Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Kalandmester
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_lcapDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_voting_barDiáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 6:11 pm

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra

A választások végülis két fordulóból fognak állni, hogy ne csak a szimpátia, hanem afféle rendes kampányolás alapján is menjen a dolog.
Minden szakról az első három továbbjutónak összesen 72 órája lesz, hogy írjon egy afféle kapmánybeszéldet, hogy miért is lenne ő jó a Diák Tanácsba, milyen ötletei vannak stb. Ezen kampányok alapján pedig újabb szavazás veszi kezdetét, amikor is az első háromból két fő kerül be a DiákTanácsba.
A másik ami miatt így döntött a négy szakvezető, hogy rendkívül sok visszaélés történt azonos ip címmel szavazások miatt, ezért többen jelezték, hogy nem az jut be, aki alkalmas, hanem akinek több ismerőse van, ezért a második fordulóban csak azonak érvényes a szavazata, akik az első fordulót megelőző 2 hét alatt írtak legalább 1 hozzászólást.
A szomorú hír az, hogy mivel Rupertnek nincs nete, és nem sikerült visszavarázsolnia a szavazások alatt Cirelin kénytelen őt visszaléptetni, így az Allidonosok közül automatikusan a negyedik kerül be a három közé.
Történt szavazategyenlőség is az Allidon szaknál, ahol Cirelinnek a következő három leányzóból kellett egyet továbbjuttatnia: Ann-Tabitha, Aali és Aisa. Cirelin Aisa mellett döntött.

A továbbjutók a szakokról:

Allidon:
Ashley Audry Bernette
Leila Hirusaki
Aisa Black

Deridion:
Lee Hansang
Jessica Dream
Olga Snezhana


Eramir:
Amalia Tacita
Ayla Madyzyn
Seth Svarog


Naxeldir:
Mika Alasein
Andrei Borislav
Anne Wagner


Nekik tehát 72 órájuk van kidolgozni a kampánybeszéldet. Sok sikert! A kampánybeszédeket ide kérjük, ezen felül senki más ne írjon ide, csak a 12 jelölt. Minden jelölt esetén az első hozzászólás a kampánybeszéd. Minden további hszt törölni fogunk. Ha a kampány meghaladja a 10 sort, az is törlésre kerül.
Ha a 72 óránál korábban érkezik be a 12 kampány (nagyon jó lenne!!), akkor a szavazás előbb megindul, de nem ebben a fórumban.


A hozzászólást Kaen el Jericho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 14, 2008 6:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 6:24 pm

És hopp máris egy késői lemondás, még jó hogy határidő után. Arabella visszalépett, de ezzel természetesen nem hagyjuk neki hogy eldöntse a versenyt, így helyette Seth Svarog a továbbjutó.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 6:29 pm

Még valami: a kampánybeszédeket természetesen useresen kell megírni, hiszen a dt a klub életét segíti majd.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 6:45 pm

Kedves Diáktársaim! Elérkeztünk oda, ahol kampánybeszédet kell mondani. Nos, akkor kezdem az ötleteimmel: van jópár ötletem, melyek egy részévelmár előrukkoltam, de van amiről még senki sem tud. Van egy jó kis buli-ötletem, miszerint az egyik hálóban házibulit csinálunk. Igaz, a hálók önmagukban túl kicsik efféle rendezvényekhez, de ha egy tértágított helyen lenne, egy szekrényben a tér problémája megoldódna. Igen, most biztos arra gondoltok hogy egy stöét szekrénybe buli? Á, tiszta hülyeség. Énis ezt gondolnám, de mondom tovább: fákláykkal, és őrt álló Lumossolen-szórókkal megoldható ez is. A zene nem akadály, hiszen a karakterem minden rendezvényen fellép, talán egyesek örömére igen, mások számára nem Razz Tehát a zene kérdése is megoldódik, már csak a konferansziék hiányoznak, de a lelkes (remélhetőleg jövőbeli átrsaim) DT-tagok biztosan vállalják ezen szerepeket. Ezen kívül még valami hiányzik Ti! A Diákok, hiszen értük csináljuk. Már csak a jókedveteket és az étvágyatokat kell hozotok, és egy szép ruhát, kaja bizonyára lesz dögivel. De ha ez valamiért nem lehetne, van még ötletem bőven: lehetne illemtan szakkör, amit zívesen tartanék, persze segítséggel, hogy akiknek a araktere nem túl módos családból jön, ismerje az etikettet, és ha úgyadódik, ne kelljen kínos pillanatokat szereznie magának a lebőgésével. Még vállalnék kirándulásokat is, persze csak ha valaki jönne egy NJK-val, tanárral mint fő vezető. EGy egy közelebbi helyre való kirándulást énis szívesen elvezetek. És Kaentől idézva: igen, szeretnék DT-tag lenni. Igen szeretnék hatalmat, ivel a hatalom az hogy minél többet tehetek az oldalért. Ha most nem kapom meg a dt-tagságot, nem fog érdkelni, ugyanúgy fogok próbálkozni tovább, hogy elérjem a célom és hogy segítsek az újaknak, adjak ötleteket, pogikat találjak ki és ne csak játszani járjak fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 6:56 pm

Szavazzatok Leilára ,mert jó ötletei vannak és változást hoz a sulira,suliba. Nagyszabású terveivel izgalmasabbá,kalandosabbá tehetné a diákok életét. Pár ötletem(nem az összes): szervezhetnénk a lovardába egy lovas oktatást ,hisz nagyon sokan szeretik a lovakat és szivesen megtanulnának lovagolni,lehetne táncszakkör ahol külömböző táncstílusokat gyakorolhatnánk, lehetne egy énekkar ,mivel a suliban nagyon sok dalospacsira van és utoljára és is egy kis kirándulásra gondoltam ,valahova nem messze persze tanárral. Sokkal színesebbé tenném az iskola életét. A szürke tanitási napokat felvillanyoznám. Mint Diák Tanács tag odafigyelnék az iskola midnen diákjának óhajára ,sóhajára. Programaimban ,ötleteimben midnen diák,tanár találna kedvére valót. Ha megválasztanátok Diák Tanács tagnak ígérem,sokal jobban odafigyelnénk a diákokra. Mert az iksola is oylan gépezet , ami csak akkor működik , amikor midnen a helyén van. Így hát a diákoknak és a Diák Tanács tagoknak együt tkell dolgozni, a jobb iskolai légkörért és az életért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:00 pm

Egyszer volt, hol nem volt, volt egy kis lány aki egy levelet kapva elindult a Nezabar varázsló iskolába,szerencsét próbálva keserves élete után, hátha megváltozik az élete. Így lett ahogy átlépte az iskola falait mérhetetlen szeretetben és barátságban lett része. A lány sok sikert ért el az iskolában, nagy lett a tudása, és emberek bizalmának köszönhetően Diákképviselővé szavazták meg.Megtanult úgy küzdeni a célokért,legyen akár kegyenc, barát vagy bárki, foggal körömmel harcolni az igazáért, hisz eddig mindig is engedett. De aztán egy nap rá jött hogy hiányzanak neki a szakok diákjai közötti még szorosabb összetartás,az hogy az iskolában mindenki csak is tehetséges legyen,és hogy a vezetők is jobban érezzék magukat. Így hát elindult a diáktanácstag választáson annak reményében hátha beszavazzák s evvel megpróbálna egy sokkal kiválóbb közösséget,létre hozni, első ötlete még pedig az lenne, hogy megpróbálná kiharcolni társainak, szigorúan az iskola falai között 10 után is lehessen mászkálni elvégre vannak olyan kari userek akik évközben csak ekkor tudnak kalandba keveredni karakterükkel,és hogy mi más ötlete lenne még a jövőben? az majd a következő fejezetben^^l, szavzatok be és megtudjátok:)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:03 pm

Hát akkor én is elkezdem. Miért szavazz rám? Bár nem régóta vagyok a Nezán, mondjuk azért nem vagyok friss pipi sem (XD). Azonban ezalatt az idő alatt, szerintem nagyon sokat tettem az oldalért. Gyorsan prefektus lettem, és jól helyt álltam, különböző okok miatt most diákképviselő vagyok. Leginkább a háttérmunkában remekeltem, ezért is indulok el a diáktanács tagságáért. Elég sok kreatív ötletem van, volt sok program ötletem, és mindig aktívan részt vettem a Neza életében. Megtanultam, hogy sokszor előtérbe kell helyezni a Nezát, azért, hogy a diákoknak, vagyis nektek, és nekem is jobb legyen. Ez legtöbbször sikerült, és azóta is megteszem, ha szükséges. Ahol tudok, segítek, felszabadult karakterekre mindig adok be pályázatot, szeretek többfajta karaktertípust is kipróbálni. Nem nagyon hitegetlek titeket olyanokkal, hogy különböző dolgokat megadok a társaimnak. Nem mondok ötleteket, mert semmi nem biztos, nem fejtem ki pontosan azt, hogy milyen bulit szerveznék, mert ez nem csak rajtam múlik. Én inkább biztosítalak titeket arról, hogyha beszavaztok, akkor minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy megálljam a helyem, és ne éljek vissza a bizalmatokkal. Nekem a Neza nagyon fontos, sok mindent megtennék érte, és én lennék a legboldogabb, ha megszavaznátok nekem a bizalmat, bekerülnék a dt-be, ami a diákságért, értünk van, hogy nekünk jobb legyen. Persze ez a ti döntésetek, én csak pár érvet mondtam, de nem rajtam múlik, hanem Rajtatok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:31 pm

Akkor most jönnék én is.

Először szeretnék bemutatkozni azoknak akik nem ismernek, vagyis inkább úgy fogalmazok bemutatom magamat. Mika Alasein, azelőtt Tony Cascada(még vannak akik emlékeznek rá) Elég régi játékos vagyok ezidő alatt elég sokmindent megéltem voltam már beszavazott DT-s is. Akkor egy ideig ment. Rólam tudni kell hogy ideiglenes agytröszt vagyok. Vannak idők amikor tele vagyok ötletekkel de bizony vannak amikor semmi ötletem sincsen, ennek oka talán az észjárásom, én teljesen hangulat ember vagyok. Ötleteim azok vannak magam részéről azt hiszem eléggé kiváncsi természetü vagyok szeretem, a bonyolult dolgokat ezt főként eddigi karaktereimen próbáltam többé kevésbé sikerrel is jártam. Az ötletezés terén is így vagyok néha van jó de néha eléggé ellépek a valóságtól és messzire nyújtom a bizonyos madzagot mondjuk úgy túlbonyolítom a dolgokat. Mit nyertek azzal ha beszavaztok? Valószínüleg azt amit a múltkor. Megpróbálok ott lenni figyelni és esetenként ötleteimet megvalósítani. Mert ha ezelőtti soraimon nem is látszik de számít az oldal. De sajnos nekem is vannak mélypontjaim amik nem tudom mikor törnek elő. Én szeretek ötletekkel sokáig elűlni aztán gondolkozni(egy ötim volt/van is de az TOP SecretXD) nem vagyok csapatjátékos szellem ilyen tevékenységbe.Szóval lehet nem vagyok jó választás. Az vagyok aki vagyok. Ezt olvasd át figyelmesen és lehetőleg ne az alapján ítélj hogy milyen a karakterem Avatarja meg mennyire jön be a karim esetleg hogy useresen barátok vagyunk azt meg végképp ne hogy rácsapsz a hasadra és mondod hogy rámszavazol, hanem a leírtak alapján. Ha úgy érzed érdemes vagyok a posztra szavazz..
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:35 pm

Úgy látom, többeteknek nem sikerült tartani a 8-10 sort, de isteni hatalmamnál fogva nem törlöm ha már dolgoztatok vele. Szal maradhat, és a többiek is ekkora terjedelemben írhatnak, csak ne legyen Háború és Béke 800 oldal.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Olga Snezhana
Diák
Olga Snezhana


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 499
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Auror

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 7:37 pm

Sziasztok! Először is szeretném mindenkinek megköszönni, aki eddig rám szavazott. Sokat gondolkoztam azon, hogy mit is írhatnék ide most. Van jó pár megvalósításra váró ötletem, de túlzottan részletezni nem szeretnék most semmit. Elsősorban minél több közös programot szeretnék, amelyek az egész iskolát érintenének, és lehetőleg minél többen részt is vennének rajt. A lehetőségek adottak, hisz szinte mindent meg lehet valósítani a Nezabar keretein belül, csak alaposan kidolgozott ötletekre van szükség. Diáktanács tagként arra törekednék, hogy mindig új programok, és szórakozási lehetőségek várjanak rátok, hogy aztán mindenki megtalálhassa a kedvére valót. Kérdőívekkel, kérdésekkel, pedig igyekezni felmérni, a diákság igényeit is, hogy tényleg nektek szóló rendezvények valósuljanak meg. Ígérgetni, szép szavakat halmozni nem szeretnék, s amúgy sem a stílusom, aki úgy érzi, hogy megfelelő lennék a poszt betöltésére, az jelöljön engem...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 8:03 pm

Háát énis idekerültem..szeretnék gratulálni a kollégáknak nagyon elbűvölő volt az irományuk...én ebben nem vagyok valami jó de azért valamit énis mondok magamról...
Szerintem énis régi tagnak számítok...dt-s voltam a múltkor is...Nincsenek terveim... és ha lennének akkor sem mondaném meg nektek...a meglepi sokkal jobb mitnah már előre tudsz a dologról nemigaz? őszintén szólva én nem szoktam ötleteken törni a fejem...mégis azt mondták hogy egész jó dt-s voltam(már akinek) furcsa mi? Smile Ha nem hisztek nekem kérdezzetek meg pár előző dt-st(aztán jön a porára esés Razz ) Én mindig úgy kapok ihletet ha nem gondolkodok rajta...ezért inkább elvagyok és hagyom hogy hadd szülessen meg magától a dolog. Nos enyi voltam...bár szerintem ez a kampányolás már kicsit későn jött mivel a nagy rész már leszavazott...Lehet hgy páran kicsit csalódottak(Uhh én ilyenre tettem a voksom? Razz ) Döntsetek jól megfontolva Viszlát!
U.I.: Köszönetem azoknak a diákoknak akik eddig rám szavaztak!
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 9:13 am

No...ebben sose voltam a legjobb de meg kell írnom ^^ Az előző kampánybeszédek szépen sikerültek Smile
Akkor én is belekezdenék, köszönöm azt a sok szavazatot nagyon sok örömmel töltött el mikor hozzászólásról-hozzászólásra az én nevemet láttam. Ilyenkor az a kérdés ötlött fel bennem, hogy miért pont én? Olyanok is szavaztak rám akik lehet csak a játékaimat olvasták és az ötleteimmel tisztába sincsenek de ez nagyon jólesik.
Én nem akarok világmegváltó szövegeket írni és leígérni a csillagokat az égről, hisz ezt úgy se tudom megvalósítani de szívesen visszalátnám ötleteimet a fórum oldalain. Nem ígérem, hogy mindenkinek gyökerestől megváltoztatom az életét és nem is akarom ezt elérni...Nekem az is elég ha boldognak látom a diáksereget és megbíznak bennem mert bizalommal fordulhattok hozzám és bárkinek segítek bármiben a hatáskörömön belül.
Szeretnék minél több közös mesét és kalandot, hogy a diákok összekovácsolódjanak és fejlődjenek...
Én se tudok sokkal többet ígérni diáktársaimnál és minden egyes szavazott előtt meghajtom fejem mivel tényleg ügyesen írnak...és csak gratulálni tudok majd minden kiválasztott dt-tagnak:)
Mindenki fontolja meg kire is teszi voksát...de ami biztos: minden leendő dt-tag hozhat változást számotokra:)

Ui: továbbra is nagy örömmel fogadom szavazataitokat Smile

További kellemes napot: Jessica Dream
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 9:22 am



Kedves Diáktársaim! Főprefektus vagyok. Most biztos azon gondolkoztok mit akarok én a Diák Tanácsban. Segíteni. Ha valamire megkérnek azt teljesítem. Mindig meghallgatom az embereket. Próbálom valahogy megoldani helyzetüket. Így előre nem gondolok semmilyen tervre. Hisz ezek nem csak egy emberen múlnak. Próbálok úgy gondolkozni, hogy az a dolog ne csak egy embernek legyen jó ne csak egy dolog kedvelőinek legyen jó hanem mindenkinek. Mivel mindenki az ötletekre kíváncsi itt van néhány: ilyen a kötetlen találkozó. Ez egy „szakkör „ ahol a diákok jobban megismerik egymást vagy épp a tanárokat, festményeket,szellemeket, boltosokat vagy valamelyik személyzeti tagot. Lehetne egy teljesen új ünnep. Mondjuk a varázslatok ünnepe. Ilyenkor megjelenhetnek híres varázslók és boszorkányok egy kicsit velünk ünnepelni. Szeretném családiasabbá tenni a légkört. Nem csak szakokon belül hanem az egész oldalon. Remélem meggyőztelek és rám szavazol. Köszönöm azoknak akik rm szavaztak és rám szavaznak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 1:26 pm

Sziasztok, egy diák vagyok közületek, aki tenni szeretne a Nezáért, és értetek. Eddig, mint Kyara King könyvárus, könyvtáros színesítettem közös világunkat, de most szeretnék többet tenni, és ezt mint DT tag tehetném meg leginkább. Már eddig is sok ötlet lappangott a fejemben, és így lenne esélyem felszínre csalogatni, és megvalósítani ötleteim egy részét. Már az elözö DT ideje alatt is nyújtottam be pályázatot, mely sikeresen el lett fogadva, s ezentúl majd több saját ötletet vethetnék fel s továbbíthatnám a ti ötleteitekett. Csapatjátékos vagyok és remélem, hogy egy nagyon jó DT csapat alakul majd ki, melynek én is tagja lehetek, ahol majd onthatjuk a jobbnál jobb programokat a nezások számára, legyen az akár diák akár tanár. Szavazzatok rám, hogy egy hatékony, szórakoztató, ötletgyáros csapat aktív részese lehessek ÉRTETEK
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e9df14d075d17172896

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 3:18 pm

Hello mindenkinek!
Először is megköszönném mindazoknak, akik rám szavaztak eddig! Örülök, hogy idáig eljutottam és szeretném mint itt mindenki, hogy a továbbiakban is sikerülne elnyerni bizalmatokat irántam. Nos, hogy miért én legyek a választásotok? Erre azt tudom mondani, hogy bennem megbízhat mindenki, és ötleteimből sincs hiány. Elismerem, hogy néha nekem is megcsappan a kreativitás készletem, de hát emberből vagyok én is. Szeretnék ötleteimmel az oldalnak segíteni, sűrűbbé tenni a közös programokat. Szeretném azt is, hogy a Nezabarra úgy tekintsen mindenki mint a második család. Szeretném megszüntetni ötleteimmel az unalmas hétköznapokat. Bizonyítani szeretném, hogy alkalmas vagyok ezen feladatkör ellátására. Ötleteim közé, hát nem tudom, ki hogyan lelkesedik majd érte, de ide tartozik az, hogy lehetne valamilyen sportot is létesíteni, megszervezni és szépen kijátszani. Most nem a kviddicsre gondolok hanem bármi más varázslósportra persze ebbe másoknak kell dönteni, hogy elfogadják-e ötletnek, de nem hangzik rosszul. Ezeken az eseményeken a célom, hogy jól érezze magát mindenki, aki karakteresen játszik és a mesélők is egyaránt mondják, hogy jó volt véghezvinni a feladatokat. Egyaránt legyen élvezetes akkoris, ha éppen csak kevés diák vesz részt rajtuk. Mások ötletét is szívesen meghallgatom és nem utasítok vissza semmilyen ötletet. Tehát szavazzatok rám ezután is és az is, ki eddig másra tette voksát! Nem fogja senki sem megbánni! ^^

Ayla Madyzyn
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 4:27 pm

Kedves Szavazó Diákok!

Seth Svarog, az eramir szak egyik jelöltje nem tud kampánybezsédet írni, mert legjobb tudomásunk szerint nyaral. Ennek ellenére kérek mindnekit, hogy ha úgy ítéli akkor szavazzon rá, de ez mindenkinek az egyéni ítélőképességére bízom. KÖszönöm
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 6:32 pm

Én is szavazok.

Allidon: Leila Hirusaki

Deridion: Jessica Dream

Eramir:Ayla Madyzyn

Naxeldir: Anne Wagner
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 6:36 pm

Bár nem itt kellett volna szavazni, de felírom.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra   Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Diáktanács - kampánybeszédek a második fordulóra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: