Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Üdvözöllek a Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában!
Ha Vendég vagy, és még nem tagja az oldalnak, akkor a főoldalon (www.nezabar.hu) felvételizhetsz (Felvételi -> Felvételi teszt).
Ha már tagja vagy az oldalnak, akkor lépj be. Smile
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Bolgár mágustanoda tehetséges tanítványoknak
 
Főoldal linkKezdőlapHírekLegutóbbi képekTanításGalériaNezabar VallomásokÚjságInteraktív sugóRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
Staff
Legutóbbi témák
» Vendégeknek!
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 02, 2014 7:50 pm by Kaen el Jericho

» Föld alatti titkos forrás
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 7:51 pm by Steven Blackfield

» Puma háló
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 8:16 pm by Steven Blackfield

» Fellegszirt
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 8:41 pm by Hiroshi Haku

» Elisabeth Ellen Torchwood kúriája
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 17, 2013 9:11 pm by Steven Blackfield

» Agatha-Land
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:13 pm by Lincoln Lawrence

» Társalgó - Központi terem
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 10:35 am by Sophie Lee

» Steven Blackfield háza
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 5:43 pm by Sophie Lee

» Fogadó
Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 6:03 pm by Sophie Lee

Top posters
Cirelin de Sovalon
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Kaen el Jericho
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Aurora Valanthe Mediaris
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Kalandmester
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Jack Darkfield
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Rosetta Waylan
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Emily Kyra Beawer
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Arabella Jagusia
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Amaril Gwyneth
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Rupert Rankle
Nezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_lcapNezabar nyári tábor - Page 2 I_voting_barNezabar nyári tábor - Page 2 I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (120 fő) Hétf. Aug. 30, 2010 7:32 am-kor volt itt.
Statistics
Összesen 2484 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sweet Krytal

Jelenleg összesen 505860 hozzászólás olvasható. in 1980 subjects

 

 Nezabar nyári tábor

Go down 
+49
Clémence Aurora Moonbeam
Rosetta Waylan
Athreana Andraste
Hua Xiangfeng
Arabella Jagusia
Evan Darian
Nicolas Demerest
Ayla Madyzyn
Nikorina Grozda
Emily Kyra Beawer
Ann-Tabitha Serenity
Shiwo Altolos
Senna Marsine - archiv
Amaril Gwyneth
Jared Frost-archív
Emil Jahzeel
Natsukeru Hihibi
Anna Ivanov
Bella Stackhouse
Nymphadora Do'Urden
Shane O'Connor
Rupert Rankle
Anna Svetlana
Rayko S Dragomir - archiv
Andrey Bogdan
George Darkrain - archiv
Anaze White
Sepp Dierk
Jasna Novarro
Prudence Arina Cornwell
Jack Darkfield
Wayne Lazarus Shahrivar
Samuel J. Colwell
Peter Krumholtz
Atanas Iordan
Valeriel Ravenwood
Julien de Pompadour
Siegfried Zauberer
Thomas Wright
Wanda Dorcas Gloria
Sean Randy Zealot
Taira Tjerd
Elendil Falassion
Cirelin de Sovalon
Niema Miriel
Steven Grivalt
Laura Wylee
Aurora Valanthe Mediaris
Kaen el Jericho
53 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
SzerzőÜzenet
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 05, 2009 5:27 pm

First topic message reminder :

Sziasztok,

Gondoltam létrehozom ezt a fórumot, hogy tudjunk beszélgetni picit a hamarosan bekövetkező nyári táborról. Elég sok meglepink lesz, de persze el is árulhatunk párat csalogatónak^^ Sokat tanultunk a tavalyiból, meg az ősziből is, és azt kell mondanom, hogy több olyan program is lesz, ami tavaly elnyerte a tetszéseteket, és többet kihúztunk, ami annyira nem volt kedvelt. Bár láttok a főoldalon egy tervezetet, de már elég sok változás van^^
De a lényeg, hogy itt lehet róla beszélgetni, tippelgetni hogy kik lesznek az Oscar (aranypálca) nyertesek, de arról is lehet dumcsizni, hogy milyen volt a tavalyi tábor nosztalgiaként.
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu

SzerzőÜzenet
Taira Tjerd

Taira Tjerd


Főkarakter : amalia-tacita@hotmail.com
Hozzászólások száma : 551
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nincskaszt

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:21 am

Én már annyira várom! Juj fel kell elevítenem a póker tudásomat, még nagyon kezdő vagyok. Mi egyforintosokban játszottunk a tesómékkal.
Paradicsom... Ajaj... Én tavaly tudtam meg, hogy a mogyoró bokorról van... Ennyit a falusi életmódról... De kacsát még nem láttam Razz Burában élek mint a nem tom mik...
Nekem is már kellene egy lista... Csak még a tesómat ki kell dobnom a nagy utazóládából. Nyugi azt senkinek sem kell majd cipelnie... Erős gyerek vagyok. Ha meg a bőröndbe nem férek bele, veszünk egy nagyobbat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:26 am

Ajjaj, jön a konkurencia. Akik tavaly nekem adták a paradicsomot, azok tartsák meg ezt a jó szokásukat. : D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:28 am

Hozzám tessék versenyt futni Razz aki hamarabb kéri, az kapja ^^
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Druida

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:40 am

Kestry tavaly a reggelik után ölben kellett vigye a paradicsomot, mert annyit kapott... és később el is fogyott! Very Happy

Amúgy lehet beszállok idén én is a pókerba... feltéve, ha lesz valaki, aki megtanít gyorsan előtte játszani! Razz


A hozzászólást Elendil Falassion összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 06, 2009 9:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 11:25 am

Én sem tudtam mi az az őrangyalos játék. Razz
Egyet értek Steve-vel. Ha nem ismertem eddig az illetőt, akkor feltűnő lesz. Razz De persze kíváncsian várom. Very Happy
Kestrencya: Jelentkezem. Ki nem állhatom a paradicsomot.
Kaen: Én sem vok túl erős, de majd segítek. Very Happy
Én most tanulok pókerezni. Razz Szóval nem vagyok nagy ellenfél. Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 3:40 pm

Gavril majd ott, mert ugye attól függ hogy hány jelentkező lesz, de szerintem 16 embert kell összeszedni^^
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 3:53 pm

nah gyerekek, én csak azért jelentkeztem a táborba, hogy cipelhessem a bőröndöket Very Happy
A pókerre jelentkezek majd én is, mert ugyebár kell a profiknak ilyen vesztes is, hogy továbbjuthassanak Razz Na meg többet nem nézek fel ide, mert bár még nem voltam, irtóra várom, és így elég nehéz kibírni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 7:08 pm

Ó, Sztivi, mindig is tudtam, hogy te vagy az én emberem. Olyan pöpec bőröndöm van, hogy öröm lesz cipelni. Ígérem, csak és kizárólag te fogod hurcolni. : P
Pókerezni nem hiszem, hogy fogok...szerintem tavaly is kivittem Cirt a haja alól, annyira kezdő vagyok. : D
Vissza az elejére Go down
Elendil Falassion
Tanár
Tanár
Elendil Falassion


Főkarakter : evan-darian@hotmail.com
Hozzászólások száma : 3453
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Druida

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:04 pm

Arra az óriásméretű böröndre gondolsz, amiben egy kisebbfajta elefánt is elférne? tényleg nagyon pöpec. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 9:33 pm

De Agustáé legalább akkora volt, mint az enyém, csak az enyémet a feltűnő színe nagyobbá tette : D És így 12x is elázhattam volna, mindig lett volna száraz ruhám. Nagyon praktikus az a bőrönd, Elli. (:
Vissza az elejére Go down
Steven Grivalt
Diák
Steven Grivalt


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 1296
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Elemista
Üzenőláda : Hát bár ez a sablon szöveg, de...: Bárki hívhat játszani Smile

Előnyt csak te élvezel, a többiek várjanak a sorukra Very Happy

Hé ott hátul! Nem kell tolakodni... Wink


Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2009 10:07 pm

Óó te tudod a legjobban Kestry, hogy milyen szívesen cipelném a bőrondjeidet Razz
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 7:22 am

Még ne tervezzétek nagyon a szobabeosztást, mert nem tudjuk milyen ágyas szobákat kapunk, de a mi szobánk (vezetőségi szoba) már megvan Razz Éééén, Cir, Agusta, Rosetta, Jack, és Nessa. 5 lány... jézus Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 8:54 am

Hát, akkor azt hiszem Steven, nem okozhatok csalódást...csak a tiéd a bőröndöm. : P
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 6:21 pm

Kész van a prototipus mez, Prudence meze, íme:

[Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Sean Randy Zealot
Segédtanár
Segédtanár
Sean Randy Zealot


Főkarakter : rupert3569@hotmail.com
Hozzászólások száma : 192
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Vandor

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 6:48 pm

Én joker leszek. Razz Majd bekerülök valamelyik szobába. Razz

Tök jól néz ki a mez. Very Happy Már csak fociznom kell megtanulni. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 07, 2009 7:35 pm

Zsír mez, most már csak jussunk el oda Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aurora Valanthe Mediaris
Alapító
Alapító
Aurora Valanthe Mediaris


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 10520
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek8a2b851

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 1:46 pm

Hány nap is van még... ^^ 17?... Vagy megint cserben hagyott a matematikai tudásom? Very Happy

Tartsunk gyorsan egy foci gyorstalpalót azért a táborban, hogy eltaláljuka labdát, oks? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 2:27 pm

Én eltalálni még eltalálom. Célozni. Very Happy nah az nem megy. Razz
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 5:14 pm

Hehe. Én az őszi táborban mindig megúsztam a focit... na de majd most meg fogom mutatni milyen bénán tudok focizni Razz Very Happy

Más: Én is szeretem a paradicsomot =)
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 5:17 pm

Ó, titeket nem tanított arra anyukátok, hogy utáljátok a paradicsomot? Ejj, ezek a mai felnőttek...Vészesen nő a konkurenciám száma : D
A focitudásomról azt hiszem Kaen tudna bővebben mesélni... : P
A mez szuper ; )
Vissza az elejére Go down
Wanda Dorcas Gloria

Wanda Dorcas Gloria


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 4223
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Mutatvanyos
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek5d15624

'If you look at me closely, you will see it in my eyes, this girl will always find her way.'

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 5:36 pm

Mióta vagyok felnőtt? xD Bezzeg az én időmben... Razz xDD
A mez meg tényleg szuper =)
Vissza az elejére Go down
http://www.mercedesz2000.gportal.hu
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 6:05 pm

Kérdés: Victoron és Alexej kívül tud más focizni egyáltalán? Razz XD
Vissza az elejére Go down
Thomas Wright
Diák
Thomas Wright


Hozzászólások száma : 103
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nincskaszt

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 6:31 pm

Öregem, ez nagyon relatív Very Happy
Én jelentkeznék, de kiderülhet, hogy van aki nagyon jól tud, ahhoz képest én egy gyenge kezdő vagyok Razz
De viszek kesztyűt, ahhoz értek valamit, hogy hogyan kell védeni Smile

// Steven voltam Razz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 7:33 pm

Tudogatok egy kicsit, bár védősorban egész jó vagyok, golyófogónak meg kiváló, azért a szúnyog stílussal fent is érek valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaen el Jericho
Alapító
Alapító
Kaen el Jericho


Főkarakter : főkarakter
Hozzászólások száma : 12654
Kaszt : Nezabar nyári tábor - Page 2 Nekromanta
Üzenőláda : Nezabar nyári tábor - Page 2 Tek4e285117af53d6454199

Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 08, 2009 8:10 pm

Én tudok, de nekem az aktuális formától függ, hogy milyen a teljesítmény. Nyári táborban 0 gól, ősziben 3^^ Szal változó, de igyekszünk majd jól csapatmunkázni^^ Amúgy már latolgatjuk az esélyeket, de ezek szerint a deri is erős lesz, ha van jó kapus.

A nyáriban az is közrejátszott, hogy Kestrencia az első meccs első percében tiszta erőből bokán rúgott Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.hu
Ajánlott tartalom





Nezabar nyári tábor - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nezabar nyári tábor   Nezabar nyári tábor - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nezabar nyári tábor
Vissza az elejére 
2 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nezabar Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Arhivum :: Arhivum-
Ugrás: