Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Anglia - Page 20 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Anglia - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Anglia - Page 20 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Anglia - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Anglia - Page 20 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Anglia - Page 20 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Kalandmester
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Anglia - Page 20 I_vote_lcapAnglia - Page 20 I_voting_barAnglia - Page 20 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Anglia

Go down 
+34
Katherine Mary Black
Elendil Falassion
Martin Silent
Patrick Baker
Aeryn Baker
Gwen Janessa Kingstone
Rose Emily Scott
Angelina Mary Black
Joe M. Renaldo
Edward Freeze
George Darkrain - archiv
Rayko S Dragomir - archiv
Melanie Satchel
Marina Raya
Andrey Bogdan
Játékmester Naxeldir
Maximilian Smith
Joshua Fordant
Meriel Ravenwood
Belphegor Coulstone
Laura Wylee
Summer Crannion
Ashlie Brogar Glevor
Petrovics T. Stoyanka
Driana Stardew
Latiffa Milena
Játékmester
Kalandmester
Atanas Iordan
Wendy Deverell
Jack Darkfield
Megan Rontis
Shiwo Altolos
Kaen el Jericho
38 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Anglia - Page 20 Nekromanta
Üzenőláda : Anglia - Page 20 Tek4e285117af53d6454199

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeHétf. Márc. 24, 2008 1:56 pm

First topic message reminder :

Külön kérésre íme Anglia.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Petrovics T. Stoyanka
Diák
Petrovics T. Stoyanka


Hozzászólások száma : 130

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:44 pm

*Csak mosolyog a lány reakcióin, végül emgrázza a fejét.*
-Nem, nem foglak elküldeni a fenébe, ebben biztos lehetsz. És örülök, hogy te sem mentél haza. Ezek szerint nem csak én nem bírom az őseimet. *mondja, és látszik rajta, hogy ennek a ténynek valóban nagyon tud örülni. Közben elindul az említett céllövölde felé.*
-Hát, ha porig tudlak alázni, akkor már megéri a puszta ténye is annak, hogy itt lehetek! És igen, minden áron akarlak porig alázni. *mondja kissé sunyin, majd emgérkeznek az említett helyre. Biccent a jelenlevő diákoknak, majd a céllövöldésre néz.*
-Jónapot, szeretnénk lőni. Kaphatunk mi is külön puskát, vagy meg kell várni, amíg ők lelövik a köreiket? *kérdezi, jobb kezével közben társai felé mutatva, egyértelműsítve ezzel a célzását.*
Vissza az elejére Go down
Driana Stardew

Driana Stardew


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Anglia - Page 20 Illuzionista

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:41 pm

*Viháncolva bólint Avrilnak* Hú de jól megy valakinek. Én akkor egy banános-eprest kérek. *Adja le a rendelést a vattacukisnak* Köszi Av. *Veszi át az édességet, majd elkezdi szemezgetni.* Finooom. *Majd fejráz Summernek* Nee, attól hányingerem van. Inkább menjünk dodzsemezni, Avril vezet, amilyen bolond. Négyen szerintem beférünk. *húzza maga után Leilát is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:38 pm

*Végig méri a puskát majd a lövedékeket*-Ezaz. Nem köszönöm szerintem megoldom magam*mondja majd megpróbálja szétnyitni az elsőre mintha kicsit szorulna de másodikra kicsit jobban megnyomja így már le is nyílik igy behelyezi a töltényt*

\\Ugye légpuska?\\
*Majd becélozza a célpontot miután vissza casttiontta az elejét aztán lő csak próbálkozik mostanába nincs formába bár ő nem is nagyon élt effajta szórakozással így érthető is ha végzett átadja a puskát Ashnek*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:36 pm

Ugyan, teljesen elég, ha elküldessz a fenébe. Akkor megértem a célzást, és lelépek *mondja, de nevetve. Sejti, hogy erre nem fog sor kerülni, maximum viccből.* ~ Mennyire különböznek az emberek. ~ *gondolja, miközben magában összehasonlítja Petet Jackkel.* De végleg nem kopok ám le, hiába próbálkozol *mondja még mindig mosolyogva, miközben körbenéz, és azon gondolkozik, mit próbáljanak ki először. A kacsintást egy hatalmas mosoly kíséretében viszonozza.* Hát, akkor élvezzük egymás társaságát és a búcsút *mondja vidáman. A tegnapi rosszkedvének semmi nyoma, és ennek a legnagyobb oka minden bizonnyal Pet jelenléte. Szereti a fiút, persze nem olyan értelemben mint Jacket - nem, Pet "csak" a barátja, viszont tűzbe menne érte.* Én se mentem haza, nem vagyok hülye, hogy a szüleim társaságában töltsem a nyarat. Céllövölde...? Hát, ha minden áron porig akarsz alázni valamiben, akkor oké, kezdjünk ott *mondja nevetve.* Nem igazán tudok célozni, de ha megígéred hogy nem neveted ki a bénázásom, akkor rendben *Mosolyogva követi Petet. Valóban nem profi a céllövölde műfajában, de azért viszonylag elfogadható.* Jó napot *köszön a céllövöldésnek, és előre engedi Petet. Nem akar ő kezdeni, ezúttal a fiúké az elsőbbség... Pontosabban a fiúé, hiszen csak egy van.*
Vissza az elejére Go down
Ashlie Brogar Glevor
Diák
Ashlie Brogar Glevor


Hozzászólások száma : 423

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:35 pm

*Ash mosolyogva bólint egyet és elindul Mika után. Nem akar semmit sem kérdezni mert nem akarja lebuktatni magukat. Igaz már maga a diamon is elég feltűnő főleg az hogy egy szibériai tigris. Ash felmutatja a sárga kártyát.*-Én is szeretnék lőni!-*Mondja és haját füle mögé tűri.*
Vissza az elejére Go down
Summer Crannion
Diák
Summer Crannion


Hozzászólások száma : 137
Kaszt : Anglia - Page 20 Elemista
Üzenőláda : Anglia - Page 20 Tek4eb6c0dcb78736665784

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:35 pm

*Egy mosollyal pillant arra, amerre Leila néz.* -Oh, de jó, tényleg van. *Avril meghívására egy biccentéssel reagál.* -Köszi szépen, imádom a vattacukrot. Aztán van kedvetek egy ringlispillhez? *Közben az eladó nő felé pillant, és a listát nézi, mi is egyen.* -Én egy banán-eper keveréket kérnék. *Rendel, és mikor megkapja el is kezdi tömni magába a fincsi, jó hízlaló, tömlény cukrot.* -Egyszerűen imádom. Amúgy jó ez a hely, bár kissé tömeg van. *Rocko igyekszik lavírozni a lábak között, bár kissé szokatlan lehet a muglik számára egy róka, ahogy a tömegben sétál, de hátha nem szólnak miatta.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Anglia - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:32 pm

*A céllövölde felé közelít pár diák.*
-Jónapot urak, hölgyek.*köszönti az érkezőket egy idősebb úr. A sárga jegyre pillant, majd előveszi a puskát, és 10 lövedéket.*
-Tudja használni vagy megmutassam?*kérdezi a fiút, és nyújtja felé a puskát.*
-Sok sikert mindenek előtt.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:31 pm

// Többet szerettem volna lenni a progin ,de mennem kell. A szülők nem hagynak békén. Leila NJK.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:30 pm

Hjajj, Driaaa! Itt! *mutat az egyik standra, majd előkotorja nemrég szerzett pénzét.* Egész jó meló ez a teázó... még fizum is van. Én fizetem, jó? Helló, szeretnénk 4 vattacuki-mukit. *kuncogja el magát, majd az árus kezébenyomja a megfelelő összeget.* Én egy kiwi-banán fúziót kérek. *mosolyog az eladóra vigyorog, és várja a többiek kérését.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:28 pm

*Hátra fordul majd köszön a lánynak*-Hello persze*mondja majd körbe néz*-Hova lehetne menni?*kérdezi közbe lassan megáll a szeme egy ponton hogy állsz a lövészettel?*kérdezi majd ha a lány jön akkor elindulnak a céllövölde irányába Mika megáll gondolja erre lenne jó ez a sárga jegy fel mutatja*-Elnézést Eldurrantanák párat*mondja majd reméli ez a dolog össze is fog jönni*
Vissza az elejére Go down
Petrovics T. Stoyanka
Diák
Petrovics T. Stoyanka


Hozzászólások száma : 130

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:26 pm

*A lány ölelését egy hatalmas mosollyal és egy visszaöleléssel viszonozza, jól emgszorongatva a lányt. Mikor elengedi, akkor csak mosolyog tovább.*
-Nos, ezek szerin felköthetem a gatyámat, ha le akarlak rázni. Ejj, ejj, ez gond lesz.. *kissé eltöpreng, jó látványosan, majd felsóhajt, és legyint.*
-Azt hiszem, hogy nem próbálkozok a lehetetlennel, és inkább élvezem a társaságodat! *mondja, majd rákacsint a lányra. Végignézve a terepen, egyből kiszúr pár dolgot: hullámvasút, céllövölde, dodzsem.*
-Részemről is megvagyok, kössz. Igazából unottan teltek a napjaim, haza nem mentem a nyár alatt, inkább lődörögtem, sokat lógtam Nellondban, lassan az egész terepet ismerem. Mit szólsz egy céllövöldés kezdéshez? *érdeklődik, és már el is indul pár lépéssel az említett célpont felé. Tudja, hogy kevés az ideje, így minél hamarabb ki akar próbálni minél több dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Ashlie Brogar Glevor
Diák
Ashlie Brogar Glevor


Hozzászólások száma : 423

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:25 pm

*Ash odalép Mikához és mosolyog. Hallgatja a tanárnő szavait és a jó kívánságot is. Mikor a tanárnő befejezi mondanivalóját Ash megszólal és szavait Mikának intézi.*-Veled tarthatok?-*Kérdezi és körbenéz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:22 pm

*Lizbeth sajnos nem tart velük, de sebaj. Amikor megérkeznek, Ariana a szemével Petet keresi, de semmi szükség rá, hiszen a fiú is felé tart. Ahogy odaér, mielőtt bármit szólhatna, kap egy hatalmas, baráti ölelést. Ariana csak pár hosszú pillanat múlva engedi el, és akkor válaszol a kérdésre.* Szia Pet! Úristen, de rég láttalak! Semmi különös, és veled mi újság? *kérdezi nevetve.* Persze hogy jöttem, ezt ki nem hagynám. *Persze közben a tanárnőre is figyel - a varázslás hanyagolását mondani sem kell, hiszen mugli helyen vannak. Ariana speciel a szobájában hagyta a pálcáját, úgyhogy ezzel nem lesz gond.* Figyelj, egyébként sem szálltam volna le rólad amíg nem küldessz el a fenébe, szóval ezt kérdezni sem kell *mondja nevetve Petnek, aztán elindul valamerre a fiú oldalán.* Na, hova menjünk először?
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Anglia - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:21 pm

*A búcsú egy kisebb vidámparkhoz hasonlít. Van hullámvasút, körhinta, céllövölde, halhorgászat,ugrálóvár, dodzsem, és egy csomó bovli. Vattacukor szinte 50 méterenként kapható valahol. A diákok a búcsúra kijelölt terület egyik szélén ácsorognak mikor megérkeznek. Innét lehet menni minden felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:18 pm

*Megérkeznek Angliába, Mika végig hallgatja a tanárnőt majd a pálcáját inkább jó mélyre süllyeszti*~értem nuku mágia~*gondolja majd lassan körbe néz merre lehetne menni*
Vissza az elejére Go down
Petrovics T. Stoyanka
Diák
Petrovics T. Stoyanka


Hozzászólások száma : 130

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:18 pm

*Amint megérkeznek, egyből Ariana mellé sorol be, és jól megböki, hogy a lány biztosan felfigyeljen rá.*
-Szeva. Na mi a pálya? Jöttél te is lazítani a tanév előtt? *kérdezi széles mosollyal, zsebredugott kezekkel, aztán fél szemmel és fél füllel a tanárnőre is hallgat. Egy óra varázslás nélkül.*
-Asszem ez könnyen fog menni. Főleg ha lesz mindenféle jó móka. *inkább csak maga elé mondja lelkesedésében, aztán kíváncsian fordul vissza Ariana felé.*
-Nem bánnád, ha esetleg csatlakoznék hozzád a móka alatt? *reménykedik, bár biztosra veszi a sikerét, mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Driana Stardew

Driana Stardew


Hozzászólások száma : 709
Kaszt : Anglia - Page 20 Illuzionista

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:18 pm

*Az udvarra érkezik meg, majd onnan az angliai búcsúba. Elöször körül sem néz, csak hallgatja Avrilt.* Jaj de jó, ez nagy szerencse! Úgy tudtam, hogy meghaltál, de úgy tűnik, hogy meg tudtak gyógyítani és most kutya bajod, minden jó ha a vége jó. De a polót megtartom, ha már megörököltem. *vigyorog barátnőjére, majd Summerhez és Leilához fordul* Jöttök lányok? Hol szerváljunk vattacukit?
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 4:15 pm

*Eleonóre érkezik meg egy eldugott bódé mögé a diákkkal. Még mielött azok szétszélednének így inti őket.*
-Nehogy meglássam, hogy valaki használja a pálcát. Minden varázs tilos.*teszi hozzá, majd elmoslyodik.*
-Jó szórakozást mindenki. ' óra múlva itt találkozunk.*mondja és útjára engedi a diákokat.*
Vissza az elejére Go down
Latiffa Milena
Diák
Latiffa Milena


Hozzászólások száma : 202
Kaszt : Anglia - Page 20 Mutatvanyos
Üzenőláda : A lány ruhájából egy apró cetli lóg ki, amit észrevétlenül el lehet venni: Hogy rám találj, keress a labirintus mélyén, ahol sötét van, nyirkos, hideg, és óva intenek attól, hogy legyere. Ott a legutolsó fedél második lépcsőjén találsz meg!

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 9:38 am

*Kristy megérkezik már Angliába. Nagyot sóhajt,aztán ellenőrzi,megvan-e még Csimpi,és mikor látja,hogy a majom türelmetlenül áll,és vár,megsimogatja a buksiját,és kedvesn így szól.
-Jólvan te csimpánz.Akkor menjünk is.Itt Londonban már igazán ki tudok igazodni. Jajj! Azzal egy nagyot szippant a levegőből.
-Ismét a nagyvárosi levegő.Ez fantasztikus. Nagyon jó. Nemde Csimpi? Érdeklődik a majomtól,aki már vagy két méterrel elhagyta őt. A sok ember a sétálóutcán,amin közlekednek még azt gondolhatja róluk,hogy nem is együtt jöttek.*~Még azt hiszik,magamban beszélek. *~Erre a gondolatra egy csöppet elmosolyodik,de azonnal meg is szaporázza lépteit,mert otthon akar már lenni. Este fél hatra mindenképpen a Nezabarban szeretne már lenni,akkor lesz a dísszartartás,és a hálaadás is.*~Remélem a kegyencek végre örökre eltakarodtak az iskolától*~Gondolja reményteljes szívvel.
-Csimpikém várj már meg. Nem veszed észre,hogy lehagytál? Érdeklődik a majomtól. A nagy tömegben egy percre el is tűnik a lány szeme elől,de végül megkerül.A nagy sétálóutcáról egy kisebb sikátorba kanyarodik Kristy,ammár a mellette ugrándozó Csimpi társaságában. A kis utca végén ott a már jól ismert buszmegálló,aminek a várótarmébe azonnal be is állnak.*~Most mehetett el a busz,mert egy lélek sem jár erre.*~Gondolja,ám most a sarkon megpillantja a 111-es buszt.
-Na jó Csimpi,már keztem megijedni,hogy nem fog jönni a busz. Gyere ide mellém. inti a majmot,és megfogja kis kezét. Táskájából előkotorja bérletét,és felszökken a buszra,a majom már az ölében pihen. egy jó negyed óra utazás után jelez Kristy,a busz megáll,ő pedig leszáll a kis majommal a buszról.
-Innen már csukott szemmel is hazatalálnék. Állapítja meg Csimpi.
-Inkább ne próbáljuk ki jó? Válaszol nevetve a lány. A megjegyzést a majom csak egy grimasszal nyugtázza. Eközben azonban ők csak mennem és mennek. Végül Kristy örömmel kált fel.
-Ott van a mi rég nem látott kis villánk. Mondja,és szeme megtelik könnyel.Ekkor viszont már a kapuban állnak,a szolgálólány kedvesen ajtót nyit,és az események bent folytatódnak.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Anglia - Page 20 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:54 pm

//emberek a 2 új topic azért van, hogy oda írjatok. Aki a szellemvasútra jön, az oda írjon. XD//
Vissza az elejére Go down
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Anglia - Page 20 Nincskaszt

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:53 pm

//A labirintusba írjatok//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:51 pm

-De de...ki tudja hogy merre van?
*Kérdezi félős hangon.*
-Itt van két épület szerüség...melyikbe menjünk?
*Kérdezi majd várja a többiek válaszát*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:49 pm

*Elköszön a szakvezetőjkétől majd a többiek felé néz*-Hát akkor azt hiszem mennyünk is, ténleg ilyen találkozo hogy mikor megyünk vissza nem lesz?*kérdezi kiváncsian de gondolja erre is van terv így nem is szórakozik sokat hanem elindul a vidámpark fele keresve a labirintust, persze közbe felzárkózik a többiekhez akik abba az irányba indultak*-Kiváncsi vagyok biztos jó lesz*mondja*
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Anglia - Page 20 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:45 pm

*Odron gyanakodva vet pár pillantást a sugdolózó Megan és Wendy felé, Jack figyelmét azonban más köti le. Egyrészt mesterére figyel, másrészt azt nézi, hogy ki hova megy.* ~Remek, kevesebben leszünk a szellemvasúton. És jön Megan is.~ *halványan elmosolyodik, már előre élvezi a dolgokat.* -Viszont látásra Mester! *köszön el illedelmesen szakvezetőjétől, érdeklődve figyeli, merre tűnik el, aztán végül a Vidámpark bejáratát veszi célba, legalább is irányba fordul. De valahogy a szellemvasútat megtalálni érzi, hogy egy fokkal nehezebb lesz. Érdeklődve pillant Meganra, hátha esetleg ő tudja, hogy a hatalmas terepen belül az merre is található.*
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Anglia - Page 20 Nekromanta
Üzenőláda : Anglia - Page 20 Tek4e285117af53d6454199

Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2008 3:43 pm

Nos akkor rendben, itt találkozunk, ha végeztek, jó szórakozást. *int búcsút, és elindul ő maga is a dolgára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Anglia - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anglia   Anglia - Page 20 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anglia
Vissza az elejére 
20 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Anglia - Ki Mit Tud

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: