudok vigyázni magamra. *És egy szusszal elhadarja mindezt, majd felröhög a verekedésnél.* - Na persze. Kiegyenlítetlen küzdelem lenne valóban, de az én részemről. Most nem akarom felsorolni, hogy milyen varázslatokból vagyok jó, hiszen akkor nem lenne előnyöm, igaz-e? *Be nem áll a szája, be nem áll. Csak dől belőle a szó. Szinte mindenre tud mondani valamit. Aztán ugye elmeséli a találkozásukat amin csak mosolyogni tud. Hát igen, Kam fejét látni kellett volna.* -Én se bírom megérteni. Nem azt mondom, hogy hű de nagy állatvédő vagyok csak hát három állatom van, és mind három tud olyan dolgokat, amiket más nem. Igazából a hollóm épp úton van Bulgária felé szóval most nem nagyon tudom boldogítani vele. *Mondja aztán Kamen veszi át a szót.* -Na, igen. Csak az a kérdés, hogy TE értesz-e ezekhez a varázslatokhoz. Mint tudjuk ahogy én is te is hülye vagy az elemi varázslatokhoz.*Azért a fél-véla lány is kezdi felvenni a ritmust.* -Soha nem aggódtam érted. Na jó. Egyszer. Mikor Daphne bekattant és volt a Veritaserumos eset. Egyébként azt gondoltam. A konyhában is volt az első dolga? Majdnem mondtam olyat, amit nem kellene erre mit akart? Kiszedni belőlem, de én közöltem vele, hogy nem mondom el. Egyébként azóta taktikát váltottál? Mert még mindig nem sikerült megtudnod amit annyira akartál.*Fordul a fiú felé, persze nem érdekli mi van. Igazából kezd kicsit megbízni benne, de még nem annyira, hogy elmondja neki.* -Nyugodj meg Mike. Elég jól nézel ki. Hidd el, nem kell mindig a tökéletességre törekedni. Kérdezz csak meg egy vélát, vagy egy fél-vélát. *Halványan mosolyog. Persze ezzel nem magára célzott, csak úgy mondta neki. Lehetséges, hogy nem nézném ki belőled, de nálad ki tudja. *Beszél Mike-nak, majd Kamnek user meg próbál rövidíteni.* -Komolyan félsz tőle? Ez nevetséges. Egyébként nem félek. Dehogy hagyom. Kíváncsi vagyok velem hogyan üvöltözne. Tudod mit? Akkor ketten visszük el a balhét. Jaj Kamen. Olyan gonosz. Talán attól tartasz hogyha felgyújtjuk a lakást akkor nem tudod tovább szövögetni a kamikaze terveidet? De ha gondolod akkor betörünk a szomszédba és ott gyújtogatunk. Benne lennél Daniel? *Kuncog, de közben látszik rajta, hogy komolyan gondolja.* -Akkor majd tanul. Előbb-utóbb úgyis tudja majd kontrollálni az erejét.*felesel aztán jön a monszunesős megjegyzés amin csak röhögni tud.* -Azzal inkább tényleg ne sújtsd, mert amilyen lassú a hamvait kellene összesöpörni. * Gis vélhetőleg elég hamar megtalálta a közös hangot Dannel, mert csak folytatja a pimaszkodást. Aztán ugye Kam elmegy Gis megvigyorogva hallgatja Dan beszámolóját.* -Ennyire dicsért volna? Semmi említésre való nincs rajtam. A haverjaimról muszáj volt beszámolót tartania? egyébként nem hinném, hogy szerelmes lenne, és nem is járunk megnyugtatlak. Említettem neki, hogy el akarok költözni, ő meg felajánlotta, hogy költözzek hozzá. Azt hiszem az én szemszögemből ennyi a történet. Egyébként azt a hírt is megerősíthetem, hogy van egy együttesem. *Cseverészget utána Mike-kal miközben, ha Kamen kijött kicsit furcsán néz majd rá. Nem tudja mire vélni a leírását. Aztán jön az ebéd, ahol elszórakoznak, majd Pat ragadja magához a szót.* -Csak épp annyit amennyit ki lehetett szedni belőle. *Vigyorog, majd ha a hagyják akkor odaül a géphez és fellép a Skype-ra, ahol a haverjai egyből letámadják.* - Nincs más dolgotok, mint itt lógni? *Vigyorog, majd a beszélgetést franciául folytatja, amiből Mike érthet egy keveset.*

// Szintén ekkor és ugyanott, természetesen Kamen mellett//

*Kamenhez képest ő kevesebbet ivott, hiszen széttáncolta a fejét, na meg csak fogadásból szokott rengeteget inni. Ott ül Kam mellett miközben a többieket keresi a tekintetével. Ezerszer is megkérdi a fiútól, hogy tud-e táncolni, mert el akarja rángatni.* -Egész kellemes a hangulata. Azt csodálom, hogy még nem volt semmi balhé.* Harsogja túl ő is a zenét. Persze a kistáskáját szorongatja. Nem, nem táskás néni csupán mivel mesélték neki, hogy este balhézni szoktak ezért elrakja a pálcáját meg az ostorát. Biztos ami biztos alapon, na. Hallgatja a zenét, és tovább keresi a tekintetével a többieket, mert ekkora zajban nem lehet beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 12:44 pm

- Nem próbálhatod, mert elütnek *rázza meg a fejét. Nocsak! Ez véletlenül sem az, aminek tűnik, ugye? Kamen nyilván a legkevésbé sem aggódik a csajért. Nyilván.* - Azért nem verekszem, mert kiegyenlítetlen lenne a küzdelem. Természetesen a javamra *vigyorog szélesen. A hollóra elhúzza a száját. Na, igen, ez egy tudatosan választott kínzás volt, de valamit valamiért. Ez van. Kénytelen elviselni az állatot, ha tetszik neki, ha nem. És végül is bizonyos szempontból megszokta, Yan mellett... Aztán ugye szóbakerül az első találkozásuk, mire Kamen felröhög, és a sztori végével a többiek is.* - Tipikus Kam. Valamiért, nem bírjuk megérteni, miért, utálja az állatokat. De mi nem, szóóval nekünk csak puszta örömöt okozol vele, ha állatot viszel a közelébe, legalább van min röhögni *szövegel Jess széles vigyorral. Kamen meg kiölti rá a nyelvét. Aztán a kérdésen felhúzza az orrát.* - Persze, hogy létezik. Meg van olyan is, ami felgyorsít, így legyőzhető a túlerő például. Aztán olyanok vannak, mint erőlökés, meg kitörés, meg ilyesmik. Szóval nem kell értem aggódni *vigyorog a másikra. Patric bólogat. Láthatóan egyet ért, bár Kamen épp minden figyelmét Gisnek szenteli, szóval nem veszi észre.* - Az ilyen infók megragadnak *kacsint a másikra. A pimaszkodást fel sem veszi. Enyhén szólva is megszokta... Mike vállat von a kérdésre.* - Ki tudja, mikor nézek be a királyi palotába, le kell tudnom ellenőrizni, hogy tökéletesen nézek-e ki *mondja, enyhén szólva is büszkén. Na igen. Kamen gonoszan elvigyorodik, szemébe furcsa csillogás költözik.* - Azt hiszem, lényemnek egyik legfontosabb része, hogy nem néznéd ki belőlem *vigyorog.* - Noha valóban nem a közepén szoktam lenni. Inkább egy sikátorból figyelem az eseményeket, vagy egy kuka mögül, és az agyukkal szórakozom *mondja egyfajta leginkább kegyetlennek nevezhető csillogással a szemében. A kiakadásos megjegyzésre nem reagál, a lány majd úgyis láthatja, amit ő lelki szemei előtt szemügyre vett. A némításra Dan megrázza a fejét.* - Kicsit tartok tőle, mit kapnék érte... elég durva tud lenni, ha akar. És szerintem ha megfosztom a beszéd képességétől, akkor akarni fog. Ebben teljesen biztos vagyok.*Aztán a becenevek jönnek.* - Hát akkor ne félj *von vállat, és vigyorog. Igazából nem érdekli.* - Megpróbálhatom *vigyorog szélesen.* - És szerintem Kam rám jobban ki lesz akadva, de nekem már rutinom van a vele való vitákból, szóval hagyd csak rám a dolgot *kacsint.* - Mi lenne, ha inkább csak szimplán NEM gyújtanátok fel a lakást? Annak örülnék a legjobban. Voltaképpen Dan egymagában is egy elemi csapás, szóval nem derít jókedvre a tudat, hogy te most meg akarod tanulni, amit itt művelni szokott... Mi lenne, ha valahol máshol tombolnátok majd? *kérdezi. Dan csak szélesen vigyorog, a válaszadást pedig Gisre hagyja.* - De nem tanul *von vállat. A zene fontos félmondatra mind a hat ember nagyokat bólogat. Hiába, zenefüggők ők is. A listás dologra Kam biccent, aztán ugye a monszuneső kerül szóba.* - Szerintem ha sokat tartózkodom Dannel egy légtérben, hamar lesz rá lehetőséged *húzza el a száját, Dan meg felröhög.* - Ha idegesít, általában vizet kap. A tűzgolyóval inkább békén hagyom, félek, abból gondjai lennének *ölti ki a nyelvét a másikra, aki szusszant egyet.* - Nem tehetek róla, hogy gyík vagyok elemiből, na! *Ezzel a téma zárva is, a feltaláláson meg röhög. Aztán ugye Kamen kiesik a társalgásból.* - Öööö, izé, nem sok mindent. Azt mondta, hogy francia vagy, jól nézel ki, de nem, nem jártok, és nem, nem azért költöztök össze mert fülig szerelmes beléd, meg azt is elmondta, hogy együttesben játszol, ez Patnek való hír volt, meg mesélt a haverjaidról, meeeeg... Öööö, izé, asszem ennyi. Kicsit lyukas az agyam, de most csak ennyi jut eszembe, szerintem mást nem mondott *zárja le az elbeszélést a srác, természetesen magához ragadva a szót. Mindig magához ragadja a szót. Már-már ez a hobbija. Aztán ugye Mike-kal csevegnek egy kicsit, amaz vigyorogva kacsint a másikra a kapcsolatos dolog miatt. Természetesen megoldható. Aztán ugye az ebéd végén az elektroműszerészes dolog is felvetődik, mire mindenki felnevet.* - Látom a hölgy részletes tudással rendelkezik rólunk. Na, megcsinálom azt a gépet. *És már el is tűnik. Amikor megvan, Kam megkérdi Gist, hogy akarja-e most használni, vagy nem, aztán letelepednek a nappaliban. És elég jól elmegy az idő, csevegéssel, meg csipkelődéssel, meg mindenfélével. végül Jessnek jut eszébe, hogy ők voltaképpen el akartak menni...*

//Este 22:42, egy felkapott szórakozóhely. Jess, Mike, Kira és Dan táncolnak, Patric eltűnt valamerre//

*Kamen a bárpultnál ücsörögve figyeli a szórakozó tömeget. Már úgy egy órája itt vannak, lassan elmenetelhez kéne készülődni. Szerinte. Rávigyorog a mellette ülő Gisre.* - Hogy tetszik a hely? Ez az egyik kedvencünk *harsogja túl a zenét. Kissé már érdekes állapotban van egyébként, érezni rajta, hogy pár pohárkával többet ivott a kelleténél. Magyarán kicsit részeg. Nem vészesen, de egy kicsit. Éppen annyira, hogy még tud járni a saját lábán, és még haza is találna. Szóval csak vigyorog a lányra, közben a kezében tartott piát kortyolgatja lendületesen, és időnként dobol a lábával a zene ütemére.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 11:14 am

- Azért megpróbálhatom, nem? Maximum meglincselnek érte. Egyébként nem hinném, hogy pont egy autó miatt halnék meg... És azért nem verekszel, mert tudod hogy gyengébb vagy. Valld be, hogy azért nem mersz. *Vág vissza a francia, akinek egyébként már fel sem tűnik, hogy angolul beszél.* -Igen, de úgyse fogsz belehalni. A hollóm hamar kikészít majd, mint a főztöm. *Kuncog a lány, de hol a holló? Hát hol lenne drága Edgar? Természetesen valahol Bulgária és Anglia között jár a madárka.* - Aztán mesélte mikor először találkoztunk? A konyhában ügyködtem és ott volt velem az én drága madárkám. Kamen első megszólalása mi volt? Madááááár. Nem ám hello, vagy valami. Nem. Csak szimplán "madár". Akkor elgondolkoztam rajta, hogy normális-e. Aztán rájöttem, hogy csak a pillanatnyilag sokk hatása alatt állhatott.*Kuncog egy sort miközben ártatlanul pislog a fiúra.* -Egyáltalán létezik ilyen varázslat, vagy csak kamuzni próbálsz? *Vonja fel a szemöldökét a lány.* -Pontosan. Tiszta zseni vagy. A Skillet imádat és az állat gyűlölés között sikerült megjegyezned. *Pimaszkodik egy sort, majd ugye Pat megszólal amire rápillant a Naxisra.* -Értem. Tehát vigyázni kell vele. Amúgy Mike... Igaz, amit Pat mondott? *A kérdésnél kuncogni kezd.* -Így érthető. Már bocs Kamen, de nem nagyon tudlak elképzelni téged egy csata kellős közepén. *Piszkálja tovább a fiút, de tényleg nem valami harcolósnak tűnik. Jess szavain csak vigyorog. Őt nem zavarja a tempó, bár tényleg mehetnének gyorsabban is. Kamen kivert kiskutya fején jót röhög, aztán ugye kikerülnek a kocsiból.* - Ha ennyire ki tudsz akadni valamin annak tényleg elég komoly dolognak kell lennie. *Csóválja a fejét, majd Kam megjegyzésére nem reagál. Hidegvérű, amíg alaposan fel nem bosszantják.* -Némítással próbálkoztál? *Pislog a lehető legangyalibb arckifejezéssel, majd a többiekkel együtt röhög a beceneveken.* - Annyira azért nem félek tőled. Egyébként jól gondolod, ha valamit el kezdtem akkor már nem állok le. * Incselkedik, kötekedik a fiúval, de így jó neki.* -Látom Daniel, látom., Ha gondolod megpróbálhatnál megtanítani rá. Legjobb esetben együtt gyújtjuk fel a lakást, de akkor is előbb engem fojtana meg Kamen szóval neked lenne időd lelépni. *Tovább piszkálódik, de a tanulást komolyan gondolta. Ő minden új dologra nyitott.* - Egyébként Kamen szerintem igenis tudná kezelni. Csak tanulás kérdése az egész. Most miért? Nagyon jól tudod, hogy a zene nagyon fontos. Tényleg remélem elhoztam... *Jut eszébe valami, és egy szép hosszú listát vesz elő a zsebéből. A legtöbb dolog mellett egy kis pipa jelzi, hogy berakta. Kikeresi a gitár szócskát majd mikor megtalálta elégedetten böki meg a szó melletti pipát.* -Bocs, csak a tértágított dobozokba nem nagyon tudom, hogy mit szoktam pakolni. Ezért kell a lista.* Pillant körbe, majd visszagyömöszöli a zsebébe.* -Azt a monszunesőt megnézném. Ha már láttuk Kam kivert kiskutya fejét kíváncsi vagyok az ázott kiskutya fejére.* Gonoszan felröhög, de ez már csak természetes. Kamen megjegyzésén meg a többiek morgásán is csak jót derül.* -Vendég? *Felhorkant, mikor Kam közli, hogy vendég és hogy elmegy kipakolni.* - Engem lefoglalni? Hisz feltalálom én magam ne aggódj. *Szól ki a szobából az előpakolás után. Utána ugye kimegy az ajtóhoz, aztán a többiek beszélni kezdenek.* -Miért? Mit mondott rólam? Ennyire azért nem kell örülni nekem. *Vigyorog pimaszul, mert máshogy már nem tud. Aztán Mike is hallatja a hangját, mire a lány csak bólogat.* -Persze. Szívesen beszélgetek veled franciául, ha már valaki miatt angolul beszélek, nehogy azt higgye hogy elszokom az anyanyelvemtől.*Célozgat erősen Kamenre, hiszen az ő kedvéért beszél még az iskolában, de még Franciaországban is angolul.* -Azt hiszem, majd valamikor igénybe venném a kapcsolataidat. *Titokzatosan mosolyog, majd megköszöni a pezsgőt, amit Pat nyújt át neki. Ő se marad csendbe ebéd alatt talán szájjártatásban Kamet is felül múlja most.* - Tehát akkor az elektroműszerész is meg van. *Jegyzi meg, mikor Kam megkéri Patet, hogy üzemelje be a laptopot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:18 am

- Akkor meg senki. És igen, megtapasztaltam, viszont ha itt így próbálsz közlekedni, rövid idő alatt laposabb leszel, mint az aszfalt. És nem fogadunk, mert nem verekszem veled *vigyorog. Pedig tudja, hogy ezzel tudná rávenni elmebetegségekre a csajt, de tart tőle egy kicsit, hogy mi lenne, ha végül ő veszítene. Az nem lenne valami vidám. Főleg, mert jó ég tudja, mit kérne tőle a másik...* - Azt hiszem, tényleg kénytelen leszek megenni, amit kotyvasztasz *mondja lemondóan, beletörődve a helyzet reménytelenségébe. Mert látja a lányon, hogy ezt a fejébe vette, és nem hajlandó kiverni onnét. Tehát ha tetszik, ha nem, úgy tűnik, kénytelen lesz megkóstolni a menüt. Csak abban reménykedik, hogy a lány valóban konyít valamennyire a dologhoz, és nem fog háromnapos hányás kinézetű dolgokat eléje tenni. Mert azt isten bizony nem fogja megenni. Még ha fizetnek neki, akkor sem. Főleg, ha a csaj csak vele merné megetetni a főztjét. Rossz jel. Nagyon rossz. Az erőnlétes dologra megint csak kiölti a nyelvét, és vállat von.* - Ötünk közül csak én ismerek olyan varázslatot, amivel többszörösére tudom növelni a fizikai erőmet? *teszi fel a költői kérdést vigyorogva. Hiába, mire nem jó a mágia? Aztán ugye kérdést kap, mire elgondolkodik, és egy bólintás kíséretében megszólal.* - Azt mondtad, nyílt lapokkal játszol, de kiszámíthatatlan vagy. Jól emlékszem? *kérdez vissza, de szinte teljesen biztos benne, hogy sikerült rendesen megjegyeznie. Igazából az ilyen információkat szokta elraktározni. Aztán ugye a piszkos munka elvégzése kerül szóba, mire Kam elvigyorodik, Pat meg vállat von.*- Igazából ez legalább annyira hozzátartozik, mint ahogy Mike-hoz, hogy sehová nem megy tükör nélkül, szóval minket nem zavar. *A többiek is bólogatnak. Tényleg nem zavarja őket Kamen parancsolgatásra való erős hajlama, amikor meg igen, lecsapják. Szóval nem izgatják magukat különösebben azon, ha az angol-bolgár srác nem bírja visszafogni magát. Aztán ugye a bandákra terelődik a szó.* - Fogvatartásra semmi szükség. Nem akarjuk kivégezni egymást, mert ők az egyetlenek, akik még mernek szembeszállni velünk. Akkor meg minek? Nincs olyan információjuk, amire szükségünk lenne. A puszta harc öröméért csináljuk leginkább. Az utálat meg... - Tőlem ered. Grogannel mindig is riválisok voltunk, és a bandába tömörülések után is így maradt a dolog. Azóta meg már a többiek is kellően megutálták egymást, szóval már nem is kérdés a harcolás. *A család dolgon mindenki más is felnevet. Igazából a kocsiban tartózkodók közül az egyik hasonló helyzetben van. Amiről nem tudnak... Meg a bandának van még egy ilyen tagja, ők ketten szoktak kifogásokat keresni a szüleiknél. Akiknek érthetetlen módon a mai napig fogalmuk sincs, mit csinál éjjelente egyszem fiacskájuk/lánykájuk. Jess észreveszi a pillantást, és a másikra mosolyog. Aztán Pathez szól.* - Pat, menj gyorsabban! Így sose érünk oda! *A többiek csak megrázzák a fejüket, de Patric azért egy kicsit felgyorsít. Csak hogy Jess ne nyafoghasson. A beceneves dolgon is mindenki nevet, csak Kamen vág kivert kiskutyus fejet. A következő kamenes dolgon is mindenki nevet, még ő is ravasz vigyorra húzza a száját. És Gis jól teszi, hogy elengedi magát. Aki Kamen baarátja, az a többieké is, mert akiben Kam képes viszonylag megbízni, abban már ők is.*
- Igen, ennyire hisztis tudok lenni, ha a lakásomat rongálják! *nyavalyog Kam, már a liftben. Viszont az együttérzés kihagyásán azért elvigyorodik.* - Ezt azt hiszem tapasztalom *mondja, aztán folytatja a dühöngést. Aztán ugye Dan következik.*- Mert ha nem hagyom, akkor is hangoztatja... Ez van *von vállat vigyorogva. A beceneveknél mindenki szélesen vigyorog - persze Kam kivételével -, az utolsónál pedig hangosan felröhögnek.* - Megvan az új beceneved, Kam! Kamikaze *nyögi ki Dan a röhögéstől fulladozva. Kamen valóban meglehetősen morcosan pislog a franciára.* - Jobban is teszed *mondja fenyegetően.* - És volt szerencsém megtapasztalni ilyen rövid idő alatt is. És elég is volt belőle ennyi, bár kétlem, hogy leállíthatlak. *Aztán megdicsérik Dant, mire az fülig érő vigyort produkál.* - Nem sokan szoktak elismerni, kivéve, ha felégetem az ellenséges banda bérenceit *vigyorog.* - Pedig egyik se ért annyira az elemi mágiákhoz, mint én, mert én abszolút profi vagyok *büszkélkedik, mire Kam felhorkant.* - Persze, mert érzéked van hozzá. Csak irányítani nem mindig tudod *jegyzi meg, mire kap egy csúnyanézést Danieltől. Na, nem mintha ez egy cseppet is zavarná...* - Nem, senkit. De akkor lehet, hogy teszek egy csendbűbájt a szobám köré *vigyorodik el. A lehet szócska azért erősen utal rá, hogy kipróbálja, mennyire tud üvöltő zene mellett aludni, aztán ha nem jön össze, akkor kirakja a bűbájt. Aztán ugye Dant sajnálják, mire Kamen felnevet, Dan meg próbál komoly maradni, de aztán ő is felröhög.* - Kamen bárkivel bármit képes csináltatni, ha arról van szó, de megszoktuk. Amikor meg túlzásba esik, kap egy kis monszunesőt, aztán elnyugszik * vigyorog Dan. Kam kiölti a nyelvét, és vállat von.* - Azért csinálják meg, mert ennyire szeretnek *mondja, mire a többiek egyhangúan elmorognak egy 'Persze még mit nem' típusú mondatot, mire Kamen felkuncog.* - Én is imádlak titeket, köszi. *Aztán ugye lakásmutogatás, meg ilyenek, Kamen érdeklődve figyeli, amint a lány pakol, de hamar rájön, hogy ő bizony nem fog sok mindenre rájönni a dobozok felirataiból. Most kéne Mike... Mindegy. Aztán mikor a lány végez, visszatérnek a nappaliba.* - Kipakolok, addig foglaljátok el szépen a vendégünket *vigyorog a többiekre, majd egy kacsintással magukra hagyja őket. A szobájában elég sok mindent pakolászik, több doboz is oda van készítve: ajándékok. És persze a laptop. Gyorsan előpakol mindent, meg felrakja a gépet az íróasztalra, de a beüzemelése nem akar összejönni. Eközben a nappaliban és a konyhában nagy az élet.* - Igazából nagyon vártuk ám már, hogy Kam hazajöjjön, és pláne bepörögtünk, amikor elmondta, hogy te is jössz. - Inkább bepörögtél, nem? - Ugyan, Kirával, Jess-szel meg velem együtt te is majd kibújtál a bőrödből, pláne, mikor olvastad, hogy magával hoz egy francia csajt *emlékezteti Pat Mike-ot, aki vállat von.* - Legalább tudom gyakorolni a franciát. Elég régóta tanulom a nyelveteket *vált franciára.* - Csak nem nagyon tudom gyakorolni. De ha hajlandó vagy franciául beszélgetni velem hébe-hóba, az csodás lenne. Cserébe bárhova be tudlak juttatni *kacsint. Áhá, megvan a tettes, aki beviszi majd őket a királynőhöz. Hiába, vannak kapcsolatai... Aztán Kamen is kitolja a képét, meg a kaja is elkészül, szóval körbeülik az asztalt. Patric sorra megkínál mindenkit pezsgővel, természetesen elsőként Gist, majd a másik két lányt, és csak utána a srácokat. És ha Gis nem kér, akkor megkínálják üdítővel vagy ásványvízzel. Felettébb finom mind az ital, mind az étel, de az ebéd alatt végig jár a szájuk. Kam többek között megkéri Patet, hogy üzemelje majd be a laptopját, mert ő képtelen rá. Na igen. Az elektroműszerésze...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 8:46 pm

- Tévedés. Másokért nem vállalok felelősséget. Jó, oké. A bátyám meg az öcsém és Brigitte kivétel, mert ők a családom még ha néha az öcsémet nem is érzem annak, de akkor is. Én nem aggódom a saját életemért, ezt már francia honban is tapasztalhattad. Egyrészt, mert utálok várni, hogy megálljanak az autók, másrészt pedig azért mi így közlekedünk... Akármit is mondhatsz nekem a londoni közlekedést nehéz lesz megszoknom. Ne nyújtogasd nekem a nyelvedet különben... Mi az, hogy ne próbáljam? Fogadjunk, hogy megvernélek. * A beszólásra visszabeszél persze már megint ott van a 'fogadjunk' szócska.* -Deeee én meg akarok tanulni, és különben is... Annyira nem vagyok menthetetlen. Attól, hogy házimanók szolgáltak ki néha-néha lejártam a konyhába ellesni néhány dolgot, és mikor egyszer aludtál akkor lementem a konyhába, és segítettem a manóknak reggelit készíteni. Tudod, ha van előttem egy szakácskönyv akkor ehető ételeket tudok csinálni. Persze nem hétfogásos vacsorákat, de az egyszerű ételek mennek. Épp azért kell rajtad kísérletezni. Neked kutyabajod se lesz, de mondjuk Jess-sel nem etetném meg a főztömet, és ne próbálj ellenkezni. Egyébként nem hinném, hogy olyan jó erőnlétben lennél, ha ilyeneket eszel. * Csipkelődik tovább persze együtt nevet a többiekkel.* - Hát tudod az újdonság mindig jobban érdekli az embereket. *Játékosan megböki a srácot, majd mikor a 'fárasztásról' beszél a fiú megint csak röhög.* -Egy, mindig is meg akartam tanulni főzni. Kettő nem fárasztom magam. Három, ha én valamit a fejembe veszek akkor az úgyis lesz. Megpróbálhatsz kihátrálni, de nem fog menni. *És előjött a makacs énje, ami olyan magas szintű, hogy Kamen tényleg nem lesz képes elmenekül a kóstolók elől.* -Akkor áruld el nekem mennyire ismersz. Mit mondtam először a nyílt lapokról? Hogy is folytattam a mondatot? *Sejtelmesen mosolyog. persze konkrétan nem mondja el mit mondott aznap a konyhában.* -Jól látom, hogy Kam szereti mással elvégezni a piszkos munkát? Mondjátok. Ez csak nekem tűnt fel? *Szól a többiekhez, ha a fiú közbe szólna csak csendre inti.* -Aha. Gondolom szimplán kinyírni őket nem lenne egyszerűbb, mert utána unatkoznátok. Tartottak fogva valaha egy tagot is? A kínzásokkal sok mindent el lehet érni, vagy ha betörsz az elméjébe. De az is elég, ha van a közelben egy olyan ember, aki könnyedén hat az emberekre. Amúgy voltaképpen miért utáljátok egymást? *Kérdezősködik. Igazából a többire nem reagál csak elraktározza az infókat. Néhány perc múlva felröhög.* -Csak eszembe jutott, hogy mit szólna hozzá a családom. De amiről nem tudnak... *Halványan elmosolyodik, majd mikor említik, hogy Jess megsebesült rápillant.* ~ Nem hittem volna, hogy ez történhetett vele.* Töpreng egy kicsit, majd a beceneveken serényen bólogatni kezd.*- Sajnálattal kell közölnöm, hogy el kell viselned ezt a megpróbáltatást. *Pimaszul vigyorog, majd mikor felröhögnek értetlenül pillant körbe. Szerencsére hamar választ kap.* - Mit ne mondjak jók a megérzéseim. Jó vagyok jósmágiából. *Kuncog, majd Kamenre terelődik a szó, tehát Gis tekintete is a fiúra vándorol.* -Meg hiszem volt. Simán kinézem belőle. Akik egy kicsit is konyítanak a mentálmágiákhoz azok szeretnek hazudni. Bár mondjuk úgy, titkolom a fontosabb dolgokat. Nyílt lapok, megint a nyílt a lapok... *Csak szövegel a lány. Igazából nem figyel arra, hogy mit mond, de nem érzi veszélyeztetve magát. Aztán ugye Jess-szel viccelődik Kamen pattogásán, megint csak jót vigyorog.* -Komolyan ennyire hisztis is tudsz lenni? * A lány nevetése betölti a liftet. Hát nem így képzelte el a beköltözést.* - Sajnálom, de tudod, hogy az együttérzés nem túlzottan megy nekem. Valahogy kihagyták mikor beprogramoztak. *Gonosz mosolyt enged meg magának Kam háta mögött, hiszen ott áll na. Dan beszólásán csak kuncogni kezd.* -Ha ennyire utálod a Danny boy becenevet akkor miért hagyod, hogy Kamen folyton hangoztassa? Nekem se sikerült értelmes becenevet találni, bár az én listám folyamatosan bővül. Kamy, Grozdi, Grozdus, Kamyke, Kamikaze... Na jó. Abbahagyom mielőtt kitoloncolnál a lakásból. *Rápillant a fiúra, aki valószínűleg elég morcos fejet vág, bár a lány csak vigyorog.*-Ha ismernél tudnád, hogy a beceneveim a lehető legidiótább és legbosszantóbb nevek amiket valaha is hallottak. *Na azééért ő is tud szemét lenni. Igazából szívesen végighallgatná a vitázókat, de nem nagyon akarják a többiek. Aztán a kérdésére mindenkire Danre mutat. Halványan elmosolyodik, majd megszólal.* -Szép munka. Én biztosan nem tudnék ilyen katasztrófasújtotta övezetet teremteni. Nem az erősségeim az elemi mágiák. *Végre valaki, aki értékelni tudja Dan művét. Aztán Pat a vállára teszi a kezét, és közli, hogy nekik kell feltakarítani.* -Hát jó. *Sóhajt, majd a pálcáját forgatja visszaáll az ajtóhoz, és figyeli a "munkásokat". Aztán Kam kioktatja mire a fiú szerezhet egy újabb megjegyzést.* Tehát, ha hajnalok hajnalán bömböltetem a zenét az senkit nem zavar? És az egyetlen ember, aki iránt képes vagyok őszinte sajnálatomat kifejezni. Kamen, Kamen rosszabbul bánsz szegény Daniellel, mint mi a házimanóinkkal. Ahhoz képest ők luxusban élnek. Ejnye, hát szabad ilyet tenni egy baráttal? *Csak Dan alá a lovat. Mit ne mondjak élvezi a helyzetet. Aztán a további szavakra csak vigyorogni tud. Ugye utána rákérdez Dannél a plázacicás dologra. A válaszra megereszt egy csúnya fintort.* - Kellett nekem megkérdeznem. * Kuncog egy sort, majd mivel a Naxis fiú megint hiperaktív lett követi őt miközben mutogatja a lakást. Igazából a cuccait az egész lakáson végiglebegtetve bekormányozza a szobájába, ahol az ágyra sorakoztatja fel a csomagokat. Fogja magát, felnyitja az utazóládát, és mint Mary Poppins a szőnyegtáskából, Giselle úgy veszi elő a további dobozokat a ládából. Ha kérdeznének egyszerűen csak annyit mond, hogy tértágított a láda. A további dobozokat szép sorba rendezi. Mindenre franciául van írva, hogy Kamen véletlenül se tudja meg mi van bennük. Ha ezzel végzett szépen kimegy a szobából, becsukja maga után az ajtót, és szépen megáll ott ahol áll. Nem szól semmit csak figyeli a többiek ügyködését. Azért ez a helyzet még kicsit fura neki...*

//Fagy, mert a másik user átment agyhalottba Razz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 7:53 pm

-Gondolom te *vigyorog. A beszólásra kinyújtja a nyelvét. Kikéri magának! A nem próbálásra elhúzza a száját.* - Hát, ne is. Szeretnék egyben maradni *jegyzi meg. Nem szeretné, ha rajta vezetnék le a fölös energiáikat. Tényleg nem. A kísérleti alany dologra megrázza a fejét.* - Neeeeeeem kell megtanulnod főzni, ha más nem, sok étterem van a közelben *mondja.* - Soha és sehol nem eszek rendesen, a suliban sem. Szóóóval, nem kell kísérletezni rajtam *vigyorog.* - Teeeeee, igen, teeeeeee *húzza el mind a kétszer a magánhangzót.* - És kikérem magamnak, nem olyan könnyű ám engem összetörni *húzza fel az orrát. A többiek csak nevetnek rajta, mire morcosan rájuk mered.* - Hát így kell engem fogadni? Mindegy *von vállat rögtön, meg sem várva a válaszokat. Aztán az alvás téma kerül szóba, mire vállat von megint.* - Nem tehetsz *vigyorog.* - De akkor sem ér viccelődni a kiszolgáltatottságommal *nyújt nyelvet. És igen, Kamen reggelente valóban maga az élő szerencsétlenség, de ezt Gis majd úgyis megszokja. Ha Kamennel fog lakni, akkor egészen biztosan. Bár, ha figyel, majd a suliban is láthatja a srác éberségét a reggelizőasztalnál. Merthogy Yan mindig felveri reggelizni. Ez van.* - Óóóó, hidd el, én aztán igazán képes vagyok akár salátán is eléldegélni, amennyit általában enni szoktam, szóval... Igazán nem kell fárasztanod magad *mondja. Láthatóan nem bízik különösebben a lány főzési képességeiben... Nem látszik annak a mesterszakács típusnak. Pláne, mert vélhetően egész életében házimanók szolgálták ki. Magyarán szinte kizárt, hogy tudna főzni. Az Antoine-os dolgon felkuncog, és bólogat. Igen, szerinte is. Aztán ugye Patric jelzője, amin Gis felnevet, és költői kérdést tesz fel, amire persze Kamen rögtön válaszol.* - Természetesen nem. Annál azért jobban ismerlek. De minek lőjek el minden poént, ha egyszer ideköltözöl, és előbb-utóbb jobban megismered őket, mint a saját tenyeredet? *vigyorog szélesen. A mentálmágiás dologra nagyot bólogat, aztán Patric felé bök a fejével.* - De nekem nem kell ilyesmikkel vesződnöm. Pat szívesen megcsinálja. *A szőkésbarna srác szélesen - vagy vérszomjasan - elvigyorodik, és bólint. A bandaháborúkra Kam kíváncsian a többiekre pislog.* - Jesperék tevékenykednek még? *kérdezi, mire Mike szusszant egyet.* - Még szép. Éppen tegnapelőtt kellett kinyírnom egyet, mert ez a két lökött meg Dan összeverekedett velük, és Danielt majdnem kinyírták *meséli. Patric bólint.* - Pont jókor jöttél. Mi túl elfoglaltak voltunk a testvérekkel.*Kam Gishez fordul, gyors magyarázatot adva.* - Ők a legnagyobb rivális banda. Jesper a főnökük, A testvérek pedig egy ikerpár, akik nagyon hasonlítanak, de mégis valahogy teljesen egymás ellentétei. Meg van még Pinky, Greeny, meg Gina. Voltaképpen ennyi. Elég veszélyesek, de nem veszélyesebbek, mint mi. Viszont sokat szoktunk balhézni, és sok halál is történik. Mert hát rendszeresen fogadunk fel bandátlanokat, akik bunyóra vágynak, és azokat szoktuk leginkább gyilkolni, de egymást is. Szóval például Jesst egyszer tényleg majdnem megölték. Két hétig kórházban volt, utána még kettőig már otthon, de szigorú ágynyugalomban. Igaz, ők többször szenvedtek súlyos sérülést, szóval... *vigyorog. Nos, ennyit a hülyéskedésről. Mert lehet, hogy Gisnek ez csak egy vicc, de nekik a valóság, főleg éjjel, a sötét utcákon, ahol hangos üvöltések, átkok villanása, felcsapó tűzcsóvák, villogó fegyverek töltik be az elméjüket. Nekik ez valóság, bár Kamen most kicsit elszokott tőle. De az teljesen biztos, hogy nem fog sokáig tartani visszaszokni. A beceneves dologra csak lemondó sóhajjal megrázza a fejét.* - Kénytelen leszek beletörődni, mi? *A színészes dologra a három londoni felkuncog, Kam meg hangosan felnevet.* - Mondtad neki? *kérdezi Mike kuncogva. Kam hevesen megrázza a fejét.* - Esküszöm, hogy egy szót sem szóltam! *mentegetőzik.* - Akkor nagyon beletrafált. Tudod, Gis, Kira színész akar lenni, szóval ha Kamennek fejlesztenie kell az ilyen terű képességeit, hozzá biztos mehet tanulni. Amúgy pedig, ha akarna, olyan könnyedén tudna hazudni még nekünk is, hogy azt el sem tudod képzelni. Olyan folyékonyan, könnyedén, magabiztosan és hihetően hazudik, hogy az valami hihetetlen. És! Mindig fejben tudja tartani, mit hazudott, sosem keveredik bele *magyarázza lelkesen Patric, Kamen meg szélesen vigyorog. Nem kissé hízeleg a büszkeségének, hogy így megdicsérték. Aztán ugye megérkeznek, Kamen gumilabda üzemmódban meg is indul a ház felé, Jess meg Giselle szavain kuncog.* - El tudom képzelni *bólogat, aztán bepréselődnek a liftbe, és Kam ugye végignyafogja az utat.* - Igen, most fog. És hidd el, amint egyben lesz a lakása, újra pattogni fog *vigyorog Jess szélesen. Aztán ugye Gis megpróbálja nyugtatni Kament, mire az megrázza a fejét.* - Oké, de akkor is! Dannek amúgy is szokása törni zúzni a holmijaimat, amikor meg Kira közelében van, és nincs ki leállítsa, ez még a megszokottnál is rosszabbá válik *magyarázza idegesen.* - Tudom, hogy mindent meg lehet javítani, de utálom, mikor a holmijaimat rongálja. Egy idő után már hihetetlenül könnyen törnek a tárgyak, ahányszor el lettek törve és mágiával megjavítva. Nem tesz jót nekik *morogja. Aztán ugye megérkeznek, és beront, üvölt, majd meghallja Gis motyogását, és az úgy lefagyasztja a rendszert. A két leghangosabb röhögés Danből és Patricból tör fel. A másik három csak kuncog, és nagyon jól szórakoznak. Aztán Kam magához tér, mikor kérdezik, és nagyokat bólogat.* - Pontosan. Itt éltem az egész életemet, vagyis gy éves koromtól fogva, és ez az a hely, ami nekem a legkedvesebb. Ezért utálom, mikor Danny boy rongálja *vet egy morcos pillantást a fiúra.* - Ne dannyboyozz! Egyébként meg nem csak én rongáltam, hanem a Művésznő is. De egyébként nem a lakás volt a rombolás célja, hanem a mi saját, külön bejáratú nyafogó cicababánkat próbáltam eltenni láb alól. Idegesített... *morogja, mire Kira felcsattan.* - Azt mondtam, ne hívj így! És hidd el, Forrófej, te épp ilyen idegesítő vagy! - Oké, ezt most hagyjátok abba! *szól közbe Patric. Ilyenkor mindig ő szokott. Az elementalistás kérdésre öten egy emberként mutatnak Danielre, aki felnevet.* - Hopszálé! Lebuktam *vigyorog szélesen. Mikor Gis segíteni akar, Patric egy laza mozdulattal a vállára ejti a kezét.* - Á-á-á! Nekik kell összepakolni, ők csinálták a rendetlenséget. Ez nálunk így működik. Csak a balhézáskor ejtjük azt a szabályt, hogy mindenki maga után takarít - szó szerint és átvitt értelemben is. *Szóval nem engedik rakodni. Hiába, náluk ezek a szabályok. Ez van.* - Kérlek szépen azért, mert az egész lakás agyon van pakolva mindenféle bűbájjal. Többek között hangszigeteléssel. Szóóóval, innét nem nagyon hallatszik ki semmi. Részben az ilyesmik miatt... *mondja, Daniel és Kira felé intve. Aztán ugye elhangzik a takarítószemélyzet, amit természetesen Dan sem hagyhat szó nélkül.* - Hát, igen, Kamen hajlamos annak használni, kész katasztrófa, én mondom. Csak mert ő lusta pakolászni! Szóval szoktam utána pakolni, ja. De fizetést nem kapok. *Kam tekintetére módosít.* - Jó, oké, mindig ő fizeti a piámat, de ennyi a fizetésem. Jó, oké, nagyjából kitesz annyit, amennyit dolgozok, nem nyafogok, nem nem. Én soha. Hiszen azzal felbosszantanám a mi imádott Grozdikánkat *vigyorog szélesen Kamenre, aki elhúzza a száját.* - Kösz, Danny boy, én is imádlak. - Oké, leállok. Nem látod? Tök nyugiban vagyok, meg sem szólalok, egy szó sem hagyja el a számat, látod, nem? Vagyis hallod, mert azt hallani szokás. Hoppá *pislog le a lábára, merthogy sikerül agyontaposnia egy - már egyébként is törött - vázát.* - Dan... *mondja fenyegetően Kam.* - Jól van na, már úgyis törött volt. És... Reparo! Látod, már egyben is van! Szóóval, nincs gáz, Kam. Minden király. Ne pattanjon el az agyered. Vigyázz, az agyvérzés egy nagyon-nagyon-nagyon veszélyes dolog, nem vicces. *Kamen sóhajtva megrázza a fejét, majd felröhög.* - Istenem Dan... Te sosem változol *nevet. Amikor Gis suttog Danielnek, amaz nagyokat bólogat, de a többiek érthetetlen módon nem kérdeznek rá. Ez is szokatlan tőlük. Aztán ugye újabb kérdés vetődik fel, mire a hat londoni csak összenéz.* - Nem is kérdés *vágják rá ijesztően pontosan egyszerre. Minden este elmennek. Ez az egyetlen olyan dolog, ami a legkevésbé sem kérdéses... Közben a lakás összeáll, szóval Kamen hiperaktivitását visszanyerve körbemutogatja a nem túl nagy helyet a leendő lakótársnak, és megállás nélkül beszél. Ja, és persze utasítgatja a többieket, szóval hamarosan mindenki megkapja a maga feladatát. Főzés, terítés, szellőztetés, holmik szobákba hurcolászása. Finom illatok kezdenek terjengeni: mirelit kaja, amit éppen Jess és Kira varázsolnak ehetővé. Halrudacskák és sültkrumpli a menü, hozzá pedig Patric már bontja is a márkás, meglehetősen drága pezsgőt. De hát az első napot meg kell ünnepelni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 4:28 pm

//olvad//
- És ki fog megmenteni sanyarú halálod elől? *Aztán nagy nehezen leesk Kamnek, hogy miről beszél a lány.* -Nem. Egyáltalán nem vagyok az. *Mondja a lány, aztán Kam játssza a sértődöttet.* - Légyszíves mellőzd ezt a viselkedést. Egyrészt nem áll jól neked, másrészt nem érdekel, ha a hisztizel így az teljesen felesleges. * Vonja meg a vállát. Hát igen. Ha még ő hisztizik belefér, ha más akkor egyből lekezeli. Rávigyorog Mikera, aztán Jess kezd beszélni.* -Biztos vagyok benne, bár én még nem próbáltam. Van elég dolog amivel le tudom foglalni magam. Az egyik, hogy megtanulok főzni mivel nálunk se evett rendesen, és ő lesz a kísérleti alany. *Vigyorog gonoszan persze Kamen nem is ellenkezhetne... Aztán ugye a megjegyzése felháborodást vált ki.* -Mikre buzdítom?! Éééééén? Mondjuk Jess inkább ne is verekedj meg vele, mert a végén még összetöröd. *Ontja magából a gonosszabbnál gonosszabb megjegyzéseket, majd Mike szavaira felröhög.* -Viccelsz? Úgy kellett lerángatnom az emeletről különben eltévedt volna. Mi az hogy nem ér viccelődni vele? Tehetek én róla, hogy nem csináltál semmit mégis majdnem délig aludtál?! Egyébként meg én szépen a szobámban keresgéltem. Mondtam már, hogy Brig mániája felverni mindenkit. *Vág vissza, azért mégiscsak Kamen a szerencsétlen.* -Nem vagyok egy Brigitte nyugodj meg. Amúgy meg addig rendbe teszem a dolgokat, és a főzést is szeretném gyakorolni, mert nem hiszem hogy képes vagy mirelit kajákon élni.*Csóválja a fejétpersze a mosoly egy percre sem tűnne el az arcáról. Jess megjegyzésén csak nevetni tud.* -Azt hiszem elég jól kijönnél Antoine-nal. *Vigyorog, aztán jön a vártnál is jobban várt jelző. Gis úgy felröhög, mikor meg tudja, hogy Patrick egy gyilkos, hogy lehetséges a többiek furcsán néznek rá.* - Most komolyan azt hittétek ettől megijedek? Úgy látszik Kamen nem ismersz eléggé. Egyébként egyet értek. Így kell azt csinálni. Csak ha szükséges lenne akkor én mással végeztetném el. Mire vannak a mentálmágiák, igaz Kam? Egyébként a Nekromágia tényleg nagyon jó dolog. *Helyesel a lány, bár még mindig nem tudja felfogni hogy hihették azt, hogy megijed. Egyébként ő nem találja Patricket ijesztőnek, sőt kifejezetten szimpatikus ember.* - De várjunk. Ha vannak gyilkosságok akkor esetleg van valami bandaháború is? *Kuncog egy sort, persze hülyéskedik. Utána Kam félősen pislogni kezd mire Gis a lehető legördögibb mosolyát villantja.* - Hát nem is tudom. Hallani biztos nem szeretnéd, viszont jókat lehet röhögni rajtuk.*Csak tovább piszkálódik, majd mikor Mike említi Kam hiszitzését Gis nem bírja ki, hogy ne tegyen rá megjegyzést.* -Igen, feltűnt már. Bár meg kell mondanom igazán csiszolhatnál még a színészi tehetségeden. *És azért sem hagyja abba a piszkálódást, aztán ugye Kamen "kirugdossa" a kocsiból Jesst meg a többiek is kiszállnak, Gisnek meg van egy kérdése, amire egyből választ kap.* -Értem, tehát az ilyenekkel számolni kell. Nagyjából így viselkedett akkor is, mikor meghívott. Bekommandóznak a liftbe, mert hát, ha Gis varázsló miért ne alkalmazna mágiát?* -Ahogy elnézem most fog kikészülni... De legalább abbahagyta a pattogást. *Súgja Jessnek. A fekete hajú lány eléggé szimpatikus neki. Aztán Kamen tíz emeleten keresztül hisztizik.* -Ugyanmár. Ha eltörtek valamit megjavítjuk, ha széttéptek valamit megjavítjuk, ha felgyújtották a lakást majd eloltják, mert én hülye vagyok az elemi varázslatokhoz. Vannak egyszerű takarító varázsigék is szóval mindent helyre lehet hozni. Nem kell ennyire aggodalmaskodnod. *Legyint Gis, és neki dől a lift falának. Megállnak a tizediken, Kamen egyből kiront, és feltépi az ajtót. Amíg a srác az üvöltözéssel van elfoglalva a fél-véla lány szépen kilebegteti a liftből a holmijait.* - Kíváncsi vagyok min húzta fel magát... Amúgy nem úgy lenne illendő, hogy a lány nevét üvölti először?*Dünnyögi maga előtt, majd mikor meglátja mi történt gonoszan vigyorogva tapsolni kezd. Na meg a saját megjegyzésén felröhög. Nem tudja hányan nézik majd hülyének, de ezt most jól esett kimondania.* - Nem semmi. Ennyire imádod ezt a lakást, hogy kiakadsz ezen? Helyre lehet hozni ezt pár perc alattcsak ismerni kell a megfelelő varázslatokat. Halljuk ki volt ez a nagy elementalista? * Minél több időt tölt Kamennel meg a barátaitaival annál hülyébb lesz. Megkerüli a Naxist, majd szépen végigméri a szobát - már ami maradt belőle.* -Lehet egy kérdésem? A szomszédok hogyhogy nem hallották meg? Hiszen biztosan rohadtul hangos volt. *Mint egy elmebeteg úgy vihog, majd azért besegít a rendet rakásban. Megjavítja a dolgokat, amik összetörtek szóval minden olyan apró dolgot, amivel felgyorsíthatja a munka folyamatát.* -Igen, én volnék. Örvendek a szerencsének Daniel. Mit is mondtál Kam? A takarítószemélyzet? Nyugi, ha itt vagyok akkor majd én takarítok. Végülis ezt is meg kell szokni. *Mutatkozik be miközben kezet ráz Dannal. Aztán Kirára pillant, mikor a lány bemutatkozik csak bólint, a körmök láttán megereszt egy gúnyos vigyort. Aztán Dannek súg valamit.* - Jól látom, hogy igazi plázacica alkat?* Célozgat Kirára, majd Kam irónikus szavainak hallatán vissza kell fognia magát, hogy ne kezdjen megint röhögni.* - A színészkedést még mindig gyakorolni kell. Egyébként a lakás szép és a barátaid egyáltalán nem elmebetegek. *Mondja miközben a szobában ácsorog Dan mellett, majd eszébe jut valami.* -Éééés megyünk valahová az este? *Kérdezősködik. Jó... Hát kicsit izgatott.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 2:29 pm

-Egészen biztosan *bólogat a lány szavaira. Aztán ugye a csaj lovagol még egy sort az Angyalkás becenéven, mire végre leesik, hogy neki szól az utalás, és felkuncog.* - Hát most nem? Dehogynem *vigyorog szélesen. Aztán ugye Jessre terelődik a szó. A lány szavaira sértődötten horkant.* - Hát akkor ne higgy nekem *szusszantja, és sértődöttet tettetve elfordul, mire Mike felkuncog a háttérben. Ők már megszokták, hogy Kamennel néha elszáll a ló, és ha ezt megemlítik neki, játssza a sértődöttet, szóval a legkevésbé sem zavartatják magukat. Most úgyis Jessica fecseg... A Kamen verésre felnevet.* - Kam, mit gondolsz? Téged verni eléggé levezetné az energiáimat? *A srác felháborodottan megrázza a fejét.* - Mikre buzdítod, Gis?! Magától is eszébe juthat ilyesmi, igazán nem kell neki ötleteket adnod! *panaszkodik. Igaz, Jess-szel nem szokott bunyózni, az Dan reszortja. Aztán ugye a reggeli kelés, mire megint mindenki felnevet.* - El tudom képzelni Kament, amint reggel nyolckor kel *röhög Mike, Jess meg bamba fejet vág, mire már Kamen sem bírja nevetés nélkül.* - Kész katasztrófa volt, nem ér viccelődni vele! *mondja röhögve, és Gisre pislog.* - De ugye itthon hagysz majd aludni? Úgy értem az engem nem érdekel, ha te felkelsz korán, de én tíz előtt nem vagyok hajlandó kimászni az ágyból *mondja. Csak a miheztartás végett. De tényleg csak azért. Az öreg néni elcsapásra Jess legyint, Mike meg sokatmondó pillantást vet a fekete hajú lányra.* - Ó, az velem is elő szokott fordulni. De sose csinálok belőle problémát. Bezzeg a gyalogosok...! *rázza meg a fejét. Mert természetesen a gyalogosok a hibásak. Ki más? A lány felháborodásán Kamen csak nevet, bár a pillantással sikerül elhallgattatni, aztán ugye a lány végül megtudja a lemaradt jelzőt, a kérdésre pedig Pat teljesen komolyan bólint.* - Legalább hatot. Hetet. Vagy többet *vállat von.* - De nem háborog a lelkem, hogy úgy mondjam... Mind útban volt valakinek. A nekromágia pedig jó dolog. Kimondottan jó dolog *vigyorodik el, egy igazán kegyetlen és gonosz vigyorral. Általában, ha valaki találkozik Kamenék bandájával, Pattől szokott legjobban megijedni. Mert határozottan ijesztő. Süt róla, hogy jobb vigyázni vele... Minden esetre részéről ez ennyi. Kamen azért még hozzáfűz egy mondatot.* - Maradjunk annyiban, hogy a hidegvérű gyilkos kifejezés a legjobb Pat jellemzésére. *Aztán ugye Mike köre következik, mire a beceneves dologra Kam félősen rápislog a lányra.* - Akarom én azokat hallani? Jófiú leszek! *emeli maga elé mindkét kezét. Mike viszont szélesen vigyorog.* - Még szép. És Kam tényleg elég profi a hisztizésben *vigyorog hergelően a másikra, mire az felhorkant.* - Mindent tőled tanultam. Ééééés, ha most Dan itt lenne, azt mondaná, hogy ebben Kirának is nagy szerepe volt *mondja, mire a másik három is bólogat. Kamen is úgy érzi az út alatt, hogy Gis nagyon könnyen megtalálta a megfelelő hangnemet a haverjaival, ezért a széles vigyorát még a piszkálódások is csak fél-fél percre tudják leolvasztani. Aztán ugye kikerülnek a kocsiból, és Jessnek suttogva kérdést tesz fel, mire amaz vigyorogva bólint.* - Aha. Bár most rosszabb a sokéves átlagnál, mert most egy egész éven át, sőt, kicsit több ideig nem volt itthon, szóval totál be van pörögve. Előfordul *von vállat. Aztán ugye Patric segít a csomagokat vinni, Mike és Jess pedig figyelnek, hogy senki se lássa meg, amint Gis mágiát használ. Aztán bejutnak a liftbe, és Kamen éppen folytatná a pörgést, mikor Gis kérdésére valami kattan az agyában, és gyanakvóan végigfuttatja a tekintetét a többiek arcán.* - Igaz is. Hol van Dan és Kira? *kérdezi, miközben felfelé haladnak. Harmadik...* - Már nálad vannak. Kaját pakolnak meg szellőztetnek. *Negyedik...* - Mi van?! Azt a kettőt együtt beszabadítottátok a lakásomba? *Ötödik...* - Már nem csak a tiéd... De igen. *Hatodik...* - Uramatyám... Szerintetek mégis mit fogunk találni?! Nem lehetett volna inkább Jesst küldeni Dannel? *Hetedik...* - Nem volt hozzá kedvem, látni akartalak. *Nyolcadik...* - De ez a házban található összes törékeny holmi végét jelenti! *Kilencedik...* - Annyira csak nem sikerült felbosszantaniuk egymást... *Tizedik. Kamen idegesen kisiet a liftből, és gondolkodás nélkül feltépi a jobb oldalt található első ajtót. Aztán ledermed, és a kezéből kiesik a táska.* - DANIEL DYLAN! KIRA ROBERTS! *üvölt egymás után két nevet, és ha Gis közelebb jön, meg is láthatja, miért akadt ki ennyire. A lakás konkrétan úgy néz ki, mintha átsöpört volna rajta egy szélroham, egy tűzvész és egy árvíz, meg átrobogott volna rajta egy elefántcsorda. Vélhetően az előbb felsorolt jelenségek közül mindegyik megvolt... A szobában ugyanis két személy áll: bal oldalon egy lányt jobb oldalon pedig egy fiút pillanthatnak meg, mindkettejük kezében pálca, bár Kam üvöltését hallva leeresztik, és mindketten bűnbánóan merednek a házigazdára.* - Öhm, izé... Szia, Kamen *vigyorog rá a fiú, amolyan 'szépenvigyorgok-bocsássmeg' módon. A másik lehajtja a fejét.* - Bocsi a rendetlenségért... *motyogja halkan. Láthatóan mind a ketten tudják, hogy bajban vannak. A srác épp kinyitja a száját, hogy üvöltsön velük egy sort, de Patric a vállára teszi a kezét, hogy lenyugtassa, és inkább ő szólal meg.* - Rendet kell raknotok, mindent úgy, ahogyan Kamen itt hagyta. És akkor el is van felejtve, jól mondom? *pillant Kamenre, amolyan 'helyeseljhajótakarsz' tekintettel. A másik bólint, de még mindig morcosan figyeli a gyorsan pakoláshoz látó párost. Azért beinvitálja Gist, és ledobja a táskáját az ajtóban, amit bezár, ha mindenki bejött. Leginkább a nyílászárónál lehet ácsorogni most, szóval egyelőre onnét lehet figyelni a lassacskán normálisabb külsőt öltő lakást. Először Dannek jut eszébe bemutatkozni.* - Te minden bizonnyal Gis volnál. Daniel Dylan, de nyugodtan hívj csak Dannek *enged meg egy gyors bemutatkozást, és még arra is talál egy rövid pillanatot, hogy megszorítsa a lány kezét. Aztán Kira is bemutatkozik, igaz, a szoba másik végéből.* - Én pedig Kira Roberts vagyok *mondja, majd fintorog egyet, és felemeli az egyik csurom vizes párnát. Láthatóan kissé túl kényes ehhez a melóhoz... Fél, hogy letörik a körme.* - Nos, ez lenne a lakás, és ezek öten, most így egyben nézve az én elmebeteg barátaim *mondja Kamen, eléggé ironikus hangot megütve. Dan szélesen rávigyorog, mire Kam felvonja a szemöldökét. Lerombolja a lakását, és még van képe vigyorogni! Hallatlan!*

//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 1:11 pm

*Nem kért segítséget. Kemény fából faragták, és egy kis pakolásba nem hal bele. Mint tudjuk az akaratosságáról híres így nem is hagyná, hogy bármelyikük is pakolásszon helyette.* -Egyszer ebbe fogsz belebetegedni. *Felesel a lány, aztán ugye jön a fogadóbizottság meg a fojtogató ölelés.* -Igen, ugyanis valaki az együttesem neve miatt elnevezett Angyalkának. Most úgy nézek ki, mint egy földre szállt angyal?! *Dühösen rápillant Kamenre, hiszen a célzás eleve neki szólt. Aztán csak figyeli, ahogy Jess fejbe vágja Kamet.* - Miért hinném el? Ha már itt vagyok szeretném igazából megismerni, hogy tudjam mennyire ferdítetted el a történetet. *Vág vissza a lakótársnak, majd alig bírja ki nevetés nélkül.* - Nyugi. Szerinted elhittem bármit is, amit ő mondott? Egyébként nem zavar, ha sokat beszél valaki azokkal többnyire vannak közös témáink. Köszönöm, de nem kell segíteni. Inkább azzal vezesd le a fölös energiáidat, hogy Kamet vered. Az legalább vicces. Értem. Tehát azért volt ki Kamen, hogy a legjobb barátnőm reggel nyolckor verte az ajtaját. Mi elég korán keltünk, mert Brigitte hajlamos felverni az egész házat ezért többnyire megfosztottuk ettől az örömtől. *Nevet fel a lány miközben berámol a csomagtartóba.* - Vezetési stílus? Ugyan, alkalmazkodó vagyok, és szeretem a száguldást csak nem vagyok olyan hülye, mint Antoine haverom. Képes volt a városunk közepén ralizni az egyik haverjával aminek majdnem az lett a vége, hogy elcsapott egy öreg nénit.*Beszáll a kocsiba, és folytatódik a beszélgetés.* -Mit nem mondtál el? És mi az, hogy nem akartál megijeszteni?! Na halljuk azt a jelzőt. *Kicsit felháborodik a lány, és Kam bezsebelhet egy "ezért még számolunk " pillantást.* -Most komolyan öltél már embert, vagy csak hülyéskedtek? Mert ha igaz is akkor se nagyon érdekel. Kevesen tudják rólam, hogy élek-halok a Nekromágiért. * Kicsit ráncolja a homlokát. Tényleg nem tudja eldönteni, hogy most ez vicc volt-e.* -Hé. Nyugodj meg. Ha gondolod adhatok pár becenév ötletet. Van egy pár a tarsolyomban. *Vigyorog gonoszan, és közben nem csak a Kamy-re célozgat.* -Hagyd már Kam. Komolyan rosszabb vagy, mint a kocka öcsém, mikor elállják a tv-t. Ne hisztizz. Tudtommal szólás szabadság van. Jól mondom Mike? *Azért is tovább kötekedik. Kezdi úgy érezni, hogy hamar megtalálja a közös hangot a srác barátaival.* -Kösz Pat. * Vigyorog a lány mikor hangosabban szól a zene, és becsatlakozik az éneklők sorába. Figyel mindenre, amit Mike mond, aztán csak jót derül Kamen pattogásán.* -Mindig így pörög, mikor haza jön? *Súgja Jessnek a lány, majd ha hagyják szépen kipakol.* -Kösz, azt hiszem a sporttáskát és a kalitkát vihetnéd. Ha valamelyikőtök eltereli a muglik figyelmét akkor a többivel elbírok.*Mondja aztán a csomagokat mozgatva elindul a többieket követve a lift felé.* -Egyébként többen vagytok, nem? Mármint mintha Kam említett volna még két embert. *Szólal meg, mikor bejutottak a liftbe, aztán szép csendben hallgat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 12:46 pm

*Kuncog a lány csomagjait figyelve, de az istennek sem segítene. Hiába, ő Kamen. Ha kérik, természetesen felkap valamit, ha nem, akkor nem. A francia levegőn felkuncog, és megrázza a fejét.* - Az nem annyira. Inkább a bolgár *vigyorog.* - De leginkább az angol hiánya. *Aztán ugye találkoznak a fogadóbizottsággal, és Kamen eléggé elfoglalttá válik.* - Angyalka? *kuncog Mike, aztán ugye Jess veszi át a helyét. A száguldó őrültre hangosan felnevet, és elengedi a lányt, hogy fejbe csaphassa Kament.* - Szóval száguldó őrült, mi? *rikkantja, és nem veszi észre, hogy a háta mögött Mike nagyokat bólogat. Kam meg csak röhög. Amikor azt mondják neki, hogy hagyja beszélni megcsóválja a fejét.* - Hidd el, ő még nálam is rosszabb.*Erre egy újabb ütés lesz a jutalma, mire felkuncog.* - Nehogy elhidd neki! Igaz, imádok beszélni, de szerintem már kezded kiismerni, ő is rettentően sokat bír hadoválni. Néha kissé légből kapott dolgokat is, szóval vigyázz vele! Segítsek pakolni valamit? Le akarom kötni az energiámat. Igaz, ez lehetetlen, néha úgy gondolom, hogy gyorsan töltődő akkumulátorral működöm, szóval reggeltől estig pörgök. Vagyis inkább déltől hajnalig, ez pontosabb, mert mi általában inkább éjszakánként vagyunk hiperaktívak, igaz, én nem csak akkor, hanem úgy nagyjából mindig. Sok az energiám, na. És nem hagynak vezetni, vagyis Pat mondta, hogy most ne én vezessek, ne kezdjük azzal az angliai életedet, hogy a szívbajt hozom rád a vezetési stílusommal. Persze hülyeségeket beszélnek, de erről sem én tehetek... Jól van, jól van, már ülök is be *emeli maga elé a kezeit, mikor észreveszi Patric pillantását. Valószínűleg máskülönben még fél órán át fecsegne mindenféle hülyeségről, eléggé összeszedetlenül, nagyjából, ahogyan Kamen szokott. Aki ugyebár szélesen vigyorogva ücsörög a kocsiban Jess és Gis között. A jellemzésen Patric felnevet, és Kamra pillant.* - Egy jelzőmet nem mondtad el neki *vigyorog.* - Persze, mert nem akartam megijeszteni *ölti ki a nyelvét a srác, mire Jess felrikkant.* - Hidegvérű gyilkos! *Patric és Kamen felnevetnek, Jess szélesen vigyorog, Mike viszont túlságosan el van foglalva a rá aggatott jelzővel.* - Tökéletes külső mániás? Te ezt mondtad neki? Kamen Grozdan Branimir, át fogom venni Dan szokását, és minden sértés után Grozdikának foglak hívni! *háborog, mire Kamen elhúzza a száját.* - Elhiszed, hogy nagyon hamar rájött volna magától is? Na, ne pattogj, inkább nézegesd magad a tükörben *javasolja, mire kap egy gyilkos pillantást, de Mike valóban befogja. Hát igen. Ez van. Azonban Kam hamis hangjára mindenki felnevet, még az említett is.* - Ahogy parancsolja, hölgyem *vigyorog szélesen, majd ugyebár feldübörög a Hero. Amit Patric meg Jess nagy lendülettel énekelnek, bár ebből nem sok minden hallatszik a hangerő miatt. A fecsegésére sokféle megjegyzés érkezik, mindenki részéről, szóval jókedvűen telik az út. Közben pedig végig Skillet szól, bár a második számnál kissé lejjebb ereszkedik a hangerő, hogy tudjanak beszélgetni. És végül elérik Londont. Ahogyan kocsikáznak keresztül a városon, Mike felveszi az idegenvezető szerepet, és mindent, ami csak fontos lehet, megmutogat a lánynak, kellő mennyiségű körítéssel. Persze nem csak a nevezetességeket, hanem olyanokat is, mint például a legjobb éttermek, egyik-másikuk lakása/háza, és egyebek. Végül, elég hosszú idő alatt, de megérkeznek a tízemeletesek közé, és ekkor Kamennel már alig lehet bírni. Egyre jobban látszik rajta, hogy egy éven át nem volt otthon. Mikor végre megállnak, nagy hangon kezdi sürgetni Jesst, hogy másszon már kifelé, merthogy ő nem bír már itt ücsörögni, látni akarja a lakását. Meg, hogy egyben maradt-e, hiszen adott nekik kulcsot hozzá.* - Kam, nem akarlak megzavarni, de... *kezdi Patric tétovázva, majd, látva hogy a srác annyira pörög, hogy észre sem veszi, vállat von.* - ...és a szobám is rémesen hiányzik, végre egy igazán saját ágy, már majd megőrültem érte. Igaz, Giséknél nagyon kényelmes volt az ágy, de nem a sajátom. Remélem a laptopom szépen, rendben van, ugye nem lett baja szállítás közben? És tuti, hogy nem szellőztettetek rendesen, szóval majd az ablakokat is ki kell nyitni. De remélem, hogy legalább rendetlenséget nem csináltatok, ja, és azt is remélem, hogy hallgattatok arra, amit telefonon mondtam tegnap előtt, és pakoltatok valami mirelitkaját nekem. Valamit enni kell! Ja, és... *És így tovább. Patric kissé bizonytalanul figyeli a srácot, majd vállat von, és odasétál Gishez.* - Segítsek valamit? *kérdezi előzékenyen, majd felkapja, amit rábíznak, és így indul meg a lift felé, Mike-kal meg Jess-szel együtt. Kamen már úgyis ott toporog...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 11:40 am

*Semmi sem hasonlítható a kikötő szépségéhez? A francia lány a hajón ezerszer is hangoztatta, hogy mennyire imádja a tengert. Aztán ugye mikor leszállnak a hajóról elég sok csomag gyűlik fel a lány mellett.* - És ez csak egy töredéke annak, ami ott maradt. * Csóválva a fejét a lány, mikor leltárazni kezd. Két utazóláda, egy kalitka, egy sporttáska és három doboz.* -Miért a francia levegőre ennyire kárt tett az egészségednek? *Csipkelődik tovább a lány, aztán egy kis varázslat segítségével odébb hordja a csomagokat. Persze mindezt úgy csinálja, hogy senki ne vegye észre.* -Nekem teljesen mindegy, hogy mivel megyünk.* Vonja meg a vállát, aztán valaki Kamen nevét visítva a fiú nyakába ugrik, mire leejti a csomagokat a földre. Vigyorogva figyeli a két alakot aztán hozzá szólnak, így mosolyogva válaszol.* -Oui, monsieur. Giselle Marceau, de általában csak Gis, vagy mások szerint Angyalka. *Vigyorog tovább, aztán más csak annyit érzékel, hogy mindjárt megfojtják és bármelyik pillanatban elejti a pálcáját. Persze, az Angyalkával Kamenre célzott.* -Szia. Szóval te lennél a száguldó őrült, akiről Kamen mesélt? Biztos vagyok benne, hogy szeretek majd itt lenni. *Egyre jobb kedve lesz, majd mikor Kam oldalba böki Jesst megint megszólal.* -Hagyd, ha beszélni akar hadd mondja. Téged hányszor hallgattalak el? *Nevet a lány, majd szépen bepakol a kocsiba, ha bárki segíteni próbálna neki elhessegetné őket.*- Hello. Pat. Akkor te vagy az udvarias bájital őrült, és Mike a tökéletes külső mániás? *Mondja, és ő is beszáll a kocsiba, majd felröhög a kérdés hallatán.* -A Skilletet, hogy lehet nem szeretni? Max hangerőre, ha lehetséges, hogy elnyomja Kam hamis hangját mellettem. *Piszkálódik tovább, majd London felé be nem áll a szája. Igazából arról beszél, hogy Kam miket mesélt róluk, és hogy mennyire kíváncsi volt milyenek élőben, mert Kamenből kinézi, hogy elferdíti a dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 11:08 am

//Porthsmouth, kikötő. A Franciaország-Anglia járatról éppen most szállnak le az utasok.//

*Semmi sem hasonlítható a Portsmouth-i kikötő szépségéhez, legalábbis Kamen számára ebben a pillanatban biztosan. Szinte fájdalmasan szélesen vigyorog, ahogyan lelép a fedélzetről.* - Megjöttünk! Végre, angol levegőt szívok! El se hiszem! *jár a szája, és természetesen a mögötte levő Gishez beszél.* - Rémesen hiányzott! *És így folytatódik a fecsegése, miközben megszerzik a csomagjaikat, és elindulnak a kikötő széle felé. Aztán kénytelen áttérni más témára, ugyanis még nem teljesen tudja, hogy jutnak Londonba. Mert hát azért az "néhány" kilométerrel arrább van.* - Mivel akarunk menni? Vonat vagy távolsági busz? Szerintem a vonat kényelmesebb, de rád bízom. *Aztán ha megkapta a választ, tovább indulnak, és úgy öt perccel később, mikor elérnek a kikötő közelében levő parkolóig, kiderül, hogy a kérdés abszolút felesleges volt. És Kamennek végre leesik, miért érdekelte annyira Mike-ot, hogy melyik hajóval érkeznek, ugyanis egy fekete hajú valaki érkezik a nyakába, kis híján feldöntve őt.* - KAMEEEEEEEEEEEEEEN *sikít hangosan a lány, és nekiáll, hogy módszeresen agyonölelgesse a srácot. Mögötte egy feletébb elegáns srác dől neki a motorháztetőnek, a kocsi sofőrüléséről pedig egy harmadik személy figyeli őket vigyorogva. Miközben a lány Kament ölelgeti, az elegáns srác Gishez sétál.* - Hello! Te minden bizonnyal Giselle vagy. Michael Cobb, de szólíts nyugodtan Mike-nak. Ők is ezt teszik *int a fejével a másik három felé. Aztán a lány végre leakad Kamenről, és nagyjából ugyanazzal a lendülettel megöleli a francia lányt.* - Szia! Jessica Lord, Jess. Annnnyira örülök, hogy találkozhattunk! Király lesz itt lakni, tuti imádni fogod. Ez a világ legjobb helye! *Kam vigyorogva megböki Jesst, hogy hagyja abba a szájjártatást, és rávigyorog Gisre.* - Gyere, dobd be a holmidat hátulra *mondja, és a sporttáskáját felkapva a csomagtartóhoz caplat, és felnyitja azt. Ha a másik kéri, segít bepakolni neki is, ha nem, csak megvárja, amíg végez, és utána bemászik a kocsi középső üléssorára, Jess mellé, középre, így Gis pont elfér még mellettük a jobb oldalon harmadiknak. Mike meg előtte ül, az anyósülésen. Mikor a francia lány beszáll, a sofőr vigyorogva hátrafordul, és bemutatkozik.* - Patric Morgan, szólíts Patnek, vagy Patricnek, ahogy tetszik. *Aztán kicsit jobban kitekeri a nyakát, hogy Kamenre is rá tudjon vigyorogni.* - Szevasz öcskös! Örülsz, hogy elétek jöttünk? *A választ persze nem várja meg, hanem egyből újabb kérdést tesz fel, Gisnek címezve.* - Szereted a Skilletet? Csak mert akkor benyomok valamit *biccent a fejével a kocsirádióra csatlakoztatott MP4 irányába. Ha a válasz igen, akkor pillanatokon belül feldübörögnek a Hero nyitóakkordjai, és Patric egy könnyed mozdulattal beindítja a kocsit. Pillanatokon belül pedig már robognak is London felé.*
Vissza az elejére Go down
Effy Siggers
Diák
Effy Siggers


Főkarakter : effy8@windowslive.com
Hozzászólások száma : 180
Kaszt : Anglia - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Titulus: SZTPP elnöke

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 12:47 pm

-Igen találkozol velük, de nekik nem kell venned semmit. *Nevetve hozzáteszi. Nekik igazán nem kell semmi. Egész nap csak Freddie fészerében, vagy a közeli kocsmában ülnek és isznak, cigiznek, vagy valami mást csinálnak.. Tehát ha ők kapnának valamit, úgysem tudnának mit csinálni vele. Lassan megérkeznek Angliába. Furcsa, de nem esik az eső, bár kicsit nedves az idő. A vonatról leszállva, gyönyörű zöld füves domboldalt látni. Nem csoda, hogy ilyen szép füves minden, mivel majdnem a nap 24 órájában esik az eső. Együtt elindulnak befelé a városba, ahol eddig élt.*
-Hova menjünk először? *Kérdezi, közben a csomagjaikkal sétálnak. Két választás van, először elmennek vásárolni, vagy a barátaihoz.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Anglia - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Anglia - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:59 pm

*Visszaülnek, elrakja a tárgyat, nem is nagyon törődik, inkább a kezét tördelve gondolkozik. Mi jött ki belőle? Hiszen alig tudta irányítani azt az erőt... A kabinban üldögél szótlanul, egészen addig, míg be nem futnak az állomásra. Már lelkesebben áll talpra, táksáját a vállra véve fut ki a lányhoz, azonnal meg is öleli. Mikor végighallgatja, nem, egyáltalán nemért egyet Arianával.* - Ari! Csak a fáradtság beszél belőled... Vissza kell majd mennünk, hiszen akkor csak időleges volt a bodlogság, lehet, hogy már is szürke megint minden, és megtorlást is kapnak és... *Feltételezget a lány, de ő is fáradt, ma biztos nem menne vissza. Követi a többieket, habár keveset eszik, nem éhezett meg nagyon még ettől a angy izgalomtól se.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:56 pm

*Megérkeznek Aeryn-hez, elmesélik a sztorit, és annak mondatára felnyög, majd a kezeibe temeti az arcát.* - Nem érdekel, mostmár megoldják maguknak, én vissza nem megyek, kérek sütit aztán pofátlan vagyok és zuhanok be az ágyba, kész. *Nyüsszög kicsit, majd azért felmászik a többiekkel, és még egy ideig fent van a lányokkal, de eléggé kikészült mind fizikailag, mind lelkileg, tehát tényleg hamar lepihen inkább, sűrű bocsánatkérések közepette.*
Vissza az elejére Go down
Bianca Phelps-Blamely

Bianca Phelps-Blamely


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 726
Kaszt : Anglia - Page 2 Harcos_mentalista
Üzenőláda : Anglia - Page 2 Tek5161beee569124786176

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:54 pm

*Nagy nehezen végülis sikerül megérkezniük a célállomásra, ahol Aeryn várja őket. A leányzó szavaira felszökik picit a szemöldöke.* -De akkor ki volt a gróf? *Morfondírozik, de amúgy eléggé fáradt, tehát leginkább csak egy ágyra és egy meleg teára vágyik. Mostmár Stepert is láthatóvá teszi, hogy ne zakkanjon bele szegény daimon a láthatatlanságba.*
Vissza az elejére Go down
Aeryn Baker

Aeryn Baker


Főkarakter : Kaen el Jericho
Hozzászólások száma : 519
Kaszt : Anglia - Page 2 Druida_illuzionista
Üzenőláda : Anglia - Page 2 Tek4e2851d4a4ca71673469

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:51 pm

*Végre felülnek a vonatra, és amikor leszállnak, akkor Aeryn fogadja őket, igencsak meglepődve, hogy hol késtek. Nyilván elmondják neki a sztorit, aztán a szőke druidalány csak csóválja a fejét.* Valamit nagyon félreérthettetek. Az köztudott tény, hogy Woodburryt egy Joana nevű vámpírnő tart az uralma alatt... Na mindegy. Menjünk sütizni. *Karol bele a lányokba, és felmásznak a Baker-kúriába.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:47 pm

The member 'Rosetta Waylan' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Anglia - Page 2 Tizoldalu0
Result :
Anglia - Page 2 Tizoldalu0 Anglia - Page 2 Tizoldalu4
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Anglia - Page 2 Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Anglia - Page 2 Tek5177c71f872575175299

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:47 pm

//Dobás.//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:46 pm

The member 'Ariana Ravenwood' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Anglia - Page 2 Tizoldalu0
Result :
Anglia - Page 2 Tizoldalu6 Anglia - Page 2 Tizoldalu4
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:46 pm

*Aerynt náluk persze megölelgeti, de aztán alighanem bezuhan az első ágyba, és csak leteszi valahova, amit választott. Majd holnap kitalálja, mi az és mire jó.*
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Page 2 Nincskaszt

Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:45 pm

The member 'Aeryn Baker' has done the following action : Roll dices

'Tízoldalú' :
Anglia - Page 2 Tizoldalu0
Result :
Anglia - Page 2 Tizoldalu7 Anglia - Page 2 Tizoldalu7
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anglia - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anglia
Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Anglia - Ki Mit Tud

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: