Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar nyári tábor Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar nyári tábor Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar nyári tábor I_vote_lcapNezabar nyári tábor I_voting_barNezabar nyári tábor I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar nyári tábor

Go down 
+49
Clémence Aurora Moonbeam
Rosetta Waylan
Athreana Andraste
Hua Xiangfeng
Arabella Jagusia
Evan Darian
Nicolas Demerest
Ayla Madyzyn
Nikorina Grozda
Emily Kyra Beawer
Ann-Tabitha Serenity
Shiwo Altolos
Senna Marsine - archiv
Amaril Gwyneth
Jared Frost-archív
Emil Jahzeel
Natsukeru Hihibi
Anna Ivanov
Bella Stackhouse
Nymphadora Do'Urden
Shane O'Connor
Rupert Rankle
Anna Svetlana
Rayko S Dragomir - archiv
Andrey Bogdan
George Darkrain - archiv
Anaze White
Sepp Dierk
Jasna Novarro
Prudence Arina Cornwell
Jack Darkfield
Wayne Lazarus Shahrivar
Samuel J. Colwell
Peter Krumholtz
Atanas Iordan
Valeriel Ravenwood
Julien de Pompadour
Siegfried Zauberer
Thomas Wright
Wanda Dorcas Gloria
Sean Randy Zealot
Taira Tjerd
Elendil Falassion
Cirelin de Sovalon
Niema Miriel
Steven Grivalt
Laura Wylee
Aurora Valanthe Mediaris
Kaen el Jericho
53 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 5:27 pm

Sziasztok,

Gondoltam létrehozom ezt a fórumot, hogy tudjunk beszélgetni picit a hamarosan bekövetkező nyári táborról. Elég sok meglepink lesz, de persze el is árulhatunk párat csalogatónak^^ Sokat tanultunk a tavalyiból, meg az ősziből is, és azt kell mondanom, hogy több olyan program is lesz, ami tavaly elnyerte a tetszéseteket, és többet kihúztunk, ami annyira nem volt kedvelt. Bár láttok a főoldalon egy tervezetet, de már elég sok változás van^^
De a lényeg, hogy itt lehet róla beszélgetni, tippelgetni hogy kik lesznek az Oscar (aranypálca) nyertesek, de arról is lehet dumcsizni, hogy milyen volt a tavalyi tábor nosztalgiaként.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 5:53 pm

Hmm.. Én is tippelhetek az Oscarosokra? *Sunyi vigyor* Én nagyon nagyon várom már a tábort, de ezt mindenki tudja Very Happy Az tuti, hogy az őrangyal játékra most igazán rágyúrok, és boldoggá teszem a húzottamat Smile
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 6:30 pm

Én is nagyon várom már! Biztosan nagyon jó lesz! Adigra még be kell szereznem pár bikinit XD Mi is ez az őrangyalos játék?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 6:50 pm

Én sajnos tavaly és ősszel sem tudtam menni, de már nagyon várom. Very Happy most, hogy belegondolok már csak két hét. ^^ Már nézegettem milyen cuccokat kéne vinni. Smile
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 7:05 pm

Az van írva, hogy a helyszínen lesz eligazítás, így nem tudom hogy el szabad e mondanom... Razz De legalább felcsigáztalak, Laura? Very Happy
Anyu nekem is mondta, hogy kezdjek már el listát írni, hogy mi kéne, de hát... Amilyen hú de szorgos vagyok xD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 7:09 pm

Jaj, ne is mondjátok XD naaagyon lusta vagyok x3 pedig be kéne még vásárolnom pár ruhát, mer rövidnadrág-hiány van idehaza XD nah majd a héten (minden hétvégén ezt mondom x3)
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 7:13 pm

Rosetta elmondhatja természetesen^^ Hát igen, már csak 20 nap, és kapkodok a tennivalókkal, beszereznivalókkal, meg Cir is^^ De remélem élvezni fogjátok^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 7:16 pm

Hogyha Soookan kíváncsian az Őrangyal játékra, majd Taaalán elmondom^^ Majd ha sokan akarják, na Razz Amúgy lehet, hogy nekikezdek egy listának, hogy mi is kell... sportnadrág tuti kell, mivel fociii! Na jó, komolyan neki kezdek. Jihháá ^^
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:17 pm

Akkor most jelentkeznék mind a 666 skizofrén személyiségemmel, mert egyik sem tudja, hogy mi az a Őrangyal játék. Szóval most, hogy megvagyunk mind a "Soookan", kérem a lényegét XD
A listát pedig tényleg jó lenne elkezdeni... Ejj ráérünk arra még XD Csak a végén úgyjárok vele, mint a zárózizsgámmal. Mindent az utolsó nap tanultam meg... De végülis nagyon tökéletesen sikerült, és megkaptam a dícséretet is ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:31 pm

HEY HEY HEEEY,

de előre terveztek. Mindenesetre nagyon várom már, és idén sokkalta kevesebb cuccot viszek és könnyebb lesz a táskám, mert ugye nem lesz benne A Kamera. De helyette viszem a fényképezőm, ami ezalatt a média tagozaton eltöltött egy év alatt már hozzám nőtt és profi fotóssá tett. Jó, azért nem profivá, még csak hírből sem, csak ügyeskévé, na. És ismét Kaen fogja felpakolni, mert ő egy Iron man. (x
Várom. (:

Ki nem szereti a paradicsomot? : P
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:51 pm

Nyah itt vagyok ám Razz
Angyaljáték:
Az a lényege, hogy a tábor elején szépen kihúz mindenki egy nevet. Az lesz az ő védence. Titokban, csendes hullaszagban ennek a védencnek jókat kell cselekedni, apróságokat, de úgy, hogy ne jöjjön rá a védenc, hogy ki is az angyala, de azt tudja, hogy jól működő angyalkája van ^^ A lényege, hogy kis boldogságot okozzunk egymásnak, kis figyelmességekkel Smile Na ebben voltam múlt évben nagyon kis béna. Utólag is bocsi érte Quarci! I.I
Utolsó nap ki kell majd totózni, hogy ki is az angyalod Very Happy Szóval ilyen titkos, aranyos kis játék (:

Mircsu: Engem igazán elkerülhet au a lencse Razz És... UTÁLOM A PARADICSOMOT! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:53 pm

Nyuff, hát én überbéna vagyok, és ráadásul nagyon el tudom árulni magam x3 de azért majd megpróbálok jót tenni védenckémnek, akárki is lesz x3

én is utálom a paradicsomot XD
Vissza az elejére Go down
Laura Wylee

Laura Wylee


Főkarakter : taborandi@msn.com
Hozzászólások száma : 3350
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta_elementalista
Üzenőláda :
Csak a forró lélegzeted,
Csak az érzés ami vezet.
Csak egy emlék az élet,
Mi lassan felőröl, eléget.
De lábam újra útra talált.
Vége. Túléltem a halált...
Most múlik?


Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 8:57 pm

Jaaaj, hát ez az a játék. Ezt ismerem! Nagyon régen játszottam ezt, de nagyon jó volt! A külömbség, hogy mi Titkos barát játéknak hívtuk ^^ Júúúj! Már várom is! Elkezdtek pörögni a fejemben a gondolatok, és van is néhány jó ötletem! Persze ezek maradjanak csak titkok! MUHAHA! XD

U.I.: PARADICSOM FOREVER!!! XD
Vissza az elejére Go down
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar nyári tábor Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 9:01 pm

HÁÁt persze... Nekem foggalmam sincs, hogy hogy a fenébe fogok nekiállni olyannak kedveskedni, akit életemben nem láttam Very Happy
Izgalmas lessz!! Very Happy Very Happy
A pakolásról meg annyit, hogy úgyis csak utolsó utáni pillanatban fogok nekiállni pakolni, mert hamarabb nem tudom rászánni magam. Pedig a fejemben megvan, hogy mi mindnet kéne... Very Happy
Oh és én is IMÁDOM a paradicsomot Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Niema Miriel
Diák
Niema Miriel


Hozzászólások száma : 809
Üzenőláda : Gyertek játszani!

"Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél. "

Lakhely:Csíkszereda / Szakállas kobra háló

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 9:33 pm

A paradicsom fincsi. Very Happy Én is szeretem... bár az attól is függ, hogy épp milyen célra kell/volt/van/lesz felhasználva. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://vaniliamamor.blogspot.com
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 6:38 am

Hát igen Miri, az azért nevetséges volt, hogy én ajánlottam fel hogy segítek a lányoknak felpakolni a nagy cuccokat, pedig nem vagyok egy erős emberke, remélem idén lesz segítségem.^^
Már csak 19 nap!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar nyári tábor Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek506f0370868af7782228

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 6:41 am

Majd én segítek. Razz
A paradicsom meg finom, aki nem szereti adja oda nekem, én imáááádom. ^^
Tavaly az őrangyalomra nem jöttem rá, bár nem is vitte túlzásba, bár a hajtogatott rózsa aranyos volt tőle, az még mindig meg van valahol.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 6:49 am

Oksi Cir, akkor az én paradicsomomra biztosan számíthatsz, mert én nagyon nem szeretem XD

Bázz... 19 nap... oké, a héten tuti bemegyek a városba bevásárolni pár ruhát x3
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 7:12 am

19 nap!
Én nagyon várom, a nagy bőröndöt tuti telepakolom majd. Fejbe már megvan a lista, max lediktálom a húgomnak, mert mád listákat csinálni.
Őrangyalnak meg nem tudom milyen leszek, hát akit húzok attól előre egy nagy bocsi.
Kaen majd segítek cipelni, a 10 kilós zsetonkészletemmel Razz [Update: Vihetem a zsetont]
A paradicsomot csak azon természetes állapotában szeretem amikor én tépem a bokorról Very Happy
Vissza az elejére Go down
Cirelin de Sovalon
Alapító
Alapító
Cirelin de Sovalon


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 20319
Kaszt : Nezabar nyári tábor Illuzionista
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek506f0370868af7782228

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 7:21 am

A paradicsom bokron nő? Razz Az inkább ilyen kis izé, de nem nevezhető szerintem bokornak. ^^ De lehet, tévedek. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 7:46 am

Cir, bocsi, hogy ezt mondom, de a paradicsom tényleg bokorról nő... XD Lehet, hogy nem akkora, mint egy mogyoróbokor, de ugyanúgy ilyen kis bokorról nő, mint a paprika ^^ *beszél a falusi*
Az én paradicsomomat is bedobom a közösbe, lehet majd eszegetni, meg amúgy akik még nem szeretik azt a csúf bogyós ronda piros dolgot, az jelentkezzena PUCC-ba!
Gavril: Hogy lehetsz ilyeeeen! Készülj rá, és akkor tuti tudsz majd kedvességete küldözgetni. Razz Én az Anditól lopo majd ötleteket, hogyha ő már csinált ilyeneket Titkos Barát néven. Very Happy Amúgy a 10 kilós zseton az... durva. Kis póker mániás. Anyu elkezdett viccelődni, amikor mondtamm neki, hogy van nálatok családi póker, hogy biztos azon nyered a zsebpénzt Very Happy Very Happy
Tizenkilenc nap a Nezabar Nyáritáborig! ^^
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Nezabar nyári tábor Druida

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 7:54 am

És persze ki vezeti az őrangayl játékot? Hát Én, az arkangyal!^^
na jó nem.
Viszont már itt is mondom, meg majd fogom táborban is, hogy a játék csak akkor lesz jó, ha nem csal a nép, mert tavaly volt rá precedens és akkor már bukott az egész! Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 8:41 am

Rose, nekem mondod parasztnak, hogy füle van a malacnak? Hát bokornak nevezzük, mert fás szárú, és egy rendes paradicsombokor lehet akkora, mint egy kisebb bokor.
Készülődök a dologgal, hogy így el lett mondva, most két hétig lesz min agyalnom.
A zsebpénzem nem pókeron nyerem, bár nyerhetném Very Happy jobb is lenne nekem.
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 8:54 am

Az őrangyal játék nem volt rossz^^

A póker viszont már kemény lesz, mert olyanok is jönnek, akik tudnak játszani, nehéz lesz megvédenem a címet, ráadásul 3 forduló lesz, nem kettő^^ Gavrilt én kértem hogy szerváljon zsetont. ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 8:56 am

Az utolsó heads up szép lesz majd akkor:D
A csapatokat hol fogjuk felosztani?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nezabar nyári tábor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar nyári tábor
Vissza az elejére 
1 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: