Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Kalandmester
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nellondi Vasútállomás I_vote_lcapNellondi Vasútállomás I_voting_barNellondi Vasútállomás I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nellondi Vasútállomás

Go down 
+71
Johnny Bradburry
Kasey Jake Ellswood
Lilia Radoslava
Pervinka Doroteja Senka
Liloo W. McNamara
Leo W. McNamara
Elijah West Price
Deyan Serenity
Aewyorin Dr'acnasyr
Theodor Anastas
Mila Zelenkova
Leila La Fontez
Oliver Andrei Petrova
Jack Darkfield
Lina Wierro
Marisela Penthesilea
Patrick Scandal
Effy Siggers
Lismine Lockwood
Juan Miguel Santiares
Hua Xiangfeng
Játékmester Eramir
Alvery Moreau
Rosetta Waylan
Hamon Joulice-Melange
Toportyán Zakariás
Laura Wylee
Samantha Troops
Shelly Dawson
Duncan Cornell
Adela Ionela Mirunela
David Branson
Variam Altolos
Diane Charmey
Lucie Carin Drahoslava
Morgane Devan
Sabine Cornwell
Mina Faustina
Heikigou Kouriryuu
Violette Offilya Ramirez
James Ravenwood
Samuel J. Colwell
Shane O'Connor
Seth Reynolds
Lola Lois Burn
Nargile Ljubjana
Samantha Cyen Elesmery
Blanche Ravenwood-archiv
Hallbjörn B. Laxness
Gwen Janessa Kingstone
Wayne Lazarus Shahrivar
Taira Tjerd
David Grivalt
Marina Raya
Pierre Bontavier
Prudence Arina Cornwell
Rayko S Dragomir - archiv
Valandil Finvë
Rose Emily Scott
Rupert Rankle
Fleur Isabelle Trender
Angelina Mary Black
Kalandmester
Andrew Worthington
Laura Aline Flore - archi
Caroline Johansson
Atum Malah
Aurora Valanthe Mediaris
Castor Achernar
Alexandra Sirov
Timothy Waylan
75 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Mentalista
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás Tek502a0ec3166100392434

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 7:45 pm

* Még mindig zagyva ez az egész dolog, alaposan át kell beszélniük a mai napot, ezek szerint Sophienak is vanna titkai amiket még nem árult el Linc-nek, például a munkájával kapcsolatban elég titokzatos. De akkor nyílt lapokkal játszanak ezentúl.* - Kéne igen! Mindenképp. * Mondja Sophienak és már húzná is legszívesebben maga után, de nem tudja, hogy Stevvel akar e még beszélni, egyáltalán mit szól az egészhez, mert úgy tűnt mint aki mély álomból ébredt. Stevennek biccent.* - Szintén. És igaza van, lassan 10 óra. Menjünk vissza a kúriába Sophie.* Mondja és elindul, csak, hogy a lány még nem, hátrafordulván pedig azt látja, hogy a férfi átöleli Sophiet. Fogadott testvér, úgyhogy nem fogja tudni megszokni. Ha nem köti őket a vér attól még lehet, hogy valamelyikük többet akar majd a másiktól, de ez már csak a szálak tovább bonyolítása.* - Minden jót, Steven. * Int neki, aztán kézen fogja a fekete hajú lányt és visszasétáálnak együtt a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 7:22 pm

*Mosolyogva nézem végig a történéseket. Sophie arra kér a végén, forduljak el, de nem tudom megállni, hogy ne figyeljem őket. Végül is egész aranyosak együtt és amíg nem bukkan fel az a fruska - akit máig ki nem állhatok -, addig a jókedvem garantáltan töretlen marad. Jókedv, végre visszanyerem, mert sikerül azt elérnem, amit szerettem volna. A lány itt van, ők együtt vannak és lassan ideje nekem is visszasomfordálnom a páromhoz. Nem tépi le a férfiasságom, de azért biztosan neki is jól esne, ha nem hagynám folyton egyedül.*
- Steven Blackfield és szíívesen tettem! * kacagok fel hangosan * - Örülök hogy megismerhettelek, neked meg rám sem kellett volna szólnod. Tudod, kettőnk közül én vagyok az idősebb és amúgy is megyek lassan, ugyanis már várnak otthon. Javaslom, hogy lassan ti is menjetek, 22 felé már takarodó, vagy a közeli teaházba, ott legalább még emberek közt is lehettek. Aztán nehogy eltévedjetek! Ha valaki még egyszer a peronhoz igyekszik, az nem ússza meg szárazon! *teszem hozzá, végül lassan elindulok utamra, persze ha még elbúcsúznak, meghallgatom őket, sőt! Sophiet még át is ölelem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 7:10 pm

*Elgondolkodom mert nem tudom mit kotyoghattam ki. *-Féltem hogy te mégsem akarsz mellettem lenni. De ha még mindíg úgy gondolod, hogy van esélyünk. Akkor... Akkor maradok. *mondom hallkan mert zavarban vagyok. *-Steven legalább fordulj el.*mondom vörös arcal mert zavarban vagyok ahogy bámul minket.*- Megbeszélhetnénk mondjuk egy tea mellett?*kérdezem Lincre nézve. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Mentalista
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás Tek502a0ec3166100392434

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 6:59 pm

* Kicsit homályos neki ez az egész. Sophie még soha nem mesélt neki Kínáról, haza pedig biztosan nem akart utazni, mert a bátyjával nem nagyon voltak jóban, akkor meg miért akarhat haza menni? Ráadásul miért titkolózik ennyire?* - Akkor hát igaz. * Nézte hosszas csendben cipőjének fényes orrát aztán összébb húzta kabátját mert az állomáson feltámadt a szél* - Elmész? És mikor jössz vissza egyáltalán. Nem.. Nem kaptam levelet.. és akkor mi lesz? * Kérdi zavarodottan. Stevre pillant, majd le a lányra felváltva.* - Úgy értem velünk... Ennyi? * Kérdi hitetlenkedve, mert nagyon úgy tűnt neki, hogy a lány itt akarja hagyni. A férfi kézfogása erőteljes volt, de azért ő sem gyenge, viszonozza a szorítást. A fickó egyébként nem tűnt nagyon veszélyesnek, bár ki tudja, jó lesz vigyázni vele. Könyveli el magában Linc, de közben azon agyal, hogy miért hívja őt mindenki kölyöknek. Olyan kölyökképűnek tűnne? majd megnézi a tükörben, de most fontosabb dolgokkal foglalatoskodik.* - Öhh.. értem.. ez esetben kösz, hogy megállítottad.. én is ezt tettem volna. * Viszonozza a mosolyt. A barátja szón meglepetten pillant a lányra, hogy vajon mit szól hozzá, hiszen konkrétan még nem mondták ki. Mindenesetre Stevnek köszönettel tartozik, mert helyette is megtette azt, hogy visszarángatta a vonatról a lányt.* - Lincoln Lawrence, és kösz még egyszer. * Mondja az izompacsirtának, aki akár egy képregény szuperhőse is lehetne ezzel a kinézettel.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 6:34 pm

*Hosszas hezitálás után kezet fogok vele, de úgy, hogy kicsit megszorongatom. Miután ez.*
- Engem ugyan rohadtul nem zavar a viselkedésed, amíg nem tervezel párbajt *válaszolom hűvösen és figyelem a jelenetet. Úgy látszik elsőre nem hisz a szavamnak, rendben van, nem fogom megakadályozni, tapasztalja ki maga, milyen is a lány, talán akkor kapiskálja ő is a helyzetet.*
- Auror varázslat, azon belül hipnózis és passzolom. Én felnőtt vagyok kölyök és bár nem vagyok sem auror, sem más, elég hosszú ideig tartott ahhoz, hogy ezt az infót meg tudjam, amit úgy tűnik, veled is megosztott * magyarázom * - Jó kérdés hogy miért akart elmenni, nem a terveire voltam kíváncsi, csak arra, hova menne és mennyi időre *teszem hozzá, aztán elnémulok, mert látom, hogy kezd elmúlni a hatás.*
- Nos öregem, azt hiszem remek volt az időzítésed, egyébként jó látni, hogy a húgomnak ilyen barátja van *mosolyodom el, bár picit nehéz ezelőtt az idegen előtt, aki tudtommal összetörte a lány lelkét. Ha megismétli, garantáltan megfojtom, de most jelen helyzetben még ezt az érzést is át tudom alaktani valami mássá. Egyébként ami a rablás dolgot illeti, a nellondiaknak biztosan úgy tűnt, épp elrabolni készülök egy ártatlan embert közülük, de egyáltalán nem így van. Csupán meg akartam akadályozni, hogy lelépjen. Bakker, ha akkor nem csípem el, most nem állhatnánk itt hármasban.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 6:23 pm

*Újabb kérdések hadát kapom de a fejem már zúg. Sőt egyenesen hasogat. *
-Jól... Jól vagyok. Írtam egy... Levelet. *mondom a homlokomat fogva.*-Visszahívtak kínába... *teszem hozzá és érzem hogy tisztul a fejem. Kicsit megszédülök de sikerül talpon maradni.*- Linc? Te hogy kerülsz ide? És mondtam valamit?*kérdezem mert olyan volt mintha álomból ébredtem volna. Zavarban voltam, Linc aggódó tekintetétől.* -Megkaptad a... Levelet? Abban akartam elbúcsúzni.*mondom hallkan, és lehajtom a fejem. *
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Mentalista
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás Tek502a0ec3166100392434

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 6:11 pm

* Sophie az első kérdésre nem is de legalább felvilágosítja válaszával Lincolnot, hogy ki is ez a titokzatos idegent, akit ő minden ok nélkül letámadott. A válasz voltaképp úgy hangzott mintha egy robottól hallotta volna.* - Öö oké értem. Hé, bocs haver, hogy ilyen nyers voltam. * Mondja és kezet nyújt a férfinak. Sophie azonban felettébb gyanús viselkedést tanúsít. Rengetek a kérdés a fiúban.* -Sophie minden rendben? Miért nem szóltál, miért tűntél el csak úgy? Nem tudtalak elérni.. Aggódtam.. és egyáltalán miért vagy ezen a vasútállomáson? * Nagyjából minden kérdést feltett amire kíváncsi volt, persze akadna még egy pár, de már annak is örül, ha ezekre választ kap. Azonban a férfi közben kiderül, hogy a bátyja a lánynak, így jóval visszavesz vérmérsékletéből és barátságosabb lesz.* - Elnézést. Bizonyára félreértettem. Sophie miért menne kínába? Nem.. nem kaptam levelet. Gyengéden megragadja a lány vállát, hogy maga felé fordítsa. Látja, hogy a szemébe néz mégis olyan ködös a tekintete, mintha teljesen máshol járna.* - Hé Sophie, itt vagy? * Tenyerét elhúzza az arca előtt párszor, aztán felegyenesedik* - Akkor hát igazat beszélsz. * Komolyodik meg a fiú.* - És mikor múlik el a hatása? És milyen varázst alkalmaztál? * Kérdi kíváncsian, majd Sophie bőröndjeire pillant. És mi van, ha át akarja verni őt? El akarja rabolni Sophiet és valamit megitatott vele, hogy Sophienek ne legyen önálló akarata. Neeem ez már üldözési mánia. A fickó rendes lehet, Sophie viszont itt hagyta volna elköszönés nélkül. Ez elég... rosszul eső érzés, de ezt majd kettesben megbeszéli vele.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 5:45 pm

*Érdeklődve meredek a fiúra. Már épp kérdezném mit akar, de ő gyorsabb. Még hogy mit akarok tőle? Hangosan felnevetek, ezt a nevetést Sophie válasza töri meg.*
- Válaszolnom sem kell *mondom köszönés helyett, végigmérve az ifjoncot. Derék legény, ha csak így elém mer vágni, bár őszintén szólva nem érdekel ez a fogpiszkáló. Fogpiszkáló...Igazából kiveszem, hogy neki is van némi izom a testén, de nem olyan nagyok. Hát igen, mindenki más.*
- Elutazott volna Kínába, de úgy hogy lehet, vissza se jön. Szerintem neked levelet írt, nem kaptál valamilyen borítékot ma a nevedre, kölyök? Na mindegy is, a lényeg, hogy egy kis mágiát vetettem be, hogy ne tudjon elmenni drága húgocskám! Azt mondjuk hozzáteszem, hogy nem vér szerinti rokonok vagyunk *magyarázom, ha már kíváncsi, hát kapjon a kérdéseire értelmes, minden mágiától mentes választ.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 5:18 pm

*Nem igazán érzékelem hogy majdnem fel löknek minket, csak a kérdésre frgyelek.*
- Haza akartam utazni. *mondom mert még mindíj a varázslat hatása alatt vagyok. Gondolkodás nélkül válaszolok, a kérdések hadára.*
-Ő a bátjám Steven, és megakadájozta hogy elmenjek.*őszinteség a tetőfokon. Hurrá. Ha magamnál lennék tuti nem maradna épen drága bátyám fogsora. És hát Lincnek sem tudnék így válaszolni.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Mentalista
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás Tek502a0ec3166100392434

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 5:10 pm

* Szerencsétlenségére nem hallotta Sophie őszinte szavait ezért még mindig őrült gondolatok járnak a fejében, hogy mit fog a férfival csinálni, bár már figyel egy pár perce és csak beszélgettek, úgyhogy úgy döntött odamegy. Azért a pár lépés távolságot meg fogja tartani, mert ki tudja nem e akar többet a lánytól.*
- Sophie! * Kiáltott neki és odasietett hozzá.* - Már mindenütt kerestelek, miért tűntél így szó nélkül? * Kérdezte, talán kicsit hangosabban mint kellett volna. Hangjából hallatszik az aggodalommal vegyült kétkedés, ahogy a férfi felé fordítja szürke szemeit és végigmér rajta.* - És ki ez a fickó? Akar tőled valamit? * Kérdi kihívóan. A jelenet egyébként viccesnek tűnhet, mert Steven széltében kissé bővebb mint Linc, bár igaz, hogy ő rá is tapad jócskán szálkás izomköteg, de ha csetepaté lenne az egészből valószínű Linc húzná a rövidebbet. Mutatóujjával fenyegetően megbökdösi Stev feszülő mellkasát.* - Mit akar a lánytól uram? * Kérdi, majd Sophiet derekán ragadva maga mellé húzza, hogy a férfinak is világossá váljon a helyzet. Lehet, hogy elsőre nyersnek tűnik a fiú fellépése, de amelyik kutya ugat, az nem harap.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 4:57 pm

- Na jó, jó fej leszek és nem faggatlak többet, ennyi infó elég lesz *vigyorodom el szélesen. Jól esik a gondolat, hogy megakadályoztam a tervében, mert így sokáig itt lehet még. Nem is merek belegondolni, mi lenne, ha máris Kínában lenne. Valószínű, hogy sokáig keseregnék, hiszen szeretem. Azóta, hogy újratalálkoztam vele, ismét csak belefúrta magát hamar a szívembe.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 4:42 pm

*Steven tovább kérdezget és kénytelen vagyok válaszolni. *
-A feladatom, rabok vallatása valamint kivégzése. Információ szerzés, szabotázs, és magasrangú emberek védelme. *magyarázom az osztagom feladatkörét. Egyáltalán nem akarom ezt a fajta munkát, de mindenlinek jobb lesz ha eltűnök. Majd kapok egy újabb kérdést.*- A legféltetebb titkom hogy mikor először találkoztam Lincel bele szerettem.*mondom kertelés nélkül. Öndudatlan embert nem illik faggatni de ezzel nem foglalkozik drága bátyuskám.*
Vissza az elejére Go down
Lincoln Lawrence

Lincoln Lawrence


Főkarakter : Exan Frostburn
Hozzászólások száma : 231
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Mentalista
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás Tek502a0ec3166100392434

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 4:31 pm

* Sem a puma hálóban, sem az ebédlőben, sem semmilyen közösségi helyszínen nem látta Sophiet ami elég aggasztó volt, ráadásul a szobatársai sem tudtak mit mondani merre lehet a lány. ~ Lehet, hogy engem kerül? És elbújt a szobájában, és mondta a szobatársainak, hogy nincs otthon.~ * Szőtte gondolatai fonalát, azonban, ahogy utolsó helyszínére érve sem látja Sophiet majdnem úgy dönt, hogy felhagy a kereséssel, csak még egy utolsó helyszínen megnézi, próba szerencse. Az állomáson sokan vannak, hiszen az egyik szerelvényes nemsokára indulni készül, mert hogy a vezető éppen most csengetett, s az utasok csomagjaikkal együtt sorban álltak. Azonban messziről kirajzolódott Sophie alakja. Nagyon megörült neki és majdnem kiáltott is neki, csak, hogy látott mellette még egy férfit is, aminek már kevésbé örült. Mit akarhat tőle az a férfi? Hát persze.. Minden világos, azért nem tudta, hogy hol van a lány mert a fiúval találkozott. Egy ideig még csak meghúzódott a tömeg takarásában, hátha látott valami gyanúsat, egyelőre nem mutatkozik. Pedig majd meg pukkan,de be nem vallaná, hogy féltékeny.Figyel.. Mint a bozótosból leső oroszlán áldozatát. Jól lehet, ha Stev megöleli, netán csókot ad a lánynak Linc eszeveszett mód ront neki a semmiből.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 4:11 pm

*Egy pillanatra megtorpanok, de aztán tovább megyek. Sajnálom, ha számára fontos dolgoktól fosztom meg most, azonban nem hagyhattam annyiban a dolgot. Gondolom a Lincoln fiút arra sem méltatta, hogy személyesen búcsúzzon el tőle...*
- És mi lett volna a feladatod? No meg elárulná, hogy mi az egyik legféltettebb titkod? *kérdezősködöm tovább, halkabbra fogva hangomat. Természetesen nem fogom elmondani senkinek, amit válaszol. Amiről most beszél, az az én fejemben marad, hallgatok majd, mint a sír.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:59 pm

*Nem bírok ellenálni a varázslatnak és a kérdésre is azonnal válaszolok.*
-Újra a Phoenix osztag parancsnoka lettem volna. *válaszolom. Megnyugtató hogy rám is hat a varázslat. Stev szerencséjére hogy öntudatlan vagyok mert nagyon nem járna jól. Most a legféltetebb titkaimat is kitudná kérdezni és válaszolnom kéne a mágia miatt. És ki is nézem belőle a faggatózás. Abban reménykedem hogy amit nem tud azt nem használja fel ellenem vagy Linc ellen.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:43 pm

*Szerencsére használ és időben odaérek, hogy elkapjam. Óvatosan a vállamra veszem, a pálcát meg csak a zsebembe süllyesztem, miközben elindulok, elvegyülve a sok ember között. Ha már vallató varázslat, kissé gonosz leszek és ki is használom.*
- Mik lettek volna a terveid Kínában? *kérdezem halkan, kíváncsian. Meg szeretném tudni mit csinált volna, illetve miért is maradt volna ott. Ezt az egyet szándékozom feltenni, de persze ha olyan a válasza, többet is feltehetek és mire kijózanodik, már messze járunk majd Nellond vasútállomásától.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:30 pm

*Elindulok hogy felszáljak a vonatra. Sokan vannaka ezért várnom kell. A tömeg szélén állok. Naivan azt hiszem hogy Stev csak úgy hagynifog elmenni. Még mindíg az a véleményem, hogy nélkülem könnyebb lesz itt. Hirtelen zsibbadást érzek az egész testemben. Nem bírok mozdulni és kissé szédülök. Aurorként felismerem a hipnózis mágiát de nem tehetek ellene semmit. Érzem hogy nehezen állok a lábamon. Lassan a gondolkodás is nehezemre esik majd végül nem érzekmár semmit és csak a sötétséget marad.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:17 pm

*Megáll bennem az ütő, amikor látom, hogy megpróbál felszállni a vonatra. Szerencsére nem állják körül, épp a kis tömeg felém eső szélén áll. Pompás. Előhúzom a pálcám és a hegyét a fejére irányítom. Egy olyan bűbájt készülök bevetni, amit általában vallatásra használnak, de jelen helyzetben kitűnő lesz arra is, hogy kiragadjam őt a többiek közül és magammal vigyem. Rendben, ha ő nem jön, viszem magammal.*
- Sogno Corda! *mondom a távolból, s remélem eltalálom. Ha igen és látom, hogy már dőlöngél, odasietek hozzá.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 2:42 pm

-Jajj bátyus... Sajnálom de döntöttem. És innen vagy a vonat visz el vagy te de hidd el az csak akkor menne ha eszméletlen lennék.*mondom és vállamra veszem a táskám mivel a vonatot már látni a távolban. *-Sajnálom.*teszem hozzá, és mikor a vonat megáll megkísérlek felszálni rá.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 2:27 pm

*Az arcomon nem látszik, de most már komolyan félek. Ha felszáll arra a vonatra, elutazik Kínába és biztos, hogy nem jön vissza. Véget vetni mindennek? Szerintem nem ez a legjobb mód problémáink rendezésére. Nem vagyok egy pszichológus típus, azonban én úgy vélem, hogy a beszélgetés sokkal többet segít.*
- Valahol sejtettem, hogy ezt fogod mondani. Én nem szeretném, hogy te elmenj! Még minden rendbe jöhetne, de ha lezáratlanul hagyod a dolgokat, minden csak rosszabb lesz! Különben is, már nem kell sok és az enyém az a tengerparti ház, ha más nincs, oda eljöhetnél velem *vetem fel az ötletet, és nagyot sóhajtok. Nehezebb lesz a dolgom, mint gondoltam.*
- Nem igaz! * mordulok fel, aztán magamhoz szorítom * -Pont, hogy rosszabb lett volna! Az volt az egyik legnagyobb örömöm, hogy téged megismertelek és nem csak Edennel, hanem veled is szeretnék a továbbiakban foglalkozni. Veletek, és hidd el, számodra még igenis van hely! *próbálom ráébreszteni a lelke egy kis részét arra, hogy ne hagyja itt a helyet, hogy ne menjen vissza. Belebetegednék, amiből sajnos még kedvesem se tudna kigyógyítani. Mikor őket megismertem, voltaképp több darabra szakadt a lelkem. Egy kis darabot maga Sophie rabolt el, egy másikat Eden, s a legnagyobbat anyuék, akik sajnos már nem élhetnek köztünk. Sajnálom is őket rendesen, amikor fiatal voltam, sokat sírtam. Most is összerándul a gyomrom, ha csak rájuk gondolok, de arra még inkább, hogy a húgom - ha nem is vér szerinti testvérem - elmegy. Nem akarom! Nem akarom hogy elmenjen és mindent be fogok vetni! Azt szeretném, hogy itt maradjon és együtt éljünk tovább! Azt akarom, hogy végre minden rendbe jöjjön és ajánlom annak a fiúnak is hogy viselkedjen normálisan, mert ha nem, egyszer meglátogatom, de úgy hogy átrendezem az arcformáját is és rohadtul nem fog érdekelni, hány auror fog majd le, illetve mennyi vinne az Azkabanba egy diák bántalmazásáért. Nem bánthatnám, de én, mint valamilyen oroszlán, még erre is képes lennék. Higgye el az ember, ha dühös vagyok, nem ismerek határokat, ahogy most sem.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 2:14 pm

*Meglep a kérdése. Maradni? Minek? Hisz akit a legjobban vártam nem jött el.*
-Sajnálom de nincs más hely ahova mehetnék. Őszinte leszek veled Steven... Lehet nem jövök vissza.*mondom hallkan és leveszem róla a tekintetem és a földet pásztázom. *~Már semmi nem számít. A legjobb lenne ha mindennek vége lenne. Sokal de sokal könnyebb lenne. Nem fájna többé semmi. Nem kéne többé félnem. ~*gondolkodom magamban majd nagyot sóhajtok. *-Könnyebb lenne neked is ha nem találkoztunk volna. Helyetem inkább foglalkozz a párodal. Számomra itt már nincs hely. *mondom és lehajtom a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 1:54 pm

*Hamar felfogom, hogy csak kevés időm van a dologra. A vonat bármikor jöhet, van, hogy néha össze-vissza jönnek. Van amelyik előbb, van amelyik később. Nem tudom Az övé mikor jön, de remélem sokat fog késni. Nem szeretném őt elengedni. Megértem, ha hazavágyik, de tényleg, mi lesz ha hülyeségeket csinál? Mi lesz, ha arra kérik, maradjon is ott? Én nem fogok tudni kiutazni hozzá egy ideig, mert el leszek foglalva néhány dologgal, s lehet, ő is.* ~ Miért van az...
- Nem lehetne az, hogy itt maradsz? *kérdezem halkan, a térdemre támaszkodva. Kifáradtam, percekbe telik, mire összeszedem magam és felbírok egyenesedni.* ... hogy mikor a legjobban örülnék, az örömöt hirtelen aggodalom veszi át? ~
- Nem szeretném, hogy te elmenj. Persze megértem, de aggódom is érted *magyarázom elkomorult arccal. Valamiért kiszárad a torkom, de mitől?*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 1:47 pm

*Alig 20 perc van a vonat indulásáig. Még nincs itt a bátyám. Kicsit elgondolkodom jól tettem-e hogy levélben búcsúztam el a többiektől. *~Haku és minen bizonnyal Felicity is lefogják harapni a fejem, ha egyáltalán visszajövök. Linc meg hát... ~Vajon érdekelni fogja hogy elmentem? Vagy majd a levelemet se fogja elolvasni? Pedig meg akartam neki mondani, hogy nem haragszom rá. Hiába hogy fájt de nem haragszom.~*gondolkodom mikor Steven lihegve rámköszön.*
-Szia... Hát eljöttél?*kérdezem ahogy halványan rá mosolygok. Furcsa a tekintete számomra. Nem értem miért néz igy rám. *-Örülök eljöttél. Hát... Eljött a búcsú ideje.*mosolygok rá, halványan.*
Vissza az elejére Go down
Steven Blackfield
Nellondi polgár
Steven Blackfield


Főkarakter : Haku Hiroshi
Hozzászólások száma : 658
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Nekromanta
Üzenőláda : Nellondi Vasútállomás 6vx6

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 1:35 pm

*Elmegy, hát tényleg elmegy! Szinte kirobbanok az ágyból, se reggeli, se semmi, csak felkapom a ruháimat és megcsókolom Edent, mielőtt lerohannék felvenni a cipőmet.*
- Megyek, írt SmS-t, már az állomáson van. Ígérem, sietek vissza, addig is vigyázz magadra! *hagyom meg neki, s amúgy tudhatja kiről van szó, hiszen még beszélgettünk róla egy darabon az étteremhez menet. Igen, végül lelepleztem, hova megyünk és egy remek vacsorát költhettünk el együtt, kettesben. Lent felveszem az edzőcipőm, kinyitom az ajtót, s már futok is az állomás felé.
Lihegve rontok be sok ember közé. Ide-oda kapkodom fejem, csak hogy megkeressem Őt. Hol van? Nem látom! Végül aztán megpillantom az egyik peronnál, de túl messze van tőlem. Szerencsére hamar odajutok egy kis kerülővel.*
- Sz-szia! *lihegek, ahogy mellé érek. Le kell beszélnem minél előbb a dologról.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Lee

Sophie Lee


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 718
Kaszt : Nellondi Vasútállomás Auror
Üzenőláda : Linc ha erre jársz keress meg Skypeon, vagy facebookon. Hakuval hiányolunk.

Vagy itt megtalálsz minket Smile
http://magisk.hungarianforum.com/

Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 1:16 pm

*A peronon állok az egyik oszlop mellett. Lábamnál egy hátizsák, mert nem tervezem hosszúra a családi látogatást. De az sem biztos számomra hogy visszatérek. Még mindíg zavart vagyok és nem tudom mit tegyek. Üzenem Stevennek, hogy hol talál mert megkért rá. Így legalább tőle elbúcsúzhatok. Lincel meg nem találkoztam. Nem mertem felkeresni. Nem vagyok más mint egy gyáva kukac aki nem mer a szeme elé kerülni. Legszívesebben, üvöltenék törnék zúznék de nem teszem meg. Azzal sem lenne jobb. Idegesen pillantok az órára, és várom tovább a vonatot.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nellondi Vasútállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nellondi Vasútállomás   Nellondi Vasútállomás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nellondi Vasútállomás
Vissza az elejére 
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Nellondi karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum :: Nellond :: Külső negyed-
Ugrás: