Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Kalandmester
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Diáktanács - Page 38 I_vote_lcapDiáktanács - Page 38 I_voting_barDiáktanács - Page 38 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Diáktanács

Go down 
+16
Sheidy Mirror
Rose Emily Scott
Aali White
Nikorina Grozda
Teodor Mihail
Timothy Waylan
Nargile Ljubjana
Andrew Worthington
Wanda Dorcas Gloria
Cirelin de Sovalon
Radomir Athanaric
Kaen el Jericho
Ayla Madyzyn
Amaril Gwyneth
Rupert Rankle
Jessica Dream
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
SzerzőÜzenet
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 6:11 pm

First topic message reminder :

Rup: Persze ezen még dolgozni kell Smile

Mika: Ezzel csak egy gond van...hogy mi hárman csináltuk meg...de lényegtelen csak ez így fura, hogy egyszer berontasz ide hogy kész a plakát de nem is mondtál róla semmit, hogy megcsinálod vagy nem vagy együtt csináljuk vagy mi lesz...de am jó lett...Very Happy

Agusta: nagyon tetszik az ötlet...és éééén szeretnék lenni az egyik krampusz ^^
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeHétf. Május 11, 2009 3:58 pm

Jack : Köszi,mostmár megértettem Smile

Fleur : Húhh...Igen,már rég nem volt,szal...Nem tudom...:S

Beirtam magam 23-24-re,Nikorina után ^^

Most német házi,közben meg óra,és még leszek,remélhetőleg Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Május 12, 2009 6:12 pm

Nya emberek. Továbbítottam Mikának a dolgokat, a gyakszis cuccot, meg a verseset, aztán ha pozitív választ kapunk a vasárnapra, akkor összedobok holnap este egy hírt, és bele kell húznunk, hogy legyen valami. Iszonyúan sajnálom, hogy mostanában így el vagyon tűnve, de a tanárok azt hiszik munkatáborba járunk, vagy valami hasonló. Na a lényeg, hogy most vasárnap lenne, ha lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Május 12, 2009 6:14 pm

Okés,Lyra,jó lenne,ha összejönne...Smile
Én holnap nem leszek,mert csütörtökön magyar doga,lehet,hogy csütörtökön sem,de pénteken tutira ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeKedd Május 12, 2009 7:42 pm

Na hát közben én is gondolkodok valami szituáción, vagy akadálypályán Smile

Jah és persze elküldtem az időjárás jelentést is Smile
Vissza az elejére Go down
Fleur Isabelle Trender
Diák
Fleur Isabelle Trender


Hozzászólások száma : 1495
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot, játékot és mégtöbb jááááátékot Razz Csak érjek rááááááá! Köcceee!

Tituluslista:
Titulus: Angyalkák Angyalkája Razz
Titulus: Miss céltalan
Titulus: Miss "Nem tudom miért vagyok itt"

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2009 1:07 pm

Nos vagyok! Igaz holnap magyar doga de ki nem szarja le xD Razz Na de azért még tanulnom is kell! De fogok is!
Szerintem is 15-20 ember ha eljön. Zoro ötlete tuti. És köcce hogy az enyémet sem hurrogtátok le Very Happy:D
Lyra:Jó volna ha összejönne! Én is hivogatok már emberkéket! Very Happy:D
Na én is agyalok még ilyen kis akadálypályákon Very Happy:D
Amúgy bocsi hogy el vagyok tűnve...de mostanában nincs oan sok időm!
Vissza az elejére Go down
http://www.liziregeny.gportal.hu
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2009 2:44 pm

A vasárnap nekem tök jó, majd ha lesz rá agyam, és nem a sulis DÖ szervezkedése fog visszhangzani a fejemben, akkor rédemleges ötlettel is előállok, de én ráérek, ez fix, szal leszek meg minden.^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2009 8:19 pm

Azért majd törekedjünk arra, hogy mindenki maradjon életben a pályák során Very Happy
Na jó ez most gonosz volt Very Happy
Mondjuk most már nekem is kezd valami ötletem lenni, majd formába öntöm Razz
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2009 5:14 am

Gonosz... xD
Amúgy igen,én is nekikezdek hamarosan a formába öntéshez... Very Happy
Jah,és úgy lehet,hogy megyek Rose-zal,mint DT-tag,és Brooke-kal is,mint sima diák?
Az életben maradásról meg... Én személy szerint szeretném,ha Brooke meghalna pár napig,hétig,de ha nem akarjátok... Esetleg lehet olyant,hogy csak pár csapat hal meg,a többi élni fog... Ez is gonosz volt,tudom... xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2009 9:50 am

Ej ej elnézést a késésért szóval jöttem gyorsvonattal az ITből a dolog lényege az lenne hogy: Maga a gyakorlós nap hát még mindig nem látják sok értelmét vizsgák amikor eléggé tömött lesz maga az addig vezető út is(összefoglalók összefoglalók hátán) szóval véleményük szerint nyáron vagy vizsgák után érdemesebb lenne ilyet csinálni, szóval konkrét nem nem érkezett de értelem szerűen sokat nem ér ugye órák miatt.

Második a versírós dolog.

No maga az ötlet jöhet szóval el lett fogadva. De konkrétan szépen megfogalmazva hogy gondoltátok stb le kéne irni vagy privibe küldjétek el vagy ide írjátok be én figyelni fogok és majd berakom ITbe és kéne szakmai zsűri pl akit ti választottok ki és akihez pl névtelenül mennek a versek. Ugye amiatt hogy ne tudja hogy ki mit írt. Szóval ez is kéne
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2009 1:09 pm

Sziasztok!

Oksa, Mika, értve, és köszi^^

Ma vagy holnap írok valamit a verses dologról, aztán beteszem ide, lehet majd kiegészíteni, de akkor a vasárnapi dolog lefújva, majd nyáron csinálunk valamit.

Vissza az elejére Go down
Sheidy Mirror
Diák
Sheidy Mirror


Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali! Ha játszani szeretnétek privi Smile És meg nézem a naptáramat ráérek-e Very Happy

Diáktanács - Page 38 ICONATOR_deacb527d4da0d4530427a6d0c4a7b7f


Mai ajánlott zene:
https://www.youtube.com/watch?v=FLmdD5wv6Ek
Tereskova - Cicalány




Titulus: Naxi süti készítője

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2009 6:00 pm

Smile Hát akkor vers íros... Very Happy Mika az én ötletemet el olvastátok már?
Vissza az elejére Go down
http://www.sheidyblog.atw.hu
Fleur Isabelle Trender
Diák
Fleur Isabelle Trender


Hozzászólások száma : 1495
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot, játékot és mégtöbb jááááátékot Razz Csak érjek rááááááá! Köcceee!

Tituluslista:
Titulus: Angyalkák Angyalkája Razz
Titulus: Miss céltalan
Titulus: Miss "Nem tudom miért vagyok itt"

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimePént. Május 15, 2009 12:07 pm

Szóval nem lesz...oksa értve, felfogva s minden.

A versirós akkor oks!
Akkor még mindig a nyári téma lesz a téma? Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
http://www.liziregeny.gportal.hu
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimePént. Május 15, 2009 12:32 pm

Jaj, emberek, én meg már hét eleje egy kis kukkot sm írok ide, pedig olavsgatom ám a dolgokat. ^^
Kár, hogy gyakszinap lefújva, de segond.
Akkor, aversírósra: El kellene döntenünk, ki lesz a zsűri.....nem?
Meg én arra is gondoltam, hogy lehetne az egész kiírást m,ajd versbe foglalni, hogy tényleg olyan legyen.....
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimePént. Május 15, 2009 1:19 pm

Hyhy!

Okés,Brian,értve és felfogva...

A versírós dolog... : Az mikor is lesz? A nyár téma szerintem klassz,nekem tetszik...Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimePént. Május 15, 2009 5:48 pm

Sziasztok..

Holnap írok a versesről, Sheidy légyszi írj valami összefoglalót az ötletedről, mert nekem még mindig nem teljesen tiszta, hogy továbbítani tudjam Mikának, ő meg az IT-nek , köszi^^

Versesre szerintem adjunk mondjuk 5 szót, amit bele kell írni, és hogy minimum 10 sor. Ha adunk nyárias szavakat, azzal ki van pipálva az is, hogy mi a vers témája, szentem..

Kettő: Yora még mindig beteg? Csak mert jelenleg egy deris dt sincs, aki aktív, és Yora eddig összesen egy hsz-t írt ide, és sajna Dzséni is. Neki melója van, meg suli meg minden, és most nem tudom, hogy áll a dt-vel, szal Dzsénim légyszi ha feljössz adj magadról életjelet!!
Vissza az elejére Go down
Sheidy Mirror
Diák
Sheidy Mirror


Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali! Ha játszani szeretnétek privi Smile És meg nézem a naptáramat ráérek-e Very Happy

Diáktanács - Page 38 ICONATOR_deacb527d4da0d4530427a6d0c4a7b7f


Mai ajánlott zene:
https://www.youtube.com/watch?v=FLmdD5wv6Ek
Tereskova - Cicalány




Titulus: Naxi süti készítője

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 8:30 am

Layra este felé meg írom az összefoglalót Very Happy
Hm... a versbe pedig nyári szavakat ... van pár olyan szó... írok párat... fagyi,úszógumi, Balaton , napsütés, vakáció ... öm.. hirtelen nekem ennyi Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.sheidyblog.atw.hu
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 8:32 am

Srácok!
Légyszi figyeljetek jobban az időjárásra, mert tegnap és ma Aali lett volna a soros, és most nézem, hogy Elendil írt, pedig én szóltam Aalinak. Légyszi máskor tényleg figyeljetek rá! Írjátok fel magatoknak, mikorra vállaltátok, vagy valami hasonló, mert időjárás nélkül zűr-zavar lesz.

Sheidy: Köszi^3 a szavak tetszenek, este megcsinálom, csak most a vizsgamentire gyűrök, írok még pár házit, már nem kell sok^^
Vissza az elejére Go down
Fleur Isabelle Trender
Diák
Fleur Isabelle Trender


Hozzászólások száma : 1495
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot, játékot és mégtöbb jááááátékot Razz Csak érjek rááááááá! Köcceee!

Tituluslista:
Titulus: Angyalkák Angyalkája Razz
Titulus: Miss céltalan
Titulus: Miss "Nem tudom miért vagyok itt"

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 1:26 pm

Sziasztok!
Lyra: a szavak tök jók!
Tuti volna ha versbe tudnád foglalni amit irsz! Hanem segitek vagy ha nem akarod nekem miindegy. Csak egy ötlet volt!

A verses szavaim: fagyi,nap,viz,tenger,szörf,jégkása,vizisí,napozás,leégés xD Ennyi...de szerintem a fagyi mindenképp legyen! Meg legyen valami vizisport is!
Vissza az elejére Go down
http://www.liziregeny.gportal.hu
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 5:44 pm

Lyra: Igen, Elendil megírta, én meg az engedélyével átírtam. ^^ Épp akkor küldte el, amikor én akartam. ^^ Jó, de legköezlebb nem fogom omolyan kihagyni, hülyeeee vagyok. *dobbyt utánozza*
Én nem gyúrok vizsgamentire. Nem tudod, milyen jó viszgázni. ^^ De amúgy, Te tudod.... Még van egy egész (majdnem, hat nap) hét.
szavak: forróság? víz?
Vissza az elejére Go down
Nikorina Grozda

Nikorina Grozda


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 2638
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Druida
Üzenőláda :
<3 A Nikorinát jelképező sárkány <3
Diáktanács - Page 38 QHl7
Titulus: Arkangyal
All I Need
Final Destination

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 6:18 pm

Khmm, jelentem, énis élek még, csak mostanság zűrök voltak a gép körül...pardon Embarassed
A verses témához szavak... nos: fagyi, meleg, napsütés, strand, vízibicikli
Khm, ennyi jut az eszembe... A vizsgamentire meg én nem hajtok, esélyem se lenne, meg vizsgázni jó, elleszek vele Razz
Vissza az elejére Go down
Rose Emily Scott
Diák
Rose Emily Scott


Hozzászólások száma : 1681
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Illuzionista
Üzenőláda : "Mindenki boldog akar lenni, senki sem akar fájdalmat.. ez érthető, de gondolj bele, szivárvány sem létezik eső nélkül." ^^

I could really use a wish right now ... <3

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 7:10 pm

Hyhy!Smile

Vizsgamentességire én sem hajtok...Smile 22.-én lépek évfolyamot,és nem vizsgázok,magyarul bukok,és akkor jövőben másodikosként kezdek...Very Happy
Szavak : homok,tenger,tengerpart,napozás,napernyő,úszógumi,napszemüveg,szörfdeszka,fürdőruha...Hirtelen ennyi jut eszembe...^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 8:17 pm

*Sóhajt*
Légyszi az időjárást ne fejetsétek mindig el. Szombat este negyed 11 van, és nincs holnapra időjárás. Sheidy lenne a soros, Zoro azt mondta elvállalja, neki köszi^^
De tényleg figyeljetek pls, ez a héten a második ilyen..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 8:19 pm

Na jó.. látom megint időjárás.
Szóval, igen, most megcsinálom én, de azért figyeljünk oda, hogy mindig legyen.
Szóval szerintem aki tudja, hogy nem ér rá, akkor az ne írja be, de azért mondjuk, ne ketten-hárman csinjük majd egész évben.. :S
Na meg ha valaki beírta, és rájön, vagy közben derül ki hogy nem ér rá, akkor az szóljon itt, és akkor megoldjuk a dolgot Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2009 10:24 pm

Na és akkor az időjárás pedig megcsinálva, de jó lenne, akkor ha több ilyen nem lenne Razz

Na és akkor most írom, hogy a következő Fleur lesz, akinek Hétfőn este kéne megcsinni a kedd-szerdait Razz
Vissza az elejére Go down
Sheidy Mirror
Diák
Sheidy Mirror


Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Diáktanács - Page 38 Mutatvanyos
Üzenőláda : Hali! Ha játszani szeretnétek privi Smile És meg nézem a naptáramat ráérek-e Very Happy

Diáktanács - Page 38 ICONATOR_deacb527d4da0d4530427a6d0c4a7b7f


Mai ajánlott zene:
https://www.youtube.com/watch?v=FLmdD5wv6Ek
Tereskova - Cicalány




Titulus: Naxi süti készítője

Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitimeVas. Május 17, 2009 8:06 am

Sziasztok!
Köszi Zoro...bár már meg írtam tegnap csak nem volt idöm fel rakni Smile Nah mindegy majd legközelebb Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.sheidyblog.atw.hu
Ajánlott tartalom





Diáktanács - Page 38 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács   Diáktanács - Page 38 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Diáktanács
Vissza az elejére 
38 / 39 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: