Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Szavazás a meséről. Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Szavazás a meséről. Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Szavazás a meséről. Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Szavazás a meséről. Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Kalandmester
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Szavazás a meséről. I_vote_lcapSzavazás a meséről. I_voting_barSzavazás a meséről. I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Szavazás a meséről.

Go down 
+8
Jane Scott
Nargile Ljubjana
Ann-Tabitha Serenity
Amaril Gwyneth
Arabella Jagusia
Rupert Rankle
Aali White
Kaen el Jericho
12 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Szavazás a meséről. Nekromanta
Üzenőláda : Szavazás a meséről. Tek4e285117af53d6454199

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 7:20 am

Ilyen még nem volt! De most van! Mint az egyik főmesélő (és a kegyences nagymese alapjainak kitalálója) kiváncsi vagyok a véleményetekre, és úgy gondoltam, hagyok nektek beleszólást a történet alakulásába. Mivel a mese 7 éves, most kezdünk bele a második évbe, ezért úgy döntöttem, szavazást írok ki, amin minden diák szavazhat, akinek nincs tanárkarija. Multikkal tilos! A határidő csütörtök éjfél.

A szavazás kérdése:

A második évben hasonlóan az első évhez nehéz csaták után hősies, pozitív kalanddal zárjunk, vagy az egész év inkább legyen sötétebb, és felmerüljön annak esélye, hogy akár veszíthetünk is, és elbukunk?

A szavazás persze csak tájékoztató jellegű nekem, de igyekszem az igényekhez mérten írni a második év nagy meséjét. Kérem, hogy aki teheti, szavazzon. De a chatet nem kérem, aki már írt ide, az ne tegye ismét. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 7:29 am

jeee akor én akarok lenni az első és frankó hogy létre lett hozva ez a dolog

Szerintem hangulatosabb lenne ha sötétebb lenne: Egy kis kommentár hozzá elvégre szerintem mégiscsak érdekesebb ha senki nem tudja jó e vagy rossz lesz a vége
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 7:41 am

Én személy szerint a happy endet szertem de akkor sokkal izgalmasabb ha nem tudjuk hogy végzödik. Smile
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Szavazás a meséről. Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 7:56 am

Én, ah nem gond, kissé jobban kifejtem a dolgot:

Szerintem, mivel már idősebb az iskola, idsebbek a karik is egy évvel, de vannak elsősök is, szerintem is lehetne kissé sötétebb, nem annyira vidám végződéssel. Első évben úgy is hepiend lett, mostakkor ne legyen. Vagyis, én úgy csinálnám meg, hogy pölö valamlyik tanárról kideülne, hogy kegyenc, és nem is a sulit szolgálja, hanem a kegyencek oldalán áll, és lehetnének tényleg sötétebb részek is. Be is törhetnének az iskolába, iszen már be tudnak, egyzere nagyjából sikerült nekik, vagy megint el is rabolhatnánka pár emberkét, nem tudom kiket, de olyanokra gondoltam, akiknek van multijuk, hogy addig is tudjanak játszani.
Amúgy, Ti dolgotok, Ti tudjátok, hogyan lenne jó, de én így csinálnám szívem szerint. Valamennyi heoiend lehet, de amit elfoglaltak, ott legyenek kegyencek, és nem feltétlenül kell újjáépíteni a dolgokat sem, hanem pár dolgot lehet úgy hagyni, és Nellondba is jöhetnének a kegyencek szerintem. De lehet, hogy enm jó ötlet, Ti tudjátok. Smile

Az vszont igaz, hogy ha nem tudjuk, milyen lesz a végkifejlet, az sokkal izgibb. Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Szavazás a meséről. Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 8:05 am

Ez jó kis fórum.
Szerintem mindenképp lehet sötétebb. Megtévesztések és egyéb csapdák, nem csak szemtől szembeni harc. Olyan csapdákra gondolok, amiket nem kellene előre bejelenteni és akkor kis fővel, játékmesterrel si meg lehetne oldani. Csak egy kisebb szitu kell hozzá, és akkor gazdagabb színesebb lesz a történet. Például ott lehetnének ezek a csapdák, ahol majd legközelebb lecsapnak, csak épp nem tudni, hogy mikor.Mivel mára diákok is idősebbek, én még talán azt is bevállalnám, hogy több győzelem. Most is volt olyan, de mivel több tantárgy is lesz, szóval ezzel már igencsak gyarapodott (vagyis fog ) a tudásunk. De mindenképp a sötétebb dolgok. A vége pedig inkább jó legyen, ennek fényében. Ugyanennyi kegyenccel szerintem, nem lenne reális, ha most meg veszítenénk, ha már egyszer győztünk és még jó pár ki is lett írtva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 8:43 am

Egyetértek mindenkivel aki a sötétebb változatot választotta. Ez a mese is nagyon jó volt, de tényleg túl happy lett a vége. Szerintem egy kis izgalom több kaland, megpróbáltatások nem fog ártani senkinek, esetleg több haláleset, vagy elbukás. Tehát én a sötétebb dologra szavaznék igy tájékoztatú jellegűen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 8:57 am

Egyetértek azzal, hogy sötétebb lehetne. Nem kell jól végződnie, félig lerombolt iskolában is tanulhatunk, és akkor nagy lenne a motiváció, hogy nyernünk kell, mert helyre kell állítani a sulit. A támadások meg lehetnének szétszórtak ezzel arra gondolok, hogy legyenek nagy csaták, amik be vannak jelentve, de emellett lehetnek kisebb támadások, amikor csak úgy lecsapnak bejelentés nélkül az iskola körüli területeken. Az iskolában biztonságban vannak, ha kimennek vállalják a kockázatot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 9:49 am

Szerintem sötétebb legyen^^
Enyi röviden Razz
Vissza az elejére Go down
Arabella Jagusia

Arabella Jagusia


Főkarakter : zsokica15@hotmail.com
Hozzászólások száma : 5022
Kaszt : Szavazás a meséről. Elemista
Üzenőláda : arabellajagusia

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 11:55 am

Én is mint már előttem oly sokan a sötétebb verzióra szavazok. Szeretem a happyendet, de sokkal izgalmasabb, ha nem tudjuk, hogy mi is fog még történni. Több haláleset, vagy lebukás, elbukás, betörés, minden jöhet, szeretem az ilyet Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 11:59 am

Én is a sötétebbre szavazok, mert úgyis még sokáig fog tartani a mese, ha jól tudom, és a való életben is egyszer nyerünk, egyszer vesztünk. Én egyébként arra gondoltam, hogy lehetne még egy kicsit nagyobb a feszültség, hogy tulajdonképpen senki se érezze magát biztonságban, vagy ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 12:32 pm

sötétebb mellett adom le szavazatomat és mi hős másodikosok vigyázunk az elsősökre^^ no meg perse majd harcolunk is meg lehetne olyan is hogy másodikosok összeülnek az elsősökkel és megtanítják őket egy két hasznos dologra annyi minden felmerült az agyamba most, természetesen ha így alakulna^^ meg azért is jobb ha sötétebb mert akkor kiderülne miért is támadják a sulinkat akkor több dolog is kiderülhetne az alapítás titkáról, szal annyi mindennel meglehetne fűszerezni a dolgokat hogy csak na^^
Vissza az elejére Go down
Amaril Gwyneth
Diák
Amaril Gwyneth


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4851
Kaszt : Szavazás a meséről. Elemista
Üzenőláda : Ha játszani akartok vegyetek fel msn-re. Vagy dobjatok meg egy privivel. Ha lehet ne fejbe Razz


Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 12:38 pm

Szerintem is legyen sötét, hogy ne lehessen kiköveztetni melyik oldal nyer.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 3:25 pm

Húú ez jó kis topic és téma... Lásuuk csak.

Sokkal jobban szeretem a sötétebb filmeket meg minden és hát midnenben a sötét. Szóval sötét befejezés. Razz

De tényleg az lenne a legjob b,ha izgalmas lesz és nem tudjuk ,meg most ,h mi lesz a vége.
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Szavazás a meséről. Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 4:21 pm

Szerintem is lehet borongósabb, sötétebb!
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Szavazás a meséről. Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 8:26 pm

sötét.(:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 8:32 pm

Sötét=) Trency majd bevillan a csodakapával =)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 9:20 pm

Én szerintem,legyen az,hogy benne van a pakliban az,hogy elbukunk....fő a változatosság Razz Razz
Vissza az elejére Go down
Jane Scott
Diák
Jane Scott


Főkarakter : renikee2@citromail.hu
Hozzászólások száma : 4037
Kaszt : Szavazás a meséről. Jos
Üzenőláda :
..egy hazug világban egy meg nem értett zseni vagyok, akinek a nevét majd vastag betűvel emelik ki a történelem könyvekben...



Titulus: Dilibogyóó Lyrával^^



Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 7:12 am

Szerintem is igaza van a többségnek...legyen kicsit sötétebb, és ne tudjuk a mese végét. Annál izgalmasabb lesz, és szerintem annál többen fognak eljönni... Razz
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Szavazás a meséről. Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 8:35 am

Igen én is csatlakozom az előttem szólókhoz.
Legyen a csata sötét...és természetesen legyen benne a pakliban, hogy veszítünk. De lehet úgy is, hogy nagyon izgi legyen...hogy úgy állunk, hogy győzünk de a végére veszítünk, vagy fordítva Smile
Vissza az elejére Go down
Quarion Galanodel
Diák
Quarion Galanodel


Főkarakter : Quarion Galanodel
Hozzászólások száma : 2144
Kaszt : Szavazás a meséről. Auror
Üzenőláda : Miért? Most miért ontsam mások vérét, ha főzni is lehet belőle?

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 9:44 am

Ez jól hangzik. Én így gondolom:

Ha szeretnénk egy izgalmas évet, akkor szerintem legyenek megint csaták, természetesen. Dehogy ne csak a harcról legyen szó, lehetne pár olyan kaland, ami visszaemlékezés, vagy a kegyencek az oldalukra szeretnék állítani az iskola pár diákját, vagy ilyesmi. Lehet az is, hogy nagyon az elbukás határán vagyunk, és akkor jön valami nagy mágus, aki megtöri egy kicsit a kegyenceket, és megmenekülünk, vagy valami izgalmas esemény.
Szerintem ez így érdekes lenne mindenki számára. Sötét év is jó ötlet. Very Happy Én bírnám.
Vissza az elejére Go down
Isabella Clerence
Diák
Isabella Clerence


Hozzászólások száma : 853
Kaszt : Szavazás a meséről. Jos
Üzenőláda : Na hellóka!Új karival tértem vissza háborgatni titeket,remélem örültök!!!Írj üzit ha játszani akarsz
puszzantás,
Clar...akarom mondani Izzie xD

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 9:49 am

Szerintem is fő a változatosság tehát legyen sötétebb.
Vissza az elejére Go down
Eligio Lance Jens Tichaon
Diák
Eligio Lance Jens Tichaon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 802
Kaszt : Szavazás a meséről. Illuzionista
Üzenőláda : Szavazás a meséről. 2038745

Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 5:55 pm

Szerintem inkább legyen semleges. Tehát vagy az egyik irányban vagy a másikban érne véget az év. Mindkettő jó lenne abból a szempontból, hogyha pozitívabb lesz akkor a tanulók tudása kiteljesedne. Ha negatívabb lenne akkor meg tapasztalatokat szereznének. De lehetne kombinálni a kettőt. Például a kegyencek megpróbálkozhatnának néhány diák rablásával vagy átállítani valakit az oldalukra. Ez utóbbit úgy is lehetne csinálni, hogy átállnak páran hozzájuk. De előtte a szakvezetők megbízták őket a kémkedésre. Esetleg feltűnhetne valami újabb ellenség. nem lenne támadás. Max. egy kisseb tessék lássék módra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 6:00 pm

Sötét, dark, németül nem tudok, de ide németül akartam beírni Razz

A lényeg az hogy így sokkal jobb lesz, mert Avrilkém végre begonoszulhat egy kissé Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szavazás a meséről. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szavazás a meséről.   Szavazás a meséről. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szavazás a meséről.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: