Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Hawaii - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Hawaii - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Hawaii - Page 2 I_vote_lcapHawaii - Page 2 I_voting_barHawaii - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Hawaii

Go down 
+39
Noah Karl Pavel
Kockadobás
Sarah Lairs
Nathaniel Harris - Archív
Isolda Mahla Tyrphosie
Logan Knucker
Lilia Radoslava
James Ravenwood
Kasey Jake Ellswood
Isobel O'Shennon
Mike Preston
Játékmester
Lizbeth Westlive
Pierre Bontavier
Andrey Bogdan
Katherine Mary Black
Ariadné Tanith
Sepp Dierk
Moana Hine
Ayla Madyzyn
Atum Malah
Angelina Mary Black
Rosalie Hooper
Anaze White
Domajan Gurskovity
Cirelin de Sovalon
Sarah Christina Keller
Latiffa Milena
Aali White
Elisaveta Grozda Moraru-A
Gerlice Éva
Gary Shazzox
Jack Darkfield
Rupert Rankle
Nalani Haukea
Vaszilij Potrevszkij
Mira Todorka
Nicol Bennet
Kalandmester
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Kalandmester

Kalandmester


Hozzászólások száma : 9349
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2008 4:04 pm

First topic message reminder :

Hawaii téma a kiránduláshoz.
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:22 pm

*Az emberek torkán akad a levegő, a nő kellemes, dallamos hangjára láthatóan felébredtek, és elhűlve, halott sápadtan húzódnak a buborék széléhez. Mélységi továbbra is higgadt, láthatóan tudomást sem vesz arról, hogy a történetek nem csengnek össze, és a diákok agya pattanásig feszült a kialakult helyzet miatt. Láthatóan készségesen válaszol, de hogy igazat mond -e... nem tűnik úgy, hogy hazudna, csak amit mond, az elég hihetetlen.*
-Azért vannak itt, mert szeretem őket...
-Féreg!! *Hallható egy férfi sziszegés a buborék pereme felől.*
-... szeretem őket, ezért tanítanom kell őket. Ez az én víz alatti városom, ami arra hivatott, hogy az emberek ide járjanak okulni. Egyfajta iskola ez, hasonló is talán ahhoz, ahonnan jöttetek. *Ismét Jakere ugrik a pillantása.* -Nem az én gyermekeim. Mindannyiunknak ugyan olyan feleslegesen mondanál dicséretet róluk, mint önnön magadnak. Egy valamit válaszolj meg, Apró! Miért vagy itt? Őket a partról is láthatnád. *Isoldára és Melre szegezi tekintetét.* -Mely földeken híres e város, miről élő nem tud még, csupán kik itt élnek? S csupán azok élnek itt, kik az óceán rendjébe kívántak avatkozni. Az élet rendjébe, melybe még a sárkányok sem szívesen nyúlnak bele. Avatatlan kezekbe életet nem helyezhetünk, mert összezúzzák, mint egy buborékot. Itt megtanulják, hogyan hozzák rendbe, amit majdnem eltörtek. Azért gondozzák a ceteket, hogy megtanulják tisztelni és szeretni az életet.
*Lassan beszél, láthatóan a világ minden idejét tudja magának. Ellenben azt nem tudja, miféle állapotban került ki innen a férfi, erről viszont nekik igen pontos képeik vannak. A motyogó férfi, aki szinte lekaparja a saját bőrét, ha halakat lát...*
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:19 pm

*Hiába próbál meg trükközni a szárnyas lánnyal, annak már a belépője sem sikerül túl észrevétlenre. Olyannyira nem észrevétlen, hogy Melusine-t a lendülete és a jobb szárnya ledönti a lábáról, és ahogy támaszt keres, majdnem hátba szúrja magát a saját tőrével. Az orra alatt francoska nyelvű káromkodásokat mormolva tápászkodik fel, és úgy néz a nőre, mint az őrültekre szokás... a Távol-Keleten, ahol hagyományosan tisztelik őket - vagy legalábbis valamikor tisztelték. Mikor hallja, hogy aprónak titulálják, majdnem felkiált. 165 centiméter szerinte igenis nem kicsi, és nagyon szívesen hangot is adna ennek a nézetének, ha nem ítélné bölcsebb dolognak a csendben maradást. A kérdésre való válaszolást úgy tűnik, nem sikerül elkerülnie, de legalább igyekszik minél kevesebbet elárulni magáról, és talán egy kis hazugság is belefér - lényeg, hogy a bőrét mentse.*
- Tengerész vagyok, és hallottam már a városodról. Mivel nem láttam még víz alatti települést, mindenképp fel akartam keresni. *Magyarázkodik. Hiába nem szereti erőszakkal rendezni a dolgokat, a kommunikációs kézségein van még mit fejleszteni, legalább is ő így látja. Nathaniel kérdése hallatán erősen hegyezi a fülét, és nem állhatja meg, hogy közbe ne szúrjon egy meglehetősen együgyű kérdést.*
- És miért pucoljátok a bálnákat? *Néz érdeklődve a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Hawaii - Page 2 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:17 pm

- Nyihá! Sikerült! * Mondja végig feküdve a puha talajon, s szárnyait tapogatva, hogy azok mennyire vizesek. no, nagyon. De mivel félig lég elementál, ezért egy gyors mozdulattal megszárítja magát, és beszegődik a többiek mellé, Jake segítségét elfogadva. Nincs benne félelem, teljesen természetesnek gondolja, hogy ott van az a nő, hisz támadó szándéka egyelőre nincs, és amúgy se akar rosszat feltételezni róla, biztos nem ugrik nekik amiért meglátogatták. Hamarosan felé és a másik jelenlévő lány felé fordul, és kérdez. Természetesen a legkedvesebb hangnemet üti meg ami tőle csak telhet, tehát azt, amin elve beszélni szokott. * - Csak gondoltuk meglátogatjuk ezt a legendás és gyönyörű vidéket. Nagyon aranyosak a halai kedves Mélységi! * Biccent neki mosolyogva, szívesen beszélgetne tovább vele, és ha erre van lehetőség, természetesen meg is teszi. Közben kinéz a buborékon, és csodálattal figyeli a bálnákat. Eddig sem akarta őket levadászni, most sem akarja, de azért sajnálja a halkakit lapátoló sovány embereket. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:15 pm

*A nő zokogni kezd és elmondja, hogy a bálnák bőrére vadásztak, mert pénz kell neki. Jake cicceg egyet és megcsóválja a fejét.*
- A bálnákra vadászni nem jó dolog. *motyogja a srác csak úgy magában. Hamarosan leveszi a fejéről a búvár ruhát, lecsatolja és elzárja az oxigént és a hóna alá kapva a fejrészt, körbenéz és beszívja az itteni oxigént. Kicsit furcsa, kicsit állott, de minden kétséget kizáróan oxigén. Hamarosan megjelenik a Mélységi, a csodálatos sárkány, aki be is mutatkozik a diákokat. Isolda is megjelenik, szinte beesik a buborékba, eltarolva mindenkit, Jake pedig határozottan kapja el a lányt.*
- Hű, jól vagy? *állítja a lábára a leányzót, majd ismét a sárkány felé néz.*
- Hatalmas megtiszteltetés, hogy megismerhetem Önt! Nem akarom megérinteni a bálnákat, az is elég, hogy láthatom őket. Csodálatos teremtmények!*hajtja meg magát a fiú, majd mikor Nath rákérdez az emberek ittlétére, Jake is kíváncsian pislog a nőre, hogy vajon mivel magyarázza ezt.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Hawaii - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:11 pm

*Amikor a nő zokogni kezd, és elárulja, miért akarta a cetbőröket, eléggé kényelmetlenül érzi magát. Ő maga is árvaházban nőtt volna fel, ha nem fogadják örökbe, és tessék, megint egy kérdés, amiben nem tud egyértelműen dönteni, mi lett volna a helyes. Aztán megjelenik maga a Mélységi. Mikor Kasey kapásból elárulja, hogy a bálnákat keresik, nagyon közel van hozzá hogy a homlokára csapjon, de végül csak néhány pillanatra behunyja a szemeit... a szemeit, amik vörösbe váltanak, így talán jobb is, hogy csukva tartja őket pár másodpercig, és csak akkor nyitja ki mikor már visszatért az eredeti színük.* ~ Ez az, miért nem rögtön azzal kezded, hogy azért küldtek ide hogy levadásszuk őket... ~ *Majd megjelenik az integető szárnyas lány is, akinek a láttán megint rendeznie kell az arcizmait, hogy ne árulja el, inkább nem is nagyon néz arra, a nőre koncentrál, aki nem tűnik ellenségesnek, így kicsit bátrabban áll a kérdéshez.* - Áh, értem. És mondd csak, Mélységi, mi ez a hely itt? Miért vannak itt ezek az emberek? *Bátorkodik a következő kérdéssel, hiszen érdekes lenne mondjuk a sárkány nézőpontját is hallani.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:07 pm

*Úgy tűnik van odabenn levegő, ugyanis az ott lévő embereken sem kopoltyút, sem lélegeztető gépet nem látnak. Varázslat még lehet, igaz, de a környezetük tapintása sem vizes, talán azért működik ott a gravitáció. Isolda megjelenése is ezt bizonyítja, hiszen a lány hatalmas lendülettel csapódik be melléjük, szinte letarolja őket a lábukról. Angyalszárnyaiból csatakosan dől a víz, de egyben van, életben van.*
-A cetvadászokkal voltam, három hete. Nagyon akartuk azokat a bőröket. Abból ki tudtam volna fizetni az adósságaimat, és normálisan felnevelni a kisfiamat, akit árvaházban kellett hagynom. *Zokogja a nő, mindenfajta hazugság nélkül.* -Én komolyan nem akartam semmi mást, csak egy boldog életet! Én nem gondoltam volna, hogy a Mélységi...
*Való igaz, mindenki szeme előtt leperegnek élete nagy pillanatai, a legkedvesebbek mind közül. De a Mélységi egyelőre nem mutat támadó szándékot. Nem feszül a teste ívbe, nem villogtatja tűhegyes fogait vagy éles karmait. Csak áll, és kutakodón néz rájuk. A szemein keresztül valamiféle tekintélyes bölcsesség árad, amolyan nyugtató energia. Hogy ez varázslat, vagy szimplán a karizmája, nem lehet megtudni.*
-Utazók, kutatók... A csíkos halakat nem erre találod. Hatvanhét tengeri mérföldre észak felé próbálkozz. *Jake felé fordul.* -Üdvözletem, utazó! Én vagyok a Mélység ősi Sárkányának gyermeke. Itt Mélységinek neveznek. Ha a bálnákat keresed, megtaláltad. Nézheted, de nem érintheted őket. *Melre majd Isoldára veti a pillantását.* -És ti, aprók, ti merről jöttetek, s mi vezérelt ide?
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:03 pm

*Sajnos - vagy szerencsére, nézőpont kérdése - nem egy cetmosó fölé érkeznek, hanem egy hétköznapi szoba tetejére, ami úgy fest, mint egy buli másnapján szokás. Az ijedt nő már nem egészen, de nem sok ideje van tanulmányozni az arckifejezését, vagy akár azt, amit mondani akar, mert hirtelen átesik a buborékon, és zuhan - már megint. Mielőtt azonban megijedne, már földet is ér, és nemsokára a sárkány is befut. Ösztönösen rántja elő a tőreit, és hátrál minél messzebb a fenevadtól. Mire a dög emberi - vagy legalábbis emberszerű - formát ölt, mindkét kezében tőr villog, úgy bámulja. Mivel francoska, amúgy is minden nyelven ért, és már éppen válaszolna valami csípőset, mikor Nathaniel megszólal, majd Jake is követi. Van annyi esze, hogy belássa, jobb, ha most csendben marad, így csak dühösen bámul a nőre. Mivel olyan mereven nézi, feltűnik neki a mögötte megjelenő, integető szárnyas lány. Az arcáról eltűnik a fenyegető kifejezés, és a szemével próbál jelezni az ismeretlennek, hogy kezdjen valamit a banyával.*
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Hawaii - Page 2 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 5:01 pm

* Na jó, ez így brutálisan unalmas. Annyira kering benne a bűntudat, hogy a többiek rég a víz alatt vannak, ki tudja mi a fenékkel küzdenek, ő meg csak itt kering össze-vissza, és azt se tudja mit csináljon. Kész... Bemegy. Legfeljebb nem jön fel többet, de bemegy. Kimondja a megfelelő varázslatot - ugyanazt mint Melusine amikor lemerült - s amikor ez megtörténik, hirtelen lezuhan a vízbe - ugyanis eddig fölötte repkedett. Nagyot csobban a vízbe, s csak úszik és úszik és úszik, no meg kalimpál. Szárnyai rettentően zavarják, de szép lassan tudja őket irányítani, így evezőként tökéletesen alkalmazhatóak. Ő is meglátja a buborékokat, de a furcsa tüskés halakon kívül egyetlen szörnyet sem lát. Viszont azokat megpróbálja kicselezni, célba véve egy buborékot, lehetőleg azt, amiben a többiek is vannak. Először beúszik alá, majd kijön a másik oldalról, és belép, nagyon óvatosan, hogy a nő - akit csak nem rég vett észre - nehogy meglássa. Integet a társainak, csak azok nehogy visszaintsenek mert akkor hajajj... Bár, valószínűleg úgyis észreveszik. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:58 pm

*Ahogy leúsznak a kupolához, egész egyszerűen be tudnak menni rajta, mint valamiféle buborékon. Kérdés, hogy érdemes-e, de Jake kíváncsi és a benti nő jelzése ellenére is bemennek a buborékba. Ott meghallják, hogy a nő a Mélységit emlegeti, pont azt, akit a fenti férfi is említett. A puha földön felállva Jake elgondolkozik azon, hogy vajon ott van-e levegő, de inkább nem próbálkozik meg vele, csak a nőre figyel. Végül hamarosan megérkezik a Mélységi, aki körbefonja a buborékot és átváltozva egy gyönyörű nővé rákérdez, hogy mit is keresnek itt a diákok. Jake nem tudja levenni a csodálatos nőről a szemét és szinte elsőként lép hozzá közelebb, ám Nathaniel közbevág. Jake mérgesen pislog a fiúra és megcsóválja a fejét.*
- Engedje meg, hogy bemutatkozzam Szépséges Hölgy! Kasey Jake Ellswood vagyok, a Nezabar Boszorkány-, és Varázsló iskolából. Azért jöttünk, mert a színes bőrű bálnákat keressük. Tudnál segíteni nekünk? *szólal meg Jake, le nem véve a nőről a szemét és látszik, hogy mekkora vonzalmat ébreszt benne a nő külseje. Nathaniel felé pillog és bocsánatkérően megvonja a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Hawaii - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:56 pm

*A nő integet, meg tátog neki, hogy menjen el, de ha már itt van... beolvad a buborékba, mikor rájön hogy ennyire egyszerű bejutni. Rögtön le is esik a padlóra, és úgy látszik itt beszélni is tud, amiről persze rögtön eszébe jut, hogy akkor varázsolni is... bár ahhoz vetkőznie kell, hiszen a fókuszai a búvárruha alatt vannak, de egyelőre nem kezd el ledobni mindent.* - Az előbb azt hiszem már látott, de nem nagyon érdekeltem. Szóval... hogy került ide pontosan? *Intézi a kérdését a nőhöz. Aztán hirtelen megindul feléjük a sárkány, és túl késő lelépni... itt már kezdi kicsit átgondolni az életét, és átkozni magát, hogy mi a francért jött le. Megjelenik előttük a sárkány, nagyjából emberként, és rögtön kérdést is tesz fel, mire Nathaniel kihúzza magát. Mentalista, szóval talán egy kicsikét jobb a meggyőző képessége, meg a kiállása mint másoknak.* - Üdvözlet. Turisták vagyunk Bulgáriából, a tengerfenék szépségét tanulmányoztuk, amikor idekeveredtünk... úgy látszik, eléggé eltévedtünk... nem erre vannak azok a csíkos halak, ugye? *Az igazság az, hogy fogalma sincs, ebből már hogy mászik ki, de igyekszik egy szót sem ejteni vadászatról vagy egyébről.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:48 pm

*Ahogy Nath szívverése lejjebb megy, mint 140, leúszik a legközelebbi kupolához. Itt nincs nagy tumultus, őrhal sincs a közelben. Két nő és hat férfi hevernek bent, valami moszat szerű padlón (talán ágyon?), és láthatóan alszanak. Csak egy nő szeme nyílik kerekre, amint meglátja a fiút. Kezével int, hogy "Menj innen!", még ajkai is formálják az angol mondatot. Bejutni igen egyszerű, valóban olyan, mint a buborék, egyszerűen át lehet rajta "olvadni". Ekkor furcsa dolog történik. Nath szabályosan leesik a moszatpadlóra, mintha minden egyes kis buboréknak saját gravitációs mezeje lenne. Puha, süppedős padló. A nő felpattan, és összeakadó nyelvvel, bugyborékoló hangon, de határozottan angolul szól hozzá.*
-El kell tűnnöd innen! A Mélységi mindjárt visszatér! Menj, amíg mehetsz!!
*Ekkor betoppannak a többiek is, hasonló zuhanással, mint a srác. Egy igen rémült nővel találják magukat szemben, aki láthatóan kész az információ átadásra. Ami viszont körülöttük történik, még a csevegésben sem tudják figyelmen kívül hagyni. A hatalmas sárkány hajtű kanyart vetett, a gyors mozgással elindul fejéjük. Ha szeretnének is kijutni, nem képesek rá, mert a fal megmerevedik körülöttük.*
-Késő...!!
*Suttogja holtra váltan a nő, és a földre veti magát. A buborékot szinte körbezárja a gigantikus lény, aki lassan átdugja a fejét a hártyán. Sárkányfarka gyorsan húzódik vissza, egészen emberivé emberivé válik. Hosszú, feketés-kékes haj, sötétkék szemek, kissé pikkelyes bőr, kopoltyúk. Kérdő tekintettel nézi őket, majd nagyon lassan megszólal egy nyelven, amit nem ismernek, mégis értik.*
-Kik vagytok, utazók?
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:41 pm

*Úgy tűnik, egy idő után mindenki követi, viszont rajtuk búvárruha van. Rendkívül praktikus, különösen, ha figyelembe vesszük, hogy Mel tökéletesen emlékszik a varázsigére és annak hatására, csak arra nem, meddig tart ez a hatás. Így csak reménykedik, hogy nem kell órákat töltenie odalent, de mikor meglátja a titokzatos várost, azonnal elfeledkezik a sietségről. Elkerekedett szemmel és leesett állal bámulja a buborékokat, a ceteket és a sárkányt, alig jut szóhoz.*~Hát ez eszméletlenül király! Nagyon sok helyen jártam, de ilyet még nem láttam - még otthon sem.~ *Még idejében eszébe jut, hogy talán nem lenne túl okos dolog kinyitnia a száját, így csak magában lelkendezik, de ott teljes erővel. Mivel nem kattant meg teljesen, igyekszik elkerülni a sárkányt, és kelletlenül bár, de követi a srácokat a kupolához. Legszívesebben az egyik tőrével keresztben felhasítaná az egészet, de nem biztos benne, hogy ez olyan jó ötlet. Így csak előveszi az egyik fegyvert, és kérdő tekintettel a többiek felé nyújtja, majd kézjelekkel igyekszik megértetni velük, mire gondol. Nem hajlandó vállalni a felelősséget, ha bármi is történik, és ha nem ő hasogat, nem is kell.*


A hozzászólást Melusine Sorentyl összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 05, 2013 4:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Hawaii - Page 2 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:40 pm

* Nagy kár, hogy ő nem tud lemenni a többiekkel a víz alá ugyanis szárnyait nem tudja csak úgy eltüntetni, ahhoz valami különös bűbáj kéne, amit sajnos ő nem tud. Viszont itt jó lenne hasznosítani magát, így segédkezik a férfi mellett, de az meg hamarosan kidől, így nem tud vele mit kezdeni. Maximum őrzi az álmát hogy ne rabolja el senki, de a tétlenség megőrjítené, így elkezd sétálgatni. Először fel-alá, majd körbe-körbe, aztán végül a partra is kimegy, s aggódó tekintettel figyeli a vizet. Aztán visszamegy, majd megint kijön, és ezt ismételgetni folyamatosan. Olykor kérdezősködik ezt azt a recepiciós nőtől, de annyira nagyon zavarja hogy nem tud ott lenni a társai mellett, és segíteni nekik. Néha térdig belegázol a vízbe, esetleg repül pár métert. Szemei folyamatosan a tájat figyelik, hogy kell-e valakin segíteni. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:36 pm

*A búvárruha egész kellemes és tökéletesen passzol Jake testére,habár annyira azért nem érzi kényelmesnek. Minden esetre nincs más megoldás, le kell merülniük ezekkel a fenékre. Mel egy varázslatot alkalmaz, amit Jake nem hall, hiszen nem egy helyen vannak, de meglepetten pislog a lányra, hogyan is képes a víz alatt lélegezni. De persze ez ráér, majd megkérdezi, hogyha felértek és túlélték ezt az egészet. Ahogy leérkeznek a fenékre, a sötét vizet látják maguk előtt, amin egyszerűen át tudnak úszni, így meg is teszik . A sötét víz mögött egy hatalmas víz alatti város látható, ahol rengeteg ember dolgozik, körülöttük pedig egy hatalmas sárkány kígyózik. Nath gyorsan reagál és leúszik az egyik kupolához. Jake elgondolkozik, hogy vajon be akar-e jutni oda, ahol embereket dolgoztatnak, de mivel a sárkánnyal sincs kedve érdemben összegabalyodni, követi a srácot és kézjelekkel próbál neki mutogatni, hogy vajon van-e valami ötlete, amivel be tudnának jutni a kupolák alá. Biztos van valami ajót, vagy teleport rendszer,vagy bármi, amivel be lehet oda jutni. Kérdés, hogy érdemes-e.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Hawaii - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:33 pm

*Hallgatja még amit a férfi motyog, és a végén felvonja a szemöldökét.* - Nem hiszem, hogy ez az utolsó lényeges információ volt nekünk... kicsit ki van ütve. *Jegyzi meg, majd elfintorodik.* - Jaj, ugyanmár, felnőtt emberek, az iskolában hozzá kellett volna már szokniuk ehhez... vagy megoldja magának, vagy ha nem, akkor nem a mi bajunk. Boszorkány, majd összehoz valamit. *Nyafog Mike szavaira arról, hogy mostmár igenis menniük kell. Nem tetszik neki a dolog, hogy márpedig nekik kell megmenteniük mindenkit. Az ártatlan mugli turistákat még esetleg, de aki a Nezabarba keveredik, az tanulja meg, hogyan maradjon életben. Aztán elmásznak kölcsönzőért, és szereznek búvárfelszerelést, szóval le tudnak jutni a víz alá, és elérik a sötétséget is - sőt, a lány is megkerül, láthatóan egyelőre életben. Átérve a sötétségen pedig megtalálják a várost... Mikor feléjük úszik a sárkány, akkor automatikusan nyúlna az AMM medálért mielőtt eszébe jut, hogy idelent úgysem nagyon tud érdemben varázsolni, maximum egy-két nonverbálisat. Inkább leúszik az egyik kupolához, amitől a sárkány a lehető legtávolabb van, és megpróbálja kitalálni, hogyan lehetne bejutni.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:29 pm

[Merülők]

-Óriás agyarak... gyűlöletes, undorító, hazug... hitegető, álszent... sötétség... örökös sötétség... Kidobtál te ku...
*Szinte sziszegve nyög fel, de ezek után nem érthető, mit motyorászik. Már nem is artikulálja a szavakat, s pár perccel később álomba merül. Gyorsan átszámolják a pénzüket, és úgy néz ki, ha nincs más megoldás, simán kijön belőlük egy-egy egész napos búvár felszerelés kölcsönzése, oktató nélkül persze. Így nem kell tartaniuk a felesleges bámészkodóktól. Még a hotel búvároktatójával el tudják ezt intézni. Jass segít nekik felvenni a ruhát, ellenőrzi a tartályok működését, és a ruha állapotát is. Minden rendben, akár azonnal indulhatnak is.
A búvárruhában igazi halnak érezhetik magukat, gyorsan és könnyedén szelik a vizet. Közel maradnak a tenger gyorsan mélyülő fenekéhez, de persze nem tudnak pont annak mentél haladni, hiszen azt mindenféle tengeri élőlény borítja be vaskosan. A sötét gomolygást így szinte Mel-re derékszögben érik el, ha felnéznek, látják is a lányt a távolinak tűnő vízfelszín tetején tempózni. Mintha egyre jobban közeledne hozzájuk. Ha bevárják, láthatják, hogy nincs rajta búvár felszerelés, mégis tökéletesen lélegzik a víz alatt. A sötétség nem tűnik másnak, mint színezett víznek, ezért bátran át tudnak úszni rajta. Pát karcsapás az egész, nem is átláthatatlan a sötétség, nem tudják elveszíteni egymást. A gomolygás túloldalán egy komplett vízi város lebeg. Hatalmas, buborék szerű kupolák alatt emberek dolgoznak, majdhogynem megszámlálhatatlan mennyiségben. Cetek hátát mossák, etetik őket, takarítják, amit a hatalmas élőlények kiadnak magukból. Körülöttük nagy termetű, piranhákra hasonlító halak úszkálnak, szemeik, mint a lámpások, úgy világítják be a sápadt, csontsovány embereket. A vízi város körül a már látott sárkány tekereg, mintha soha nem akarna megállni. Egyszer még velük is szembe úszik, s habár úgy tűnik, pont rájuk néz, végül elkanyarodik. Szalagos teste végeláthatatlanul tekereg utána.*
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:23 pm

*Persze búvárruhát nem hozott, eszébe sem jutott ilyesmi. Úgy látszik, a józan észnek némiképp híján van, de eddig semmi baja nem származott belőle, sőt, csak izgalmasabb lett az élete. Az egyik srác még a parton az útját próbálja állni, de mivel pasi, ezért Mel semmiképp sem fogadná el a segítségét, undorodva lerázza magáról a kezét, és sétál tovább - valószínűleg egyenesen a végzetébe. Az izgalom most is teljes mértékben garantálva van, gusztustalan hínárokkal hadakozó félőrült pasi, egy titokzatos víz alatti város, és hirtelen töksötétté váló víz. Várjunk csak... hogy micsoda? Hiába mereszti a szemét, sem a víz alatt, sem fölötte nem lát az égegyadta világon semmit, és legszívesebben visszafordulna, hogy hagyja az egészet a fenébe. De ha már idáig eljött, nem adhatja fel, és ráadásul amíg utánajár, addig is a vízben lehet. Már nagyon hiányzott neki a tenger, és az a helyzet, hogy az iskola birtokán levő tavat még csak nem is lehet az óceánhoz hasonlítani, így hát ez elég hamar eldönti a kérdést. Kétségbeesetten kutat az elméjében egy varázslat után, amivel lélegezhetne a víz alatt, mert hiába ő a Tengerészek Gyöngye, hallá még nem tud változni. Szerencsére ha már józan esze nincs, legalább varászlatokat ismer, így megszorítja a nyakában lógó asztrál-mentál medált, és elmormolja a szükséges varázsigét.*
- Simplous Elementis. *Ha a varázslat hatásos, akkor azonnal lemerül, és a tengerfenék felé tart, minél kevesebb időt vesztegetve. Természetesen tudja, hogy a víz alatt nem tud varázsolni, de a tőrei és a varázstárgyai még mindig nála vannak, így nem fél - annyira.*


//LSP II, elsődleges
2. Elemi szimpátia:
Mindenki rendelkezik hozzá közel álló elemmel, még a nem elemi mágusok is, mentalitása és jelleme fényében. Az elemi szimpátiával természetes formájában lévő elemekkel vagyunk képesek szimpátiába lépni. Az elsődleges elem ellen teljes védelmet nyerünk, pl. át tudunk sétálni a tűzön, vagy lélegezni a víz alatt,
elsődleges elem természetesen a víz, ha már tengerész.//
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Hawaii - Page 2 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:21 pm

* Aggódva figyeli az eseményeket, de nem igazán szól bele a dologba, ugyanis majdhogynem elájul, annyira sajnálja szegény Conalt. Azt hiszi tud rendbe fog jönni, hogy nem lesz semmi baja, pedig a férfi megőrült, de ezt ő nem hajlandó elfogadni. Aggódó pillantásokat vet Melusine felé, és menne is vele, de angyalszárnyakkal nem épp kényelmes úszkálni, valószínűleg sosem érné be a lányt, vagy eltörnek a szárnyai, ami nem lenne túl kényelmes. Tovább figyeli a cselekményeket, hogy a férfi nem eszik szinte semmit, csak hadarja össze-vissza a szavakat, és tiltakozik a víz ellen. Megesik rajta a szíve, kis híján elsírja magát, nem akarja hogy tovább vallassák. Ez szerencsére nem is történik meg, így odaballag a férfi mellé, és bátorító mosollyal végigsimítja a vállát. * - Nyugodjon meg, senki nem fogja hagyni hogy még egyszer a víz közelébe menjen. Itt teljes biztonságban van. Javaslom, hogy pihenjen le egy kicsit, segítek amiben tudok. * Célja, hogy teljesen lenyugtassa szegény Conalt, így a recepciós nőhöz fordul. * - Esetleg tudna valami húsételt hozatni? * Kérdezi reménykedve, és hogyha igen, akkor odaadja a férfinak. Ha kell, még etetni is segít. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:20 pm

*A varázslat nem igazán sikerül, vagy legalábbis nem azt a célt éri el, amit kellett volna. A férfi nem mond sokkal többet, mint amit eddig, így hát nagyon úgy tűnik, hogy muszáj lesz a diákoknak megnézni, hogy mi is van odalent. Melusine, egy elragadó, ámde határozott leányzó indul meg a víz felé, Jake pedig követi. Miért is ne? Habár odalent nem tud varázsolni, így egy kis tarisznyát köt az oldalára, amibe belepakolgatja a dolgait, fürdőgatyát húz és a biztonság kedvéért a lábára köti a pálcáját.*
- Mit szólnál, hogyha követnénk a fiúkat és mi is bérelnénk valami búvárruhát? *fogja meg Mel vállát, mielőtt a lány minden gondolkodás nélkül lemerülne a víz alá. Hogyha benne van, akkor a fiúkkal együtt kölcsönöznek valamiféle búvárfelszerelést, aminek használatával immár le tudnak merülne egész mélyre. Bizonyára 2-300 méter mélyre is - simán...*
Vissza az elejére Go down
Mike Preston

Mike Preston


Főkarakter : Cirelin de Sovalon
Hozzászólások száma : 159
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor_mutatvanyos
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek51139b72203d14313069
Az én színem a cadetblue.

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:16 pm

*Természetesen hisz Nath-nek, hogy a fickó hazudik, a kérdés ugye főként a miért, amire nem nagyon lehet tudni még a választ, és később sem, mert a fickó mágia hatására sem böki ki végül az igazat. Szóval nincs más hátra, mint előre. Az egyik lány nagy hévvel elindul a víz felé egyedül és el is tűnik úszva. Felszökik a kicsit a szemöldöke, de végül csak csóválja a fejét és nem szól egy szót sem. Tapasztalt vadász, annak ellenére, hogy nem szeretne ezzel foglalkozni többé, de annyi logikája van, hogy egyedül, felszerelés és terv nélkül nem megyünk a bazi nagy csúnya lény ellen.* -Mostmár végképp nem árt, mert akad aki épp megöletni készül magát... *Bök a víz felé, miután eddigi guggoló állapotából feltápászkodott, hogy kicsit kinyújtsa a hátát és agyaljon, hogyan tovább. Nath ötletére bólint, végülis ő sem egy nagy elemi mágikus, úgyhogy egy tűnik jelen esetben a legegyszerűbb megoldásnak. A táskájába kotor, neki se túl nagy a kerete, de annyi azért jó, hogy Jonas kifizette a sulit, szóval a megkeresett pénzével tud garázdálkodni.* -Szerintem az lesz a legjobb igen, valami mélytengeri cuccot, mert ha jól sejtem egy föld alatti város elég mélyen indulhat a víz alatt. *Szóval irány valami kölcsönző keresése.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Harris - Archív

Nathaniel Harris - Archív


Főkarakter : Ariana Ravenwood
Hozzászólások száma : 160
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mentalista
Üzenőláda :
Hawaii - Page 2 Tek50fd964421b7b2837728

Az én színem a cadetblue.

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:11 pm

*Nem nagyon érdekli, ki hisz neki és ki nem, ő tudja hogy hazudik a fickó. Viszont azt nem tudja meg, hogy pontosan miben... biztos, hogy a kijutása körül van valami titok, amit nem akar elmondani, de úgy látja, hogy aligha tudná kiszedni belőle. Kész, ennyi, lebokkolt, mágiával talán még rontana is a helyzeten. Felnyög, és kicsit nyújtózik ahogy megkeresi Mike-ot a tekintetével.* - Gondolom utána akarsz nézni. A víz alatt. *Mondja, nem igazán kérdésként, és elhúzza a száját. Aztán ha azt a választ kapja, hogy valóban utána akar nézni, akkor ráérősen összeszedi a cuccait, de közben még visszapislog a férfi felé. Ha mondjuk kicsit jobban magához tér és lenyugszik, ki tudja, talán jobban el lehet vele beszélgetni... szóval nem siet sehova. Helyette azt számolgatja, mennyi pénze van még.* - Béreljünk búvárruhát, vagy ilyesmi? *Kérdez még Mike-tól, nyilvánvalóvá téve hogy miért csinálja ezt. Szóval pakolászik, elvan, de az előkerült férfi hallótávolságában marad, ha véletlen még motyogna valami érdekeset.*
Vissza az elejére Go down
Játékmester

Játékmester


Hozzászólások száma : 1128
Kaszt : Hawaii - Page 2 Nincskaszt
Üzenőláda : A játékmester jelenlegi használói, akiket kereshetsz, ha mesére vágysz: Isabella Newton (Eramir), Shuang Zhen (Eramir), Aurora Valenthe Mediaris (Eramir), Emily Kyra Beawer (Allidon), Nessie di Alsiera (Allidon), Lilia Radoslaval (Allidon), Cat Morgan (Belsirion), Clina Aoife Nessa (Naxeldir)


Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 4:06 pm

[Vallatók]
*‎Conal iszonyatosan éhes, kérésére a recepciós nő mindenféle ételt hozat neki a hallba. Feltűnően hozzá sem ér a tenger gyümölcseiből készült ételekhez, undorodva pöcköli őket odébb. Nath fellépése is elég erélyes, Jake vállszorítása pedig nagyon biztató. Normál esetben már kést és pálcát rántott volna, hiszen ő sem ostoba, érzi a vaázslat okozta változást. Egyszerűen ellenállni nem bír, mint akinek darabokra törték az akaratát.*
-Már mondtam! A Mélységi rabolt el! Hályogos, rusnya dög! Én... *Látszik rajta, hogy erőlködik a szavakkal, mégsem képes hazugságot kinyögni.* -... kijutottam, és csak ez a lényeg! Soha többé nem megyek még tó közelébe sem! Nincs az az isten! Nem vihettek vissza pokolfajzatok!
*Szemeiben az őrület lángja csillan, de erejének töredékét sem tudja mozgósítani. Összeesik, mint egy rongybaba, a tálcája pedig hideg csengéssel remeg a földön. Fülbántóan éles hang, amin alig hallatszik át Conal nyögdösése. Kezeit a fülére tapasztja, a semmibe néz, úgy hadar.*
-Nem megyek vissza... Nem megyek vissza... Soha...


[Merülők]

*A víz kellemesen meleg, enyhén hullámzik. Mel nem megy túl mélyre, mert tényleg nem akar megfulladni, így elég zavaros, amit lát. Mintha egy fekete gomolyfelhő kavarogna a víz alatt, de ez persze lehetetlen. Inkább a víz színe más, mint a part közelében. Ott olyan kristály tiszta, hogy Mel még sokáig látta a saját altesttét. Most alig lát valamit. Úgy saccolj, 2-300 méter mélyen kezdődhet a valódi sötét kavargás. Oda búvár ruhában lenne érdemesebb menni, vagy valami olyan varázslattal, ami lehetővé teszi a víz alatti lélegzést.*
Vissza az elejére Go down
Melusine Sorentyl

Melusine Sorentyl


Főkarakter : Natalia Tatiana Ridolf
Hozzászólások száma : 67
Kaszt : Hawaii - Page 2 Vandor
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fc4abb8e1bc9447834
//Clínának hálás köszönet. ^^//

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 3:47 pm

*Persze ő is hallott a hawaii kirándulásról, de nem kis időbe telt, mire meggyőzte magát, hogy igenis neki is szabad elmennie, és csúfosan lemaradt az indulásról. Hogy őszinte legyek, csak tegnap éjjel landolt a gépe, így a többiekkel még nem is találkozott. Ebben valószínűleg az is közrejátszik, hogy egész délelőtt a parton ül, és a vizet bámulja, mintha a rég látott kedvesével találkozna ismét. Így nem is meglepő, hogy azonnal felfigyel a kapálózó férfira, és - meglepő módon - segítene is neki kimászni a partra, ha nem lennének ott erre alkalmasabbak, többek között egy francoska fiú is. Hmm, ez bizony érdekes, de a leányzó nem ér rá sokáig töprengeni a kérdésen, túlságosan el van foglalva a férfi történetének hallgatásával.* ~Hé, és mi van, ha igaza mond?~ *Gondolja magában látva a többiek egyetemes gyanakvását. Mivel amúgy is ég a vágytól, hogy végre ússzon egyet, így szól a többiekhez.*
- Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem akkor se stimmel valami odalent, és jó lenne kideríteni, mielőtt még kijön a partra. Ki tart velem? *Néz a társaira, majd a válaszokat szinte meg sem várva hátat fordít a csoportnak, lerúgja a térdig érő csizmáit, kiveszi belőle a tőröket, és az övébe dugja, majd ezekkel és a varázspálcájával felszerelkezve egy szál sortban és bikinifelsőben - amik eddig is rajta voltak - a vízbe veti magát. Gyors, határozott karcsapásokkal úszik, így elég hamar odaér, ahol a pasast látta felbukkanni. Lemerül a víz alá, és kíváncsian tekintget körbe, de a feje csak kb két centiméterrel van a víz szintje alatt. Lehet, hogy nem lát mindent jól, de ennél jobban nem hajlandó kockáztatni az életét.* ~Csak tudnám, mikor lettem ennyire vezető szellem.~ *Töpreng eközben.*
Vissza az elejére Go down
Isolda Mahla Tyrphosie

Isolda Mahla Tyrphosie


Főkarakter : Cat Morgan
Hozzászólások száma : 86
Kaszt : Hawaii - Page 2 Idezo
Üzenőláda : ,,A boldogság csak akkor talál meg minket, ha nem szabunk neki feltételeket."
,,A saját boldogságunkhoz a mások boldogsága is hozzátartozik."
,,Nem vallottam kudarcot, csak találtam száz módot, melyek közül egyik sem működött."

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 2:54 pm

* Életében nem pihent még ennyit. Pedig lett volna rá alkalma, nem is egyszer, de mivel a hiperaktív viselkedése általában keresztül húzza az ilyen dolgokat, ezért életében ez az első alkalom, hogy egy héten - vagy majdnem egy héten - keresztül csak lazít, és nem rohangál össze-vissza mint aki megbolondult. Persze a repüléssel nem hagyott fel, minden este egyre beljebb és beljebb száll a tenger fölött, vészesen ügyelve a kellő magasságra, mert nem akarja hogy egy kiugró nagy bálna felfalja, bár ki tudja mik rejtőznek még ebben a tengerben... Épp a délutáni napozás kellős közepén tart - s már lassan olyan barna lesz, mint a csoki, ami igen csak elüt a fehér szárnyaitól, ruháitól és hajától - és tekintetével a tenger hullámait pásztázza, amikor egyszer csak megpillant valamit. Felkapja a fejét, de már nem lát semmit. Aztán hirtelen megint felbukkan. Aztán megint el, és megint fel, mígnem ki nem sodródik a partra. * - Te jó ég! * Kiált fel hangosan, és odarohan a partra vetett...akármihez. Halszerűségnek tűnik, akár sellőnek is mondható, csak épp nincs uszonya. De ezt az alakot nem tartja meg sokáig, mert amint szárad az alak, egyre emberibb kinézete kezd lenni. Lassan feltápászkodik, s már megy is be a recepcióshoz. Isolda természetesen fut utána, hátha kell valamiben segíteni. Bent a férfi mindent elmond, más dolog hogy nem az igazságot. Neki fel sem tűnt volna, hogyha Nathaniel nem szólal meg, szóval totál nincs képben, de mindenesetre szeretné hallani a történetet, tehát itt marad az előtérben. Belül teljes mértékben egyetért Mike-al, de nem akar megszólalni, szegény emberke már így is ki van bukva. *
Vissza az elejére Go down
Kasey Jake Ellswood

Kasey Jake Ellswood


Főkarakter : Isabella Newton
Hozzászólások száma : 441
Kaszt : Hawaii - Page 2 Mutatvanyos_harcos_idezo
Üzenőláda : Hawaii - Page 2 Tek50fab5cd260c03519874
Made by Clína
Este 10 után is bárhol játszhatok!

Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 12:48 pm

*Gyorsan elrepült ez a hét, és Jake habár baromira kipihente magát és nagyon jól érezte magát, az igazat megvallva már menne haza. Hiányzik neki párja, Ophy, úgyhogy nem csoda,hogy a hét végére már a jó kedve is kezd lankadni. Ami persze nem megszokott a mindig vidám sráctól, így más is észreveheti, hogy hiánya van. No nem másból, mint a lány jelenlétéből. Örül, hogy hamarosan haza indulnak főleg, hogy a bálnákról nem sokat sikerült kideríteniük, de az igazat megvallva Jake-et nem is érdekelték a színes bőrű bálnák. Egészen a mai napig, amikor is a délutáni nasizás és sétálás után meg nem jelent a furcsa, ismeretlen férfi. Sara talán mesélt róla a többieknek (?), így annyira nem idegen, de mégis... Jake megnézi a férfit és ahogy látja, ahogy szárad, úgy tűnnek el a vízi dolgai.*
~Mint abba a hülye mugli sorozatba. H2o, vagy mi a franc.~*jut eszébe egy humoros gondolat a fiúnak és el is mosolyodik, majd táskáját letéve közelebb sétál a férfihez. Kíváncsian és talán kissé izgatottan hallgatja a férfi történetét. Egy lenti világ, a Mélységi és pengeagyarú halak? Ez eléggé bűzlik, de úgy tűnik, hogy nem hazudik a férfi. Vagy legalábbis nem teljesen, hiszen az egyik iker srác -Theodore talán? - közli, hogy mondja el az igazat.*
- Nocsak, nocsak. *mosolyodik el titokzatosan Jake, és észrevétlenül húzza fel az ujjára a Periodit bájológyűrűt, majd a férfihez lép.*
- Jól van, ne aggódjon, senki nem gyanúsítja hazudozással. *kacsint Nathaniel felé Jake, majd a gyűrűt a férfi bőrének nyomja.*
- De azért mesélje már el legyen szíves az igazi sztorit! *kérleli a fiú lelkes, határozott hangon és reméli, hogy a gyűrű most is tökéletesen fog működni.*

//DRM II., Elsődleges
Periodit bájológyűrű: Ha a periodittal ellátott gyűrűt viselő kezünkkel megérintünk valakit, akkor aktiválódik a varázslat. Hatására célszemély mentálisan a hatalmunk alá kerül, rávehetjük dolgokra, olyan lesz, mint a kezesbárány, megvéd minket támadásoktól, mint egy afféle hű csatlós. De nem vehetjük rá olyasmire, ami szöges ellentétben áll a jellemével, ez esetben a mágia szertefoszlik.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hawaii - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hawaii   Hawaii - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hawaii
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: