Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Kalandmester
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_lcapRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_voting_barRémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)

Go down 
+16
Rosetta Waylan
Emily Kyra Beawer
Armand Promotof
Laura Wylee
Concordia Xanto
Anna Ivanov
Hallbjörn B. Laxness
Jack Darkfield
Samantha Troops
Natalie Depp
Marina Raya
Anabella Stepp
Anna Svetlana
Timothy Waylan
Vivienn de la Riquel
Kaen el Jericho
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Deyan Serenity

Deyan Serenity


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 825
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Vandor
Üzenőláda : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek51560cab272c57391090
//Köszönet Evának. Smile//

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 6:05 pm

*Deyan baglya száll be a boltba a nyitott ablakon át, és egy levelet pottyant a lábtörlőre, majd tovaszáll. A következő sorok állna ka levélben:

"Tisztelt Ms. de la Riquel!
Egy opál karperecet szeretnék rendelni öntől, az árát megtalálja a borítékban. A küldeményt a Holló hálóba legyen szíves kézbesíteni.
Tisztelettel:
Deyan Serenity."
*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 6:38 pm

*Egy kis gyöngybagoly száll le a bolt elé, csörében egy levéllel amit letesz a bejárat elé, majd útjára indul. A levélben ez áll:*

Kedves Ms. de la Riquel!

Egy taumaturgikus drágakövet szeretnék öntöl rendelni, aminek árát megtalálja a borítékban. Sajnos tanulmányaim nem teszik lehetövé hogy személyesen keressem fel ez ügyben boltját, így szeretném megkérni hogy a Nezabár Bika cápa hálójába legyen szíves bagoly fordultával elküldeni a követ, Jacqueline A. Winderburg nevére.

Elöre is köszönöm

Maradok Tiszteletettel Jacqueline A. Winderburg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 5:04 pm

*Egy kisebb vércse közelíti meg a boltot, majd csúsztatja be az ajtó rése alatt a szájában lévö levelet, amiben ez áll:*

Szép napot Ms. de la Riquel!

Egy Pszichonikus drágakövet szeretnék kérni, aminek árát megtalálja a borítékban. Idöm hiányában sajnos nem tudok lemenni a boltba hogy személyesen is megvegyem, így kérem a Nezabát Bika cápa hálójába legyen szíves kézbesíteni, Jacqueline Alanois Winderburg naxeldires diák részére.

Elöre is köszönöm kedvességét, maradok tisztelettel: Jacqueline A. Winderburg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 2:29 pm

*Egy sólyom suhan át ezen a szép délutáni napon, hogy A Rémségek kicsiny boltjának ajta alatt becsúsztasson egy levelet, melyben ez áll:*

Üdv, Ms. de la Riquel!

Egy Opál Karperec rendelésével fordulok önhöz, sajnos idöm nem engedi hogy csodás boltjába látogassam, ezért csak így levélben szeretném megvásárolni eme tárgyat. Kérem az árut Nezabár Bika cápa hálójába postázza, Jacqueline Alanois Winderburg nevére, a tárgy árát mely 3 opál tallér ha jól értesültem, mellékeltem a boritékban.

Elöre is köszönöm, Tisztelettel: Jacqueline A. Winderburg /neza diák/
Vissza az elejére Go down
Vivienne Mendelsohn

Vivienne Mendelsohn


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 189
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Nekromanta_jos
Üzenőláda : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek4ffabcce667520454414

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Május 29, 2011 9:18 am

*Fiatal leányzó lépdel a Rémségek kicsiny boltja felé. Napsütötte vasárnap délelőtt van, a madarak csicseregnek, a fák zöldülnek - de nem itt a Sötét negyedben. Meg kell hagyni, nem túl idilli kép ez itt, de hát most mit lehetne tenni? Ha egyszer itt van a bolt, amire most szüksége van, akkor itt van, és kész, ide kell jönni. Vivi a táskáját magához szorítva, fejét büszkén felemelve lépdel el az emberek mellett. Lehet, hogy nem a legjobb öltözékét választotta erre a napra...? A legrövidebb farmerszoknyája van rajta, egy fehér, alig valamit takaró blúz, meg egy tíz centis sarkú, drágakövekkel kirakott pántú szandál. Nyakában hosszú ezüstlánc, ami a hasáig leér, és egy tollas-gyöngyös medál függ rajta, kezén csörgő-zörgő karperecek... Egyre inkább úgy érzi, hogy jobb lett volna most egy saru, egy hosszú farmer, meg egy egyszerű póló, de hát az igazából nem is ő lett volna, szóval... na meg nem nagyon öltözködik már olyan alpári módokon. Lépteit sietősebbre veszi, sarka élesen kopog a köveken. Megáll a bolt előtt, és be akarna menni, de ez nem lehetséges, mert ahogy látja, odabent nincsen senki... Remek. Ebédszünet? Talán. Elhúzza azt a szép vágású száját, leguggol, és elővesz a táskájából egy borítékot, amit becsúsztat az ajtó alatt. Igen, számított rá, sokan tanácsolták neki, hogy inkább küldjön baglyot. Becsúsztatja az alsó kis rése alatt, majd felegyenesedik, és sietős léptekkel a szórakozónegyed felé veszi irányt. A levél tartalma egyébként a következő:*

Üdvözletem, Ms. de la Riquel!

A minap itt jártam, hogy betérjek a boltba, és egy Pszionikus drágakövet szerettem volna vásárolni, de sajnálattal tapasztaltam, hogy az üzlet zárva volt. Ezért arra szeretném kérni, hogy amint lehetséges, küldje el nekem a Nezabarba, Vivienne Mendelsohn nevére. Az ára természetesen a borítékban van.
Segítségét előre is köszönöm!

Vivienne Mendelsohn


//Tallérok Emily Kyra Beawer számlájáról. (: //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 3:23 pm

*Egy bagoly suhan el ezen a borús délutánon Nellond felett, ám mielőtt visszafordulna, hogy remek útja után megérdemelt jutalmát megkaphassa, még egy levelet kézbesít. A rémségek kicsiny boltja előtt tér meg épp csak annyira, hogy az apró csomót átcsippentse csőrével, és a borítékot az ajtó alatt átcsúsztassa. A levélben pedig ezen sorok olvashatók.*

Üdv, Ms. de la Riquel!

Egy Opál Karperec rendelésével fordulok önhöz, remélem levelem időben érkezett meg , és még nem fogyott ki a kívánt tárgyból. Ha lehet, mielőbb postázza a Nezabar Ezüst Petymeg hálójába, Ashley Emma Goldworthy nevére. Az árat a borítékban mellékeltem, előre is köszönöm.

Tisztelettel,
A. E. G.
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek51929104bc04c3747685

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Jan. 30, 2011 8:31 pm

*Egy papagáj alakja bontakozik ki a sötétben, ahogyan lábára kötött borítékkal a kastély felől egyenesen a Rémségek kicsiny boltja felé szál. A borítékban egyszerű, könnyed hangvételű levél áll, szép írással, bíborszín tintával.*

"Ms. de la Riquel!

Mivel nincs módon lemenni az üzletébe, ezt a módot választottam ismét arra, hogy megkaphassam, amit szeretnék. Egy Opál karperecre volna szükségem, lehetőleg minél hamarabb, aminek az ára a borítékban van. Emily Kyra Beawer nevére, a Nezabar harmadik emeleti Aligátor hálójára küldje a levelet. Fáradozásait előre is köszönöm!

Emily Kyra Beawer"


*A madár, amint elvégezte dolgát, azonnal tovareppen, és csak az ajtó alatt félig becsúsztatott levél árulkodik arról, hogy itt járt...*
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 8:14 pm

*Késő van, de egy bagoly ilyenkor is jól lát, és minden gond nélkül repkedhet le ide, hogy agával vigye azt a bizonyos levelet, amit a Nezabar szőke nekromanta hölgyeménye adott fel. Kicsit macskakaparásos betűkkel írt levél, ma más a második, amit alkotott. Nem volt kedve szépen írni. Már az elsőnél sem...*

Üdvözletem!

Szeretnék rendelni egy Opál karperecet. Kérem postázza a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola harmadik emeleti Jeges Sirály háló bal oldali szobájába a nevemre. A tárgy árát a borítékban mellékeltem.

Laura Wylee


*Nincs túl sok körítés, kutyafuttában szerkesztett levélről van szó, így nem is meglepő.*


Vissza az elejére Go down
Hunyadvári Szevér

Hunyadvári Szevér


Főkarakter : Jack Darkfield
Hozzászólások száma : 1430
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Mutatvanyos_harcos
Üzenőláda : Fairytale
Az élet titka: a halál előtt meghalni, és rájönni, hogy nem létezik halál.
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek50194dca767159448285

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 4:02 pm

*Egy manó teleportál le ide, hopponál, és amint letette a levelet, vagy becsúsztatta az ajtó alatt, bedobta a leveles nyíláson, már el is tűnik. A levélben ez olvasható:*

Szép napot!

Hallottam, és láttam, hogy a boltba nem igen van bejárás, ezért papírt és tollat ragadtam, és ezt a levelet firkantottam. Szeretnék rendelni egy Opál karperecet, remélem még van készleten, és az árak sem inflálódtak. A megfelelő mennyiségű fizetséget küldöm mellékelten, a borítékban, bár gondolom már észrevette. A csomagot a Fehér Cápa hálóba küldjék, a megszokott helyre, a csomagra azonban kérem egy három betűcskét firkantsanak rá, a nevemet, hogy megismerjem.

Tisztelettel,
Sev


//Tallérok Jack Darkfield számlájáról levonandóak, előre is köszönöm!^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 6:12 am

*Egy keselyű suhan át Nellond sötét negyedén, természetesen az iskola postamadarai közül kölcsönvett példány. Csak vitorlázik a házak fölött, nagy szárnyait kitárva, néha-néha sötét árnyként takarva el a napot, majd hirtelen leszáll, szép lassan. A Rémségek kicsiny boltja előtt állapodik meg, és csőrével leoldja a lábára kötözött borítékot, amit rögtön be is csúsztat az ajtó alatt. A levél szövege pedig a következő:

Tisztelt de la Riquel kisasszony!

Úgy hallottam, hogy a maga boltjában kapható egy nagy erejű varázstárgy, név szerint egy Pszionikus drágakő. Nagyon fontos lenne, ha tudnának adni nekem egyet, remélem, van még a raktáron. A kő árát természetesen a borítékban mellékeltem. Kérem, ha lehet, mihamarabb postázzák a Nezabarba, a harmadik emeleti Gepárd hálóba Chleopatra Penthesilea részére.

Maradok tisztelettel:
C. P.


Dolga végeztével a madár elszáll, vissza az iskolába.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 7:20 pm

//Semmi energiám kb. ugyanazzal a szöveggel megírni egy sokadik levelet... ^^" Pszionikus drágakövet szeretnék, és a Ravenwood-jaimnak ugyanazok a képességei lesznek CF//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Szept. 11, 2010 1:18 pm

*Hétvége van, hát gyalogszerrel érkezik egy fiatal diák Nellond útjain végig. A sötét negyedben maga elé néz, nem törődik senkivel, véletlenül sem óhajt senkibe belekötni, és oké, hogy szeret sétálni, de ezen a helyen nem. Ezért nem is kíván sokáig itt időzni, megáll a Rémségek kicsiny boltja előtt, ahova bekukkant ugyan, de teljesen üres, hát csak a szobájában reggel megírt levelet tűzi az ajtóba, majd sarkon fordul, és sietős léptekkel elindul kifelé a negyedből. Még nem megy vissza az iskolába, de az tuti, hogy nem Nellondnak ezen a részén fog bolyongani.

Mademoiselle de la Riquel!

Ha jól értesültem, az ön boltjában kapható pszionikus drágakő. Ha ez így van, akkor szeretnék belőle rendelni egyet, az árát, ami három tallér, mellékeltem, ha esetleg időközben áremelés lett volna, kérem értesítsen, mert akkor küldöm a különbözetet, de mindenképpen szükségem lenne rá.
Előre is köszönöm:

Matthieu Noir, Nezabar, Halászsas háló



//a tallérokat természetesen Christopher Strife számlájáról lehet levonni^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 8:37 am

*Kihasználja a nyár utolsó napjait, amikor még hétköznap is szabadon járhatnak Nellondban. Személyesen merészkedik be a sötét negyedbe, de a kis bolt előtt megáll. Nem nagyon lát bentről életet, tudja, hogy egyébként is időpontot kellett volna egyeztetni, így megvonja a vállát. Készült, levelet is hozott, így végül azt tűzi az ajtóba, majd még egyszer visszanéz, és visszasétál az iskolába.*

Üdv!

Megbízható forrásból úgy értesültem, hogy ebben a boltban árulnak pszichonikus drágakövet. Ugyan ebből a forrásból tudom, hogy megbízható, jó minőségű, így egyértelmű volt, hogy én is ebből a boltból szeretnék beszerezni egyet. A három opál tallért mellékeltem, a Feketeözvegy hálóba kérném a Nezabar harmadik emeletén. Előre is kösszencs!

Becca Whiteforest
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Aug. 31, 2010 8:33 am

*Egy éjfekete holló száll a bolthoz. Csak egy levelet hozott, rendelést, amit át is ad, aztán rövidebb tollászkodás után továbbszáll. A levél gyöngybetűkkel íródott, igényesen.*

Üdvözletem!

Az a hír járja, hogy a boltukban kapható egy varázstárgy, amire nagy szükségem lenne. Egy pszichonikus drágakövet szeretnék rendelni, aminek az árát, a három tallért mellékeltem a borítékban. A Nezabar Varázslóképzőbe szeretném megkapni, a Nílusi krokodil hálóba. Remélem, megoldható a dolog.

Maradok tisztelettel;
Richard Wellington
Vissza az elejére Go down
Winnifred Anderson

Winnifred Anderson


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 73
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Mutatvanyos

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimePént. Aug. 27, 2010 10:52 am

*Bagoly repül át a Madárposta toronyból egyenesen a Rémségek kicsiny boltjába, egy levéllel együtt, mert ugye mi másért repkedne a madár. Szóval a borítékot szépen leejti a pultra, majd távozik is, arra, ahonnan jött. A borítékban pedig a közetkező áll:*

Üdvözletem!

Szeretnék rendelni egyet Pszionikus drágaköveik közül. A boríték tartalmazza az árát is. Kérem a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szaiskolába küldeni, Winnifred Anderson nevére. Harmadik emelet, Sakál háló, bal oldal.

Tisztelettel
Winnifred Anderson


Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeHétf. Aug. 23, 2010 5:03 pm

*Egy manó tűnik fela boltban, iejdten körbenéz, majd letesz egy levelet az asztalra, aztán el is tűnik, mintha itt sem járt volna, soha. A levél tartalma egy kisebb, rövidebb levél, könnyed, szép írásképpel, magabiztos vonalvezetéssel, a címzett a bolt tulajdonosa, a szöveg pedig a következő:*

Árnyas estét!

Egy Pszionikus drágakövet szeretnék vásárolni. A boríték tartalmazza az árát, valamint a postaköltséget, ha esetleg madárral kellene felküldeni a Nezabar falai közé, és a manó, amely a levelet hozta, nem jelenne meg holnap pontban reggel 9kor. Amennyiben megjelenik, a csomagot kérem neki átadni, reményeim szerint a raktáron még van a drágakőből.

Tisztelettel,

Jack Darkfield


*Könnyed, cirkalmas aláírás, és talán több se kell, a fiú neve elég ismert.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 5:50 pm

Hétköznap lévén diák helyett csak egy fekete holló reppen be a bolt egyik ablakán. Szárnyain egy egy vörös toll ékeskedik, ami eléggé szokatlan a fajtájától. Karmai között egy összegöngyölt levél, amit letesz a pultra, jól látható helyre, majd hagyja, hogy az kibomoljon. Lábát addig-addig rázza, míg ki nem pottyan a rá kötött erszényből a kellő mennyiségű tallér. A levélen a következő kérdés áll.

"Ms. Riquel.

A közeli iskola diákja vagyok, és szükségem lenne egy tárgyra. Amennyiben van raktáron, remélem tudna nekem küldeni, természetesen a megfelelő ár mellett, amit Sohamár mellékelt a levél mellé.
A nevezetes tárgy a Pszionikus drágakő nevet viseli. Amennyiben a tranzakciót sikeresnek minősíti, a nevezett tárgyat kérem az iskolába a Feketeözvegy nevű hálóba küldje.
Előre is köszönettel:

Báthory Marijana”


A holló még egy darabig nézegeti a fényes opáltallért. Láthatólag azon járatja kicsi agyát, hogy a szép fényes dolgot ne vigye e magával. Majd mivel arra az elhatározásra jut, hogy gazdája adta, így aztán inkább felreppen, és elszáll, úgy hagyva mindent.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Aug. 14, 2010 7:49 am

*Egy fekete holló röppen be a boltba, természetesen rendelést hozva. Ledobja, amit odaadtak neki, majd röppen is ki a boltból, hiszen minek kéne vesztegetnie az idejét? Na ugye, hogy nincs értelme. A levélre nem lehet mondani, hogy túl szép kézírással íródott, sőt - de az azért látszik, hogy írója megemberelte magát, hogy azért olvashatóan írja már a rendelését.*

Üdvözletem!

Sajnálatos módon időm nincs lejönni a boltba, hát kénytelen leszek önöktől ezzel a módszerrel rendelni. Egy pszionikus drágakő az, amire nekem szükségem lenne, mellékelem a három tallért. Kérem, a levelet a Nezabar második emeletére küldje vissza, a Tigris cápa háló jobb oldalába. Remélem mihamarabb teljesíteni tudja a kérésemet.

Tisztelettel:

Christopher Strife
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeHétf. Aug. 09, 2010 7:29 pm

*Újabb állat jelenik meg a bolt környékén, mégpedig egy bagoly egy borítékkal, ami szépen le van pecsételve, fekete viasszal. A madár berepül a boltba, vagy az ablakon, vagy valahol máshol, de lényeg ami lényeg, leteszi a csomagot a pultra. Benne pedig négy opáltallér csörren, plusze egy levél, ami ugye nem csörög, de mindegy.

Üdvözletem!

Szeretnék rendelni egy D.E.M.-et és egy Varázslatfordító gyűrűt. Kérem postázza a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola harmadik emeleti Jeges Sirály háló bal oldali szobájába a nevemre. A két tárgy árát a borítékban mellékeltem.

Laura Wlyee


A levél kicsit gyorsan lett írva, és ez a külalakon is látszik, de ugyanolyan olvasható, mint bármelyik írás, csak egyszerűen nincsenek úgy rajzolva a betűk, mint ahogy a lánytól megszokott. Végül a bagoly el is tűnik, visszarepülve a kúriához.*
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek5177c71f872575175299

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 6:41 am

*Egy aprócska macskabagoly röpköd Nellond felett és aki meglepődik, aki nem, itt köt ki. A koboldlány sokáig vacillált az életéről, és arról, hogy nem tudja mit tegyen amikor a társai bajba kerülnek... Hát, most döntött, hogy nem csak pálcás mágiára van szüksége, hanem tanulnia kell még, Telekinézisen kívül. A bagoly lepottyantja a csomagot, berepülve az ablakon, vagy a bagolyposta nyíláson, benne van a 3 opál tallér és a levél is. *

Kedves de la Riquel/Winterstorm kisasszony, - hisz nem tudom melyikük kapja majd meg a levelem.

Talán nem lepné meg egyikőjüket sem, ha megtudják, hogy mit is szeretnék vásárolni. A boltban ez talán már divattá vált, sőt, már a fél iskolának van, de rájöttem, hogy nekem is szükségem van rá, hogy tudjam tartani a lépést. Pszichonikus drágakő re lenne szükségem. A pénz itt van a levél mellett, kérem ha ideje engedi, akkor postázza vissza a megrendelt drágakövet.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola Harmadik emeleti Hiúz háló jobb oldali részlegébe, Rosetta Waylan nevére.


*A levél szép cirádás betűkkel van írva, ilyen szépen csak az tud írni, aki gyakorolta a saját írásformáját, jól rajzol, ilyesmi. A baglyocska szépen tovaröppen, gyorsaságáért jutalomfalatban reménykedve, amit persze majd meg is kap. *
Vissza az elejére Go down
Emily Kyra Beawer

Emily Kyra Beawer


Főkarakter : Camryn Lilleyman
Hozzászólások száma : 6113
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Illuzionista_mutatvanyos
Üzenőláda : Titulus: A Hónap Legaktívabbja Április
Titulus: Multifunkcionális Zsebibaba
Titulus: Az Év Diákja 2011

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Tek51929104bc04c3747685

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:57 pm

*Egy papagáj reppen be az üzletbe. Apró, fehér madárka, lábára, bíborszínű szalaggal egy boríték van kötve. Szintén bíbor színű tintával, gyöngybetűkkel ez van felírva középre: Vivienn de la Riquel részére. A papagáj ügyesen kibújik a szalagból, leereszti egy jól látható helyre a terhét, majd vidáman cserregve kiröppen arra, amerről jött. A borítékban egy dőlt betűkkel írt, vöröslő tintás levél nyugszik, és a következő olvasható rajta:*
"
Kedves Ms. de la Riquel!

Az ön boltja árul egy olyan varázstárgyat, amire nekem a későbbiekben még szükségem lehet, ezért fordulok ezzel a levéllel Magához. Egy Pszionikus Drágakő-ről beszélek. Kérem, küldjön nekem a kőből egy darabot, a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola Harmadik emeletére, az Aligátor hálóba, Emily Kyra Beawer névre. A borítékban továbbá megtalálja az ehhez szükséges 3 Opál tallért. Amennyiben szeretné az én postamadaramat használni, csak kiáltsa a nevét: Adonisz. Valószínűleg néhány percen belül meg fog jelenni, nagyon szeret azon a környéken repkedni.
Segítségét előre is köszönöm.
További jó munkát, és kellemes nyarat!

Üdvözlettel:
Emily Kyra Beawer
"
Vissza az elejére Go down
http://www.bukottangyal.blogger.hu
Vendég
Vendég




Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeKedd Márc. 23, 2010 5:19 pm

*Egy fehér bagoly száll le a bolt elött.*


Üdvözletem!

Hétvégén nincs időm lejönni Nellondba ezért levélben szertnék úgy mond rendelni egy Opál Karperecet valamint egy Pszichonikus drágakövet. Az árát mellékelten küldöm! Ami 6 tallér lesz összesen.
Ahova ki kellene küldeni a csomagot: Nezabar Préri Kutya háló, Susan Watson nevére!

Szívélyes üdvözlettel: Susan Watson Naxledires diák
.
Vissza az elejére Go down
Armand Promotof
Nellondi polgár
Armand Promotof


Főkarakter : bogarbandi@live.com
Hozzászólások száma : 91
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Nincskaszt

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 2:11 pm

*A szükség hozta erre Armandot, remélve, hogy tisztán is meg tudja szerezni azt, amire szüksége van, és nem kell a fekete piacra mennie az áruért. Gyors, és határozott léptekkel halad a célja felé, nem szeretne sok időt itt tölteni. Csak egy pillanatra áll meg a bolt előtt. Bedobja a levelét az ajtón, és már siet is vissza a szórakozó negyedbe, mivel hamarosan újabb üzleti megbeszélése lesz.*

Tisztelt de la Riquel kisasszony!

Szeretnék egy találkozót megbeszélni önnel a boltjában. Egy ritka mágikus komponenst keresek, és remélem, segíteni tud a beszerzésében. A további információkat személyesen szeretném megbeszélni önnel. A levelét kérem a 291-es postafiók címre küldje.

Köszönettel: Armand Promotof
Vissza az elejére Go down
http://www.realplayer.atw.hu/
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 4:01 pm

*Egy fekete varjú röppen a nem túl bíztató külsejű bolt felé, és ügyes mozdulattal beejti a fekete borítékba tett levelet az ajtón lévő résen, így az landol odabenn. A levél tartalma egy szépen összehajtott, kézzel írt papír, valamint három opál tallér. A hófehér papíron ez áll, néhány fekete tintapacával övezve:

Üdvözletem,

Nemrégiben jutott el hozzám a hír, hogy üzletükben kapható egy tárgy, amire szükségem lenne. Ez a pszichonikus drágakő, amit kérem postázzanak a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola Harmadik emeleti Jeges Sirály háló bal oldali részlegébe, Laura Wylee nevére. Az árát a borítékban mellékeltem.

Köszönettel: Laura Wylee


A hozzászólást Laura Wylee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 09, 2010 7:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Concordia Xanto
Diák
Concordia Xanto


Főkarakter : kecskesszuszu@hotmail.com
Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Druida
Üzenőláda : Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Ce41780

Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitimeVas. Jan. 10, 2010 7:57 pm

~ Korábban is elindulhattunk volna... Most már mindegy, nem? ~ válaszolt a tünde daimonjának, aki most is kissé ijedt, a múltkor történtek után sokkal óvatosabbá vált, mint eddig. Nem mintha erre szükség lenne. Az elf lapos talpú bőrcsizmájában igyekszik egy kis boltocska felé a sötét utcán. Ruháit hosszú, fekete köpeny takarja. Haja össze van fogva, de pár rakoncátlan hajszál még így is az arcába lóg, lila fürtjeiből. A csizmáiban egy-egy dobótőr, és a köpeny alatt az egyik kardja lapul, felkészült, de persze pálcája is nála van. A bolthoz megérkezve körbepillant, de nincs nyitva nem is nagy baj, csak egy levelet akart átadni, de átadás helyett csak becsúsztatja az ajtón lévő résen. A levélben ez áll:

Üdvözletem de la Riquel kisasszony,

Tudomásomra jutott, hogy a bolt árukészletében fellelhető két számomra érdekes tárgy is. Ezért szeretnék rendelni egy pszichonikus drágakövet és egy sötét italt is. Az árát mellékeltem a levél mellé, és persze a postázás költségét is. Kérem, a Nezabár varázslóiskolába, a Hárpia-hálóba küldje, Concordia Xanto névre.
Köszönettel: Concordia Xanto


Majd sarkon fordul és elindul egy másik negyed felé, mert még van ideje; és ha már lejött Nellodban, akkor elintézi a dolgait.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)   Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rémségek kicsiny boltja (boltos: Kaen)
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Sötét negyed-
Ugrás: