Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Diáktanács - Page 2 I_vote_lcapDiáktanács - Page 2 I_voting_barDiáktanács - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Diáktanács

Go down 
+16
Sheidy Mirror
Rose Emily Scott
Aali White
Nikorina Grozda
Teodor Mihail
Timothy Waylan
Nargile Ljubjana
Andrew Worthington
Wanda Dorcas Gloria
Cirelin de Sovalon
Radomir Athanaric
Kaen el Jericho
Ayla Madyzyn
Amaril Gwyneth
Rupert Rankle
Jessica Dream
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
SzerzőÜzenet
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 6:11 pm

First topic message reminder :

Rup: Persze ezen még dolgozni kell Smile

Mika: Ezzel csak egy gond van...hogy mi hárman csináltuk meg...de lényegtelen csak ez így fura, hogy egyszer berontasz ide hogy kész a plakát de nem is mondtál róla semmit, hogy megcsinálod vagy nem vagy együtt csináljuk vagy mi lesz...de am jó lett...Very Happy

Agusta: nagyon tetszik az ötlet...és éééén szeretnék lenni az egyik krampusz ^^
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:21 pm

Oké, Jess te leszel a krampuszka és egy titulust ki írhatsz A Deridion krampusza. XD
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:23 pm

De Jess nem te jössz az NJK-val (had ne írjam le a nevét:P). Kettővel egy kicsit nehéz lenne tolni, nem?
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:25 pm

Nem is rossz ötlet Razz

Tényleg..és ha már meglesznek a dolgok...mit is fogunk ott csinni?Very Happy

Rup: őőő...de XD csak mondtam, hogy nekem van ha már megkérdezted Razz DE am ha senkinek nincs menni fog kettővel is Very Happy


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:29 pm

Nekem van mesélőm xD de remélem tudjátok hogy új a jelszava muhahahahahaha xD nah szal szerintem Goraph válalja már el ...mert izéé nem akarok bizonytalanul bele vágni..ha értitek mire célzok.
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:36 pm

Muhahahahahahahaha xD tudjuk, hogy új a jelszó xD
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:39 pm

Akkor megkeresem, ha nem felejtem el, de azért holnap kérdezzetek már rá, mert eléggé lyukas a fejem.
Jess: Értékelem a lelkesedést, de azért ne feszítsük túl a húrt.

Egyébként, ha összegyűltek a diákok, akkor megjelenik a NJK és felvezeted, hogy épp eszedbe jutott, vagy azon gondolkodott, hogy hol is lehet az elveszett medál. És akkor elmeséled, hogy van egy medál, ami valahol el van rejtve a birtokon és csak egy verset tudsz róla. Elmondod a verset is és akkor eltünsz.
Ezt mind egy hsz-ben kéne megtenni, hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon. És esetleg off-ba le lehet írni, hogy a vers egy helyet jelöl és ott kell keresni a medált.--- ennyi.

És majd a mesélőnek lesz a nehezebb dolga, mert az ötödik verset helyhez kötötten kell mindenhol elmondania, vagyis, hogy ki és hogy hol találja meg a verset. De oda még majd én is besegítek.

A verseket majd ki is kéne osztani, de lényegében tök mindegy ki melyiket.
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 5:45 pm

Huh...Rup...mind1 nem mondok én erre semmit ^^

Okés, köszi... am tényleg szét kéne osztani, hogy ki hová megy mert így nem lesz jó...Very Happy ÍGy jó nektek?:

Allidon – Alonyn Rózsakert
Deridion - Orphilius Orchus Clausus Tölgyes
Eramir - Szobrok lelke Tó és tópart
Naxeldir - Krastio Rejtett tisztás

Ugye a vízeséshez vezető levelet meg a mesélő...Smile


A hozzászólást Jessica Dream összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 19, 2008 6:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Diáktanács - Page 2 Tek4e9df14d075d17172896

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 6:16 pm

Nekem tökéletes^^ am szerintem nagyon 8 hogy ki honnan indul...

majd gondolok rád Rupert!! de az a baj, hogy nem lesz dínom dánom... agyon izgulom majd magamat a fellépés miatt?? Miért kellett nekem elvállalni?? ááááááá *sikítozik és fel alá ugrál.* na de már nem vonható vissza...
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 6:20 pm

Csak úgy raktam össze, hogy kicsit hasonlítson a szakra...mint pl az Eri a vizes résznél...elem ^^
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 6:26 pm

Jó lesz Jess. Köszi. Very Happy Szerintem ez így okés.
Ayla: Nálunk se lesz. Csak maga a szalagavató és kész. Miért, ti mivel léptek fel? Very Happy

Most úgy néz ki, hogy talán Goraph elvállalja, de esetleg, ha nem tudna jönni, akkor Jess, te majd tudsz mesélni? Én mindenképp maradok segíteni, akárki is mesél, hogy egyszerűbb legyen, de úgy gondolkodtam, hogy a NJK-k után még meg lehetne csinálni, mert a kettő nem együtt fut.
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Diáktanács - Page 2 Tek4e9df14d075d17172896

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 7:01 pm

hááát tudod táncikálni fogunk egy mixelt zenére. Egymás után lesz két szám, amely egybefolyik majd egymásba és így 12 ember fel tud lépni ebben, kb öt perces lesz, de elég is ^^ de én bénának tartom magam...

Jaj holnap én tartom a színjátszót! ne nézzetek hülyének, hogy mindig elmondom, de így bizti nem felejtem el!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 8:41 pm

Nekem volna egy olyan kérdésem, hogy a szakhű szereplők nem cska a főhadin kélesek játszani? Mert ha igen, akkor nekik bővíteni kellene a mozgásterüket adminilag
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2008 9:35 pm

Nem kell, mivel csak a főhadin fognak szerepelni, utánna a diákok szétszélednek és Jm-el oljuk meg, hogy itt, vagy ott megtalálják a vers egy másik darabját.
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 5:34 pm

No Ayla mivel nem jött így én tartom meg a színjátszót... nem volt megbeszélve semmi így a nem olyan jól sikerült testneveléses bigyuszt tartom meg..
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 5:38 pm

Kb. két perce léptem be. Úgy volt nem is jövök. Köszi Jess, jó lesz az is, bár az óvodás volt kiírva.
Vissza az elejére Go down
Ayla Madyzyn

Ayla Madyzyn


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 3140
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Jos
Üzenőláda :
"Az életedet nem a lélegzetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok, amikor eláll a lélegzeted!"

Diáktanács - Page 2 Tek4e9df14d075d17172896

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 6:44 pm

Sziasztok! Sajnálom, hogy nem tartottam meg, de teljességiben lebetegedtem... be is lázasodtam és egész du-tán aludtam. Sajnos ezt is. Sad tudom későn szólok, de tényleg sajnálom. Csak ezért jöttem fel, hogy szóljak ez miatt és valószínű nem leszek egy ideig és ne haragudjatok még1x Sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 20, 2008 6:51 pm

Sorry, hogy nem voltam színjátszón, de mentem volna, csak teljesen kiment a fejemből. De akkor most mi is lesz akkor a szekrényes mikus bulival?
Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 5:34 pm

Akkor tisztázzuk, hogy minden rendben van-e.
Mesélő- Gorpah
Allidon- Alonyn(Rup)
Eramir- Szobrok lelke (Alateriel)
Naxi- Krastio (Ariana)
Deri- Orphilius Orchus Clausus (Jessica)

Mindenki tud lenni? Mindenki tudja a feladatát? Aki nem tud lenni van helyettse?
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 6:03 pm

Na akkor, hogy összegezzünk...itt vannak a versek, emberek...és Rup nekem minden vili ^^ Am mi ott lehetünk diákkarival?Razz:P

Mesélő- Gorpah
Spoiler:


Allidon- Alonyn(Rup)
Spoiler:
Eramir- Szobrok lelke (Alateriel)
Spoiler:

Naxi- Krastio (Ariana)
Spoiler:

Deri- Orphilius Orchus Clausus (Jessica)
Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Rupert Rankle
Diák
Rupert Rankle


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 4349
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Ruppancs XD (Már egészen megszoktam)



Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 6:08 pm

Szerintem ott lehettek. Csak ne ti vezessétek a többieket, mert akkor egyértelmű, hogy ki fog győzni. Razz
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 6:14 pm

Persze...nem is úgy gondoltam, hogy megmondom egyből, hogy a vízeséshez menjünk:)

am ha ott lesz mindenki diákkarival is...kicsit fére is vezethetjük őket...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Diáktanács - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 8:18 am

No nem tudom, hogy most akkor a Színjátszókörrel mi a helyzet, de mindenesetre levettem fentről a kiírását, és inkább akkor helyette az aktualitások kerülnek ki, max. maga a színjátszókör is mint aktualitás kerülhet ki.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 8:24 am

Jól tetted Cir mert havonta kerül megtartásra^^ most éppen az egyik ötletemen a Mikuláson dolgozunk ^^

tényleg még mindig nem tudok a krampuszomnak nevet, valakinek van ötlete? ^^

és ne feledjétek ma kincskereső... és mi van akkor ha én eleve a vízesésnél fogok játszani, csak nem utalok semmivel hogy ott van a medál, én csak állok ott aztán mintha nem tudnék semmiről? XD jó ez izéééság csak olyan vagyok hogy kimondottan nem szeretem a tömeget, kb ezért voltam tavaj is egyszer a kegyences mesénél... szerintem az idén még az egy is sok lesz nekem...mert marha sokan leszünk... nem beszélve arról kössz figyelj másokra és úgy figyelj hogy a mesélő csak utánad írjon....ehh tavaj is evvel passzintottam el kaptam is leszídást a Kmtől xD
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Diáktanács - Page 2 Illuzionista
Üzenőláda : Diáktanács - Page 2 Tek506f0370868af7782228

Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 8:28 am

Liz: Már nem azért, hogy kötekedjek, de egy mesénél pl. egy diáknak max. úgymond a körülötte lévő eseményekre kell figyelni, a km-re, meg 1-2 diákra, akik tudja, hogy körülötte vannak, esetleg keresi a nevét, hogy más említi-e, viszont a km, minden egyes diákra, tanárra, kegyence, és egyéb szereplő figyelni kell, sőt mi több reagálni. Razz
Ennek az a titka, hogy az ember word-ben ír hsz-t, és frissít, mielőtt elküldi. ^^ Tavaly a kegyences mesénél, én kb. 5 percenként módosítottam a hsz-em, mert mire elküldtem volna érkezett megint új hsz.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 9:04 am

Ehhh hát nem lennék kegyences mesélő xD nekem bőven elég a Jm^^ amit nem ártana már elővennem egy rögtönzött mesére XD de ma nem veszem elő tuti mert ma a Goraph tulajdona délután ^^

Egyébként igazad van, csak én izéé nem t5udom nem tudok úgy eleve figyelni a kegyences meséknél... mert bennem van az hö gyorsan cselekedni kell valamit hátha másoknak nem jut eszébe és akkor jót csinálok és akkor királyság van XD bár szerintem mostanra már teljesen változtam értelmesebb hszeim vannak, és a karakterem is kiforottabb nem az a hirtelen jellem így biztos nem lesz hősködő inkább sokáig gondolkodik de remélhetőleg jól cselekedve^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktanács - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Diáktanács
Vissza az elejére 
2 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: