Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Kalandmester
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Multi-, bizalmi szabály I_vote_lcapMulti-, bizalmi szabály I_voting_barMulti-, bizalmi szabály I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Multi-, bizalmi szabály

Go down 
+6
Isabella Clerence
Tara Nicole Grennie
Felaern Yhendorn
Quarion Galanodel
Aali White
Cirelin de Sovalon
10 posters
SzerzőÜzenet
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Illuzionista
Üzenőláda : Multi-, bizalmi szabály Tek506f0370868af7782228

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 7:34 am

Kedves diákok!

A vezetőség a napokban történt incidensek hatására megelégelte azt, hogy nem kevés diák az oldalt kihasználja, a vezetők munkáját semmibe veszi, és mindezt csalással, szabályszegéssel hálálja meg.
Az oldalért nem azért dolgozunk, hogy azt a kevés szabályt is, ami van lépten nyomon áthágják, jót nevetve a hátunk mögött. Napi órák mennek el arra, hogy a Neza, mint játék megfelelően működjön, mindig legyen valami újdonság, mindig legyen valami, amitől érdekesebb a játék, és ezért jár valamiféle tisztelet is.

Az IgazgatóTanács a történtek fényében következő rendeletet szavazta meg:

1. A Kiemelkedő Tanítványok rendszerét eltöröljük, ugyanis nem lehet tudni, hogy pontosan ki is kapja meg ezt a posztot, és történt ezzel visszaélés már most. A mostani tanítványok jogait már levettük, a felirat is hamarosan lekerül a képük fölül, ahogy erre is időnk lesz.

2. Létrehozunk egy Engedélyezett multik listát a főoldalon, itt találjátok majd meg azokat a karaktereket, akik ténylegesen joggal lettek beregelve. Ha ezen felül bármikor is multit fedezünk fel, tehát nincs IP cím egyezésre megfelelő magyarázat, a multit azonnal töröljük. A multit használó user 1 nap eltiltást kap, ha pedig az illető bármilyen poszttal bír, azt azonnal elveszíti, bizalomvesztés miatt. Ezen felül, az a személy, aki tud nem engedélyezett multiról, de arról az oldal vezetőségét nem tájékoztatja, szintén a fenti büntetést kapja. Ha valaki visszaeső, tehát egy alkalommal már volt nem engedélyeztetett multija és ezt újra megpróbálja, az törléssel jár.
Megj: A „Csak azért csináltam, mert ki szeretnék próbálni másik szakot.” mondat teljességgel értelmetlen, és nem veszünk ilyesmit figyelembe. A szakok nem azért vannak, hogy ide-oda mozgás legyen közöttük, nem véletlenül lettek kitalálva. Szak kipróbálása pedig, mint olyan nem létezik, mivel CSAK az üzenőfal az, ami úgymond nem közös dolog, de ha valaki nagyon ismerkedni akar arra ott a chat, vagy a Beszélgetés kötetlenül. Bármelyik szakra, bármilyen jellemű karaktert regelni lehet, erre a Tantárgyválasztó a pontos példa, hisz akár egy harcos is lehet jó elemi mágus, ha akar. Órákra CSAK eredeti karakterrel lehet bejárni, tehát multival nem lehet kipróbálni más szakok óráit sem. A főhadiszállások általában szinte néptelenek, mivel a diákok jelenleg is más szakosokkal, közösen játszanak sokat, tehát az sem megfelelő ok, hogy „más szakosokkal akartam játszani.” Maga a másik szak kipróbálása csupán a szakvezetők munkájának kihasználása, ugyanis így az adott diák elmehet programokra itt is, elmehet programokra ott is, de a progikat kitalálókkal szemben nulla tisztelettel bír, hogy legalább valamiféle hűséget mutasson.

3. Az a vezetőségi tag, akár prefi, akár IT, vagy Dt-tag, ha bebizonyosodik róla, hogy a vezetői fórumról információt adott ki sima diáknak, kérdés nélkül leváltjuk, és elveszti a bizalmat.

4. Azok a vezetőségi tagok, akik IP gombbal rendelkeznek, kötelesek figyeli a multiszabály betartására és tájékoztatni az Igazgatótanácsot, ha IP egyezésről szereznek tudomást, ha ezt nem teszik, és erre fény derül, leváltásra kerülnek, és komolyabb ügybe keveredés esetén a karaktertörlést is kockáztatják.


Azok a diákok, akik multi karakterrel rendelkeznek, ugyanis tudomásunk szerint erre több példa is van a következő lehetőséget kapják:
Ha néhány napon belül (maximum 2-3 nap) önként vállalják a csalás tényét, a multi törlésre kerül, és nem kapnak eltiltást, vagy lefokozást.

Ha valakinek rokona, barátnője, ismerőse játszott náluk, az lehetőség szerint a köv. pár napban már szintén szóljon, ezzel elkerüljük a felesleges kérdéseket és utánajárást.

Várakozni felesleges, mert át fogjuk nézni a diákok IP címeit, tehát egyszerűbb eleve bevallani, de persze ez saját döntés.


A törölt multikat felfogjuk itt tűntetni, és a csalókat is, afféle okulás képpen a többiek számára, és hogy a prefik is tudják, kik azok, akikre innentől fokozottabban kell figyelni.

A multiszabály, és az Engedélyezett multik listája még ma, legkésőbb holnap este kikerül a főoldalra.

A rendelettel szemben vitának helye nincs, eldöntött tényeket közöltem az Igazgatótanács nevében.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 4:08 pm

Nos, akkor mostan itt fogok szólni, ha nem gondocska, hogy éppen Kristynél vagyok, mint barátnő, szal az IP címnél ilyen gondocskára van magyarázat, ha valaki észrevenné. //Remélhetőleg észreveszik. Smile//
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 7:45 am

Sajnálatos módon itthon elromlott a laptopom, így kénytelen vagyok a lassabb számítógépemet használni. Így elképzelhető, hogy más lesz a kódom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 9:14 am

Nem tudom, be kell-e írni, szóval a biztonság kedvéért beírom. Nálunk két számítógép van (egy laptop meg egy rendes számítógép), és mind a kettőt szoktam használni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 9:46 am

Igen jó ,hogy szóltok. Én is beírom. Nálunk otthon két gép van és lehet ,hogy néha más lesz a kódom ,mert így öszse-viszsa szoktam bejelentkezni és lenni a gépen. Egyszer azon a gépen ,másszor meg a másik gépen. Azért szóltam ,nehogy valami gond legyen. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 9:54 am

Hé hé emberek, nem azzal van a gond, ha valakinek több IP-je van. Az a baj, ha valaki mással egyezik az IP-tek, hiszen okot ad a gyanúra,hogy sunyiban csináltatok egy multit. Szóval az mindegy hogy kinek hány IP-je van, a lényeg, hogy túl sok nevet ne lássunk az IP-ken. Csak azt kell jelenteni, ha valaki barát, rokon vagy akárki ugyanarról a kapcsolatról lép fel, mint ti
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Illuzionista
Üzenőláda : Multi-, bizalmi szabály Tek506f0370868af7782228

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:05 am

Főleg, hogy manapság már szinte minden IP változik, a biztonság kedvéért. Valamikor tanutuk ezt pontosan, egyszer régen. Razz Szóval mindenkinek jópár IP címe van, gépszámtól függetlenül.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Felaern Yhendorn

Felaern Yhendorn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1322
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Mutatvanyos

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:22 am

Cir:Nekünk ebben az évben volt, ami neked egyszer régen. Az infótanáruk azt mondta, a gép minden bekapcsolásakor megváltozik az IP Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:44 am

Azt lehet kérni, hogy valakinek fix legyen az IP-je, de sokkal biztonságosabb ha változik.
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 10:59 am

azt nem tudjátok hogy lehet változtatni az Ip cimet? mert ha jol tudom, akkor ezek az ingyen letőlthető játékok biztos ismeritek amik csak 60 percig müködnek azt kész szoval ezek az i cimet azonositják és azért lehet csak 1x letölteni öket. vagy én nem tudok jol valamit?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 11:03 am

Én nem tudom mit néznek, de nekem az ilyenek ellen van progim.
Vissza az elejére Go down
Felaern Yhendorn

Felaern Yhendorn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1322
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Mutatvanyos

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 12:27 pm

Az IP-t bárki meg tudja változtatni, de a változás után kis ideig nincs net, és arra is jó, hogyha nincs net, akkor meg lehet vele ritka esetben javítani. Ha nagyon kell, elmondom hogy lehet megváltoztatni, csak most lusta vagyok
A fix IP az az, amikor szervergép van, tehát éjjel-nappal be van kapcsolva. Akkor muszály. Hogy azonosítani tudják.
Vissza az elejére Go down
Tara Nicole Grennie
Diák
Tara Nicole Grennie


Főkarakter : n.nicolett@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1172
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Jos
Üzenőláda : ha szeretsztöbbet tudni magadról keress a csevegőbe a lunaszkop cim alatt

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2008 12:34 pm

Köszi a tájékoztatást. én nem értek az ilyesmihez örülök ha a neten elmegyek, meg a szövegszerkesztőbe. csak azért értetlenkedtem merrt nem volt tiszta hogy ha a gép változtatja az ip cimet akkor azok a mocskok hogy tudják beazonositani a legjobb játékoknál az enyémet és nem engednek tovább játszani....*nyafff*
Vissza az elejére Go down
Isabella Clerence
Diák
Isabella Clerence


Hozzászólások száma : 853
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Jos
Üzenőláda : Na hellóka!Új karival tértem vissza háborgatni titeket,remélem örültök!!!Írj üzit ha játszani akarsz
puszzantás,
Clar...akarom mondani Izzie xD

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2008 5:39 pm

Az én IP címemmel felvételizett a barátnőm,bizonyom Daniel Wernum.
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 7:25 pm

Hali mindenkinek!

Tesóm Lara Corvin és én néha egy Ip-ről vagyunk fent, vagy lehet csak én vagyok másikról stb...mert két gépünk van és hol ezt, hol azt használom XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2008 11:46 pm

Üdv.
Szeretném törölni ezt a karaktert, már ha a vezetőségnek nem kerül túl nagy fáradtságába...
Köszönöm, viszlát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 5:57 am

Nézzétek el, nem értek nagyon az informatikához, de itt koliban megint más net van, wifi, és egyelőre nem tudok róla, de lehet van itt vhol nezás, nemtudom mutathat e egyezést majd IP de akkor én szóltam most, ha hülyeség volt, sorry.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeHétf. Szept. 01, 2008 5:53 pm

Nekünk Jane-nel ugyan az IP-nk,mert ő is volt nálam,és én is nála...de őt ismeritek is Very Happy Very Happy

(CSak gondoltam hogy beírom,hogy ne legyen probléma belőle)
Vissza az elejére Go down
Ashlie Brogar Glevor
Diák
Ashlie Brogar Glevor


Hozzászólások száma : 423

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 6:19 pm

Nekem és egy másik tanulónak aki a férjem karija lesz egyezni fog az IP címünk mivel egy gépünk van csak. Szeretném ha elkerülnénk a félreértéseket..
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Mutatvanyos
Üzenőláda : Multi-, bizalmi szabály Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 3:22 pm

Én iskolai gépen is szoktam játszani, és előfordulhat, hogy más is játszik ugyanannál a gépnél, amelyiknél én, így lehetséges IP-cím egyezés.
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Multi-, bizalmi szabály Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 3:42 pm

Én is néha sulis gépről szoktam fel-fel nézni, szóval előfordulhat IP-cím egyezés, meg Layla is írta már, hogy nekünk is egyezik...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitimeCsüt. Szept. 18, 2008 12:06 pm

Leia Sovo-val egyezik ez IP címünk, mert az osztálytársam és tőlünk regisztrált.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Multi-, bizalmi szabály Empty
TémanyitásTárgy: Re: Multi-, bizalmi szabály   Multi-, bizalmi szabály Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Multi-, bizalmi szabály
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Multi karakter [solved]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: