Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Japán Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Japán Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Japán Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Japán Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Japán Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Japán Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Japán Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Japán Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Japán Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Kalandmester
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Japán I_vote_lcapJapán I_voting_barJapán I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Japán

Go down 
+6
Takeshi Shinobu
Mephisto Ov Hell
Sarah Christina Keller
Ashlie Brogar Glevor
Jack Darkfield
Játékmester
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:57 pm

*Hát Lor most alaposan összetörte. Nem néz a fiú szemébe* - Hagyjál olyan nehéz? Mér' nem mindegy mit érzek? Neked nem mindegy? *felesel vissza, majd feláll, nem törődve azzal, hogy a fiú ott van.* - És tudod mit? Felejts el! Ha ekkora nehezék avgyok számodra, akkor törölj ki magadból, amit akarsz, de abban biztos vagyok, soha az életbe nem látsz oylan lányt, aki így szenved irántad. Garantálom. Mert engem nem fogsz látni! *és kirohan a hajó fedélzetébe. Nagyon összetört, hogy Lor így beszélt, és most nagyon restelli magát. De ezt nem tudja megbocsájtani. Ezt az egyet. Amiért Lor faképnél hagyta, pont akkor mikor legjobban kéne. Mikor megáll a hajó, köszönés nélkül ott hagyja Lort, nem érdekli, most minél előbb el akar menni. felmegy a szobájába, és kisírja magát. Egyedül!

//Köszi a játékot^_^//
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 2:20 pm

*Csak rázza a fejét Lina szavaira.* - De Lina... Hogy gondolhatod ezt? Úgy beszélsz mintha én lennék az egyetlen férfi a világon. *Mondja és próbál annyi gúnyt sűríteni a hangjába, amennyit csak lehet. Most már tényleg nagyon neveteségesnek érzi magát. Megmaszírozza az orrnyergét és gondolkodik, hogy mit tegyen most. Végül úgy dönt, hogy először kevésbé látott helyre viszi őt. Megfogja Lina derekát és vállát, felsegíti, bevezeti a kabinba ahova a lány letette a cuccait. Ott leülteti és leül vele szemben.* - Idefigyelj. Nem akartam ezt mondani, de muszáj lesz. Felejts el! És mivel ez úgy látom nem nagyon megy, majd én segítek. Többet nem fogok veled beszélni, nem is fogunk találkozni ha kell és idővel szépen elfelejtesz. Végül pedig jön valaki, aki majd begyógyítja a sebeket, te pedig boldog leszel vele. *Mondja a lánynak komolyan, és mélyen a szemébe néz. Most már tényleg csak egy óra hiányzik a kezéből, amit ide-oda ingat Lina szeme előtt... A hajó megáll, ő pedig felnéz.* - Megérkeztünk. Gyere. *Mondja a lánynak, és ha kell felsegíti és együtt szépen visszaindulnak az iskolában. Ott Lor elköszön Linától, ha kell örökre. Vagy csak addig amig nem talál mást magának a lány...* ~ Szerinted mennyire törtem össze? -Nem kicsit. De muszáj volt. Talán egyszer megbocsájt. ~ *Gondolja egy sóhajjal, majd felsietett a szobájába, ott ír egy üzenetet, amit fel is visz Al hálójába. Becsúsztatja az ajtó alatt, majd visszamegy a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 1:08 pm

- Nem. Egy bizonyos ok miatt. *majd mikor a fiú újra megszólal felkapja a fejét. A sminkje teljesen elfolyt, összegyűrődött a haja, sőt a haja is szétcsúszott. De ez nem érdekli.* - Azt találtam meg benned amit senki másban! te tanítottál meg szeretni. Te tudattad velem, mi a szeretet, az öleléseiddel. És hát a csókok. Ne is beszéljünk róluk.. Azokkal pedig megtanultam álmodni. És tudom, és Lina Wierro,hogy Te Lor voltál az első, és utolsó. Mert tudom, hogy volt annyi ész bennem, hogy nem kérdeztelek meg, hogy ki is az a lány.. Mikor az a lány nincs is! *erre már elcsuklik a hangja és összeesik, és sír.* - Menj be. Tudom, hogy csak itt siratom magam előtted, ami fölösleges, mert jól tudom, hogy én már csak egy homály vagyok a te fejedben *törli meg a szemét, de persze nem nyugodott meg, tovább sír. És nem sajnáltatásból! Hanem mert amit tervezett az fuccsba bent, ahogy Lor, és Ő is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 12:58 pm

*Szép lassan ingatja jobbról balra a fejét. Ez már kezd nevetséges lenni. Szép lassan elindul Lina felé és közben beszél.* - Szóval akkor nem tudsz belenyugodni? *Kérdi és olyan 1-2 lépésre megáll a lánytól. Arca még mindig rideg, semmi érzelem nem tükröződik rajta. Pedig lenne mi. Mondjuk a bűntudat.* - Mond csak, miért ragaszkodsz ennyire hozzám? Mi értékes van bennem? *Kérdez újra, miközben sóhajt egyet. És ezt tényleg nem érti. Mit kéne tennie, hogy Lina kiszeressen belőle... Talán nem kéne többet hozzászólnia? Vagy sértse vérig? Áááá... az nem menne. Nem akarja bántani Linát.* ~ Szerinted mit kéne csinálnom Kol? Hogy intézzem el, hogy Lina kiszeressen belőlem, de mégsem utáljon meg? Vagy ez nem is lehetséges? -Szerintem csak úgy sikerülne ha megutáltatnád magad vele, vagy vérig sértenéd. Sajnálom. Más ötletem nekem sincs. ... ~ *Nos ezzel sokra nem jutott, csak arra amire eddig is...*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 12:26 pm

-Hagyj, kérlek szépen! *suttogja, majd szipog egyet.* -Nem szeretném, hogy így láss, meg, hogy emiatt ne legyen jó napod. Lesz kihez menned vissza. *majd nyel egy nagyot.* -Most pedig.. Ha nem akarsz látni egy magányos farkast, akkor, jobb ha elmész. Ha meg maradsz, próbálj levegőnek nézni.*még mindig az arca a tenyerében pihen, enm is néz a fiúra.* ~Barátok, barátok? Ahogy mondja a mondás: Nincs fiú-lány barátság! Nincs!~ *dühöng magába, és felpiléant egy kicsit. De csak a vizet akarja látni. A papír darabok eláztak, és elsüllyednek a vízben. Az írás elmosódik rajta, csak az aláírása látszik. Lor neve sem látszik tisztán. Ez azt jelenti, hogy vesztett. Számára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 12:15 pm

- Hosszú... *Mond csak ennyit egy grimasszal az arcán. Nem szeret a múltjára visszagondolni. A lány arcán lévő grimaszra csak felhúzza az egyik szemöldökét.* - Barátok. *Mondja biztosan, majd elindulnak a kikötőbe. Ott Lina átadja neki a jegyét, amit át is vesz. A hajó hamarosan meg is érkezik, amire azonnal fel is szállnak. Ott bemegy a kapinba, lerakja a cuccait, és leül az ablak mellé. Elővesz egy képet, és ismét azt nézegeti. Sóhajt egyet, végül pedig úgy dönt, hogy szív egy kis friss levegőt. Hangatlanul kisétál, és amikor meglátja, hogy Lina sír, sóhajt egyet hangtalanul.* - Miattam? *Kérdi a láytól, miközben a hajó oldalának támaszkodik, úgy 10 lépésnyire. Arca nyugodt, és semmi érzelem nem tükröződik rajta. Ennyit arról, hogy nem lesz bűntudata...*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 11:42 am

- Az előbb Cettinának hívtál. *mondja a fiúnak, majd az újabb válaszra meg elhúzza a száját.* - Persze, csak barátok... *majd elindulnak a kikötő felé. A jegyek a táskájában, amit oda is ad a fiúnak. Nem is vártak egy percet, és a hajó ott volt előttük. Felszáll, és ledobja a táskáját egy helyre. Kimegy a fedélzethez, mikor elindul a hajó, és a szemébe fúj valamit a szél. A levele, amit még anno írt Lornak, hogy hová is megy. Elolvassa, majd kiabál egyet.* - Áh, hagyjuk! Ez hülyeség! *jó hallhatóan mondta, és széttépi, majd a vízbe dobja a darabokat.* ~ Már mit sem ér.~ *és azzal lekönyököl a hajó korlátjára, és a kezébe temeti az arcát. Pityereg.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 11:31 am

*A lány első kérdésére nem felel, de mikor nyakon öntik egy pohár hideg vízzel felébred. Megrázza a fejét és megmasszírozza kicsit az orrnyergét.* - Bocs, mi történt az előbb? *Kérdi a lánytól, mert csak homályosan emlékszik rá. Talán ébren álmodott volna...?* - Most már igen. Kösz. *Mondja majd gyorsan elszalad, hogy átöltözzön. Felvesz egy hosszú fekete nadrágot, egy fehér inget, amit csak félig gombol be, felveszi köpenyét, oldalára erősíti kardját, vállára dobja táskáját és kész is van.* - Én kész vagyok. *Mondja a lánynak, majd mikor az legközelebb megszólal, csak bólint egyet.* - Szívesen, de azért remélem, hogy barátok maradunk. *Feleli a lánynak, és ő is elindul ki. Onnét meg gondolom egyenesen irány a hajó.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeKedd Jún. 21, 2011 11:13 am

- Lor, jól vagy? *kérdezi a fiútól. majd gyorsan hoz egy pohár vizet, amivel leönti a fiút.* - bocsi, de másképp nem megy. *majd odaguggol hozzá.* - Megvagy? Indulnunk kell! Hamarosan, láthatod.. Alt. Vagy Jawot, nekem mindegy. Már bocs. *majd a cuccát felkapja, és megágyaz. Míg a fiú rendezkedik, addig egy képet fog és ráesik a könnye. Széttépi, és feldobja, hogy szanaszét hulljon.Leül az ágyra, és gondolkozik. A holdköves gyűrűjét pedig lerakja az ágyra. Az L+L-es zsepijét rárakja a gyűrűre, és feláll. Megtörli a szemét, sóhajt egy nagyot.* - Na?! *türelmetlenül néz, ki pedig enm az. inkább ideges. Tudja, hogy itt az idő elválni örökre.* - Egyébként köszönöm, hogy legalább egy utolsó szépet veled tölthettem. *mosolyog a fiúra, majd kimegy a dojoból. Ott várja a fiút. Még hűvös van mivel a hajnali köd még nem szállt el.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:59 pm

*Ott ül az ágy szélén, és látszik rajta, hogy valami nincs rendben. A fejét támasztja, majd mikor meghallja Linát, felemeli a fejét. Arca mint valami halotté, semmi élet nincs benne. Legalább is úgy néz ki. Felnéz Linára, és mikor meglátja ebben a ruhában és ezzel a hajjal kitágul a szeme a meglepetéstől.* - Cettina...? *Kérdi kissé élettelen hangon, majd mikor a lány a kard felé indul felkapja. Mármint a kardot.* - Most nem teheted meg Cettina! Nem engedhetem meg... *Kiált rá a lányra felbátordva, majd szép lassan a a mondandója végén már a fájdalomtól torzul az arca. Az arcára visszatér az élettelenség, és a kard markolatát szorítja, jó erősen. A lány biztos nem érti, hogy mi van Lorral. De ha belenéz a szemébe, észreveszi, hogy milyen... homályos. Bár talán nem ez a megfelelő szó. Talán az álom hatása ez, hogy nincs magánál. Hirtelen jött ez az álom, és nagyon sokkolhatta. A régi élete, és az új...*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:44 pm

* Észreveszi, ahogy a fiú felkel, de nem érdekli. Szótlanul közlekedik ide oda, átöltözik, egy rózsaszín ruhába, lábára húz egy cipőt, és a haját is megcsinálja. Ma van a nagy nap. Illetve Lor számára, magának gyalázat, de mindegy. Legalább Lor még annyiban "békében" van vele, hogy vele jött. A kardi molekulát leveszi a kardról, és egy a teába rakja. Angit felébreszti.* -Angi *súgja a lánynak.* -Idd meg! *majd a kislány szájába biggyeszti a teát. Mire az megissza, és visszaalszik. Ölbe veszi, és kimegy vele a kórházba. Ott lerakja elbúcsúzik tőle.* - hamarosan találkozunk Nellondban. Addig is. Vigyázz magadra. *majd egy puszit nyom a fejére, és visszaszalad Lorhoz.* -Mindjárt megyünk. *majd megissza a turmixot.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 1:31 pm

- Nem. Te alszol Angi mellett. *Mondja, és ezzel a vita le is van zárva. Részéről legalább is. Szemmel kíséri amig Lina befekszik Angi mellé, majd megtürli kicsit a haját, és lefekszik a másik ágyra. Nem a legkényelmesebb, de ez van. Nem fog befeküdni a lányok közé. Al még a végén rossz néven venné. Azt pedig nem szeretné. Szép lassan elalszik, és álmai most először a családjáról és arról szól, hogy milyen volt még a Nezabar előtt az élete. Akár rémálomnak is lehet nevezni. Olyan reggel 6 körül lehet, mikor Lor kinyítja a szemét. Látása homályos, és valahogy abban a tudatban van, hogy otthon van, Olaszországban. Ez talán az álom hatása. Felül az ágy szélére, majd fejét kezére támasztja, amit meg térdére. És így ül. Talán gondolkodik.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 1:47 pm

-Lor! Nem bírom nézni, hogy Te azon a kőkorszaki ágyon aludj. Minden rugója kiáll. Kérlek. legalább Angi mellé feküdj. *könyörög a fiúnak, de ha nem sikerül, akkor felpakol, és Angihoz bújik. Kicsit elszomorodna, és elalszik. De ha Lor mégis feljön, akkor egy köszit odalök hozz.* -Köszi. Jó éjt! *majd szőke hajából kirántja a gumit, és elalszik. Álmai még mindig Lor körül forog, de ez már megszokott. A mai napot álmodja, meg azt mikor kiválasztotta őt. Illetve Lor Linát. Érzi, hogy Angi néha,néha forog, de nem igen foglalkozik vele. Olyan hajnali három óra felé felkel, persze nem szeretne. Megmosdik, hogy felfrissítse magát, és rögtön ki megy a konyhába. Ott előkészíti Lornak az olíva pakolást, meg még csinál három gyümölcs turmixot. Egy banánost, egy málnást, és egy eprest.
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:49 pm

*Áll az eladó mellett és rideg arcal bámul ki az ajtón. Örülne neki ha végre megérkeznének a rendőrök, mert minél előbb börtönben szeretné tudni ezt a fickót. Amikor ez megtörténik, végig nézi ahogy bilincsbe rakják, majd, hogy elvezetik. Mikor elhajt a rendőrautó kicsit megnyugszik, és sóhajt egyet. Lina szavaira bólint egyet de csak pár pillanat múlva szólal meg.* - Nem tesz semmit. *Feleli majd a lány újabb szavaira már tényleg csak bólint. Megvárja míg Lina visszaér a húgával, majd átveszi tőle a lányt. Azért Lor egyelőre még jobban elbírja. Mikor visszaérnek a dojohoz, ott ugyanígy leteszi a két személyes ágyra, majd betakargatja végül pedig leül a pótágyra és egy mély levegőt vesz. A kardját leveszi övéről, és az ágyra teszi, majd hagyja, hogy Lina kitisztítsa a sebet.* - Köszi. *Köszöni meg a lánynak, majd a kardot ráteszi a táskájára és a hátára fekszik az ágyon. Vár, amig Lina végez a tisztálkodással, majd ha a lány végzett, akkor elvonul, hogy maga is letusoljon. Neki csak egy hosszú fehér pizsama alsó a pizsamája. A nyakában a törülköző, hajáról pedig csöpög a víz. A ruháit, amiből átöltözött, a kard mellé dobja a táskára, majd mikor meglátja, hogy a lány hol fekszik kissé begurul.* - Jaj Lina. Szerinted miért adtam neked a két személyes ágyat? *Teszi fel neki a kérdését, majd legugol a lány mellé.* - Szépen befekszel Angi mellé. Bőven elfértek ti ott ketten. *Mondja a lánynak, és ez tényleg így van. Jó nagy az az ágy. Talán még ő is elférne mellettük. Talán.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:32 pm

*Mikor Lina bejut, és Lor parancsot ad neki, felhíja a rendőröket.* -Igen, egy ember rabló. De kérem azonnal induljanak. Ez az ember veszélyes! Két halott is itt van, akiket védelemből öltünk meg.* fogja a vejét erre a rendőr megszólal.* - Rendben, akkor nincs gond. Van sebesült? *Erre bekukkant, és felméri Lort.* -Van. Az ismerősöm megsebesült, de nem kérek mentőszolgálatot. *erre megköszön mindent a rendőrkapitánynak, és kint várja a rendőröket. Mikor megérkeznek, felriad.* - Ott van bent! Megkötöztük, hogy ne ártson nekünk.*erre a rendőrök berohannak, és bilincsre verik az eladót. Ezután pedig Lorhoz megy. Már napvége van, kezd a nap lenyugodni.* - Köszönöm. Hogy feláldoztad Angiért az életed.. *súgja a fiú fülébe, majd újra szóhoz jut.* -Odahaza majd a nyakadat lefertőtlenítem. De most Angit haza hozom.* majd felszalad a második emeletre és ölbe hozza le Angit. Majd segítve hazakíséri Lort és Angit. A kislányt lefeketeti az ágyra, mire ő el is alszik. Lornak meg már hozza az olívaolajat, és a vizes rongyot. Kínában ez remek gyógyír.a fiú nyakát óvatosan bekeni, majd áttörli a sebet. Egy másik vizes rongyot is vesz elő, azt pedig hűsítésnek rakja a fiú fejére. majd egy olívaolajas-vizes borogatást is készít, ami a seben lesz.* -Remélem nincs nagyobb baj. *Már este van, Így hát lezuhanyzik és a rózsaszín macskás pólóját, és a szürke combhoz simuló pamut sortját is felveszi. Vizes haját felköti, és a két ágy közé telepszik. Egy párna, két paplan, és egy ágyhuzat. A paplan alatta lesz, az ágyhuzat pedig takaróként fog szolgálni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 12:12 pm

// Jégkorszak II. - Az olvadás Cool //

*Küzd az egyik nagy darab fickóval, de mivel egyszerre nem tud mind a kettővel, egyik megtámadja Linát, aki végülis szerencsésen végzi. Mármint Lina. A lány elrohan Angivel, így most már szabadon küzd, és sikeresen meg is öli a másik nagy darab fickót, aki épp az ajtónak esik neki, vagyis annak az aljának, és ezért nem tud Lina bejönni. Mivel teljesen figyelemmel az eladót keresi, nem nagyon hallja, ahogy Lina ordít. Vagy is hallja, csak nem nagyon jut el az agyáig, hogy válaszolni kéne. Viszont, mikor a lány betöri egy dinnyével az ajtót már felfigyel rá. De nem ő egyedül, hanem az eladó is előugrik a rejtekéből.* - Most megvan! *Ordítja, és neki is támad a fickónak. Nem öli meg. Csak a nyakához tartja a penge élét.* - Lina, hozz egy rendőrt. Ezt az embert feljelentjük ember rablásért. *Mondja a lánynak, és a kardot vissza csúsztatja a tartójába, majd megfogja a férfi kezét, és hátra kötözi a kötéllel, azzal, amivel Angi is megvolt kötözve.* - Sssz! *Felszisszen mikor épp a elindul a férfi mögött. Eddig nem is vette észre azt a szép vágást a vállán. Grimaszol egyet, de nem gyógyítja be. Először inkább lecsukatja a fickót.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 5:40 pm

*Lina követi Lort, és rögtön fut is Angihoz. Kikötözné a ksiláynt, de mikro jön egy nagy malacka, felkapja a fejét. Egy mellette lévő széket kap fel, és neki dobja. Aztán fogja a tőrt, és nekidobja. Nem akart ölni... De Angiért bármi! A tőrtét fut, és letörli az egyik plafonból lelógó anyaggal. A tőrrel felszakítja a kötelet, és felkapja Angit. Villám gyorsan elszalad, de mielőtt kilépne az ajtón, aggódó szemekkel néz vissza Lorra. Japán barátnőjéhez Hayatohoz megy, és odaadja a lánynak Angit.* -Vigyázz rá! Küld egy SMS-t, ha van valami gond, de ha valaki jön, fuss! Vele együtt! Nesze! *egy mobilt nyom a lány kezébe, ha van valami gond, akkor a mobil automatikusan jelez.* - Legyen nálad. *majd elsuhan, és visszamegy Lorhoz. De az ajtó zárva.* -Lor! *dübög az ajtón keresztül.* - Lor!! *kiáltja, majd próbál valahogy bejutni. Majd visszafut az árushoz és egy nagy dinnyét vesz el* -Kifizetem! *ordít vissza majd a dinnyét nekidobja az ajtónak, mire az betörik...*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 1:18 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 1:04 pm

*Nem nagyon érti, hogy mit mond Lina, de most igazából nem is érdekli. Most Angire koncentrál, és arra, hogy megmentsék őt. Meg hát arra is, hogy vajon hány ember van ott bent. A lány szavaira csak bólint és el is indul. Persze nem ront be. Megáll az ajtó előtt.* - Nem kell. *Súgja vissza a lánynak, és magában szépen lassan visszaszámol 10-től.* - Érte. *Mondja, de ő nem szorítja meg a lány kezét. Inkább elengedi, és amint elérte magában a nullát, berúgja az ajtót.* - Ki az?!? *Kiáltja az eladó, majd hangos sikítás szerüséget hallanak, ami pedig az eladó melletti székről jön, ahol is Angi ül megkötözve.* - Engedje el! Most! *Ordít rá a férfira, és szinte egy szempillantás alatt oda rohan hozzá, és a férfi nyakához érinti a kard élét.* - Lina, engedd el Angit. *Szól a lánynak, miközben a tolató férfi nyakának szegezi a kardot.* - Fiúk! Segítsetek, baj van! *Ordítja el magát a férfi, de japánul, így Lorék nem érthetik azt. Erre egy függöny mögül 2 nagydarab férfi jön elő.* - Lina, meneküljetek! Én feltartom őket! *Kiált rá a két lányra, és máris előjük ugrik, hogy ne tudják megtámadni őket.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 12:44 pm

*Mikor elmennek a boltba, és a férfi azt mondja, nem tudj hol van elborul.* ~ nem igaz..~ *Mikor a vízfoltokat meglátja belenéz a vízbe. Magát nézi, nem egy szép, ezért ritkán néz "tükörbe"* -A csúnyaság ára. Ahogy látom. *zümmögi, majd kiengedi a haját, és a gumi alól egy pengét vesz ki. A a nadrágot felhajtja a combjáig, és egy nagy tőr markolatát veszi le a combjára erősített tartóból. A pengét belehelyezi, és mint egy csatot visszateszi a hajába.* - Mehetünk. *a pálcája pedig a zsebében van, amit bármikor elővehet.* -Lor, félek. *súgja a fiúnak, és egy könnycsepp gördül ki a szeméből. nem gondolta volna, hogy az élete legfontosabb személyével fog ilyen helyzetbe kerülni. De még szeret valakit. Angit.* - Angiért. *szorítja meg a fiú kezét, és egy bólintással jelez, hogy benyithat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 12:31 pm

// Olvadás //

*Bólint egyet Lina szavaira, majd indulnak is Angi keresésére.* - Valamivel nyugtatgatni kellett, mert gondolom te sem akarod elmesélni neki az egészet töviről hegyire? *Teszi fel a költi kérdést a lánynak, miközben fut. Nem igazódik Linához, csak fut.* - Úgy tűnik itt nincs... *Mondja félig magának, félig a lánynak, és gondolkodni kezd. Mikor Lina nekidől sírva, átöleli, majd felemeli a lány fejét.* - Nem lesz gond. Gyere. *Mondja, majd ismét elindul, de most egyenesen abba a boltba, ahol vette a teát.* - Did he not see this girl? *Kérdi az eladótól, mivel ugye az nem tud bolgárul, csak angolul, meg persze japánul, csak ő azt nem ismeri...* - Sajnálom, de nem láttam. Most pedig ha megbocsátanak... *Mondja az eladó, majd elvonul, nagy valószínüséggel a raktárba.* - Látod ezeket a víz foltokat? Tuti ők voltak. *Súgja Linának, és a padlóra mutat.* - Gyere! *Súgja megint, és kirántja a kardját.* - Bemegyünk. *Mondja, és várja, hogy Lina is csináljon valamit. Esetleg pálcát rántson, vagy valami.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 1:38 pm

-De! WC-re kellett mennie, és kivittem, és aztán Jézusom! *kiált és Lor után fut. Mellé igazodik, és csak úyg rá kérdez.* -Hogy értetted azt, hogy akkorát nem hazudott? Hiszen csak... én... *hebegi, de ezt most tényleg nem érti. A viskónál megállnak, és csak beront.* -Angelika Wierro! *majd végig rohanja az egész "kórházat"* -Hol van? *kiáltja, és Lorhoz megy.* -Nincsen sehol! *majd a fiú karjaiba dől, és kicsit pityereg.* -Most mi lesz? Japán hatalmas... *kérdezi, majd kisétál a viskóból, és leül a lépcsőjére.* -Minden az én hibám. Téged is elszakítottalak egy időre Jawtól, és most Angi. *a kezébe temeti a fejét, és csak gondolkodik, hogy s mint.


//Fagylaltos bár//
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 11:03 am

- Értem. De lehet, hogy nem hazudott akkorát. *Mondja Anginek, majd Linához fordul, aki kölyök szemekkel néz rá.* - Rendben. Akkor nem lesz gond. *Mondja, de lehet, hogy ezt le kellene kopognia. Látja ahogy a két lány távozik, ő meg lefekszik ugye az ágyra, és ott gondolkodik. Mikor Lina ráront, hogy Angi eltünt, azonnal felpattan.* - Mi?! Nem voltál vele? *Kérdi, miközben az ajtóhoz szalad, ott pedig a lábára veszi a cipőjét.* - Megkeressük, gyere! *Mondja, miközben már rohan is. Közben hátra fordul Linához és tervezget.* - Először elmegyünk abba a kórháznak nevezett viskóba, és ha ott nincs, akkor körbe kérdezősködünk! *Mondja kicsit hangosabban a kelleténél, és teljes sebességgel rohan a kórház irányába.*
Vissza az elejére Go down
Lina Wierro

Lina Wierro


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1271
Kaszt : Japán Auror
Üzenőláda : Japán Tek5084306213cc64827531
Ha valaki szeretne velem játszani, akkor írjon nekem egy PÜ-et^^
Smile

Japán NF0Bq
Linát jelképező sárkány.

Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 10:46 am

-Hát tudod Lor, éppen azt kérdeztem, hogy Ti szeretitek e egymást. De nekem azt hazudta Lina, hogy nem. *Elvörösödik, és befogja Angi száját.* -Inkább egyél hugi. *majd Lor felé fordul, és kiskutya szemekkel néz rá.* - Ne haragudj. Nem szívesen hoztam volna fel a témát, de... Ő már csak ilyen. Hát tudod a fürdő szerintem levitte a lázát. *bólint, majd Angi megszólal.* -Kiviszel egy percre a mosdóba? *kérdezi Linától Angi.* -Persze. *majd felemeli, és a mosdóba viszi.* - Szólj ha van valami.. *majd becsukja a mosdó ajtót. Odakint nekidől a falnak, oylan Lorosan.* -ÁÁÁ! *Ordítja valaki, majd gyorsan benyit a mosdóba.* -Angi? Angi? Angi??? *kérdezgeti.* -Lor!!! Angi! Eltűnt! Sehol nincs! *kiáltja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.limemuff.mlap.hu
Vendég
Vendég




Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 5:48 pm

*Hát épp elkapta azt, amiről Lináék beszélnek, de inkább úgy tesz mintha nem hallotta volna. Jobb így. Nem akarja, hogy megint olyan helyzetbe kerüljenek mint tegnap. És most már tényleg el kéne ezt felejteni. Mikor Angelica enni kezd Lor kérdezget.* - Na és miről beszélgettetek amig nem voltam? Jobban van már? Van láza? *Teszi fel szépen sorban a kérdéseit, miközben azt nézi ahogy eszik. Jó látni, hogy már jobban van.* - Reméljük nem jönnek érte. Szerinted? *Kérdi Linától, és, hogy Angelica biztos ne hallja, a fülébe suttogja. Nem nagyon érdekli, hogy ez most kicsit érdekesen néz ki. Inkább csak Angelicáért aggódik.* - Szólj ha jól laktál és akkor gyors elkészítem a gyógy teát, ami majd segít neked. *Mondja a kislánynak, majd mivel még látja, hogy eszik, addig kifekszik a pótágyra is pihenteti a szemét.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Japán Empty
TémanyitásTárgy: Re: Japán   Japán Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Japán
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Szurdok :: A szigeten túl, Otthon, Külföld-
Ugrás: