Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Kalandmester
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_lcapDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_voting_barDiáktanács választások 2009 - kampánybeszédek I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek

Go down 
+8
Andrew Worthington
Wanda Dorcas Gloria
Aali White
Jessica Dream
Teodor Mihail
Ann-Tabitha Serenity
Timothy Waylan
Kaen el Jericho
12 posters
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Nekromanta
Üzenőláda : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Tek4e285117af53d6454199

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 6:38 am

Kedves mindenki, íme a jelöltek listája.

Allidon:

-Aisa Black
-Aali White
-Sheila Leays
-Ann-Tabitha Serenity
-Leila Headly
-Eligio Lance Jens Tichaon
-Goraph Pierront Werthover
-Natasa Ivanov
-Yordana Alexandra Andon


Deridion:

-Jessica Dream
-Nikolina Rayna
-Teodor Mihail


Eramir:

-Ayla Madyzyn
-Jack Wine
-Timotei Waylan
-Gavril Atanas


Naxeldir:

-Wanda Dorcas Gloria
-Alexej Iljics Szimonov
-Anna Svetlana
-Nargile Ljubjana


Kérem, hogy ebbe a fórumba csak a jelöltek írjanak egy kb. 10 soros kampánybeszédet, hogy miért rájuk szavazzanak a diákok, miért érdemes őket bejuttatni a diáktanácsba. Nem baj ha rövidebb vagy hosszabb, mint 10 sor, de kb annyi legyen.
Erre a határidő 48 óra, tehát 2009. január 8. reggel 8.óra.
Ha valaki nem ír beszédet, nem esik ki, csak a diákok szemében hátránnyal indul.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Timothy Waylan
Diák
Timothy Waylan


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1779
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Elemista

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 1:25 pm

Akkor kezdjük is. Miért szavazzatok rám? Hm. Jó kérdés. Talán mert én is szeretném gazdagitani jelenlétemmel a Diáktanácsot, már ha gazdagításnak lehet nevezni. Mikor idejöttem a Nezabarra, és eltöltöttem pár napot, észrevettem, hogy van DT is. Feltűntek a fejélesztéseik, sorra, és akkor eldöntöttem, hogy én ennek a tagja akarok lenni, hogy én is fejlesszek. De nem jelentkeztem, ha jól emlékszem, két jelentkezésről is lecsúsztam, nem neveztem, mert nem éreztem magam elégnek hozzá. De most eljött a pillanat, hogy úgy gondolom, a Diáktanács tagjaként új fejlesztéseket tudok a játékba vinni, élvezetesebbé tenni azt. Új programok, helyszínek vannak a fejemben, néhány csak apró foszlányként, némely már teljes ötletként, csak papírra, vagy wordpad-ra kéne vetni őket. Úgy gondolom, DT-tagként aktívabban részt tudok venni a fejlesztésekben, ötletelésekben, a játék színesítésében. Most jön az a rész, hogy mindenkinek a legjobbakat kínálom, a házimanóknak több munkát, a tanároknak jobb diákokat, a diákoknak jobb tanárokat. De ezek csak üres ígérgetések nagyrészt, nem is mondom el őket. Ha majd bejutok, akkor megtapasztalhatjátok azt, amit mondanom kéne, de félek, hogy esetleg nem tudnám 100%-osan teljesíteni az ígéreteimet, ezért fölösleges is mondanom ilyesféléket. Én még nem voltam Diáktanácstag, rfemélem most az lehetek, szeretném egyrészt kipróbálni, másrész Dt-tagságom lévén tovább színesíteni ezt a már amúgy is szuper világot, amiben már több mint fél éve játszom, pár hónapja nagyon aktívabban. De a lényeg, amit érdemes elmondani: Szavazz rám! *kacsint és feltartja a mutatóujját*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 2:16 pm

Sziasztok!
Nyár végén bizalmat szavaztatok nekem, amiért nagyon hálás vagyok és ezt utólag is, szeretném, meg köszöni. Szeretném újra a segítségeteket kérni, hogy továbbra is a Dt tagja lehessek, és ez által szeretném segíteni az oldalt. Most az következne, hogy hogyan tudnám színesíteni és jobbá tenni ezt az amúgy is remek oldalt. Sok lehetőség van és még több, amit végre lehet hajtani de, ehhez az kell, hogy Dt tag legyek.
Szeretném, ha újra bizalmat szavaznátok nekem!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 2:23 pm

Előre is köszönöm mindenkinek, aki átrágja magát unalmas soraimon. A DT által szervezett programokat vehetjük megoldatlan problémának, nekem pedig mostanában a megoldások keresése a kedvenc elfoglaltságom, na meg az élet kihívásai mellett úgy gondolom ezekre a kihívásokra is lenne időm. Van némi tapasztalatom, voltam már DT-s, tehát nem kéne egy újonccal vesződni, már ha ez könnyítést jelent akárkinek is.
Szóval akkor kampány beszéd forever.

Ui.: Remélem nem gond, hogy a kampányomban nem szerepelnek "Szavazz Nikolra" feliratú bögrék, pólók, pulcsik, kis zászlók, kitűzők, de ha szeretnétek, szívesen tervezek párat, és rajzban megkapjátok, ha nagyon szeretnétek. Razz
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 3:43 pm

Akkor én ragadom magamhoz a szót. Legalább is megpróbálom. Na és persze értelmes dolgokat is próbálok írni a fecsegés mellett. Razz
Szóval. Adott egy nehéz kérdés: Miért szavazattok rám?
Óvónéni leszek mint user, és ezt a szakmát nem egy éve gyakorlom. Na most... Ehhez szükség van nem kis kreativitásra, szorgalomra, empatikus érzelmekre (ez azt jelenti, hogy valaki mennyire érti meg a másikat), barátságos jellemre...stb.
Szóval szeretnék segíteni és az oldalt minél jobbá és jobbá tenni. Nektek, azaz a diákságnak minél jobb programokat összehozni. Nektek szeretnék segíteni, veletek együtt élvezni azokat a perceket és akár órákat, amelyeket ezen az oldalon töltünk el mindannyian. Nagyon jó kis oldal ez, és a társaság, akarom mondani az ide írkáló (itt játszó) emberkék nagyon jófejek. Én pedig már most nagyon büszke vagyok rá, hogy közétek tartozhatok.
És ha ti adtok nekem egy esélyt, akkor be szeretném nektek bizonyítani, hogy ez az egész oldal még jobb, még szebb és még csalogatóbb (játékra és regisztrációra invitáló) lehet mindenki számára, hiszen ez az oldal a karaktereink második otthonát képviseli. I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:06 pm

Szavazók Alexej vagyok, de szerintem nem kell, bemutatkozzak, sokan ismernek.
Tudjátok azt, hogy szeretek szórakozni, viccelődni, de a neza nekem is fontos. Nem mondom azt hogy fú de kreatív vagyok mert régen lego űrhajóból kis házat építtetem stb… Vannak ötleteim nekem is. Más különben pedig nem jelentkeztem volna dt-be. Nagy indok hogy miért pont rám szavazatok?
Mert úgy érzem meg értem, mint a jó bor, vagyis elég felkészültnek érzem magam hogy „fontos” dolgokat bízzatok rám. Azt a taktikát fogom követni, mint Timotei nem ígérek nagyon nagy dolgokat csak magamat tudom ígérni, de azt 100%-ban szóval ha nem sajnálod szavaz Alexejre vagy arra akire gondolod de leginkább rám
Vissza az elejére Go down
Teodor Mihail
Diák



Főkarakter : azakivolt@hotmail.com
Hozzászólások száma : 710
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Illuzionista

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:10 pm

Szóval rám is lehet szavazni. Eléggé új vagyok még kimondhatjuk de viszont sokat ráérek van időm főleg inkább délutánokon segíteni bármiben amihez értek. Én nem írok nagy okokat, egyszerűen csak van kedvem hozzá és ha szükség lenne esetleg rám akkor én itt vagyok. Szeretek programokat szervezni vagy abban segíteni, élőbe csináltam már néha ilyet. Többet nem nagyon tudok írni. Nem vagyok valami jó beszélős ha magamról kell szónokolnom szóval azért nem írtam most olyannyira sokat.
Vissza az elejére Go down
Jessica Dream

Jessica Dream


Főkarakter : orsy_11@freemail.hu
Hozzászólások száma : 2724
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Auror
Üzenőláda : :.:. Az aki másért harcol,
Az aki önzetlenül hajszol.
Szemben a világgal,
Puszta kézzel akaratból. .:.:

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:22 pm

Nos...akkor jönnék én Smile

Mint tavaly a csillagok majd ebben az évben is a helyén maradnak (^^), de abban mindenki biztos lehet, hogy most is mindent megteszek majd, hogy jobbá és izgalmasabbá tehessem a napjaitokat (de ugye ez nem csak rajtam múlik Smile).
Én úgy érzem nagyon sok mindent megtettem azért, hogy kellemesebb napjaitok legyenek és ha újra én lehetnék az egyik Deris DT ismét megtennék mindent ez érdekében.

Nya oké...nem akarok senkit tovább fűzni...tömören: úgy érzem sokat felmutattam már eddig, és szeretnék nektek még többet mutatni.Smile
Ha szavaztok majd rám...köszönöm...köszönöm a bizalmat és minden egyebet:)

Nikol: Te vagy a király XD

Más részről...tessék szavazni Nikol-ra és Jess-re ^^

És tényleg köszönöm mindenkinek, hogy a nem túl jól sikerült beszédemet átolvasta Smile
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 11:25 am

Sziasztok, emberek!
Mint tudhatjátokj, Aali vagyok, Aali White, és szeeretek nezázni. Még anno 2007-ben regisztráltam, a neza elején, azóta boldogítom a népeket. Szóóval, már elég régi tag vagyok, szaaavazzatok rám, a jó öreg bölcs Aalira. ^^
Miért is jelentkeztem, tehát mit csinálnék, ha netán bejutnék a DiákTanácsba? Mert szeretnék seegíteni. Persze így is lehet, meg minden, de nem lehet minden ötletemet megvalósítani, pedig van egy rakat, amiket álmatlan éjszakákon megálmodtam (jó, ez értlmesre sikerült. ^^). Tehát szeretnék segíteni, és ha metán bejutnék (ami nem rajtam múlik, sajna), akkor a maximumot nyújtanék, és miindenbe beleütném az orromat, de természetesen csak jóindulatúan, és minél többet segítenéééééék, hogy a diákélet fellendüljön, még jobban, mint eddiig. Szívesen szerveznék programokat is, meg miegyéb, amik a feladatai a DT tagoknak. ^^
Jó, persze mindent azét nem tudok megígérni, met akkor a végén nem tartom be, de azért mint már mondtam, kiadnám magamból a maximumot, azért lehet rám számítani sok mindenben. Csak reménykedni tudok, nem is én dötnök, hanem Tietek ez a kiváltság, így Titeket kérlek meg, hogy:
Szavzzatok Aalire!

Előre is kösziiii.

Aali


A hozzászólást Aali White összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 07, 2009 12:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Mutatvanyos
Üzenőláda : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 12:10 pm

Sziasztok! Akkor én jönnék.
Wanda vagyok, a sokak által szeretett Wanda Dorcas Gloria, és valószínűleg Kaen nem véletlenül nevezett ki erre a feladatra nemrégiben. Bárki fordulhat hozzám a kéréseivel most is és a jövőben is, mert megpróbálom megvalósítani. Nagyon szeretem ezt a munkát és egy jódarabig szeretnék Diáktanács-tag maradni. Kérlek titeket segítsetek ebben, és szavazzatok rám. Ötletem is rengeteg van, és sosem fogyok ki belőlük. Én azt tartom, hogy mindenre van megoldás, és én mindenre találok is. Én úgy gondolom, hogy ebben az 1 hónapban szívemet lelkemet beleadtam a Diáktanács-tagként elvégzendő feladataimba, és továbbra is szeretnék ilyen teljesítményt nyújtani. Én annak örülök ha azt látom, hogy a diákoknak tetszik az amit kitalálunk, és szerintem ezzel mindenki így van. Nagyon szeretnék a jövőben is örömet szerezni nektek, tehát add a voksodat rám, vagyis Wandára. Előre is köszönöm mindenkinek aki rám fog szavazni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Andrew Worthington
Diák
Andrew Worthington


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1522
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Mentalista
Üzenőláda : -

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 3:17 pm

Üdvözlet mindenkinek!

Goraph Pierront Werthover vagyok, useresen Kiss Ottó. Még nem voltam diák tanács tag, így nem tudok olyan szép sorokat írni, mint pár előttem szóló, miszerint a szívemet-lelkemet beleadtam volna a munkába, és mennyi mindent teljesítettem, de talán ez ily' módon van rendjén, tiszta lappal indulhatok. Azért jelentkeztem a diák tanácsba, hogy az ötleteimet ezen oldal számára kamatoztatni tudjam, és minden diák számára elérhetővé tegyem, így mindenkinek örömet okozva. Hiszem, hogy ezekkel a rendezvényekkel, lehetőségekkel, melyeket a diák tanács tűz ki a programfalra, mindenki számára szebbé, izgalmasabbá teszik a szürke hétköznapokat a karaktereink számára, és a usereket is kellőképpen feldobja, remek játéklehetőséget ad ezzel a szervezet számukra. Ígéreteim... Nem tennék semmilyen ígéretet, hiszen véleményem szerint ezek eléggé elcsépeltek, mint azt mindenki tudja, nem csak egy emberen múlik, hogy milyen lehetőségeket fogunk felkínálni, így referenciát előre nem tudok biztosítani. Magamat viszont fel tudom ajánlani, 100%-san, és azt az egy dolgot megígérhetem, hogy minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy programokban sose legyen hiány. Ígérem, hogy mindenki számára rendelkezésre állok majd, meghallgatom a problémáit, és ezeket közösen orvosolhatjuk, felterjeszthetjük a diák tanácsnak, ahol elbírálásra kerül. A programszervezést nem most kezdeném, useren tagja vagyok a helyi DÖK-nek, így ezekkel problémám nincs. Remélem, hogy a soraim, melyeket írtam, hatni fognak, és elnyeri mindenki tetszését.

Szavazz rám!
Vissza az elejére Go down
Nargile Ljubjana
Diák
Nargile Ljubjana


Főkarakter : angell__xd@hotmail.com
Hozzászólások száma : 1221
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Auror
Üzenőláda : Utálom az összes buszt, metrót, vonatot, villamost, kocsit, mindent, ami elvisz a barátaimtól, vagy elviszi a barátaim.
És mérhetetlenül szeretem azokat, amik odavisznek hozzájuk.

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 4:07 pm

Drága diáktársaim!

Nargi,röviden:)Egy ideje fent vagyok az oldalon,rádásul nem rejtett személyként,úgyhogy bármikor fellelhető vagyok,ha meg mégsem,a telefonszámom sem titkos tehát nyugodtan lehet zaklatni,de ez jó,mert ezt szeretem csinálni.Viszonylag casöndes vagyok de amikor rámjön "a pillanat",akkor nagyon sokat tudok beszélni,és elvileg meg tusok hallgatni másokat,de ez csak melléklet,nem azért jelentkeztem hogy fényezzem magam.És nem is azért hogy villogjak hanem mert ha megkérdezem valakitől,mondjuk egy kedves ismerőstől,hogy szerinte milyen madár lennék 3-ból 2 papagájt mond.Mert olyan fura is vagyok meg színes is..Bár bevallom,néha félek megmondani egy ötletemet,mert nem vagyok annyira bátor,meghát csendesebb is.Ígérgetni nem tudok.Mert nem tudom megtartani,ugyanis az élet 80%ban nem azt hozza amire tervez az ember:)Tehát lényegében segíteni szeretnék.És új barátokat szerezni,me gúgy belepillantgatni hogy milyen is ez aztán ki tudja lehet hogy ez lesz a főállásom majd meglátjuk:)Ezek a sorok is olyan furák,hogy lehet hogy elbizonytalanítanak.De talán egy dobást megér.De ezt csak úgy tudod meg ha utána jársz ugyhogy tégy aszerint;)
Szívélyes üdvözlöttel:Nargile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 6:45 pm

Sziasztok!
Nos ideje nekem is megírnom a beszédemet. Már az előző választáson is indultam, akkor sem a beszéd volt az erősségem. De miért is szavazzatok rám? Akkor voltak ötleteim, most is vannak, és ezek az eltelt idő alatt gyarapodtak. És nem csak a saját ötleteimet szeretném bevinni a DT-be, ha nektek van ötletetek, és megosztjátok, akkor akár a ti ötletetek is megvalósulhat. Ha sikerül bejutnom, akkor azon leszek, hogy ezek nagy részét meg tudjam valósítani, de ha nem is sikerül a megvalósításuk, legalább ötleteimmel hozzá tudjak járulni a diáktanács munkájához. Ezen felül próbálok mindenkinek segíteni, vagy meghallgatni ha épp arra van szüksége. Ha bejutok, akkor próbálom a legtöbbet kihozni magamból, hisz ennyi a minimum, amivel én fogok tartozni nektek, ha megválasztotok. Köszi, hogy "meghallgattátok" a beszédem.


A hozzászólást Gavril Atanas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 07, 2009 7:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 6:49 pm

Sziasztok!

Hmm sokszor feltették már ezt a kérdést: Miért indulok? Én nem írom azt ,hogy nem tudom ,mert akkor hazudnék. És nem szeretem ha nekem hazudnak így én sem szoktam hazudni. Nem is szeretnék többet rizsázni , a tárgyra térek. Sajnos tavaly nem jutottam be ,de azoknak akik szavaztak rám nagyon megköszönöm. Állítólag pár diák azt mondta ,hogy tavaly azt rontottam el ,hogy a terveimet is leírtam a kampányomban. Most nem teszem így hátha bejutok. vagyis reménykedem benne. Nagyon sok ötletem van az agyamban , a kis eszecskémben. Ezért szeretnélek titeket megkérni ,hogy szavazzatok rám ,mert nagyon sok ötletem van amivel a Nezabar szerepjátékos oldalt előre tudnám vinni és talán ezeknél az öleteknél sokkal több embernek tetszene meg az oldal. De nem csak az újakra gondolok a terveimben , hanem azokról is akik már régóta itt vannak. Szóval szavazzatok rám Wink Köszi!
Köszönöm ,hogy meghallgattál és volt annyi türlemed ,hogy elolvassd az én nagy beszédemet. köszönöm szépen Smile És még hálásabb lennék ,ha rám is szavaznál.
Vissza az elejére Go down
Anna Svetlana
Diák
Anna Svetlana


Főkarakter : darknissa@freemail.hu
Hozzászólások száma : 1853
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Nekromanta
Üzenőláda : Aki nappal álmodik, sok olyasmit tud, ami rejtve marad a csupán éjszaka álmodók számára.
Ha már úgyis a pokolba kell mennem, akkor legalább csináljam rendesen. ;D

.perselus.piton.

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 7:01 pm

Halihó, kismanók! ^^
Nos, most mondhatnám, hogy szavazzatok rám, mert okos, ügyes, aranyos vagyok… de nem mondom. Még pedig azért mert egyik sem teljesen igaz, így felesleges túlértékelnem magam meg most kivételesen nem is akarom fényezni magam, meg nincs is értelme Very Happy Tehát a lényeg… Valószínűleg nem mondok újat majd, mivel a többiek elmondták előttem, ki így ki úgy. Szóval én is szeretnék segíteni az oldal fejlesztésében, programok szervezésében. Most lehet, hogy a legtöbbekben felmerül a kérdés, hogy miért. A válasz tök egyszerű, mert ezt akarom Very Happy Részt akarok venni benne, mert úgy érzem, hogy tudnék segíteni. Mást nem is nagyon tudok mondani. A kedv és a lelkesedés megvan, azt hiszem ez elég fontos. Smile A hozzáértés, ötletesség sem elhanyagolható tényező, de ez is meg van azért.
Csak annyit kérek, hogy… szavazz rám… ha gondolod Wink

És köszi, hogy végig olvastad nem túl ötletes beszédem, vagyis írásom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Eligio Lance Jens Tichaon
Diák
Eligio Lance Jens Tichaon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 802
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Illuzionista
Üzenőláda : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek 2038745

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 8:35 pm

Üdvözletem!
Mióta jelentkeztem sokszor feltettem magamnak a következő kérdéseket. Kellett ezt nekem jelentkezni? Minek jelentkeztem, ha úgy se jutok be? Erre a kérdésekre a válaszok egyszerűek. Kellett ez nekem, mert így segíthetem az oldal fejlődését, segíthetem az oldal fejlesztőit és színesebbé tehetem az oldalt a ti ötleteitekkel. A második kérdésemre egyszerű a válasz. Próba cseresznye. Ha bejutok, bejutok. Ha nem, akkor nem. Tíz perce még én magam se tudtam, hogy mit írok ide. De leültem, elgondolkodtam és rájöttem arra, hogyha az oldalon lévő emberek életét már régebben színesíteni akarom mind a saját, mind a ti ötletekkel. Erre a megállapításra már rég rájöttem, de nem mertem lépni. Ha most bizalmat szavaztok nekem, akkor... Ha bejutok, akkor ígérem, hogy... Tudom, hogy túl sok a ha és azt is tudom, hogy nektek bizonyíték kell, nem ígéretek. Ezért csak egyet tudok mondani. Ha nem tudod, hogy kire szavazz, ha vannak jó ötleted, akkor szavazz rám. Tudom, hogy nem valami fényes beszéd, de én nem a szavak embere vagyok, hanem a tetteké.
Peace mindenkinek, szavazzon mindenki ( lehetőleg rám). Jó szavazást!
Vissza az elejére Go down
Sheila Leays
Diák
Sheila Leays


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1602
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Jos

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 11:03 pm

Sziasztok drága diáktársak! Laughing (Életembe nem írtam ilyet..és hát nem is a kedvencem de azért olvass Very Happy)

Most hogy így mindenki leírt mindent,nem tudom mit írhatnék hogy rám szavazzatok vagy mivel nyerhetném el a bizalmatokat Very Happy.Elég egyhangú lenne ha leírnám hogy sokat
segítek,ötleteket adok abban hogy izgalmas programokat szervezzünk bulikkal,kártyapartikat esetleg este,bálok,koncertek,meg még sorolhatnám miket lehetne kitalálni és tuti biztosan megvalósítani.Naggyából ezekből az egyhangú dolgokból kitudjátok következtetni milyen terveim vannak,vagy miket szeretnék elérni hogy minden színesebben legyen.Sokat jelentkeztünk erre a választásra,és a céljaink is közösek.Én úgy hiszem ha nem kapok egy szavazatot se,akkor is meglesz az amit én vagy bárki ígért(remélhetőleg).Azért jelentkeztem ide hogy megmutassam,nem csak diáknak,vagy diákképviselőnek lennék jó..mert én hiszem hogy van még mit megmutatnom magamból legyen az bármi is,viszont ez lehet ellenem szól,de nem vágyok annyira arra a tagságra. Én igazából csak a buliszervezéseben szellemek megjelenésénél,párbajok és egyéb hasonló szórakoztató dolgokban vagyok jobb mint régen.Ezt szeretem ehhez értek Very Happy.De ha vágysz ezekre akkor szavazz rám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2009 5:06 pm

//Izé...Síla...A kampánybeszédek "leadási határideje" ma reggel nyolc óra volt, tehát délen már hivatalosan nem ért írni. No persze nem bizti, h ez számít, de mindegy. ^^ Csak gondoltam beírom.//
Vissza az elejére Go down
Sheila Leays
Diák
Sheila Leays


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1602
Kaszt : Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Jos

Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2009 5:18 pm

//Tegnap éjfélkor írtam nem délben.De semmi baj//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek   Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Diáktanács választások 2009 - kampánybeszédek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: