Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Kalandmester
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcapLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_voting_barLegyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Legyen-e a következő óra fényreklámban?

Go down 
+8
Castor Achernar
Concordia Xanto
Ann-Tabitha Serenity
Anaze White
Jack Darkfield
Alexandra Sirov
Rosetta Waylan
Kaen el Jericho
12 posters

Legyen-e a következő óra fényreklámban?
Igen, mert mozillát használok.
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcap63%Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap
 63% [ 10 ]
Nem, mert explorert, vagy operát használok.
Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_lcap37%Legyen-e a következő óra fényreklámban? I_vote_rcap
 37% [ 6 ]
Összes szavazat : 16
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Nekromanta
Üzenőláda : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Tek4e285117af53d6454199

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 1:45 pm

Sziasztok,

Arra gondoltam, hogy megkérdezem a véleményeteket a következő órák kiírásáról. Most fent van kiírva a nagy üres helyen, de van lehetőség egy aktív fényreklámba tenni. Csak az a gond, hogy egyedül mozillában működik rendesen, más rendszerek alatt nem... Tehát a kérdés: legyen fényreklám, mert a legtöbben mozillát használnak, aki meg nem, az remélhetőleg letölti, vagy pedig sokkal többen használnak explorert, és nem állnának át? Amúgy a fényreklám előnye, hogy minden oldalon látszik, nem csak akkor ha a fórum indexét töltöd le.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 1:48 pm

Szerintem a fényreklám fölösleges... De persze ez csak az én véleményem. Amúgy meg én IE-t használok, mert Mozillával rettentő lassú a fórum. Nem tudom miért, mert más fórumon nincs probléma... :s Na de ez az én kis szerény véleményem. Smile
Vissza az elejére Go down
Rosetta Waylan

Rosetta Waylan


Főkarakter : perlita6@freemail.hu
Hozzászólások száma : 6579
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Druida_ereklyevadasz
Üzenőláda : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Tek5177c71f872575175299

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 2:03 pm

Mi a frász az a fényreklám? Nekem akkor tetszett, amikor ott szaladgált a leírás ott fent, abban a csíkban, tudod úgy izésen, hogy így:

Második évfolyam: Jósmágia I. 04.15 (Szerda) 18:00Jósmágia terem


Szal így xD Ez nekem tetszett..O.O
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Nekromanta
Üzenőláda :

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 2:23 pm

A nemre raktam a voksom, bár mozillát használok. Ne haragudjatok, de nekem ez a fényreklám nem jön be :\ Sokkal jobban tetszik a mostani megoldás, a fórum főoldalán levő "hírkocka". Vagy mi az. Szóval ahogy most van. Ez pedig szinte olyan, mint a karaktereknek a szörnyike... Bárhova megyek, mindig ott van. Tudom, ha lejebb görgetem az oldalt, már nincs ott, meg így talán jobban az emberek fejébe vésődik, hogy mikor, hol, milyen óra van... Ha a szavazatok úgy gyűlnek össze, hogy maradjon, hát akkor majd hozzászokom (:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 3:33 pm

Jön az ellenpólus. Razz Én Explorert használok, de szerintem, hasznos, mert sokak azzal érvelnek, hogy nem tudnak róla. Pedig ha látják, akkor ez elég felesleges takaródzás. Ha pedig tényleg olyan vakok, akkor hasznos.
Vissza az elejére Go down
Jack Darkfield

Jack Darkfield


Főkarakter : Főkarakter
Hozzászólások száma : 9241
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Alkimista_nekromanta
Üzenőláda : Az illatod olyan számomra mint a drog. A véred mint a saját ínyem szerint kevert heroin.

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 3:50 pm

Én az igenre voksoltam, mert hasznos, hogyha nem csak akkor látszódik a dolog, amikor a főoldalas fórumrészen vagyok, szal amikor az egész fórumot látom, hanem akkor is, ha benn vagyok az egyik témában. Ráadásul mozzillát használok, úgyhogy ez is benne van, de én inkább a hasznossága miatt voksoltam az igenre. Smile
Vissza az elejére Go down
Anaze White
Diák
Anaze White


Főkarakter : koka.gergely@invitel.hu
Hozzászólások száma : 3016
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Elemista
Üzenőláda : Legyen-e a következő óra fényreklámban? DTO6
Katt :>

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 4:53 pm

Hát, szerintem ez most így a jó, ahogy van, avagy a bevált "hírdobozzal", ahogy felettem is említették. AKi akarja, az ott meg tudja nézni, szépen ltáahtó, amikor valaki az oldalra eljut. Ám sokak nem tudnának átállni mozzillára, vannak akik nem is értenek hozzá (nem, ide nem én tartozom :PPP) így ők nem látnák. Így midnenki ughyananynira látja szerintem a köv órát, ha meg akarja nézni, vagy ha rámegy a fórum kezdőlapjára
Vissza az elejére Go down
Ann-Tabitha Serenity
Diák
Ann-Tabitha Serenity


Főkarakter : ritaveronika@axelero.hu
Hozzászólások száma : 2586
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Illuzionista
Üzenőláda : Élj úgy, hogy, ha a tükörbe nézel, az illetőnek, akit a tükörben látsz, meg tudd veregetni a vállát, és mosolyogni tudj rá!

Titulus: Az allidon kis boszija^^
Titulus: A jók gyámolítója^^
Titulus: angyalka^^


MSN: ritaveronika@axelero.hu

Yahoo: ritaveronikamarsi@yahoo.com

Vegyetek fel! Mindenkivel szívesen játszom Razz


Életem reménye: HHGY (L)



Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 6:40 pm

Szerintem jó ez a fényreklámos dolog, mert így biztosabb lenne, hogy nem felejtjük el azt, hogy óra is van a világon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2009 9:36 pm

Én is az igenre szavaztam, mert alapban mozillázok, csak akkor nem amikor több böngésző kell, és nekem tetszik a dolog, mert így könnyebb válaszolni, amikor valaki az óráról kérdez Very Happy
Vissza az elejére Go down
Concordia Xanto
Diák
Concordia Xanto


Főkarakter : kecskesszuszu@hotmail.com
Hozzászólások száma : 653
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Druida
Üzenőláda : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Ce41780

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 8:40 am

Hát én igennel szavaztam, mert szerintem jó ötlet.Mivel én képes vagyok elfelejteni az órákat, így szerintem hasznos dolog lenne.
Vissza az elejére Go down
Castor Achernar

Castor Achernar


Főkarakter : erik1995@freemail.hu
Hozzászólások száma : 528
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Elemista

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 10:01 am

Szerintem is nagyon jó ötlet, egyrészt nem mindenki nézi a fórum kezdőlapján a "hírdobozt", vagy mi az, csak simán lentebb teker, másrészt nekem például volt olyan hogy nem tudtam milyen óra lesz ma, és akkor vissza kellett menni a hírdobozhoz megnézni, ami pedig körülményes. És nagyon szar ha kevés ember van az órádon, így pedig talán több lehet... Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 7:22 pm

Bár eléggé sokan használnak Explorert, de én azt mondom, hogy legyen fényreklám, mert az minden oldalon látszik, és jobban felhívja a diákok figyelmét. Mondjuk én pl.: Mindkét böngészőt használom, sőt használok egy harmadikat is, az operát...

Szal a szavazatom: IGEN! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2009 7:27 pm

Én személy szerint nézem az órarendet, meg van egy túlbuzgó gyorsítószedő hiperaktív játékgép osztálytársam, aki, ha véletlen elfelejtem, ami ritkán van, eddig nem is volt, na mindegy, szal Zoro mindig figyelmeztet Very Happy
Mozillát használok, ha több karival játszok egyszerre meg ki-be jelentkezek, mert IE-vel nagyon lassú, ez így tökéletes, szentem a fényreklám jó, szal én szavazatom is: IGEN Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2009 5:55 pm

Sziasztok! Nos, szerintem is jó ötlet a fényreklám, mert én is hajlamos vagyok elfelejteni az órákat, ha épp nem a fórum fő oldalán vagyok, szóval én mindenképpen pártolom, és a szavazatom: IGEN!!!
Vissza az elejére Go down
Toomas Vladislav
Diák
Toomas Vladislav


Főkarakter : ToomasVladislav@windowslive.com
Hozzászólások száma : 1375
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Vandor
Üzenőláda : Az univerzumban, az egyetlen állandó a változás.

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2009 6:35 pm

Én nemet mondok pedig mozzilát használok... nekem már így is kaotikus az az órakiírás XD Okés hogy feltünő legyen de szerintem fölösleges...
Különben is szerintem igen sokan használnak explorert és inkább legyen egy kicsit kevésbé feltűnő, de mindenkinek mint hogy csak a mozillások lássák de ők nagyon. Tehát a voksom: Nem.
(Ennek ellenére mondom mindenkinek hogy álljon át mozillára mert sokkal több vírust fog meg és gyorsabb is általában Razz)
Vissza az elejére Go down
Aali White
Diák
Aali White


Főkarakter : aaliwhite@hotmail.com
Hozzászólások száma : 2258
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Jos
Üzenőláda : - Mindig is tudtuk, hol a határ.
- És csak óvatosan léptük át.
Illik zavarni, ha játszani akarsz
(\_/)
(O.o)
(><)
/_|_\


Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 10:58 am

Nekem lényegében mindegy. Én Explorert használom, a Mozilla nem jön be annyira, és nálunk elég lassú is. Apunak van, tiszta csiga. Bár a nezát még nem próbáltam.
Én átlagosan hetnte nézerm az órarendet, meg úgy átlagban, az órák hatkor kezdődnek. Nekem megfelel így is. Meg úgy is.

De egy kérdés: Ha lesz az a fényreklám, vgagy micsuda, attól még ugye ki lesz írva így is?

Meg még valami: hol kell igenre szavazni? ^^ Mert én itt beírtam, de....
Vissza az elejére Go down
Alexandra Sirov

Alexandra Sirov


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1492
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Nekromanta
Üzenőláda :

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeCsüt. Ápr. 16, 2009 11:43 am

Aali, szerintem a szavazás le lett időközben zárva. (:
Vissza az elejére Go down
Fleur Isabelle Trender
Diák
Fleur Isabelle Trender


Hozzászólások száma : 1495
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Auror
Üzenőláda : Játékot, játékot, játékot és mégtöbb jááááátékot Razz Csak érjek rááááááá! Köcceee!

Tituluslista:
Titulus: Angyalkák Angyalkája Razz
Titulus: Miss céltalan
Titulus: Miss "Nem tudom miért vagyok itt"

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeVas. Ápr. 26, 2009 9:17 am

Alexandra! Amig nincs kiirva szerintem nincs lezárva...habár lehet. Na de azért én is mepróbálom!
Nekem lényegében tökmindegy. Explorer is van Mozilla is. Bár tény hogy a Mozillát nem szeretem. Oan lassúú...de miért nem lehetne mind a kettő?
Én a nemre szavaznék ha még lehet!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.liziregeny.gportal.hu
Valandil Finvë
Diák
Valandil Finvë


Főkarakter : j-mate@hotmail.com
Hozzászólások száma : 55
Kaszt : Legyen-e a következő óra fényreklámban? Elemista
Üzenőláda : kis pirulós:))))))

Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitimeVas. Ápr. 26, 2009 9:22 am

Szerintem aha fényreklámos lesz akkor is lassabban váltogassák.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Legyen-e a következő óra fényreklámban? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legyen-e a következő óra fényreklámban?   Legyen-e a következő óra fényreklámban? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Legyen-e a következő óra fényreklámban?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: