Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar Programok és Rendezvények I_vote_lcapNezabar Programok és Rendezvények I_voting_barNezabar Programok és Rendezvények I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar Programok és Rendezvények

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 3:36 pm

Nos azért hozom létre ezt a témát, hogy a DT itt is hirdetni tudjon, és akinek kérdése van, az ide beírhatja, így többen is látják, ahogy a választ is. Így remélhetőleg nem kérdezi meg megint mindenki ugyanazt:) Olvassátok rendszeresen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Május 28, 2008 4:20 pm

Nah akkor kezdés képpen, a Neza Den ről szeretnék beszélni. Ez egy verseny lesz, ahol fajokra jellemző feladatok lesznek. Nos ami negy félreértést okozott eddig: A versenyek megnevezése nem azt mutatja, hogy mely fajok vehetnek részt rajta, hanem a feladat típusait. Tehát pl:
Óriások versenye:Erönléti feladatok, de ha valakinek magas az intelligenciája, akkor kicselezheti a feladatot
De a versenyen résztvehet ember, félvéla, félóriás, negyedóriás, kobold, félkobold....és így tovább

A versenyhez szükségetek lesz karakterlapra, ezt a főoldalon a Karakteralkotás címszó alatt olvashatjátok, ha még nem tudjátok mi az

A versenyt igazán a karakterlap, a szerencsés kockadobás, és a jó játék dönti el, de nem a verseny a fontos, hisz igazi díja nincs, viszont egy nagyon jó játék lehetőség, ahol megmutathatod, mire képes a karaktered.

Az időpont még nincs meg pontosan, majd igyekszem ezt hamar közölni, de úgy a következő hónap végére jósolom. De meglátjuk még

Szóval nyugodtan kérdezzetek, és jelentkezni nálam üziben, ha van kedvetek

Most az emberek versenye, ami logikai verseny, és az óriások versenye, ami erönléti és ügyességi verseny, van soron
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2008 12:22 pm

Az diák-tanács elnökének engedélyével beteszem ide az időpontot, melyet az Igazgató-tanács elfogadott. A dátum végül június 28 szombat délután 18:00. Kérünk mindenkit, hogy előre jelezze, ha részt kíván venni rajta, mert szükség van a lista összeállítására.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2008 8:39 pm

Még annyit kérnék, hogy aki szeretne eljönni, de nem jó neki az időpont, az is jelezzen. Ha sokaknak nem jó, akkor lehet, hogy áttesszük máskorra
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 11:51 am

Csak azért írok ide, hogy hát ha világít, és akkor majd valaki észreveszi, mert

Nem lehet hogy ennyire nem érdekel senkitXD
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 1:32 pm

Nyugi Curtis! Biztos sokakat érdekelne, csak a vizsgák meg az év-végi hajrá meg ugye már szinte vakácio van..... ha végre kitör a szünet biztos aktivabbak lesznek! Fel a fejjel!
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Elemista
Üzenőláda : Nezabar Programok és Rendezvények DTO6
Katt :>

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2008 8:27 pm

Igen, én spec érdekelt vagyok benne, de kérdésem nincs, ezért ided nemírtam Very Happy demost csak azért írtma, hogy tudd, van akit érdekel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2008 4:30 am

Köszönöm Anaze a megnyugtatást. Remélem akkor neked jó az időpont. Na abban reménykedem, hogy ha telecsetelem ezt a topicot, akkor majd a többiek is észreveszik. Szerintem tényleg érdemes, olvassátok el, és kérdezzetek. Meg akik már jelentkeztek, azok reagáljanak, hogy az új időpont meglelel e, vagyis 28.-a 18:00.Elvileg ez szombat, de mindenképp szombat leszXD
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Elemista
Üzenőláda : Nezabar Programok és Rendezvények DTO6
Katt :>

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2008 6:45 am

Szívesen Very Happy Igen 28-a szombat, ezt onann tudom, hogy 27 a szülinapom, és az fránya péntekre esik... szülinapolok 1 jót majd 3 informatikussal XD

És igen, megfelel számomra az időpont, és akkor most melyik is lesz?Mármint melyik fajos(ok) ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2008 3:52 pm

Az emberek és az óriások versenye, és te Anaze emberekre jelentkeztél eddigXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2008 8:38 pm

Kedves költői vénával rendelkező mindenki!

Akinek kedve van hozzá, most részt vehet a Nezabar Rímek csatája nevű versíró pályázatán. Ez tulajdonképpen egy két részes verseny. Az első fordulóban egy természetverset kell alkotni, mely a nyárról szól. Ennek leadási határideje Júli. 1. Eddig az időpontra el kell küldeni Curtis Glinterleernek üzenetben, s Júli. 1.után ezek név nélkül kikerülnek a főoldalra, s majd külön topicot nyitunk a legjobb mű megszavazására, ahol a versek címével lehet szavazni. 6 hat legjobb pedig részt vehet a második fordulóban, ahol megírhatja a Neza Himnuszt, s ezt már egy erre az alkalomra felállított zsűri fogja értékelni egy ünnepélyes versfelolvasó udvari lakoma kíséretében, karakteresen kijátszva. A nyertes műve válik majd a Neza tényleges Himnuszává, ezzel dicsőséget szerezve önmagának, s nem különbben az iskolának. Persze ha nincs elég jelentkező, akkor sajnos a második forduló elmarad, így hát ti is vegyetek rá minél több embert, hogy harcba szálljanak.
Tehát pennát és pergament a kézbe, alkotásra fel

Tiara, Aisa és a Diáktanács
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2008 11:47 am

Olvassátok, remélemXD
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2008 3:13 pm

No persze nem vagyok egy nagy versíró ész, de azért meg fogom valamennyire próbálni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2008 4:09 pm

Hát, ha nekem nincs tiltva, én lehet megpróbálom, veszteni valóm nincs és pont megyek a hétvégén Balcsira, igaz, takarítani is kell a nyaralót, de a helyszín és az érettségi utáni életérzés adott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2008 5:07 pm

Nem tudom miért lenne bárkinek is tiltva, még igazgató néni és igazgatóbácsi is írhat, ha megtalálja őket az ihlet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:12 pm

Eddig EGYETLEN VERS SZÜLETETT, nyertes már biztos leszXD

NezaDenre azóta nem jelentkezett senki
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Nezabar Programok és Rendezvények Tek5177c71f872575175299

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:18 pm

Nem akarom ezt a topicot elchatelni, vagy mit szokáűsom, csak velem az a baj, hogy egyszerűen nem tudok írni, ha meg van adva a téma...xDD Szóval, valószínüleg, ha addig egy hirtelen sugallat nem csap meg én nem is írok semmit...>.< Pedig szeretnék, csak szenvedni érte nem fogok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:29 pm

A NezaDenhez lenne egy hozzáfűznivalóm:sokan nem tudnak rá jelentkezni,mert nem fogadták még el az előtörténetüket és így karaterlapot sem tudnak kitölteni.
A verses dologgal én is megpróbálkozom,lehet plusz 1embert rá számolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:32 pm

Nekem valamiért még nincs kint a akrilapom, nem tom miért bizti rendzserhiba^^, midnegy. Én jelentkeztem már, te is emléxel, vrset írni megm iért ne? Legfeljebb beégek és kiírtjátok a fajomat az írói véna hiányában XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:39 pm

Beérkezett a második vers is

Nos aki annyira új, hogy még az előtörijét sem fogadták el, annak sajnos peche van, a karakterlapokat még ki tudom javíttatni, de azért az adminok is emberekXD
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar Programok és Rendezvények Tek506f0370868af7782228

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:51 pm

Stanislav: Előtörik terén Kaen, Tony-t és Jack-et kérte meg efféle ellenőrzésekkel, tehát nekik szólj, hogy olvassák el.

Karakterlapok pedig nem rendszerhiba miatt nem kerültek még ki, csupán az időnk továbbra sem véges, és senki sem fizeti meg, hogy naponta a munka helyett itt üljünk 8 órát.
Annyi még, hogy sok előtöri már most is el van fogadva pl. amiről a Hiányosággokból odalátó egyének tudnak tájékozódni, csak időm erősen fokozatosan van őket kitenni.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 6:57 pm

De sztem Cir nem az a baj hogy egyszer Linával elküldtem, de most hay-jel is... bocsi én nem értek hozzá^^
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar Programok és Rendezvények Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar Programok és Rendezvények Tek506f0370868af7782228

Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 7:03 pm

A rendszer továbbra is néz alapján megy, tehát külön névvel el lehet küldeni. De továbbra is, ha lett volna időnk megnézni a NezaDenre jelentkezők alapján, akkor feltűnt volna, hogy kéne hogy legyen karilapod, de mégsincs. Tehát továbbra is, ha lesz időnk megnézzük.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 7:18 pm

Sztem be volt kapcsolva a vírusírtó, az mindig elrontja az ilyeneket, akkro elküldöm most^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 7:29 pm

Nem szeretném,ha félreértés lenne belőle,nem sürgetni akarom őket vagy ilyesmi,tudok róla és én spec nem is várom még az előtörimet ide,még van vele pár dolog,csak hogy ne az legyen,hogy biztos az érdeklődés hiánya miatt nem mennek sokan NezaDenre.Én pl még nem vagyok alkalmas rá,de mennék és biztos nem csak én vagyok vele így.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar Programok és Rendezvények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar Programok és Rendezvények   Nezabar Programok és Rendezvények Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar Programok és Rendezvények
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: