Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Kalandmester
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Cir és Kaen születésnapja I_vote_lcapCir és Kaen születésnapja I_voting_barCir és Kaen születésnapja I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Cir és Kaen születésnapja

Go down 
+5
Atanas Iordan
Myistra Doarden
Ann-Tabitha Serenity
Aurora Valanthe Mediaris
Kaen el Jericho
9 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek4e285117af53d6454199

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 12:41 pm

Sziasztok,

Szeretnénk mindenkit (max 15 fő a lakás befogadóképessége) meghívni szülinapi bulinkra. Mivel Cir és én 2 hét eltéréssel születtünk (meg 6 év^^) lényegében egy közös szülinapozás lenne. Jövő vasárnap (október 19-én) reggel 10 kor talizunk a nyugatinál az óra alatt.
Kérjük, hogy akinek van kedve és ideje ránk, az jelezze ebben a fórumban. Légyszives tényleg csak akkor szóljatok, ha elég valószínű, hogy ne éljük bele magunkat.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Mutatvanyos
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek8a2b851

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 2:11 pm

Megyeeeeeeeekkkk
Ha csak nemkapok egyest^^
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 3:48 pm

És is menni szeretnék, ha csak anyum nem talál ki addig valamit, bár most ez nem valószínű!!!!
Úgy hogy MEEEEEk!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 4:39 pm

hát szerintem én is meg jelnek a színen:D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 4:48 pm

Ha nem gáz énismegyek Smile... és ha nem gond, Kestrencya is jön ^^
Vissza az elejére Go down
Myistra Doarden
Diák
Myistra Doarden


Hozzászólások száma : 108
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nincskaszt

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 5:36 pm

Köszönöm a meghívást!Én szivesen elmegyek,ha tudok! Very Happy Az igazgatóknak bármit!
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek4e285117af53d6454199

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 11:03 pm

Na akkor egy gyors összegzés, hogy hányan is leszünk.

Kaen
Cir
Agusta
Theo
Rosetta
Alexej
Avril
Miranda

Eddig ez 8 fő. Ann-Thabithát még nem merem beírni, mert már elég sok dolog volt, hogy közbejött neki valami, Georgina pedig szerintem még nem is látott minket élőben, de aranyos a szándék köszi, ha tényleg szeretnél, gyere, de egyenlőre csak azokat írtam fel, akik tényleg tuti jönnének.
Még 7 fő belefér.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimePént. Okt. 10, 2008 11:04 pm

hátakkor én nem megyek...hihi...természetesen kötelezően megjelenek bulájozni:P
Vissza az elejére Go down
Atanas Iordan
Diák
Atanas Iordan


Főkarakter : dasdqwertzui@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2073
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Mentalista
Üzenőláda : Meguntam félni.
KOCKACUKOR



"rá mondanád, hogy ez Ő.."
Cir és Kaen születésnapja Tek4e3a6afc276a58648741

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2008 8:13 am

Én szívesen mennék, de akkor ezt még meg fogom beszélni, tehát ezt még ne írjátok be. Mostcsak azért írok, hogy Boldog Szülinapot Cirnéninek ^^. Tessék mindig ilyen fiatalos és életerős maradni =).
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2008 10:17 am

BOLDOG SZÜLINAPOT CIR!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ha nem kapok rossz jegyet,akkor én is szeretnék menni....de addig majd még szólok Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2008 10:53 am

Én voltam az első, én voltam az első. Én már egy héttel ezelőtt kívántam, mert elnéztem a dátumot. Nah, most nem szabad semmi olyat leszűrni, ami nem vet túl jó fényt az értelmi szintemre. De akkor most is, hamár ma van.

Boholdog szühüli napooot....boldog szühüli napooot...boldog szühülinapooot Ciiir....boldog szühüliinapoot.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Okt. 12, 2008 7:14 pm

Mivel meg lettem bökdösve, hogy mértnem firkantottam be eddig ide magamat, ezért most megteszem, igen, jönni fogok, és anyámat meg megfenyegetem, hogyha nem engedne el, akkor hajjaj mi lesz vele. XD Szal jövök.^^
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek4e285117af53d6454199

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Okt. 12, 2008 7:58 pm

Kaen
Cir
Agusta
Theo
Rosetta
Alexej
Avril
Miranda
Atanas
Layla
Jack

Ismét frissítettem a listát, 11-en volnánk, meg esetleg ha Ann tényleg jön, meg aki még akar. És megjegyzem, hogy Cirnek 11-én volt a szülinapja, de az enyém meg 25-én lesz, ezért tartjuk összevonva kettőnkét 18-án.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Mutatvanyos
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek8a2b851

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 2:11 pm

Bónuszban hozztoldom hogy nekem hatodikán volt XDD
Cir,Kaen kaphatnék valami infot, hogy milyen ajándékra vágytok? *-*
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Illuzionista
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek506f0370868af7782228

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 2:51 pm

Nem kell nagy dolog, megfelel egy két hetes Hawaii nyaralás. Very Happy Very Happy
De amúgy télleg passz, az ú lakásba ilyen téren bármi jól jön, szép tál, polca tehető cucc, gyertya, falra kép, szóval ilyen kisebb cuccok, nem kell nagyban gondolkodni. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Anna Svetlana
Diák
Anna Svetlana


Főkarakter : darknissa@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1853
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta
Üzenőláda : Aki nappal álmodik, sok olyasmit tud, ami rejtve marad a csupán éjszaka álmodók számára.
Ha már úgyis a pokolba kell mennem, akkor legalább csináljam rendesen. ;D

.perselus.piton.

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 3:38 pm

Háh, akkor már tudom is mit veszek nektek Very Happy Aztán majd ha eljutok talira, odaadom ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeHétf. Okt. 13, 2008 9:43 pm

Ejj, én teljesen nem ilyen cuccokat szoktam venni, hanem ilyen nagyon nagy marhaságokat úgy Curtiszesen. Kaen, ha nem felejtem elvinni, akkor meglátod XDXDXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2008 5:25 pm

Ehh, mondanám, hogy mennék ha tudnám biztosan hogy tudok menni. XD Széép megfogalmazás.... x)
Boldog szülinapot így utólag Cirnek és előlegben Kaennek. Smile Remélem majd személyesen is elmondhatom, de ez nem biztos. Télleg sajnálom, hogy nem tudom még megmondani, hogy mi lesz akkor... Tudod Kaen, hogy mi a helyzet nálunk..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 18, 2008 8:39 am

Most úgy néz ki, hogy csak épp 5 percre elugrom és átadom az ajándékot, aztán lépek is le. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 18, 2008 12:56 pm

Én se bizti hogy mehetek,mert kaptam két karót...Sorry...de lehet hogy csak annyira megyek el én is,hogy odaadom az ajándékot,aztán megyek is...
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta
Üzenőláda : Cir és Kaen születésnapja Tek4e285117af53d6454199

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 18, 2008 4:06 pm

Holnap 10 kor lesz a tali a nyugatinál a szokásos helyen.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Alessy de Vontier
Diák
Alessy de Vontier


Hozzászólások száma : 195
Kaszt : Cir és Kaen születésnapja Nekromanta

Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 18, 2008 4:39 pm

Jíííhááá^^ megpróbálunk Daisy-vel időben odabattyogni, de ha késni fogunk, csörgünk ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 6:20 pm

én egész jól éreztem magam
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 6:33 pm

Klassz volt, főleg a szerepjátékos dolgo tetszett a végén:P ahol én lehettem a halott férfi barátnőjeXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2008 6:39 pm

Hát igen....nagyon jóóó volt Very Happy És én voltam a halott hapi huga,Rose volt a lányom,Kaen a bátyám,Agusta az anyám,Miranda meg a mostoha tesóm....Szal jól összehoztuk a végére Very Happy Very Happy Very Happy
Körtisz...teee cicalány...akarom mondani cicafiú
Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cir és Kaen születésnapja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cir és Kaen születésnapja   Cir és Kaen születésnapja Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Cir és Kaen születésnapja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liliya Galina, Mentora: Kaen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: